Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Narozeniny slaví

Kontakt

SÍDLO FIRMY
Adresa: Krkonošská 3, Praha 2, Vinohrady
Úřední hodiny: Po předchozí telefonické domluvě.

Pořadatel soutěže
Česlav Zyla
tel.: 602 160 755

Webmaster
Roman Janko

www.rjwebdesign.cz

Výpis utkání

celkem zápasů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre duelstatszápis
2018 III. divize - západ
1.kolo
19.04.18čtvrtek16:45POLOTROKÁŘI WANNER ADAPT A.S.  5:0 (kont.)duel utkánístats
19.04.18čtvrtek17:38POLKULATEEMO AMANTES  5:6 (pen.)duel utkánístats
19.04.18čtvrtek18:31POL1.FC KNAJPA LOSERS OF UFTALAND  1:2duel utkánístats
19.04.18čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS RELAX ŽIŽKOV  7:4duel utkánístats
19.04.18čtvrtek20:17POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ LOUŽE  6:4duel utkánístats
19.04.18čtvrtek21:10POLPČZ AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 10:1duel utkánístats
2.kolo
26.04.18čtvrtek16:45POLLOSERS OF UFTALAND 1.FC KUKABUS  5:3duel utkánístats
26.04.18čtvrtek17:38POLAMANTES 1.FC KNAJPA  6:2duel utkánístats
26.04.18čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  0:8duel utkánístats
26.04.18čtvrtek19:24POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED WANNER ADAPT A.S.  5:7duel utkánístats
26.04.18čtvrtek20:17POLPČZ KULATEEMO  6:2duel utkánístats
26.04.18čtvrtek21:10POLLOUŽE OTROKÁŘI  4:2duel utkánístats
3.kolo
03.05.18čtvrtek16:45POLKULATEEMO AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  5:0 (kont.)duel utkánístats
03.05.18čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA PČZ  1:8duel utkánístats
03.05.18čtvrtek18:31POL1.FC KUKABUS AMANTES  5:9duel utkánístats
03.05.18čtvrtek19:24POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ LOSERS OF UFTALAND  1:2duel utkánístats
03.05.18čtvrtek20:17POLOTROKÁŘI RELAX ŽIŽKOV 10:0duel utkánístats
03.05.18čtvrtek21:10POLWANNER ADAPT A.S. LOUŽE  8:3duel utkánístats
4.kolo
10.05.18čtvrtek16:45POLAMANTES NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  8:6duel utkánístats
10.05.18čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV WANNER ADAPT A.S.  4:10duel utkánístats
10.05.18čtvrtek18:31POLLOSERS OF UFTALAND OTROKÁŘI  3:1duel utkánístats
10.05.18čtvrtek19:24POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED LOUŽE  5:6 (pen.)duel utkánístats
10.05.18čtvrtek20:17POLPČZ 1.FC KUKABUS  6:3duel utkánístats
10.05.18čtvrtek21:10POLKULATEEMO 1.FC KNAJPA  4:2duel utkánístats
5.kolo
17.05.18čtvrtek16:45POLLOUŽE RELAX ŽIŽKOV 11:3duel utkánístats
17.05.18čtvrtek17:38POLWANNER ADAPT A.S. LOSERS OF UFTALAND 12:3duel utkánístats
17.05.18čtvrtek18:31POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ PČZ  7:2duel utkánístats
17.05.18čtvrtek19:24POLOTROKÁŘI AMANTES  1:7duel utkánístats
17.05.18čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:6duel utkánístats
17.05.18čtvrtek21:10POL1.FC KUKABUS KULATEEMO  3:4duel utkánístats
6.kolo
24.05.18čtvrtek16:45POL1.FC KNAJPA 1.FC KUKABUS  3:5duel utkánístats
24.05.18čtvrtek17:38POLKULATEEMO NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  4:5duel utkánístats
24.05.18čtvrtek18:31POLAMANTES WANNER ADAPT A.S.  7:8 (pen.)duel utkánístats
24.05.18čtvrtek19:24POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED RELAX ŽIŽKOV  6:1duel utkánístats
24.05.18čtvrtek20:17POLLOSERS OF UFTALAND LOUŽE  4:5 (pen.)duel utkánístats
24.05.18čtvrtek21:10POLPČZ OTROKÁŘI  5:0duel utkánístats
7.kolo
31.05.18čtvrtek16:45POLWANNER ADAPT A.S. PČZ  3:6duel utkánístats
31.05.18čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 12:5duel utkánístats
31.05.18čtvrtek18:31POLOTROKÁŘI KULATEEMO  2:8duel utkánístats
31.05.18čtvrtek19:24POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 1.FC KNAJPA  7:3duel utkánístats
31.05.18čtvrtek20:17POLLOUŽE AMANTES  1:7duel utkánístats
31.05.18čtvrtek21:10POLRELAX ŽIŽKOV LOSERS OF UFTALAND  1:8duel utkánístats
