Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Narozeniny slaví

Hráč Věk Tým
Čihák Jiří 42 let A.I.R. 1870
Hnát Antonín 41 let ALEX
Mrkva Martin 32 let LOUŽE
Musil Petr 45 let DAFC

Kontakt

SÍDLO FIRMY
Adresa: Krkonošská 3, Praha 2, Vinohrady
Úřední hodiny: Po předchozí telefonické domluvě.

Pořadatel soutěže
Česlav Zyla
tel.: 602 160 755

Webmaster
Roman Janko

www.rjwebdesign.cz

Výpis utkání

celkem zápasů: 854

datum den čas hřiště domácí hosté skóre statszápis
2015 I. divize
1.kolo
16.04.15čtvrtek16:45PRI-NALIATEL CONNECTORS ARESBULL  2:3stats
16.04.15čtvrtek17:38PRI-NPRŤKOVÉ 1.FC GARDA  4:3stats
16.04.15čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE FC RASTA  2:2stats
16.04.15čtvrtek19:24PRI-NMIX AND MATCH GUMÍDCI  0:5 (kont.)stats
16.04.15čtvrtek20:17PRI-NSAVAGES FC VLTAVÍN  2:5stats
2.kolo
23.04.15čtvrtek16:45PRI-N1.FC GARDA FC RASTA  1:7stats
23.04.15čtvrtek17:38PRI-NFC VLTAVÍN CHEMIE  7:5stats
23.04.15čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI SAVAGES  4:5stats
23.04.15čtvrtek19:24PRI-NPRŤKOVÉ ALIATEL CONNECTORS 13:6stats
23.04.15čtvrtek20:17PRI-NARESBULL FC ATLETO PRAHA  5:5stats
3.kolo
30.04.15čtvrtek16:45PRI-NCHEMIE GUMÍDCI  1:1stats
30.04.15čtvrtek17:38PRI-NALIATEL CONNECTORS 1.FC GARDA  3:0stats
30.04.15čtvrtek18:31PRI-NFC RASTA FC VLTAVÍN  1:8stats
30.04.15čtvrtek19:24PRI-NFC ATLETO PRAHA PRŤKOVÉ  2:16stats
30.04.15čtvrtek20:17PRI-NMIX AND MATCH ARESBULL  4:2stats
4.kolo
07.05.15čtvrtek16:45PRI-NPRŤKOVÉ MIX AND MATCH  7:4stats
07.05.15čtvrtek17:38PRI-NGUMÍDCI FC RASTA  4:3stats
07.05.15čtvrtek18:31PRI-NARESBULL SAVAGES  2:6stats
07.05.15čtvrtek19:24PRI-N1.FC GARDA FC VLTAVÍN  0:1stats
07.05.15čtvrtek20:17PRI-NALIATEL CONNECTORS FC ATLETO PRAHA  7:4stats
5.kolo
14.05.15čtvrtek16:45PRI-NFC ATLETO PRAHA 1.FC GARDA  1:3stats
14.05.15čtvrtek17:38PRI-NMIX AND MATCH ALIATEL CONNECTORS  2:5stats
14.05.15čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE ARESBULL  5:4stats
14.05.15čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN GUMÍDCI 10:6stats
14.05.15čtvrtek20:17PRI-NSAVAGES PRŤKOVÉ  3:7stats
6.kolo
21.05.15čtvrtek16:45PRI-NALIATEL CONNECTORS SAVAGES  5:5stats
21.05.15čtvrtek17:38PRI-NFC ATLETO PRAHA MIX AND MATCH  4:6stats
21.05.15čtvrtek18:31PRI-NPRŤKOVÉ CHEMIE 13:3stats
21.05.15čtvrtek19:24PRI-NARESBULL FC RASTA  4:5stats
21.05.15čtvrtek20:17PRI-N1.FC GARDA GUMÍDCI  6:3stats
7.kolo
28.05.15čtvrtek16:45PRI-NFC RASTA PRŤKOVÉ  6:6stats
28.05.15čtvrtek17:38PRI-NFC VLTAVÍN ARESBULL  5:0 (kont.)stats
28.05.15čtvrtek18:31PRI-NMIX AND MATCH 1.FC GARDA  3:7stats
28.05.15čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES FC ATLETO PRAHA  9:6stats
28.05.15čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE ALIATEL CONNECTORS  8:3stats
8.kolo
04.06.15čtvrtek16:45PRI-NARESBULL GUMÍDCI  3:1stats
04.06.15čtvrtek17:38PRI-NMIX AND MATCH SAVAGES  4:4stats
04.06.15čtvrtek18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS FC RASTA  6:7stats
04.06.15čtvrtek19:24PRI-NFC ATLETO PRAHA CHEMIE  4:2stats
04.06.15čtvrtek20:17PRI-NPRŤKOVÉ FC VLTAVÍN  1:4stats
9.kolo
11.06.15čtvrtek16:45PRI-NFC VLTAVÍN ALIATEL CONNECTORS  8:1stats
11.06.15čtvrtek17:38PRI-NGUMÍDCI PRŤKOVÉ  6:7stats
11.06.15čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE MIX AND MATCH  3:3stats
11.06.15čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES 1.FC GARDA  7:4stats
11.06.15čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA FC ATLETO PRAHA  3:7stats
10.kolo
18.06.15čtvrtek16:45PRI-NSAVAGES CHEMIE  3:2stats
18.06.15čtvrtek17:38PRI-NFC ATLETO PRAHA FC VLTAVÍN  0:5 (kont.)stats
18.06.15čtvrtek18:31PRI-N1.FC GARDA ARESBULL  7:5stats
18.06.15čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS GUMÍDCI  4:1stats
18.06.15čtvrtek20:17PRI-NMIX AND MATCH FC RASTA  0:4stats
11.kolo
25.06.15čtvrtek16:45PRI-NFC VLTAVÍN MIX AND MATCH 10:2stats
25.06.15čtvrtek17:38PRI-NFC RASTA SAVAGES  2:11stats
25.06.15čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI FC ATLETO PRAHA  6:8stats
25.06.15čtvrtek19:24PRI-NARESBULL PRŤKOVÉ  4:17stats
25.06.15čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE 1.FC GARDA  7:9stats
12.kolo
03.09.15čtvrtek16:45PRI-NARESBULL ALIATEL CONNECTORS  2:6stats
03.09.15čtvrtek17:38PRI-N1.FC GARDA PRŤKOVÉ  3:11stats
03.09.15čtvrtek18:31PRI-NFC RASTA CHEMIE  5:4stats
03.09.15čtvrtek19:24PRI-NGUMÍDCI MIX AND MATCH  6:2stats
03.09.15čtvrtek20:17PRI-NFC VLTAVÍN SAVAGES  3:2stats
13.kolo
10.09.15čtvrtek16:45PRI-NFC RASTA 1.FC GARDA 13:0stats
10.09.15čtvrtek17:38PRI-NCHEMIE FC VLTAVÍN  2:8stats
10.09.15čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES GUMÍDCI  3:3stats
10.09.15čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS PRŤKOVÉ  2:4stats
10.09.15čtvrtek20:17PRI-NFC ATLETO PRAHA ARESBULL  3:5stats
14.kolo
17.09.15čtvrtek16:45PRI-NGUMÍDCI CHEMIE  8:3stats
17.09.15čtvrtek17:38PRI-N1.FC GARDA ALIATEL CONNECTORS  2:8stats
17.09.15čtvrtek18:31PRI-NFC VLTAVÍN FC RASTA  6:4stats
17.09.15čtvrtek19:24PRI-NPRŤKOVÉ FC ATLETO PRAHA 12:4stats
17.09.15čtvrtek20:17PRI-NARESBULL MIX AND MATCH  3:8stats
15.kolo
CHEMIE DIJAS  -:-zápis k utkání
24.09.15čtvrtek17:38PRI-NFC RASTA GUMÍDCI  2:8stats
24.09.15čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES ARESBULL 10:2stats
24.09.15čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN 1.FC GARDA  2:4stats
24.09.15čtvrtek20:17PRI-NFC ATLETO PRAHA ALIATEL CONNECTORS  4:6stats
24.09.15čtvrtek21:10PRI-NMIX AND MATCH PRŤKOVÉ  3:8stats
16.kolo
DIJAS FC RASTA  -:-zápis k utkání
01.10.15čtvrtek17:38PRI-NALIATEL CONNECTORS MIX AND MATCH  4:4stats
01.10.15čtvrtek18:31PRI-KARESBULL CHEMIE  4:7stats
01.10.15čtvrtek19:24PRI-NGUMÍDCI FC VLTAVÍN  2:5stats
01.10.15čtvrtek20:17PRI-NPRŤKOVÉ SAVAGES  5:4stats
01.10.15čtvrtek21:10PRI-N1.FC GARDA FC ATLETO PRAHA 11:0stats
17.kolo
FC VLTAVÍN DIJAS  -:-zápis k utkání
08.10.15čtvrtek17:38PRI-NMIX AND MATCH FC ATLETO PRAHA  1:5stats
08.10.15čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE PRŤKOVÉ  4:8stats
08.10.15čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA ARESBULL  7:4stats
08.10.15čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI 1.FC GARDA  0:5stats
08.10.15čtvrtek21:10PRI-NSAVAGES ALIATEL CONNECTORS  2:4stats
18.kolo
DIJAS GUMÍDCI  -:-zápis k utkání
15.10.15čtvrtek17:38PRI-NARESBULL FC VLTAVÍN  2:5stats
15.10.15čtvrtek18:31PRI-N1.FC GARDA MIX AND MATCH  6:3stats
15.10.15čtvrtek19:24PRI-NFC ATLETO PRAHA SAVAGES  4:8stats
15.10.15čtvrtek20:17PRI-NALIATEL CONNECTORS CHEMIE  5:8stats
15.10.15čtvrtek21:10PRI-NPRŤKOVÉ FC RASTA  9:2stats
19.kolo
DIJAS 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
22.10.15čtvrtek17:38PRI-NSAVAGES MIX AND MATCH 11:3stats
22.10.15čtvrtek18:31PRI-NFC RASTA ALIATEL CONNECTORS  2:4stats
22.10.15čtvrtek19:24PRI-NCHEMIE FC ATLETO PRAHA  8:1stats
22.10.15čtvrtek20:17PRI-NFC VLTAVÍN PRŤKOVÉ  2:2stats
22.10.15čtvrtek21:10PRI-NGUMÍDCI ARESBULL  2:2stats
20.kolo
ARESBULL DIJAS  -:-zápis k utkání
29.10.15čtvrtek17:38PRI-NPRŤKOVÉ GUMÍDCI  9:3stats
