Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Narozeniny slaví

Hráč Věk Tým
Čihák Jiří 42 let A.I.R. 1870
Hnát Antonín 41 let ALEX
Mrkva Martin 32 let LOUŽE
Musil Petr 45 let DAFC

Kontakt

SÍDLO FIRMY
Adresa: Krkonošská 3, Praha 2, Vinohrady
Úřední hodiny: Po předchozí telefonické domluvě.

Pořadatel soutěže
Česlav Zyla
tel.: 602 160 755

Webmaster
Roman Janko

www.rjwebdesign.cz

Výpis utkání

celkem zápasů: 7112

datum den čas hřiště domácí hosté skóre statszápis
2019 I. divize
1.kolo
18.04.19čtvrtek16:45PRI-NVZP LUFŤÁCI 1.FC ZLOMKOTNÍK  5:2stats
18.04.19čtvrtek17:38PRI-NSAVAGES FC MASHINA  9:1stats
18.04.19čtvrtek18:31PRI-NFC RASTA CHEMIE  6:3stats
18.04.19čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS AMANTES  6:2stats
18.04.19čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI PANŤÁCI  1:5stats
18.04.19čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA FC KLECANY  -:-zápis k utkání
2.kolo
25.04.19čtvrtek16:45PRI-NCHEMIE ALIATEL CONNECTORS  3:4stats
25.04.19čtvrtek17:38PRI-NGUMÍDCI VZP LUFŤÁCI  2:3stats
25.04.19čtvrtek18:31PRI-NAMANTES SAVAGES  1:6stats
25.04.19čtvrtek19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC RASTA  2:6stats
25.04.19čtvrtek20:17PRI-NFC MASHINA FC ATLETO PRAHA  2:3 (pen.)stats
25.04.19čtvrtek21:10PRI-NPANŤÁCI FC KLECANY  -:-zápis k utkání
3.kolo
02.05.19čtvrtek16:45PRI-NFC KLECANY FC MASHINA  -:-zápis k utkání
02.05.19čtvrtek17:38PRI-NFC ATLETO PRAHA AMANTES 12:1stats
02.05.19čtvrtek18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS 1.FC ZLOMKOTNÍK  6:2stats
02.05.19čtvrtek19:24PRI-NVZP LUFŤÁCI PANŤÁCI  2:10stats
02.05.19čtvrtek20:17PRI-NSAVAGES CHEMIE  6:1stats
02.05.19čtvrtek21:10PRI-NFC RASTA GUMÍDCI  5:2stats
4.kolo
09.05.19čtvrtek16:45PRI-NVZP LUFŤÁCI FC RASTA  6:2stats
09.05.19čtvrtek17:38PRI-NAMANTES FC KLECANY  -:-zápis k utkání
09.05.19čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI ALIATEL CONNECTORS  3:6stats
09.05.19čtvrtek19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK SAVAGES  0:4stats
09.05.19čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE FC ATLETO PRAHA  2:6stats
09.05.19čtvrtek21:10PRI-NPANŤÁCI FC MASHINA  6:5 (pen.)stats
5.kolo
16.05.19čtvrtek16:45PRI-NFC RASTA PANŤÁCI  1:7stats
16.05.19čtvrtek17:38PRI-NALIATEL CONNECTORS VZP LUFŤÁCI  5:2stats
16.05.19čtvrtek18:31PRI-NFC ATLETO PRAHA 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:3 (pen.)stats
16.05.19čtvrtek19:24PRI-NFC KLECANY CHEMIE  -:-zápis k utkání
16.05.19čtvrtek20:17PRI-NSAVAGES GUMÍDCI  8:3stats
16.05.19čtvrtek21:10PRI-NFC MASHINA AMANTES  7:5stats
6.kolo
1.FC ZLOMKOTNÍK FC KLECANY  -:-zápis k utkání
23.05.19čtvrtek17:38PRI-NCHEMIE FC MASHINA  3:1stats
23.05.19čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI FC ATLETO PRAHA  1:6stats
23.05.19čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA ALIATEL CONNECTORS  5:8stats
23.05.19čtvrtek20:17PRI-NPANŤÁCI AMANTES 15:0stats
30.05.19čtvrtek17:38PRI-NVZP LUFŤÁCI SAVAGES  5:1stats
7.kolo
FC KLECANY GUMÍDCI  -:-zápis k utkání
30.05.19čtvrtek18:31PRI-NFC ATLETO PRAHA VZP LUFŤÁCI  6:2stats
30.05.19čtvrtek19:24PRI-NAMANTES CHEMIE  2:6stats
30.05.19čtvrtek20:17PRI-NFC MASHINA 1.FC ZLOMKOTNÍK  6:10stats
30.05.19čtvrtek21:10PRI-NALIATEL CONNECTORS PANŤÁCI  2:3 (pen.)stats
13.06.19čtvrtek16:45PRI-NSAVAGES FC RASTA  7:3stats
8.kolo
VZP LUFŤÁCI FC KLECANY  -:-zápis k utkání
06.06.19čtvrtek17:38PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK AMANTES  5:2stats
06.06.19čtvrtek18:31PRI-NPANŤÁCI CHEMIE 12:1stats
06.06.19čtvrtek19:24PRI-NGUMÍDCI FC MASHINA  3:2stats
06.06.19čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA FC ATLETO PRAHA  6:11stats
06.06.19čtvrtek21:10PRI-NALIATEL CONNECTORS SAVAGES  1:7stats
9.kolo
FC KLECANY FC RASTA  -:-zápis k utkání
13.06.19čtvrtek17:38PRI-NSAVAGES PANŤÁCI  3:7stats
13.06.19čtvrtek18:31PRI-NFC MASHINA VZP LUFŤÁCI  5:6 (pen.)stats
13.06.19čtvrtek19:24PRI-NFC ATLETO PRAHA ALIATEL CONNECTORS  4:6stats
13.06.19čtvrtek20:17PRI-NAMANTES GUMÍDCI  1:3stats
13.06.19čtvrtek21:10PRI-NCHEMIE 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:8stats
10.kolo
ALIATEL CONNECTORS FC KLECANY  -:-zápis k utkání
20.06.19čtvrtek16:45PRI-NVZP LUFŤÁCI AMANTES  2:11stats
20.06.19čtvrtek17:38PRI-NPANŤÁCI 1.FC ZLOMKOTNÍK 14:7stats
20.06.19čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI CHEMIE  0:5stats
20.06.19čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA FC MASHINA  6:3stats
20.06.19čtvrtek21:10PRI-NSAVAGES FC ATLETO PRAHA  5:2stats
11.kolo
FC KLECANY SAVAGES  -:-zápis k utkání
27.06.19čtvrtek17:38PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK GUMÍDCI  9:1stats
27.06.19čtvrtek18:31PRI-NAMANTES FC RASTA  7:6 (pen.)stats
27.06.19čtvrtek19:24PRI-NFC MASHINA ALIATEL CONNECTORS  4:3stats
27.06.19čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE VZP LUFŤÁCI 10:6stats
27.06.19čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA PANŤÁCI  2:6stats
12.kolo
05.09.09sobota17:38PRI-NFC MASHINA SAVAGES  -:-zápis k utkání
05.09.09sobota18:31PRI-NCHEMIE FC RASTA  -:-zápis k utkání
05.09.09sobota19:24PRI-NAMANTES ALIATEL CONNECTORS  -:-zápis k utkání
05.09.09sobota20:17PRI-NPANŤÁCI GUMÍDCI  -:-zápis k utkání
05.06.19středa21:10PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK VZP LUFŤÁCI  -:-zápis k utkání
13.kolo
12.09.19čtvrtek17:38PRI-NVZP LUFŤÁCI GUMÍDCI  -:-zápis k utkání
12.09.19čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES AMANTES  -:-zápis k utkání
12.09.19čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA 1.FC ZLOMKOTNÍK  -:-zápis k utkání
12.09.19čtvrtek20:17PRI-NFC ATLETO PRAHA FC MASHINA  -:-zápis k utkání
12.09.19čtvrtek21:10PRI-NALIATEL CONNECTORS CHEMIE  -:-zápis k utkání
14.kolo
19.09.19čtvrtek17:38PRI-NAMANTES FC ATLETO PRAHA  -:-zápis k utkání
19.09.19čtvrtek18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK ALIATEL CONNECTORS  -:-zápis k utkání
19.09.19čtvrtek19:24PRI-NPANŤÁCI VZP LUFŤÁCI  -:-zápis k utkání
19.09.19čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE SAVAGES  -:-zápis k utkání
19.09.19čtvrtek21:10PRI-NGUMÍDCI FC RASTA  -:-zápis k utkání
15.kolo
26.09.19čtvrtek17:38PRI-NFC RASTA VZP LUFŤÁCI  -:-zápis k utkání
26.09.19čtvrtek18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS GUMÍDCI  -:-zápis k utkání
26.09.19čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES 1.FC ZLOMKOTNÍK  -:-zápis k utkání
26.09.19čtvrtek20:17PRI-NFC ATLETO PRAHA CHEMIE  -:-zápis k utkání
26.09.19čtvrtek21:10PRI-NFC MASHINA PANŤÁCI  -:-zápis k utkání
16.kolo
03.10.19čtvrtek17:38PRI-NVZP LUFŤÁCI ALIATEL CONNECTORS  -:-zápis k utkání
03.10.19čtvrtek18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC ATLETO PRAHA  -:-zápis k utkání
03.10.19čtvrtek19:24PRI-NPANŤÁCI FC RASTA  -:-zápis k utkání
03.10.19čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI SAVAGES  -:-zápis k utkání
03.10.19čtvrtek21:10PRI-NAMANTES FC MASHINA  -:-zápis k utkání
17.kolo
10.10.19čtvrtek17:38PRI-NFC MASHINA CHEMIE  -:-zápis k utkání
10.10.19čtvrtek18:31PRI-NFC ATLETO PRAHA GUMÍDCI  -:-zápis k utkání
10.10.19čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS FC RASTA  -:-zápis k utkání
10.10.19čtvrtek20:17PRI-NAMANTES PANŤÁCI  -:-zápis k utkání
10.10.19čtvrtek21:10PRI-NSAVAGES VZP LUFŤÁCI  -:-zápis k utkání
18.kolo
17.10.19čtvrtek17:38PRI-NVZP LUFŤÁCI FC ATLETO PRAHA  -:-zápis k utkání
17.10.19čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE AMANTES  -:-zápis k utkání
17.10.19čtvrtek19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC MASHINA  -:-zápis k utkání
17.10.19čtvrtek20:17PRI-NPANŤÁCI ALIATEL CONNECTORS  -:-zápis k utkání
17.10.19čtvrtek21:10PRI-NFC RASTA SAVAGES  -:-zápis k utkání
19.kolo
24.10.19čtvrtek17:38PRI-NAMANTES 1.FC ZLOMKOTNÍK  -:-zápis k utkání
24.10.19čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE PANŤÁCI  -:-zápis k utkání
24.10.19čtvrtek19:24PRI-NFC MASHINA GUMÍDCI  -:-zápis k utkání
24.10.19čtvrtek20:17PRI-NFC ATLETO PRAHA FC RASTA  -:-zápis k utkání
24.10.19čtvrtek21:10PRI-NSAVAGES ALIATEL CONNECTORS  -:-zápis k utkání
20.kolo
31.10.19čtvrtek17:38PRI-NPANŤÁCI SAVAGES  -:-zápis k utkání
31.10.19čtvrtek18:31PRI-NVZP LUFŤÁCI FC MASHINA  -:-zápis k utkání
31.10.19čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS FC ATLETO PRAHA  -:-zápis k utkání
31.10.19čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI AMANTES  -:-zápis k utkání
31.10.19čtvrtek21:10PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK CHEMIE  -:-zápis k utkání
21.kolo
07.11.19čtvrtek17:38PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK PANŤÁCI  -:-zápis k utkání
07.11.19čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE GUMÍDCI  -:-zápis k utkání
07.11.19čtvrtek19:24PRI-NFC MASHINA FC RASTA  -:-zápis k utkání
07.11.19čtvrtek20:17PRI-NAMANTES VZP LUFŤÁCI  -:-zápis k utkání
07.11.19čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA SAVAGES  -:-zápis k utkání
22.kolo
14.11.19čtvrtek17:38PRI-NGUMÍDCI 1.FC ZLOMKOTNÍK  -:-zápis k utkání
14.11.19čtvrtek18:31PRI-NFC RASTA AMANTES  -:-zápis k utkání
14.11.19čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS FC MASHINA  -:-zápis k utkání
14.11.19čtvrtek20:17PRI-NVZP LUFŤÁCI CHEMIE  -:-zápis k utkání
14.11.19čtvrtek21:10PRI-NPANŤÁCI FC ATLETO PRAHA  -:-zápis k utkání
2019 II. divize - východ
1.kolo
16.04.19úterý17:30PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC VINOHRADY  8:3stats
16.04.19úterý18:25PRI-NKAMIKADZE XXL ORGASTICO  6:4stats
16.04.19úterý19:20PRI-NRUCANOR TEAM FLY UNITED  1:2 (pen.)stats
16.04.19úterý20:15PRI-NFC GHETO NAFTAŘI  9:8stats
16.04.19úterý21:10PRI-N1.FC VRŠOVICE ARESBULL  2:8stats
2.kolo
23.04.19úterý17:30PRI-NFC VINOHRADY ARESBULL  1:10stats
23.04.19úterý18:25PRI-NNAFTAŘI 1.FC VRŠOVICE  2:3stats
23.04.19úterý19:20PRI-NFLY UNITED FC GHETO  0:2stats
23.04.19úterý20:15PRI-NORGASTICO RUCANOR TEAM  8:0stats
23.04.19úterý21:10PRI-NLENOVO SUPER DOERS KAMIKADZE XXL  6:3stats
3.kolo
30.04.19úterý17:30PRI-NKAMIKADZE XXL FC VINOHRADY  8:1stats
30.04.19úterý18:25PRI-NRUCANOR TEAM LENOVO SUPER DOERS 11:3stats
30.04.19úterý19:20PRI-NFC GHETO ORGASTICO  7:3stats
30.04.19úterý20:15PRI-N1.FC VRŠOVICE FLY UNITED  3:2 (pen.)stats
30.04.19úterý21:10PRI-NARESBULL NAFTAŘI  9:4stats
4.kolo
07.05.19úterý17:30PRI-NFC VINOHRADY NAFTAŘI  3:2 (pen.)stats
07.05.19úterý18:25PRI-NFLY UNITED ARESBULL  0:6stats
07.05.19úterý19:20PRI-NORGASTICO 1.FC VRŠOVICE  9:6stats
07.05.19úterý20:15PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC GHETO  6:14stats
07.05.19úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL RUCANOR TEAM  5:3stats
5.kolo
14.05.19úterý17:30PRI-NRUCANOR TEAM FC VINOHRADY 12:2stats
14.05.19úterý18:25PRI-NFC GHETO KAMIKADZE XXL  7:2stats
14.05.19úterý19:20PRI-N1.FC VRŠOVICE LENOVO SUPER DOERS  9:4stats
14.05.19úterý20:15PRI-NARESBULL ORGASTICO 10:1stats
14.05.19úterý21:10PRI-NNAFTAŘI FLY UNITED  0:7stats
6.kolo
21.05.19úterý17:30PRI-NFC VINOHRADY FLY UNITED  0:10stats
21.05.19úterý18:25PRI-NORGASTICO NAFTAŘI 15:4stats
21.05.19úterý19:20PRI-NLENOVO SUPER DOERS ARESBULL  2:1 (pen.)stats
21.05.19úterý20:15PRI-NKAMIKADZE XXL 1.FC VRŠOVICE  3:2 (pen.)stats
21.05.19úterý21:10PRI-NRUCANOR TEAM FC GHETO  6:5 (pen.)stats
7.kolo
28.05.19úterý17:30PRI-NFC GHETO FC VINOHRADY 18:6stats
28.05.19úterý18:25PRI-N1.FC VRŠOVICE RUCANOR TEAM  9:4stats
28.05.19úterý19:20PRI-NARESBULL KAMIKADZE XXL  9:3stats
28.05.19úterý20:15PRI-NNAFTAŘI LENOVO SUPER DOERS  4:8stats
28.05.19úterý21:10PRI-NFLY UNITED ORGASTICO  1:2 (pen.)stats
8.kolo
04.06.19úterý17:30PRI-NFC VINOHRADY ORGASTICO  3:13stats
04.06.19úterý18:25PRI-NLENOVO SUPER DOERS FLY UNITED  2:6stats
04.06.19úterý19:20PRI-NKAMIKADZE XXL NAFTAŘI  9:6stats
04.06.19úterý20:15PRI-NRUCANOR TEAM ARESBULL  6:4stats
04.06.19úterý21:10PRI-NFC GHETO 1.FC VRŠOVICE  8:5stats
9.kolo
11.06.19úterý17:30PRI-N1.FC VRŠOVICE FC VINOHRADY  3:0stats
11.06.19úterý18:25PRI-NARESBULL FC GHETO  5:11stats
11.06.19úterý19:20PRI-NNAFTAŘI RUCANOR TEAM  4:5stats
11.06.19úterý20:15PRI-NFLY UNITED KAMIKADZE XXL  7:2stats
11.06.19úterý21:10PRI-NORGASTICO LENOVO SUPER DOERS  7:2stats
10.kolo
18.06.19úterý17:30PRI-NFC VINOHRADY LENOVO SUPER DOERS  5:7stats
18.06.19úterý18:25PRI-NORGASTICO KAMIKADZE XXL 14:0stats
18.06.19úterý19:20PRI-NFLY UNITED RUCANOR TEAM 15:0stats
18.06.19úterý20:15PRI-NNAFTAŘI FC GHETO  5:6 (pen.)stats
18.06.19úterý21:10PRI-NARESBULL 1.FC VRŠOVICE  2:3stats
11.kolo
25.06.19úterý17:30PRI-NARESBULL FC VINOHRADY  5:3stats
25.06.19úterý18:25PRI-N1.FC VRŠOVICE NAFTAŘI  8:4stats
25.06.19úterý19:20PRI-NFC GHETO FLY UNITED 13:2stats
25.06.19úterý20:15PRI-NRUCANOR TEAM ORGASTICO  0:11stats
25.06.19úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL LENOVO SUPER DOERS  4:9stats
12.kolo
03.09.19úterý17:30PRI-NFC VINOHRADY KAMIKADZE XXL  -:-zápis k utkání
03.09.19úterý18:25PRI-NLENOVO SUPER DOERS RUCANOR TEAM  -:-zápis k utkání