8.kolo
07.06.18čtvrtek16:45POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED LOSERS OF UFTALAND  3:9duel utkánístats
07.06.18čtvrtek17:38POLAMANTES RELAX ŽIŽKOV 18:5duel utkánístats
07.06.18čtvrtek18:31POLPČZ LOUŽE  5:3duel utkánístats
07.06.18čtvrtek19:24POLKULATEEMO WANNER ADAPT A.S.  3:2duel utkánístats
07.06.18čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA OTROKÁŘI  2:3 (pen.)duel utkánístats
07.06.18čtvrtek21:10POL1.FC KUKABUS NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  3:8duel utkánístats
9.kolo
14.06.18čtvrtek16:45POLLOUŽE KULATEEMO  2:8duel utkánístats
14.06.18čtvrtek17:38POLOTROKÁŘI 1.FC KUKABUS  2:3duel utkánístats
14.06.18čtvrtek18:31POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 11:2duel utkánístats
14.06.18čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV PČZ  3:13duel utkánístats
14.06.18čtvrtek20:17POLWANNER ADAPT A.S. 1.FC KNAJPA  2:4duel utkánístats
14.06.18čtvrtek21:10POLLOSERS OF UFTALAND AMANTES  0:17duel utkánístats
10.kolo
21.06.18čtvrtek16:45POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ OTROKÁŘI 11:1duel utkánístats
21.06.18čtvrtek17:38POLPČZ LOSERS OF UFTALAND  7:3duel utkánístats
21.06.18čtvrtek18:31POLKULATEEMO RELAX ŽIŽKOV  6:4duel utkánístats
21.06.18čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA LOUŽE  2:7duel utkánístats
21.06.18čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS WANNER ADAPT A.S.  2:4duel utkánístats
21.06.18čtvrtek21:10POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED AMANTES  6:15duel utkánístats
11.kolo
28.06.18čtvrtek16:45POLAMANTES PČZ  4:5 (pen.)duel utkánístats
28.06.18čtvrtek17:38POLOTROKÁŘI AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  9:2duel utkánístats
28.06.18čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KNAJPA  8:4duel utkánístats
28.06.18čtvrtek19:24POLLOUŽE 1.FC KUKABUS  1:3duel utkánístats
28.06.18čtvrtek20:17POLLOSERS OF UFTALAND KULATEEMO  2:8duel utkánístats
28.06.18čtvrtek21:10POLWANNER ADAPT A.S. NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  3:7duel utkánístats
12.kolo
06.09.18čtvrtek16:45POLWANNER ADAPT A.S. OTROKÁŘI  0:5 (kont.)duel utkánístats
06.09.18čtvrtek17:38POLAMANTES KULATEEMO  4:0duel utkánístats
06.09.18čtvrtek18:31POLLOSERS OF UFTALAND 1.FC KNAJPA  5:3duel utkánístats
06.09.18čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KUKABUS  4:10duel utkánístats
06.09.18čtvrtek20:17POLLOUŽE NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  6:5 (pen.)duel utkánístats
06.09.18čtvrtek21:10POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED PČZ  1:19duel utkánístats
13.kolo
13.09.18čtvrtek16:45POL1.FC KUKABUS LOSERS OF UFTALAND  2:3 (pen.)duel utkánístats
13.09.18čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA AMANTES  3:4 (pen.)duel utkánístats
13.09.18čtvrtek18:31POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ RELAX ŽIŽKOV  2:4duel utkánístats
13.09.18čtvrtek19:24POLWANNER ADAPT A.S. AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  7:2duel utkánístats
13.09.18čtvrtek20:17POLKULATEEMO PČZ  6:2duel utkánístats
13.09.18čtvrtek21:10POLOTROKÁŘI LOUŽE  4:3duel utkánístats
14.kolo
20.09.18čtvrtek16:45POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED KULATEEMO  2:5duel utkánístats
20.09.18čtvrtek17:38POLPČZ 1.FC KNAJPA  7:1duel utkánístats
20.09.18čtvrtek18:31POLAMANTES 1.FC KUKABUS  9:4duel utkánístats
20.09.18čtvrtek19:24POLLOSERS OF UFTALAND NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  4:8duel utkánístats
20.09.18čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV OTROKÁŘI  8:3duel utkánístats
20.09.18čtvrtek21:10POLLOUŽE WANNER ADAPT A.S.  5:7duel utkánístats
15.kolo
27.09.18čtvrtek16:45POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ AMANTES  0:5 (kont.)duel utkánístats
27.09.18čtvrtek17:38POLWANNER ADAPT A.S. RELAX ŽIŽKOV  6:7 (pen.)duel utkánístats
