[vložit / upravit komentář]
*1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12* *13* *14* *15* *16* *17* *18* *19* *20* *21* *22* *23* *24* *25* *26* *27* *28* *29* *30* *31* *32* *33* *34* *35* *36* *37* *38* *39* *40* *41* *42* *43*

KOMENTÁŘ K ZÁPASU (hostující tým)

NAPROSTO ZBYTEČNÁ DVOUBODOVÁ ZTRÁTA

V závěrečném kole jarní se Otrokáři střetli s Blitzkriegem, nováčkem letošní druhé divize. Náš dnešní soupeř však již dříve dvojku hrál, čili nás v úmorném středečním vedru nečekalo nic jednoduchého. Premiérově letos chyběl Mureck, oproti kterému se do sestavy vrátil po čtyřech vynechaných utkáních Dejv. Již před tímto zápasem jsme měli jisté čtvrté místo, které jsme mohli v případě výhry a zaváhání soupeřů před námi proměnit i ve druhou pozici.

Zápas začal poměrně svižně, jelikož se hned v první minutě dostal před Johnyho unikající hráč soupeře, ale vyběhnuvšího gólmana nepřekonal. Skóre otevřel po gólech hladový Dejv, jemuž krásně asistoval Frankie a následná technická střela skončila v levé šibenici - 1:0. Vedení však vydrželo pouhou minutu, když podklouzl Píchy a brejk dva na jednoho skončil dvojitými jeslemi Dejvovi a i gólmanovi - 1:1. Následovala delší pasáž bez velkých šancí, až se utrhl na pravé straně Ferri a střelou z nolového úhlu potrestal špatně stojícího gólmana - 2:1. Jenže stejný hráč na druhé straně nepokryl při rohu nabíhajícího hráče, který z první střílel na zadní tyč - 2:2. Již během první půle byl Johny značně nervózní, zejména kvůli nečisté hře soupeře. Ovšem lokty a držení za dres do soubojů opravdu nepatří.

Po změně stran již ale rozhodčí tento prohřešek soupeře vytrestal žlutou kartou a ač jsme přesilovku neodehráli úplně nejlépe, nakonec se Orlovi podařilo míč procedit skrz gólmanovi nohy do sítě - 3:2. A za další minutu bylo ještě veseleji, jelikož se gólman hrubou chybou nechal přetlačit Orlem, jenž protlačil míč do branky - 4:2. Definitivu mohl obstarat Frankie, který ale nedosáhl na přihrávku před prázdnou branku. Bohužel bylo hned z protiakce sníženo, i proto, že jsme místo bránění a držení výsledku naprosto přestali hrát a dvakrát tečovaná střela mezi Johynho nohami propadla do branky - 4:3. A za další minutu prošel útočník levou stranou, vystřelil do vyběhnuvšího gólmana, od něhož se míč odrazil do kolene střelce a následně doputoval až za brankovou čáru - 4:4. Neuvěřitelné. A jelikož minutu před koncem Orel nedosáhl na přihrávku před prázdnou branku, museli jsme skousnou pořádně hořkou bodovou ztrátu.

Přijít takovýmto způsobem o jasnou výhru vzhledem k průběhu zápasu je obrovská škoda. Po ostatních výsledcích jsme se mohli posunout na stejně bodů, jako druzí Panťáci. Nejde ani tak o to, že jsme nedali dvě velké šance, ale že jsme si nechali dát velice lacino dvě branky. Od stavu 4:2 v týmu chyběla energie, hráli jsme příliš naivně a zřejmě si mysleli, že je hotovo. Soupeř nás zákonitě potrestal a v tabulce si bodem pomohl k umístění mimo sestupové pásmo. Nyní máme dva měsíce na regeneraci, vyléčení zranění a doufejme, že na podzim budeme předvádět stejně kvalitní hru, jako na jaře. Nakonec jsme skončili na 4. místě s minimálními ztrátami na druhé místo.

Sestava a góly: Bob, Dejv (1), Ferri (1), Frankie, Johny, Orel (2), Píchy

+/- body: BUDOU DOPLNĚNY
Vložil: Johny
Vloženo: 30.06.2012 13:55

Našli jste chybu v tomto utkání?

Pokud jste našli jakoukoliv chybu (chybějící informace o zápase, soupisky, střelci, karty ...), budeme velmi rádi pokud nás na to upozorníte.