Žyla Cup

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Narozeniny slaví

Kontakt

Michal Mirgos
Michal Kocurek
Jiří Pechouš ( 777 148 871 )
Václav Sladký ( 775 026 558 )


společnost NanoXXL s.r.o.
IČO 107 57 201
Se sídlem Rybná 716/24, Praha, Staré Město, PSČ: 110 00
Zapsaná u Městského soudu v Praze, v oddíle C, vložka 347908

Fotbal jinde

Error: http://www.eurofotbal.cz/feed/rss/

Aktuality

tým Aresbull se nepřipojí

18.04.2024 | | přečteno: 161x

    Pokud nenajdeme náhradní tým, napíšeme zprávu jak se upraví startovné a...

Informace pro sezónu 2024

02.04.2024 | | přečteno: 659x

  Důležité informace pro sezónu 2024:   ~ Pošlete soupisku hráčů pro novou...

Sezóna 2024 začne 15.dubna

22.03.2024 | | přečteno: 446x

Sezóna 2024..

16.01.2024 | | přečteno: 614x

    ..bude začínat opět v první polovině dubna - bližší informace (o složení...

III. divizi V sezóny 2023 vyhrálo Fly United!

01.12.2023 | | přečteno: 178x

    III. divize V - pondělí - 6 týmů ~ konečné výsledky divize PLAYOFF...

Výpis všech aktualit

Dnes se hraje

dnes se nehrají žádná utkání

Včera se hrálo

Čas Hřiště Domácí   Hosté Výsledek Duel
I. divize
ALIATEL CONNECTORS  pauza tento týden-:-duel
17:25GUMÍDCI  PANŤÁCI-:-duel
18:20FC RASTA  1.FC ZLOMKOTNÍK-:-duel
19:15CHEMIE  RISAEDLU BUKAKE-:-duel

Aktuální tabulky

I. divizeZB
1PANŤÁCI618
21.FC ZLOMKOT...715
3FC RASTA712
............
............
7GUMÍDCI72
8pauza tento ...00
9playoff00
II. divize - západZB
1TWIN reality...817
2FC VÝRON816
3BLITZKRIEG716
............
............
7pauza tento ...00
8playoff00
9LOSERS OF UF...70
III. divize - východZB
1FLY UNITED824
21.FC KNAJPA816
3LOUŽE88
............
............
5KULATEEMO67
6NIČEMNÝCH OT...96
7playoff00
III. divize - západZB
1FC ATLETO PR...721
21.FC VRŠOVIC...919
3PČZ817
............
............
11BOCCA82
12pauza tento ...00
13playoff00

Nejnovější zápasové reportáže

Reportáž k zápasu Napsal Za tým Datum
KAMENNÝ TVÁŘE - PERPETUUM NEMOBILE fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 06.05. 18:57
1.FC JIP - PERPETUUM NEMOBILE fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 18.04. 14:09
PERPETUUM NEMOBILE - ROZJETEJ STROJ fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 21.06. 11:49
PERPETUUM NEMOBILE - FC ATLETO PRAHA B fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 14.06. 18:56
1.FC JIP - PERPETUUM NEMOBILE fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 12.06. 09:31
PERPETUUM NEMOBILE - 10° fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 05.06. 12:15
PERPETUUM NEMOBILE - AS BENCHWARMERS fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 19.05. 12:23
PANTEROS NEGROS - PERPETUUM NEMOBILE fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 11.05. 13:19
PERPETUUM NEMOBILE - BOCCA fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 06.05. 14:08
LOS TRAFIKOS - PERPETUUM NEMOBILE fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 26.04. 15:18