27.09.18čtvrtek19:24POLLOUŽE AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  1:4duel utkánístats
27.09.18čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS PČZ  4:5duel utkánístats
27.09.18čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA KULATEEMO  2:1duel utkánístats
02.10.18úterý16:45PRI-NOTROKÁŘI LOSERS OF UFTALAND  4:5duel utkánístats
16.kolo
04.10.18čtvrtek16:45POLRELAX ŽIŽKOV LOUŽE  1:0duel utkánístats
04.10.18čtvrtek17:38POLLOSERS OF UFTALAND WANNER ADAPT A.S.  4:6duel utkánístats
04.10.18čtvrtek18:31POLPČZ NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 10:3duel utkánístats
04.10.18čtvrtek19:24POLAMANTES OTROKÁŘI  4:3duel utkánístats
04.10.18čtvrtek20:17POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 1.FC KNAJPA  4:5 (pen.)duel utkánístats
04.10.18čtvrtek21:10POLKULATEEMO 1.FC KUKABUS  7:3duel utkánístats
17.kolo
11.10.18čtvrtek16:45POL1.FC KUKABUS 1.FC KNAJPA  0:5 (kont.)duel utkánístats
11.10.18čtvrtek17:38POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ KULATEEMO  0:5 (kont.)duel utkánístats
11.10.18čtvrtek18:31POLWANNER ADAPT A.S. AMANTES  6:4duel utkánístats
11.10.18čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 10:3duel utkánístats
11.10.18čtvrtek20:17POLLOUŽE LOSERS OF UFTALAND  1:5duel utkánístats
11.10.18čtvrtek21:10POLOTROKÁŘI PČZ  2:6duel utkánístats
18.kolo
18.10.18čtvrtek16:45POLPČZ WANNER ADAPT A.S.  9:6duel utkánístats
18.10.18čtvrtek17:38POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 1.FC KUKABUS  8:0duel utkánístats
18.10.18čtvrtek18:31POLKULATEEMO OTROKÁŘI  7:2duel utkánístats
18.10.18čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  2:3 (pen.)duel utkánístats
18.10.18čtvrtek20:17POLAMANTES LOUŽE 14:1duel utkánístats
18.10.18čtvrtek21:10POLLOSERS OF UFTALAND RELAX ŽIŽKOV  1:12duel utkánístats
19.kolo
25.10.18čtvrtek16:45POLLOSERS OF UFTALAND AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:4 (pen.)duel utkánístats
25.10.18čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV AMANTES  4:7duel utkánístats
25.10.18čtvrtek18:31POLLOUŽE PČZ  5:7duel utkánístats
25.10.18čtvrtek19:24POLWANNER ADAPT A.S. KULATEEMO  3:14duel utkánístats
25.10.18čtvrtek20:17POLOTROKÁŘI 1.FC KNAJPA  2:1duel utkánístats
25.10.18čtvrtek21:10POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 1.FC KUKABUS  5:4duel utkánístats
20.kolo
01.11.18čtvrtek16:45POLKULATEEMO LOUŽE 13:3duel utkánístats
01.11.18čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS OTROKÁŘI  6:4duel utkánístats
01.11.18čtvrtek18:31POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  5:4duel utkánístats
01.11.18čtvrtek19:24POLPČZ RELAX ŽIŽKOV  3:5duel utkánístats
01.11.18čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA WANNER ADAPT A.S.  6:8duel utkánístats
01.11.18čtvrtek21:10POLAMANTES LOSERS OF UFTALAND  5:3duel utkánístats
21.kolo
08.11.18čtvrtek16:45POLOTROKÁŘI NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  3:1duel utkánístats
08.11.18čtvrtek17:38POLLOSERS OF UFTALAND PČZ  3:2 (pen.)duel utkánístats
08.11.18čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV KULATEEMO  3:2 (pen.)duel utkánístats
08.11.18čtvrtek19:24POLLOUŽE 1.FC KNAJPA  2:3duel utkánístats
08.11.18čtvrtek20:17POLWANNER ADAPT A.S. 1.FC KUKABUS  9:3duel utkánístats
08.11.18čtvrtek21:10POLAMANTES AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  8:5duel utkánístats
22.kolo
15.11.18čtvrtek16:45POLPČZ AMANTES  3:2duel utkánístats
15.11.18čtvrtek17:38POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED OTROKÁŘI  2:8duel utkánístats
15.11.18čtvrtek18:31POL1.FC KNAJPA RELAX ŽIŽKOV  1:7duel utkánístats
15.11.18čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS LOUŽE  4:7duel utkánístats
15.11.18čtvrtek20:17POLKULATEEMO LOSERS OF UFTALAND  6:2duel utkánístats
15.11.18čtvrtek21:10POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ WANNER ADAPT A.S.  3:14duel utkánístats

celkem zápasů: 132