29.10.15čtvrtek18:31PRI-NMIX AND MATCH CHEMIE  8:2stats
29.10.15čtvrtek19:24PRI-N1.FC GARDA SAVAGES  8:4stats
29.10.15čtvrtek20:17PRI-NFC ATLETO PRAHA FC RASTA  3:5stats
29.10.15čtvrtek21:10PRI-NALIATEL CONNECTORS FC VLTAVÍN  2:0stats
21.kolo
DIJAS PRŤKOVÉ  -:-zápis k utkání
05.11.15čtvrtek17:38PRI-NFC VLTAVÍN FC ATLETO PRAHA  2:7stats
05.11.15čtvrtek18:31PRI-NARESBULL 1.FC GARDA  1:7stats
05.11.15čtvrtek19:24PRI-NGUMÍDCI ALIATEL CONNECTORS  4:6stats
05.11.15čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA MIX AND MATCH  5:4stats
05.11.15čtvrtek21:10PRI-NCHEMIE SAVAGES  5:8stats
22.kolo
ALIATEL CONNECTORS DIJAS  -:-zápis k utkání
12.11.15čtvrtek17:38PRI-NSAVAGES FC RASTA  4:2stats
12.11.15čtvrtek18:31PRI-NFC ATLETO PRAHA GUMÍDCI  2:1stats
12.11.15čtvrtek19:24PRI-NPRŤKOVÉ ARESBULL  7:3stats
12.11.15čtvrtek20:17PRI-N1.FC GARDA CHEMIE  6:4stats
12.11.15čtvrtek21:10PRI-NMIX AND MATCH FC VLTAVÍN  5:4stats
2015 II. divize - východ
1.kolo
14.04.15úterý17:38PRI-NRUCANOR TEAM VIPER TEAM  4:5stats
14.04.15úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS FK OBLÍŽEK B  3:5stats
14.04.15úterý19:24PRI-NKAMIKADZE XXL FC GHETO  4:9stats
14.04.15úterý20:17PRI-NFC KEBOURY GUNNERS  5:5stats
2.kolo
21.04.15úterý17:38PRI-NFK OBLÍŽEK B NAFTAŘI  3:1stats
21.04.15úterý18:31PRI-NRUCANOR TEAM FC KEBOURY  3:5stats
21.04.15úterý19:24PRI-NGUNNERS LENOVO SUPER DOERS 12:1stats
21.04.15úterý20:17PRI-NVIPER TEAM FC GHETO 10:9stats
3.kolo
28.04.15úterý17:38PRI-NLENOVO SUPER DOERS RUCANOR TEAM  4:5stats
28.04.15úterý18:31PRI-NNAFTAŘI GUNNERS  2:4stats
28.04.15úterý19:24PRI-NKAMIKADZE XXL FK OBLÍŽEK B  6:3stats
28.04.15úterý20:17PRI-NFC KEBOURY VIPER TEAM  1:9stats
4.kolo
05.05.15úterý17:38PRI-NGUNNERS KAMIKADZE XXL  4:4stats
05.05.15úterý18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B FC GHETO  6:10stats
05.05.15úterý19:24PRI-NRUCANOR TEAM NAFTAŘI  6:2stats
05.05.15úterý20:17PRI-NFC KEBOURY LENOVO SUPER DOERS  8:3stats
5.kolo
12.05.15úterý17:38PRI-NNAFTAŘI FC KEBOURY  5:5stats
12.05.15úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS VIPER TEAM  3:9stats
12.05.15úterý19:24PRI-NFC GHETO GUNNERS  9:4stats
12.05.15úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL RUCANOR TEAM  0:7stats
6.kolo
19.05.15úterý17:38PRI-NVIPER TEAM FK OBLÍŽEK B  4:4stats
19.05.15úterý18:31PRI-NFC KEBOURY KAMIKADZE XXL  2:4stats
19.05.15úterý19:24PRI-NRUCANOR TEAM FC GHETO  3:4stats
19.05.15úterý20:17PRI-NLENOVO SUPER DOERS NAFTAŘI  8:5stats
7.kolo
26.05.15úterý17:38PRI-NFC GHETO FC KEBOURY  9:6stats
26.05.15úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL LENOVO SUPER DOERS  4:5stats
26.05.15úterý19:24PRI-NNAFTAŘI VIPER TEAM  4:17stats
26.05.15úterý20:17PRI-NFK OBLÍŽEK B GUNNERS  7:3stats
8.kolo
02.06.15úterý17:38PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC GHETO  3:13stats
02.06.15úterý18:31PRI-NNAFTAŘI KAMIKADZE XXL  6:12stats
02.06.15úterý19:24PRI-NVIPER TEAM GUNNERS  5:3stats
02.06.15úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM FK OBLÍŽEK B  5:1stats
9.kolo
09.06.15úterý17:38PRI-NKAMIKADZE XXL VIPER TEAM  4:11stats
09.06.15úterý18:31PRI-NGUNNERS RUCANOR TEAM 11:7stats
09.06.15úterý19:24PRI-NFK OBLÍŽEK B FC KEBOURY  5:2stats
09.06.15úterý20:17PRI-NFC GHETO NAFTAŘI  8:6stats
10.kolo
16.06.15úterý17:38PRI-NVIPER TEAM RUCANOR TEAM 10:5stats
16.06.15úterý18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B LENOVO SUPER DOERS  2:0stats
16.06.15úterý19:24PRI-NFC GHETO KAMIKADZE XXL  0:5 (kont.)stats
16.06.15úterý20:17PRI-NGUNNERS FC KEBOURY  3:1stats
11.kolo
23.06.15úterý17:38PRI-NNAFTAŘI FK OBLÍŽEK B  1:1stats
23.06.15úterý18:31PRI-NFC KEBOURY RUCANOR TEAM  3:2stats
23.06.15úterý19:24PRI-NLENOVO SUPER DOERS GUNNERS  1:10stats
23.06.15úterý20:17PRI-NFC GHETO VIPER TEAM  5:0 (kont.)stats
12.kolo
01.09.15úterý17:38PRI-NRUCANOR TEAM LENOVO SUPER DOERS  4:4stats
01.09.15úterý18:31PRI-NGUNNERS NAFTAŘI 10:5stats
01.09.15úterý19:24PRI-NFK OBLÍŽEK B KAMIKADZE XXL  3:7stats
01.09.15úterý20:17PRI-NVIPER TEAM FC KEBOURY  6:3stats
13.kolo
08.09.15úterý17:38PRI-NKAMIKADZE XXL GUNNERS  4:6stats
08.09.15úterý18:31PRI-NFC GHETO FK OBLÍŽEK B  9:5stats
08.09.15úterý19:24PRI-NNAFTAŘI RUCANOR TEAM  1:3stats
08.09.15úterý20:17PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC KEBOURY  5:3stats
14.kolo
15.09.15úterý18:31PRI-NVIPER TEAM LENOVO SUPER DOERS  7:5stats
15.09.15úterý19:24PRI-NGUNNERS FC GHETO  3:4stats
15.09.15úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM KAMIKADZE XXL  5:5stats
15.09.15úterý21:10PRI-NFC KEBOURY NAFTAŘI  3:5stats
15.kolo
22.09.15úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL FC KEBOURY  5:1stats
22.09.15úterý19:24PRI-NFC GHETO RUCANOR TEAM  7:7stats
22.09.15úterý20:17PRI-NNAFTAŘI LENOVO SUPER DOERS  1:3stats
22.09.15úterý21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B VIPER TEAM  3:7stats
16.kolo
29.09.15úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS KAMIKADZE XXL  3:6stats
29.09.15úterý19:24PRI-NVIPER TEAM NAFTAŘI  3:4stats
29.09.15úterý20:17PRI-NGUNNERS FK OBLÍŽEK B  1:2stats
29.09.15úterý21:10PRI-NFC KEBOURY FC GHETO  8:8stats
17.kolo
06.10.15úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL NAFTAŘI 10:3stats
06.10.15úterý19:24PRI-NGUNNERS VIPER TEAM  2:2stats
06.10.15úterý20:17PRI-NFK OBLÍŽEK B RUCANOR TEAM  2:5stats
06.10.15úterý21:10PRI-NFC GHETO LENOVO SUPER DOERS 16:6stats
18.kolo
13.10.15úterý18:31PRI-KRUCANOR TEAM GUNNERS  4:4stats
13.10.15úterý19:24PRI-NFC KEBOURY FK OBLÍŽEK B  2:1stats
13.10.15úterý20:17PRI-NNAFTAŘI FC GHETO  7:9stats
13.10.15úterý21:10PRI-NVIPER TEAM KAMIKADZE XXL  8:5stats
19.kolo
20.10.15úterý18:31PRI-NVIPER TEAM FK OBLÍŽEK B 10:0stats
20.10.15úterý19:24PRI-NFC GHETO GUNNERS  5:12stats
20.10.15úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL FC KEBOURY 10:4stats
20.10.15úterý21:10PRI-NNAFTAŘI LENOVO SUPER DOERS  0:5 (kont.)stats
20.kolo
27.10.15úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL FC GHETO 16:15stats
27.10.15úterý19:24PRI-NRUCANOR TEAM VIPER TEAM  2:14stats
27.10.15úterý20:17PRI-NGUNNERS NAFTAŘI 12:4stats
27.10.15úterý21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B LENOVO SUPER DOERS  0:5 (kont.)stats
21.kolo
03.11.15úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS GUNNERS  2:3stats
03.11.15úterý19:24PRI-NVIPER TEAM KAMIKADZE XXL  9:3stats
03.11.15úterý20:17PRI-NFC KEBOURY FK OBLÍŽEK B  3:2stats
03.11.15úterý21:10PRI-NFC GHETO RUCANOR TEAM  6:8stats
22.kolo
10.11.15úterý18:31PRI-NNAFTAŘI FC KEBOURY  5:0 (kont.)stats
10.11.15úterý19:24PRI-NGUNNERS FK OBLÍŽEK B 11:2stats
10.11.15úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM KAMIKADZE XXL  5:5stats
10.11.15úterý21:10PRI-NFC GHETO VIPER TEAM 10:4stats
2015 II. divize - západ
1.kolo
15.04.15středa16:45PRI-NAC ZLATÝ TYGR SPORTING 2000  3:8stats
15.04.15středa17:38PRI-NOTROKÁŘI SK PATIČKA  4:1stats
15.04.15středa18:31PRI-N1.FC VRŠOVICE RSC MODŘANY  3:3stats
15.04.15středa19:24PRI-NTWIN reality, s.r.o. 1.FC ZLOMKOTNÍK  1:6stats
15.04.15středa20:17PRI-NDATIS BLITZKRIEG  1:0stats
