Žyla Cup

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Kontakt

Michal Mirgos
Michal Kocurek
Jiří Pechouš ( 777 148 871 )
Václav Sladký ( 775 026 558 )


společnost NanoXXL s.r.o.
IČO 107 57 201
Se sídlem Rybná 716/24, Praha, Staré Město, PSČ: 110 00
Zapsaná u Městského soudu v Praze, v oddíle C, vložka 347908

Fotbal jinde

Error: http://www.eurofotbal.cz/feed/rss/

Aktuality

AČ Foosmen odstupují ze soutěže

18.05.2022 | | přečteno: 104x

   

NANOCUP 2022 - Memoriál Česlava Žyly

10.05.2022 | | přečteno: 214x

Vážení a milí a je to tady. NanoXXL ve spolupráci s fotbalovým oddilem SK Bašť, uvádí...

Změna rozlosování I. a III. div Z

26.04.2022 | | přečteno: 216x

  Změnilo se rozlosování I. divize a III. divize západ, a to od příštího týdne...

Rozlosování pro sezónu 2022 je hotové

14.04.2022 | | přečteno: 581x

Finální podoba divizí pro sezónu 2022

13.04.2022 | | přečteno: 449x

  Start I. divize, II. divize Z a III. divize V je posunut o týden. III. divize Z začíná...

Výpis všech aktualit

Dnes se hraje

Čas Hřiště Domácí   Hosté Utkání Duel Zápis
III. divize - západ
16:30KAMENNÝ TVÁŘE  ROZJETEJ STROJutkáníduelzápis k utkání
17:25KAMIKADZE XXL  BOCCAutkáníduelzápis k utkání
18:20FC ATLETO PRAHA  1.FC KUKABUSutkáníduelzápis k utkání
19:15LENOVO SUPER DOERS  1.FC VRŠOVICEutkáníduelzápis k utkání
20:10PERPETUUM NEMOBILE  PČZutkáníduelzápis k utkání
21:05SCIPIO S HELMET  10°utkáníduelzápis k utkání

Včera se hrálo

Čas Hřiště Domácí   Hosté Výsledek Duel
III. divize - východ
16:30KULATEEMO  volno-:-duel
17:25FC VINOHRADY  WANNER ADAPT A.S.-:-duel
18:201.FC KNAJPA  FLY UNITED-:-duel
19:15GALACTICOS  FC ATLETO PRAHA-:-duel
20:10PANTEROS NEGROS  LOUŽE-:-duel
21:05NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  Volný tým #1volno

Aktuální tabulky

I. divizeZB
1PANŤÁCI412
2SAVAGES49
3GUMÍDCI47
............
............
6ALIATEL CONN...46
71.FC ZLOMKOT...40
8FC MASHINA40
II. divize - západZB
1SK PATIČKA412
2EAST FIFE F....49
3RISAEDLU BUK...39
............
............
10FC VÝRON31
11volno00
12FC ŠEBÁNEK30
III. divize - východZB
1FC ATLETO PR...49
2WANNER ADAPT...39
3GALACTICOS36
............
............
9KULATEEMO33
10volno00
11PANTEROS NEG...30
III. divize - západZB
1FC ATLETO PR...512
21.FC VRŠOVIC...412
3KAMIKADZE XX...511
............
............
10SCIPIO S HEL...44
11BOCCA40
12KAMENNÝ TVÁŘ...40

Nejnovější zápasové reportáže

Reportáž k zápasu Napsal Za tým Datum
KAMENNÝ TVÁŘE - PERPETUUM NEMOBILE fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 06.05. 18:57
1.FC JIP - PERPETUUM NEMOBILE fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 18.04. 14:09
PERPETUUM NEMOBILE - ROZJETEJ STROJ fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 21.06. 11:49
PERPETUUM NEMOBILE - FC ATLETO PRAHA B fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 14.06. 18:56
1.FC JIP - PERPETUUM NEMOBILE fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 12.06. 09:31
PERPETUUM NEMOBILE - 10° fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 05.06. 12:15
PERPETUUM NEMOBILE - AS BENCHWARMERS fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 19.05. 12:23
PANTEROS NEGROS - PERPETUUM NEMOBILE fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 11.05. 13:19
PERPETUUM NEMOBILE - BOCCA fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 06.05. 14:08
LOS TRAFIKOS - PERPETUUM NEMOBILE fiksupojka PERPETUUM NEMOBILE 26.04. 15:18