03.09.19úterý19:20PRI-NORGASTICO FC GHETO  -:-zápis k utkání
03.09.19úterý20:15PRI-NFLY UNITED 1.FC VRŠOVICE  -:-zápis k utkání
03.09.19úterý21:10PRI-NNAFTAŘI ARESBULL  -:-zápis k utkání
13.kolo
10.09.19úterý17:30PRI-NNAFTAŘI FC VINOHRADY  -:-zápis k utkání
10.09.19úterý18:25PRI-NARESBULL FLY UNITED  -:-zápis k utkání
10.09.19úterý19:20PRI-N1.FC VRŠOVICE ORGASTICO  -:-zápis k utkání
10.09.19úterý20:15PRI-NFC GHETO LENOVO SUPER DOERS  -:-zápis k utkání
10.09.19úterý21:10PRI-NRUCANOR TEAM KAMIKADZE XXL  -:-zápis k utkání
14.kolo
17.09.19úterý17:30PRI-NFC VINOHRADY RUCANOR TEAM  -:-zápis k utkání
17.09.19úterý18:25PRI-NKAMIKADZE XXL FC GHETO  -:-zápis k utkání
17.09.19úterý19:20PRI-NLENOVO SUPER DOERS 1.FC VRŠOVICE  -:-zápis k utkání
17.09.19úterý20:15PRI-NORGASTICO ARESBULL  -:-zápis k utkání
17.09.19úterý21:10PRI-NFLY UNITED NAFTAŘI  -:-zápis k utkání
15.kolo
24.09.19úterý17:30PRI-NFLY UNITED FC VINOHRADY  -:-zápis k utkání
24.09.19úterý18:25PRI-NNAFTAŘI ORGASTICO  -:-zápis k utkání
24.09.19úterý19:20PRI-NARESBULL LENOVO SUPER DOERS  -:-zápis k utkání
24.09.19úterý20:15PRI-N1.FC VRŠOVICE KAMIKADZE XXL  -:-zápis k utkání
24.09.19úterý21:10PRI-NFC GHETO RUCANOR TEAM  -:-zápis k utkání
16.kolo
01.10.19úterý17:30PRI-NFC VINOHRADY FC GHETO  -:-zápis k utkání
01.10.19úterý18:25PRI-NRUCANOR TEAM 1.FC VRŠOVICE  -:-zápis k utkání
01.10.19úterý19:20PRI-NKAMIKADZE XXL ARESBULL  -:-zápis k utkání
01.10.19úterý20:15PRI-NLENOVO SUPER DOERS NAFTAŘI  -:-zápis k utkání
01.10.19úterý21:10PRI-NORGASTICO FLY UNITED  -:-zápis k utkání
17.kolo
08.10.19úterý17:30PRI-NORGASTICO FC VINOHRADY  -:-zápis k utkání
08.10.19úterý18:25PRI-NFLY UNITED LENOVO SUPER DOERS  -:-zápis k utkání
08.10.19úterý19:20PRI-NNAFTAŘI KAMIKADZE XXL  -:-zápis k utkání
08.10.19úterý20:15PRI-NARESBULL RUCANOR TEAM  -:-zápis k utkání
08.10.19úterý21:10PRI-N1.FC VRŠOVICE FC GHETO  -:-zápis k utkání
18.kolo
15.10.19úterý17:30PRI-NFC VINOHRADY 1.FC VRŠOVICE  -:-zápis k utkání
15.10.19úterý18:25PRI-NFC GHETO ARESBULL  -:-zápis k utkání
15.10.19úterý19:20PRI-NRUCANOR TEAM NAFTAŘI  -:-zápis k utkání
15.10.19úterý20:15PRI-NKAMIKADZE XXL FLY UNITED  -:-zápis k utkání
15.10.19úterý21:10PRI-NLENOVO SUPER DOERS ORGASTICO  -:-zápis k utkání
2019 II. divize - západ
1.kolo
17.04.19středa17:30PRI-NFC VÝRON BLITZKRIEG  2:7stats
17.04.19středa18:25PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC ŠEBÁNEK  4:3stats
17.04.19středa19:20PRI-NRSC MODŘANY DATIS  1:10stats
17.04.19středa20:15PRI-NPRAGUE ZOOMEN SVFC  4:5stats
17.04.19středa21:10PRI-NSK PATIČKA RISAEDLU BUKAKE  1:2 (pen.)stats
2.kolo
24.04.19středa17:30PRI-NSVFC SK PATIČKA  0:6stats
24.04.19středa18:25PRI-NBLITZKRIEG RISAEDLU BUKAKE  2:4stats
24.04.19středa19:20PRI-NDATIS PRAGUE ZOOMEN  4:2stats
24.04.19středa20:15PRI-NFC ŠEBÁNEK RSC MODŘANY  7:6stats
24.04.19středa21:10PRI-NFC VÝRON TWIN reality, s.r.o.  0:8stats
3.kolo
01.05.19středa17:30PRI-NPRAGUE ZOOMEN FC ŠEBÁNEK  4:10stats
01.05.19středa18:25PRI-NRSC MODŘANY FC VÝRON  5:4 (pen.)stats
01.05.19středa19:20PRI-NTWIN reality, s.r.o. BLITZKRIEG  5:3stats
01.05.19středa20:15PRI-NSK PATIČKA DATIS  3:4stats
01.05.19středa21:10PRI-NRISAEDLU BUKAKE SVFC  6:1stats
4.kolo
08.05.19středa17:30PRI-NDATIS RISAEDLU BUKAKE  4:5 (pen.)stats
08.05.19středa18:25PRI-NFC VÝRON PRAGUE ZOOMEN  8:6stats
08.05.19středa19:20PRI-NFC ŠEBÁNEK SK PATIČKA  2:3stats
08.05.19středa20:15PRI-NBLITZKRIEG SVFC  2:1stats
08.05.19středa21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. RSC MODŘANY  3:1stats
5.kolo
15.05.19středa17:30PRI-NPRAGUE ZOOMEN TWIN reality, s.r.o.  4:5stats
15.05.19středa18:25PRI-NSVFC DATIS  1:7stats
15.05.19středa19:20PRI-NSK PATIČKA FC VÝRON  3:4stats
15.05.19středa20:15PRI-NRISAEDLU BUKAKE FC ŠEBÁNEK  6:9stats
15.05.19středa21:10PRI-NRSC MODŘANY BLITZKRIEG  2:7stats
6.kolo
22.05.19středa17:30PRI-NFC VÝRON RISAEDLU BUKAKE  1:5stats
22.05.19středa18:25PRI-NRSC MODŘANY PRAGUE ZOOMEN  0:3stats
22.05.19středa19:20PRI-NFC ŠEBÁNEK SVFC  0:5stats
22.05.19středa20:15PRI-NTWIN reality, s.r.o. SK PATIČKA  6:0stats
22.05.19středa21:10PRI-NBLITZKRIEG DATIS  5:0stats
7.kolo
29.05.19středa17:30PRI-NSK PATIČKA RSC MODŘANY  3:7stats
29.05.19středa18:25PRI-NRISAEDLU BUKAKE TWIN reality, s.r.o.  1:6stats
29.05.19středa19:20PRI-NPRAGUE ZOOMEN BLITZKRIEG  1:4stats
29.05.19středa20:15PRI-NSVFC FC VÝRON  3:7stats
29.05.19středa21:10PRI-NDATIS FC ŠEBÁNEK  9:5stats
8.kolo
05.06.19středa17:30PRI-NBLITZKRIEG FC ŠEBÁNEK  5:8stats
05.06.19středa18:25PRI-NFC VÝRON DATIS  2:4stats
05.06.19středa19:20PRI-NTWIN reality, s.r.o. SVFC  6:1stats
05.06.19středa20:15PRI-NRSC MODŘANY RISAEDLU BUKAKE  1:3stats
05.06.19středa21:10PRI-NPRAGUE ZOOMEN SK PATIČKA  2:4stats
9.kolo
12.06.19středa17:30PRI-NSVFC RSC MODŘANY  4:2stats
12.06.19středa18:25PRI-NSK PATIČKA BLITZKRIEG  6:2stats
12.06.19středa19:20PRI-NRISAEDLU BUKAKE PRAGUE ZOOMEN  3:4 (pen.)stats
12.06.19středa20:15PRI-NDATIS TWIN reality, s.r.o.  1:5stats
12.06.19středa21:10PRI-NFC ŠEBÁNEK FC VÝRON  8:2stats
10.kolo
19.06.19středa17:30PRI-NBLITZKRIEG FC VÝRON  4:0stats
19.06.19středa18:25PRI-NFC ŠEBÁNEK TWIN reality, s.r.o.  6:5 (pen.)stats
19.06.19středa19:20PRI-NDATIS RSC MODŘANY  7:3stats
19.06.19středa20:15PRI-NSVFC PRAGUE ZOOMEN  7:3stats
19.06.19středa21:10PRI-NRISAEDLU BUKAKE SK PATIČKA  4:5stats
11.kolo
26.06.19středa17:30PRI-NSK PATIČKA SVFC  2:1stats
26.06.19středa18:25PRI-NRISAEDLU BUKAKE BLITZKRIEG  0:4stats
26.06.19středa19:20PRI-NPRAGUE ZOOMEN DATIS  6:8stats
26.06.19středa20:15PRI-NRSC MODŘANY FC ŠEBÁNEK  5:6stats
26.06.19středa21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC VÝRON  8:5stats
12.kolo
04.09.19středa17:30PRI-NFC ŠEBÁNEK PRAGUE ZOOMEN  -:-zápis k utkání
04.09.19středa18:25PRI-NFC VÝRON RSC MODŘANY  -:-zápis k utkání
04.09.19středa19:20PRI-NBLITZKRIEG TWIN reality, s.r.o.  -:-zápis k utkání
04.09.19středa20:15PRI-NDATIS SK PATIČKA  -:-zápis k utkání
04.09.19středa21:10PRI-NSVFC RISAEDLU BUKAKE  -:-zápis k utkání
13.kolo
11.09.19středa17:30PRI-NRISAEDLU BUKAKE DATIS  -:-zápis k utkání
11.09.19středa18:25PRI-NPRAGUE ZOOMEN FC VÝRON  -:-zápis k utkání
11.09.19středa19:20PRI-NSK PATIČKA FC ŠEBÁNEK  -:-zápis k utkání
11.09.19středa20:15PRI-NSVFC BLITZKRIEG  -:-zápis k utkání
11.09.19středa21:10PRI-NRSC MODŘANY TWIN reality, s.r.o.  -:-zápis k utkání
14.kolo
18.09.19středa17:30PRI-NTWIN reality, s.r.o. PRAGUE ZOOMEN  -:-zápis k utkání
18.09.19středa18:25PRI-NDATIS SVFC  -:-zápis k utkání
18.09.19středa19:20PRI-NFC VÝRON SK PATIČKA  -:-zápis k utkání
18.09.19středa20:15PRI-NFC ŠEBÁNEK RISAEDLU BUKAKE  -:-zápis k utkání
18.09.19středa21:10PRI-NBLITZKRIEG RSC MODŘANY  -:-zápis k utkání
15.kolo
25.09.19středa17:30PRI-NRISAEDLU BUKAKE FC VÝRON  -:-zápis k utkání
25.09.19středa18:25PRI-NPRAGUE ZOOMEN RSC MODŘANY  -:-zápis k utkání
25.09.19středa19:20PRI-NSVFC FC ŠEBÁNEK  -:-zápis k utkání
25.09.19středa20:15PRI-NSK PATIČKA TWIN reality, s.r.o.  -:-zápis k utkání
25.09.19středa21:10PRI-NDATIS BLITZKRIEG  -:-zápis k utkání
16.kolo
02.10.19středa17:30PRI-NRSC MODŘANY SK PATIČKA  -:-zápis k utkání
02.10.19středa18:25PRI-NTWIN reality, s.r.o. RISAEDLU BUKAKE  -:-zápis k utkání
02.10.19středa19:20PRI-NBLITZKRIEG PRAGUE ZOOMEN  -:-zápis k utkání
02.10.19středa20:15PRI-NFC VÝRON SVFC  -:-zápis k utkání
02.10.19středa21:10PRI-NFC ŠEBÁNEK DATIS  -:-zápis k utkání
17.kolo
09.10.19středa17:30PRI-NFC ŠEBÁNEK BLITZKRIEG  -:-zápis k utkání
09.10.19středa18:25PRI-NDATIS FC VÝRON  -:-zápis k utkání
09.10.19středa19:20PRI-NSVFC TWIN reality, s.r.o.  -:-zápis k utkání
09.10.19středa20:15PRI-NRISAEDLU BUKAKE RSC MODŘANY  -:-zápis k utkání
09.10.19středa21:10PRI-NSK PATIČKA PRAGUE ZOOMEN  -:-zápis k utkání
18.kolo
16.10.19středa17:30PRI-NRSC MODŘANY SVFC  -:-zápis k utkání
16.10.19středa18:25PRI-NBLITZKRIEG SK PATIČKA  -:-zápis k utkání
16.10.19středa19:20PRI-NPRAGUE ZOOMEN RISAEDLU BUKAKE  -:-zápis k utkání
16.10.19středa20:15PRI-NTWIN reality, s.r.o. DATIS  -:-zápis k utkání
16.10.19středa21:10PRI-NFC VÝRON FC ŠEBÁNEK  -:-zápis k utkání
2019 III. divize - východ
1.kolo
16.04.19úterý16:45POLPANTEROS NEGROS AC FOOSMEN  1:9stats
16.04.19úterý17:38POLROZJETEJ STROJ FC ATLETO PRAHA B  0:14stats
16.04.19úterý18:31POLBOCCA 1.FC KUKABUS  3:2stats
16.04.19úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE AS BENCHWARMERS  6:1stats
16.04.19úterý20:17POL1.FC JIP PERPETUUM NEMOBILE  5:2stats
16.04.19úterý21:10POL10° SCIPIO S HELMET  5:0 (kont.)stats
2.kolo
23.04.19úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE 10°  1:6stats
23.04.19úterý17:38POLAS BENCHWARMERS 1.FC JIP  3:2 (pen.)stats
23.04.19úterý18:31POLPANTEROS NEGROS ROZJETEJ STROJ  1:12stats
23.04.19úterý19:24POL1.FC KUKABUS KAMENNÝ TVÁŘE  0:8stats
23.04.19úterý20:17POLFC ATLETO PRAHA B BOCCA  9:1stats
23.04.19úterý21:10POLAC FOOSMEN SCIPIO S HELMET  6:4stats
3.kolo
30.04.19úterý16:45PRI-KKAMENNÝ TVÁŘE FC ATLETO PRAHA B  3:7stats
30.04.19úterý17:38PRI-KBOCCA PANTEROS NEGROS 10:1stats
30.04.19úterý18:31PRI-KROZJETEJ STROJ AC FOOSMEN  3:6stats
30.04.19úterý19:24PRI-K1.FC JIP 1.FC KUKABUS  2:4stats
30.04.19úterý20:17PRI-K10° AS BENCHWARMERS  3:2 (pen.)stats
30.04.19úterý21:10PRI-KSCIPIO S HELMET PERPETUUM NEMOBILE  8:7stats
4.kolo
07.05.19úterý16:45POLROZJETEJ STROJ BOCCA  1:2stats
07.05.19úterý17:38POLAC FOOSMEN PERPETUUM NEMOBILE  7:1stats
07.05.19úterý18:31POL1.FC KUKABUS 10°  4:0stats
07.05.19úterý19:24POLFC ATLETO PRAHA B 1.FC JIP  5:4 (pen.)stats
07.05.19úterý20:17POLPANTEROS NEGROS KAMENNÝ TVÁŘE  1:15stats
07.05.19úterý21:10POLAS BENCHWARMERS SCIPIO S HELMET  4:2stats
5.kolo
14.05.19úterý16:45POL1.FC JIP PANTEROS NEGROS  9:1stats
14.05.19úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE ROZJETEJ STROJ  6:5stats
14.05.19úterý18:31POLPERPETUUM NEMOBILE AS BENCHWARMERS  3:4 (pen.)stats
14.05.19úterý19:24POL10° FC ATLETO PRAHA B  1:6stats
14.05.19úterý20:17POLBOCCA AC FOOSMEN  3:1stats
14.05.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 1.FC KUKABUS  6:7stats
6.kolo
21.05.19úterý16:45POLAC FOOSMEN AS BENCHWARMERS  5:0 (kont.)stats
21.05.19úterý17:38POL1.FC KUKABUS PERPETUUM NEMOBILE  5:7stats
21.05.19úterý18:31POLBOCCA KAMENNÝ TVÁŘE  0:4stats
21.05.19úterý19:24POLPANTEROS NEGROS 10°  0:10stats
21.05.19úterý20:17POLROZJETEJ STROJ 1.FC JIP  2:10stats
21.05.19úterý21:10POLFC ATLETO PRAHA B SCIPIO S HELMET  9:2stats
7.kolo
28.05.19úterý16:45POL10° ROZJETEJ STROJ  3:0stats
28.05.19úterý17:38POL1.FC JIP BOCCA  3:0stats
28.05.19úterý18:31POLAS BENCHWARMERS 1.FC KUKABUS  3:1stats
28.05.19úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE AC FOOSMEN  7:6 (pen.)stats
28.05.19úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE FC ATLETO PRAHA B  4:11stats
28.05.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET PANTEROS NEGROS 10:2stats
8.kolo
04.06.19úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE 1.FC JIP  5:3stats
04.06.19úterý17:38POLFC ATLETO PRAHA B AS BENCHWARMERS  5:3stats
04.06.19úterý18:31POLPANTEROS NEGROS PERPETUUM NEMOBILE  2:9stats
04.06.19úterý19:24POLBOCCA 10°  2:4stats
04.06.19úterý20:17POLAC FOOSMEN 1.FC KUKABUS  4:5stats
04.06.19úterý21:10POLROZJETEJ STROJ SCIPIO S HELMET  5:4 (pen.)stats
9.kolo
11.06.19úterý16:45POL1.FC KUKABUS FC ATLETO PRAHA B  0:4stats
11.06.19úterý17:38POL10° KAMENNÝ TVÁŘE  6:3stats
11.06.19úterý18:31POL1.FC JIP AC FOOSMEN  4:3 (pen.)stats
11.06.19úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE ROZJETEJ STROJ  5:2stats
11.06.19úterý20:17POLAS BENCHWARMERS PANTEROS NEGROS 16:0stats
11.06.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET BOCCA  7:4stats
10.kolo
18.06.19úterý16:45POLBOCCA PERPETUUM NEMOBILE  2:4stats
18.06.19úterý17:38POLPANTEROS NEGROS 1.FC KUKABUS  2:12stats
18.06.19úterý18:31POLAC FOOSMEN FC ATLETO PRAHA B  0:5 (kont.)stats
18.06.19úterý19:24POLROZJETEJ STROJ AS BENCHWARMERS  1:4stats
18.06.19úterý20:17POL1.FC JIP 10°  7:4stats
18.06.19úterý21:10POLKAMENNÝ TVÁŘE SCIPIO S HELMET  1:4stats
11.kolo
25.06.19úterý16:45POL1.FC KUKABUS ROZJETEJ STROJ  7:1stats
25.06.19úterý17:38POL10° AC FOOSMEN  4:2stats
25.06.19úterý18:31POLFC ATLETO PRAHA B PANTEROS NEGROS 10:0stats
25.06.19úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE KAMENNÝ TVÁŘE  6:3stats
25.06.19úterý20:17POLAS BENCHWARMERS BOCCA  3:2 (pen.)stats
25.06.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 1.FC JIP  3:8stats
12.kolo
03.09.19úterý16:45AC FOOSMEN PANTEROS NEGROS  -:-zápis k utkání
03.09.19úterý17:38FC ATLETO PRAHA B ROZJETEJ STROJ  -:-zápis k utkání
03.09.19úterý18:311.FC KUKABUS BOCCA  -:-zápis k utkání
03.09.19úterý19:24AS BENCHWARMERS KAMENNÝ TVÁŘE  -:-zápis k utkání
03.09.19úterý20:17PERPETUUM NEMOBILE 1.FC JIP  -:-zápis k utkání
03.09.19úterý21:10SCIPIO S HELMET 10°  -:-zápis k utkání
13.kolo
10.09.19úterý16:4510° PERPETUUM NEMOBILE  -:-zápis k utkání
10.09.19úterý17:381.FC JIP AS BENCHWARMERS  -:-zápis k utkání
10.09.19úterý18:31ROZJETEJ STROJ PANTEROS NEGROS  -:-zápis k utkání