15.04.15středa21:10PRI-NPRAGUE ZOOMEN KULATEEMO  5:3stats
2.kolo
22.04.15středa16:45PRI-NSK PATIČKA DATIS  2:2stats
22.04.15středa17:38PRI-NSPORTING 2000 PRAGUE ZOOMEN  3:6stats
22.04.15středa18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK OTROKÁŘI  1:4stats
22.04.15středa19:24PRI-N1.FC VRŠOVICE AC ZLATÝ TYGR  2:8stats
22.04.15středa20:17PRI-NKULATEEMO TWIN reality, s.r.o.  1:6stats
22.04.15středa21:10PRI-NRSC MODŘANY BLITZKRIEG  5:4stats
3.kolo
29.04.15středa16:45PRI-NTWIN reality, s.r.o. SPORTING 2000  8:2stats
29.04.15středa17:38PRI-NDATIS 1.FC ZLOMKOTNÍK  5:6stats
29.04.15středa18:31PRI-NAC ZLATÝ TYGR RSC MODŘANY  3:10stats
29.04.15středa19:24PRI-NBLITZKRIEG SK PATIČKA  1:7stats
29.04.15středa20:17PRI-NPRAGUE ZOOMEN 1.FC VRŠOVICE  3:2stats
29.04.15středa21:10PRI-NOTROKÁŘI KULATEEMO  2:3stats
4.kolo
06.05.15středa16:45PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK BLITZKRIEG  3:2stats
06.05.15středa17:38PRI-N1.FC VRŠOVICE TWIN reality, s.r.o.  2:1stats
06.05.15středa18:31PRI-NKULATEEMO DATIS  5:3stats
06.05.15středa19:24PRI-NSPORTING 2000 OTROKÁŘI  4:1stats
06.05.15středa20:17PRI-NAC ZLATÝ TYGR PRAGUE ZOOMEN  1:4stats
06.05.15středa21:10PRI-NRSC MODŘANY SK PATIČKA  4:3stats
5.kolo
13.05.15středa16:45PRI-NPRAGUE ZOOMEN RSC MODŘANY  6:6stats
13.05.15středa17:38PRI-NSK PATIČKA 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:2stats
13.05.15středa18:31PRI-NBLITZKRIEG KULATEEMO  4:4stats
13.05.15středa19:24PRI-NOTROKÁŘI 1.FC VRŠOVICE  4:2stats
13.05.15středa20:17PRI-NTWIN reality, s.r.o. AC ZLATÝ TYGR  0:5 (kont.)stats
13.05.15středa21:10PRI-NDATIS SPORTING 2000  7:4stats
6.kolo
20.05.15středa16:45PRI-NAC ZLATÝ TYGR OTROKÁŘI  3:6stats
20.05.15středa17:38PRI-N1.FC VRŠOVICE DATIS  7:1stats
20.05.15středa18:31PRI-NPRAGUE ZOOMEN TWIN reality, s.r.o.  1:1stats
20.05.15středa19:24PRI-NRSC MODŘANY 1.FC ZLOMKOTNÍK  1:4stats
20.05.15středa20:17PRI-NKULATEEMO SK PATIČKA  7:4stats
20.05.15středa21:10PRI-NSPORTING 2000 BLITZKRIEG  4:7stats
7.kolo
27.05.15středa16:45PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK KULATEEMO  5:0 (kont.)stats
27.05.15středa17:38PRI-NTWIN reality, s.r.o. RSC MODŘANY  1:2stats
27.05.15středa18:31PRI-NSK PATIČKA SPORTING 2000  2:4stats
27.05.15středa19:24PRI-NOTROKÁŘI PRAGUE ZOOMEN  2:5stats
27.05.15středa20:17PRI-NBLITZKRIEG 1.FC VRŠOVICE  4:2stats
27.05.15středa21:10PRI-NDATIS AC ZLATÝ TYGR  3:0stats
8.kolo
03.06.15středa16:45PRI-N1.FC VRŠOVICE SK PATIČKA  6:2stats
03.06.15středa17:38PRI-KRSC MODŘANY KULATEEMO  6:2stats
03.06.15středa18:31PRI-NPRAGUE ZOOMEN DATIS  9:4stats
03.06.15středa19:24PRI-NAC ZLATÝ TYGR BLITZKRIEG  4:4stats
03.06.15středa20:17PRI-NSPORTING 2000 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:5stats
03.06.15středa21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. OTROKÁŘI  2:3stats
9.kolo
10.06.15středa16:45PRI-NDATIS TWIN reality, s.r.o.  1:6stats
10.06.15středa17:38PRI-NBLITZKRIEG PRAGUE ZOOMEN  1:4stats
10.06.15středa18:31PRI-NSK PATIČKA AC ZLATÝ TYGR  1:1stats
10.06.15středa19:24PRI-NKULATEEMO SPORTING 2000  3:7stats
10.06.15středa20:17PRI-NOTROKÁŘI RSC MODŘANY  2:6stats
10.06.15středa21:10PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK 1.FC VRŠOVICE  3:6stats
10.kolo
17.06.15středa16:45PRI-N1.FC VRŠOVICE KULATEEMO 10:3stats
17.06.15středa17:38PRI-NRSC MODŘANY SPORTING 2000  7:3stats
17.06.15středa18:31PRI-NPRAGUE ZOOMEN SK PATIČKA  7:3stats
17.06.15středa19:24PRI-NOTROKÁŘI DATIS  0:6stats
17.06.15středa20:17PRI-NTWIN reality, s.r.o. BLITZKRIEG  6:1stats
17.06.15středa21:10PRI-NAC ZLATÝ TYGR 1.FC ZLOMKOTNÍK  5:3stats
11.kolo
24.06.15středa16:45PRI-NBLITZKRIEG OTROKÁŘI  3:2stats
24.06.15středa17:38PRI-NKULATEEMO AC ZLATÝ TYGR  5:3stats
24.06.15středa18:31PRI-NDATIS RSC MODŘANY  7:9stats
24.06.15středa19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK PRAGUE ZOOMEN  2:1stats
24.06.15středa20:17PRI-NSPORTING 2000 1.FC VRŠOVICE  3:3stats
24.06.15středa21:10PRI-NSK PATIČKA TWIN reality, s.r.o.  0:4stats
12.kolo
02.09.15středa16:45PRI-NSPORTING 2000 AC ZLATÝ TYGR  3:2stats
02.09.15středa17:38PRI-NSK PATIČKA OTROKÁŘI  6:5stats
02.09.15středa18:31PRI-NRSC MODŘANY 1.FC VRŠOVICE  0:9stats
02.09.15středa19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK TWIN reality, s.r.o.  5:3stats
02.09.15středa20:17PRI-NBLITZKRIEG DATIS  3:6stats
02.09.15středa21:10PRI-NKULATEEMO PRAGUE ZOOMEN  3:3stats
13.kolo
09.09.15středa16:45PRI-NDATIS SK PATIČKA  5:2stats
09.09.15středa17:38PRI-NPRAGUE ZOOMEN SPORTING 2000  7:3stats
09.09.15středa18:31PRI-NOTROKÁŘI 1.FC ZLOMKOTNÍK  3:0stats
09.09.15středa19:24PRI-NAC ZLATÝ TYGR 1.FC VRŠOVICE  3:2stats
09.09.15středa20:17PRI-NTWIN reality, s.r.o. KULATEEMO  0:3stats
09.09.15středa21:10PRI-NBLITZKRIEG RSC MODŘANY  4:0stats
14.kolo
16.09.15středa16:45PRI-NSPORTING 2000 TWIN reality, s.r.o.  2:7stats
16.09.15středa17:38PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK DATIS  8:3stats
16.09.15středa18:31PRI-NRSC MODŘANY AC ZLATÝ TYGR  2:4stats
16.09.15středa19:24PRI-NSK PATIČKA BLITZKRIEG  3:6stats
16.09.15středa20:17PRI-N1.FC VRŠOVICE PRAGUE ZOOMEN  3:2stats
16.09.15středa21:10PRI-NKULATEEMO OTROKÁŘI  4:3stats
15.kolo
23.09.15středa16:45PRI-NBLITZKRIEG 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:3stats
23.09.15středa17:38PRI-NTWIN reality, s.r.o. 1.FC VRŠOVICE  2:2stats
23.09.15středa18:31PRI-NDATIS KULATEEMO  5:8stats
23.09.15středa19:24PRI-NOTROKÁŘI SPORTING 2000  3:1stats
23.09.15středa20:17PRI-NPRAGUE ZOOMEN AC ZLATÝ TYGR  5:2stats
23.09.15středa21:10PRI-NSK PATIČKA RSC MODŘANY  4:5stats
16.kolo
30.09.15středa16:45PRI-NRSC MODŘANY PRAGUE ZOOMEN  4:11stats
30.09.15středa17:38PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK SK PATIČKA  2:3stats
30.09.15středa18:31PRI-NKULATEEMO BLITZKRIEG  1:3stats
30.09.15středa19:24PRI-N1.FC VRŠOVICE OTROKÁŘI  3:1stats
30.09.15středa20:17PRI-NAC ZLATÝ TYGR TWIN reality, s.r.o.  2:1stats
30.09.15středa21:10PRI-NSPORTING 2000 DATIS  4:6stats
17.kolo
07.10.15středa16:45PRI-NOTROKÁŘI AC ZLATÝ TYGR  3:2stats
07.10.15středa17:38PRI-NDATIS 1.FC VRŠOVICE  4:1stats
07.10.15středa18:31PRI-NTWIN reality, s.r.o. PRAGUE ZOOMEN  4:3stats
07.10.15středa19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK RSC MODŘANY  7:3stats
07.10.15středa20:17PRI-NSK PATIČKA KULATEEMO  4:8stats
07.10.15středa21:10PRI-NBLITZKRIEG SPORTING 2000  1:2stats
18.kolo
14.10.15středa16:45PRI-NKULATEEMO 1.FC ZLOMKOTNÍK  3:4stats
14.10.15středa17:38PRI-NRSC MODŘANY TWIN reality, s.r.o.  1:6stats
14.10.15středa18:31PRI-NSPORTING 2000 SK PATIČKA  7:7stats
14.10.15středa19:24PRI-NPRAGUE ZOOMEN OTROKÁŘI  4:9stats
14.10.15středa20:17PRI-K1.FC VRŠOVICE BLITZKRIEG  0:0stats
14.10.15středa21:10PRI-NAC ZLATÝ TYGR DATIS  0:7stats
19.kolo
21.10.15středa16:45PRI-NSK PATIČKA 1.FC VRŠOVICE  0:5 (kont.)stats
21.10.15středa17:38PRI-NKULATEEMO RSC MODŘANY  6:5stats
21.10.15středa18:31PRI-NDATIS PRAGUE ZOOMEN 10:8stats
21.10.15středa19:24PRI-NBLITZKRIEG AC ZLATÝ TYGR  1:6stats
