Žyla Cup

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Narozeniny slaví

Hráč Věk Tým
Kaskoun Jan 51 let FC RASTA
Koller Petr 29 let FC RASTA
Kouklík Tomáš 26 let AMANTES

Kontakt

Michal Mirgos
Michal Kocurek
Jiří Pechouš ( 777 148 871 )
Václav Sladký ( 775 026 558 )


společnost NanoXXL s.r.o.
IČO 107 57 201
Se sídlem Rybná 716/24, Praha, Staré Město, PSČ: 110 00
Zapsaná u Městského soudu v Praze, v oddíle C, vložka 347908

Fotbal jinde

Error: http://www.eurofotbal.cz/feed/rss/

Disciplinární řízení

Soutěž: Sezóna: Tým: Stav:

Datum Tým Soutěž / Sezóna Kolo Sankce Částka Stav
08.09.2022 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2021 0. odpuštění sankce -90 Kč neuhrazeno finance týmu
12.05.2022 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2021 0. odpuštění sankce -2000 Kč neuhrazeno finance týmu
25.04.2022 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2021 0. odpuštění sankce -2950 Kč neuhrazeno finance týmu
25.04.2022 LOUŽE III. divize - východ / 2021 0. odpuštění sankce -830 Kč neuhrazeno finance týmu
14.12.2021 1.FC VRŠOVICE III. divize - západ / 2021 21. 7 x OP, ŽK 750 Kč uhrazeno finance týmu
09.12.2021 FC RASTA I. divize / 2021 18. 1 x bez čísla, bez regulérního zápisu 150 Kč uhrazeno finance týmu
09.12.2021 SAVAGES I. divize / 2021 18. ŽK, 1 x bez míče 150 Kč uhrazeno finance týmu
09.12.2021 CHEMIE I. divize / 2021 18. ŽK, 1 x bez míče 150 Kč uhrazeno finance týmu
08.12.2021 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2021 18. kontumace 1000 Kč neuhrazeno finance týmu
08.12.2021 SK PATIČKA II. divize - západ / 2021 18. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.12.2021 SCIPIO S HELMET III. divize - západ / 2021 20. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.12.2021 PČZ III. divize - západ / 2021 20. pouze 1 míč 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.12.2021 BOCCA III. divize - západ / 2021 20. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.12.2021 FC ATLETO PRAHA B III. divize - západ / 2021 20. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.12.2021 KAMENNÝ TVÁŘE III. divize - západ / 2021 20. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
06.12.2021 KULATEEMO III. divize - východ / 2021 18. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
06.12.2021 NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ III. divize - východ / 2021 18. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
06.12.2021 LOUŽE III. divize - východ / 2021 18. 1 x OP, 1 x bez čísla v zápise 150 Kč neuhrazeno finance týmu
06.12.2021 GALACTICOS III. divize - východ / 2021 18. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.12.2021 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2021 17. opožděný nástup (8 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.12.2021 ORGASTICO II. divize - západ / 2021 17. kontumace 1000 Kč neuhrazeno finance týmu
01.12.2021 DATIS II. divize - západ / 2021 17. ŽK 50 Kč neuhrazeno finance týmu
01.12.2021 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2021 17. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
01.12.2021 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2021 17. kontumace 1000 Kč neuhrazeno finance týmu
01.12.2021 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2021 17. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
30.11.2021 KAMENNÝ TVÁŘE III. divize - západ / 2021 19. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
30.11.2021 BOCCA III. divize - západ / 2021 19. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
30.11.2021 10° III. divize - západ / 2021 19. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
30.11.2021 LOUŽE III. divize - východ / 2021 17. 8 x OP 800 Kč neuhrazeno finance týmu
29.11.2021 NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ III. divize - východ / 2021 17. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
25.11.2021 FC HOLOMAJZNA I. divize / 2021 16. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
25.11.2021 FC RASTA I. divize / 2021 16. 2 x bez čísla,1 x OP 200 Kč uhrazeno finance týmu
25.11.2021 FC MASHINA I. divize / 2021 16. opožděný nástup (14 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
24.11.2021 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2021 16. kontumace 1000 Kč neuhrazeno finance týmu
23.11.2021 KAMENNÝ TVÁŘE III. divize - západ / 2021 18. 5 x OP 500 Kč uhrazeno finance týmu
23.11.2021 AS BENCHWARMERS III. divize - západ / 2021 18. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.11.2021 KULATEEMO III. divize - východ / 2021 16. 5 x OP, neoznačen brankář v zápise 550 Kč uhrazeno finance týmu
22.11.2021 NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ III. divize - východ / 2021 16. 5 x OP 500 Kč uhrazeno finance týmu
22.11.2021 WANNER ADAPT A.S. III. divize - východ / 2021 16. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.11.2021 FLY UNITED III. divize - východ / 2021 16. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.11.2021 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2021 16. 2 x bez čísla v zápise 200 Kč neuhrazeno finance týmu
22.11.2021 LOUŽE III. divize - východ / 2021 16. 7 x OP 700 Kč uhrazeno finance týmu
18.11.2021 FC HOLOMAJZNA I. divize / 2021 15. odlišný dres 50 Kč uhrazeno finance týmu
18.11.2021 FC MASHINA I. divize / 2021 15. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
17.11.2021 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2021 15. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
17.11.2021 SK PATIČKA II. divize - západ / 2021 15. 1 X OP, neoznačen brankář v zápise 150 Kč uhrazeno finance týmu
17.11.2021 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2021 15. 1 x OP, ŽK 150 Kč uhrazeno finance týmu
16.11.2021 PERPETUUM NEMOBILE III. divize - západ / 2021 17. neregulérní zápis 100 Kč uhrazeno finance týmu
16.11.2021 1.FC VRŠOVICE III. divize - západ / 2021 17. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.11.2021 SCIPIO S HELMET III. divize - západ / 2021 17. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.11.2021 FC ATLETO PRAHA B III. divize - západ / 2021 17. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
15.11.2021 1.FC KNAJPA III. divize - východ / 2021 15. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.11.2021 KULATEEMO III. divize - východ / 2021 15. 1 x OP, 2 x bez čísla v zápise 200 Kč uhrazeno finance týmu
15.11.2021 LOUŽE III. divize - východ / 2021 15. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
15.11.2021 WANNER ADAPT A.S. III. divize - východ / 2021 15. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
11.11.2021 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2021 14. ŽK, bez regulerního zápisu 150 Kč uhrazeno finance týmu
11.11.2021 ORGASTICO II. divize - západ / 2021 14. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
09.11.2021 ROZJETEJ STROJ III. divize - západ / 2021 16. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
09.11.2021 FC ATLETO PRAHA B III. divize - západ / 2021 16. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
09.11.2021 LENOVO SUPER DOERS III. divize - západ / 2021 16. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
09.11.2021 AS BENCHWARMERS III. divize - západ / 2021 16. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2021 WANNER ADAPT A.S. III. divize - východ / 2021 14. 7 x OP, 1 x bez míče 400 Kč uhrazeno finance týmu
04.11.2021 FC MASHINA I. divize / 2021 13. opožděný nástup (8 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
04.11.2021 FC RASTA I. divize / 2021 13. neoznačen brankář v zápise, 1 x bez čísla v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
03.11.2021 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2021 13. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
03.11.2021 SK PATIČKA II. divize - západ / 2021 13. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
03.11.2021 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2021 13. opožděný nástup, 1 x OP 150 Kč uhrazeno finance týmu
03.11.2021 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2021 13. 7 x OP 350 Kč uhrazeno finance týmu
02.11.2021 ROZJETEJ STROJ III. divize - západ / 2021 15. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
02.11.2021 10° III. divize - západ / 2021 15. opožděný nástup (10 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2021 LOUŽE III. divize - západ / 2021 15. 3 x bez čísla v zápise 150 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2021 FLY UNITED III. divize - východ / 2021 13. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2021 LOUŽE III. divize - východ / 2021 13. 3 x bez čísla v zápise 150 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2021 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2021 13. kontumace 1000 Kč neuhrazeno finance týmu
29.10.2021 PANŤÁCI I. divize / 2021 12. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
29.10.2021 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2021 12. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
27.10.2021 ORGASTICO II. divize - západ / 2021 12. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.10.2021 PČZ III. divize - západ / 2021 14. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.10.2021 LENOVO SUPER DOERS III. divize - západ / 2021 14. 1 x bez míče , ŽK, opožděný zápis (7 minut) 150 Kč uhrazeno finance týmu
25.10.2021 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2021 12. neoznačen kapitán ani brankář v zápise, 1 x OP 200 Kč neuhrazeno finance týmu
25.10.2021 KULATEEMO III. divize - východ / 2021 12. 1 x OP, 1 x bez čísla v zápise 150 Kč uhrazeno finance týmu
25.10.2021 WANNER ADAPT A.S. III. divize - východ / 2021 12. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
21.10.2021 FC MASHINA I. divize / 2021 11. opožděný nástup (8 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
21.10.2021 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2021 11. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
21.10.2021 PANŤÁCI I. divize / 2021 11. opožděný nástup (7 minut), ŽK 100 Kč uhrazeno finance týmu
21.10.2021 FC RASTA I. divize / 2021 11. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
20.10.2021 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2021 11. opožděný nástup, neregulérní zápis 150 Kč uhrazeno finance týmu
20.10.2021 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2021 11. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
20.10.2021 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2021 11. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.10.2021 ROZJETEJ STROJ III. divize - západ / 2021 13. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
19.10.2021 SCIPIO S HELMET III. divize - západ / 2021 13. 2 x OP 200 Kč uhrazeno finance týmu
18.10.2021 LOUŽE III. divize - východ / 2021 11. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
14.10.2021 FC MASHINA I. divize / 2021 10. neregulerni zápis 100 Kč uhrazeno finance týmu
14.10.2021 PANŤÁCI I. divize / 2021 10. neregulerni zápis 100 Kč uhrazeno finance týmu
14.10.2021 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2021 10. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
14.10.2021 GUMÍDCI I. divize / 2021 10. opožděný nástup (6 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.10.2021 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2021 10. ŽK 50 Kč neuhrazeno finance týmu
12.10.2021 SCIPIO S HELMET III. divize - západ / 2021 12. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
12.10.2021 1.FC VRŠOVICE III. divize - západ / 2021 12. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2021 WANNER ADAPT A.S. III. divize - východ / 2021 10. neregulérní zápis 100 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2021 PANTEROS NEGROS III. divize - východ / 2021 10. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2021 LOUŽE III. divize - východ / 2021 10. 1 x OP, pozdní dodání zápisu 150 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2021 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2021 10. kontumace 1000 Kč neuhrazeno finance týmu
07.10.2021 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2021 9. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.10.2021 FC MASHINA I. divize / 2021 9. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
07.10.2021 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2021 9. 3 x OP 300 Kč uhrazeno finance týmu
07.10.2021 GUMÍDCI I. divize / 2021 9. ŽK, opožděný nástup (4 minuty) 100 Kč uhrazeno finance týmu
06.10.2021 SK PATIČKA II. divize - západ / 2021 9. 1 x OP, 1 x bez čísla 150 Kč uhrazeno finance týmu
06.10.2021 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2021 9. 6 x OP, 2 x bez míče 800 Kč neuhrazeno finance týmu
06.10.2021 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2021 9. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.10.2021 SCIPIO S HELMET III. divize - západ / 2021 11. 4 x bez čísla v zápise 200 Kč uhrazeno finance týmu
05.10.2021 FC ATLETO PRAHA B III. divize - západ / 2021 11. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
05.10.2021 1.FC VRŠOVICE III. divize - západ / 2021 11. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
05.10.2021 BOCCA III. divize - západ / 2021 11. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.10.2021 AS BENCHWARMERS III. divize - západ / 2021 11. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
04.10.2021 LOUŽE III. divize - východ / 2021 9. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
04.10.2021 KULATEEMO III. divize - východ / 2021 9. 3 x bez čísla v zápise 150 Kč uhrazeno finance týmu
02.10.2021 ORGASTICO II. divize - západ / 2021 11. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
30.09.2021 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2021 8. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
30.09.2021 FC MASHINA I. divize / 2021 8. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
30.09.2021 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2021 8. bez k.pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
30.09.2021 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2021 8. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
29.09.2021 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2021 8. ŽK, 1 x bez čísla v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
29.09.2021 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2021 8. administrativní chyba, 2 x bez čísla v zápise, neoznačen brankář v zápise 450 Kč uhrazeno finance týmu
29.09.2021 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2021 8. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2021 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2021 8. ŽK, 1 x OP 150 Kč uhrazeno finance týmu
23.09.2021 SAVAGES I. divize / 2021 7. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
23.09.2021 PANŤÁCI I. divize / 2021 7. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
23.09.2021 FC MASHINA I. divize / 2021 7. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
23.09.2021 FC HOLOMAJZNA I. divize / 2021 7. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.09.2021 LOSERS OF UFTALAND II. divize - západ / 2021 7. neregulérní zápis 100 Kč uhrazeno finance týmu
22.09.2021 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2021 7. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2021 1.FC KUKABUS III. divize - západ / 2021 9. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2021 AS BENCHWARMERS III. divize - západ / 2021 9. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2021 KULATEEMO III. divize - východ / 2021 7. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2021 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2021 7. 3 x bez čísla v zápise 150 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2021 NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ III. divize - východ / 2021 7. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
16.09.2021 FC MASHINA I. divize / 2021 6. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
16.09.2021 SAVAGES I. divize / 2021 6. opožděný nástup 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.09.2021 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2021 6. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
16.09.2021 FC RASTA I. divize / 2021 6. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.09.2021 PANŤÁCI I. divize / 2021 6. 1 x OP, neregulérní zápis 200 Kč uhrazeno finance týmu
15.09.2021 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2021 6. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.09.2021 SK PATIČKA II. divize - západ / 2021 6. 1 x bez čísla, 1 x OP 150 Kč uhrazeno finance týmu
15.09.2021 LOSERS OF UFTALAND II. divize - západ / 2021 6. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2021 WANNER ADAPT A.S. III. divize - východ / 2021 6. 2 x bez čísla v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2021 PANTEROS NEGROS III. divize - východ / 2021 6. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
09.09.2021 FC RASTA I. divize / 2021 5. ŽK, 6 x OP, neregulérní zápis 750 Kč uhrazeno finance týmu
08.09.2021 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2021 5. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
08.09.2021 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2021 5. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.09.2021 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2021 5. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.09.2021 SK PATIČKA II. divize - západ / 2021 5. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.09.2021 ORGASTICO II. divize - západ / 2021 5. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.09.2021 1.FC KUKABUS III. divize - západ / 2021 7. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.09.2021 SCIPIO S HELMET III. divize - západ / 2021 7. 4 x bez čísla v zápise 200 Kč uhrazeno finance týmu
07.09.2021 FC ATLETO PRAHA B III. divize - západ / 2021 7. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
31.08.2021 ROZJETEJ STROJ III. divize - západ / 2021 6. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
31.08.2021 PČZ III. divize - západ / 2021 6. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
30.08.2021 LOUŽE III. divize - východ / 2021 4. opožděný nástup, 4 x jiné dresy bez čísel 250 Kč uhrazeno finance týmu
26.08.2021 PANŤÁCI I. divize / 2021 3. ŽK, 1 x bez míče 100 Kč uhrazeno finance týmu
26.08.2021 SAVAGES I. divize / 2021 3. 1 x jiný dres 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.08.2021 FC RASTA I. divize / 2021 3. neregulerní zápis, 1 x bez čísla 150 Kč uhrazeno finance týmu
25.08.2021 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2021 3. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
25.08.2021 ORGASTICO II. divize - západ / 2021 3. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
25.08.2021 SK PATIČKA II. divize - západ / 2021 3. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
24.08.2021 LENOVO SUPER DOERS III. divize - východ / 2021 5. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
24.08.2021 FC HALUZ BEZPRÁVI III. divize - západ / 2021 5. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
24.08.2021 1.FC KUKABUS III. divize - západ / 2021 5. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.08.2021 CHEMIE I. divize / 2021 2. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.08.2021 PANŤÁCI I. divize / 2021 2. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.08.2021 FC MASHINA I. divize / 2021 2. pouze 1 míč 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.08.2021 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2021 2. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.08.2021 PRAGUE KANGAROOS I. divize / 2021 2. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
18.08.2021 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2021 2. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
18.08.2021 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2021 2. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
18.08.2021 SK PATIČKA II. divize - západ / 2021 2. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
18.08.2021 ORGASTICO II. divize - západ / 2021 2. 2 x bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
18.08.2021 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2021 2. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
16.08.2021 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2021 2. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.08.2021 WANNER ADAPT A.S. III. divize - východ / 2021 2. neregulérně vyplněný zápis 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.08.2021 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2021 2. ŽK, 1 x bez čísla v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
16.08.2021 PANTEROS NEGROS III. divize - východ / 2021 2. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.07.2021 CHEMIE I. divize / 2021 1. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
29.06.2021 10° III. divize - západ / 2021 2. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
29.06.2021 AS BENCHWARMERS III. divize - západ / 2021 2. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
29.06.2021 FC ATLETO PRAHA B III. divize - západ / 2021 2. 1 x bez čísla, ŽK 100 Kč uhrazeno finance týmu
29.06.2021 FC HALUZ BEZPRÁVI III. divize - západ / 2021 2. 2 x bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2021 WANNER ADAPT A.S. III. divize - východ / 2021 1. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
16.06.2021 LOSERS OF UFTALAND II. divize - západ / 2020 21. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.06.2021 PRAGUE KANGAROOS I. divize / 2020 21. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
09.06.2021 PRAGUE ZOOMEN II. divize - západ / 2020 20. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.06.2021 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2020 21. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2021 GALACTICOS III. divize - východ / 2020 21. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.06.2021 KULATEEMO II. divize - západ / 2020 19. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.06.2021 SK PATIČKA II. divize - západ / 2020 19. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.06.2021 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2020 19. 2 x ŽK, ČK 200 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2021 FLY UNITED III. divize - východ / 2020 20. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2021 LOUŽE III. divize - východ / 2020 20. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2021 GALACTICOS III. divize - východ / 2020 20. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
27.05.2021 CHEMIE I. divize / 2020 19. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.05.2021 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2020 18. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.05.2021 KULATEEMO II. divize - západ / 2020 18. 3 x ŽK 150 Kč uhrazeno finance týmu
26.05.2021 SK PATIČKA II. divize - západ / 2020 18. 2 x ŽK 100 Kč uhrazeno finance týmu
20.05.2021 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2020 18. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
18.05.2021 ARESBULL II. divize - východ / 2020 18. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.05.2021 FLY UNITED III. divize - východ / 2020 18. ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
17.12.2020 PANŤÁCI I. divize / 2020 17. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.12.2020 FC MASHINA I. divize / 2020 17. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.12.2020 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2020 17. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.12.2020 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2020 17. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.12.2020 PRAGUE KANGAROOS I. divize / 2020 16. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.12.2020 A.I.R. 1870 III. divize - východ / 2020 16. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
03.12.2020 CHEMIE I. divize / 2020 15. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
03.12.2020 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2020 15. 2 x ŽK, ČK 200 Kč uhrazeno finance týmu
13.10.2020 FC GHETO II. divize - východ / 2020 15. opožděný nástup 50 Kč neuhrazeno finance týmu
12.10.2020 1.FC KNAJPA III. divize - východ / 2020 15. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
12.10.2020 A.I.R. 1870 III. divize - východ / 2020 15. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.10.2020 ORGASTICO I. divize / 2020 14. 1 x bez čísla 0 Kč uhrazeno finance týmu
08.10.2020 PANŤÁCI I. divize / 2020 14. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.10.2020 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2020 14. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