10.09.19úterý19:24KAMENNÝ TVÁŘE 1.FC KUKABUS  -:-zápis k utkání
10.09.19úterý20:17BOCCA FC ATLETO PRAHA B  -:-zápis k utkání
10.09.19úterý21:10SCIPIO S HELMET AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
14.kolo
17.09.19úterý16:45FC ATLETO PRAHA B KAMENNÝ TVÁŘE  -:-zápis k utkání
17.09.19úterý17:38PANTEROS NEGROS BOCCA  -:-zápis k utkání
17.09.19úterý18:31AC FOOSMEN ROZJETEJ STROJ  -:-zápis k utkání
17.09.19úterý19:241.FC KUKABUS 1.FC JIP  -:-zápis k utkání
17.09.19úterý20:17AS BENCHWARMERS 10°  -:-zápis k utkání
17.09.19úterý21:10PERPETUUM NEMOBILE SCIPIO S HELMET  -:-zápis k utkání
15.kolo
24.09.19úterý16:45BOCCA ROZJETEJ STROJ  -:-zápis k utkání
24.09.19úterý17:38PERPETUUM NEMOBILE AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
24.09.19úterý18:3110° 1.FC KUKABUS  -:-zápis k utkání
24.09.19úterý19:241.FC JIP FC ATLETO PRAHA B  -:-zápis k utkání
24.09.19úterý20:17KAMENNÝ TVÁŘE PANTEROS NEGROS  -:-zápis k utkání
24.09.19úterý21:10SCIPIO S HELMET AS BENCHWARMERS  -:-zápis k utkání
16.kolo
01.10.19úterý16:45PANTEROS NEGROS 1.FC JIP  -:-zápis k utkání
01.10.19úterý17:38ROZJETEJ STROJ KAMENNÝ TVÁŘE  -:-zápis k utkání
01.10.19úterý18:31AS BENCHWARMERS PERPETUUM NEMOBILE  -:-zápis k utkání
01.10.19úterý19:24FC ATLETO PRAHA B 10°  -:-zápis k utkání
01.10.19úterý20:17AC FOOSMEN BOCCA  -:-zápis k utkání
01.10.19úterý21:101.FC KUKABUS SCIPIO S HELMET  -:-zápis k utkání
17.kolo
08.10.19úterý16:45AS BENCHWARMERS AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
08.10.19úterý17:38PERPETUUM NEMOBILE 1.FC KUKABUS  -:-zápis k utkání
08.10.19úterý18:31KAMENNÝ TVÁŘE BOCCA  -:-zápis k utkání
08.10.19úterý19:2410° PANTEROS NEGROS  -:-zápis k utkání
08.10.19úterý20:171.FC JIP ROZJETEJ STROJ  -:-zápis k utkání
08.10.19úterý21:10SCIPIO S HELMET FC ATLETO PRAHA B  -:-zápis k utkání
18.kolo
15.10.19úterý16:45ROZJETEJ STROJ 10°  -:-zápis k utkání
15.10.19úterý17:38BOCCA 1.FC JIP  -:-zápis k utkání
15.10.19úterý18:311.FC KUKABUS AS BENCHWARMERS  -:-zápis k utkání
15.10.19úterý19:24AC FOOSMEN KAMENNÝ TVÁŘE  -:-zápis k utkání
15.10.19úterý20:17FC ATLETO PRAHA B PERPETUUM NEMOBILE  -:-zápis k utkání
15.10.19úterý21:10PANTEROS NEGROS SCIPIO S HELMET  -:-zápis k utkání
19.kolo
22.10.19úterý16:451.FC JIP KAMENNÝ TVÁŘE  -:-zápis k utkání
22.10.19úterý17:38AS BENCHWARMERS FC ATLETO PRAHA B  -:-zápis k utkání
22.10.19úterý18:31PERPETUUM NEMOBILE PANTEROS NEGROS  -:-zápis k utkání
22.10.19úterý19:2410° BOCCA  -:-zápis k utkání
22.10.19úterý20:171.FC KUKABUS AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
22.10.19úterý21:10SCIPIO S HELMET ROZJETEJ STROJ  -:-zápis k utkání
20.kolo
29.10.19úterý16:45FC ATLETO PRAHA B 1.FC KUKABUS  -:-zápis k utkání
29.10.19úterý17:38KAMENNÝ TVÁŘE 10°  -:-zápis k utkání
29.10.19úterý18:31AC FOOSMEN 1.FC JIP  -:-zápis k utkání
29.10.19úterý19:24ROZJETEJ STROJ PERPETUUM NEMOBILE  -:-zápis k utkání
29.10.19úterý20:17PANTEROS NEGROS AS BENCHWARMERS  -:-zápis k utkání
29.10.19úterý21:10BOCCA SCIPIO S HELMET  -:-zápis k utkání
21.kolo
05.11.19úterý16:45PERPETUUM NEMOBILE BOCCA  -:-zápis k utkání
05.11.19úterý17:381.FC KUKABUS PANTEROS NEGROS  -:-zápis k utkání
05.11.19úterý18:31FC ATLETO PRAHA B AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
05.11.19úterý19:24AS BENCHWARMERS ROZJETEJ STROJ  -:-zápis k utkání
05.11.19úterý20:1710° 1.FC JIP  -:-zápis k utkání
05.11.19úterý21:10SCIPIO S HELMET KAMENNÝ TVÁŘE  -:-zápis k utkání
22.kolo
12.11.19úterý16:45ROZJETEJ STROJ 1.FC KUKABUS  -:-zápis k utkání
12.11.19úterý17:38AC FOOSMEN 10°  -:-zápis k utkání
12.11.19úterý18:31PANTEROS NEGROS FC ATLETO PRAHA B  -:-zápis k utkání
12.11.19úterý19:24KAMENNÝ TVÁŘE PERPETUUM NEMOBILE  -:-zápis k utkání
12.11.19úterý20:17BOCCA AS BENCHWARMERS  -:-zápis k utkání
12.11.19úterý21:101.FC JIP SCIPIO S HELMET  -:-zápis k utkání
2019 III. divize - západ
1.kolo
18.04.19čtvrtek17:30POLOTROKÁŘI GALACTICOS  9:0stats
18.04.19čtvrtek18:25POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ LOUŽE  3:7stats
18.04.19čtvrtek19:20POLKULATEEMO A.I.R. 1870 18:0stats
18.04.19čtvrtek20:15POLPČZ LOSERS OF UFTALAND  2:4stats
18.04.19čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA WANNER ADAPT A.S.  7:4stats
2.kolo
25.04.19čtvrtek17:30POLLOSERS OF UFTALAND WANNER ADAPT A.S.  7:6stats
25.04.19čtvrtek18:25POLGALACTICOS 1.FC KNAJPA  4:6stats
25.04.19čtvrtek19:20POLA.I.R. 1870 OTROKÁŘI  2:1stats
25.04.19čtvrtek20:15POLLOUŽE KULATEEMO  1:14stats
25.04.19čtvrtek21:10POLPČZ NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 18:3stats
3.kolo
02.05.19čtvrtek17:30POLKULATEEMO PČZ  5:4 (pen.)stats
02.05.19čtvrtek18:25POLWANNER ADAPT A.S. GALACTICOS 13:3stats
02.05.19čtvrtek19:20POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ LOSERS OF UFTALAND  7:5stats
02.05.19čtvrtek20:15POL1.FC KNAJPA A.I.R. 1870  9:1stats
02.05.19čtvrtek21:10POLOTROKÁŘI LOUŽE  6:3stats
4.kolo
09.05.19čtvrtek17:30POLLOUŽE 1.FC KNAJPA  0:5 (kont.)stats
09.05.19čtvrtek18:25POLA.I.R. 1870 WANNER ADAPT A.S.  2:11stats
09.05.19čtvrtek19:20POLLOSERS OF UFTALAND GALACTICOS  3:5stats
09.05.19čtvrtek20:15POLPČZ OTROKÁŘI  5:6 (pen.)stats
09.05.19čtvrtek21:10POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ KULATEEMO  3:10stats
5.kolo
16.05.19čtvrtek17:30POLGALACTICOS A.I.R. 1870  1:4stats
16.05.19čtvrtek18:25POLOTROKÁŘI NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  4:3 (pen.)stats
16.05.19čtvrtek19:20POL1.FC KNAJPA PČZ  3:0stats
16.05.19čtvrtek20:15POLWANNER ADAPT A.S. LOUŽE  2:6stats
16.05.19čtvrtek21:10POLKULATEEMO LOSERS OF UFTALAND 12:0stats
6.kolo
23.05.19čtvrtek17:30POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 1.FC KNAJPA  1:4stats
23.05.19čtvrtek18:25POLPČZ WANNER ADAPT A.S.  7:6stats
23.05.19čtvrtek19:20POLLOUŽE GALACTICOS  2:4stats
23.05.19čtvrtek20:15POLKULATEEMO OTROKÁŘI  3:2 (pen.)stats
23.05.19čtvrtek21:10POLLOSERS OF UFTALAND A.I.R. 1870  3:1stats
7.kolo
30.05.19čtvrtek17:30POLA.I.R. 1870 LOUŽE  0:8stats
30.05.19čtvrtek18:25POLOTROKÁŘI LOSERS OF UFTALAND  4:5 (pen.)stats
30.05.19čtvrtek19:20POLWANNER ADAPT A.S. NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  8:4stats
30.05.19čtvrtek20:15POL1.FC KNAJPA KULATEEMO  8:3stats
30.05.19čtvrtek21:10POLGALACTICOS PČZ  2:12stats
8.kolo
06.06.19čtvrtek17:30POLLOSERS OF UFTALAND LOUŽE  8:4stats
06.06.19čtvrtek18:25POLKULATEEMO WANNER ADAPT A.S.  6:8stats
06.06.19čtvrtek19:20POLPČZ A.I.R. 1870  6:1stats
06.06.19čtvrtek20:15POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ GALACTICOS  6:2stats
06.06.19čtvrtek21:10POLOTROKÁŘI 1.FC KNAJPA  2:7stats
9.kolo
13.06.19čtvrtek17:30POLWANNER ADAPT A.S. OTROKÁŘI  7:8 (pen.)stats
13.06.19čtvrtek18:25POL1.FC KNAJPA LOSERS OF UFTALAND  9:4stats
13.06.19čtvrtek19:20POLGALACTICOS KULATEEMO  1:11stats
13.06.19čtvrtek20:15POLA.I.R. 1870 NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  5:2stats
13.06.19čtvrtek21:10POLLOUŽE PČZ  6:9stats
10.kolo
20.06.19čtvrtek17:30POLGALACTICOS OTROKÁŘI  2:7stats
20.06.19čtvrtek18:25POLLOUŽE NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  4:14stats
20.06.19čtvrtek19:20POLA.I.R. 1870 KULATEEMO  0:5 (kont.)stats
20.06.19čtvrtek20:15POLLOSERS OF UFTALAND PČZ  3:5stats
20.06.19čtvrtek21:10POLWANNER ADAPT A.S. 1.FC KNAJPA  9:3stats
11.kolo
27.06.19čtvrtek17:30POLWANNER ADAPT A.S. LOSERS OF UFTALAND  6:4stats
27.06.19čtvrtek18:25POL1.FC KNAJPA GALACTICOS  6:5stats
27.06.19čtvrtek19:20POLOTROKÁŘI A.I.R. 1870  7:1stats
27.06.19čtvrtek20:15POLKULATEEMO LOUŽE  5:1stats
27.06.19čtvrtek21:10POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ PČZ  3:8stats
12.kolo
05.09.19čtvrtek17:30POLPČZ KULATEEMO  -:-zápis k utkání
05.09.19čtvrtek18:25POLGALACTICOS WANNER ADAPT A.S.  -:-zápis k utkání
05.09.19čtvrtek19:20POLLOSERS OF UFTALAND NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  -:-zápis k utkání
05.09.19čtvrtek20:15POLA.I.R. 1870 1.FC KNAJPA  -:-zápis k utkání
05.09.19čtvrtek21:10POLLOUŽE OTROKÁŘI  -:-zápis k utkání
13.kolo
12.09.19čtvrtek17:30POL1.FC KNAJPA LOUŽE  -:-zápis k utkání
12.09.19čtvrtek18:25POLWANNER ADAPT A.S. A.I.R. 1870  -:-zápis k utkání
12.09.19čtvrtek19:20POLGALACTICOS LOSERS OF UFTALAND  -:-zápis k utkání
12.09.19čtvrtek20:15POLOTROKÁŘI PČZ  -:-zápis k utkání
12.09.19čtvrtek21:10POLKULATEEMO NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  -:-zápis k utkání
14.kolo
19.09.19čtvrtek17:30POLA.I.R. 1870 GALACTICOS  -:-zápis k utkání
19.09.19čtvrtek18:25POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ OTROKÁŘI  -:-zápis k utkání
19.09.19čtvrtek19:20POLPČZ 1.FC KNAJPA  -:-zápis k utkání
19.09.19čtvrtek20:15POLLOUŽE WANNER ADAPT A.S.  -:-zápis k utkání
19.09.19čtvrtek21:10POLLOSERS OF UFTALAND KULATEEMO  -:-zápis k utkání
15.kolo
26.09.19čtvrtek17:30POL1.FC KNAJPA NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  -:-zápis k utkání
26.09.19čtvrtek18:25POLWANNER ADAPT A.S. PČZ  -:-zápis k utkání
26.09.19čtvrtek19:20POLGALACTICOS LOUŽE  -:-zápis k utkání
26.09.19čtvrtek20:15POLOTROKÁŘI KULATEEMO  -:-zápis k utkání
26.09.19čtvrtek21:10POLA.I.R. 1870 LOSERS OF UFTALAND  -:-zápis k utkání
16.kolo
03.10.19čtvrtek17:30POLLOUŽE A.I.R. 1870  -:-zápis k utkání
03.10.19čtvrtek18:25POLLOSERS OF UFTALAND OTROKÁŘI  -:-zápis k utkání
03.10.19čtvrtek19:20POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ WANNER ADAPT A.S.  -:-zápis k utkání
03.10.19čtvrtek20:15POLKULATEEMO 1.FC KNAJPA  -:-zápis k utkání
03.10.19čtvrtek21:10POLPČZ GALACTICOS  -:-zápis k utkání
17.kolo
10.10.19čtvrtek17:30POLLOUŽE LOSERS OF UFTALAND  -:-zápis k utkání
10.10.19čtvrtek18:25POLWANNER ADAPT A.S. KULATEEMO  -:-zápis k utkání
10.10.19čtvrtek19:20POLA.I.R. 1870 PČZ  -:-zápis k utkání
10.10.19čtvrtek20:15POLGALACTICOS NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  -:-zápis k utkání
10.10.19čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA OTROKÁŘI  -:-zápis k utkání
18.kolo
17.10.19čtvrtek17:30POLOTROKÁŘI WANNER ADAPT A.S.  -:-zápis k utkání
17.10.19čtvrtek18:25POLLOSERS OF UFTALAND 1.FC KNAJPA  -:-zápis k utkání
17.10.19čtvrtek19:20POLKULATEEMO GALACTICOS  -:-zápis k utkání
17.10.19čtvrtek20:15POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ A.I.R. 1870  -:-zápis k utkání
17.10.19čtvrtek21:10POLPČZ LOUŽE  -:-zápis k utkání
2019 Zima
1.kolo
02.01.19středa18:33HAGFC KLECANY UFTALAND ALLSTARS  1:4stats
02.01.19středa19:25HAGRISAEDLU BUKAKE FC VÝRON  5:0 (kont.)stats
02.01.19středa20:17HAGFC ATLETO PRAHA PČZ 13:5stats
02.01.19středa21:09HAGRSC MODŘANY LOUŽE  5:8stats
2.kolo
09.01.19středa18:33HAGPČZ RISAEDLU BUKAKE  2:7stats
09.01.19středa19:25HAGRSC MODŘANY FC ATLETO PRAHA  3:16stats
09.01.19středa20:17HAGLOUŽE UFTALAND ALLSTARS  6:5stats
09.01.19středa21:09HAGFC VÝRON FC KLECANY  5:4stats
3.kolo
16.01.19středa18:33HAGFC ATLETO PRAHA LOUŽE 10:4stats
16.01.19středa19:25HAGRISAEDLU BUKAKE RSC MODŘANY  7:2stats
16.01.19středa20:17HAGFC KLECANY PČZ  4:5 (pen.)stats
16.01.19středa21:09HAGUFTALAND ALLSTARS FC VÝRON  8:7stats
4.kolo
23.01.19středa18:33HAGRSC MODŘANY FC KLECANY  4:6stats
23.01.19středa19:25HAGPČZ UFTALAND ALLSTARS  2:9stats
23.01.19středa20:17HAGLOUŽE FC VÝRON  7:6 (pen.)stats
23.01.19středa21:09HAGFC ATLETO PRAHA RISAEDLU BUKAKE 14:4stats
5.kolo
30.01.19středa18:33HAGFC VÝRON PČZ 15:3stats
30.01.19středa19:25HAGFC KLECANY FC ATLETO PRAHA  2:6stats
30.01.19středa20:17HAGUFTALAND ALLSTARS RSC MODŘANY 12:6stats
30.01.19středa21:09HAGRISAEDLU BUKAKE LOUŽE  9:5stats
6.kolo
06.02.19středa18:33HAGRSC MODŘANY FC VÝRON  5:10stats
06.02.19středa19:25HAGLOUŽE PČZ  4:7stats
06.02.19středa20:17HAGRISAEDLU BUKAKE FC KLECANY  6:2stats
06.02.19středa21:09HAGFC ATLETO PRAHA UFTALAND ALLSTARS 10:3stats
7.kolo
13.02.19středa18:33HAGFC KLECANY LOUŽE 11:3stats
13.02.19středa19:25HAGUFTALAND ALLSTARS RISAEDLU BUKAKE  6:5 (pen.)stats
13.02.19středa20:17HAGFC VÝRON FC ATLETO PRAHA  1:10stats
13.02.19středa21:09HAGPČZ RSC MODŘANY  2:8stats
8.kolo
20.02.19středa18:33HAGUFTALAND ALLSTARS FC KLECANY  9:5stats
20.02.19středa19:25HAGFC VÝRON RISAEDLU BUKAKE  4:8stats
20.02.19středa20:17HAGPČZ FC ATLETO PRAHA  9:14stats
20.02.19středa21:09HAGLOUŽE RSC MODŘANY  5:4stats
9.kolo
27.02.19středa18:33HAGRISAEDLU BUKAKE PČZ  4:1stats
27.02.19středa19:25HAGFC ATLETO PRAHA RSC MODŘANY 10:6stats
27.02.19středa20:17HAGUFTALAND ALLSTARS LOUŽE 16:4stats
27.02.19středa21:09HAGFC KLECANY FC VÝRON  5:6stats
10.kolo
06.03.19středa18:33HAGLOUŽE FC ATLETO PRAHA 10:22stats
06.03.19středa19:25HAGRSC MODŘANY RISAEDLU BUKAKE  5:12stats
06.03.19středa20:17HAGPČZ FC KLECANY  6:4stats
06.03.19středa21:09HAGFC VÝRON UFTALAND ALLSTARS  4:9stats
11.kolo
13.03.19středa18:33HAGFC KLECANY RSC MODŘANY  9:2stats
13.03.19středa19:25HAGUFTALAND ALLSTARS PČZ  9:3stats
13.03.19středa20:17HAGFC VÝRON LOUŽE 10:4stats
13.03.19středa21:09HAGRISAEDLU BUKAKE FC ATLETO PRAHA  2:5stats
12.kolo
20.03.19středa18:33HAGPČZ FC VÝRON  3:15stats
20.03.19středa19:25HAGFC ATLETO PRAHA FC KLECANY 11:3stats