21.10.15středa20:17PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK SPORTING 2000  9:5stats
21.10.15středa21:10PRI-NOTROKÁŘI TWIN reality, s.r.o.  4:3stats
20.kolo
28.10.15středa16:45PRI-NTWIN reality, s.r.o. DATIS  3:4stats
28.10.15středa17:38PRI-NPRAGUE ZOOMEN BLITZKRIEG  4:5stats
28.10.15středa18:31PRI-NAC ZLATÝ TYGR SK PATIČKA  6:4stats
28.10.15středa19:24PRI-NSPORTING 2000 KULATEEMO  6:6stats
28.10.15středa20:17PRI-NRSC MODŘANY OTROKÁŘI  1:5stats
28.10.15středa21:10PRI-N1.FC VRŠOVICE 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:0stats
21.kolo
04.11.15středa16:45PRI-NKULATEEMO 1.FC VRŠOVICE  4:1stats
04.11.15středa17:38PRI-NSPORTING 2000 RSC MODŘANY  3:4stats
04.11.15středa18:31PRI-NSK PATIČKA PRAGUE ZOOMEN  1:1stats
04.11.15středa19:24PRI-NDATIS OTROKÁŘI  8:3stats
04.11.15středa20:17PRI-NBLITZKRIEG TWIN reality, s.r.o.  3:2stats
04.11.15středa21:10PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK AC ZLATÝ TYGR  2:2stats
22.kolo
11.11.15středa16:45PRI-NOTROKÁŘI BLITZKRIEG  2:5stats
11.11.15středa17:38PRI-NAC ZLATÝ TYGR KULATEEMO  2:6stats
11.11.15středa18:31PRI-NRSC MODŘANY DATIS  6:6stats
11.11.15středa19:24PRI-NPRAGUE ZOOMEN 1.FC ZLOMKOTNÍK  7:3stats
11.11.15středa20:17PRI-N1.FC VRŠOVICE SPORTING 2000  4:2stats
11.11.15středa21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. SK PATIČKA  2:5stats
2015 III. divize - sever
1.kolo
16.04.15čtvrtek18:31PRI-KAMANTES FK BOTIČ  3:4stats
16.04.15čtvrtek19:24PRI-KCS PERMONÍK WANNER ADAPT A.S.  5:4stats
16.04.15čtvrtek20:17PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED MAJKOVI KAŠIČKY  5:5stats
16.04.15čtvrtek21:10PRI-KFK JOOKY FC VÝRON  6:3stats
2.kolo
23.04.15čtvrtek18:31PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY FK JOOKY  6:3stats
23.04.15čtvrtek19:24PRI-KFK BOTIČ FC VÝRON  4:10stats
23.04.15čtvrtek20:17PRI-KAMANTES CS PERMONÍK 10:7stats
23.04.15čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 10:3stats
3.kolo
30.04.15čtvrtek18:31PRI-KFC VÝRON MAJKOVI KAŠIČKY  8:5stats
30.04.15čtvrtek19:24PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED AMANTES  3:6stats
30.04.15čtvrtek20:17PRI-KFK JOOKY WANNER ADAPT A.S.  4:7stats
30.04.15čtvrtek21:10PRI-KCS PERMONÍK FK BOTIČ  8:6stats
4.kolo
07.05.15čtvrtek18:31PRI-KCS PERMONÍK AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  6:5stats
07.05.15čtvrtek19:24PRI-KAMANTES FK JOOKY  2:2stats
07.05.15čtvrtek20:17PRI-KWANNER ADAPT A.S. FC VÝRON 12:5stats
07.05.15čtvrtek21:10PRI-KFK BOTIČ MAJKOVI KAŠIČKY  5:4stats
5.kolo
14.05.15čtvrtek18:31PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FK BOTIČ  2:4stats
14.05.15čtvrtek19:24PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY WANNER ADAPT A.S.  4:9stats
14.05.15čtvrtek20:17PRI-KFK JOOKY CS PERMONÍK  4:2stats
14.05.15čtvrtek21:10PRI-KFC VÝRON AMANTES  2:7stats
6.kolo
21.05.15čtvrtek18:31PRI-KCS PERMONÍK FC VÝRON  9:7stats
21.05.15čtvrtek19:24PRI-KAMANTES MAJKOVI KAŠIČKY  7:6stats
21.05.15čtvrtek20:17PRI-KFK BOTIČ WANNER ADAPT A.S.  6:13stats
21.05.15čtvrtek21:10PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FK JOOKY  8:4stats
7.kolo
28.05.15čtvrtek18:31PRI-KWANNER ADAPT A.S. AMANTES  3:9stats
28.05.15čtvrtek19:24PRI-KFK JOOKY FK BOTIČ  4:4stats
28.05.15čtvrtek20:17PRI-KFC VÝRON AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:5stats
28.05.15čtvrtek21:10PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY CS PERMONÍK  3:2stats
8.kolo
04.06.15čtvrtek18:31PRI-KFC VÝRON FK JOOKY  1:2stats
04.06.15čtvrtek19:24PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  1:3stats
04.06.15čtvrtek20:17PRI-KFK BOTIČ AMANTES  5:4stats
04.06.15čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. CS PERMONÍK  6:6stats
9.kolo
11.06.15čtvrtek18:31PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED WANNER ADAPT A.S.  3:14stats
11.06.15čtvrtek19:24PRI-KFC VÝRON FK BOTIČ  1:6stats
11.06.15čtvrtek20:17PRI-KFK JOOKY MAJKOVI KAŠIČKY  3:2stats
11.06.15čtvrtek21:10PRI-KCS PERMONÍK AMANTES  4:11stats
10.kolo
18.06.15čtvrtek18:31PRI-KFK BOTIČ CS PERMONÍK  9:7stats
18.06.15čtvrtek19:24PRI-KWANNER ADAPT A.S. FK JOOKY 11:1stats
18.06.15čtvrtek20:17PRI-KAMANTES AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 16:2stats
18.06.15čtvrtek21:10PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY FC VÝRON  4:8stats
11.kolo
25.06.15čtvrtek18:31PRI-KFK JOOKY AMANTES  0:14stats
25.06.15čtvrtek19:24PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED CS PERMONÍK  5:3stats
25.06.15čtvrtek20:17PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY FK BOTIČ  5:7stats
25.06.15čtvrtek21:10PRI-KFC VÝRON WANNER ADAPT A.S.  6:3stats
12.kolo
03.09.15čtvrtek18:31PRI-KAMANTES FC VÝRON  3:4stats
03.09.15čtvrtek19:24PRI-KCS PERMONÍK FK JOOKY  4:7stats
03.09.15čtvrtek20:17PRI-KFK BOTIČ AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  6:6stats
03.09.15čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. MAJKOVI KAŠIČKY  8:6stats
13.kolo
10.09.15čtvrtek18:31PRI-KWANNER ADAPT A.S. FK BOTIČ  5:7stats
10.09.15čtvrtek19:24PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY AMANTES  4:5stats
10.09.15čtvrtek20:17PRI-KFC VÝRON CS PERMONÍK 11:3stats
10.09.15čtvrtek21:10PRI-KFK JOOKY AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 13:2stats
14.kolo
17.09.15čtvrtek18:31PRI-KCS PERMONÍK MAJKOVI KAŠIČKY 11:5stats
17.09.15čtvrtek19:24PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FC VÝRON  4:7stats
17.09.15čtvrtek20:17PRI-KAMANTES WANNER ADAPT A.S.  9:5stats
17.09.15čtvrtek21:10PRI-KFK BOTIČ FK JOOKY  1:4stats
15.kolo
24.09.15čtvrtek18:31PRI-KFK JOOKY FC VÝRON  2:3stats
24.09.15čtvrtek19:24PRI-KAMANTES FK BOTIČ  8:3stats
24.09.15čtvrtek20:17PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED MAJKOVI KAŠIČKY  6:3stats
24.09.15čtvrtek21:10PRI-KCS PERMONÍK WANNER ADAPT A.S.  8:12stats
16.kolo
01.10.15čtvrtek18:31PRI-KWANNER ADAPT A.S. AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  0:11stats
01.10.15čtvrtek19:24PRI-KFK BOTIČ FC VÝRON  5:3stats
01.10.15čtvrtek20:17PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY FK JOOKY  2:11stats
01.10.15čtvrtek21:10PRI-KAMANTES CS PERMONÍK  9:3stats
17.kolo
08.10.15čtvrtek18:31PRI-KCS PERMONÍK FK BOTIČ  5:6stats
08.10.15čtvrtek19:24PRI-KFK JOOKY WANNER ADAPT A.S.  4:10stats
08.10.15čtvrtek20:17PRI-KFC VÝRON MAJKOVI KAŠIČKY 11:0stats
08.10.15čtvrtek21:10PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED AMANTES  5:4stats
18.kolo
15.10.15čtvrtek18:31PRI-KAMANTES FK JOOKY  6:6stats
15.10.15čtvrtek19:24PRI-KCS PERMONÍK AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:5stats
15.10.15čtvrtek20:17PRI-KWANNER ADAPT A.S. FC VÝRON  4:5stats
15.10.15čtvrtek21:10PRI-KFK BOTIČ MAJKOVI KAŠIČKY  4:6stats
19.kolo
22.10.15čtvrtek18:31PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY WANNER ADAPT A.S.  4:10stats
22.10.15čtvrtek19:24PRI-KFC VÝRON AMANTES  4:9stats
22.10.15čtvrtek20:17PRI-KFK JOOKY CS PERMONÍK  8:2stats
22.10.15čtvrtek21:10PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FK BOTIČ  3:6stats