06.10.2020 FC ATLETO PRAHA B III. divize - západ / 2020 14. opožděný nástup (10 minut) 150 Kč uhrazeno finance týmu
06.10.2020 AS BENCHWARMERS III. divize - západ / 2020 14. 3 x bez čísla 150 Kč uhrazeno finance týmu
30.09.2020 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2020 13. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
30.09.2020 KULATEEMO II. divize - západ / 2020 13. bez míčů 200 Kč uhrazeno finance týmu
30.09.2020 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2020 13. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
30.09.2020 LOSERS OF UFTALAND II. divize - západ / 2020 13. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
29.09.2020 FC GHETO II. divize - východ / 2020 13. ŽK 50 Kč neuhrazeno finance týmu
29.09.2020 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2020 13. kapitán bez pásky 50 Kč neuhrazeno finance týmu
29.09.2020 SVFC II. divize - východ / 2020 13. kapitán bez pásky 50 Kč neuhrazeno finance týmu
28.09.2020 WANNER ADAPT A.S. III. divize - východ / 2020 13. opožděný nástup 50 Kč uhrazeno finance týmu
28.09.2020 LOUŽE III. divize - východ / 2020 13. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
28.09.2020 FLY UNITED III. divize - východ / 2020 13. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
24.09.2020 PANŤÁCI I. divize / 2020 12. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
24.09.2020 ORGASTICO I. divize / 2020 12. 1 x bez čísla 0 Kč uhrazeno finance týmu
24.09.2020 SAVAGES I. divize / 2020 12. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
24.09.2020 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2020 7. neoznačen kapitán ani brankář v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
23.09.2020 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2020 12. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.09.2020 AS BENCHWARMERS III. divize - západ / 2020 12. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.09.2020 FC HALUZ BEZPRÁVI III. divize - západ / 2020 12. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.09.2020 PČZ III. divize - západ / 2020 12. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.09.2020 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2020 12. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.09.2020 AMANTES II. divize - východ / 2020 12. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.09.2020 FC GHETO II. divize - východ / 2020 12. 1 x OP 100 Kč neuhrazeno finance týmu
21.09.2020 FLY UNITED III. divize - východ / 2020 12. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2020 NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ III. divize - východ / 2020 12. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2020 LOUŽE III. divize - východ / 2020 12. dres bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2020 WANNER ADAPT A.S. III. divize - východ / 2020 12. opožděný nástup (9 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.09.2020 PANŤÁCI I. divize / 2020 11. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.09.2020 CHEMIE I. divize / 2020 11. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.09.2020 SK PATIČKA II. divize - západ / 2020 11. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.09.2020 LOSERS OF UFTALAND II. divize - západ / 2020 11. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.09.2020 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2020 11. ŽK, ČK 150 Kč uhrazeno finance týmu
16.09.2020 PRAGUE ZOOMEN II. divize - západ / 2020 11. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.09.2020 ROZJETEJ STROJ III. divize - západ / 2020 11. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.09.2020 AS BENCHWARMERS III. divize - západ / 2020 11. 1 x bez čísla, 1 x bez míče 100 Kč uhrazeno finance týmu
15.09.2020 FC HALUZ BEZPRÁVI III. divize - západ / 2020 11. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.09.2020 1.FC KUKABUS III. divize - západ / 2020 11. opožděný nástup (6 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.09.2020 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2020 11. 1 x bez čísla 50 Kč neuhrazeno finance týmu
15.09.2020 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2020 11. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.09.2020 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2020 11. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.09.2020 WANNER ADAPT A.S. III. divize - východ / 2020 11. 6 x OP 600 Kč uhrazeno finance týmu
14.09.2020 LOUŽE III. divize - východ / 2020 11. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
14.09.2020 A.I.R. 1870 III. divize - východ / 2020 11. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.09.2020 ORGASTICO I. divize / 2020 10. ŽK 0 Kč uhrazeno finance týmu
10.09.2020 SAVAGES I. divize / 2020 10. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.09.2020 PRAGUE KANGAROOS I. divize / 2020 10. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.09.2020 CHEMIE I. divize / 2020 10. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.09.2020 FC MASHINA I. divize / 2020 10. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
09.09.2020 KULATEEMO II. divize - západ / 2020 10. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.09.2020 AS BENCHWARMERS III. divize - západ / 2020 10. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.09.2020 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2020 10. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.09.2020 FC GHETO II. divize - východ / 2020 10. 2 x ŽK, ČK, 1 x OP 300 Kč uhrazeno finance týmu
08.09.2020 SVFC II. divize - východ / 2020 10. ŽK 50 Kč neuhrazeno finance týmu
08.09.2020 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2020 10. ŽK, 1 x bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
08.09.2020 AMANTES II. divize - východ / 2020 10. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
07.09.2020 PANTEROS NEGROS III. divize - východ / 2020 10. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
07.09.2020 LOUŽE III. divize - východ / 2020 10. ŽK, 1 x 0P 130 Kč uhrazeno finance týmu
03.09.2020 SAVAGES I. divize / 2020 9. 2 x bez míče 200 Kč uhrazeno finance týmu
03.09.2020 FC MASHINA I. divize / 2020 9. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.09.2020 FC VÝRON II. divize - západ / 2020 9. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.09.2020 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2020 9. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.09.2020 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2020 9. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.09.2020 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2020 9. 2 x bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
01.09.2020 SVFC II. divize - východ / 2020 9. ŽK, 2 x bez čísla 150 Kč neuhrazeno finance týmu
01.09.2020 FC GHETO II. divize - východ / 2020 9. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
31.08.2020 PANTEROS NEGROS III. divize - východ / 2020 9. bez regulerního zápisu, 1 x jiný dres 150 Kč uhrazeno finance týmu
31.08.2020 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2020 9. kontumace 0 Kč uhrazeno finance týmu
16.07.2020 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2020 8. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.07.2020 ORGASTICO I. divize / 2020 8. ŽK 0 Kč uhrazeno finance týmu
16.07.2020 GUMÍDCI I. divize / 2020 8. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.07.2020 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2020 8. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.07.2020 LOSERS OF UFTALAND II. divize - západ / 2020 8. ŽK, neoznačen brankář v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
15.07.2020 SK PATIČKA II. divize - západ / 2020 8. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.07.2020 GALACTICOS III. divize - východ / 2020 7. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.07.2020 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2020 8. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.07.2020 AMANTES II. divize - východ / 2020 8. ŽK, neoznačen kapitán v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
14.07.2020 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2020 8. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.07.2020 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2020 8. 2 x ŽK 100 Kč uhrazeno finance týmu
14.07.2020 KAMENNÝ TVÁŘE III. divize - západ / 2020 8. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.07.2020 SCIPIO S HELMET III. divize - západ / 2020 8. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.07.2020 FC HALUZ BEZPRÁVI III. divize - západ / 2020 8. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
13.07.2020 1.FC KNAJPA III. divize - východ / 2020 8. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.07.2020 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2020 8. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.07.2020 A.I.R. 1870 III. divize - východ / 2020 8. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
09.07.2020 PRAGUE KANGAROOS I. divize / 2020 7. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.07.2020 SK PATIČKA II. divize - západ / 2020 7. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
08.07.2020 DATIS II. divize - západ / 2020 7. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.07.2020 PRAGUE ZOOMEN II. divize - západ / 2020 7. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.07.2020 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2020 7. 2 x ŽK 100 Kč uhrazeno finance týmu
07.07.2020 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2020 7. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.07.2020 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2020 7. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.07.2020 RISAEDLU BUKAKE II. divize - východ / 2020 7. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.07.2020 AMANTES II. divize - východ / 2020 7. ŽK, opožděný nástup (5 minut) 100 Kč uhrazeno finance týmu
07.07.2020 PČZ III. divize - západ / 2020 7. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.07.2020 PČZ III. divize - západ / 2020 7. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.07.2020 FC ATLETO PRAHA B III. divize - západ / 2020 7. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
06.07.2020 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2020 7. ŽK, 2 x ČK 250 Kč uhrazeno finance týmu
06.07.2020 FLY UNITED III. divize - východ / 2020 7. 3 x ČK 300 Kč uhrazeno finance týmu
06.07.2020 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2020 7. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
06.07.2020 WANNER ADAPT A.S. III. divize - východ / 2020 7. 2 x ŽK 100 Kč uhrazeno finance týmu
02.07.2020 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2020 1. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.07.2020 DATIS II. divize - západ / 2020 6. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
30.06.2020 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2020 6. ŽK, 1 x bez dresů 100 Kč uhrazeno finance týmu
30.06.2020 FC HALUZ BEZPRÁVI III. divize - západ / 2020 6. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
30.06.2020 SVFC II. divize - východ / 2020 6. kontumace 1000 Kč neuhrazeno finance týmu
29.06.2020 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2020 6. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
29.06.2020 1.FC KNAJPA III. divize - východ / 2020 6. 2 x jiný dres 100 Kč uhrazeno finance týmu
25.06.2020 GUMÍDCI I. divize / 2020 5. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
25.06.2020 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2020 5. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
24.06.2020 KULATEEMO II. divize - západ / 2020 5. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
24.06.2020 FC VÝRON II. divize - západ / 2020 5. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
24.06.2020 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2020 5. 3 x bez čísla v zápise 150 Kč uhrazeno finance týmu
23.06.2020 AMANTES II. divize - východ / 2020 5. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
23.06.2020 SVFC II. divize - východ / 2020 5. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
23.06.2020 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2020 5. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
23.06.2020 ARESBULL II. divize - východ / 2020 5. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.06.2020 GUMÍDCI I. divize / 2020 6. opožděný nástup (9 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.06.2020 PANTEROS NEGROS III. divize - východ / 2020 5. 2 x jiný dres 100 Kč uhrazeno finance týmu
22.06.2020 WANNER ADAPT A.S. III. divize - východ / 2020 5. 2 x bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
22.06.2020 LOUŽE III. divize - východ / 2020 5. ŽK, nejednotné dresy 100 Kč uhrazeno finance týmu
18.06.2020 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2020 4. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
18.06.2020 PRAGUE KANGAROOS I. divize / 2020 4. 3 x ŽK 150 Kč uhrazeno finance týmu
17.06.2020 KULATEEMO II. divize - západ / 2020 4. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.06.2020 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2020 4. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.06.2020 FC VÝRON II. divize - západ / 2020 4. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.06.2020 1.FC KUKABUS III. divize - západ / 2020 4. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.06.2020 FC GHETO II. divize - východ / 2020 4. 1 x bez čísla v zápise, ŽK 100 Kč uhrazeno finance týmu
16.06.2020 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2020 4. 2 x ŽK 100 Kč uhrazeno finance týmu
16.06.2020 ARESBULL II. divize - východ / 2020 4. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.06.2020 SVFC II. divize - východ / 2020 4. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.06.2020 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2020 4. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
11.06.2020 FC MASHINA I. divize / 2020 3. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
11.06.2020 ORGASTICO I. divize / 2020 3. ŽK 0 Kč uhrazeno finance týmu
11.06.2020 PRAGUE KANGAROOS I. divize / 2020 3. 2 x ŽK 100 Kč uhrazeno finance týmu
11.06.2020 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2020 3. 2 x ŽK 100 Kč uhrazeno finance týmu
10.06.2020 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2020 3. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.06.2020 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2020 3. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.06.2020 FC VÝRON II. divize - západ / 2020 3. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
09.06.2020 SVFC II. divize - východ / 2020 3. 1 x bez čísla, ŽK 100 Kč uhrazeno finance týmu
09.06.2020 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2020 3. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
09.06.2020 ARESBULL II. divize - východ / 2020 3. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.06.2020 FLY UNITED III. divize - východ / 2020 3. 10 x OP 1000 Kč uhrazeno finance týmu
08.06.2020 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2020 3. 1 x OP, ŽK 150 Kč uhrazeno finance týmu
08.06.2020 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2020 3. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.06.2020 LOUŽE III. divize - východ / 2020 3. 1 x bez čísla, ŽK 100 Kč uhrazeno finance týmu
08.06.2020 WANNER ADAPT A.S. III. divize - východ / 2020 3. 3 x bez čísla 150 Kč uhrazeno finance týmu
04.06.2020 ORGASTICO I. divize / 2020 2. ŽK 0 Kč uhrazeno finance týmu
04.06.2020 PRAGUE KANGAROOS I. divize / 2020 2. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
04.06.2020 PANŤÁCI I. divize / 2020 2. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
03.06.2020 FC VÝRON II. divize - západ / 2020 2. 2 x ŽK 100 Kč uhrazeno finance týmu
03.06.2020 SK PATIČKA II. divize - západ / 2020 2. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.06.2020 FC ATLETO PRAHA B III. divize - západ / 2020 2. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.06.2020 ARESBULL II. divize - východ / 2020 2. 1 x bez čísla, ŽK 100 Kč uhrazeno finance týmu
02.06.2020 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2020 2. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.06.2020 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2020 2. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.06.2020 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2020 2. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.06.2020 AMANTES II. divize - východ / 2020 2. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.06.2020 FLY UNITED III. divize - východ / 2020 2. 2 x ŽK 100 Kč uhrazeno finance týmu
01.06.2020 1.FC KNAJPA III. divize - východ / 2020 2. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.06.2020 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2020 2. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
28.05.2020 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2020 1. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
28.05.2020 ORGASTICO I. divize / 2020 1. ŽK 0 Kč uhrazeno finance týmu
28.05.2020 GUMÍDCI I. divize / 2020 1. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
27.05.2020 PRAGUE ZOOMEN II. divize - západ / 2020 1. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
27.05.2020 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2020 1. 2 x ŽK 100 Kč uhrazeno finance týmu
26.05.2020 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2020 1. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.05.2020 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2020 1. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.05.2020 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2020 1. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.05.2020 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2020 1. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.05.2020 AMANTES II. divize - východ / 2020 1. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.05.2020 ARESBULL II. divize - východ / 2020 1. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
25.05.2020 PANTEROS NEGROS III. divize - východ / 2020 1. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
25.05.2020 A.I.R. 1870 III. divize - východ / 2020 1. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.11.2019 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2019 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
14.11.2019 PANŤÁCI I. divize / 2019 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
14.11.2019 CHEMIE I. divize / 2019 22. 2 x stejné císlo ( č.2) 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.11.2019 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2019 22. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
13.11.2019 DATIS II. divize - západ / 2019 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
13.11.2019 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2019 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
12.11.2019 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2019 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
12.11.2019 ARESBULL II. divize - východ / 2019 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
12.11.2019 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2019 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
12.11.2019 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2019 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.11.2019 AMANTES I. divize / 2019 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.11.2019 FC MASHINA I. divize / 2019 21. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.11.2019 A.I.R. 1870 III. divize - západ / 2019 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.11.2019 LOUŽE III. divize - západ / 2019 21. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
07.11.2019 GALACTICOS III. divize - západ / 2019 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
06.11.2019 SVFC II. divize - západ / 2019 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
05.11.2019 FC VINOHRADY II. divize - východ / 2019 21. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.11.2019 ORGASTICO II. divize - východ / 2019 21. 1x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.11.2019 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2019 21. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2019 FC MASHINA I. divize / 2019 20. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2019 VZP LUFŤÁCI I. divize / 2019 20. opožděný nástup (6 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2019 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2019 20. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2019 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2019 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2019 WANNER ADAPT A.S. III. divize - západ / 2019 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2019 KULATEEMO III. divize - západ / 2019 20. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
30.10.2019 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2019 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
30.10.2019 SK PATIČKA II. divize - západ / 2019 20. bez míčů 100 Kč uhrazeno finance týmu
30.10.2019 SVFC II. divize - západ / 2019 20. bez regulerního zápisu, opožděný nástup 150 Kč uhrazeno finance týmu
30.10.2019 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2019 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
30.10.2019 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2019 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
29.10.2019 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2019 20. 1 x bez míče, brankář bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
29.10.2019 ROZJETEJ STROJ III. divize - východ / 2019 20. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
29.10.2019 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2019 20. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
29.10.2019 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2019 20. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
29.10.2019 FC VINOHRADY II. divize - východ / 2019 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
29.10.2019 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2019 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
29.10.2019 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2019 20. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
29.10.2019 FC GHETO II. divize - východ / 2019 20. kontumace 490 Kč uhrazeno finance týmu
24.10.2019 FC MASHINA I. divize / 2019 19. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
23.10.2019 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2019 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
23.10.2019 PRAGUE ZOOMEN II. divize - západ / 2019 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
23.10.2019 SK PATIČKA II. divize - západ / 2019 19. kontumace 790 Kč uhrazeno finance týmu
22.10.2019 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2019 19. ŽK, 1 x bez míče 80 Kč uhrazeno finance týmu
22.10.2019 PERPETUUM NEMOBILE III. divize - východ / 2019 19. ŽK, 4 x OP 430 Kč uhrazeno finance týmu
22.10.2019 1.FC JIP III. divize - východ / 2019 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
22.10.2019 ORGASTICO II. divize - východ / 2019 19. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.10.2019 FC VINOHRADY II. divize - východ / 2019 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
22.10.2019 NAFTAŘI II. divize - východ / 2019 19. třetí kontumace 2000 Kč neuhrazeno finance týmu
17.10.2019 FC RASTA I. divize / 2019 18. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.10.2019 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2019 18. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.10.2019 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2019 18. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.10.2019 CHEMIE I. divize / 2019 18. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.10.2019 VZP LUFŤÁCI I. divize / 2019 18. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.10.2019 WANNER ADAPT A.S. III. divize - západ / 2019 18. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
16.10.2019 SK PATIČKA II. divize - západ / 2019 18. opožděný nástup, 2 x bez čísla 150 Kč uhrazeno finance týmu
15.10.2019 NAFTAŘI II. divize - východ / 2019 18. brankář bez čísla 50 Kč neuhrazeno finance týmu
15.10.2019 ORGASTICO II. divize - východ / 2019 18. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
15.10.2019 KAMENNÝ TVÁŘE III. divize - východ / 2019 18. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.10.2019 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2019 18. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.10.2019 A.I.R. 1870 III. divize - západ / 2019 17. ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