20.03.19středa20:17HAGRSC MODŘANY UFTALAND ALLSTARS  4:19stats
20.03.19středa21:09HAGLOUŽE RISAEDLU BUKAKE  2:16stats
13.kolo
27.03.19středa18:33HAGFC VÝRON RSC MODŘANY 12:2stats
27.03.19středa19:25HAGPČZ LOUŽE  4:5stats
27.03.19středa20:17HAGFC KLECANY RISAEDLU BUKAKE  0:5 (kont.)stats
27.03.19středa21:09HAGUFTALAND ALLSTARS FC ATLETO PRAHA 11:12 (pen.)stats
14.kolo
03.04.19středa18:33HAGLOUŽE FC KLECANY  5:11stats
03.04.19středa19:25HAGRISAEDLU BUKAKE UFTALAND ALLSTARS  6:5stats
03.04.19středa20:17HAGFC ATLETO PRAHA FC VÝRON 18:2stats
03.04.19středa21:09HAGRSC MODŘANY PČZ  3:7stats
2018 I. divize
1.kolo
19.04.18čtvrtek16:45PRI-NUMĚLCI Z PRAHY CS PERMONÍK  2:6stats
19.04.18čtvrtek17:38PRI-NFK OBLÍŽEK B AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
19.04.18čtvrtek18:31PRI-NFC ANH EM SAVAGES  -:-zápis k utkání
19.04.18čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA 1.FC ZLOMKOTNÍK  6:3stats
19.04.18čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE GUMÍDCI  2:5stats
19.04.18čtvrtek21:10PRI-NALIATEL CONNECTORS FC ATLETO PRAHA  3:6stats
2.kolo
26.04.18čtvrtek16:45PRI-NGUMÍDCI FC RASTA  2:6stats
26.04.18čtvrtek17:38PRI-NSAVAGES ALIATEL CONNECTORS  9:3stats
26.04.18čtvrtek18:31PRI-NUMĚLCI Z PRAHY FK OBLÍŽEK B  2:3 (pen.)stats
26.04.18čtvrtek19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC ANH EM  -:-zápis k utkání
26.04.18čtvrtek20:17PRI-NAC FOOSMEN CHEMIE  -:-zápis k utkání
26.04.18čtvrtek21:10PRI-NCS PERMONÍK FC ATLETO PRAHA  4:1stats
3.kolo
FC RASTA AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
03.05.18čtvrtek17:38PRI-NCHEMIE UMĚLCI Z PRAHY  2:3stats
03.05.18čtvrtek18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS 1.FC ZLOMKOTNÍK  5:2stats
03.05.18čtvrtek19:24PRI-NFC ANH EM GUMÍDCI  -:-zápis k utkání
03.05.18čtvrtek20:17PRI-NFK OBLÍŽEK B CS PERMONÍK  5:3stats
03.05.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA SAVAGES  3:1stats
4.kolo
AC FOOSMEN FC ANH EM  -:-zápis k utkání
10.05.18čtvrtek17:38PRI-NCS PERMONÍK SAVAGES  2:7stats
10.05.18čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI ALIATEL CONNECTORS  3:2 (pen.)stats
10.05.18čtvrtek19:24PRI-NFK OBLÍŽEK B CHEMIE  2:5stats
10.05.18čtvrtek20:17PRI-NUMĚLCI Z PRAHY FC RASTA  3:6stats
10.05.18čtvrtek21:10PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC ATLETO PRAHA  2:5stats
5.kolo
ALIATEL CONNECTORS AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
17.05.18čtvrtek17:38PRI-NFC RASTA FK OBLÍŽEK B 13:0stats
17.05.18čtvrtek18:31PRI-NFC ANH EM UMĚLCI Z PRAHY  -:-zápis k utkání
17.05.18čtvrtek19:24PRI-NCHEMIE CS PERMONÍK  1:5stats
17.05.18čtvrtek20:17PRI-NSAVAGES 1.FC ZLOMKOTNÍK  7:3stats
17.05.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA GUMÍDCI  6:0stats
6.kolo
AC FOOSMEN FC ATLETO PRAHA  -:-zápis k utkání
24.05.18čtvrtek17:38PRI-NCS PERMONÍK 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:2stats
24.05.18čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI SAVAGES  1:5stats
24.05.18čtvrtek19:24PRI-NUMĚLCI Z PRAHY ALIATEL CONNECTORS  1:5stats
24.05.18čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE FC RASTA  2:3stats
24.05.18čtvrtek21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B FC ANH EM  -:-zápis k utkání
7.kolo
SAVAGES AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
31.05.18čtvrtek17:38PRI-NFC ANH EM CHEMIE  -:-zápis k utkání
31.05.18čtvrtek18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS FK OBLÍŽEK B  5:1stats
31.05.18čtvrtek19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK GUMÍDCI  4:5stats
31.05.18čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA CS PERMONÍK 13:4stats
31.05.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA UMĚLCI Z PRAHY 10:1stats
8.kolo
AC FOOSMEN 1.FC ZLOMKOTNÍK  -:-zápis k utkání
07.06.18čtvrtek17:38PRI-NCHEMIE ALIATEL CONNECTORS  1:11stats
07.06.18čtvrtek18:31PRI-NCS PERMONÍK GUMÍDCI  3:5stats
07.06.18čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA FC ANH EM  -:-zápis k utkání
07.06.18čtvrtek20:17PRI-NUMĚLCI Z PRAHY SAVAGES  2:10stats
07.06.18čtvrtek21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B FC ATLETO PRAHA  5:7stats
9.kolo
GUMÍDCI AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
14.06.18čtvrtek17:38PRI-NALIATEL CONNECTORS FC RASTA  6:0stats
14.06.18čtvrtek18:31PRI-NFC ANH EM CS PERMONÍK  -:-zápis k utkání
14.06.18čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES FK OBLÍŽEK B  8:0stats
14.06.18čtvrtek20:17PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK UMĚLCI Z PRAHY  4:3stats
14.06.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA CHEMIE 15:1stats
10.kolo
CS PERMONÍK AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
21.06.18čtvrtek17:38PRI-NUMĚLCI Z PRAHY GUMÍDCI  0:3stats
21.06.18čtvrtek18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B 1.FC ZLOMKOTNÍK  3:2 (pen.)stats
21.06.18čtvrtek19:24PRI-NCHEMIE SAVAGES  0:7stats
21.06.18čtvrtek20:17PRI-NFC ANH EM ALIATEL CONNECTORS  -:-zápis k utkání
21.06.18čtvrtek21:10PRI-NFC RASTA FC ATLETO PRAHA  1:2stats
11.kolo
AC FOOSMEN UMĚLCI Z PRAHY  -:-zápis k utkání
28.06.18čtvrtek17:38PRI-NGUMÍDCI FK OBLÍŽEK B  8:4stats
28.06.18čtvrtek18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK CHEMIE  7:6 (pen.)stats
28.06.18čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES FC RASTA  2:3stats
28.06.18čtvrtek20:17PRI-NALIATEL CONNECTORS CS PERMONÍK  7:4stats
28.06.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA FC ANH EM  -:-zápis k utkání
12.kolo
AC FOOSMEN FK OBLÍŽEK B  -:-zápis k utkání
06.09.18čtvrtek17:38PRI-NCS PERMONÍK UMĚLCI Z PRAHY  8:5stats
06.09.18čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES FC ANH EM  -:-zápis k utkání
06.09.18čtvrtek19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC RASTA  3:12stats
06.09.18čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI CHEMIE  1:4stats
06.09.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA ALIATEL CONNECTORS  4:2stats
13.kolo
CHEMIE AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
13.09.18čtvrtek17:38PRI-NALIATEL CONNECTORS SAVAGES  5:1stats
13.09.18čtvrtek18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B UMĚLCI Z PRAHY  4:2stats
13.09.18čtvrtek19:24PRI-NFC ANH EM 1.FC ZLOMKOTNÍK  -:-zápis k utkání
13.09.18čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA GUMÍDCI  7:5stats
13.09.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA CS PERMONÍK  2:1stats
14.kolo
AC FOOSMEN FC RASTA  -:-zápis k utkání
20.09.18čtvrtek17:38PRI-NUMĚLCI Z PRAHY CHEMIE  0:16stats
20.09.18čtvrtek18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK ALIATEL CONNECTORS  2:6stats
20.09.18čtvrtek19:24PRI-NGUMÍDCI FC ANH EM  -:-zápis k utkání
20.09.18čtvrtek20:17PRI-NCS PERMONÍK FK OBLÍŽEK B  7:3stats
20.09.18čtvrtek21:10PRI-NSAVAGES FC ATLETO PRAHA  1:3stats
15.kolo
FC ANH EM AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
27.09.18čtvrtek17:38PRI-NSAVAGES CS PERMONÍK  5:0 (kont.)stats
27.09.18čtvrtek18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS GUMÍDCI 10:3stats
27.09.18čtvrtek19:24PRI-NCHEMIE FK OBLÍŽEK B  5:0 (kont.)stats
27.09.18čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA UMĚLCI Z PRAHY  7:1stats
27.09.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA 1.FC ZLOMKOTNÍK 11:4stats
16.kolo
AC FOOSMEN ALIATEL CONNECTORS  -:-zápis k utkání
04.10.18čtvrtek17:38PRI-NFK OBLÍŽEK B FC RASTA  4:2stats
04.10.18čtvrtek18:31PRI-NUMĚLCI Z PRAHY FC ANH EM  -:-zápis k utkání
04.10.18čtvrtek19:24PRI-NCS PERMONÍK CHEMIE  3:6stats
04.10.18čtvrtek20:17PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK SAVAGES  6:7stats
04.10.18čtvrtek21:10PRI-NGUMÍDCI FC ATLETO PRAHA  2:7stats
17.kolo
FC ATLETO PRAHA AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
11.10.18čtvrtek17:38PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK CS PERMONÍK  3:7stats
11.10.18čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES GUMÍDCI  5:4stats
11.10.18čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS UMĚLCI Z PRAHY  7:0stats
11.10.18čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA CHEMIE  6:5stats
11.10.18čtvrtek21:10PRI-NFC ANH EM FK OBLÍŽEK B  -:-zápis k utkání
18.kolo
AC FOOSMEN SAVAGES  -:-zápis k utkání
18.10.18čtvrtek17:38PRI-NCHEMIE FC ANH EM  -:-zápis k utkání
18.10.18čtvrtek18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B ALIATEL CONNECTORS  4:6stats
18.10.18čtvrtek19:24PRI-NGUMÍDCI 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:5stats
18.10.18čtvrtek20:17PRI-NCS PERMONÍK FC RASTA  2:3stats
18.10.18čtvrtek21:10PRI-NUMĚLCI Z PRAHY FC ATLETO PRAHA  3:6stats
19.kolo
1.FC ZLOMKOTNÍK AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
FC ANH EM FC RASTA  -:-zápis k utkání
25.10.18čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI CS PERMONÍK  4:9stats
25.10.18čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS CHEMIE  2:1stats
25.10.18čtvrtek20:17PRI-NSAVAGES UMĚLCI Z PRAHY  4:2stats
25.10.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA FK OBLÍŽEK B  3:1stats
20.kolo
AC FOOSMEN GUMÍDCI  -:-zápis k utkání
CS PERMONÍK FC ANH EM  -:-zápis k utkání
01.11.18čtvrtek18:31PRI-NFC RASTA ALIATEL CONNECTORS  9:2stats
01.11.18čtvrtek19:24PRI-NFK OBLÍŽEK B SAVAGES  2:4stats
01.11.18čtvrtek20:17PRI-NUMĚLCI Z PRAHY 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:5 (pen.)stats
01.11.18čtvrtek21:10PRI-NCHEMIE FC ATLETO PRAHA  1:7stats
21.kolo
ALIATEL CONNECTORS FC ANH EM  -:-zápis k utkání
AC FOOSMEN CS PERMONÍK  -:-zápis k utkání
08.11.18čtvrtek18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FK OBLÍŽEK B  5:3stats
08.11.18čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES CHEMIE  5:2stats
08.11.18čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI UMĚLCI Z PRAHY  2:1 (pen.)stats
08.11.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA FC RASTA  3:7stats
22.kolo
FC ANH EM FC ATLETO PRAHA  -:-zápis k utkání
UMĚLCI Z PRAHY AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
15.11.18čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:5stats
15.11.18čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA SAVAGES  2:3 (pen.)stats
15.11.18čtvrtek20:17PRI-NCS PERMONÍK ALIATEL CONNECTORS  2:4stats
15.11.18čtvrtek21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B GUMÍDCI  2:1stats
2018 II. divize - východ
1.kolo
17.04.18úterý16:45PRI-NRUCANOR TEAM volno  -:-zápis k utkání
17.04.18úterý17:38PRI-NVZP LUFŤÁCI A.I.R. 1870  5:1stats
17.04.18úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC MASHINA  3:4 (pen.)stats
17.04.18úterý19:24PRI-N1.FC VRŠOVICE ARESBULL  2:3stats
17.04.18úterý20:17PRI-NORGASTICO KAMIKADZE XXL  3:7stats
17.04.18úterý21:10PRI-NFC GHETO NAFTAŘI  8:6stats
2.kolo
24.04.18úterý16:45volno NAFTAŘI  -:-zápis k utkání
24.04.18úterý17:38PRI-NKAMIKADZE XXL FC GHETO  6:7 (pen.)stats
24.04.18úterý18:31PRI-NARESBULL ORGASTICO  2:6stats
24.04.18úterý19:24PRI-NFC MASHINA 1.FC VRŠOVICE  2:3stats
24.04.18úterý20:17PRI-NA.I.R. 1870 LENOVO SUPER DOERS  1:7stats
24.04.18úterý21:10PRI-NRUCANOR TEAM VZP LUFŤÁCI  3:2stats
3.kolo
01.05.18úterý16:45VZP LUFŤÁCI volno  -:-zápis k utkání
01.05.18úterý17:38PRI-NLENOVO SUPER DOERS RUCANOR TEAM  6:7 (pen.)stats
01.05.18úterý18:31PRI-N1.FC VRŠOVICE A.I.R. 1870 11:1stats
01.05.18úterý19:24PRI-NORGASTICO FC MASHINA  2:1stats
01.05.18úterý20:17PRI-NFC GHETO ARESBULL 11:8stats
01.05.18úterý21:10PRI-NNAFTAŘI KAMIKADZE XXL  1:5stats
4.kolo
08.05.18úterý16:45volno KAMIKADZE XXL  -:-zápis k utkání
08.05.18úterý17:38PRI-NARESBULL NAFTAŘI 17:3stats
08.05.18úterý18:31PRI-NFC MASHINA FC GHETO  2:10stats
08.05.18úterý19:24PRI-NA.I.R. 1870 ORGASTICO  0:10stats
08.05.18úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM 1.FC VRŠOVICE  8:7stats
08.05.18úterý21:10PRI-NVZP LUFŤÁCI LENOVO SUPER DOERS  5:4stats
5.kolo
15.05.18úterý16:45LENOVO SUPER DOERS volno  -:-zápis k utkání
15.05.18úterý17:38PRI-N1.FC VRŠOVICE VZP LUFŤÁCI  3:1stats
15.05.18úterý18:31PRI-NORGASTICO RUCANOR TEAM  5:0stats
15.05.18úterý19:24PRI-NFC GHETO A.I.R. 1870 15:4stats
15.05.18úterý20:17PRI-NNAFTAŘI FC MASHINA  5:7stats
15.05.18úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL ARESBULL  3:6stats
6.kolo
22.05.18úterý16:45volno ARESBULL  -:-zápis k utkání
22.05.18úterý17:38PRI-NFC MASHINA KAMIKADZE XXL 10:5stats
22.05.18úterý18:31PRI-NA.I.R. 1870 NAFTAŘI  2:3stats
22.05.18úterý19:24PRI-NRUCANOR TEAM FC GHETO  5:4 (pen.)stats
22.05.18úterý20:17PRI-NVZP LUFŤÁCI ORGASTICO  4:6stats
22.05.18úterý21:10PRI-NLENOVO SUPER DOERS 1.FC VRŠOVICE  2:1stats
7.kolo
29.05.18úterý16:451.FC VRŠOVICE volno  -:-zápis k utkání
29.05.18úterý17:38PRI-NORGASTICO LENOVO SUPER DOERS  3:1stats
29.05.18úterý18:31PRI-NFC GHETO VZP LUFŤÁCI  0:12stats
29.05.18úterý19:24PRI-NNAFTAŘI RUCANOR TEAM  3:7stats
29.05.18úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL A.I.R. 1870  8:4stats
29.05.18úterý21:10PRI-NARESBULL FC MASHINA  2:6stats
