bez fotoSuchánek Vladimír Útočník10
fotoVrba Michal Brankář32
bez fotoZíka Jaroslav  (kapitán)Obránce4

KOMENTÁŘ K ZÁPASU (domácí tým)

Vidím to podobně jako kolega kapitán z týmu Majkovi Kašičky. Vědomi si toho, že před námi stojí pravděpodobně horší soupeř (z drobné analýzy minulého ročníku, tak jsme to dosti odflákli. Projevil se i špatný fyzický fond, u většiny hráčů krom Bobra ;-).

Výborně nám zachytal brankář, vzadu to pokryl Bobr jinak to byla z naší strany vcelku bída. Soupeřův tým se snažil hrát sympaticky, ale krom 2 hráčů (nebudu jmenovat) jsem si tam nevšiml větší hrozby - bez urážky. Je to první zápas, nebylo to dobré ani z jedné strany.

Těším, se na odvetu. *14**4* a díky za celkem fair match (toho nejvyššího hráče jste tam dost okopováli, ale on má problém s kotníky tak je o to citlivější než kdybyste kopali do mě ... ) *19**18*
Vložil: Kcko
Vloženo: 19.04.2013 16:40
Upraveno celkem: 1x
Poslední úprava: 19.04.2013 16:41
[vložit / upravit komentář]
*1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12* *13* *14* *15* *16* *17* *18* *19* *20* *21* *22* *23* *24* *25* *26* *27* *28* *29* *30* *31* *32* *33* *34* *35* *36* *37* *38* *39* *40* *41* *42* *43*

KOMENTÁŘ K ZÁPASU (hostující tým)

Zasloužená výhra Dragonů, které dali základ hned v začátku zápasu. Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme 2:0. Pak jsme sice hru vyrovnali, ovšem do poločasu jsme dostali třetího. Soupeř neustále hrozil pěknýma akcema, trefil tyč ale do poločasu své vedení nenavýšil. My svých pár šancí trestuhodně zahodili, výborně chytal brankář domácích, ale někdy i naší lemplovinou. Z poslední akce půle jsme měli snížit, ale náš hroťák netrefil z metru hlavou prázdnou bránu.

Na začátku druhé půle jsme soupeře celkem zmáčkli, trochu díky zlepšenému výkonu, trochu díky tomu, že soupeř vědom si svého vedení se moc nikam nehnal. Navíc měli jen dva na střídání, tak možná i trošku odešli fyzicky. I tak soupeř hrozil z brejků, ovšem dlouho žádný nedotáhl do konce. CCA 8 minut před koncem jsme snížili na 1:3 a ucejtili šanci se zápasem ještě něco udělat. Ovšem další příležitosti jsme nevyužili a chvíli před koncem jsme po tečované střele dostali 4 branku a bylo rozhodnuto.

Zápas to byl slušnej, rozhodla větší efektivita. El Dragon má šikovnej tým, každej hráč si umí silou udělat prostor, velmi šikovný jsou na míči, při kombinacích o sobě dost vědí. Trošku mne mrzelo neustálé jauování při každem sebemenším kontaktu.

Pokud zlepšíme efektivitu a přestanem vzadu ztrácet tolik míčů, neměli bychom mít špatnou sezonu. Soupeři gratuluji k vítězství.

Vložil: majk
Vloženo: 19.04.2013 12:00

Našli jste chybu v tomto utkání?

Pokud jste našli jakoukoliv chybu (chybějící informace o zápase, soupisky, střelci, karty ...), budeme velmi rádi pokud nás na to upozorníte.