10.10.2019 AMANTES I. divize / 2019 17. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.10.2019 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2019 17. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
10.10.2019 GUMÍDCI I. divize / 2019 17. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.10.2019 VZP LUFŤÁCI I. divize / 2019 17. druhá kontumace 1500 Kč uhrazeno finance týmu
09.10.2019 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2019 17. 2 x OP 200 Kč uhrazeno finance týmu
09.10.2019 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2019 17. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
09.10.2019 SVFC II. divize - západ / 2019 17. opožděný nástup 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.10.2019 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2019 17. druhá kontumace 1500 Kč uhrazeno finance týmu
08.10.2019 NAFTAŘI II. divize - východ / 2019 17. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč neuhrazeno finance týmu
08.10.2019 ARESBULL II. divize - východ / 2019 17. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
08.10.2019 FC VINOHRADY II. divize - východ / 2019 17. ŽK, 1 x OP 130 Kč uhrazeno finance týmu
08.10.2019 ORGASTICO II. divize - východ / 2019 17. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
08.10.2019 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2019 17. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
03.10.2019 FC RASTA I. divize / 2019 16. 5 x OP 500 Kč uhrazeno finance týmu
03.10.2019 FC MASHINA I. divize / 2019 16. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
03.10.2019 VZP LUFŤÁCI I. divize / 2019 16. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
02.10.2019 DATIS II. divize - západ / 2019 16. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
02.10.2019 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2019 16. 2 x OP 200 Kč uhrazeno finance týmu
02.10.2019 SK PATIČKA II. divize - západ / 2019 16. 2 x bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
02.10.2019 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2019 16. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
02.10.2019 SVFC II. divize - západ / 2019 16. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
01.10.2019 PERPETUUM NEMOBILE III. divize - východ / 2019 16. ŽK, neoznačen kapitán v zápise 80 Kč uhrazeno finance týmu
01.10.2019 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2019 16. administrativní chyba 300 Kč uhrazeno finance týmu
01.10.2019 ROZJETEJ STROJ III. divize - východ / 2019 16. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.10.2019 ARESBULL II. divize - východ / 2019 16. ŽK, 1 x OP 130 Kč uhrazeno finance týmu
01.10.2019 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2019 16. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.10.2019 FC GHETO II. divize - východ / 2019 16. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.09.2019 WANNER ADAPT A.S. III. divize - západ / 2019 15. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.09.2019 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2019 15. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.09.2019 SAVAGES I. divize / 2019 15. ŽK, 1 x bez míče 80 Kč uhrazeno finance týmu
26.09.2019 FC MASHINA I. divize / 2019 15. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
25.09.2019 PRAGUE ZOOMEN II. divize - západ / 2019 15. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
25.09.2019 DATIS II. divize - západ / 2019 15. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
25.09.2019 SK PATIČKA II. divize - západ / 2019 15. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
24.09.2019 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2019 15. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.09.2019 ROZJETEJ STROJ III. divize - východ / 2019 15. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
24.09.2019 FLY UNITED II. divize - východ / 2019 15. ŽK, ČK, neoznačen kapitán v zápise 180 Kč uhrazeno finance týmu
24.09.2019 NAFTAŘI II. divize - východ / 2019 15. druhá kontumace 1500 Kč neuhrazeno finance týmu
19.09.2019 WANNER ADAPT A.S. III. divize - západ / 2019 14. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.09.2019 VZP LUFŤÁCI I. divize / 2019 14. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.09.2019 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2019 14. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.09.2019 GUMÍDCI I. divize / 2019 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
19.09.2019 SAVAGES I. divize / 2019 14. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
18.09.2019 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2019 14. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
17.09.2019 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2019 14. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.09.2019 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2019 14. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.09.2019 ARESBULL II. divize - východ / 2019 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.09.2019 ORGASTICO II. divize - východ / 2019 14. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.09.2019 FLY UNITED II. divize - východ / 2019 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.09.2019 10° III. divize - východ / 2019 14. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.09.2019 SCIPIO S HELMET III. divize - východ / 2019 14. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.09.2019 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2019 14. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
12.09.2019 SAVAGES I. divize / 2019 13. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
12.09.2019 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2019 13. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
12.09.2019 OTROKÁŘI III. divize - západ / 2019 13. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
11.09.2019 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2019 13. 2 x ŽK, 1 x bez čísla v zápise 110 Kč uhrazeno finance týmu
11.09.2019 SK PATIČKA II. divize - západ / 2019 13. 3 x bez čísla v zápise, 1 x OP 250 Kč uhrazeno finance týmu
10.09.2019 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2019 13. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.09.2019 PERPETUUM NEMOBILE III. divize - východ / 2019 13. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.09.2019 BOCCA III. divize - východ / 2019 13. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.09.2019 SCIPIO S HELMET III. divize - východ / 2019 13. ŽK, neoznačen kapitán v zápise 80 Kč uhrazeno finance týmu
10.09.2019 ORGASTICO II. divize - východ / 2019 13. ŽK, 1 x OP 130 Kč uhrazeno finance týmu
10.09.2019 NAFTAŘI II. divize - východ / 2019 13. kontumace 1000 Kč neuhrazeno finance týmu
05.09.2019 SAVAGES I. divize / 2019 12. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.09.2019 VZP LUFŤÁCI I. divize / 2019 12. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
05.09.2019 PČZ III. divize - západ / 2019 12. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
04.09.2019 SVFC II. divize - západ / 2019 12. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
04.09.2019 SK PATIČKA II. divize - západ / 2019 12. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
04.09.2019 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2019 12. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
04.09.2019 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2019 12. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
03.09.2019 FC GHETO II. divize - východ / 2019 12. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
03.09.2019 FLY UNITED II. divize - východ / 2019 12. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
03.09.2019 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2019 12. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
03.09.2019 FC VINOHRADY II. divize - východ / 2019 12. ŽK, bez míčů 10 Kč uhrazeno finance týmu
27.06.2019 OTROKÁŘI III. divize - západ / 2019 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.06.2019 NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ III. divize - západ / 2019 11. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
27.06.2019 WANNER ADAPT A.S. III. divize - západ / 2019 11. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
27.06.2019 FC RASTA I. divize / 2019 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.06.2019 AMANTES I. divize / 2019 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.06.2019 VZP LUFŤÁCI I. divize / 2019 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.06.2019 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2019 11. administrativní chyba 300 Kč uhrazeno finance týmu
26.06.2019 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2019 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.06.2019 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2019 11. ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
26.06.2019 SVFC II. divize - západ / 2019 11. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
26.06.2019 SK PATIČKA II. divize - západ / 2019 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
25.06.2019 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2019 11. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
25.06.2019 1.FC JIP III. divize - východ / 2019 11. 5 x OP 500 Kč uhrazeno finance týmu
25.06.2019 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2019 11. 1 x OP, 1 x bez čísla 150 Kč uhrazeno finance týmu
25.06.2019 10° III. divize - východ / 2019 11. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
25.06.2019 PANTEROS NEGROS III. divize - východ / 2019 11. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
25.06.2019 NAFTAŘI II. divize - východ / 2019 11. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
25.06.2019 FC GHETO II. divize - východ / 2019 11. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2019 GALACTICOS III. divize - západ / 2019 10. 6 x OP, bez míčů, bez zápisů 800 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2019 LOUŽE III. divize - západ / 2019 10. 2 x bez čísla v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2019 WANNER ADAPT A.S. III. divize - západ / 2019 10. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2019 FC RASTA I. divize / 2019 10. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2019 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2019 10. 2 x ŽK, 1 x bez míče, neoznačen kapitán v zápise 160 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2019 SAVAGES I. divize / 2019 10. 2 x ŽK, 1 x bez míče 110 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2019 A.I.R. 1870 III. divize - západ / 2019 10. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
19.06.2019 SK PATIČKA II. divize - západ / 2019 10. ŽK, 1 x bez čísla v zápise 80 Kč uhrazeno finance týmu
18.06.2019 PANTEROS NEGROS III. divize - východ / 2019 10. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
18.06.2019 NAFTAŘI II. divize - východ / 2019 10. 1 x bez dresů, 1 x OP 150 Kč uhrazeno finance týmu
18.06.2019 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2019 10. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
18.06.2019 ARESBULL II. divize - východ / 2019 10. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
18.06.2019 ORGASTICO II. divize - východ / 2019 10. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
18.06.2019 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2019 10. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
13.06.2019 FC RASTA I. divize / 2019 9. 6 x OP, 1 x bez čísla 650 Kč uhrazeno finance týmu
13.06.2019 FC MASHINA I. divize / 2019 9. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
13.06.2019 VZP LUFŤÁCI I. divize / 2019 9. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
12.06.2019 SVFC II. divize - západ / 2019 9. bez regulérního zápisu, opožděný nástup (zápis) 150 Kč uhrazeno finance týmu
11.06.2019 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2019 9. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
11.06.2019 SCIPIO S HELMET III. divize - východ / 2019 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
11.06.2019 ORGASTICO II. divize - východ / 2019 9. ŽK, neoznačen kapitán v zápise 80 Kč uhrazeno finance týmu
11.06.2019 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2019 9. ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
11.06.2019 FLY UNITED II. divize - východ / 2019 9. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
11.06.2019 NAFTAŘI II. divize - východ / 2019 9. 1 x bez čísla, 2 x OP 250 Kč uhrazeno finance týmu
06.06.2019 LOUŽE III. divize - západ / 2019 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
06.06.2019 FC RASTA I. divize / 2019 8. 2 x OP 200 Kč uhrazeno finance týmu
06.06.2019 CHEMIE I. divize / 2019 8. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
06.06.2019 AMANTES I. divize / 2019 8. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
04.06.2019 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2019 8. ŽK, 1 x bez čísla 80 Kč uhrazeno finance týmu
04.06.2019 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2019 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
04.06.2019 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2019 8. 1 x OP, brankář bez čísla 150 Kč uhrazeno finance týmu
04.06.2019 NAFTAŘI II. divize - východ / 2019 8. 1 x bez čísla, 1 x OP 150 Kč uhrazeno finance týmu
04.06.2019 ARESBULL II. divize - východ / 2019 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
30.05.2019 A.I.R. 1870 III. divize - západ / 2019 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
30.05.2019 VZP LUFŤÁCI I. divize / 2019 7. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
29.05.2019 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2019 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
29.05.2019 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2019 7. ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
29.05.2019 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2019 7. ŽK, 2 x ČK 230 Kč uhrazeno finance týmu
29.05.2019 SK PATIČKA II. divize - západ / 2019 7. ŽK, 1 x bez čísla v zápise 80 Kč uhrazeno finance týmu
28.05.2019 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2019 7. 2 x OP 200 Kč uhrazeno finance týmu
28.05.2019 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2019 7. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
28.05.2019 ARESBULL II. divize - východ / 2019 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
28.05.2019 ORGASTICO II. divize - východ / 2019 7. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
28.05.2019 FLY UNITED II. divize - východ / 2019 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2019 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2019 6. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2019 FC RASTA I. divize / 2019 6. kapitán bez pásky, 1 x OP 150 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2019 FC MASHINA I. divize / 2019 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2019 CHEMIE I. divize / 2019 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2019 WANNER ADAPT A.S. III. divize - západ / 2019 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2019 OTROKÁŘI III. divize - západ / 2019 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2019 KULATEEMO III. divize - západ / 2019 6. 3 x ŽK 90 Kč uhrazeno finance týmu
22.05.2019 SK PATIČKA II. divize - západ / 2019 6. ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
22.05.2019 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2019 6. 1 x OP, ŽK 130 Kč uhrazeno finance týmu
22.05.2019 DATIS II. divize - západ / 2019 6. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
22.05.2019 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2019 6. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
21.05.2019 ARESBULL II. divize - východ / 2019 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
21.05.2019 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2019 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
21.05.2019 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2019 6. 2 x stejné číslo (30) 50 Kč uhrazeno finance týmu
21.05.2019 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2019 6. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2019 KULATEEMO III. divize - západ / 2019 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2019 LOUŽE III. divize - západ / 2019 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2019 WANNER ADAPT A.S. III. divize - západ / 2019 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2019 FC MASHINA I. divize / 2019 5. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2019 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2019 5. 2 x bez čísla, kapitán bez pásky 150 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2019 FC RASTA I. divize / 2019 5. brankář bez čísla, bez regulérního zápisu 150 Kč uhrazeno finance týmu
15.05.2019 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2019 5. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
15.05.2019 FC VÝRON II. divize - západ / 2019 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
14.05.2019 AČ FOOSMEN III. divize - východ / 2019 5. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
14.05.2019 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2019 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
14.05.2019 PERPETUUM NEMOBILE III. divize - východ / 2019 5. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.05.2019 ORGASTICO II. divize - východ / 2019 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
14.05.2019 ARESBULL II. divize - východ / 2019 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
14.05.2019 NAFTAŘI II. divize - východ / 2019 5. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
14.05.2019 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2019 5. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.05.2019 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2019 5. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
09.05.2019 SAVAGES I. divize / 2019 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
09.05.2019 FC RASTA I. divize / 2019 4. ČK, 1 x bez míče, 1 x OP 250 Kč uhrazeno finance týmu
09.05.2019 VZP LUFŤÁCI I. divize / 2019 4. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
09.05.2019 FC KLECANY I. divize / 2019 4. druhá kontumace 1500 Kč neuhrazeno finance týmu
09.05.2019 LOUŽE III. divize - západ / 2019 4. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
08.05.2019 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2019 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
08.05.2019 SVFC II. divize - západ / 2019 4. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
08.05.2019 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2019 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
08.05.2019 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2019 4. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
08.05.2019 PRAGUE ZOOMEN II. divize - západ / 2019 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
08.05.2019 FC VÝRON II. divize - západ / 2019 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
08.05.2019 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2019 4. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
07.05.2019 10° III. divize - východ / 2019 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.05.2019 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2019 4. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.05.2019 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2019 4. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.05.2019 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2019 4. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.05.2019 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2019 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.05.2019 NAFTAŘI II. divize - východ / 2019 4. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.05.2019 FC VINOHRADY II. divize - východ / 2019 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2019 GALACTICOS III. divize - západ / 2019 3. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2019 LOUŽE III. divize - západ / 2019 3. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2019 LOSERS OF UFTALAND III. divize - západ / 2019 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2019 FC RASTA I. divize / 2019 3. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2019 VZP LUFŤÁCI I. divize / 2019 3. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2019 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2019 3. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2019 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2019 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2019 FC KLECANY I. divize / 2019 3. kontumace 1000 Kč neuhrazeno finance týmu
01.05.2019 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2019 3. 2 x ČK 200 Kč uhrazeno finance týmu
01.05.2019 SK PATIČKA II. divize - západ / 2019 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
30.04.2019 SCIPIO S HELMET III. divize - východ / 2019 3. ŽK, kapitán bez pásky 80 Kč uhrazeno finance týmu
30.04.2019 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2019 3. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
30.04.2019 NAFTAŘI II. divize - východ / 2019 3. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
30.04.2019 FLY UNITED II. divize - východ / 2019 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
30.04.2019 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2019 3. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
30.04.2019 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2019 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
30.04.2019 FC GHETO II. divize - východ / 2019 3. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
30.04.2019 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2019 3. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
30.04.2019 KAMENNÝ TVÁŘE III. divize - východ / 2019 3. opožděný nástup (6 minut- zápis) 50 Kč uhrazeno finance týmu
25.04.2019 LOUŽE III. divize - západ / 2019 2. 1 x bez čísla, 1 x bez dresů 100 Kč uhrazeno finance týmu
25.04.2019 FC KLECANY I. divize / 2019 2. 2 x OP 200 Kč neuhrazeno finance týmu
25.04.2019 FC RASTA I. divize / 2019 2. 1 x OP, 1 x bez míče 150 Kč uhrazeno finance týmu
25.04.2019 SAVAGES I. divize / 2019 2. opožděný nástup (8 minut- zápis), 1 x bez míče 100 Kč uhrazeno finance týmu
25.04.2019 VZP LUFŤÁCI I. divize / 2019 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
25.04.2019 GUMÍDCI I. divize / 2019 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
25.04.2019 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2019 2. ŽK, 1 x bez čísla 80 Kč uhrazeno finance týmu
25.04.2019 CHEMIE I. divize / 2019 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.04.2019 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2019 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.04.2019 FC VÝRON II. divize - západ / 2019 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.04.2019 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2019 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.04.2019 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2019 2. 2 x bez čísla v zápise, neoznačen kapitán v zápise 150 Kč uhrazeno finance týmu
23.04.2019 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2019 2. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
23.04.2019 NAFTAŘI II. divize - východ / 2019 2. 2 x OP 200 Kč uhrazeno finance týmu
23.04.2019 FC GHETO II. divize - východ / 2019 2. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
23.04.2019 FLY UNITED II. divize - východ / 2019 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
23.04.2019 ORGASTICO II. divize - východ / 2019 2. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
23.04.2019 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2019 2. ŽK, kapitán bez pásky 80 Kč uhrazeno finance týmu
18.04.2019 FC RASTA I. divize / 2019 1. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
18.04.2019 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2019 1. 3 x ŽK 90 Kč uhrazeno finance týmu
18.04.2019 VZP LUFŤÁCI I. divize / 2019 1. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
18.04.2019 OTROKÁŘI III. divize - západ / 2019 1. pozdní nástup (9 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
18.04.2019 PČZ III. divize - západ / 2019 1. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.04.2019 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2019 1. ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