8.kolo
volno FC MASHINA  -:-zápis k utkání
05.06.18úterý17:38PRI-NA.I.R. 1870 ARESBULL  5:11stats
05.06.18úterý18:31PRI-NRUCANOR TEAM KAMIKADZE XXL  5:4stats
05.06.18úterý19:24PRI-NVZP LUFŤÁCI NAFTAŘI  8:4stats
05.06.18úterý20:17PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC GHETO 11:12 (pen.)stats
05.06.18úterý21:10PRI-N1.FC VRŠOVICE ORGASTICO  1:2stats
9.kolo
12.06.18úterý16:45ORGASTICO volno  -:-zápis k utkání
12.06.18úterý17:38PRI-NFC GHETO 1.FC VRŠOVICE  3:10stats
12.06.18úterý18:31PRI-NNAFTAŘI LENOVO SUPER DOERS  2:16stats
12.06.18úterý19:24PRI-NKAMIKADZE XXL VZP LUFŤÁCI  9:4stats
12.06.18úterý20:17PRI-NARESBULL RUCANOR TEAM  9:3stats
12.06.18úterý21:10PRI-NFC MASHINA A.I.R. 1870  4:1stats
10.kolo
19.06.18úterý16:45volno A.I.R. 1870  -:-zápis k utkání
19.06.18úterý17:38PRI-NRUCANOR TEAM FC MASHINA  6:5 (pen.)stats
19.06.18úterý18:31PRI-NVZP LUFŤÁCI ARESBULL 12:1stats
19.06.18úterý19:24PRI-NLENOVO SUPER DOERS KAMIKADZE XXL  5:0 (kont.)stats
19.06.18úterý20:17PRI-N1.FC VRŠOVICE NAFTAŘI  5:4stats
19.06.18úterý21:10PRI-NORGASTICO FC GHETO  6:11stats
11.kolo
26.06.18úterý16:45FC GHETO volno  -:-zápis k utkání
26.06.18úterý17:38PRI-NNAFTAŘI ORGASTICO  4:6stats
26.06.18úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL 1.FC VRŠOVICE  6:4stats
26.06.18úterý19:24PRI-NARESBULL LENOVO SUPER DOERS 11:5stats
26.06.18úterý20:17PRI-NFC MASHINA VZP LUFŤÁCI  2:4stats
26.06.18úterý21:10PRI-NA.I.R. 1870 RUCANOR TEAM  4:2stats
12.kolo
volno RUCANOR TEAM  -:-zápis k utkání
04.09.18úterý17:38PRI-NA.I.R. 1870 VZP LUFŤÁCI  0:12stats
04.09.18úterý18:31PRI-NFC MASHINA LENOVO SUPER DOERS  3:7stats
04.09.18úterý19:24PRI-NARESBULL 1.FC VRŠOVICE  3:2stats
04.09.18úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL ORGASTICO  7:5stats
04.09.18úterý21:10PRI-NNAFTAŘI FC GHETO  5:0 (kont.)stats
13.kolo
NAFTAŘI volno  -:-zápis k utkání
11.09.18úterý17:38PRI-NFC GHETO KAMIKADZE XXL  6:9stats
11.09.18úterý18:31PRI-NORGASTICO ARESBULL  4:1stats
11.09.18úterý19:24PRI-N1.FC VRŠOVICE FC MASHINA  3:4stats
11.09.18úterý20:17PRI-NLENOVO SUPER DOERS A.I.R. 1870  7:1stats
11.09.18úterý21:10PRI-NVZP LUFŤÁCI RUCANOR TEAM  4:2stats
14.kolo
volno VZP LUFŤÁCI  -:-zápis k utkání
18.09.18úterý17:38PRI-NRUCANOR TEAM LENOVO SUPER DOERS  4:7stats
18.09.18úterý18:31PRI-NA.I.R. 1870 1.FC VRŠOVICE  2:6stats
18.09.18úterý19:24PRI-NFC MASHINA ORGASTICO  1:11stats
18.09.18úterý20:17PRI-NARESBULL FC GHETO  5:9stats
18.09.18úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL NAFTAŘI  5:4stats
15.kolo
KAMIKADZE XXL volno  -:-zápis k utkání
25.09.18úterý17:38PRI-NNAFTAŘI ARESBULL  0:2stats
25.09.18úterý18:31PRI-NFC GHETO FC MASHINA  9:7stats
25.09.18úterý19:24PRI-NORGASTICO A.I.R. 1870 10:2stats
25.09.18úterý20:17PRI-N1.FC VRŠOVICE RUCANOR TEAM  6:2stats
25.09.18úterý21:10PRI-NLENOVO SUPER DOERS VZP LUFŤÁCI  6:5stats
16.kolo
volno LENOVO SUPER DOERS  -:-zápis k utkání
02.10.18úterý17:38PRI-NVZP LUFŤÁCI 1.FC VRŠOVICE  4:3stats
02.10.18úterý18:31PRI-NRUCANOR TEAM ORGASTICO  8:3stats
02.10.18úterý19:24PRI-NA.I.R. 1870 FC GHETO  1:16stats
02.10.18úterý20:17PRI-NFC MASHINA NAFTAŘI  9:1stats
02.10.18úterý21:10PRI-NARESBULL KAMIKADZE XXL  7:0stats
17.kolo
ARESBULL volno  -:-zápis k utkání
09.10.18úterý17:38PRI-NKAMIKADZE XXL FC MASHINA  5:7stats
09.10.18úterý18:31PRI-NNAFTAŘI A.I.R. 1870  3:4 (pen.)stats
09.10.18úterý19:24PRI-NFC GHETO RUCANOR TEAM  5:1stats
09.10.18úterý20:17PRI-NORGASTICO VZP LUFŤÁCI  2:6stats
09.10.18úterý21:10PRI-N1.FC VRŠOVICE LENOVO SUPER DOERS  7:3stats
18.kolo
volno 1.FC VRŠOVICE  -:-zápis k utkání
16.10.18úterý17:38PRI-NLENOVO SUPER DOERS ORGASTICO  4:5 (pen.)stats
16.10.18úterý18:31PRI-NVZP LUFŤÁCI FC GHETO  5:4stats
16.10.18úterý19:24PRI-NRUCANOR TEAM NAFTAŘI  6:4stats
16.10.18úterý20:17PRI-NA.I.R. 1870 KAMIKADZE XXL  5:3stats
16.10.18úterý21:10PRI-NFC MASHINA ARESBULL  7:2stats
19.kolo
FC MASHINA volno  -:-zápis k utkání
23.10.18úterý17:38PRI-NARESBULL A.I.R. 1870  6:4stats
23.10.18úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL RUCANOR TEAM  6:5stats
23.10.18úterý19:24PRI-NNAFTAŘI VZP LUFŤÁCI  1:9stats
23.10.18úterý20:17PRI-NFC GHETO LENOVO SUPER DOERS  6:7stats
23.10.18úterý21:10PRI-NORGASTICO 1.FC VRŠOVICE  3:2 (pen.)stats
20.kolo
volno ORGASTICO  -:-zápis k utkání
30.10.18úterý17:38PRI-N1.FC VRŠOVICE FC GHETO  6:5 (pen.)stats
30.10.18úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS NAFTAŘI  4:2stats
30.10.18úterý19:24PRI-NVZP LUFŤÁCI KAMIKADZE XXL  7:4stats
30.10.18úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM ARESBULL  2:6stats
30.10.18úterý21:10PRI-NA.I.R. 1870 FC MASHINA  1:9stats
21.kolo
A.I.R. 1870 volno  -:-zápis k utkání
06.11.18úterý17:38PRI-NFC MASHINA RUCANOR TEAM  1:0 (pen.)stats
06.11.18úterý18:31PRI-NARESBULL VZP LUFŤÁCI  6:4stats
06.11.18úterý19:24PRI-NKAMIKADZE XXL LENOVO SUPER DOERS  9:8stats
06.11.18úterý20:17PRI-NNAFTAŘI 1.FC VRŠOVICE  1:4stats
06.11.18úterý21:10PRI-NFC GHETO ORGASTICO  8:7stats
22.kolo
volno FC GHETO  -:-zápis k utkání
13.11.18úterý17:38PRI-NORGASTICO NAFTAŘI 12:3stats
13.11.18úterý18:31PRI-N1.FC VRŠOVICE KAMIKADZE XXL  4:3stats
13.11.18úterý19:24PRI-NLENOVO SUPER DOERS ARESBULL  7:4stats
13.11.18úterý20:17PRI-NVZP LUFŤÁCI FC MASHINA  4:2stats
13.11.18úterý21:10PRI-NRUCANOR TEAM A.I.R. 1870 16:2stats
2018 II. divize - západ
1.kolo
18.04.18středa16:45PRI-NRSC MODŘANY GALACTICOS  3:2 (pen.)stats
18.04.18středa17:38PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC ŠEBÁNEK 10:2stats
18.04.18středa18:31PRI-NFC VÝRON FC LINSAN  2:1stats
18.04.18středa19:24PRI-NSK PATIČKA DATIS  4:3stats
18.04.18středa20:17PRI-NPRAGUE ZOOMEN PANŤÁCI  4:3stats
18.04.18středa21:10PRI-NBLITZKRIEG RISAEDLU BUKAKE  3:2stats
2.kolo
25.04.18středa16:45PRI-NPANŤÁCI BLITZKRIEG  4:5 (pen.)stats
25.04.18středa17:38PRI-NGALACTICOS RISAEDLU BUKAKE  0:4stats
25.04.18středa18:31PRI-NDATIS PRAGUE ZOOMEN  5:3stats
25.04.18středa19:24PRI-NFC LINSAN TWIN reality, s.r.o.  0:9stats
25.04.18středa20:17PRI-NFC ŠEBÁNEK SK PATIČKA  3:10stats
25.04.18středa21:10PRI-NRSC MODŘANY FC VÝRON  5:4stats
3.kolo
02.05.18středa16:45PRI-NPRAGUE ZOOMEN FC ŠEBÁNEK  9:0stats
02.05.18středa17:38PRI-NTWIN reality, s.r.o. RSC MODŘANY  3:0stats
02.05.18středa18:31PRI-NSK PATIČKA FC LINSAN 11:4stats
02.05.18středa19:24PRI-NFC VÝRON GALACTICOS  1:2 (pen.)stats
02.05.18středa20:17PRI-NBLITZKRIEG DATIS  2:5stats
02.05.18středa21:10PRI-NRISAEDLU BUKAKE PANŤÁCI  3:8stats
4.kolo
09.05.18středa16:45PRI-NDATIS RISAEDLU BUKAKE  2:3stats
09.05.18středa17:38PRI-NGALACTICOS PANŤÁCI  0:6stats
09.05.18středa18:31PRI-NFC ŠEBÁNEK BLITZKRIEG  6:4stats
09.05.18středa19:24PRI-NFC LINSAN PRAGUE ZOOMEN  4:5stats
09.05.18středa20:17PRI-NRSC MODŘANY SK PATIČKA  9:3stats
09.05.18středa21:10PRI-NFC VÝRON TWIN reality, s.r.o.  3:4 (pen.)stats
5.kolo
16.05.18středa16:45PRI-NSK PATIČKA FC VÝRON  5:4 (pen.)stats
16.05.18středa17:38PRI-NBLITZKRIEG FC LINSAN  6:4stats
16.05.18středa18:31PRI-NPRAGUE ZOOMEN RSC MODŘANY  4:9stats
16.05.18středa19:24PRI-NRISAEDLU BUKAKE FC ŠEBÁNEK  4:5 (pen.)stats
16.05.18středa20:17PRI-NTWIN reality, s.r.o. GALACTICOS  5:1stats
16.05.18středa21:10PRI-NPANŤÁCI DATIS  9:5stats
6.kolo
23.05.18středa16:45PRI-NGALACTICOS DATIS  3:7stats
23.05.18středa17:38PRI-NFC ŠEBÁNEK PANŤÁCI  5:10stats
23.05.18středa18:31PRI-NFC LINSAN RISAEDLU BUKAKE  2:6stats
23.05.18středa19:24PRI-NRSC MODŘANY BLITZKRIEG  5:0 (kont.)stats
23.05.18středa20:17PRI-NFC VÝRON PRAGUE ZOOMEN  2:1stats
23.05.18středa21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. SK PATIČKA  4:0stats
7.kolo
30.05.18středa16:45PRI-NPRAGUE ZOOMEN TWIN reality, s.r.o.  3:4stats
30.05.18středa17:38PRI-NBLITZKRIEG FC VÝRON  2:1stats
30.05.18středa18:31PRI-NSK PATIČKA GALACTICOS  2:3stats
30.05.18středa19:24PRI-NRISAEDLU BUKAKE RSC MODŘANY  4:1stats
30.05.18středa20:17PRI-NPANŤÁCI FC LINSAN 10:3stats
30.05.18středa21:10PRI-NDATIS FC ŠEBÁNEK  9:4stats
8.kolo
06.06.18středa16:45PRI-NFC VÝRON RISAEDLU BUKAKE  3:7stats
06.06.18středa17:38PRI-NSK PATIČKA PRAGUE ZOOMEN  2:5stats
06.06.18středa18:31PRI-NRSC MODŘANY PANŤÁCI  2:14stats
06.06.18středa19:24PRI-NFC LINSAN DATIS  1:19stats
06.06.18středa20:17PRI-NTWIN reality, s.r.o. BLITZKRIEG  3:6stats
06.06.18středa21:10PRI-NGALACTICOS FC ŠEBÁNEK  3:4stats
9.kolo
13.06.18středa16:45PRI-NBLITZKRIEG SK PATIČKA  4:0stats
13.06.18středa17:38PRI-NDATIS RSC MODŘANY  9:4stats
13.06.18středa18:31PRI-NRISAEDLU BUKAKE TWIN reality, s.r.o.  4:3stats
13.06.18středa19:24PRI-NPANŤÁCI FC VÝRON 14:4stats
13.06.18středa20:17PRI-NFC ŠEBÁNEK FC LINSAN 15:3stats
13.06.18středa21:10PRI-NPRAGUE ZOOMEN GALACTICOS 10:7stats
10.kolo
20.06.18středa16:45PRI-NGALACTICOS FC LINSAN  3:4 (pen.)stats
20.06.18středa17:38PRI-NFC VÝRON DATIS  6:3stats
20.06.18středa18:31PRI-NTWIN reality, s.r.o. PANŤÁCI  1:5stats
20.06.18středa19:24PRI-NRSC MODŘANY FC ŠEBÁNEK  9:7stats
20.06.18středa20:17PRI-NSK PATIČKA RISAEDLU BUKAKE  3:2stats
20.06.18středa21:10PRI-NPRAGUE ZOOMEN BLITZKRIEG  5:6 (pen.)stats
11.kolo
27.06.18středa16:45PRI-NPANŤÁCI SK PATIČKA  8:1stats
27.06.18středa17:38PRI-NRISAEDLU BUKAKE PRAGUE ZOOMEN  3:4stats
27.06.18středa18:31PRI-NBLITZKRIEG GALACTICOS  4:1stats
27.06.18středa19:24PRI-NDATIS TWIN reality, s.r.o.  3:5stats
27.06.18středa20:17PRI-NFC ŠEBÁNEK FC VÝRON  8:3stats
27.06.18středa21:10PRI-NFC LINSAN RSC MODŘANY  2:4stats
12.kolo
05.09.18středa16:45PRI-NGALACTICOS RSC MODŘANY  1:9stats
05.09.18středa17:38PRI-NFC ŠEBÁNEK TWIN reality, s.r.o.  3:15stats
05.09.18středa18:31PRI-NFC LINSAN FC VÝRON  9:4stats
05.09.18středa19:24PRI-NDATIS SK PATIČKA  2:7stats
05.09.18středa20:17PRI-NPANŤÁCI PRAGUE ZOOMEN 13:3stats
05.09.18středa21:10PRI-NRISAEDLU BUKAKE BLITZKRIEG  6:1stats
13.kolo
12.09.18středa16:45PRI-NBLITZKRIEG PANŤÁCI  2:10stats
12.09.18středa17:38PRI-NRISAEDLU BUKAKE GALACTICOS  8:0stats
12.09.18středa18:31PRI-NPRAGUE ZOOMEN DATIS  5:6stats
12.09.18středa19:24PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC LINSAN  5:0stats
12.09.18středa20:17PRI-NSK PATIČKA FC ŠEBÁNEK  1:2stats
12.09.18středa21:10PRI-NFC VÝRON RSC MODŘANY  3:2 (pen.)stats
14.kolo
19.09.18středa16:45PRI-NFC ŠEBÁNEK PRAGUE ZOOMEN  1:7stats
19.09.18středa17:38PRI-NRSC MODŘANY TWIN reality, s.r.o.  0:4stats
19.09.18středa18:31PRI-NFC LINSAN SK PATIČKA  4:7stats
19.09.18středa19:24PRI-NGALACTICOS FC VÝRON  1:6stats
19.09.18středa20:17PRI-NDATIS BLITZKRIEG  5:4 (pen.)stats
19.09.18středa21:10PRI-NPANŤÁCI RISAEDLU BUKAKE  1:2stats
15.kolo
26.09.18středa16:45PRI-NRISAEDLU BUKAKE DATIS  1:0stats
26.09.18středa17:38PRI-NPANŤÁCI GALACTICOS 14:1stats
26.09.18středa18:31PRI-NBLITZKRIEG FC ŠEBÁNEK  8:2stats
26.09.18středa19:24PRI-NPRAGUE ZOOMEN FC LINSAN 15:0stats
26.09.18středa20:17PRI-NSK PATIČKA RSC MODŘANY  5:4 (pen.)stats
26.09.18středa21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC VÝRON  4:1stats
16.kolo
03.10.18středa16:45PRI-NFC VÝRON SK PATIČKA  5:6 (pen.)stats
03.10.18středa17:38PRI-NFC LINSAN BLITZKRIEG  1:11stats
03.10.18středa18:31PRI-NRSC MODŘANY PRAGUE ZOOMEN  3:4stats
03.10.18středa19:24PRI-NFC ŠEBÁNEK RISAEDLU BUKAKE  3:7stats
03.10.18středa20:17PRI-NGALACTICOS TWIN reality, s.r.o.  3:6stats
03.10.18středa21:10PRI-NDATIS PANŤÁCI  1:11stats
17.kolo
10.10.18středa16:45PRI-NDATIS GALACTICOS  8:5stats
10.10.18středa17:38PRI-NPANŤÁCI FC ŠEBÁNEK  9:0stats
10.10.18středa18:31PRI-NRISAEDLU BUKAKE FC LINSAN  6:2stats
10.10.18středa19:24PRI-NBLITZKRIEG RSC MODŘANY  6:8stats
10.10.18středa20:17PRI-NPRAGUE ZOOMEN FC VÝRON  8:4stats
10.10.18středa21:10PRI-NSK PATIČKA TWIN reality, s.r.o.  3:2stats
18.kolo
17.10.18středa16:45PRI-NTWIN reality, s.r.o. PRAGUE ZOOMEN  5:2stats
17.10.18středa17:38PRI-NFC VÝRON BLITZKRIEG 11:2stats
17.10.18středa18:31PRI-NGALACTICOS SK PATIČKA  0:4stats
17.10.18středa19:24PRI-NRSC MODŘANY RISAEDLU BUKAKE  4:7stats
17.10.18středa20:17PRI-NFC LINSAN PANŤÁCI  1:16stats
17.10.18středa21:10PRI-NFC ŠEBÁNEK DATIS  3:2stats
19.kolo
24.10.18středa16:45PRI-NRISAEDLU BUKAKE FC VÝRON  1:4stats
24.10.18středa17:38PRI-NPRAGUE ZOOMEN SK PATIČKA  7:3stats
24.10.18středa18:31PRI-NPANŤÁCI RSC MODŘANY  5:4stats
24.10.18středa19:24PRI-NDATIS FC LINSAN  7:4stats
24.10.18středa20:17PRI-NBLITZKRIEG TWIN reality, s.r.o.  7:2stats
24.10.18středa21:10PRI-NFC ŠEBÁNEK GALACTICOS  2:4stats
20.kolo
31.10.18středa16:45PRI-NSK PATIČKA BLITZKRIEG  5:2stats
31.10.18středa17:38PRI-NRSC MODŘANY DATIS  8:4stats
31.10.18středa18:31PRI-NTWIN reality, s.r.o. RISAEDLU BUKAKE  7:3stats
31.10.18středa19:24PRI-NFC VÝRON PANŤÁCI  0:4stats
31.10.18středa20:17PRI-NFC LINSAN FC ŠEBÁNEK  4:6stats
31.10.18středa21:10PRI-NGALACTICOS PRAGUE ZOOMEN  2:7stats
21.kolo
07.11.18středa16:45PRI-NFC LINSAN GALACTICOS  4:2stats
07.11.18středa17:38PRI-NDATIS FC VÝRON  3:8stats
07.11.18středa18:31PRI-NPANŤÁCI TWIN reality, s.r.o.  7:3stats
07.11.18středa19:24PRI-NFC ŠEBÁNEK RSC MODŘANY  6:2stats
07.11.18středa20:17PRI-NRISAEDLU BUKAKE SK PATIČKA  2:6stats
