Dnes je:

*1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12* *13* *14* *15* *16* *17* *18* *19* *20* *21* *22* *23* *24* *25* *26* *27* *28* *29* *30* *31* *32* *33* *34* *35* *36* *37* *38* *39* *40* *41* *42* *43*

Počet příspěvků: 154, zobrazeno: 1-30  « novější   starší »
Roberto | 10.12.2019 15:56 | IP:37.48.13.-- citovat
Ahoj. Jsem Universal. Hledám pohodový, mladý tým co hledá spolehlivého a snaživého hráče. Mám zkušenosti z velkýho fotbalu, futsalu, Hanspaulky. Můžu hrát jen odpoledne či večer zápasy. Roberto 737914102.
Robert Knobloch | 25.03.2019 16:32 | IP:37.48.49.-- citovat
Ahoj lidi. Jmenuji se Robert Knobloch. Jsem z Prahy. Je mi 34 let. Jsem Universal. Chtěl bych najít pohodový, mladý tým co hrají nejnižší soutěž a co hrají srdcem a nechají na hřišti duši
Mirek | 30.08.2015 13:27 | IP:109.81.209.-- citovat
Zdarec, hledám tym, ktery hraje ČT, nebo v PÁ.

Díky,

Mirek 605837306
Tomáš | 13.08.2014 23:08 | IP:83.208.49.-- citovat
Ahoj lidi.
Chtěl jsem se zeptat zda nehledáte spoluhráče do svého futsalového týmu ?
Jsem v Praze necelé 2.měsíce a hledám nějaký futsalový tým.
Nějaké zkušenosti bych měl mít, hrával jsem od mých 10.let fotbal a momentálně hrávám, ale už jen občas 1.ligu ve futsále v Karviné (Moravskoslezský kraj).
Zda by jste měli zájem můžem se domluvit a velmi rád bych přišel na trénink si zahrát.

S pozdravem Tomáš ... 730825505
tomáš jedno | 27.06.2014 13:32 | IP:94.112.6.-- citovat
přejmenujte to na židocup!!!
Ládis | 20.06.2014 20:36 | IP:85.70.130.-- citovat
Zdravím všechny plejery IV. divize - minulý čtvrtek, tj. 12. 6. 2014, jsem po utkání Louže vs FC Pražský Rváč našel Reebok černý turfy...Když se najde majitel, napište na lestil@volny.cz - mám je u sebe!
Sportu zdar a fotbalu zvláště *6*
South City | 27.11.2013 10:31 | IP:217.11.246.-- citovat
Možná se ve 4 znova uvidíme (3ka je celkem okopávaná, do klece se nám nechce a pokud nezměníme soutěž, ve 4. zůstaneme).:

V pořádku,tak to má být,budeme se těšit a doufám,že i Majk si ve svém teamu prosadí legendární Riegrovy sady *18* *43*
Kcko (kapitán El Dragon) | 26.11.2013 10:45 | IP:77.48.63.-- citovat
Všem týmům chci poděkovat za pěknou a vyváženou sezónu. (Obzvlášt sympatickému týmu RELAX ŽIŽKOV).