17.04.2019 SK PATIČKA II. divize - západ / 2019 1. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.04.2019 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2019 1. 1 x bez čísla, 1 x bez míče 100 Kč uhrazeno finance týmu
16.04.2019 KAMENNÝ TVÁŘE III. divize - východ / 2019 1. neregulérní zápis 100 Kč uhrazeno finance týmu
16.04.2019 1.FC KUKABUS III. divize - východ / 2019 1. bez míčů 100 Kč uhrazeno finance týmu
16.04.2019 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2019 1. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.04.2019 SCIPIO S HELMET III. divize - východ / 2019 1. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
16.04.2019 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2019 1. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
16.04.2019 FLY UNITED II. divize - východ / 2019 1. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
16.04.2019 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2019 1. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
15.11.2018 GUMÍDCI I. divize / 2018 22. ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
15.11.2018 SAVAGES I. divize / 2018 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
15.11.2018 FC RASTA I. divize / 2018 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
15.11.2018 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2018 22. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
14.11.2018 PANŤÁCI II. divize - západ / 2018 22. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.11.2018 SK PATIČKA II. divize - západ / 2018 22. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.11.2018 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2018 22. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.11.2018 DATIS II. divize - západ / 2018 22. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.11.2018 FC LINSAN II. divize - západ / 2018 22. 5 x OP 500 Kč neuhrazeno finance týmu
14.11.2018 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2018 22. ŽK,, neregulérní zápis 130 Kč uhrazeno finance týmu
13.11.2018 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2018 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
13.11.2018 KAMENNÝ TVÁŘE III. divize - východ / 2018 22. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.11.2018 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2018 22. 2 x stejné číslo (č.10) 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.11.2018 ARESBULL II. divize - východ / 2018 22. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.11.2018 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2018 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
13.11.2018 PANTEROS NEGROS III. divize - východ / 2018 22. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2018 PČZ III. divize - západ / 2018 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2018 LOSERS OF UFTALAND III. divize - západ / 2018 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2018 KULATEEMO III. divize - západ / 2018 21. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2018 RELAX ŽIŽKOV III. divize - západ / 2018 21. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2018 OTROKÁŘI III. divize - západ / 2018 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2018 WANNER ADAPT A.S. III. divize - západ / 2018 21. opožděný nástup (12 minut), 1 x OP 150 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2018 FC RASTA I. divize / 2018 21. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2018 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2018 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2018 CHEMIE I. divize / 2018 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2018 FK OBLÍŽEK B I. divize / 2018 21. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
07.11.2018 PANŤÁCI II. divize - západ / 2018 21. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.11.2018 DATIS II. divize - západ / 2018 21. opožděný nástup (10 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.11.2018 GALACTICOS II. divize - západ / 2018 21. opožděný nástup (12 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.11.2018 FC LINSAN II. divize - západ / 2018 21. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.11.2018 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2018 21. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
06.11.2018 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2018 21. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
06.11.2018 PANTEROS NEGROS III. divize - východ / 2018 21. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
06.11.2018 BOCCA III. divize - východ / 2018 21. opožděný nástup (10 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
06.11.2018 10° III. divize - východ / 2018 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
06.11.2018 SCIPIO S HELMET III. divize - východ / 2018 21. ŽK, 1 x bez míče, 7 x OP 830 Kč uhrazeno finance týmu
06.11.2018 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2018 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
06.11.2018 NAFTAŘI II. divize - východ / 2018 21. 2 x ŽK, 1 x OP 160 Kč uhrazeno finance týmu
06.11.2018 ARESBULL II. divize - východ / 2018 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2018 LOSERS OF UFTALAND III. divize - západ / 2018 20. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2018 AMANTES III. divize - západ / 2018 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2018 1.FC KNAJPA III. divize - západ / 2018 20. 1x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2018 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2018 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2018 UMĚLCI Z PRAHY I. divize / 2018 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2018 FK OBLÍŽEK B I. divize / 2018 20. 3 x bez čísla 150 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2018 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2018 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2018 FC RASTA I. divize / 2018 20. ŽK, 1 x OP 130 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2018 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2018 20. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2018 SK PATIČKA II. divize - západ / 2018 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
30.10.2018 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2018 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
30.10.2018 NAFTAŘI II. divize - východ / 2018 20. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
30.10.2018 1.FC JIP III. divize - východ / 2018 20. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
30.10.2018 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2018 20. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
30.10.2018 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2018 20. 2 x ŽK, ČK 160 Kč uhrazeno finance týmu
24.10.2018 GALACTICOS II. divize - západ / 2018 19. ŽK, 1 x bez čísla 80 Kč uhrazeno finance týmu
24.10.2018 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2018 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.10.2018 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2018 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.10.2018 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2018 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.10.2018 FC VÝRON II. divize - západ / 2018 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
23.10.2018 NAFTAŘI II. divize - východ / 2018 19. ŽK, 5 x OP 530 Kč uhrazeno finance týmu
23.10.2018 VZP LUFŤÁCI II. divize - východ / 2018 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
23.10.2018 LOS TRAFIKOS III. divize - východ / 2018 19. druhá kontumace 1500 Kč uhrazeno finance týmu
18.10.2018 FC RASTA I. divize / 2018 18. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
18.10.2018 CS PERMONÍK I. divize / 2018 18. 1 x bez míče, 1 x bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
18.10.2018 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2018 18. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
18.10.2018 FK OBLÍŽEK B I. divize / 2018 18. neoznačen kapitán v zápise, 2 x č.8 100 Kč uhrazeno finance týmu
18.10.2018 KULATEEMO III. divize - západ / 2018 18. neregulérní zápis 100 Kč uhrazeno finance týmu
17.10.2018 PANŤÁCI II. divize - západ / 2018 18. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.10.2018 FC LINSAN II. divize - západ / 2018 18. neoznačen kapitán ani brankář v zápise, 7 x bez čísla v zápise 450 Kč uhrazeno finance týmu
17.10.2018 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2018 18. ŽK, 4 x bez čísla v zápise 230 Kč uhrazeno finance týmu
16.10.2018 ARESBULL II. divize - východ / 2018 18. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.10.2018 ORGASTICO II. divize - východ / 2018 18. ŽK, 1 x bez čísla 80 Kč uhrazeno finance týmu
16.10.2018 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2018 18. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
16.10.2018 NAFTAŘI II. divize - východ / 2018 18. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2018 DAFC III. divize - západ / 2018 17. druhá kontumace 1500 Kč neuhrazeno finance týmu
11.10.2018 FC ANH EM I. divize / 2018 17. třetí kontumace 2000 Kč neuhrazeno finance týmu
11.10.2018 CS PERMONÍK I. divize / 2018 17. ŽK, 1 x bez míče 80 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2018 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2018 17. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2018 FC RASTA I. divize / 2018 17. kapitán bez pásky, 1 x OP 150 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2018 SAVAGES I. divize / 2018 17. 1 x jiný dres, 2 x č.7, 2 x OP 300 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2018 AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED III. divize - západ / 2018 17. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2018 RELAX ŽIŽKOV III. divize - západ / 2018 17. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2018 1.FC KUKABUS III. divize - západ / 2018 17. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
09.10.2018 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2018 17. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
09.10.2018 VZP LUFŤÁCI II. divize - východ / 2018 17. kapitán bez pásky, bez míčů 150 Kč uhrazeno finance týmu
09.10.2018 ORGASTICO II. divize - východ / 2018 17. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
09.10.2018 10° III. divize - východ / 2018 17. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
09.10.2018 1.FC JIP III. divize - východ / 2018 17. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
04.10.2018 CS PERMONÍK I. divize / 2018 16. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
04.10.2018 FC ANH EM I. divize / 2018 16. druhá kontumace 1500 Kč neuhrazeno finance týmu
04.10.2018 FC RASTA I. divize / 2018 16. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
04.10.2018 FK OBLÍŽEK B I. divize / 2018 16. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
04.10.2018 AMANTES III. divize - západ / 2018 16. administrativní chyba 300 Kč uhrazeno finance týmu
04.10.2018 RELAX ŽIŽKOV III. divize - západ / 2018 16. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
03.10.2018 DATIS II. divize - západ / 2018 16. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
02.10.2018 ARESBULL II. divize - východ / 2018 16. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
02.10.2018 ORGASTICO II. divize - východ / 2018 16. ŽK, neoznačen kapitán v zápise 80 Kč uhrazeno finance týmu
02.10.2018 NAFTAŘI II. divize - východ / 2018 16. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.10.2018 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2018 16. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
02.10.2018 ROZJETEJ STROJ III. divize - východ / 2018 16. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
02.10.2018 VZP LUFŤÁCI II. divize - východ / 2018 16. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
02.10.2018 OTROKÁŘI III. divize - západ / 2018 15. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2018 UMĚLCI Z PRAHY I. divize / 2018 15. 6 x OP 600 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2018 FC RASTA I. divize / 2018 15. 1 x bez čísla, 1 x bez míče, 1 x OP 200 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2018 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2018 15. ŽK, 7 x OP 730 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2018 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2018 15. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2018 1.FC KNAJPA III. divize - západ / 2018 15. brankář bez čísla, neoznačen kapitán v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2018 RELAX ŽIŽKOV III. divize - západ / 2018 15. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2018 DAFC III. divize - západ / 2018 15. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2018 FK OBLÍŽEK B I. divize / 2018 15. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2018 CS PERMONÍK I. divize / 2018 15. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
26.09.2018 GALACTICOS II. divize - západ / 2018 15. opožděný nástup (10 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.09.2018 DATIS II. divize - západ / 2018 15. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
25.09.2018 VZP LUFŤÁCI II. divize - východ / 2018 15. 3 x ŽK, ČK 190 Kč uhrazeno finance týmu
25.09.2018 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2018 15. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
25.09.2018 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2018 15. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
25.09.2018 FC MASHINA II. divize - východ / 2018 15. opožděný nástup (5 minut), neoznačen kapitán ani brankář v zápise, 3 x v zápise bez čísla 300 Kč uhrazeno finance týmu
25.09.2018 ARESBULL II. divize - východ / 2018 15. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
25.09.2018 NAFTAŘI II. divize - východ / 2018 15. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2018 RELAX ŽIŽKOV III. divize - západ / 2018 14. bez regulérního zápisu, bez míčů, kapitán bez pásky 250 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2018 AMANTES III. divize - západ / 2018 14. administrativní chyba 300 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2018 KULATEEMO III. divize - západ / 2018 14. opožděný nástup (10 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2018 FK OBLÍŽEK B I. divize / 2018 14. 2 x stejný číslo (č.8) 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.09.2018 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2018 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
19.09.2018 DATIS II. divize - západ / 2018 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
19.09.2018 SK PATIČKA II. divize - západ / 2018 14. brankář bez čísla, kapitán bez pásky, 1 x bez míče 150 Kč uhrazeno finance týmu
19.09.2018 FC LINSAN II. divize - západ / 2018 14. bez regulérního zápisu, brankář bez čísla, kapitán bez pásky, 1 x bez míče 250 Kč uhrazeno finance týmu
19.09.2018 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2018 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
18.09.2018 NAFTAŘI II. divize - východ / 2018 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
18.09.2018 ARESBULL II. divize - východ / 2018 14. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
18.09.2018 FC MASHINA II. divize - východ / 2018 14. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
18.09.2018 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2018 14. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
18.09.2018 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2018 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
18.09.2018 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2018 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
18.09.2018 SCIPIO S HELMET III. divize - východ / 2018 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
18.09.2018 1.FC JIP III. divize - východ / 2018 14. opožděný nástup (13 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2018 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2018 13. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2018 GUMÍDCI I. divize / 2018 13. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2018 FC RASTA I. divize / 2018 13. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2018 FC ANH EM I. divize / 2018 13. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2018 UMĚLCI Z PRAHY I. divize / 2018 13. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2018 FK OBLÍŽEK B I. divize / 2018 13. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2018 SAVAGES I. divize / 2018 13. bez míčů 100 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2018 RELAX ŽIŽKOV III. divize - západ / 2018 13. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2018 LOSERS OF UFTALAND III. divize - západ / 2018 13. opožděný nástup (10 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2018 1.FC KUKABUS III. divize - západ / 2018 13. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
12.09.2018 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2018 13. bez míčů 100 Kč uhrazeno finance týmu
12.09.2018 SK PATIČKA II. divize - západ / 2018 13. brankář bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
12.09.2018 FC LINSAN II. divize - západ / 2018 13. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
12.09.2018 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2018 13. ŽK, opožděný nástup (5 minut) 80 Kč uhrazeno finance týmu
12.09.2018 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2018 13. bez regulérního zápisu, 1 x odlišný dres 150 Kč uhrazeno finance týmu
11.09.2018 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2018 13. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
11.09.2018 FC MASHINA II. divize - východ / 2018 13. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
11.09.2018 ARESBULL II. divize - východ / 2018 13. ŽK, 1 x OP 130 Kč uhrazeno finance týmu
06.09.2018 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2018 12. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
06.09.2018 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2018 12. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
06.09.2018 FC RASTA I. divize / 2018 12. ŽK, kapitán bez pásky, 1 x bez čísla 130 Kč uhrazeno finance týmu
06.09.2018 FC ANH EM I. divize / 2018 12. 7 x OP 700 Kč uhrazeno finance týmu
06.09.2018 SAVAGES I. divize / 2018 12. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
06.09.2018 1.FC KNAJPA III. divize - západ / 2018 12. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
06.09.2018 RELAX ŽIŽKOV III. divize - západ / 2018 12. neoznačen kapitán ani brankář v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
06.09.2018 WANNER ADAPT A.S. III. divize - západ / 2018 12. druhá kontumace 1500 Kč uhrazeno finance týmu
05.09.2018 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2018 12. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.09.2018 SK PATIČKA II. divize - západ / 2018 12. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
05.09.2018 FC LINSAN II. divize - západ / 2018 12. ŽK, neoznačen kapitán ani brankář v zápise 130 Kč uhrazeno finance týmu
05.09.2018 GALACTICOS II. divize - západ / 2018 12. neoznačen kapitán ani brankář v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
04.09.2018 FC GHETO II. divize - východ / 2018 12. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
04.09.2018 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2018 12. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
04.09.2018 FC MASHINA II. divize - východ / 2018 12. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2018 FC ANH EM I. divize / 2018 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2018 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2018 11. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2018 DAFC III. divize - západ / 2018 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2018 WANNER ADAPT A.S. III. divize - západ / 2018 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2018 KULATEEMO III. divize - západ / 2018 11. bez míčů, neoznačen brankář v zápise, 1 x bez čísla 200 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2018 CHEMIE I. divize / 2018 11. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2018 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2018 11. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2018 FC RASTA I. divize / 2018 11. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2018 FK OBLÍŽEK B I. divize / 2018 11. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
27.06.2018 GALACTICOS II. divize - západ / 2018 11. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
27.06.2018 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2018 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.06.2018 SK PATIČKA II. divize - západ / 2018 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.06.2018 LOS TRAFIKOS III. divize - východ / 2018 11. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
26.06.2018 A.I.R. 1870 II. divize - východ / 2018 11. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
26.06.2018 NAFTAŘI II. divize - východ / 2018 11. 1 x bez čísla, neoznačen kapitán v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
21.06.2018 1.FC KNAJPA III. divize - západ / 2018 10. 2 x bez čísla v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
21.06.2018 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2018 10. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
21.06.2018 FC RASTA I. divize / 2018 10. opožděný nástup (14 minut), 2 x bez čísla 150 Kč uhrazeno finance týmu
21.06.2018 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2018 10. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
21.06.2018 FK OBLÍŽEK B I. divize / 2018 10. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2018 FC LINSAN II. divize - západ / 2018 10. opožděný nástup (8 minut)1 x jiný dres, 1 x bez čísla, kapitán bez pásky, 200 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2018 GALACTICOS II. divize - západ / 2018 10. 10 x OP, brankář bez čísla, kapitán bez pásky, bez míčů 1200 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2018 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2018 10. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2018 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2018 10. opožděný nástup (7 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2018 PANŤÁCI II. divize - západ / 2018 10. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2018 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2018 10. ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
19.06.2018 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2018 10. 7 x OP, pouze jeden míč 750 Kč uhrazeno finance týmu
19.06.2018 LOS TRAFIKOS III. divize - východ / 2018 10. ŽK, ČK, pouze jeden míč 180 Kč uhrazeno finance týmu
19.06.2018 FC GHETO II. divize - východ / 2018 10. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.06.2018 ORGASTICO II. divize - východ / 2018 10. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
19.06.2018 ARESBULL II. divize - východ / 2018 10. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
19.06.2018 NAFTAŘI II. divize - východ / 2018 10. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
19.06.2018 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2018 10. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
19.06.2018 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2018 10. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2018 LOUŽE III. divize - západ / 2018 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2018 FC ANH EM I. divize / 2018 9. bez regulérního zápisu 100 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2018 FC RASTA I. divize / 2018 9. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2018 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2018 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
13.06.2018 FC LINSAN II. divize - západ / 2018 9. 2 x jiný dres 100 Kč uhrazeno finance týmu
12.06.2018 1.FC JIP III. divize - východ / 2018 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
12.06.2018 KAMENNÝ TVÁŘE III. divize - východ / 2018 9. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
12.06.2018 LOS TRAFIKOS III. divize - východ / 2018 9. ČK, 1 x bez čísla 150 Kč uhrazeno finance týmu
12.06.2018 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2018 9. ČK, 1 x bez čísla 150 Kč uhrazeno finance týmu
12.06.2018 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2018 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
12.06.2018 SCIPIO S HELMET III. divize - východ / 2018 9. 3 x bez čísla v zápise 150 Kč uhrazeno finance týmu
12.06.2018 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2018 9. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