07.11.18středa21:10PRI-NBLITZKRIEG PRAGUE ZOOMEN  3:9stats
22.kolo
14.11.18středa16:45PRI-NSK PATIČKA PANŤÁCI  3:5stats
14.11.18středa17:38PRI-NPRAGUE ZOOMEN RISAEDLU BUKAKE  5:4stats
14.11.18středa18:31PRI-NGALACTICOS BLITZKRIEG  2:4stats
14.11.18středa19:24PRI-NTWIN reality, s.r.o. DATIS  3:1stats
14.11.18středa20:17PRI-NFC VÝRON FC ŠEBÁNEK  7:4stats
14.11.18středa21:10PRI-NRSC MODŘANY FC LINSAN  6:4stats
2018 III. divize - východ
1.kolo
17.04.18úterý16:45POLROZJETEJ STROJ FC ATLETO PRAHA B  0:15stats
17.04.18úterý17:38POLBOCCA LOS TRAFIKOS  3:2stats
17.04.18úterý18:31POL10° AS BENCHWARMERS  0:3stats
17.04.18úterý19:24POL1.FC JIP PERPETUUM NEMOBILE  4:6stats
17.04.18úterý20:17POLKAMENNÝ TVÁŘE FC VINOHRADY  2:4stats
17.04.18úterý21:10POLPANTEROS NEGROS SCIPIO S HELMET  3:7stats
2.kolo
24.04.18úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE PANTEROS NEGROS 13:3stats
24.04.18úterý17:38POLROZJETEJ STROJ BOCCA  3:9stats
24.04.18úterý18:31POLFC ATLETO PRAHA B FC VINOHRADY 12:4stats
24.04.18úterý19:24POLAS BENCHWARMERS 1.FC JIP  9:2stats
24.04.18úterý20:17POLLOS TRAFIKOS 10°  2:3stats
24.04.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET KAMENNÝ TVÁŘE  1:3stats
3.kolo
01.05.18úterý16:45POL1.FC JIP LOS TRAFIKOS  2:6stats
01.05.18úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE PERPETUUM NEMOBILE  2:4stats
01.05.18úterý18:31POLBOCCA FC ATLETO PRAHA B  0:7stats
01.05.18úterý19:24POLPANTEROS NEGROS AS BENCHWARMERS  0:18stats
01.05.18úterý20:17POL10° ROZJETEJ STROJ  2:4stats
01.05.18úterý21:10POLFC VINOHRADY SCIPIO S HELMET  4:6stats
4.kolo
08.05.18úterý16:45POLAS BENCHWARMERS KAMENNÝ TVÁŘE  4:1stats
08.05.18úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE FC VINOHRADY  2:3stats
08.05.18úterý18:31POLLOS TRAFIKOS PANTEROS NEGROS 10:0stats
08.05.18úterý19:24POLBOCCA 10°  2:3 (pen.)stats
08.05.18úterý20:17POLROZJETEJ STROJ 1.FC JIP  4:5stats
08.05.18úterý21:10POLFC ATLETO PRAHA B SCIPIO S HELMET  6:2stats
5.kolo
15.05.18úterý16:45POLFC VINOHRADY AS BENCHWARMERS  2:6stats
15.05.18úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE LOS TRAFIKOS  6:2stats
15.05.18úterý18:31POLPANTEROS NEGROS ROZJETEJ STROJ  0:6stats
15.05.18úterý19:24POL10° FC ATLETO PRAHA B  3:4stats
15.05.18úterý20:17POL1.FC JIP BOCCA  4:3stats
15.05.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET PERPETUUM NEMOBILE  7:2stats
6.kolo
22.05.18úterý16:45POL10° 1.FC JIP  3:5stats
22.05.18úterý17:38POLROZJETEJ STROJ KAMENNÝ TVÁŘE  1:3stats
22.05.18úterý18:31POLBOCCA PANTEROS NEGROS 11:0stats
22.05.18úterý19:24POLLOS TRAFIKOS FC VINOHRADY  3:5stats
22.05.18úterý20:17POLFC ATLETO PRAHA B PERPETUUM NEMOBILE  1:4stats
22.05.18úterý21:10POLAS BENCHWARMERS SCIPIO S HELMET  4:3 (pen.)stats
7.kolo
29.05.18úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE BOCCA  6:5stats
29.05.18úterý17:38POLPANTEROS NEGROS 10°  0:7stats
29.05.18úterý18:31POLPERPETUUM NEMOBILE AS BENCHWARMERS  4:5 (pen.)stats
29.05.18úterý19:24POLFC VINOHRADY ROZJETEJ STROJ 10:2stats
29.05.18úterý20:17POL1.FC JIP FC ATLETO PRAHA B  1:4stats
29.05.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET LOS TRAFIKOS  8:1stats
8.kolo
05.06.18úterý16:45POLLOS TRAFIKOS PERPETUUM NEMOBILE  2:4stats
05.06.18úterý17:38POLFC ATLETO PRAHA B AS BENCHWARMERS  4:2stats
05.06.18úterý18:31POL10° KAMENNÝ TVÁŘE  3:4stats
05.06.18úterý19:24POLBOCCA FC VINOHRADY  0:5stats
05.06.18úterý20:17POL1.FC JIP PANTEROS NEGROS  7:0stats
05.06.18úterý21:10POLROZJETEJ STROJ SCIPIO S HELMET  4:7stats
9.kolo
12.06.18úterý16:45POLFC VINOHRADY 10°  5:0stats
12.06.18úterý17:38POLPANTEROS NEGROS FC ATLETO PRAHA B  0:19stats
12.06.18úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE 1.FC JIP  0:5stats
12.06.18úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE ROZJETEJ STROJ 10:4stats
12.06.18úterý20:17POLAS BENCHWARMERS LOS TRAFIKOS  5:4stats
12.06.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET BOCCA  3:2stats
10.kolo
19.06.18úterý16:45POLROZJETEJ STROJ AS BENCHWARMERS  1:4stats
19.06.18úterý17:38POL1.FC JIP FC VINOHRADY  2:4stats
19.06.18úterý18:31POLFC ATLETO PRAHA B LOS TRAFIKOS  9:2stats
19.06.18úterý19:24POLPANTEROS NEGROS KAMENNÝ TVÁŘE  4:7stats
19.06.18úterý20:17POLBOCCA PERPETUUM NEMOBILE  3:7stats
19.06.18úterý21:10POL10° SCIPIO S HELMET  4:7stats
11.kolo
26.06.18úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE FC ATLETO PRAHA B  0:6stats
26.06.18úterý17:38POLFC VINOHRADY PANTEROS NEGROS  9:0stats
26.06.18úterý18:31POLLOS TRAFIKOS ROZJETEJ STROJ  0:5 (kont.)stats
26.06.18úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE 10°  6:4stats
26.06.18úterý20:17POLAS BENCHWARMERS BOCCA  8:2stats
26.06.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 1.FC JIP  8:4stats
12.kolo
04.09.18úterý16:45POLFC ATLETO PRAHA B ROZJETEJ STROJ 12:4stats
04.09.18úterý17:38POLLOS TRAFIKOS BOCCA  3:12stats
04.09.18úterý18:31POLAS BENCHWARMERS 10°  3:2stats
04.09.18úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE 1.FC JIP  2:7stats
04.09.18úterý20:17POLFC VINOHRADY KAMENNÝ TVÁŘE  3:5stats
04.09.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET PANTEROS NEGROS  7:1stats
13.kolo
11.09.18úterý16:45POLPANTEROS NEGROS PERPETUUM NEMOBILE  0:12stats
11.09.18úterý17:38POLBOCCA ROZJETEJ STROJ  1:6stats
11.09.18úterý18:31POLFC VINOHRADY FC ATLETO PRAHA B  3:5stats
11.09.18úterý19:24POL1.FC JIP AS BENCHWARMERS  1:12stats
11.09.18úterý20:17POL10° LOS TRAFIKOS  4:3stats
11.09.18úterý21:10POLKAMENNÝ TVÁŘE SCIPIO S HELMET  3:2 (pen.)stats
14.kolo
18.09.18úterý16:45POLLOS TRAFIKOS 1.FC JIP  3:12stats
18.09.18úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE KAMENNÝ TVÁŘE  8:3stats
18.09.18úterý18:31POLFC ATLETO PRAHA B BOCCA  7:2stats
18.09.18úterý19:24POLAS BENCHWARMERS PANTEROS NEGROS 11:1stats
18.09.18úterý20:17POLROZJETEJ STROJ 10°  7:3stats
18.09.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET FC VINOHRADY  3:1stats
15.kolo
25.09.18úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE AS BENCHWARMERS  0:12stats
25.09.18úterý17:38POLFC VINOHRADY PERPETUUM NEMOBILE  3:4stats
25.09.18úterý18:31POLPANTEROS NEGROS LOS TRAFIKOS  2:5stats
25.09.18úterý19:24POL10° BOCCA  1:2 (pen.)stats
25.09.18úterý20:17POL1.FC JIP ROZJETEJ STROJ  4:3stats
25.09.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET FC ATLETO PRAHA B  3:9stats
16.kolo
02.10.18úterý16:45POLAS BENCHWARMERS FC VINOHRADY  8:7stats
02.10.18úterý17:38POLLOS TRAFIKOS KAMENNÝ TVÁŘE  0:4stats
02.10.18úterý18:31POLROZJETEJ STROJ PANTEROS NEGROS  5:2stats
02.10.18úterý19:24POLFC ATLETO PRAHA B 10°  5:3stats
02.10.18úterý20:17POLBOCCA 1.FC JIP  3:4 (pen.)stats
02.10.18úterý21:10POLPERPETUUM NEMOBILE SCIPIO S HELMET 10:3stats
17.kolo
09.10.18úterý16:45POL1.FC JIP 10°  6:1stats
09.10.18úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE ROZJETEJ STROJ  1:3stats
09.10.18úterý18:31POLPANTEROS NEGROS BOCCA  0:4stats
09.10.18úterý19:24POLFC VINOHRADY LOS TRAFIKOS  9:4stats
09.10.18úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE FC ATLETO PRAHA B  5:8stats
09.10.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET AS BENCHWARMERS  5:6stats
18.kolo
16.10.18úterý16:45POLBOCCA KAMENNÝ TVÁŘE  6:5 (pen.)stats
16.10.18úterý17:38POL10° PANTEROS NEGROS 10:0stats
16.10.18úterý18:31POLAS BENCHWARMERS PERPETUUM NEMOBILE  6:1stats
16.10.18úterý19:24POLROZJETEJ STROJ FC VINOHRADY  2:5stats
16.10.18úterý20:17POLFC ATLETO PRAHA B 1.FC JIP  3:2stats
16.10.18úterý21:10POLLOS TRAFIKOS SCIPIO S HELMET  5:4stats
19.kolo
23.10.18úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE LOS TRAFIKOS  5:0 (kont.)stats
23.10.18úterý17:38POLAS BENCHWARMERS FC ATLETO PRAHA B  0:8stats
23.10.18úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE 10°  4:3 (pen.)stats
23.10.18úterý19:24POLFC VINOHRADY BOCCA  1:0stats
23.10.18úterý20:17POLPANTEROS NEGROS 1.FC JIP  1:5stats
23.10.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET ROZJETEJ STROJ  7:1stats
20.kolo
30.10.18úterý16:45POL10° FC VINOHRADY  5:4 (pen.)stats
30.10.18úterý17:38POLFC ATLETO PRAHA B PANTEROS NEGROS 15:0stats
30.10.18úterý18:31POL1.FC JIP KAMENNÝ TVÁŘE  6:5stats
30.10.18úterý19:24POLROZJETEJ STROJ PERPETUUM NEMOBILE  5:4stats
30.10.18úterý20:17POLLOS TRAFIKOS AS BENCHWARMERS  2:13stats
30.10.18úterý21:10POLBOCCA SCIPIO S HELMET  0:6stats
21.kolo
06.11.18úterý16:45POLAS BENCHWARMERS ROZJETEJ STROJ  3:1stats
06.11.18úterý17:38POLFC VINOHRADY 1.FC JIP  3:2stats
06.11.18úterý18:31POLLOS TRAFIKOS FC ATLETO PRAHA B  6:12stats
06.11.18úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE PANTEROS NEGROS  6:2stats
06.11.18úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE BOCCA  2:4stats
06.11.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 10°  2:0stats
22.kolo
13.11.18úterý16:45POLFC ATLETO PRAHA B KAMENNÝ TVÁŘE 11:10 (pen.)stats
13.11.18úterý17:38POLPANTEROS NEGROS FC VINOHRADY  0:5 (kont.)stats
13.11.18úterý18:31POLROZJETEJ STROJ LOS TRAFIKOS  5:3stats
13.11.18úterý19:24POL10° PERPETUUM NEMOBILE  2:5stats
13.11.18úterý20:17POLBOCCA AS BENCHWARMERS  6:3stats
13.11.18úterý21:10POL1.FC JIP SCIPIO S HELMET  1:2 (pen.)stats
2018 III. divize - západ
1.kolo
19.04.18čtvrtek16:45POLOTROKÁŘI WANNER ADAPT A.S.  5:0 (kont.)stats
19.04.18čtvrtek17:38POLKULATEEMO AMANTES  5:6 (pen.)stats
19.04.18čtvrtek18:31POL1.FC KNAJPA LOSERS OF UFTALAND  1:2stats
19.04.18čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS RELAX ŽIŽKOV  7:4stats
19.04.18čtvrtek20:17POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ LOUŽE  6:4stats
19.04.18čtvrtek21:10POLPČZ AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 10:1stats
2.kolo
26.04.18čtvrtek16:45POLLOSERS OF UFTALAND 1.FC KUKABUS  5:3stats
26.04.18čtvrtek17:38POLAMANTES 1.FC KNAJPA  6:2stats
26.04.18čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  0:8stats
26.04.18čtvrtek19:24POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED WANNER ADAPT A.S.  5:7stats
26.04.18čtvrtek20:17POLPČZ KULATEEMO  6:2stats
26.04.18čtvrtek21:10POLLOUŽE OTROKÁŘI  4:2stats
3.kolo
03.05.18čtvrtek16:45POLKULATEEMO AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  5:0 (kont.)stats
03.05.18čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA PČZ  1:8stats
03.05.18čtvrtek18:31POL1.FC KUKABUS AMANTES  5:9stats
03.05.18čtvrtek19:24POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ LOSERS OF UFTALAND  1:2stats
03.05.18čtvrtek20:17POLOTROKÁŘI RELAX ŽIŽKOV 10:0stats
03.05.18čtvrtek21:10POLWANNER ADAPT A.S. LOUŽE  8:3stats
4.kolo
10.05.18čtvrtek16:45POLAMANTES NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  8:6stats
10.05.18čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV WANNER ADAPT A.S.  4:10stats
10.05.18čtvrtek18:31POLLOSERS OF UFTALAND OTROKÁŘI  3:1stats
10.05.18čtvrtek19:24POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED LOUŽE  5:6 (pen.)stats
10.05.18čtvrtek20:17POLPČZ 1.FC KUKABUS  6:3stats
10.05.18čtvrtek21:10POLKULATEEMO 1.FC KNAJPA  4:2stats
5.kolo
17.05.18čtvrtek16:45POLLOUŽE RELAX ŽIŽKOV 11:3stats
17.05.18čtvrtek17:38POLWANNER ADAPT A.S. LOSERS OF UFTALAND 12:3stats
17.05.18čtvrtek18:31POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ PČZ  7:2stats
17.05.18čtvrtek19:24POLOTROKÁŘI AMANTES  1:7stats
17.05.18čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:6stats
17.05.18čtvrtek21:10POL1.FC KUKABUS KULATEEMO  3:4stats
6.kolo
24.05.18čtvrtek16:45POL1.FC KNAJPA 1.FC KUKABUS  3:5stats
24.05.18čtvrtek17:38POLKULATEEMO NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  4:5stats
24.05.18čtvrtek18:31POLAMANTES WANNER ADAPT A.S.  7:8 (pen.)stats
24.05.18čtvrtek19:24POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED RELAX ŽIŽKOV  6:1stats
24.05.18čtvrtek20:17POLLOSERS OF UFTALAND LOUŽE  4:5 (pen.)stats
24.05.18čtvrtek21:10POLPČZ OTROKÁŘI  5:0stats
7.kolo
31.05.18čtvrtek16:45POLWANNER ADAPT A.S. PČZ  3:6stats
31.05.18čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 12:5stats
31.05.18čtvrtek18:31POLOTROKÁŘI KULATEEMO  2:8stats
31.05.18čtvrtek19:24POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 1.FC KNAJPA  7:3stats
31.05.18čtvrtek20:17POLLOUŽE AMANTES  1:7stats
31.05.18čtvrtek21:10POLRELAX ŽIŽKOV LOSERS OF UFTALAND  1:8stats
8.kolo
07.06.18čtvrtek16:45POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED LOSERS OF UFTALAND  3:9stats
07.06.18čtvrtek17:38POLAMANTES RELAX ŽIŽKOV 18:5stats
07.06.18čtvrtek18:31POLPČZ LOUŽE  5:3stats
07.06.18čtvrtek19:24POLKULATEEMO WANNER ADAPT A.S.  3:2stats
07.06.18čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA OTROKÁŘI  2:3 (pen.)stats
07.06.18čtvrtek21:10POL1.FC KUKABUS NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  3:8stats
9.kolo
14.06.18čtvrtek16:45POLLOUŽE KULATEEMO  2:8stats
14.06.18čtvrtek17:38POLOTROKÁŘI 1.FC KUKABUS  2:3stats
14.06.18čtvrtek18:31POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 11:2stats