20.kolo
29.10.15čtvrtek18:31PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FK JOOKY  1:2stats
29.10.15čtvrtek19:24PRI-KFK BOTIČ WANNER ADAPT A.S.  8:6stats
29.10.15čtvrtek20:17PRI-KAMANTES MAJKOVI KAŠIČKY  4:5stats
29.10.15čtvrtek21:10PRI-KCS PERMONÍK FC VÝRON  3:1stats
21.kolo
05.11.15čtvrtek18:31PRI-KWANNER ADAPT A.S. AMANTES  5:9stats
05.11.15čtvrtek19:24PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY CS PERMONÍK  4:13stats
05.11.15čtvrtek20:17PRI-KFK JOOKY FK BOTIČ  1:7stats
05.11.15čtvrtek21:10PRI-KFC VÝRON AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  1:4stats
22.kolo
12.11.15čtvrtek18:31PRI-KCS PERMONÍK MAJKOVI KAŠIČKY  4:4stats
12.11.15čtvrtek19:24PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FC VÝRON  3:9stats
12.11.15čtvrtek20:17PRI-KFK JOOKY WANNER ADAPT A.S.  7:11stats
12.11.15čtvrtek21:10PRI-KFK BOTIČ AMANTES  2:9stats
2015 III. divize - východ
1.kolo
14.04.15úterý18:31PRI-KVZP LUFŤÁCI UMĚLCI Z PRAHY  4:5stats
14.04.15úterý19:24PRI-KFC MASHINA ROZJETEJ STROJ  2:5stats
14.04.15úterý20:17PRI-KAC LIKVIDACE ORGASTICO  5:4stats
14.04.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B FC ŠEBÁNEK 12:4stats
2.kolo
21.04.15úterý18:31PRIROZJETEJ STROJ AC LIKVIDACE 10:6stats
21.04.15úterý19:24PRI-KORGASTICO VZP LUFŤÁCI  3:4stats
21.04.15úterý20:17PRI-KFC ŠEBÁNEK UMĚLCI Z PRAHY  5:8stats
21.04.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B FC MASHINA 11:4stats
3.kolo
28.04.15úterý18:31PRIFC MASHINA FC ŠEBÁNEK  5:8stats
28.04.15úterý19:24PRI-KUMĚLCI Z PRAHY ORGASTICO  6:4stats
28.04.15úterý20:17PRI-KVZP LUFŤÁCI ROZJETEJ STROJ  7:2stats
28.04.15úterý21:10PRIAC LIKVIDACE FC ATLETO PRAHA B  6:10stats
4.kolo
05.05.15úterý18:31PRI-KROZJETEJ STROJ UMĚLCI Z PRAHY  4:4stats
05.05.15úterý19:24PRI-KFC ŠEBÁNEK ORGASTICO  2:11stats
05.05.15úterý20:17PRI-KFC MASHINA AC LIKVIDACE  4:7stats
05.05.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B VZP LUFŤÁCI  5:4stats
5.kolo
12.05.15úterý18:31PRI-KAC LIKVIDACE FC ŠEBÁNEK 10:2stats
12.05.15úterý19:24PRI-KVZP LUFŤÁCI FC MASHINA  6:2stats
12.05.15úterý20:17PRI-KORGASTICO ROZJETEJ STROJ  9:2stats
12.05.15úterý21:10PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC ATLETO PRAHA B  4:6stats
6.kolo
19.05.15úterý18:31PRI-KAC LIKVIDACE VZP LUFŤÁCI  9:0stats
19.05.15úterý19:24PRI-KFC ŠEBÁNEK ROZJETEJ STROJ 10:6stats
19.05.15úterý20:17PRI-KFC MASHINA UMĚLCI Z PRAHY  0:5stats
19.05.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B ORGASTICO  4:10stats
7.kolo
26.05.15úterý18:31PRI-KORGASTICO FC MASHINA  6:3stats
26.05.15úterý19:24PRI-KUMĚLCI Z PRAHY AC LIKVIDACE  3:4stats
26.05.15úterý20:17PRI-KVZP LUFŤÁCI FC ŠEBÁNEK  6:13stats
26.05.15úterý21:10PRI-KROZJETEJ STROJ FC ATLETO PRAHA B  6:10stats
8.kolo
02.06.15úterý18:31PRI-KROZJETEJ STROJ FC MASHINA  8:8stats
02.06.15úterý19:24PRI-KUMĚLCI Z PRAHY VZP LUFŤÁCI  5:10stats
02.06.15úterý20:17PRI-KORGASTICO AC LIKVIDACE  3:3stats
02.06.15úterý21:10PRI-KFC ŠEBÁNEK FC ATLETO PRAHA B  5:17stats
9.kolo
09.06.15úterý18:31PRI-KVZP LUFŤÁCI ORGASTICO  5:11stats
09.06.15úterý19:24PRI-KAC LIKVIDACE ROZJETEJ STROJ  5:9stats
09.06.15úterý20:17PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC ŠEBÁNEK  3:9stats
09.06.15úterý21:10PRI-KFC MASHINA FC ATLETO PRAHA B  4:3stats
10.kolo
16.06.15úterý18:31PRI-KFC ŠEBÁNEK FC MASHINA  9:1stats
16.06.15úterý19:24PRI-KORGASTICO UMĚLCI Z PRAHY  5:5stats
16.06.15úterý20:17PRI-KROZJETEJ STROJ VZP LUFŤÁCI  5:5stats
16.06.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B AC LIKVIDACE  8:4stats
11.kolo
23.06.15úterý18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY ROZJETEJ STROJ  6:8stats
23.06.15úterý19:24PRI-KORGASTICO FC ŠEBÁNEK 10:4stats
23.06.15úterý20:17PRI-KAC LIKVIDACE FC MASHINA  9:7stats
23.06.15úterý21:10PRI-KVZP LUFŤÁCI FC ATLETO PRAHA B  2:10stats
12.kolo
01.09.15úterý18:31PRI-KFC ŠEBÁNEK AC LIKVIDACE  2:13stats
01.09.15úterý19:24PRI-KFC MASHINA VZP LUFŤÁCI  7:3stats
01.09.15úterý20:17PRI-KROZJETEJ STROJ ORGASTICO  1:6stats
01.09.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B UMĚLCI Z PRAHY  3:5stats
13.kolo
08.09.15úterý18:31PRI-KVZP LUFŤÁCI AC LIKVIDACE  4:3stats
08.09.15úterý19:24PRI-KROZJETEJ STROJ FC ŠEBÁNEK  6:6stats
08.09.15úterý20:17PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC MASHINA  6:6stats
08.09.15úterý21:10PRI-KORGASTICO FC ATLETO PRAHA B  1:2stats
14.kolo
15.09.15úterý18:31PRI-KFC MASHINA ORGASTICO  2:6stats
15.09.15úterý19:24PRI-KAC LIKVIDACE UMĚLCI Z PRAHY  2:4stats
15.09.15úterý20:17PRI-KFC ŠEBÁNEK VZP LUFŤÁCI  2:5stats
15.09.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B ROZJETEJ STROJ  5:4stats
15.kolo
22.09.15úterý18:31PRI-KVZP LUFŤÁCI UMĚLCI Z PRAHY  1:2stats
22.09.15úterý19:24PRI-KFC MASHINA ROZJETEJ STROJ  8:4stats
22.09.15úterý20:17PRI-KAC LIKVIDACE ORGASTICO  6:2stats
22.09.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B FC ŠEBÁNEK 13:4stats
16.kolo
29.09.15úterý18:31PRI-KORGASTICO VZP LUFŤÁCI  4:5stats
29.09.15úterý19:24PRI-KROZJETEJ STROJ AC LIKVIDACE  9:7stats
29.09.15úterý20:17PRI-KFC ŠEBÁNEK UMĚLCI Z PRAHY  7:5stats
29.09.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B FC MASHINA 11:5stats
17.kolo
06.10.15úterý18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY ORGASTICO  1:7stats
06.10.15úterý19:24PRI-KFC MASHINA FC ŠEBÁNEK  5:3stats
06.10.15úterý20:17PRI-KVZP LUFŤÁCI ROZJETEJ STROJ  9:4stats
06.10.15úterý21:10PRI-KAC LIKVIDACE FC ATLETO PRAHA B  5:4stats
18.kolo
13.10.15úterý18:31PRI-KROZJETEJ STROJ UMĚLCI Z PRAHY  4:4stats
13.10.15úterý19:24PRI-KFC ŠEBÁNEK ORGASTICO  4:4stats
13.10.15úterý20:17PRI-KFC MASHINA AC LIKVIDACE  6:8stats
13.10.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B VZP LUFŤÁCI 10:5stats
19.kolo
20.10.15úterý18:31PRI-KAC LIKVIDACE FC ŠEBÁNEK 10:1stats
20.10.15úterý19:24PRI-KVZP LUFŤÁCI FC MASHINA  5:5stats
20.10.15úterý20:17PRI-KORGASTICO ROZJETEJ STROJ  0:6stats
20.10.15úterý21:10PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC ATLETO PRAHA B  5:7stats
20.kolo
27.10.15úterý18:31PRI-KFC ŠEBÁNEK ROZJETEJ STROJ  9:2stats
27.10.15úterý19:24PRI-KAC LIKVIDACE VZP LUFŤÁCI  5:1stats
27.10.15úterý20:17PRI-KFC MASHINA UMĚLCI Z PRAHY  6:8stats
27.10.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B ORGASTICO  2:5stats
21.kolo
03.11.15úterý18:31PRI-KORGASTICO FC MASHINA  5:9stats
03.11.15úterý19:24PRI-KUMĚLCI Z PRAHY AC LIKVIDACE  4:7stats
03.11.15úterý20:17PRI-KVZP LUFŤÁCI FC ŠEBÁNEK 10:4stats
03.11.15úterý21:10PRI-KROZJETEJ STROJ FC ATLETO PRAHA B  6:9stats
22.kolo
10.11.15úterý18:31PRI-KFC MASHINA FC ŠEBÁNEK  8:7stats
10.11.15úterý19:24PRI-KROZJETEJ STROJ UMĚLCI Z PRAHY  2:11stats
10.11.15úterý20:17PRI-KVZP LUFŤÁCI ORGASTICO  2:3stats
10.11.15úterý21:10PRI-KAC LIKVIDACE FC ATLETO PRAHA B  7:7stats
2015 III. divize - západ
1.kolo
15.04.15středa18:31PRI-KLOPTOŠI A.I.R. 1870  8:5stats
15.04.15středa19:24PRI-K1.FC JIP LOSERS OF UFTALAND  5:3stats
15.04.15středa20:17PRI-KGALACTICOS PANŤÁCI  5:8stats
2.kolo