12.06.2018 NAFTAŘI II. divize - východ / 2018 9. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
12.06.2018 ARESBULL II. divize - východ / 2018 9. administrativní chyba 300 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2018 FK OBLÍŽEK B I. divize / 2018 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2018 SAVAGES I. divize / 2018 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2018 FC ANH EM I. divize / 2018 8. ŽK, 1 x bez čísla, 2 x č.14 130 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2018 FC RASTA I. divize / 2018 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2018 DAFC III. divize - západ / 2018 8. ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2018 1.FC KUKABUS III. divize - západ / 2018 8. ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2018 LOSERS OF UFTALAND III. divize - západ / 2018 8. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2018 RELAX ŽIŽKOV III. divize - západ / 2018 8. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2018 LOUŽE III. divize - západ / 2018 8. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2018 PČZ III. divize - západ / 2018 8. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2018 KULATEEMO III. divize - západ / 2018 8. ŽK, opožděný nástup (8 minut) 80 Kč uhrazeno finance týmu
06.06.2018 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2018 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
06.06.2018 FC LINSAN II. divize - západ / 2018 8. brankář bez čísla, kapitán bez pásky, 1 x jiný dres 150 Kč uhrazeno finance týmu
06.06.2018 GALACTICOS II. divize - západ / 2018 8. 2 x ŽK, brankář bez čísla 110 Kč uhrazeno finance týmu
06.06.2018 PANŤÁCI II. divize - západ / 2018 8. ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
06.06.2018 FC VÝRON II. divize - západ / 2018 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
05.06.2018 NAFTAŘI II. divize - východ / 2018 8. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.06.2018 ARESBULL II. divize - východ / 2018 8. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
05.06.2018 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2018 8. ŽK, opožděný nástup (8 minut) 80 Kč uhrazeno finance týmu
05.06.2018 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2018 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
05.06.2018 KAMENNÝ TVÁŘE III. divize - východ / 2018 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2018 FC ANH EM I. divize / 2018 7. 2 x OP 200 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2018 LOUŽE III. divize - západ / 2018 7. močení v areálu (č.15) 200 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2018 LOSERS OF UFTALAND III. divize - západ / 2018 7. porušení zákazu kouření v areálu (č.13) 200 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2018 RELAX ŽIŽKOV III. divize - západ / 2018 7. opožděný nástup (8 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2018 WANNER ADAPT A.S. III. divize - západ / 2018 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2018 1.FC KUKABUS III. divize - západ / 2018 7. močení v areálu (č.7) 200 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2018 1.FC KNAJPA III. divize - západ / 2018 7. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2018 DAFC III. divize - západ / 2018 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2018 GUMÍDCI I. divize / 2018 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2018 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2018 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2018 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2018 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
30.05.2018 FC LINSAN II. divize - západ / 2018 7. brankář bez čísla, nepodepsaný zápis 250 Kč uhrazeno finance týmu
30.05.2018 PANŤÁCI II. divize - západ / 2018 7. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
30.05.2018 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2018 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
30.05.2018 GALACTICOS II. divize - západ / 2018 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
30.05.2018 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2018 7. 1 x jiný dres 50 Kč uhrazeno finance týmu
29.05.2018 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2018 7. ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
29.05.2018 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2018 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
29.05.2018 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2018 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
29.05.2018 1.FC JIP III. divize - východ / 2018 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
29.05.2018 BOCCA III. divize - východ / 2018 7. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
29.05.2018 KAMENNÝ TVÁŘE III. divize - východ / 2018 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
29.05.2018 FC GHETO II. divize - východ / 2018 7. 2 x ŽK, 1 x bez čísla v zápise 110 Kč uhrazeno finance týmu
29.05.2018 NAFTAŘI II. divize - východ / 2018 7. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2018 WANNER ADAPT A.S. III. divize - západ / 2018 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2018 AMANTES III. divize - západ / 2018 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2018 PČZ III. divize - západ / 2018 6. 3 x bez čísla v zápise 150 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2018 RELAX ŽIŽKOV III. divize - západ / 2018 6. 5 x bez čísla v zápise 250 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2018 LOUŽE III. divize - západ / 2018 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2018 LOSERS OF UFTALAND III. divize - západ / 2018 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2018 SAVAGES I. divize / 2018 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2018 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2018 6. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2018 CS PERMONÍK I. divize / 2018 6. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2018 UMĚLCI Z PRAHY I. divize / 2018 6. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2018 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2018 6. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2018 FC LINSAN II. divize - západ / 2018 6. opožděný nástup, kapitán bez pásky, 1 × bez míče 150 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2018 DATIS II. divize - západ / 2018 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2018 PANŤÁCI II. divize - západ / 2018 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
22.05.2018 LOS TRAFIKOS III. divize - východ / 2018 6. ŽK, 2 × bez čísla v zápise 130 Kč uhrazeno finance týmu
22.05.2018 SCIPIO S HELMET III. divize - východ / 2018 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
22.05.2018 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2018 6. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
22.05.2018 ROZJETEJ STROJ III. divize - východ / 2018 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
22.05.2018 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2018 6. ŽK 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.05.2018 ORGASTICO II. divize - východ / 2018 6. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.05.2018 NAFTAŘI II. divize - východ / 2018 6. brankář bez čísla, kapitán bez pásky 100 Kč uhrazeno finance týmu
22.05.2018 A.I.R. 1870 II. divize - východ / 2018 6. brankář bez čísla, kapitán bez pásky 100 Kč uhrazeno finance týmu
17.05.2018 PČZ III. divize - západ / 2018 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.05.2018 WANNER ADAPT A.S. III. divize - západ / 2018 5. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.05.2018 KULATEEMO III. divize - západ / 2018 5. ČK, 1 x bez čísla 150 Kč uhrazeno finance týmu
17.05.2018 UMĚLCI Z PRAHY I. divize / 2018 5. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.05.2018 FC ANH EM I. divize / 2018 5. ŽK, 1 x bez míče 80 Kč uhrazeno finance týmu
17.05.2018 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2018 5. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.05.2018 FC RASTA I. divize / 2018 5. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2018 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2018 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2018 RISAEDLU BUKAKE II. divize - západ / 2018 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2018 FC LINSAN II. divize - západ / 2018 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2018 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2018 5. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2018 SK PATIČKA II. divize - západ / 2018 5. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.05.2018 NAFTAŘI II. divize - východ / 2018 5. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
15.05.2018 FC GHETO II. divize - východ / 2018 5. 4 x bez čísla v zápise 200 Kč uhrazeno finance týmu
15.05.2018 ORGASTICO II. divize - východ / 2018 5. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.05.2018 VZP LUFŤÁCI II. divize - východ / 2018 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
15.05.2018 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2018 5. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
15.05.2018 ARESBULL II. divize - východ / 2018 5. 1 x bez dresů 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.05.2018 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2018 5. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.05.2018 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2018 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
15.05.2018 LOS TRAFIKOS III. divize - východ / 2018 5. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.05.2018 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2018 5. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.05.2018 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2018 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.05.2018 LOSERS OF UFTALAND III. divize - západ / 2018 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.05.2018 PČZ III. divize - západ / 2018 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
09.05.2018 FC LINSAN II. divize - západ / 2018 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
09.05.2018 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2018 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
09.05.2018 DATIS II. divize - západ / 2018 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
09.05.2018 FC VÝRON II. divize - západ / 2018 4. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
08.05.2018 NAFTAŘI II. divize - východ / 2018 4. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.05.2018 ORGASTICO II. divize - východ / 2018 4. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.05.2018 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2018 4. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.05.2018 VZP LUFŤÁCI II. divize - východ / 2018 4. 3 x ŽK 90 Kč uhrazeno finance týmu
08.05.2018 SCIPIO S HELMET III. divize - východ / 2018 4. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
08.05.2018 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2018 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
08.05.2018 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2018 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
08.05.2018 KAMENNÝ TVÁŘE III. divize - východ / 2018 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
08.05.2018 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2018 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2018 AMANTES III. divize - západ / 2018 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2018 1.FC KNAJPA III. divize - západ / 2018 3. kapitán bez pásky, brankář bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2018 OTROKÁŘI III. divize - západ / 2018 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2018 LOSERS OF UFTALAND III. divize - západ / 2018 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2018 DAFC III. divize - západ / 2018 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2018 GUMÍDCI I. divize / 2018 3. ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2018 FC ANH EM I. divize / 2018 3. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2018 FK OBLÍŽEK B I. divize / 2018 3. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2018 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2018 3. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2018 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2018 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2018 UMĚLCI Z PRAHY I. divize / 2018 3. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2018 AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED III. divize - západ / 2018 3. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2018 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2018 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
01.05.2018 NAFTAŘI II. divize - východ / 2018 3. 1 x OP, 3 x bez čísla v zápise 250 Kč uhrazeno finance týmu
01.05.2018 ORGASTICO II. divize - východ / 2018 3. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.05.2018 A.I.R. 1870 II. divize - východ / 2018 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
01.05.2018 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2018 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
01.05.2018 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2018 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
01.05.2018 1.FC JIP III. divize - východ / 2018 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.04.2018 CHEMIE I. divize / 2018 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.04.2018 LOUŽE III. divize - západ / 2018 2. neregulérní zápis 100 Kč uhrazeno finance týmu
26.04.2018 1.FC KUKABUS III. divize - západ / 2018 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.04.2018 LOSERS OF UFTALAND III. divize - západ / 2018 2. ŽK, opožděný nástup (10 minut) 80 Kč uhrazeno finance týmu
25.04.2018 FC LINSAN II. divize - západ / 2018 2. ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
25.04.2018 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2018 2. ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
25.04.2018 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2018 2. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
24.04.2018 LOS TRAFIKOS III. divize - východ / 2018 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.04.2018 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2018 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.04.2018 FC MASHINA II. divize - východ / 2018 2. ŽK, 1 x bez čísla v zápise 80 Kč uhrazeno finance týmu
24.04.2018 ARESBULL II. divize - východ / 2018 2. 1 x bez dresů 50 Kč uhrazeno finance týmu
24.04.2018 FC GHETO II. divize - východ / 2018 2. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
24.04.2018 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2018 2. bez míčů 100 Kč uhrazeno finance týmu
19.04.2018 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2018 1. administrativní chyba, 1 x bez čísla 350 Kč uhrazeno finance týmu
19.04.2018 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2018 1. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
19.04.2018 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2018 1. ŽK, 1 x bez čísla 80 Kč uhrazeno finance týmu
19.04.2018 FC RASTA I. divize / 2018 1. ŽK, 1 x bez čísla 80 Kč uhrazeno finance týmu
19.04.2018 CHEMIE I. divize / 2018 1. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
19.04.2018 WANNER ADAPT A.S. III. divize - západ / 2018 1. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
19.04.2018 LOUŽE III. divize - západ / 2018 1. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
19.04.2018 DAFC III. divize - západ / 2018 1. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
19.04.2018 FK OBLÍŽEK B I. divize / 2018 1. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.04.2018 CS PERMONÍK I. divize / 2018 1. 1 × odlišný dres, 1 × bez míče 100 Kč uhrazeno finance týmu
18.04.2018 GALACTICOS II. divize - západ / 2018 1. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.04.2018 NAFTAŘI II. divize - východ / 2018 1. neoznačen kapitán ani brankář v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
17.04.2018 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2018 1. 2 x ŽK, kapitán bez pásky 110 Kč uhrazeno finance týmu
17.04.2018 ARESBULL II. divize - východ / 2018 1. ŽK, kapitán bez pásky 80 Kč uhrazeno finance týmu
17.04.2018 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2018 1. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.04.2018 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2018 1. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.04.2018 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2018 1. 5 x bez čísla v zápise 250 Kč uhrazeno finance týmu
17.04.2018 LOS TRAFIKOS III. divize - východ / 2018 1. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.04.2018 PERPETUUM NEMOBILE III. divize - východ / 2018 1. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.04.2018 FC MASHINA II. divize - východ / 2018 1. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.11.2017 RISAEDLU BUKAKE III. divize - sever / 2017 22. ŽK, neoznačen kapitán ani brankář v zápise 130 Kč uhrazeno finance týmu
16.11.2017 MAJKOVI KAŠIČKY III. divize - sever / 2017 22. 4 x bez dresů 200 Kč uhrazeno finance týmu
16.11.2017 UMĚLCI Z PRAHY III. divize - sever / 2017 22. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.11.2017 CS PERMONÍK III. divize - sever / 2017 22. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.11.2017 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2017 22. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.11.2017 1.FC KUKABUS III. divize - západ / 2017 22. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
16.11.2017 RELAX ŽIŽKOV III. divize - západ / 2017 22. opožděný nástup (9 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.11.2017 LOUŽE III. divize - západ / 2017 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
16.11.2017 FC FOFO III. divize - západ / 2017 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
15.11.2017 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2017 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
15.11.2017 SK PATIČKA II. divize - západ / 2017 22. 1 x bez čísla, ŽK 80 Kč uhrazeno finance týmu
15.11.2017 FC VÝRON II. divize - západ / 2017 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
15.11.2017 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2017 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
15.11.2017 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2017 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
15.11.2017 1.FC ZLOMKOTNÍK II. divize - západ / 2017 22. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
14.11.2017 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2017 22. 2 x stejný číslo (č.7) 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.11.2017 NAFTAŘI II. divize - východ / 2017 22. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.11.2017 FC GHETO II. divize - východ / 2017 22. druhá kontumace 1500 Kč uhrazeno finance týmu
14.11.2017 FC KEBOURY II. divize - východ / 2017 22. kontumace 1000 Kč neuhrazeno finance týmu
14.11.2017 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2017 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
09.11.2017 RELAX ŽIŽKOV III. divize - západ / 2017 21. opožděný nástup (4 minuty) 50 Kč uhrazeno finance týmu
09.11.2017 GALACTICOS III. divize - západ / 2017 21. opožděný nástup (9 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
09.11.2017 OTROKÁŘI III. divize - západ / 2017 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
09.11.2017 MAJKOVI KAŠIČKY III. divize - sever / 2017 21. ŽK, 2 x bez čísla, dresů 130 Kč uhrazeno finance týmu
09.11.2017 FC VLTAVÍN I. divize / 2017 21. ŽK 30 Kč neuhrazeno finance týmu
09.11.2017 FC RASTA I. divize / 2017 21. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2017 KULATEEMO II. divize - západ / 2017 21. 2 x bez čísla v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2017 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2017 21. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2017 1.FC ZLOMKOTNÍK II. divize - západ / 2017 21. 1 x OP, ŽK 130 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2017 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2017 21. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.11.2017 1.FC JIP III. divize - východ / 2017 21. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
07.11.2017 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2017 21. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.11.2017 PERPETUUM NEMOBILE III. divize - východ / 2017 21. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.11.2017 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2017 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.11.2017 VZP LUFŤÁCI II. divize - východ / 2017 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.11.2017 FC GHETO II. divize - východ / 2017 21. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.11.2017 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2017 21. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.11.2017 FC FOFO III. divize - západ / 2017 20. opožděný nástup (10 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.11.2017 DAFC III. divize - západ / 2017 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
02.11.2017 AČ FOOSMEN III. divize - západ / 2017 20. druhá kontumace 1500 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2017 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2017 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2017 1.FC ZLOMKOTNÍK II. divize - západ / 2017 20. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2017 KULATEEMO II. divize - západ / 2017 20. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2017 LOPTOŠI II. divize - západ / 2017 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2017 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2017 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2017 SCIPIO S HELMET III. divize - východ / 2017 20. neoznačen kapitán ani brankář v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2017 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2017 20. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2017 ROZJETEJ STROJ III. divize - východ / 2017 20. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2017 PERPETUUM NEMOBILE III. divize - východ / 2017 20. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2017 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2017 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2017 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2017 20. opožděný nástup (10 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2017 ARESBULL II. divize - východ / 2017 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2017 FC KEBOURY II. divize - východ / 2017 20. ŽK, opožděný nástup (8 minut) 80 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2017 FC GHETO II. divize - východ / 2017 20. opožděný nástup (8 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2017 ORGASTICO II. divize - východ / 2017 20. 2 x bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2017 VZP LUFŤÁCI II. divize - východ / 2017 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
31.10.2017 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2017 20. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.10.2017 GALACTICOS III. divize - západ / 2017 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.10.2017 FC RASTA I. divize / 2017 19. ŽK, 1 x bez čísla 80 Kč uhrazeno finance týmu
26.10.2017 FC VLTAVÍN I. divize / 2017 19. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.10.2017 RISAEDLU BUKAKE III. divize - sever / 2017 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.10.2017 MAJKOVI KAŠIČKY III. divize - sever / 2017 19. 1 x bez čísla, dresů 100 Kč uhrazeno finance týmu
26.10.2017 AČ FOOSMEN III. divize - západ / 2017 19. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
26.10.2017 CS PERMONÍK III. divize - sever / 2017 19. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
25.10.2017 PANŤÁCI II. divize - západ / 2017 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
25.10.2017 DATIS II. divize - západ / 2017 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
25.10.2017 SK PATIČKA II. divize - západ / 2017 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.10.2017 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2017 19. 1 x míč, 2 × č.7 100 Kč uhrazeno finance týmu
24.10.2017 10° III. divize - východ / 2017 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.10.2017 LOS TRAFIKOS III. divize - východ / 2017 19. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
