[vložit / upravit komentář]
*1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12* *13* *14* *15* *16* *17* *18* *19* *20* *21* *22* *23* *24* *25* *26* *27* *28* *29* *30* *31* *32* *33* *34* *35* *36* *37* *38* *39* *40* *41* *42* *43*

KOMENTÁŘ K ZÁPASU (hostující tým)

BOBŮV SKOROHATTRICK VYÚSTIL V DALŠÍ KANONÁDU

Magnetem předposledního kola II.divize - západ bylo zcela jistě utkání druhého celku se čtvrtým. S věkově nejmladším týmem této skupiny jsme se dosud střetli třikrát (2:1, 0:3 a 4:1) a kromě loňského podzimního duelu jsme měli vždy navrch. Dnes se mohla rozluštit tajenka postupujících a ještě tajenka ocenení za nejméně obdžených gólů v aktuální sezóně. Z aktuálně druhé pozice ztrácíme na vedoucí Chemii dva body a v případě výhry jsme při prohře vedoucího celku divize mohli poskočit o stupínek výš a případný bod znamenal jistotu druhé pozice. V tabulce nejméně obdržených gólů jsme měli náskok devíti gólů na druhé Zoomeny. Kromě Dukina s Píchym jsme byli úplně všichni, přestože někteří dorazili téměř s úvodním hvizdem.

Vývoj utkání notně ovlivnila hned první minuta, kdy se uvolnil Ferri a jeho tečovaná střela se od gólmana odrazila za jeho záda - 1:0. Za dalších pět minut z rohového kopu Mureck fantasticky našel na zadní tyči nekrytého Boba, jenž pohodlně zvýšil - 2:0. V úvodním dějství se domácí nedostali do žádné vyložené šance, jelikož defenziva pracovala znamenitě a bezchybně. Jednou sice propadl míč až za obranu a před pozdě reagujícího Johynho, kterého však soupeřův útočník nedokázal obstřelit. Zanedlouho si Mureck s Bobem zopakovali úspěšně rozehraný roh a téměř identickou situaci využili k navýšení skóre - 3:0.

Soupeř začal od našeho třígólového vedení pomalu odpadat a po změně stran nám dovolit nasadit do rozhodujícího trháku. Ještě předtím ovšem rozhodčí chybě nepustil výhodu po ataku na Orýse, z jehož přihrávky Bob vstřelil svůj třetí dnešní gól, jenž bohužel neplatil. Hned z rozehrávky se však k Bobovi míč dostal znovu, ale ve vyložené šanci trefil pouze svoji vlastní ruku. Po chvilce však spolupráce Ferriho s Orlem snesla ta nejpřísnější měřítka a po nádherné narážečce střílel Ferri přesně pod břevno - 4:0. Pozadu nechtěl zůstat ani Orýs, který si dlouhodobě drží vyrovnaný průměr odehraných zápasů ku vstřeleným gólům. V úniku trefil vyběhnuvšího gólmana, načež následoval chladnokrevný lob - 5:0. Poté ještě spálil loženku Frankie, který přihrával Dejvovi před prázdnou branku, ale příliš daleko. V závěrečných minutách jsme i s vědomím jasného vedení polevili a dovolili domácím lehkou korekci výsledku. Nejprve byl Johny vyduděn z malého vápna a dobíhající Orýs již doskluzovával pozdě - 5:1. Hned po rozehrávce se nechal Orýs předskočit a během pěti vteřin protivník proměnil třínásobné přečíslení - 5:2. Ještě před touto dvougólovou korekcí zvonila tyč naší branky. Nepříjemnou vlnu poslední zteče soupeře však zhasil kapitán Frankie, který si naběhl na Ferriho přihváku a odrazem o tyč odmítl větší drama - 6:2. Za další minutku servíroval Dejv Mureckovi, jenž se sice netrefil ideálně, ale míč do sítě stejně dostal - 7:2.

Je dobré, že v závěru sezóny neztrácíme střelecký apetit. Tentokrát to odnesl tabulkový skorosoused, z čehož rezultoval již desetibodový náskok na ně. Chemie však svůj zápas s Blitzkriegem také zvládla, čili otázka konečného pořadí na samém čele tabulky bude odpovězena až v posledním kole. Utkání bylo krátce zapito trojicí Dejv, Frankie a Johny v Kozlovně. Příště si na závěr sezóny dáme od 17:38 derbíčko s Blitzkriegem. V případě naší výhry a zaváhání Chemie jdeme na první místo!

Sestava a góly: Bob (2), Dejv, Ferri (2), Frankie (1), Johny, Mureck (1), Orýs (1), Orel
+/- body: +5: Ferri; +3: Frankie, Mureck, Orel; +2: Bob, Dejv, Orýs
Vložil: Johny
Vloženo: 08.11.2012 09:13
Upraveno celkem: 5x
Poslední úprava: 09.11.2012 08:38

Našli jste chybu v tomto utkání?

Pokud jste našli jakoukoliv chybu (chybějící informace o zápase, soupisky, střelci, karty ...), budeme velmi rádi pokud nás na to upozorníte.