22.04.15středa18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND GALACTICOS  4:5stats
22.04.15středa19:24PRI-KA.I.R. 1870 PANŤÁCI  4:9stats
22.04.15středa20:17PRI-KLOPTOŠI 1.FC JIP  2:9stats
3.kolo
29.04.15středa18:31PRI-K1.FC JIP A.I.R. 1870  4:2stats
29.04.15středa19:24PRI-KGALACTICOS LOPTOŠI  7:9stats
29.04.15středa20:17PRI-KPANŤÁCI LOSERS OF UFTALAND 15:7stats
4.kolo
06.05.15středa18:31PRI-K1.FC JIP GALACTICOS  5:8stats
06.05.15středa19:24PRI-KLOPTOŠI PANŤÁCI  3:9stats
06.05.15středa20:17PRI-KA.I.R. 1870 LOSERS OF UFTALAND  2:12stats
5.kolo
13.05.15středa18:31PRI-KPANŤÁCI 1.FC JIP 14:8stats
13.05.15středa19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND LOPTOŠI  3:11stats
13.05.15středa20:17PRI-KGALACTICOS A.I.R. 1870 10:1stats
6.kolo
20.05.15středa18:31PRI-KA.I.R. 1870 LOPTOŠI  5:8stats
20.05.15středa19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND 1.FC JIP  4:4stats
20.05.15středa20:17PRI-KPANŤÁCI GALACTICOS  4:2stats
7.kolo
27.05.15středa18:31PRI-KGALACTICOS RISAEDLU BUKAKE  5:2stats
27.05.15středa19:24PRI-KPANŤÁCI 1.FC JIP 10:4stats
27.05.15středa20:17PRI-KLOSERS OF UFTALAND LOPTOŠI  4:5stats
8.kolo
03.06.15středa18:31PRI-KGALACTICOS 1.FC JIP  4:6stats
03.06.15středa19:24PRI-KRISAEDLU BUKAKE A.I.R. 1870  4:2stats
03.06.15středa20:17PRI-KLOPTOŠI PANŤÁCI  9:9stats
9.kolo
10.06.15středa18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND A.I.R. 1870  3:1stats
10.06.15středa19:24PRI-KGALACTICOS LOPTOŠI  3:4stats
10.06.15středa20:17PRI-K1.FC JIP RISAEDLU BUKAKE  3:3stats
10.kolo
17.06.15středa17:38PRI-K1.FC JIP RISAEDLU BUKAKE  1:2stats
17.06.15středa18:31PRI-KLOPTOŠI 1.FC JIP 12:1stats
17.06.15středa19:24PRI-KRISAEDLU BUKAKE LOSERS OF UFTALAND  1:11stats
17.06.15středa20:17PRI-KA.I.R. 1870 PANŤÁCI  5:13stats
11.kolo
24.06.15středa18:31PRI-KPANŤÁCI LOSERS OF UFTALAND 13:0stats
24.06.15středa19:24PRI-KGALACTICOS A.I.R. 1870  3:0stats
24.06.15středa20:17PRI-KLOPTOŠI RISAEDLU BUKAKE  9:5stats
12.kolo
02.09.15středa17:38PRI-KLOSERS OF UFTALAND RISAEDLU BUKAKE  5:2stats
02.09.15středa18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND GALACTICOS  3:10stats
02.09.15středa19:24PRI-KRISAEDLU BUKAKE PANŤÁCI  2:6stats
02.09.15středa20:17PRI-KA.I.R. 1870 1.FC JIP  2:7stats
13.kolo
09.09.15středa17:38PRI-KRISAEDLU BUKAKE LOPTOŠI  5:8stats
09.09.15středa18:31PRI-KLOPTOŠI A.I.R. 1870  9:2stats
09.09.15středa19:24PRI-K1.FC JIP LOSERS OF UFTALAND  4:5stats
09.09.15středa20:17PRI-KGALACTICOS PANŤÁCI  4:7stats
14.kolo
16.09.15středa18:31PRI-K1.FC JIP PANŤÁCI  1:11stats
16.09.15středa19:24PRI-KRISAEDLU BUKAKE GALACTICOS  1:3stats
16.09.15středa20:17PRI-KLOPTOŠI LOSERS OF UFTALAND  8:4stats
15.kolo
23.09.15středa18:31PRI-K1.FC JIP GALACTICOS  4:3stats
23.09.15středa19:24PRI-KA.I.R. 1870 RISAEDLU BUKAKE  2:3stats
23.09.15středa20:17PRI-KPANŤÁCI LOPTOŠI  2:4stats
16.kolo
30.09.15středa17:38PRI-KRISAEDLU BUKAKE 1.FC JIP  5:2stats
30.09.15středa18:31PRI-KA.I.R. 1870 LOSERS OF UFTALAND  6:8stats
30.09.15středa19:24PRI-KLOPTOŠI GALACTICOS  6:4stats
30.09.15středa20:17PRI-KPANŤÁCI RISAEDLU BUKAKE  4:2stats
17.kolo
07.10.15středa17:38PRI-KRISAEDLU BUKAKE A.I.R. 1870  3:4stats
07.10.15středa18:31PRI-KPANŤÁCI A.I.R. 1870  4:6stats
07.10.15středa19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND RISAEDLU BUKAKE  3:4stats
07.10.15středa20:17PRI-K1.FC JIP LOPTOŠI  2:6stats
18.kolo
14.10.15středa18:31PRI-KRISAEDLU BUKAKE LOPTOŠI  6:14stats
14.10.15středa19:24PRI-KA.I.R. 1870 GALACTICOS  4:9stats
14.10.15středa20:17PRI-KLOSERS OF UFTALAND PANŤÁCI  5:7stats
19.kolo
21.10.15středa17:38PRI-KRISAEDLU BUKAKE GALACTICOS  5:1stats
21.10.15středa18:31PRI-KGALACTICOS LOSERS OF UFTALAND  6:7stats
21.10.15středa19:24PRI-KPANŤÁCI RISAEDLU BUKAKE  8:2stats
21.10.15středa20:17PRI-K1.FC JIP A.I.R. 1870  3:2stats
20.kolo
28.10.15středa18:31PRI-KRISAEDLU BUKAKE A.I.R. 1870  5:1stats
28.10.15středa19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND RISAEDLU BUKAKE  0:5 (kont.)stats
28.10.15středa20:17PRI-K1.FC JIP GALACTICOS  5:5stats
28.10.15středa21:10PRI-KLOPTOŠI PANŤÁCI  2:9stats
2015 IV. divize - východ
1.kolo
14.04.15úterý16:45POL10° LOS TRAFIKOS  6:3stats
14.04.15úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE PANTEROS NEGROS 15:0stats
14.04.15úterý19:24POLBOCCA SA9T  4:1stats
14.04.15úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE AS BENCHWARMERS  2:3stats
14.04.15úterý21:10POLFC VINOHRADY SCIPIO S HELMET  1:1stats
2.kolo
21.04.15úterý17:38POLDAFC 10°  4:1stats
21.04.15úterý18:31POLPANTEROS NEGROS FC VINOHRADY  0:8stats
21.04.15úterý19:24POLLOS TRAFIKOS PERPETUUM NEMOBILE  7:3stats
21.04.15úterý20:17POLAS BENCHWARMERS KAMENNÝ TVÁŘE  0:0stats
21.04.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET BOCCA  1:2stats
3.kolo
28.04.15úterý16:45POLFC VINOHRADY AS BENCHWARMERS  2:3stats
28.04.15úterý18:31POLPERPETUUM NEMOBILE DAFC  7:5stats
28.04.15úterý19:24POLBOCCA PANTEROS NEGROS  6:0stats
28.04.15úterý20:17POLKAMENNÝ TVÁŘE LOS TRAFIKOS  3:3stats
28.04.15úterý21:10POLSA9T SCIPIO S HELMET  0:5stats
4.kolo
05.05.15úterý16:45POL10° PERPETUUM NEMOBILE  7:6stats
05.05.15úterý17:38POLLOS TRAFIKOS FC VINOHRADY  4:6stats
05.05.15úterý18:31POLAS BENCHWARMERS BOCCA  1:1stats
05.05.15úterý19:24POLDAFC KAMENNÝ TVÁŘE  5:2stats
05.05.15úterý20:17POLPANTEROS NEGROS SA9T  1:4stats
5.kolo
12.05.15úterý16:45POLBOCCA LOS TRAFIKOS  3:8stats
12.05.15úterý17:38POLSA9T AS BENCHWARMERS  0:8stats
12.05.15úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE 10°  4:4stats
12.05.15úterý19:24POLFC VINOHRADY DAFC  1:1stats
12.05.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET PANTEROS NEGROS  6:1stats
6.kolo
19.05.15úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE KAMENNÝ TVÁŘE  3:7stats
19.05.15úterý18:31POLDAFC BOCCA  7:1stats
19.05.15úterý19:24POLLOS TRAFIKOS SA9T  3:4stats
19.05.15úterý20:17POL10° FC VINOHRADY  0:10stats
19.05.15úterý21:10POLAS BENCHWARMERS SCIPIO S HELMET  0:4stats
7.kolo
26.05.15úterý16:45POLSA9T DAFC  2:5stats
26.05.15úterý17:38POLPANTEROS NEGROS AS BENCHWARMERS  1:13stats
26.05.15úterý18:31POLFC VINOHRADY PERPETUUM NEMOBILE  4:4stats
26.05.15úterý19:24POLBOCCA 10°  4:3stats
26.05.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET LOS TRAFIKOS  8:7stats
8.kolo
02.06.15úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE FC VINOHRADY  0:5 (kont.)stats
02.06.15úterý17:38POLLOS TRAFIKOS PANTEROS NEGROS  8:0stats
02.06.15úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE BOCCA  2:4stats
02.06.15úterý20:17POL10° SA9T  4:2stats
02.06.15úterý21:10POLDAFC SCIPIO S HELMET  2:4stats
9.kolo
09.06.15úterý16:45POLBOCCA KAMENNÝ TVÁŘE  5:6stats
09.06.15úterý17:38POLSA9T PERPETUUM NEMOBILE  4:8stats
09.06.15úterý18:31POLAS BENCHWARMERS LOS TRAFIKOS  1:0stats
09.06.15úterý20:17POLPANTEROS NEGROS DAFC  0:5stats
09.06.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 10°  2:1stats
10.kolo
16.06.15úterý16:45POLDAFC AS BENCHWARMERS  2:2stats
16.06.15úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE SA9T  3:5stats