24.10.2017 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2017 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.10.2017 SCIPIO S HELMET III. divize - východ / 2017 19. ŽK, ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
24.10.2017 ORGASTICO II. divize - východ / 2017 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.10.2017 ARESBULL II. divize - východ / 2017 19. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
24.10.2017 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2017 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.10.2017 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2017 19. ŽK, 1 × bez dresu 80 Kč uhrazeno finance týmu
24.10.2017 VZP LUFŤÁCI II. divize - východ / 2017 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.10.2017 FC GHETO II. divize - východ / 2017 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
19.10.2017 MAJKOVI KAŠIČKY III. divize - sever / 2017 18. 2 x bez dresu 100 Kč uhrazeno finance týmu
19.10.2017 AMANTES III. divize - sever / 2017 18. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
19.10.2017 AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED III. divize - sever / 2017 18. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
19.10.2017 UMĚLCI Z PRAHY III. divize - sever / 2017 18. opožděný nástup (8 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.10.2017 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2017 18. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
19.10.2017 1.FC KUKABUS III. divize - západ / 2017 18. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
19.10.2017 FC FOFO III. divize - západ / 2017 18. ŽK, opožděný nástup (5 minut) 80 Kč uhrazeno finance týmu
19.10.2017 MAŽŇÁCI III. divize - západ / 2017 18. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
19.10.2017 AČ FOOSMEN III. divize - západ / 2017 18. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
19.10.2017 PČZ III. divize - západ / 2017 18. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
18.10.2017 KULATEEMO II. divize - západ / 2017 18. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.10.2017 LOS TRAFIKOS III. divize - východ / 2017 18. opožděný nástup (10 minut), 1 x OP, 1 x bez čísla 200 Kč uhrazeno finance týmu
17.10.2017 ROZJETEJ STROJ III. divize - východ / 2017 18. ČK 70 Kč uhrazeno finance týmu
17.10.2017 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2017 18. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.10.2017 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2017 18. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.10.2017 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2017 18. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.10.2017 ARESBULL II. divize - východ / 2017 18. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.10.2017 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2017 18. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
12.10.2017 GUMÍDCI I. divize / 2017 17. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
12.10.2017 CHEMIE I. divize / 2017 17. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
12.10.2017 RELAX ŽIŽKOV III. divize - západ / 2017 17. ŽK, 1 x bez čísla v zápise 80 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2017 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2017 17. ŽK, 1 x OP 130 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2017 SK PATIČKA II. divize - západ / 2017 17. brankář bez čísla. 1 x OP 150 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2017 KULATEEMO II. divize - západ / 2017 17. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2017 1.FC ZLOMKOTNÍK II. divize - západ / 2017 17. ŽK, 1 x OP 130 Kč uhrazeno finance týmu
10.10.2017 KAMENNÝ TVÁŘE III. divize - východ / 2017 17. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.10.2017 LOS TRAFIKOS III. divize - východ / 2017 17. 1 x OP, 1 x bez čísla 150 Kč uhrazeno finance týmu
10.10.2017 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2017 17. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.10.2017 PERPETUUM NEMOBILE III. divize - východ / 2017 17. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.10.2017 ARESBULL II. divize - východ / 2017 17. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.10.2017 NAFTAŘI II. divize - východ / 2017 17. 1 x bez čísla, 1 x bez míče 100 Kč uhrazeno finance týmu
10.10.2017 ORGASTICO II. divize - východ / 2017 17. ŽK, ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
10.10.2017 FC MASHINA II. divize - východ / 2017 17. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.10.2017 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2017 17. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
05.10.2017 OTROKÁŘI III. divize - západ / 2017 16. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.10.2017 1.FC KNAJPA III. divize - západ / 2017 16. opožděný nástup (10 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.10.2017 CS PERMONÍK III. divize - sever / 2017 16. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.10.2017 MAJKOVI KAŠIČKY III. divize - sever / 2017 16. 1 x bez dresů 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.10.2017 RISAEDLU BUKAKE III. divize - sever / 2017 16. bez regulérního zápisů 100 Kč uhrazeno finance týmu
05.10.2017 WANNER ADAPT A.S. III. divize - sever / 2017 16. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
05.10.2017 FC RASTA I. divize / 2017 16. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.10.2017 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2017 16. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
04.10.2017 SK PATIČKA II. divize - západ / 2017 16. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
04.10.2017 1.FC ZLOMKOTNÍK II. divize - západ / 2017 16. bez regulérního zápisů 100 Kč uhrazeno finance týmu
04.10.2017 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2017 16. 1 x OP, bez míčů 200 Kč uhrazeno finance týmu
04.10.2017 DATIS II. divize - západ / 2017 16. 2 x bez čísla v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
03.10.2017 FC GHETO II. divize - východ / 2017 16. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
03.10.2017 ORGASTICO II. divize - východ / 2017 16. brankář bez dresů 50 Kč uhrazeno finance týmu
03.10.2017 NAFTAŘI II. divize - východ / 2017 16. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
03.10.2017 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2017 16. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
03.10.2017 PERPETUUM NEMOBILE III. divize - východ / 2017 16. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
03.10.2017 SCIPIO S HELMET III. divize - východ / 2017 16. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
28.09.2017 MAŽŇÁCI III. divize - západ / 2017 15. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
28.09.2017 OTROKÁŘI III. divize - západ / 2017 15. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
28.09.2017 GALACTICOS III. divize - západ / 2017 15. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
28.09.2017 LOUŽE III. divize - západ / 2017 15. opožděný nástup (9 minut), 2 x bez čísla 150 Kč uhrazeno finance týmu
28.09.2017 MAJKOVI KAŠIČKY III. divize - sever / 2017 15. 2 x bez míče, 1 x bez čísla 150 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2017 DATIS II. divize - západ / 2017 15. 3 x ŽK 90 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2017 KULATEEMO II. divize - západ / 2017 15. 4 x ŽK 120 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2017 LOPTOŠI II. divize - západ / 2017 15. opožděný nástup 50 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2017 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2017 15. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2017 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2017 15. opožděný nástup 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.09.2017 10° III. divize - východ / 2017 15. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.09.2017 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2017 15. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.09.2017 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2017 15. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.09.2017 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2017 15. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.09.2017 FC MASHINA II. divize - východ / 2017 15. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.09.2017 FC KEBOURY II. divize - východ / 2017 15. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.09.2017 ARESBULL II. divize - východ / 2017 15. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.09.2017 VZP LUFŤÁCI II. divize - východ / 2017 15. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.09.2017 FC GHETO II. divize - východ / 2017 15. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2017 1.FC KNAJPA III. divize - západ / 2017 14. ŽK, kapitán bez pásky 80 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2017 AČ FOOSMEN III. divize - západ / 2017 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2017 LOUŽE III. divize - západ / 2017 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2017 RISAEDLU BUKAKE III. divize - sever / 2017 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2017 AMANTES III. divize - sever / 2017 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2017 UMĚLCI Z PRAHY III. divize - sever / 2017 14. 1 x bez dresů, ŽK 80 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2017 FC RASTA I. divize / 2017 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2017 SAVAGES I. divize / 2017 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2017 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2017 14. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2017 PANŤÁCI II. divize - západ / 2017 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2017 1.FC ZLOMKOTNÍK II. divize - západ / 2017 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2017 PRAGUE ZOOMEN II. divize - západ / 2017 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
19.09.2017 LOS TRAFIKOS III. divize - východ / 2017 14. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
19.09.2017 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2017 14. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.09.2017 SCIPIO S HELMET III. divize - východ / 2017 14. kapitán bez pásky, 1 x bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
19.09.2017 FC MASHINA II. divize - východ / 2017 14. ŽK, 1 x bez čísla v zápise 80 Kč uhrazeno finance týmu
19.09.2017 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2017 14. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.09.2017 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2017 13. opožděný nástup (10 minut), 5 x OP 550 Kč uhrazeno finance týmu
14.09.2017 SAVAGES I. divize / 2017 13. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.09.2017 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2017 13. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.09.2017 FC VLTAVÍN I. divize / 2017 13. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
14.09.2017 A.I.R. 1870 III. divize - západ / 2017 13. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.09.2017 OTROKÁŘI III. divize - západ / 2017 13. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.09.2017 DAFC III. divize - západ / 2017 13. ŽK, 1 x bez čísla 80 Kč uhrazeno finance týmu
14.09.2017 AČ FOOSMEN III. divize - západ / 2017 13. ŽK, 1 x bez čísla 80 Kč uhrazeno finance týmu
14.09.2017 LOUŽE III. divize - západ / 2017 13. 2 x bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2017 SK PATIČKA II. divize - západ / 2017 13. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2017 KULATEEMO II. divize - západ / 2017 13. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
12.09.2017 PERPETUUM NEMOBILE III. divize - východ / 2017 13. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
12.09.2017 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2017 13. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
12.09.2017 ROZJETEJ STROJ III. divize - východ / 2017 13. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
12.09.2017 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2017 13. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
12.09.2017 ORGASTICO II. divize - východ / 2017 13. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
12.09.2017 FC KEBOURY II. divize - východ / 2017 13. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
12.09.2017 NAFTAŘI II. divize - východ / 2017 13. ŽK, 2 x bez čísla 130 Kč uhrazeno finance týmu
12.09.2017 VZP LUFŤÁCI II. divize - východ / 2017 13. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
12.09.2017 ARESBULL II. divize - východ / 2017 13. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.09.2017 FC FOFO III. divize - západ / 2017 12. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.09.2017 LOUŽE III. divize - západ / 2017 12. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.09.2017 1.FC GARDA I. divize / 2017 12. druhá kontumace 1500 Kč neuhrazeno finance týmu
06.09.2017 DATIS II. divize - západ / 2017 12. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
06.09.2017 LOPTOŠI II. divize - západ / 2017 12. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
05.09.2017 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2017 12. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.09.2017 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2017 12. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.09.2017 1.FC JIP III. divize - východ / 2017 12. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.09.2017 PERPETUUM NEMOBILE III. divize - východ / 2017 12. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.09.2017 ORGASTICO II. divize - východ / 2017 12. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
05.09.2017 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2017 12. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.09.2017 FC GHETO II. divize - východ / 2017 12. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.09.2017 NAFTAŘI II. divize - východ / 2017 12. 2 x bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
05.09.2017 FC KEBOURY II. divize - východ / 2017 12. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
29.06.2017 GALACTICOS III. divize - západ / 2017 11. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
29.06.2017 LOUŽE III. divize - západ / 2017 11. ŽK, ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
29.06.2017 WANNER ADAPT A.S. III. divize - sever / 2017 11. 2 x OP 200 Kč uhrazeno finance týmu
29.06.2017 UMĚLCI Z PRAHY III. divize - sever / 2017 11. 1 x míč 50 Kč uhrazeno finance týmu
29.06.2017 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2017 11. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
29.06.2017 1.FC GARDA I. divize / 2017 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
29.06.2017 GUMÍDCI I. divize / 2017 11. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
29.06.2017 FC RASTA I. divize / 2017 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2017 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2017 11. ČK 70 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2017 KULATEEMO II. divize - západ / 2017 11. ČK, 1 x bez čísla v zápise 120 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2017 SK PATIČKA II. divize - západ / 2017 11. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
27.06.2017 PERPETUUM NEMOBILE III. divize - východ / 2017 11. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
27.06.2017 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2017 11. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
27.06.2017 FC GHETO II. divize - východ / 2017 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.06.2017 FC MASHINA II. divize - východ / 2017 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.06.2017 NAFTAŘI II. divize - východ / 2017 11. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
27.06.2017 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2017 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.06.2017 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2017 11. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.06.2017 1.FC KNAJPA III. divize - západ / 2017 10. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
22.06.2017 GALACTICOS III. divize - západ / 2017 10. neregulérní zápis 100 Kč uhrazeno finance týmu
22.06.2017 FC FOFO III. divize - západ / 2017 10. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
22.06.2017 MAJKOVI KAŠIČKY III. divize - sever / 2017 10. 1 x bez dresu 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.06.2017 WANNER ADAPT A.S. III. divize - sever / 2017 10. 2 x OP 200 Kč uhrazeno finance týmu
22.06.2017 1.FC GARDA I. divize / 2017 10. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
22.06.2017 GUMÍDCI I. divize / 2017 10. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
21.06.2017 KULATEEMO II. divize - západ / 2017 10. bez míčů, 1 x OP 200 Kč uhrazeno finance týmu
21.06.2017 1.FC ZLOMKOTNÍK II. divize - západ / 2017 10. 1 x OP, ŽK 130 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2017 SCIPIO S HELMET III. divize - východ / 2017 10. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2017 LOS TRAFIKOS III. divize - východ / 2017 10. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2017 FC KEBOURY II. divize - východ / 2017 10. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2017 ARESBULL II. divize - východ / 2017 10. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2017 NAFTAŘI II. divize - východ / 2017 10. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
20.06.2017 FC MASHINA II. divize - východ / 2017 10. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
15.06.2017 RISAEDLU BUKAKE III. divize - sever / 2017 9. nepodepsaný zápis 200 Kč uhrazeno finance týmu
15.06.2017 MAJKOVI KAŠIČKY III. divize - sever / 2017 9. 2 x bez dresů 100 Kč uhrazeno finance týmu
15.06.2017 AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED III. divize - sever / 2017 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
15.06.2017 OTROKÁŘI III. divize - západ / 2017 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
15.06.2017 DAFC III. divize - západ / 2017 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
15.06.2017 1.FC KUKABUS III. divize - západ / 2017 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
15.06.2017 FC RASTA I. divize / 2017 9. neregulérní obuv 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.06.2017 FC VLTAVÍN I. divize / 2017 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2017 LOPTOŠI II. divize - západ / 2017 9. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2017 1.FC ZLOMKOTNÍK II. divize - západ / 2017 9. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2017 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2017 9. bez míčů 100 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2017 DATIS II. divize - západ / 2017 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
13.06.2017 1.FC JIP III. divize - východ / 2017 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
13.06.2017 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2017 9. brankář bez čísla, ŽK 80 Kč uhrazeno finance týmu
13.06.2017 NAFTAŘI II. divize - východ / 2017 9. 2 x OP, ŽK 230 Kč uhrazeno finance týmu
13.06.2017 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2017 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
08.06.2017 AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED III. divize - sever / 2017 8. opožděný nástup (7 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.06.2017 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2017 8. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
08.06.2017 CHEMIE I. divize / 2017 8. ŽK, brankář bez čísla 80 Kč uhrazeno finance týmu
08.06.2017 1.FC GARDA I. divize / 2017 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
08.06.2017 FC FOFO III. divize - západ / 2017 8. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
08.06.2017 AČ FOOSMEN III. divize - západ / 2017 8. 2 x bez čísla v zápise, neoznačen brankář v zápise 150 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2017 FC VÝRON II. divize - západ / 2017 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2017 DATIS II. divize - západ / 2017 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2017 PANŤÁCI II. divize - západ / 2017 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
06.06.2017 FC MASHINA II. divize - východ / 2017 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
06.06.2017 NAFTAŘI II. divize - východ / 2017 8. 2 x OP 200 Kč uhrazeno finance týmu
06.06.2017 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2017 8. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
06.06.2017 FC KEBOURY II. divize - východ / 2017 8. 2 x OP 200 Kč uhrazeno finance týmu
06.06.2017 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2017 8. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.06.2017 GALACTICOS III. divize - západ / 2017 7. ŽK, ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
01.06.2017 DAFC III. divize - západ / 2017 7. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
01.06.2017 MAJKOVI KAŠIČKY III. divize - sever / 2017 7. 1 x bez dresu 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.06.2017 FC RASTA I. divize / 2017 7. 2 x bez čísla v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2017 1.FC ZLOMKOTNÍK II. divize - západ / 2017 7. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2017 LOPTOŠI II. divize - západ / 2017 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
30.05.2017 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2017 7. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
30.05.2017 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2017 7. 2 x stejné číslo (č.17) 50 Kč uhrazeno finance týmu
30.05.2017 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2017 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
30.05.2017 ROZJETEJ STROJ III. divize - východ / 2017 7. 2 x ŽK, 1 x bez dresu a čísla 130 Kč uhrazeno finance týmu
30.05.2017 ARESBULL II. divize - východ / 2017 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
30.05.2017 FC KEBOURY II. divize - východ / 2017 7. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
25.05.2017 MAJKOVI KAŠIČKY III. divize - sever / 2017 6. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
25.05.2017 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2017 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
25.05.2017 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2017 6. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
25.05.2017 1.FC KNAJPA III. divize - západ / 2017 6. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
25.05.2017 FC FOFO III. divize - západ / 2017 6. 1 x OP, 1 x bez čísla v zápise 150 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2017 KULATEEMO II. divize - západ / 2017 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2017 SK PATIČKA II. divize - západ / 2017 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2017 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2017 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2017 FC VÝRON II. divize - západ / 2017 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2017 LOPTOŠI II. divize - západ / 2017 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2017 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2017 6. ČK 70 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2017 1.FC JIP III. divize - východ / 2017 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2017 LOS TRAFIKOS III. divize - východ / 2017 6. 1 x stejné číslo 50 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2017 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2017 6. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2017 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2017 6. 1 x neregulérní obuv 50 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2017 PERPETUUM NEMOBILE III. divize - východ / 2017 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2017 ARESBULL II. divize - východ / 2017 6. ŽK, 1 x bez čísla v zápise 80 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2017 ORGASTICO II. divize - východ / 2017 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
23.05.2017 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2017 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
18.05.2017 PČZ III. divize - západ / 2017 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
18.05.2017 FC FOFO III. divize - západ / 2017 5. 2 x OP 200 Kč uhrazeno finance týmu
18.05.2017 GALACTICOS III. divize - západ / 2017 5. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
18.05.2017 RISAEDLU BUKAKE III. divize - sever / 2017 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