Milan68 | 18.11.2013 00:45 | IP:89.177.49.-- citovat
Strýček Mrazík si s náma šeredně pohrál a tak zápas s Týmem Furt High se hrál v neskutečné klendře. Dokonce i rozhodčí Howard Handl st. měl asi pět vrstev a mohutný pletený kužel na hlavě.Zápas se pro nás neyvíjel moc dobře a hned v úvodu
jsme prohrávali 2:O . Jenže tenhle soupeř nás pokořit nemůže. Ihned jsme nastartovali stíhačky a za prudkého bombardování jsme zvyšovali skóre. 2:2
Ještě jednou vedl Furt. To už se miska vah začala překlápět na naší stranu.3:3
Postupně jsme chlapce z Furtu přehrávali . Ne že by nic neměli,byl to zdatný soupeř. Jenže rozhodlo Jakubovo bodlo . Bylo smrtelné. To už Koubí bral hochi z furtu na výlet a na kolotoč a nakonec jim umožnil i rybařit. Výlov ryb se uskutečnil celkem šestkrát. Konec zápasu 6:3. Jsou silní a hráli dobře.Čest poraženým. Nakonec chci všem popřát radostné vánoce a tu další frázi.
Milan68 | 18.11.2013 00:30 | IP:89.177.49.-- citovat
Zkouška rozhlasu.
Milan68 | 11.11.2013 16:34 | IP:89.177.49.-- citovat
No a zkusím okomentovat i zápas proti Knajpě. Již od 17 hodiny měl každý občan této republiky zapnutý televizor a čekal na bitvu století. Hrálo se na Vestfálském stadionu v Riegrových sadech kde se na sedadlech tísnila příznivkyně Knajpy. Udeřila hodina pravdy a mix zónou nastupovali borci v oranžových dresech
.Jak jinak ,protože oranžová je prostě nej. Technická kontrola ligy mistrů ,však doporučila týmu Knajpy v zájmu lepšího rozlišení pro diváky u televizorů,doplnit komplet o bílé rozlišováky. Stadión burácel v základech??? Fanoušci vyvolávali jméno Vlčáka avšak marně. Bratři Rosínové ,Evžen a Aleš si mohutně užívali fanouškovskou podporu. No a černého Petra nakonec měl kdo??? Zase Petr!!! Bylo mi ho líto ,určitě se těšil na vzájemný duel a ted mohl jen přihlížet. Zápas začíná mohutným hvizdem píštalky Howarda Handla staršího.Jeho výkon při posuzování sporných momentů, se dá označit za velmi citlivý a profesionální. Prvních pět minut se vzájemně otukáváme. Pak přichází několik pěkných akcí Knajpy , je tam jeden hodně běhavej a na svojí silnější postavu dává zapomenout bleskurychlými výpady.Zápas je obrovsky vyrovnaný a z technického hlediska zvládnutý do posledního šroubku.Poločas 0:O . Do druhé půle se zase nastupuje opatrně. Jen neudělat chybu. No a pak to přišlo !!! Ten jehož jméno se nesmí vyslovovat Lord Voldemort zahrál neštastně teč a Knajpa se ujímá vedení. Ihned se ozývá , dobře to zahrál ten Míla. Bohužel, mě ale obchází mračna ostudy. Kdybych v tu chvíli měl prsten od Arabely ,okamžitě mizím ze hřiště.Nejlépe do bordelu.Jenže bordel jsem udělal já a to ve svých řadách. Ted přichází chvíle Knajpy a přehrává nás. Modlíme se ,alespoň remízku .Pak přichází povel našeho kapitána a trénera Klinsmanna. Střídat brankaře !!!
Zbývá asi tak dvanáct minut. To už v řadách Relaxu řádí Tichý mladší zvaný Koubí. Ted už je Relax jako vichřice. Jeho tempo je vražedné ,bojuje s překupníky žlutých karet*12*z Knajpy. Motory našich nohou jsou poháněny raketovými pohony. Silou vůle míč doslova propasujeme skrze zakleté tyče Knajpy. 1:1 Poslední minuty již rozpoutáváme peklo .Je jen smůla osudu,že jsme dvě gólovky nedali. Závěrem lze jen dodat ,že kromě posledních minut byl zápas vyrovnanej!!!! Děkuji za krásné utkání a těším se na Knajpu příště.
Milan68 | 11.11.2013 15:38 | IP:89.177.49.-- citovat
Jinak pro Kaše a Draky jsme to udělali s pocitem radosti. Postupují 4 mančafty!!!
Majku ,Vaše mužstvo půjde za odměnu do klece jako v Bohnicích a navrch vyfasujete povrch na rozbití dr... Ty jsi rozumnej ,ale klukům by jsi měl domluvit??? Láda ,Pif, Hezoun, Standa ty všichni tam chtěj??? Přece nás neopustíte !!! Tolik roků pohromadě a teď tohle.*5* Vemte si příklad z Knajpy !!! Draci tam hráli a moc tam chtěj,tak tam se nedá lámat. Jinak at to dopadne jak chce ,tak tohle byla ta nejsilnější 4 za posledních pět let. Snad jen kromě Dřeváků nebyl slabý tým. Kukabus,Pelyněk,Mažnáci,Furt,Pčz a Louže dokázali vzít body . Fofo zlobilo ze začátku. Osobně je mi to moc líto ,že se to rozpadne.
Milan68 | 11.11.2013 15:18 | IP:89.177.49.-- citovat
Knajpě díky moc za přání k narozkám. Pro nás jako mančaft budete před námi at to v tabulce dopadne jak chce ,důležité je to co jste uhráli a ne body které si Žyla vycucal z prstu.Jen tak pro zajímavost ,to že vypadlo trafo ,tak to je žlutá pro Žylu.(SANKCE*35*) To že netekla minulý týden teplá voda ,tak to už je červená pro ŽYLU!!!! Mimochodem tím oslabil naší sestavu o brankáře a zkazil potenciální první místo a s tím i náležitou odměnu. Teda pokud by Dragon zakulhal. Souhlasím s nějakou mírou sankce ale vzít někomu 3 body ,tak to je hrůza.Nezaplatíš první týden 30 kč ,tak druhej dáš 6O kč. No a pak ti vezmu bod. Tohle je likvidační. Pak se nemůže divit,že o něm kolují doslova hamižné historky.
South City | 11.11.2013 14:59 | IP:217.11.246.-- citovat
To máš pravdu, my jsme takhle přišli minulou sezónu o 6 bodů, je nutno si to hlídat *22*, ale nasere to, vím to.