16.06.15úterý18:31POL10° PANTEROS NEGROS  5:0stats
16.06.15úterý20:17POLFC VINOHRADY BOCCA  4:5stats
16.06.15úterý21:10POLPERPETUUM NEMOBILE SCIPIO S HELMET  2:4stats
11.kolo
23.06.15úterý16:45POLPANTEROS NEGROS PERPETUUM NEMOBILE  0:11stats
23.06.15úterý18:31POLSA9T FC VINOHRADY  0:6stats
23.06.15úterý19:24POLAS BENCHWARMERS 10°  4:3stats
23.06.15úterý20:17POLLOS TRAFIKOS DAFC  4:5stats
23.06.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET KAMENNÝ TVÁŘE  4:5stats
12.kolo
01.09.15úterý16:45POLLOS TRAFIKOS 10°  2:4stats
01.09.15úterý17:38POLPANTEROS NEGROS KAMENNÝ TVÁŘE  0:9stats
01.09.15úterý19:24POLSA9T BOCCA  0:3stats
01.09.15úterý20:17POLAS BENCHWARMERS PERPETUUM NEMOBILE  3:1stats
01.09.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET FC VINOHRADY  2:2stats
13.kolo
08.09.15úterý17:38POL10° DAFC  2:3stats
08.09.15úterý18:31POLFC VINOHRADY PANTEROS NEGROS 10:1stats
08.09.15úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE LOS TRAFIKOS  7:4stats
08.09.15úterý20:17POLKAMENNÝ TVÁŘE AS BENCHWARMERS  3:5stats
08.09.15úterý21:10POLBOCCA SCIPIO S HELMET  4:8stats
14.kolo
15.09.15úterý16:45POLAS BENCHWARMERS FC VINOHRADY  5:3stats
15.09.15úterý18:31POLDAFC PERPETUUM NEMOBILE  5:2stats
15.09.15úterý19:24POLPANTEROS NEGROS BOCCA  3:4stats
15.09.15úterý20:17POLLOS TRAFIKOS KAMENNÝ TVÁŘE  8:6stats
15.09.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET SA9T  4:3stats
15.kolo
22.09.15úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE 10°  5:6stats
22.09.15úterý17:38POLFC VINOHRADY LOS TRAFIKOS  9:1stats
22.09.15úterý18:31POLBOCCA AS BENCHWARMERS  1:6stats
22.09.15úterý20:17POLSA9T PANTEROS NEGROS  5:0stats
08.10.15čtvrtek19:24PRI-KKAMENNÝ TVÁŘE DAFC  4:8stats
16.kolo
29.09.15úterý16:45POLLOS TRAFIKOS BOCCA  2:9stats
29.09.15úterý17:38POLAS BENCHWARMERS SA9T  1:2stats
29.09.15úterý18:31POL10° KAMENNÝ TVÁŘE  3:2stats
29.09.15úterý19:24POLDAFC FC VINOHRADY  4:3stats
29.09.15úterý21:10POLPANTEROS NEGROS SCIPIO S HELMET  1:4stats
17.kolo
06.10.15úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE PERPETUUM NEMOBILE  5:5stats
06.10.15úterý18:31POLBOCCA DAFC  2:5stats
06.10.15úterý19:24POLSA9T LOS TRAFIKOS  3:2stats
06.10.15úterý20:17POLFC VINOHRADY 10°  5:3stats
06.10.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET AS BENCHWARMERS  2:11stats
18.kolo
13.10.15úterý16:45POLDAFC SA9T 11:0stats
13.10.15úterý17:38POLAS BENCHWARMERS PANTEROS NEGROS  5:0stats
13.10.15úterý18:31POLPERPETUUM NEMOBILE FC VINOHRADY  5:6stats
13.10.15úterý19:24POL10° BOCCA  3:7stats
13.10.15úterý21:10POLLOS TRAFIKOS SCIPIO S HELMET  4:9stats
19.kolo
20.10.15úterý16:45POLFC VINOHRADY KAMENNÝ TVÁŘE  7:1stats
20.10.15úterý17:38POLPANTEROS NEGROS LOS TRAFIKOS  1:6stats
20.10.15úterý19:24POLBOCCA PERPETUUM NEMOBILE  5:4stats
20.10.15úterý20:17POLSA9T 10°  3:4stats
20.10.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET DAFC  2:6stats
20.kolo
KULTURA.CZ FC VINOHRADY  -:-zápis k utkání
27.10.15úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE SA9T 11:3stats
27.10.15úterý18:31POLLOS TRAFIKOS AS BENCHWARMERS  4:6stats
27.10.15úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE BOCCA  2:4stats
27.10.15úterý20:17POLDAFC PANTEROS NEGROS 10:1stats
27.10.15úterý21:10POL10° SCIPIO S HELMET  4:3stats
21.kolo
LOS TRAFIKOS KULTURA.CZ  -:-zápis k utkání
03.11.15úterý17:38POLSA9T KAMENNÝ TVÁŘE  4:4stats
03.11.15úterý18:31POLPANTEROS NEGROS 10°  1:7stats
03.11.15úterý19:24POLAS BENCHWARMERS DAFC  1:5stats
03.11.15úterý20:17POLBOCCA FC VINOHRADY  0:0stats
03.11.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET PERPETUUM NEMOBILE  4:2stats
22.kolo
KULTURA.CZ BOCCA  -:-zápis k utkání
10.11.15úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE PANTEROS NEGROS 12:2stats
10.11.15úterý18:31POLFC VINOHRADY SA9T  3:1stats
10.11.15úterý19:24POL10° AS BENCHWARMERS  3:9stats
10.11.15úterý20:17POLDAFC LOS TRAFIKOS  3:4stats
10.11.15úterý21:10POLKAMENNÝ TVÁŘE SCIPIO S HELMET  1:5stats
2015 IV. divize - západ
1.kolo
16.04.15čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS DŘEVÁCI  1:5stats
16.04.15čtvrtek19:24POLFURT HIGH ZÁVODNÍ RADA  8:2stats
16.04.15čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA AC FOOSMEN  7:3stats
16.04.15čtvrtek21:10POLRELAX ŽIŽKOV PČZ  0:8stats
2.kolo
23.04.15čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA FURT HIGH  4:5stats
23.04.15čtvrtek18:31POLZÁVODNÍ RADA RELAX ŽIŽKOV  3:6stats
23.04.15čtvrtek20:17POLPČZ 1.FC KUKABUS  7:1stats
23.04.15čtvrtek21:10POLAC FOOSMEN MAŽŇÁCI  4:4stats
3.kolo
30.04.15čtvrtek18:31POLFURT HIGH AC FOOSMEN  1:4stats
30.04.15čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KNAJPA  3:10stats
30.04.15čtvrtek20:17POLMAŽŇÁCI DŘEVÁCI  3:6stats
30.04.15čtvrtek21:10POL1.FC KUKABUS ZÁVODNÍ RADA 13:1stats
4.kolo
07.05.15čtvrtek17:38POLAC FOOSMEN DŘEVÁCI  6:3stats
07.05.15čtvrtek18:31POL1.FC KNAJPA 1.FC KUKABUS  3:3stats
07.05.15čtvrtek19:24POLPČZ MAŽŇÁCI  4:0stats
07.05.15čtvrtek21:10POLFURT HIGH RELAX ŽIŽKOV  7:5stats
5.kolo
14.05.15čtvrtek17:38POLMAŽŇÁCI ZÁVODNÍ RADA  5:0 (kont.)stats
14.05.15čtvrtek18:31POLDŘEVÁCI PČZ  1:5stats
14.05.15čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV AC FOOSMEN  7:2stats
14.05.15čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS FURT HIGH  0:5 (kont.)stats
6.kolo
21.05.15čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KUKABUS  1:6stats
21.05.15čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA MAŽŇÁCI  5:0stats
21.05.15čtvrtek20:17POLZÁVODNÍ RADA DŘEVÁCI  3:3stats
21.05.15čtvrtek21:10POLAC FOOSMEN PČZ  3:4stats
7.kolo
28.05.15čtvrtek17:38POLMAŽŇÁCI FURT HIGH  5:4stats
28.05.15čtvrtek18:31POLPČZ ZÁVODNÍ RADA  8:0stats
28.05.15čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS AC FOOSMEN  6:6stats
28.05.15čtvrtek21:10POLDŘEVÁCI 1.FC KNAJPA  3:7stats
8.kolo
04.06.15čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA PČZ  4:4stats
04.06.15čtvrtek18:31POLAC FOOSMEN ZÁVODNÍ RADA  6:2stats
04.06.15čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV MAŽŇÁCI  0:3stats
04.06.15čtvrtek21:10POLFURT HIGH DŘEVÁCI  4:2stats
9.kolo
11.06.15čtvrtek18:31POLDŘEVÁCI RELAX ŽIŽKOV  2:8stats
11.06.15čtvrtek19:24POLZÁVODNÍ RADA 1.FC KNAJPA  2:4stats
11.06.15čtvrtek20:17POLPČZ FURT HIGH  7:6stats
11.06.15čtvrtek21:10POLMAŽŇÁCI 1.FC KUKABUS  2:8stats
10.kolo
18.06.15čtvrtek17:38POLDŘEVÁCI 1.FC KUKABUS  5:9stats
18.06.15čtvrtek19:24POLZÁVODNÍ RADA FURT HIGH  0:3stats
18.06.15čtvrtek20:17POLAC FOOSMEN 1.FC KNAJPA  3:5stats
18.06.15čtvrtek21:10POLPČZ RELAX ŽIŽKOV  4:3stats
11.kolo
25.06.15čtvrtek17:38POLFURT HIGH 1.FC KNAJPA  0:6stats
25.06.15čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV ZÁVODNÍ RADA  6:9stats
25.06.15čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS PČZ  2:1stats
25.06.15čtvrtek21:10POLMAŽŇÁCI AC FOOSMEN  5:1stats
12.kolo
03.09.15čtvrtek18:31POLAC FOOSMEN FURT HIGH  8:7stats
03.09.15čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA RELAX ŽIŽKOV 12:3stats
03.09.15čtvrtek20:17POLDŘEVÁCI MAŽŇÁCI  1:2stats