18.05.2017 FC VLTAVÍN I. divize / 2017 5. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
18.05.2017 CHEMIE I. divize / 2017 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
18.05.2017 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2017 5. 2 x OP, 1 x bez čísla, 1 x neregulérní obuv 300 Kč uhrazeno finance týmu
17.05.2017 1.FC ZLOMKOTNÍK II. divize - západ / 2017 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.05.2017 SK PATIČKA II. divize - západ / 2017 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.05.2017 DATIS II. divize - západ / 2017 5. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2017 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2017 5. ČK, opožděný nástup (9 minut) 120 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2017 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2017 5. neregulérní obuv 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2017 FC GHETO II. divize - východ / 2017 5. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2017 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2017 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2017 VZP LUFŤÁCI II. divize - východ / 2017 5. 1 x míč 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2017 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2017 5. 1 x OP, 2 x ŽK 160 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2017 ARESBULL II. divize - východ / 2017 5. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.05.2017 FC KEBOURY II. divize - východ / 2017 5. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
11.05.2017 AČ FOOSMEN III. divize - západ / 2017 4. 1x dres bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
11.05.2017 FC FOFO III. divize - západ / 2017 4. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
11.05.2017 AMANTES III. divize - sever / 2017 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
11.05.2017 CHEMIE I. divize / 2017 4. ŽK, brankář bez čísla 80 Kč uhrazeno finance týmu
11.05.2017 GUMÍDCI I. divize / 2017 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
11.05.2017 FC RASTA I. divize / 2017 4. brankář bez čísla, neregulérní obuv, 1 x bez čísla 150 Kč uhrazeno finance týmu
10.05.2017 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2017 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.05.2017 FC ŠEBÁNEK II. divize - západ / 2017 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.05.2017 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2017 4. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
09.05.2017 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2017 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
09.05.2017 ARESBULL II. divize - východ / 2017 4. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
09.05.2017 NAFTAŘI II. divize - východ / 2017 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
09.05.2017 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2017 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
09.05.2017 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2017 4. ŽK, neoznačen kapitán ani brankář v zápise 130 Kč uhrazeno finance týmu
09.05.2017 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2017 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
04.05.2017 AMANTES III. divize - sever / 2017 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
04.05.2017 RISAEDLU BUKAKE III. divize - sever / 2017 3. 2 x OP 200 Kč uhrazeno finance týmu
04.05.2017 GUMÍDCI I. divize / 2017 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
04.05.2017 1.FC GARDA I. divize / 2017 3. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
04.05.2017 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2017 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
04.05.2017 FC RASTA I. divize / 2017 3. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
04.05.2017 A.I.R. 1870 III. divize - západ / 2017 3. ČK 70 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2017 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2017 3. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2017 KULATEEMO II. divize - západ / 2017 3. 2 x ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2017 LOPTOŠI II. divize - západ / 2017 3. ŽK, ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2017 10° III. divize - východ / 2017 3. 1 x bez čísla (brankář) 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2017 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2017 3. 2 x stejné číslo (č.17) 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2017 FC VINOHRADY III. divize - východ / 2017 3. neregulérní obuv 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2017 SCIPIO S HELMET III. divize - východ / 2017 3. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2017 FC MASHINA II. divize - východ / 2017 3. 2 x ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2017 VZP LUFŤÁCI II. divize - východ / 2017 3. 2 x ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2017 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2017 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2017 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2017 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2017 ORGASTICO II. divize - východ / 2017 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2017 NAFTAŘI II. divize - východ / 2017 3. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
02.05.2017 FC KEBOURY II. divize - východ / 2017 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.04.2017 1.FC KUKABUS III. divize - západ / 2017 2. bez míčů 100 Kč uhrazeno finance týmu
27.04.2017 AČ FOOSMEN III. divize - západ / 2017 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.04.2017 OTROKÁŘI III. divize - západ / 2017 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.04.2017 FC RASTA I. divize / 2017 2. ŽK, 1 x bez čísla 80 Kč uhrazeno finance týmu
27.04.2017 GUMÍDCI I. divize / 2017 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.04.2017 PRAGUE ZOOMEN II. divize - západ / 2017 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.04.2017 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2017 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
25.04.2017 ORGASTICO II. divize - východ / 2017 2. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
25.04.2017 FC KEBOURY II. divize - východ / 2017 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.04.2017 CHEMIE I. divize / 2017 1. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.04.2017 SAVAGES I. divize / 2017 1. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.04.2017 FC VLTAVÍN I. divize / 2017 1. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
19.04.2017 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2017 1. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
18.04.2017 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2017 1. 1 x míč 50 Kč uhrazeno finance týmu
18.04.2017 AS BENCHWARMERS III. divize - východ / 2017 1. 1x bez čísla, 1 x míč 100 Kč uhrazeno finance týmu
18.04.2017 PERPETUUM NEMOBILE III. divize - východ / 2017 1. 1x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
18.04.2017 SCIPIO S HELMET III. divize - východ / 2017 1. ŽK, ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
18.04.2017 ROZJETEJ STROJ III. divize - východ / 2017 1. ŽK, ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
17.11.2016 AČ FOOSMEN IV. divize - západ / 2016 22. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.11.2016 MAJKOVI KAŠIČKY IV. divize - západ / 2016 22. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.11.2016 FK BOTIČ III. divize - sever / 2016 22. ŽK 30 Kč neuhrazeno finance týmu
17.11.2016 WANNER ADAPT A.S. III. divize - sever / 2016 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.11.2016 FC RASTA I. divize / 2016 22. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.11.2016 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2016 22. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.11.2016 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2016 22. druhá kontumace 1500 Kč uhrazeno finance týmu
16.11.2016 AC ZLATÝ TYGR II. divize - západ / 2016 22. druhá kontumace 1500 Kč neuhrazeno finance týmu
15.11.2016 SK PATIČKA III. divize - východ / 2016 22. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.11.2016 TP VISION III. divize - východ / 2016 22. kontumace 1000 Kč neuhrazeno finance týmu
15.11.2016 NAFTAŘI II. divize - východ / 2016 22. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
15.11.2016 FC GHETO II. divize - východ / 2016 22. druhá kontumace 1500 Kč uhrazeno finance týmu
10.11.2016 DŘEVÁCI IV. divize - západ / 2016 21. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.11.2016 ZÁVODNÍ RADA IV. divize - západ / 2016 21. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.11.2016 1.FC KNAJPA IV. divize - západ / 2016 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.11.2016 MAJKOVI KAŠIČKY IV. divize - západ / 2016 21. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
10.11.2016 FC RASTA I. divize / 2016 21. opožděný nástup 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.11.2016 CHEMIE I. divize / 2016 21. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.11.2016 GUMÍDCI I. divize / 2016 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.11.2016 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2016 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.11.2016 1.FC GARDA I. divize / 2016 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
09.11.2016 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2016 21. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2016 FC ŠEBÁNEK III. divize - východ / 2016 21. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2016 SK PATIČKA III. divize - východ / 2016 21. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2016 NAFTAŘI II. divize - východ / 2016 21. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2016 FC GHETO II. divize - východ / 2016 21. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
08.11.2016 VZP LUFŤÁCI II. divize - východ / 2016 21. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
03.11.2016 MAJKOVI KAŠIČKY IV. divize - západ / 2016 20. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
03.11.2016 GUMÍDCI I. divize / 2016 20. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
03.11.2016 FC RASTA I. divize / 2016 20. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
03.11.2016 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2016 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
02.11.2016 LOPTOŠI II. divize - západ / 2016 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
02.11.2016 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2016 20. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.11.2016 PANŤÁCI II. divize - západ / 2016 20. 2 x dres bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2016 NAFTAŘI II. divize - východ / 2016 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2016 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2016 20. opožděný nástup (7 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2016 FC BAREAL II. divize - východ / 2016 20. 2 x ŽK, ČK 130 Kč neuhrazeno finance týmu
01.11.2016 ARESBULL II. divize - východ / 2016 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2016 FC GHETO II. divize - východ / 2016 20. neoznačen kapitán ani brankář v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2016 SK PATIČKA III. divize - východ / 2016 20. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2016 TP VISION III. divize - východ / 2016 20. brankář bez čísla 50 Kč neuhrazeno finance týmu
01.11.2016 PANTEROS NEGROS IV. divize - východ / 2016 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
01.11.2016 KAMENNÝ TVÁŘE IV. divize - východ / 2016 20. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.10.2016 GUMÍDCI I. divize / 2016 19. 1 x bez dresu, opožděný nástup (10 minut), administrativní chyba 400 Kč uhrazeno finance týmu
27.10.2016 1.FC GARDA I. divize / 2016 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.10.2016 FC RASTA I. divize / 2016 19. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
27.10.2016 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2016 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.10.2016 FC VLTAVÍN I. divize / 2016 19. ŽK, kapitán bez pásky 80 Kč uhrazeno finance týmu
27.10.2016 RISAEDLU BUKAKE III. divize - sever / 2016 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.10.2016 PČZ IV. divize - západ / 2016 19. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
27.10.2016 AČ FOOSMEN IV. divize - západ / 2016 19. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
27.10.2016 DŘEVÁCI IV. divize - západ / 2016 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.10.2016 KULATEEMO II. divize - západ / 2016 19. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.10.2016 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2016 19. opožděný nástup (15 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.10.2016 DATIS II. divize - západ / 2016 19. neoznačen kapitán ani brankář v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
26.10.2016 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2016 19. ŽK, 1 x bez čísla 80 Kč uhrazeno finance týmu
26.10.2016 LOPTOŠI II. divize - západ / 2016 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.10.2016 GALACTICOS II. divize - západ / 2016 19. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
25.10.2016 1.FC JIP IV. divize - východ / 2016 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
25.10.2016 LOS TRAFIKOS IV. divize - východ / 2016 19. ČK 70 Kč uhrazeno finance týmu
25.10.2016 ROZJETEJ STROJ III. divize - východ / 2016 19. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
25.10.2016 FC GHETO II. divize - východ / 2016 19. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
25.10.2016 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2016 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
25.10.2016 FC KEBOURY II. divize - východ / 2016 19. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
25.10.2016 FC BAREAL II. divize - východ / 2016 19. ŽK 30 Kč neuhrazeno finance týmu
20.10.2016 PRŤKOVÉ I. divize / 2016 18. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
20.10.2016 1.FC GARDA I. divize / 2016 18. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.10.2016 SAVAGES I. divize / 2016 18. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.10.2016 FC VLTAVÍN I. divize / 2016 18. 5 x bez dresu 250 Kč uhrazeno finance týmu
20.10.2016 RISAEDLU BUKAKE III. divize - sever / 2016 18. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
20.10.2016 ZÁVODNÍ RADA IV. divize - západ / 2016 18. 2 x bez čísla v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
20.10.2016 PČZ IV. divize - západ / 2016 18. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.10.2016 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2016 18. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
19.10.2016 AMANTES II. divize - západ / 2016 18. brankář bez čísla, opožděný nástup (9 minut) 100 Kč uhrazeno finance týmu
18.10.2016 SK PATIČKA III. divize - východ / 2016 18. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
18.10.2016 ARESBULL II. divize - východ / 2016 18. ČK 70 Kč uhrazeno finance týmu
18.10.2016 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2016 18. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
18.10.2016 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2016 18. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
13.10.2016 PČZ IV. divize - západ / 2016 13. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
13.10.2016 DŘEVÁCI IV. divize - západ / 2016 17. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.10.2016 FC VÝRON III. divize - sever / 2016 17. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
13.10.2016 FC VLTAVÍN I. divize / 2016 17. opožděný nástup (10 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.10.2016 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2016 17. ČK 70 Kč uhrazeno finance týmu
13.10.2016 CHEMIE I. divize / 2016 17. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
13.10.2016 GUMÍDCI I. divize / 2016 17. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
13.10.2016 PRŤKOVÉ I. divize / 2016 17. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.10.2016 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2016 17. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
12.10.2016 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2016 17. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2016 SK PATIČKA III. divize - východ / 2016 17. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2016 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2016 17. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2016 FC BAREAL II. divize - východ / 2016 17. 7 x bez čísla v zápise 350 Kč neuhrazeno finance týmu
11.10.2016 NAFTAŘI II. divize - východ / 2016 17. 5 x bez čísla v zápise 250 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2016 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2016 17. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
11.10.2016 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2016 17. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
06.10.2016 1.FC KNAJPA IV. divize - západ / 2016 16. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
06.10.2016 AČ FOOSMEN IV. divize - západ / 2016 16. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
06.10.2016 WANNER ADAPT A.S. III. divize - sever / 2016 16. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
06.10.2016 GUMÍDCI I. divize / 2016 16. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
06.10.2016 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2016 16. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
06.10.2016 PRŤKOVÉ I. divize / 2016 16. 2 x bez čísla v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
06.10.2016 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2016 16. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
05.10.2016 PRAGUE ZOOMEN II. divize - západ / 2016 16. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
05.10.2016 AC ZLATÝ TYGR II. divize - západ / 2016 16. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.10.2016 PANŤÁCI II. divize - západ / 2016 16. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
04.10.2016 SK PATIČKA III. divize - východ / 2016 16. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
04.10.2016 ORGASTICO III. divize - východ / 2016 16. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
04.10.2016 FC BAREAL II. divize - východ / 2016 16. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
04.10.2016 FC GHETO II. divize - východ / 2016 16. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
04.10.2016 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2016 16. ČK 70 Kč uhrazeno finance týmu
04.10.2016 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2016 16. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
29.09.2016 RISAEDLU BUKAKE III. divize - sever / 2016 15. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
29.09.2016 WANNER ADAPT A.S. III. divize - sever / 2016 15. bez regulérního zápisu 100 Kč uhrazeno finance týmu
29.09.2016 CHEMIE I. divize / 2016 15. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
29.09.2016 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2016 15. ŽK, neoznačen brankář v zápise 80 Kč uhrazeno finance týmu
29.09.2016 PRŤKOVÉ I. divize / 2016 15. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
28.09.2016 AMANTES II. divize - západ / 2016 15. 2 x dres bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2016 FC VINOHRADY IV. divize - východ / 2016 15. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2016 NAFTAŘI II. divize - východ / 2016 15. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2016 SPORTING 2000 II. divize - východ / 2016 15. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2016 ARESBULL II. divize - východ / 2016 15. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2016 FC BAREAL II. divize - východ / 2016 15. ČK 70 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2016 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2016 15. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
27.09.2016 FC KEBOURY II. divize - východ / 2016 15. druhá kontumace 1500 Kč uhrazeno finance týmu
22.09.2016 MAJKOVI KAŠIČKY IV. divize - západ / 2016 14. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.09.2016 GUMÍDCI I. divize / 2016 14. ČK, opožděný nástup (3 minuty) 120 Kč uhrazeno finance týmu
22.09.2016 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2016 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
22.09.2016 FC VLTAVÍN I. divize / 2016 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
22.09.2016 SAVAGES I. divize / 2016 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
22.09.2016 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2016 14. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2016 AMANTES II. divize - západ / 2016 14. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2016 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2016 14. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2016 GALACTICOS II. divize - západ / 2016 14. opožděný nástup (11 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2016 LOPTOŠI II. divize - západ / 2016 14. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
21.09.2016 PANŤÁCI II. divize - západ / 2016 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2016 FC MASHINA III. divize - východ / 2016 14. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2016 SK PATIČKA III. divize - východ / 2016 14. ŽK, 2 x bez čísla v zápise 130 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2016 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2016 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2016 FC BAREAL II. divize - východ / 2016 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2016 FC KEBOURY II. divize - východ / 2016 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2016 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2016 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2016 KAMENNÝ TVÁŘE IV. divize - východ / 2016 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2016 PERPETUUM NEMOBILE IV. divize - východ / 2016 14. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.09.2016 LOS TRAFIKOS IV. divize - východ / 2016 14. ŽK, ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
15.09.2016 AČ FOOSMEN IV. divize - západ / 2016 13. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.09.2016 1.FC KUKABUS IV. divize - západ / 2016 13. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
15.09.2016 FC VLTAVÍN I. divize / 2016 13. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.09.2016 FC RASTA I. divize / 2016 13. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.09.2016 CHEMIE I. divize / 2016 13. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
15.09.2016 GUMÍDCI I. divize / 2016 13. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
14.09.2016 KULATEEMO II. divize - západ / 2016 13. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.09.2016 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2016 13. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.09.2016 PRAGUE ZOOMEN II. divize - západ / 2016 13. ČK 70 Kč uhrazeno finance týmu
14.09.2016 OTROKÁŘI II. divize - západ / 2016 13. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
14.09.2016 GALACTICOS II. divize - západ / 2016 13. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
14.09.2016 TWIN reality, s.r.o. II. divize - západ / 2016 13. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2016 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2016 13. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2016 FC FOXES III. divize - východ / 2016 13. druhá kontumace 1500 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2016 ORGASTICO III. divize - východ / 2016 13. 1 x dres bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2016 FC ŠEBÁNEK III. divize - východ / 2016 13. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2016 FC MASHINA III. divize - východ / 2016 13. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
13.09.2016 10° IV. divize - východ / 2016 13. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.09.2016 A.I.R. 1870 III. divize - sever / 2016 12. ŽK, 1 x bez dresů 80 Kč uhrazeno finance týmu
08.09.2016 FK BOTIČ III. divize - sever / 2016 12. ŽK, kapitán bez pásky 80 Kč uhrazeno finance týmu
08.09.2016 FC ATLETO PRAHA I. divize / 2016 12. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
08.09.2016 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2016 12. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