Zápasy se neodehrály, jelikož vypadlo trafo či co a nešlo osvětlení. Budeme dohrávat příští týden.:

Jj ve finále naše blbost,příště už si to ohlídáme,každopádně díky za info!
Kcko (kapitán El Dragon) | 11.11.2013 13:20 | IP:77.48.63.-- citovat
Rádo se stalo Majku,zápas mohl dopadnout jakkoliv,dle mého názoru remíza zasloužená! My vyfasovali -3body za pokutu 30kč o kterých jsme nevěděli ,doufám že ne jen dle mého názoru by se mělo rozhodovat na hřišti!! A muže mi někdo vysvětlit proč jsou zapsaná ze včera jen tři utkání???:

Kcko (kapitán El Dragon) | 11.11.2013 13:18 | IP:77.48.63.-- citovat
Připojuji se k Majkovi a děkujeme Relaxu a Knajpě za nejlepší možný výsledek *18*
Bylo mi ctí se s Vámi utkat, těším se na případná další klání bud v Žyle ve vyšší soutěži nebo zcela jiné soutěži *25*
South City | 11.11.2013 13:08 | IP:217.11.246.-- citovat
Mimo jiné ti Mílo přeji za celou Knajpu krásné narozeniny,vše nej a hlavně zdravíčko!! *43**25*
South City | 11.11.2013 13:04 | IP:217.11.246.-- citovat
Psal jsem dvě hodky komentář . Skončil jsem 11 minut po půlnoci . No a nakonec jsem dal správně den a označilo mě to za spam.:

Tak to je nemilé a je to věčná škoda,protože tvé komentáře jsou už dnes legendární*43* To já bych takové komenty za boha nesesmolil a proto se také do ničeho nepouštím*2*
Milan68 | 11.11.2013 00:15 | IP:89.177.49.-- citovat
Psal jsem dvě hodky komentář . Skončil jsem 11 minut po půlnoci . No a nakonec jsem dal správně den a označilo mě to za spam. Knajpě gratuluji k výkonu . Byl to skvělý zápas.
South City | 08.11.2013 20:28 | IP:89.176.193.-- citovat
Rádo se stalo Majku,zápas mohl dopadnout jakkoliv,dle mého názoru remíza zasloužená! My vyfasovali -3body za pokutu 30kč o kterých jsme nevěděli ,doufám že ne jen dle mého názoru by se mělo rozhodovat na hřišti!! A muže mi někdo vysvětlit proč jsou zapsaná ze včera jen tři utkání??? O stěhování už zde bylo napsáno hodně...dokud se třetí divize nedá do Riegráču,nikam se nehneme!! Takže doufám Majku,že ty a tvoje gruppa nebudete trhat partu *18*
Ještě si počkám na komentář nejlepšího hráče včerejšího derby Milana *20**20*
ciao *25*
majk | 08.11.2013 12:02 | IP:78.24.10.-- citovat
velká pochvala Relaxu a Knajpě za vzájemnou plichtu. Dragoni tak maj v ruce první flek, my druhej.....