03.09.15čtvrtek21:10POLZÁVODNÍ RADA 1.FC KUKABUS  5:6stats
13.kolo
10.09.15čtvrtek17:38POLDŘEVÁCI AC FOOSMEN  3:7stats
10.09.15čtvrtek18:31POL1.FC KUKABUS 1.FC KNAJPA  2:1stats
10.09.15čtvrtek19:24POLMAŽŇÁCI PČZ  1:6stats
10.09.15čtvrtek21:10POLRELAX ŽIŽKOV FURT HIGH  3:6stats
14.kolo
17.09.15čtvrtek17:38POLZÁVODNÍ RADA MAŽŇÁCI  0:4stats
17.09.15čtvrtek18:31POLPČZ DŘEVÁCI  9:0stats
17.09.15čtvrtek19:24POLAC FOOSMEN RELAX ŽIŽKOV 14:1stats
17.09.15čtvrtek20:17POLFURT HIGH 1.FC KUKABUS  4:7stats
15.kolo
24.09.15čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS RELAX ŽIŽKOV  9:1stats
24.09.15čtvrtek19:24POLMAŽŇÁCI 1.FC KNAJPA  2:9stats
24.09.15čtvrtek20:17POLDŘEVÁCI ZÁVODNÍ RADA  5:0stats
24.09.15čtvrtek21:10POLPČZ AC FOOSMEN  2:4stats
16.kolo
01.10.15čtvrtek17:38POLFURT HIGH MAŽŇÁCI  5:2stats
01.10.15čtvrtek19:24POLAC FOOSMEN 1.FC KUKABUS  3:3stats
01.10.15čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA DŘEVÁCI 11:0stats
08.10.15čtvrtek18:31POLZÁVODNÍ RADA PČZ  3:4stats
17.kolo
08.10.15čtvrtek17:38POLPČZ 1.FC KNAJPA  2:11stats
08.10.15čtvrtek18:31POLZÁVODNÍ RADA AC FOOSMEN  4:8stats
08.10.15čtvrtek20:17POLMAŽŇÁCI RELAX ŽIŽKOV  8:3stats
08.10.15čtvrtek21:10POLDŘEVÁCI FURT HIGH  4:1stats
18.kolo
AC FOOSMEN LOUŽE  -:-zápis k utkání
15.10.15čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV DŘEVÁCI  2:6stats
15.10.15čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA ZÁVODNÍ RADA  5:1stats
15.10.15čtvrtek20:17POLFURT HIGH PČZ  1:6stats
15.10.15čtvrtek21:10POL1.FC KUKABUS MAŽŇÁCI  5:0stats
19.kolo
22.10.15čtvrtek18:31POLMAŽŇÁCI 1.FC KNAJPA  4:4stats
22.10.15čtvrtek19:24POLAC FOOSMEN PČZ  2:3stats
22.10.15čtvrtek20:17POLDŘEVÁCI 1.FC KUKABUS  5:8stats
22.10.15čtvrtek21:10POLZÁVODNÍ RADA RELAX ŽIŽKOV  9:4stats
20.kolo
29.10.15čtvrtek18:31POL1.FC KUKABUS PČZ  2:3stats
29.10.15čtvrtek19:24POLMAŽŇÁCI ZÁVODNÍ RADA  3:1stats
29.10.15čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV AC FOOSMEN  1:8stats
29.10.15čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA FURT HIGH  7:9stats
21.kolo
05.11.15čtvrtek18:31POLPČZ FURT HIGH  3:2stats
05.11.15čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS 1.FC KNAJPA  6:3stats
05.11.15čtvrtek20:17POLZÁVODNÍ RADA AC FOOSMEN  3:6stats
05.11.15čtvrtek21:10POLDŘEVÁCI MAŽŇÁCI  3:3stats
22.kolo
12.11.15čtvrtek18:31POLAC FOOSMEN MAŽŇÁCI  5:4stats
12.11.15čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV DŘEVÁCI  3:13stats
12.11.15čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA PČZ  5:0 (kont.)stats
12.11.15čtvrtek21:10POLFURT HIGH 1.FC KUKABUS  4:9stats
2015 Pohár
1.kolo
14.09.15pondělí18:00PRI-NKULTURA.CZ SAVAGES  0:5 (kont.)stats
14.09.15pondělí19:00PRI-NAC FOOSMEN FC ATLETO PRAHA  8:7stats
14.09.15pondělí20:00PRI-NPRAHA UNITED MIX AND MATCH  4:5stats
14.09.15pondělí21:00PRI-NBOCCA DIJAS  5:0 (kont.)stats
21.09.15pondělí19:00PRI-NBLITZKRIEG FK OBLÍŽEK B  0:5 (kont.)stats
21.09.15pondělí20:00PRI-NWANNER ADAPT A.S. DATIS 18:4stats
21.09.15pondělí21:00PRI-NVZP LUFŤÁCI SPORTING 2000  6:2stats
1100.kolo
05.10.15pondělí18:00PRI-NBOCCA MIX AND MATCH  1:5stats
05.10.15pondělí19:00PRI-NAC FOOSMEN WANNER ADAPT A.S.  9:2stats
05.10.15pondělí20:00PRI-NFK OBLÍŽEK B FC ATLETO PRAHA  1:5stats
05.10.15pondělí21:00PRI-NVZP LUFŤÁCI SAVAGES  2:9stats
1200.kolo
12.10.15pondělí20:00PRI-NAC FOOSMEN MIX AND MATCH  0:5stats
12.10.15pondělí21:00PRI-NFC ATLETO PRAHA SAVAGES  3:2stats
1300.kolo
19.10.15pondělí20:00PRI-NAC FOOSMEN SAVAGES  4:8stats
19.10.15pondělí21:00PRI-NMIX AND MATCH FC ATLETO PRAHA  6:9stats
2015 Zima
1.kolo
05.01.15pondělí20:15LOKTWIN reality, s.r.o. BOCCA  7:0stats
05.01.15pondělí21:10LOKLENOVO SUPER DOERS LASTAVICE  2:8stats
07.01.15středa20:15LOKFC ATLETO PRAHA RSC MODŘANY 13:4stats
07.01.15středa21:10LOKUMĚLCI Z PRAHY DAFC  7:2stats
2.kolo
12.01.15pondělí20:15LOKDAFC TWIN reality, s.r.o.  2:5stats
12.01.15pondělí21:10LOKFC ATLETO PRAHA LENOVO SUPER DOERS  8:5stats
14.01.15středa20:15LOKLASTAVICE UMĚLCI Z PRAHY  8:6stats
14.01.15středa21:10LOKRSC MODŘANY BOCCA  7:6stats
3.kolo
19.01.15pondělí20:15LOKBOCCA DAFC  5:4stats
19.01.15pondělí21:10LOKUMĚLCI Z PRAHY FC ATLETO PRAHA  3:11stats
21.01.15středa20:15LOKLENOVO SUPER DOERS RSC MODŘANY  7:11stats
21.01.15středa21:10LOKTWIN reality, s.r.o. LASTAVICE  4:4stats
4.kolo
26.01.15pondělí20:15LOKLENOVO SUPER DOERS UMĚLCI Z PRAHY  5:4stats
26.01.15pondělí21:10LOKFC ATLETO PRAHA TWIN reality, s.r.o.  6:1stats
28.01.15středa20:15LOKLASTAVICE BOCCA  8:5stats
28.01.15středa21:10LOKRSC MODŘANY DAFC  8:2stats
5.kolo
02.02.15pondělí20:15LOKTWIN reality, s.r.o. LENOVO SUPER DOERS 11:5stats
02.02.15pondělí21:10LOKBOCCA FC ATLETO PRAHA  3:8stats
04.02.15středa20:15LOKUMĚLCI Z PRAHY RSC MODŘANY  6:2stats
04.02.15středa21:10LOKDAFC LASTAVICE  3:6stats
6.kolo
09.02.15pondělí20:15LOKFC ATLETO PRAHA DAFC 14:2stats
09.02.15pondělí21:10LOKLENOVO SUPER DOERS BOCCA  8:2stats
11.02.15středa20:15LOKUMĚLCI Z PRAHY TWIN reality, s.r.o.  3:7stats
11.02.15středa21:10LOKRSC MODŘANY LASTAVICE  3:18stats
7.kolo
16.02.15pondělí20:15LOKDAFC LENOVO SUPER DOERS  1:6stats
16.02.15pondělí21:10LOKBOCCA UMĚLCI Z PRAHY  2:2stats
18.02.15středa20:15LOKLASTAVICE FC ATLETO PRAHA  3:9stats
18.02.15středa21:10LOKTWIN reality, s.r.o. RSC MODŘANY  7:3stats
8.kolo
23.02.15pondělí20:15LOKBOCCA TWIN reality, s.r.o.  0:7stats
23.02.15pondělí21:10LOKLASTAVICE LENOVO SUPER DOERS  5:2stats
25.02.15středa20:15LOKRSC MODŘANY FC ATLETO PRAHA  1:17stats
25.02.15středa21:10LOKDAFC UMĚLCI Z PRAHY  4:3stats
9.kolo
02.03.15pondělí20:15LOKTWIN reality, s.r.o. DAFC 10:1stats
02.03.15pondělí21:10LOKLENOVO SUPER DOERS FC ATLETO PRAHA  0:5 (kont.)stats
04.03.15středa20:15LOKBOCCA RSC MODŘANY  2:5stats
04.03.15středa21:10LOKUMĚLCI Z PRAHY LASTAVICE  4:10stats
10.kolo
09.03.15pondělí20:15LOKFC ATLETO PRAHA UMĚLCI Z PRAHY 17:5stats
09.03.15pondělí21:10LOKDAFC BOCCA  8:4stats
11.03.15středa20:15LOKRSC MODŘANY LENOVO SUPER DOERS  5:10stats
11.03.15středa21:10LOKLASTAVICE TWIN reality, s.r.o.  1:2stats
11.kolo
16.03.15pondělí20:15LOKUMĚLCI Z PRAHY LENOVO SUPER DOERS  3:7stats
16.03.15pondělí21:10LOKTWIN reality, s.r.o. FC ATLETO PRAHA  1:3stats
18.03.15středa20:15LOKBOCCA LASTAVICE  4:4stats
18.03.15středa21:10LOKDAFC RSC MODŘANY  5:2stats
12.kolo
23.03.15pondělí20:15LOKLENOVO SUPER DOERS TWIN reality, s.r.o.  4:5stats
23.03.15pondělí21:10LOKFC ATLETO PRAHA BOCCA 14:2stats
25.03.15středa20:15LOKRSC MODŘANY UMĚLCI Z PRAHY  1:11stats
25.03.15středa21:10LOKLASTAVICE DAFC  8:0stats
13.kolo
30.03.15pondělí20:15LOKDAFC FC ATLETO PRAHA  4:15stats
30.03.15pondělí21:10LOKBOCCA LENOVO SUPER DOERS  3:8stats
01.04.15středa20:15LOKLASTAVICE RSC MODŘANY  7:10stats
01.04.15středa21:10LOKTWIN reality, s.r.o. UMĚLCI Z PRAHY  5:2stats
14.kolo
06.04.15pondělí20:15LOKUMĚLCI Z PRAHY BOCCA  6:4stats
06.04.15pondělí21:10LOKLENOVO SUPER DOERS DAFC  2:4stats
08.04.15středa20:15LOKFC ATLETO PRAHA LASTAVICE  9:3stats
08.04.15středa21:10LOKRSC MODŘANY TWIN reality, s.r.o.  0:3stats

celkem zápasů: 854