bez fotoVejsada Alexandr ?
bez fotoVejsada Dan Obránce99

KOMENTÁŘ K ZÁPASU (domácí tým)

Report by Váca

K dalšímu zápasu jsme nastoupili proti týmu našeho bývalého brankáře Alexandra Vejsady.

Bohužel na naší straně byla řada citelných absencí (Indy – zranění, Jarda – zranění, Mirek - dovolená), tomuto výčtu se dá ještě brát ne zcela uzdravený a po těžkém zranění kolena se vracející Swářa, který ale statečně bojoval po našem boku, dokud mu zdraví dovolilo!!

Samotný zápas jsme začali dost opatrně a se spoustou nepřesností v podobě přihrávek, nedostatečným pohybem, zkrátka nemastný neslaný nástup. Nějaké náznaky šancí se sice urodily, ale to ke vstřelení vedoucího gólu nevedlo. Naopak se prosadil soupeř, když gólman hostí vystřelil z vlastní půlky neatakován a přes zakrytý výhled a houštinu těl prošla střela, k našemu zděšení, až za záda Šmeryho. Tento moment nás dost srazil psychicky a notnou dobu jsme nebyli schopní nijak aktivně reagovat. Po dalším nedůrazu v obraně jsme po pár minutách dostali další branku. Není potřeba dopodrobna popisovat naše herní trápení, i když abych nebyl až moc kritický, šance jsme si dokázali vytvořit, ale opět byl problém v jejich proměňování, nebo zasáhl spolehlivě gólman hostí. Poločas skončil výsledkem 1:3, když jedinou naší branku vstřelil svojí typickou střelou bodlem Žíra, když gólman hostí ne zcela jistě zasáhl a tento gól si jistě za rámeček nedá.

Druhá půle začala nejhorším možným způsobem a to je vstřelenou brankou Likvidace, kdy upravili skóre na 1:4. Poté jsme vrhli všechny síly do útoku, dostávali se i do náznaků šancí, občas měli i smůlu, ale gól nepřicházel. Můžeme si vzít pozitivum z toho, že druhá půle již byla celkem obstojná, aktivní, s lepším pohybem, šancemi a střelami, bohužel v tomto zápase nám nebylo moc přáno a ze všech pokusů se ujala pouze akce Žíry, bohužel až za rozhodnutého stavu pár minut před koncem. Konečné skóre – 2:5.

Je třeba vzdát holt i soupeři, který oproti Rastě hrál férově a rozhodčí byl téměř bez šance, za což všem zúčastněným patří dík. Snad se poučíme z chyb a začneme předvádět futsal, který nás zdobil ve IV. divizi s přihlédnutím na důraznější obranu a více pohybu v útoku. Není proč panikařit, máme prozatím 6 bodů, což není špatný počin a sezóna teprve začíná!! Další zápas nás čekají staří známí Permoníci, kteří odehráli 4 vyrovnané zápasy a nebudou jistě lehkým soupeřem, ale my je musíme zkrátka porazit!!  Tak příští čtvrtek v brzkých 16:45 držte palce!!

Branky: Žíra 2
Asistence: bez asistence, Šmery
Vložil: Mekki
Vloženo: 16.05.2012 14:57