14.06.18čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV PČZ  3:13stats
14.06.18čtvrtek20:17POLWANNER ADAPT A.S. 1.FC KNAJPA  2:4stats
14.06.18čtvrtek21:10POLLOSERS OF UFTALAND AMANTES  0:17stats
10.kolo
21.06.18čtvrtek16:45POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ OTROKÁŘI 11:1stats
21.06.18čtvrtek17:38POLPČZ LOSERS OF UFTALAND  7:3stats
21.06.18čtvrtek18:31POLKULATEEMO RELAX ŽIŽKOV  6:4stats
21.06.18čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA LOUŽE  2:7stats
21.06.18čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS WANNER ADAPT A.S.  2:4stats
21.06.18čtvrtek21:10POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED AMANTES  6:15stats
11.kolo
28.06.18čtvrtek16:45POLAMANTES PČZ  4:5 (pen.)stats
28.06.18čtvrtek17:38POLOTROKÁŘI AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  9:2stats
28.06.18čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KNAJPA  8:4stats
28.06.18čtvrtek19:24POLLOUŽE 1.FC KUKABUS  1:3stats
28.06.18čtvrtek20:17POLLOSERS OF UFTALAND KULATEEMO  2:8stats
28.06.18čtvrtek21:10POLWANNER ADAPT A.S. NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  3:7stats
12.kolo
06.09.18čtvrtek16:45POLWANNER ADAPT A.S. OTROKÁŘI  0:5 (kont.)stats
06.09.18čtvrtek17:38POLAMANTES KULATEEMO  4:0stats
06.09.18čtvrtek18:31POLLOSERS OF UFTALAND 1.FC KNAJPA  5:3stats
06.09.18čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KUKABUS  4:10stats
06.09.18čtvrtek20:17POLLOUŽE NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  6:5 (pen.)stats
06.09.18čtvrtek21:10POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED PČZ  1:19stats
13.kolo
13.09.18čtvrtek16:45POL1.FC KUKABUS LOSERS OF UFTALAND  2:3 (pen.)stats
13.09.18čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA AMANTES  3:4 (pen.)stats
13.09.18čtvrtek18:31POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ RELAX ŽIŽKOV  2:4stats
13.09.18čtvrtek19:24POLWANNER ADAPT A.S. AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  7:2stats
13.09.18čtvrtek20:17POLKULATEEMO PČZ  6:2stats
13.09.18čtvrtek21:10POLOTROKÁŘI LOUŽE  4:3stats
14.kolo
20.09.18čtvrtek16:45POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED KULATEEMO  2:5stats
20.09.18čtvrtek17:38POLPČZ 1.FC KNAJPA  7:1stats
20.09.18čtvrtek18:31POLAMANTES 1.FC KUKABUS  9:4stats
20.09.18čtvrtek19:24POLLOSERS OF UFTALAND NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  4:8stats
20.09.18čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV OTROKÁŘI  8:3stats
20.09.18čtvrtek21:10POLLOUŽE WANNER ADAPT A.S.  5:7stats
15.kolo
27.09.18čtvrtek16:45POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ AMANTES  0:5 (kont.)stats
27.09.18čtvrtek17:38POLWANNER ADAPT A.S. RELAX ŽIŽKOV  6:7 (pen.)stats
27.09.18čtvrtek19:24POLLOUŽE AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  1:4stats
27.09.18čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS PČZ  4:5stats
27.09.18čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA KULATEEMO  2:1stats
02.10.18úterý16:45PRI-NOTROKÁŘI LOSERS OF UFTALAND  4:5stats
16.kolo
04.10.18čtvrtek16:45POLRELAX ŽIŽKOV LOUŽE  1:0stats
04.10.18čtvrtek17:38POLLOSERS OF UFTALAND WANNER ADAPT A.S.  4:6stats
04.10.18čtvrtek18:31POLPČZ NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 10:3stats
04.10.18čtvrtek19:24POLAMANTES OTROKÁŘI  4:3stats
04.10.18čtvrtek20:17POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 1.FC KNAJPA  4:5 (pen.)stats
04.10.18čtvrtek21:10POLKULATEEMO 1.FC KUKABUS  7:3stats
17.kolo
11.10.18čtvrtek16:45POL1.FC KUKABUS 1.FC KNAJPA  0:5 (kont.)stats
11.10.18čtvrtek17:38POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ KULATEEMO  0:5 (kont.)stats
11.10.18čtvrtek18:31POLWANNER ADAPT A.S. AMANTES  6:4stats
11.10.18čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 10:3stats
11.10.18čtvrtek20:17POLLOUŽE LOSERS OF UFTALAND  1:5stats
11.10.18čtvrtek21:10POLOTROKÁŘI PČZ  2:6stats
18.kolo
18.10.18čtvrtek16:45POLPČZ WANNER ADAPT A.S.  9:6stats
18.10.18čtvrtek17:38POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 1.FC KUKABUS  8:0stats
18.10.18čtvrtek18:31POLKULATEEMO OTROKÁŘI  7:2stats
18.10.18čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  2:3 (pen.)stats
18.10.18čtvrtek20:17POLAMANTES LOUŽE 14:1stats
18.10.18čtvrtek21:10POLLOSERS OF UFTALAND RELAX ŽIŽKOV  1:12stats
19.kolo
25.10.18čtvrtek16:45POLLOSERS OF UFTALAND AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:4 (pen.)stats
25.10.18čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV AMANTES  4:7stats
25.10.18čtvrtek18:31POLLOUŽE PČZ  5:7stats
25.10.18čtvrtek19:24POLWANNER ADAPT A.S. KULATEEMO  3:14stats
25.10.18čtvrtek20:17POLOTROKÁŘI 1.FC KNAJPA  2:1stats
25.10.18čtvrtek21:10POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 1.FC KUKABUS  5:4stats
20.kolo
01.11.18čtvrtek16:45POLKULATEEMO LOUŽE 13:3stats
01.11.18čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS OTROKÁŘI  6:4stats
01.11.18čtvrtek18:31POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  5:4stats
01.11.18čtvrtek19:24POLPČZ RELAX ŽIŽKOV  3:5stats
01.11.18čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA WANNER ADAPT A.S.  6:8stats
01.11.18čtvrtek21:10POLAMANTES LOSERS OF UFTALAND  5:3stats
21.kolo
08.11.18čtvrtek16:45POLOTROKÁŘI NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  3:1stats
08.11.18čtvrtek17:38POLLOSERS OF UFTALAND PČZ  3:2 (pen.)stats
08.11.18čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV KULATEEMO  3:2 (pen.)stats
08.11.18čtvrtek19:24POLLOUŽE 1.FC KNAJPA  2:3stats
08.11.18čtvrtek20:17POLWANNER ADAPT A.S. 1.FC KUKABUS  9:3stats
08.11.18čtvrtek21:10POLAMANTES AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  8:5stats
22.kolo
15.11.18čtvrtek16:45POLPČZ AMANTES  3:2stats
15.11.18čtvrtek17:38POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED OTROKÁŘI  2:8stats
15.11.18čtvrtek18:31POL1.FC KNAJPA RELAX ŽIŽKOV  1:7stats
15.11.18čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS LOUŽE  4:7stats
15.11.18čtvrtek20:17POLKULATEEMO LOSERS OF UFTALAND  6:2stats
15.11.18čtvrtek21:10POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ WANNER ADAPT A.S.  3:14stats
2018 Zima
1.kolo
03.01.18středa18:30HAGUFTALAND ALLSTARS ALIATEL CONNECTORS  9:8stats
03.01.18středa19:23HAGFC ANH EM FC LINSAN  8:1stats
03.01.18středa20:16HAGRISAEDLU BUKAKE FC BLANICE  3:9stats
03.01.18středa21:09HAGFC ATLETO PRAHA LOUŽE  6:3stats
2.kolo
10.01.18středa18:30HAGFC BLANICE UFTALAND ALLSTARS  6:4stats
10.01.18středa19:23HAGLOUŽE FC LINSAN  4:7stats
10.01.18středa20:16HAGALIATEL CONNECTORS FC ANH EM  5:5stats
10.01.18středa21:09HAGFC ATLETO PRAHA RISAEDLU BUKAKE 15:0stats
3.kolo
17.01.18středa18:30HAGRISAEDLU BUKAKE LOUŽE  7:4stats
17.01.18středa19:23HAGFC ANH EM FC BLANICE  9:8 (pen.)stats
17.01.18středa20:16HAGFC LINSAN ALIATEL CONNECTORS  2:6stats
17.01.18středa21:09HAGUFTALAND ALLSTARS FC ATLETO PRAHA  6:9stats
4.kolo
24.01.18středa18:30HAGRISAEDLU BUKAKE UFTALAND ALLSTARS  5:3stats
24.01.18středa19:23HAGFC BLANICE FC LINSAN  9:2stats
24.01.18středa20:16HAGFC ATLETO PRAHA FC ANH EM  4:5 (pen.)stats
24.01.18středa21:09HAGLOUŽE ALIATEL CONNECTORS  3:12stats
5.kolo
31.01.18středa18:30HAGUFTALAND ALLSTARS LOUŽE  7:6 (pen.)stats
31.01.18středa19:23HAGFC ANH EM RISAEDLU BUKAKE  5:6 (pen.)stats
31.01.18středa20:16HAGFC LINSAN FC ATLETO PRAHA  7:9stats
31.01.18středa21:09HAGALIATEL CONNECTORS FC BLANICE  6:8stats
6.kolo
07.02.18středa18:30HAGLOUŽE FC BLANICE  4:14stats
07.02.18středa19:23HAGRISAEDLU BUKAKE FC LINSAN  6:5stats
07.02.18středa20:16HAGUFTALAND ALLSTARS FC ANH EM  6:4stats
07.02.18středa21:09HAGFC ATLETO PRAHA ALIATEL CONNECTORS  5:3stats
7.kolo
14.02.18středa18:30HAGALIATEL CONNECTORS RISAEDLU BUKAKE  2:3stats
14.02.18středa19:23HAGFC ANH EM LOUŽE 10:6stats
14.02.18středa20:16HAGFC LINSAN UFTALAND ALLSTARS  2:4stats
14.02.18středa21:09HAGFC BLANICE FC ATLETO PRAHA  3:4stats
8.kolo
21.02.18středa18:30HAGALIATEL CONNECTORS UFTALAND ALLSTARS  7:4stats
21.02.18středa19:23HAGFC LINSAN FC ANH EM  2:8stats
21.02.18středa20:16HAGFC BLANICE RISAEDLU BUKAKE  8:9 (pen.)stats
21.02.18středa21:09HAGLOUŽE FC ATLETO PRAHA  1:15stats
9.kolo
28.02.18středa18:30HAGUFTALAND ALLSTARS FC BLANICE  4:5stats
28.02.18středa19:23HAGFC ANH EM ALIATEL CONNECTORS  6:4stats
28.02.18středa20:16HAGFC LINSAN LOUŽE  3:4stats
28.02.18středa21:09HAGRISAEDLU BUKAKE FC ATLETO PRAHA  2:3stats
10.kolo
07.03.18středa18:30HAGLOUŽE RISAEDLU BUKAKE  1:2stats
07.03.18středa19:23HAGALIATEL CONNECTORS FC LINSAN  5:2stats
07.03.18středa20:16HAGFC BLANICE FC ANH EM  5:6stats
07.03.18středa21:09HAGFC ATLETO PRAHA UFTALAND ALLSTARS  5:6 (pen.)stats
11.kolo
14.03.18středa18:30HAGUFTALAND ALLSTARS RISAEDLU BUKAKE  7:4stats
14.03.18středa19:23HAGFC ANH EM FC ATLETO PRAHA  4:10stats
14.03.18středa20:16HAGFC LINSAN FC BLANICE  6:19stats
14.03.18středa21:09HAGALIATEL CONNECTORS LOUŽE 19:6stats
12.kolo
21.03.18středa18:30HAGLOUŽE UFTALAND ALLSTARS  2:8stats
21.03.18středa19:23HAGFC ATLETO PRAHA FC LINSAN  7:4stats
21.03.18středa20:16HAGRISAEDLU BUKAKE FC ANH EM  2:8stats
21.03.18středa21:09HAGFC BLANICE ALIATEL CONNECTORS 10:3stats
13.kolo
28.03.18středa18:30HAGFC BLANICE LOUŽE 30:7stats
28.03.18středa19:23HAGFC ANH EM UFTALAND ALLSTARS  4:5 (pen.)stats
28.03.18středa20:16HAGFC LINSAN RISAEDLU BUKAKE  4:10stats
28.03.18středa21:09HAGALIATEL CONNECTORS FC ATLETO PRAHA  3:4 (pen.)stats
14.kolo
04.04.18středa18:30HAGRISAEDLU BUKAKE ALIATEL CONNECTORS  6:5 (pen.)stats
04.04.18středa19:23HAGUFTALAND ALLSTARS FC LINSAN  6:2stats
04.04.18středa20:16HAGLOUŽE FC ANH EM  3:6stats
04.04.18středa21:09HAGFC ATLETO PRAHA FC BLANICE  8:5stats
2017 I. divize
1.kolo
20.04.17čtvrtek18:31PRI-N1.FC GARDA FC VLTAVÍN  -:-zápis k utkání
20.04.17čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES CHEMIE  5:7stats
20.04.17čtvrtek20:17PRI-NALIATEL CONNECTORS FC RASTA  5:3stats
20.04.17čtvrtek21:10PRI-NGUMÍDCI FC ATLETO PRAHA  3:6stats
2.kolo
27.04.17čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE ALIATEL CONNECTORS  3:4stats
27.04.17čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA GUMÍDCI  7:1stats
27.04.17čtvrtek20:17PRI-N1.FC GARDA SAVAGES  -:-zápis k utkání
27.04.17čtvrtek21:10PRI-NFC VLTAVÍN FC ATLETO PRAHA  4:5 (pen.)stats
3.kolo
04.05.17čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI CHEMIE  7:5stats
04.05.17čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES FC VLTAVÍN  4:1stats
04.05.17čtvrtek20:17PRI-NALIATEL CONNECTORS 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
04.05.17čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA FC RASTA  3:4 (pen.)stats
4.kolo
11.05.17čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES ALIATEL CONNECTORS  6:3stats
11.05.17čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN FC RASTA  7:3stats
11.05.17čtvrtek20:17PRI-N1.FC GARDA GUMÍDCI  -:-zápis k utkání
11.05.17čtvrtek21:10PRI-NCHEMIE FC ATLETO PRAHA  3:4stats
5.kolo
18.05.17čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI SAVAGES  6:12stats
18.05.17čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS FC VLTAVÍN  2:6stats
18.05.17čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA CHEMIE  3:2 (pen.)stats
18.05.17čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
6.kolo
25.05.17čtvrtek18:31PRI-N1.FC GARDA FC RASTA  -:-zápis k utkání
25.05.17čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS GUMÍDCI  5:6 (pen.)stats
25.05.17čtvrtek20:17PRI-NFC VLTAVÍN CHEMIE  3:4stats
25.05.17čtvrtek21:10PRI-NSAVAGES FC ATLETO PRAHA  5:6stats
7.kolo
01.06.17čtvrtek18:31PRI-NFC RASTA SAVAGES  3:9stats
01.06.17čtvrtek19:24PRI-NCHEMIE 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
01.06.17čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI FC VLTAVÍN  2:6stats
01.06.17čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA ALIATEL CONNECTORS  5:6 (pen.)stats
8.kolo
08.06.17čtvrtek18:31PRI-NFC VLTAVÍN 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
08.06.17čtvrtek19:24PRI-NCHEMIE SAVAGES  8:5stats
08.06.17čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA ALIATEL CONNECTORS  7:4stats
08.06.17čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA GUMÍDCI  5:1stats
9.kolo
15.06.17čtvrtek18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS CHEMIE  4:2stats
15.06.17čtvrtek19:24PRI-NGUMÍDCI FC RASTA  1:6stats
15.06.17čtvrtek20:17PRI-NSAVAGES 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
15.06.17čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA FC VLTAVÍN  3:12stats
10.kolo
22.06.17čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE GUMÍDCI  3:5stats
22.06.17čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN SAVAGES  6:3stats
22.06.17čtvrtek20:17PRI-N1.FC GARDA ALIATEL CONNECTORS  -:-zápis k utkání
29.06.17čtvrtek17:38PRI-NFC RASTA FC ATLETO PRAHA  2:7stats
11.kolo
29.06.17čtvrtek18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS SAVAGES  2:3stats