08.09.2016 AČ FOOSMEN IV. divize - západ / 2016 12. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.09.2016 DŘEVÁCI IV. divize - západ / 2016 12. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
08.09.2016 MAŽŇÁCI IV. divize - západ / 2016 12. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.09.2016 MAJKOVI KAŠIČKY IV. divize - západ / 2016 12. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.09.2016 AC ZLATÝ TYGR II. divize - západ / 2016 12. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
07.09.2016 AMANTES II. divize - západ / 2016 12. ŽK, ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
07.09.2016 LOPTOŠI II. divize - západ / 2016 12. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.09.2016 OTROKÁŘI II. divize - západ / 2016 12. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.09.2016 KULATEEMO II. divize - západ / 2016 12. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
06.09.2016 AS BENCHWARMERS IV. divize - východ / 2016 12. ČK 70 Kč uhrazeno finance týmu
06.09.2016 FC FOXES III. divize - východ / 2016 12. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
06.09.2016 VZP LUFŤÁCI II. divize - východ / 2016 12. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
06.09.2016 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2016 12. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
06.09.2016 NAFTAŘI II. divize - východ / 2016 12. bez míčů 100 Kč uhrazeno finance týmu
30.06.2016 AČ FOOSMEN IV. divize - západ / 2016 11. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
30.06.2016 CS PERMONÍK III. divize - sever / 2016 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
30.06.2016 FC RASTA I. divize / 2016 11. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
30.06.2016 GUMÍDCI I. divize / 2016 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
29.06.2016 PRAGUE ZOOMEN II. divize - západ / 2016 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
29.06.2016 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2016 11. 1 x OP, ŽK 130 Kč uhrazeno finance týmu
29.06.2016 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2016 11. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
29.06.2016 OTROKÁŘI II. divize - západ / 2016 11. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2016 FC KEBOURY II. divize - východ / 2016 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2016 FC BAREAL II. divize - východ / 2016 11. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2016 FC FOXES III. divize - východ / 2016 11. bez míčů 100 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2016 FC MASHINA III. divize - východ / 2016 11. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2016 ORGASTICO III. divize - východ / 2016 11. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
28.06.2016 1.FC JIP IV. divize - východ / 2016 11. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
23.06.2016 AČ FOOSMEN IV. divize - západ / 2016 10. neoznačen kapitán ani brankář v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
23.06.2016 LOSERS OF UFTALAND III. divize - sever / 2016 10. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
23.06.2016 1.FC GARDA I. divize / 2016 10. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
23.06.2016 FC RASTA I. divize / 2016 10. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.06.2016 KULATEEMO II. divize - západ / 2016 10. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
22.06.2016 AC ZLATÝ TYGR II. divize - západ / 2016 10. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.06.2016 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2016 10. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
22.06.2016 DATIS II. divize - západ / 2016 10. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
21.06.2016 ORGASTICO III. divize - východ / 2016 10. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
21.06.2016 NAFTAŘI II. divize - východ / 2016 10. neoznačen kapitán ani brankář v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
21.06.2016 ARESBULL II. divize - východ / 2016 10. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
16.06.2016 ZÁVODNÍ RADA IV. divize - západ / 2016 9. 1 x neregulérní obuv 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.06.2016 AČ FOOSMEN IV. divize - západ / 2016 9. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.06.2016 RISAEDLU BUKAKE III. divize - sever / 2016 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
16.06.2016 CHEMIE I. divize / 2016 9. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
16.06.2016 FC RASTA I. divize / 2016 9. kapitán bez pásky, brankář bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
15.06.2016 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2016 9. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
15.06.2016 KULATEEMO II. divize - západ / 2016 9. ŽK, 1 x bez čísla v zápise 80 Kč uhrazeno finance týmu
15.06.2016 AMANTES II. divize - západ / 2016 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
15.06.2016 PANŤÁCI II. divize - západ / 2016 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2016 FC MASHINA III. divize - východ / 2016 9. 1 x bez čísla, 1 × bez míče 100 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2016 UMĚLCI Z PRAHY III. divize - východ / 2016 9. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2016 FC FOXES III. divize - východ / 2016 9. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2016 FC ATLETO PRAHA B III. divize - východ / 2016 9. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2016 ORGASTICO III. divize - východ / 2016 9. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2016 NAFTAŘI II. divize - východ / 2016 9. opožděný nástup (5 minut), kapitán bez pásky 100 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2016 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2016 9. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2016 FC BAREAL II. divize - východ / 2016 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2016 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2016 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2016 SPORTING 2000 II. divize - východ / 2016 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
14.06.2016 LOS TRAFIKOS IV. divize - východ / 2016 9. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
09.06.2016 ZÁVODNÍ RADA IV. divize - západ / 2016 8. 2 x stejné číslo (3) 50 Kč uhrazeno finance týmu
09.06.2016 RISAEDLU BUKAKE III. divize - sever / 2016 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
09.06.2016 FC RASTA I. divize / 2016 8. ŽK, kapitán bez pásky, 1 x bez míče 130 Kč uhrazeno finance týmu
09.06.2016 1.FC GARDA I. divize / 2016 8. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.06.2016 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2016 8. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
08.06.2016 DATIS II. divize - západ / 2016 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2016 SCIPIO S HELMET IV. divize - východ / 2016 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2016 BOCCA IV. divize - východ / 2016 8. ŽK, 1 x bez čísla, opožděný nástup (8 minut) 130 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2016 DAFC IV. divize - východ / 2016 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2016 ORGASTICO III. divize - východ / 2016 8. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2016 SK PATIČKA III. divize - východ / 2016 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2016 FC MASHINA III. divize - východ / 2016 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2016 FC GHETO II. divize - východ / 2016 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2016 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2016 8. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2016 FC KEBOURY II. divize - východ / 2016 8. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2016 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2016 8. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
07.06.2016 FC BAREAL II. divize - východ / 2016 8. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.06.2016 MAJKOVI KAŠIČKY IV. divize - západ / 2016 7. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.06.2016 1.FC KUKABUS IV. divize - západ / 2016 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
02.06.2016 FC VÝRON III. divize - sever / 2016 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
02.06.2016 SAVAGES I. divize / 2016 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
02.06.2016 FC RASTA I. divize / 2016 7. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
02.06.2016 CHEMIE I. divize / 2016 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
01.06.2016 LOPTOŠI II. divize - západ / 2016 7. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
01.06.2016 DATIS II. divize - západ / 2016 7. 2 x ŽK, ČK 130 Kč uhrazeno finance týmu
01.06.2016 GALACTICOS II. divize - západ / 2016 7. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.06.2016 AC ZLATÝ TYGR II. divize - západ / 2016 7. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.06.2016 KULATEEMO II. divize - západ / 2016 7. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
01.06.2016 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2016 7. bez míčů 100 Kč uhrazeno finance týmu
01.06.2016 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2016 7. bez regulérního zápisu 100 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2016 SK PATIČKA III. divize - východ / 2016 7. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2016 SK PATIČKA III. divize - východ / 2016 7. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2016 ORGASTICO III. divize - východ / 2016 7. ŽK, brankář bez čísla 80 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2016 FC ŠEBÁNEK III. divize - východ / 2016 7. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2016 FC FOXES III. divize - východ / 2016 7. 1 x OP, 2 x odlišný dres 200 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2016 UMĚLCI Z PRAHY III. divize - východ / 2016 7. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2016 ARESBULL II. divize - východ / 2016 7. ČK, 1 x bez čísla 120 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2016 RUCANOR TEAM II. divize - východ / 2016 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2016 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2016 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2016 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2016 7. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2016 FC BAREAL II. divize - východ / 2016 7. 4 x bez čísla v zápise, neoznačen brankář ani kapitán v zápise 300 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2016 FC KEBOURY II. divize - východ / 2016 7. ŽK, opožděný nástup (5 minut) 80 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2016 SCIPIO S HELMET IV. divize - východ / 2016 7. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
31.05.2016 LOS TRAFIKOS IV. divize - východ / 2016 7. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.05.2016 DŘEVÁCI IV. divize - západ / 2016 6. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.05.2016 AČ FOOSMEN IV. divize - západ / 2016 6. 2 x bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
26.05.2016 FC RASTA I. divize / 2016 6. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.05.2016 FC VLTAVÍN I. divize / 2016 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.05.2016 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2016 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.05.2016 GUMÍDCI I. divize / 2016 6. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
25.05.2016 KULATEEMO II. divize - západ / 2016 6. 1 x bez míče, 1x bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
25.05.2016 AC ZLATÝ TYGR II. divize - západ / 2016 6. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
25.05.2016 OTROKÁŘI II. divize - západ / 2016 6. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2016 FC GHETO II. divize - východ / 2016 6. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2016 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2016 6. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2016 ARESBULL II. divize - východ / 2016 6. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2016 ORGASTICO III. divize - východ / 2016 6. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
24.05.2016 FC FOXES III. divize - východ / 2016 6. 1 x OP, neoznačen brankář v zápise 150 Kč uhrazeno finance týmu
19.05.2016 LOUŽE IV. divize - západ / 2016 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
19.05.2016 1.FC KUKABUS IV. divize - západ / 2016 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
19.05.2016 MAŽŇÁCI IV. divize - západ / 2016 5. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.05.2016 ZÁVODNÍ RADA IV. divize - západ / 2016 5. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.05.2016 WANNER ADAPT A.S. III. divize - sever / 2016 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
19.05.2016 FC VLTAVÍN I. divize / 2016 5. ŽK, ČK, 1 x bez čísla v zápise 150 Kč uhrazeno finance týmu
19.05.2016 FC RASTA I. divize / 2016 5. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.05.2016 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2016 5. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.05.2016 GUMÍDCI I. divize / 2016 5. ŽK, opožděný nástup (5 minut) 80 Kč uhrazeno finance týmu
18.05.2016 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2016 5. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
18.05.2016 AC ZLATÝ TYGR II. divize - západ / 2016 5. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.05.2016 DAFC IV. divize - východ / 2016 5. ŽK, ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
17.05.2016 SK PATIČKA III. divize - východ / 2016 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.05.2016 FC MASHINA III. divize - východ / 2016 5. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.05.2016 FC GHETO II. divize - východ / 2016 5. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
17.05.2016 FC KEBOURY II. divize - východ / 2016 5. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.05.2016 KAMIKADZE XXL II. divize - východ / 2016 5. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
17.05.2016 VZP LUFŤÁCI II. divize - východ / 2016 5. ŽK, 2 x bez čísla v zápise 130 Kč uhrazeno finance týmu
12.05.2016 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2016 4. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
12.05.2016 FC RASTA I. divize / 2016 4. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
12.05.2016 PRŤKOVÉ I. divize / 2016 4. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
12.05.2016 1.FC KNAJPA IV. divize - západ / 2016 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
12.05.2016 AČ FOOSMEN IV. divize - západ / 2016 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
12.05.2016 DŘEVÁCI IV. divize - západ / 2016 4. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
12.05.2016 MAŽŇÁCI IV. divize - západ / 2016 4. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
11.05.2016 LOPTOŠI II. divize - západ / 2016 4. ŽK, neoznačen brankář v zápise 80 Kč uhrazeno finance týmu
11.05.2016 PRAGUE ZOOMEN II. divize - západ / 2016 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.05.2016 DAFC IV. divize - východ / 2016 4. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.05.2016 FC VINOHRADY IV. divize - východ / 2016 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.05.2016 KAMENNÝ TVÁŘE IV. divize - východ / 2016 4. ŽK, 1 x bez čísla v zápise 80 Kč uhrazeno finance týmu
10.05.2016 PERPETUUM NEMOBILE IV. divize - východ / 2016 4. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.05.2016 UMĚLCI Z PRAHY III. divize - východ / 2016 4. ŽK, kapitán bez pásky 80 Kč uhrazeno finance týmu
10.05.2016 FC GHETO II. divize - východ / 2016 4. opožděný nástup (10 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.05.2016 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2016 4. opožděný nástup (5 minut), 1 x bez čísla v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
10.05.2016 SPORTING 2000 II. divize - východ / 2016 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.05.2016 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2016 4. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.05.2016 FC BAREAL II. divize - východ / 2016 4. neoznačen kapitán ani brankář v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
10.05.2016 ARESBULL II. divize - východ / 2016 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.05.2016 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2016 4. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.05.2016 FC KEBOURY II. divize - východ / 2016 4. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
05.05.2016 ZÁVODNÍ RADA IV. divize - západ / 2016 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
05.05.2016 AČ FOOSMEN IV. divize - západ / 2016 3. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.05.2016 DŘEVÁCI IV. divize - západ / 2016 3. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.05.2016 CS PERMONÍK III. divize - sever / 2016 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
05.05.2016 FC RASTA I. divize / 2016 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
05.05.2016 SAVAGES I. divize / 2016 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
05.05.2016 1.FC GARDA I. divize / 2016 3. ČK 70 Kč uhrazeno finance týmu
05.05.2016 1.FC ZLOMKOTNÍK I. divize / 2016 3. ŽK + ČK 100 Kč uhrazeno finance týmu
04.05.2016 KULATEEMO II. divize - západ / 2016 3. 1 x odlišný dres, bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
04.05.2016 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2016 3. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
04.05.2016 AMANTES II. divize - západ / 2016 3. opožděný nástup (11 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2016 DAFC IV. divize - východ / 2016 3. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2016 PERPETUUM NEMOBILE IV. divize - východ / 2016 3. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2016 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2016 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2016 NAFTAŘI II. divize - východ / 2016 3. kapitán bez pásky 50 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2016 SPORTING 2000 II. divize - východ / 2016 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2016 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2016 3. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2016 VZP LUFŤÁCI II. divize - východ / 2016 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2016 FC KEBOURY II. divize - východ / 2016 3. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
03.05.2016 FC BAREAL II. divize - východ / 2016 3. opožděný nástup (5 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
28.04.2016 ZÁVODNÍ RADA IV. divize - západ / 2016 2. neoznačen kapitán v zápise, 1 x bez čísla v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
28.04.2016 AČ FOOSMEN IV. divize - západ / 2016 2. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
28.04.2016 LOUŽE IV. divize - západ / 2016 2. 2 x OP, neoznačen brankář v zápise 250 Kč uhrazeno finance týmu
28.04.2016 AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED III. divize - sever / 2016 2. 1 x bez čísla v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
28.04.2016 A.I.R. 1870 III. divize - sever / 2016 2. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
28.04.2016 PRŤKOVÉ I. divize / 2016 2. 1 x odlišný dres 50 Kč uhrazeno finance týmu
28.04.2016 WANNER ADAPT A.S. III. divize - sever / 2016 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
28.04.2016 GUMÍDCI I. divize / 2016 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
28.04.2016 ALIATEL CONNECTORS I. divize / 2016 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
28.04.2016 FC RASTA I. divize / 2016 2. 6 × OP, kapitán bez pásky 650 Kč uhrazeno finance týmu
27.04.2016 RSC MODŘANY II. divize - západ / 2016 2. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
27.04.2016 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2016 2. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.04.2016 1.FC JIP IV. divize - východ / 2016 2. ČK 70 Kč uhrazeno finance týmu
26.04.2016 FC VINOHRADY IV. divize - východ / 2016 2. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.04.2016 AS BENCHWARMERS IV. divize - východ / 2016 2. 1 x bez míče 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.04.2016 DAFC IV. divize - východ / 2016 2. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.04.2016 KAMENNÝ TVÁŘE IV. divize - východ / 2016 2. 2 x bez čísla v zápise 100 Kč uhrazeno finance týmu
26.04.2016 SCIPIO S HELMET IV. divize - východ / 2016 2. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.04.2016 VZP LUFŤÁCI II. divize - východ / 2016 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.04.2016 FC MASHINA III. divize - východ / 2016 2. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
26.04.2016 FC BAREAL II. divize - východ / 2016 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.04.2016 SPORTING 2000 II. divize - východ / 2016 2. 3 x ŽK 90 Kč uhrazeno finance týmu
26.04.2016 1.FC VRŠOVICE II. divize - východ / 2016 2. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
26.04.2016 FC KEBOURY II. divize - východ / 2016 2. ŽK, opožděný nástup (3 minuty) 80 Kč uhrazeno finance týmu
21.04.2016 MAJKOVI KAŠIČKY IV. divize - západ / 2016 1. 1 x bez čísla, 1 x bez míče 100 Kč uhrazeno finance týmu
21.04.2016 SAVAGES I. divize / 2016 1. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
21.04.2016 FC VLTAVÍN I. divize / 2016 1. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
20.04.2016 AMANTES II. divize - západ / 2016 1. ČK, 1 x bez míče 120 Kč uhrazeno finance týmu
20.04.2016 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2016 1. 2 x ŽK, 1 × bez čísla 110 Kč uhrazeno finance týmu
20.04.2016 PANŤÁCI II. divize - západ / 2016 1. 1 X bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
20.04.2016 DATIS II. divize - západ / 2016 1. bez regulérního zápisu 100 Kč uhrazeno finance týmu
20.04.2016 GALACTICOS II. divize - západ / 2016 1. odlepené číslo (6) 50 Kč uhrazeno finance týmu
20.04.2016 OTROKÁŘI II. divize - západ / 2016 1. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.04.2016 KAMENNÝ TVÁŘE IV. divize - východ / 2016 1. opožděný nástup (6 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.04.2016 LOS TRAFIKOS IV. divize - východ / 2016 1. neoznačen brankář v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
19.04.2016 1.FC JIP IV. divize - východ / 2016 1. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
19.04.2016 FC MASHINA III. divize - východ / 2016 1. kapitán bez pásky, 1 x bez čísla 100 Kč uhrazeno finance týmu
19.04.2016 LENOVO SUPER DOERS II. divize - východ / 2016 1. brankář bez čísla, ŽK 80 Kč uhrazeno finance týmu
19.04.2016 NAFTAŘI II. divize - východ / 2016 1. brankář bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
12.11.2015 PČZ IV. divize - západ / 2015 22. kontumace 1000 Kč uhrazeno finance týmu
12.11.2015 AČ FOOSMEN IV. divize - západ / 2015 22. opožděný nástup (6 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
12.11.2015 GUMÍDCI I. divize / 2015 22. 2 x ŽK 60 Kč uhrazeno finance týmu
12.11.2015 MIX AND MATCH I. divize / 2015 22. 1 x OP 100 Kč uhrazeno finance týmu
11.11.2015 BLITZKRIEG II. divize - západ / 2015 22. kapitán bez pásky, 1 x bez míče 100 Kč uhrazeno finance týmu
11.11.2015 1.FC ZLOMKOTNÍK II. divize - západ / 2015 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.11.2015 FC ŠEBÁNEK III. divize - východ / 2015 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.11.2015 PERPETUUM NEMOBILE IV. divize - východ / 2015 22. opožděný nástup (6 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.11.2015 FC VINOHRADY IV. divize - východ / 2015 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.11.2015 SA9T IV. divize - východ / 2015 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.11.2015 ROZJETEJ STROJ III. divize - východ / 2015 22. opožděný nástup (8 minut) 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.11.2015 ORGASTICO III. divize - východ / 2015 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.11.2015 AC LIKVIDACE III. divize - východ / 2015 22. ŽK 30 Kč uhrazeno finance týmu
10.11.2015 GUNNERS II. divize - východ / 2015 22. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
10.11.2015 FK OBLÍŽEK B II. divize - východ / 2015 22. 1 x bez čísla 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.11.2015 AČ FOOSMEN IV. divize - západ / 2015 21. neoznačen kapitán v zápise 50 Kč uhrazeno finance týmu
05.11.2015 ARESBULL I. divize / 2015 21. opožděný nástup (10 minut), 1 x bez míče 100 Kč uhrazeno finance týmu
05.11.2015 GUMÍDCI I. divize / 2015