s tím stěhováním ještě není nic jistého, uvidí se :-)
Milan68 | 25.10.2013 23:01 | IP:89.177.49.-- citovat
Kcko:Zdravím,ztrácíme když nemůže nastoupit naše brankářská jedníčka.Včera také ukázal jeden zázračný moment. Dále je důležitý aby hrál ten co vám dal druhého góla a táhnul většinu akcí. Na nich to stojí a leží. Kdyby byl brankář tak Pelyněk a Louže nevyhráli . Kašičky jsou letos moc a moc dobří ,tak tam nevím jak by to dopadlo??? No,i když vy jste je doslova smetli z fotbalových dějin.Bohužel ,asi žádné příště nebude. My ,jako tým jedním dechem odmítáme postup do klece a bez řádného občerstvení. Jo jiné by to bylo, kdyby žyla udělal 3.ligu v Rígrákách. Ta kouzelná nálevna co je tu hned pod sprchama s milou dámskou obsluhou,ta se nedá ničím nahradit.*20* Jinak tu s námi zůstanou bratři v triku z Knajpičky. Kaše prý po dlouholeté spolupráci v naší skupině odchází do dolíčku*5**5**5* Jedinej Majk to nechtěl ,ale silná lobby ho zdecimovala. Je to škoda .Silná postupová čtyřka je skoro jasná.Teď už záleží jestli nás Draci opustí nebo ne*14*
Kcko (kapitán El Dragon) | 25.10.2013 12:06 | IP:78.45.105.-- citovat
Milan68: Ahoj, vnímám zápas podobně. Chtěli jsme vyhrát a prodloužit streak, ale nešlo to. Jak jsi si sám všiml, nebyli jsme v nejsilnější sestavě + 1 obránce po nemoci a další 2 hráči měli v ten den ještě jedno utkání (před naším duelem). Šlo to znát. Remíza se mi jeví jako spravedlivá a v konečném zúčtování (náš cíl být na 1 místě) může hrát velkou roli. Díky i Vašemu mužstvu. Hrál se pěkný, rychlý a technický fotbal bez zákeřností a zbytečných hádek. Trošku mě udivuje, že jste ztráceli se slabšími týmy (beru to dle tabulky). Fotbalu zdar a doufám, že na sebe ještě někdy narazíme. *43*
Milan68 | 25.10.2013 11:01 | IP:89.177.49.-- citovat
Po dlouhé odmlce chci napsat pár řádků. Minulý zápas s pelyňkem jsme mohli urvat na naší stranu ,avšak fotbalový bůh byl proti. Druhý poločas jsme byli ubytovaní na půlce pelyňku ,ale gól jsme prostě nedali.Je jen škoda těch šancí ,kdy jsme šahali po vítězství a jen naše střelecká nemohoucnost nás neposunula vpřed. Zápas
blbec. Tentokrát nám los připravil opravdovou pochoutku. Ta třešnička se jmenovala EL DRAGON. Jejich hráči jsou už playeři,kteří opravdu něco umí .Jen pro informaci od 8.kola jim nikdo nedokázal vzít body a jen naši přátelé z knajpy jím byli důstojným soupeřem. To 8.kolo kdo jím naposledy ukradl body byl také Relax ,jenže s Přeučilem. Tentokrát jsme se museli spolehnout sami na sebe. Prvních deset minut patřilo nám a vedli jsme .Do poločasu jsme mohli navýšit ,ale tváří v tvář brankaři ,jsme se neosvědčili. Poločas 1:1 . Po změně stran došlo k obroušení našich hran a tak draci převzali iniciativu a dokázali zvýšit na 1:2
Asi dvanáct minut před koncem vypustil náš nejlepší hráč souboj a 1:3. Jenže to už začala naše dominance na hřišti a draky jsme sevřeli do kleští. Jakub prokázal neochvějnou drzost a zakončil alá Ribery.2:3 No a poslední minuta přála připraveným. Michal bouchnul dorážku a propuklo nadšení.3:3 Celé utkání bylo vyrovnané až na posledních 10 minut .Tam vládl jen jeden tým a to ten náš. Tentokrát jsme mohli i vyhrát. Na druhou stranu ,kdyby za stavu 1:3 dal soupeř ještě jeden kousek ,tak jsme odešli s výraznou prohrou. Nutno dodat ,že Draci nebyli v té nejsilnější sestavě. Na závěr chci říci,že k drakům chovám RESPECT !!!! Na hřišti bez problémů a bez hádek,prostě gentelmanské utkání.
Kcko (kapitán El Dragon) | 18.10.2013 09:52 | IP:77.48.63.-- citovat
Děkujeme týmu FH za vyklizení 2 pozice týmu Majkovi Kašičky *43*
majk | 04.10.2013 13:49 | IP:78.24.10.-- citovat
pěkná práce včera od Knajpičky.... Když nedáme své šance a soupeři 4 branky doslova darujem, nedá se s tím nic moc dělat. Výsledek se mi zdá docela krutej, ale my to prostě jinak neumíme...
Kcko (kapitán El Dragon) | 23.09.2013 10:09 | IP:77.48.63.-- citovat
Milan68, vedli jsme 4:0, pak jsme klasicky zmatkovali, ale výhra to je a to je hlavní. Na vzájemný duel se těším, nebude Přeučil, bude to vyrovnanější než minule *4*
Milan68 | 23.09.2013 09:19 | IP:89.177.49.-- citovat
Už je to tady.To co jsem předpovídal,tak se stane asi skutečností.El -Dragon postupuje tabulkou jako predátor. Ted to odnesla Knajpička i když podle výsledku těsná výhra. No ,my jsme tentokrát měli lehké . Soupeř moc nenapadal a tak jsme mohli rozvíjet své kombinace do nekonečna.Jen škoda těch neproměněných šancí.Zatím dobré ale hlavní soupeři o čelo tabulky teprve čekají. Již ted se soustředíme na Majkovi kašičky a dáli bůh ,tak se snad sejdeme v lepší sestavě než na jaře.
Kcko (kapitán El Dragon) | 20.09.2013 15:23 | IP:78.45.105.-- citovat
Aaaaa *8**2* byl to dobrej zápas a těžkej *18*, díky a Vám taky :)
South City | 20.09.2013 15:13 | IP:217.11.246.-- citovat