29.06.17čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA FC VLTAVÍN  2:4stats
29.06.17čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
29.06.17čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA CHEMIE  4:1stats
12.kolo
07.09.17čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES GUMÍDCI  6:0stats
07.09.17čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN ALIATEL CONNECTORS  3:1stats
07.09.17čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE FC RASTA  2:5stats
07.09.17čtvrtek21:10PRI-N1.FC GARDA FC ATLETO PRAHA  -:-zápis k utkání
13.kolo
14.09.17čtvrtek18:31PRI-NFC RASTA 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
14.09.17čtvrtek19:24PRI-NGUMÍDCI ALIATEL CONNECTORS  3:4 (pen.)stats
14.09.17čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE FC VLTAVÍN  0:17stats
14.09.17čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA SAVAGES  5:0stats
14.kolo
1.FC GARDA CHEMIE  -:-zápis k utkání
21.09.17čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES FC RASTA  6:5 (pen.)stats
21.09.17čtvrtek20:17PRI-NFC VLTAVÍN GUMÍDCI  9:1stats
21.09.17čtvrtek21:10PRI-NALIATEL CONNECTORS FC ATLETO PRAHA  2:6stats
15.kolo
1.FC GARDA FC VLTAVÍN  -:-zápis k utkání
28.09.17čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES CHEMIE  4:3stats
28.09.17čtvrtek20:17PRI-NALIATEL CONNECTORS FC RASTA  3:2 (pen.)stats
12.10.17čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI FC ATLETO PRAHA  4:6stats
16.kolo
1.FC GARDA SAVAGES  -:-zápis k utkání
05.10.17čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA GUMÍDCI  2:3stats
05.10.17čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE ALIATEL CONNECTORS  2:5stats
05.10.17čtvrtek21:10PRI-NFC VLTAVÍN FC ATLETO PRAHA  5:1stats
17.kolo
ALIATEL CONNECTORS 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
12.10.17čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES FC VLTAVÍN  0:5stats
12.10.17čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI CHEMIE  6:3stats
12.10.17čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA FC RASTA  7:1stats
18.kolo
1.FC GARDA GUMÍDCI  -:-zápis k utkání
19.10.17čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN FC RASTA 10:2stats
19.10.17čtvrtek20:17PRI-NSAVAGES ALIATEL CONNECTORS  7:2stats
19.10.17čtvrtek21:10PRI-NCHEMIE FC ATLETO PRAHA  0:7stats
19.kolo
FC ATLETO PRAHA 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
26.10.17čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS FC VLTAVÍN  1:9stats
26.10.17čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA CHEMIE  4:6stats
26.10.17čtvrtek21:10PRI-NGUMÍDCI SAVAGES  4:3 (pen.)stats
20.kolo
1.FC GARDA FC RASTA  -:-zápis k utkání
02.11.17čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS GUMÍDCI  6:2stats
02.11.17čtvrtek20:17PRI-NFC VLTAVÍN CHEMIE 19:3stats
02.11.17čtvrtek21:10PRI-NSAVAGES FC ATLETO PRAHA  2:4stats
21.kolo
CHEMIE 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
09.11.17čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA SAVAGES  5:5stats
09.11.17čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI FC VLTAVÍN  4:8stats
09.11.17čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA ALIATEL CONNECTORS  5:2stats
22.kolo
1.FC GARDA CHEMIE  -:-zápis k utkání
16.11.17čtvrtek17:38PRI-NGUMÍDCI FC RASTA  2:4stats
16.11.17čtvrtek18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS FC VLTAVÍN  4:8stats
16.11.17čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES FC ATLETO PRAHA  4:5 (pen.)stats
16.11.17čtvrtek20:25PRI-NALIATEL CONNECTORS SAVAGES  4:3stats
16.11.17čtvrtek21:25PRI-NFC ATLETO PRAHA FC VLTAVÍN  1:11stats
2017 II. divize - východ
1.kolo
18.04.17úterý16:45PRI-N1.FC VRŠOVICE ORGASTICO  1:2stats
18.04.17úterý17:38PRI-NKAMIKADZE XXL FK OBLÍŽEK B 12:1stats
18.04.17úterý18:31PRI-NFC GHETO ARESBULL  5:11stats
18.04.17úterý19:24PRI-NRUCANOR TEAM FC MASHINA  6:4stats
18.04.17úterý20:17PRI-NLENOVO SUPER DOERS NAFTAŘI  5:4stats
18.04.17úterý21:10PRI-NVZP LUFŤÁCI FC KEBOURY  2:3stats
2.kolo
25.04.17úterý16:45PRI-NARESBULL RUCANOR TEAM  8:0stats
25.04.17úterý17:38PRI-NNAFTAŘI VZP LUFŤÁCI  4:7stats
25.04.17úterý18:31PRI-NFC MASHINA LENOVO SUPER DOERS  1:5stats
25.04.17úterý19:24PRI-NORGASTICO FC KEBOURY  1:2stats
25.04.17úterý20:17PRI-NFK OBLÍŽEK B FC GHETO  5:7stats
25.04.17úterý21:10PRI-N1.FC VRŠOVICE KAMIKADZE XXL  3:9stats
3.kolo
02.05.17úterý16:45PRI-NVZP LUFŤÁCI FC MASHINA  6:1stats
02.05.17úterý17:38PRI-NFC GHETO 1.FC VRŠOVICE 10:6stats
02.05.17úterý18:31PRI-NRUCANOR TEAM FK OBLÍŽEK B  4:2stats
02.05.17úterý19:24PRI-NLENOVO SUPER DOERS ARESBULL  6:2stats
02.05.17úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL ORGASTICO  2:3stats
02.05.17úterý21:10PRI-NFC KEBOURY NAFTAŘI  5:2stats
4.kolo
09.05.17úterý16:45PRI-NFK OBLÍŽEK B LENOVO SUPER DOERS  2:1stats
09.05.17úterý17:38PRI-NFC MASHINA FC KEBOURY  3:1stats
09.05.17úterý18:31PRI-NARESBULL VZP LUFŤÁCI  3:4stats
09.05.17úterý19:24PRI-NORGASTICO NAFTAŘI  3:1stats
09.05.17úterý20:17PRI-N1.FC VRŠOVICE RUCANOR TEAM  3:2 (pen.)stats
09.05.17úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL FC GHETO  7:8stats
5.kolo
16.05.17úterý16:45PRI-NFC GHETO ORGASTICO  5:4stats
16.05.17úterý17:38PRI-NRUCANOR TEAM KAMIKADZE XXL  4:6stats
16.05.17úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS 1.FC VRŠOVICE  5:3stats
16.05.17úterý19:24PRI-NVZP LUFŤÁCI FK OBLÍŽEK B  3:5stats
16.05.17úterý20:17PRI-NFC KEBOURY ARESBULL  4:3 (pen.)stats
16.05.17úterý21:10PRI-NNAFTAŘI FC MASHINA  2:5stats
6.kolo
23.05.17úterý16:45PRI-NARESBULL NAFTAŘI  4:2stats
23.05.17úterý17:38PRI-NFK OBLÍŽEK B FC KEBOURY  2:0stats
23.05.17úterý18:31PRI-NORGASTICO FC MASHINA  1:2stats
23.05.17úterý19:24PRI-N1.FC VRŠOVICE VZP LUFŤÁCI  5:2stats
23.05.17úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL LENOVO SUPER DOERS  3:6stats
23.05.17úterý21:10PRI-NFC GHETO RUCANOR TEAM 15:6stats
7.kolo
30.05.17úterý16:45PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC GHETO  4:8stats
30.05.17úterý17:38PRI-NFC KEBOURY 1.FC VRŠOVICE  1:3stats
30.05.17úterý18:31PRI-NVZP LUFŤÁCI KAMIKADZE XXL  6:12stats
30.05.17úterý19:24PRI-NRUCANOR TEAM ORGASTICO  9:4stats
30.05.17úterý20:17PRI-NNAFTAŘI FK OBLÍŽEK B  4:3 (pen.)stats
30.05.17úterý21:10PRI-NFC MASHINA ARESBULL  1:4stats
8.kolo
06.06.17úterý16:45PRI-NKAMIKADZE XXL FC KEBOURY  9:3stats
06.06.17úterý17:38PRI-NORGASTICO ARESBULL  3:4 (pen.)stats
06.06.17úterý18:31PRI-N1.FC VRŠOVICE NAFTAŘI  7:4stats
06.06.17úterý19:24PRI-NFK OBLÍŽEK B FC MASHINA  5:1stats
06.06.17úterý20:17PRI-NFC GHETO VZP LUFŤÁCI  7:5stats
06.06.17úterý21:10PRI-NRUCANOR TEAM LENOVO SUPER DOERS  1:4stats
9.kolo
13.06.17úterý16:45PRI-NVZP LUFŤÁCI RUCANOR TEAM  9:3stats
13.06.17úterý17:38PRI-NLENOVO SUPER DOERS ORGASTICO  5:4 (pen.)stats
13.06.17úterý18:31PRI-NFC KEBOURY FC GHETO  7:10stats
13.06.17úterý19:24PRI-NNAFTAŘI KAMIKADZE XXL  5:7stats
13.06.17úterý20:17PRI-NFC MASHINA 1.FC VRŠOVICE  2:12stats
13.06.17úterý21:10PRI-NARESBULL FK OBLÍŽEK B  2:4stats
10.kolo
20.06.17úterý16:45PRI-NKAMIKADZE XXL FC MASHINA  5:0 (kont.)stats
20.06.17úterý17:38PRI-NFC GHETO NAFTAŘI 17:6stats
20.06.17úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS VZP LUFŤÁCI  8:4stats
20.06.17úterý19:24PRI-N1.FC VRŠOVICE ARESBULL  7:2stats
20.06.17úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM FC KEBOURY  3:0stats
20.06.17úterý21:10PRI-NORGASTICO FK OBLÍŽEK B  5:2stats
11.kolo
27.06.17úterý16:45PRI-NFK OBLÍŽEK B 1.FC VRŠOVICE  1:5stats
27.06.17úterý17:38PRI-NFC KEBOURY LENOVO SUPER DOERS  3:5stats
27.06.17úterý18:31PRI-NNAFTAŘI RUCANOR TEAM  5:9stats
27.06.17úterý19:24PRI-NFC MASHINA FC GHETO  7:6stats
27.06.17úterý20:17PRI-NARESBULL KAMIKADZE XXL  1:7stats
27.06.17úterý21:10PRI-NVZP LUFŤÁCI ORGASTICO  0:5stats
12.kolo
05.09.17úterý16:45PRI-NORGASTICO 1.FC VRŠOVICE  6:3stats
05.09.17úterý17:38PRI-NFK OBLÍŽEK B KAMIKADZE XXL  2:7stats
05.09.17úterý18:31PRI-NARESBULL FC GHETO  7:6stats
05.09.17úterý19:24PRI-NFC MASHINA RUCANOR TEAM  1:6stats
05.09.17úterý20:17PRI-NNAFTAŘI LENOVO SUPER DOERS  7:5stats
05.09.17úterý21:10PRI-NFC KEBOURY VZP LUFŤÁCI  2:7stats
13.kolo
12.09.17úterý16:45PRI-NRUCANOR TEAM ARESBULL  4:3 (pen.)stats
12.09.17úterý17:38PRI-NVZP LUFŤÁCI NAFTAŘI  3:5stats
12.09.17úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC MASHINA  2:3stats
12.09.17úterý19:24PRI-NFC KEBOURY ORGASTICO  4:3stats
12.09.17úterý20:17PRI-NFC GHETO FK OBLÍŽEK B  9:8 (pen.)stats
12.09.17úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL 1.FC VRŠOVICE  4:3stats
14.kolo
19.09.17úterý16:45PRI-NFC MASHINA VZP LUFŤÁCI  0:6stats
19.09.17úterý17:38PRI-N1.FC VRŠOVICE FC GHETO  10:9 (pen.)stats
19.09.17úterý18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B RUCANOR TEAM  4:8stats
19.09.17úterý19:24PRI-NARESBULL LENOVO SUPER DOERS  5:2stats
19.09.17úterý20:17PRI-NORGASTICO KAMIKADZE XXL  3:4stats
19.09.17úterý21:10PRI-NNAFTAŘI FC KEBOURY  5:2stats
15.kolo
26.09.17úterý16:45PRI-NLENOVO SUPER DOERS FK OBLÍŽEK B  8:4stats
26.09.17úterý17:38PRI-NFC KEBOURY FC MASHINA  4:6stats
26.09.17úterý18:31PRI-NVZP LUFŤÁCI ARESBULL  4:3 (pen.)stats
26.09.17úterý19:24PRI-NNAFTAŘI ORGASTICO  3:7stats
26.09.17úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM 1.FC VRŠOVICE  3:9stats
26.09.17úterý21:10PRI-NFC GHETO KAMIKADZE XXL  0:5 (kont.)stats
16.kolo
03.10.17úterý16:45PRI-NORGASTICO FC GHETO  7:8stats
03.10.17úterý17:38PRI-NKAMIKADZE XXL RUCANOR TEAM  5:6stats
03.10.17úterý18:31PRI-N1.FC VRŠOVICE LENOVO SUPER DOERS  2:3 (pen.)stats
03.10.17úterý19:24PRI-NFK OBLÍŽEK B VZP LUFŤÁCI  3:20stats
03.10.17úterý20:17PRI-NARESBULL FC KEBOURY  3:2stats
03.10.17úterý21:10PRI-NFC MASHINA NAFTAŘI  1:7stats
17.kolo
10.10.17úterý16:45PRI-NNAFTAŘI ARESBULL  8:10stats
10.10.17úterý17:38PRI-NFC KEBOURY FK OBLÍŽEK B  5:7stats
10.10.17úterý18:31PRI-NFC MASHINA ORGASTICO  8:2stats
10.10.17úterý19:24PRI-NVZP LUFŤÁCI 1.FC VRŠOVICE  4:7stats
10.10.17úterý20:17PRI-NLENOVO SUPER DOERS KAMIKADZE XXL  4:3 (pen.)stats
10.10.17úterý21:10PRI-NRUCANOR TEAM FC GHETO  5:4 (pen.)stats
18.kolo
17.10.17úterý16:45PRI-NFC GHETO LENOVO SUPER DOERS 13:6stats
17.10.17úterý17:38PRI-N1.FC VRŠOVICE FC KEBOURY  2:0stats
17.10.17úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL VZP LUFŤÁCI  0:5 (kont.)stats
17.10.17úterý19:24PRI-NORGASTICO RUCANOR TEAM  2:1 (pen.)stats
17.10.17úterý20:17PRI-NFK OBLÍŽEK B NAFTAŘI  4:6stats
17.10.17úterý21:10PRI-NARESBULL FC MASHINA  6:5 (pen.)stats
19.kolo
24.10.17úterý16:45PRI-NFC KEBOURY KAMIKADZE XXL  5:7stats
24.10.17úterý17:38PRI-NARESBULL ORGASTICO  4:5stats
24.10.17úterý18:31PRI-NNAFTAŘI 1.FC VRŠOVICE  4:9stats
24.10.17úterý19:24PRI-NFC MASHINA FK OBLÍŽEK B  7:5stats
24.10.17úterý20:17PRI-NVZP LUFŤÁCI FC GHETO  5:4 (pen.)stats
24.10.17úterý21:10PRI-NLENOVO SUPER DOERS RUCANOR TEAM  8:4stats
20.kolo
31.10.17úterý16:45PRI-NRUCANOR TEAM VZP LUFŤÁCI  6:5 (pen.)stats
31.10.17úterý17:38PRI-NORGASTICO LENOVO SUPER DOERS  4:1stats
31.10.17úterý18:31PRI-NFC GHETO FC KEBOURY  3:7stats
31.10.17úterý19:24PRI-NKAMIKADZE XXL NAFTAŘI  5:4stats
31.10.17úterý20:17PRI-N1.FC VRŠOVICE FC MASHINA  8:4stats
31.10.17úterý21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B ARESBULL  5:2stats
21.kolo
07.11.17úterý16:45PRI-NFC MASHINA KAMIKADZE XXL  2:5stats
07.11.17úterý17:38PRI-NNAFTAŘI FC GHETO  7:12stats
07.11.17úterý18:31PRI-NVZP LUFŤÁCI LENOVO SUPER DOERS  6:1stats
07.11.17úterý19:24PRI-NARESBULL 1.FC VRŠOVICE  4:5stats
07.11.17úterý20:17PRI-NFC KEBOURY RUCANOR TEAM  2:9stats
07.11.17úterý21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B ORGASTICO  1:10stats
22.kolo
14.11.17úterý16:45PRI-N1.FC VRŠOVICE FK OBLÍŽEK B  8:1stats
14.11.17úterý17:38PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC KEBOURY  5:0 (kont.)stats
14.11.17úterý18:31PRI-NRUCANOR TEAM NAFTAŘI 10:0stats
14.11.17úterý19:24PRI-NFC GHETO FC MASHINA  0:5 (kont.)stats
14.11.17úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL ARESBULL  8:7stats
14.11.17úterý21:10PRI-NORGASTICO VZP LUFŤÁCI  2:6stats
2017 II. divize - západ
1.kolo
19.04.17středa16:45PRI-NPRAGUE ZOOMEN LOPTOŠI  3:2stats
19.04.17středa17:38PRI-NFC VÝRON FC ŠEBÁNEK  4:5stats
19.04.17středa18:31PRI-NPANŤÁCI SK PATIČKA  6:4stats
19.04.17středa19:24PRI-NTWIN reality, s.r.o. RSC MODŘANY  3:1stats
19.04.17středa20:17PRI-NBLITZKRIEG KULATEEMO 13:2stats
19.04.17středa21:10PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK DATIS  5:1stats
2.kolo
26.04.17středa16:45PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC VÝRON  8:1stats
26.04.17středa17:38PRI-NKULATEEMO PRAGUE ZOOMEN  3:5stats
26.04.17středa18:31PRI-NDATIS LOPTOŠI  6:4stats
26.04.17středa19:24PRI-NSK PATIČKA TWIN reality, s.r.o.  2:1stats
26.04.17středa20:17PRI-NFC ŠEBÁNEK PANŤÁCI  0:9stats
26.04.17středa21:10PRI-NRSC MODŘANY BLITZKRIEG  6:1stats
3.kolo
03.05.17středa16:45PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC ŠEBÁNEK  2:4stats
03.05.17středa17:38PRI-NPANŤÁCI 1.FC ZLOMKOTNÍK