Komentář k utkání nebyl vložen

[vložit / upravit komentář]
*1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12* *13* *14* *15* *16* *17* *18* *19* *20* *21* *22* *23* *24* *25* *26* *27* *28* *29* *30* *31* *32* *33* *34* *35* *36* *37* *38* *39* *40* *41* *42* *43*

KOMENTÁŘ K ZÁPASU (hostující tým)

"Dneska maximální koncentrace, hoši... musíme se soustředit jen na sebe a jezdit... včera sem kvůli tomu nešel ani běhat, abych byl dneska čerstvej." Na Džoukrovi bylo vidět, že motivace mu nechybí, zvlášť když u tohodle proslovu předstíral rozcvičku.

Bylo nás šest (Bolek, Mára, Myšák, Džoukr, Přéma a já), chyběl nám náš elitní golman, začínali sme téměř ve čtvrt na deset, byla zima a proti nám stál nevyzpytatelný soupeř s nabitou lavičkou.
Při nedostatku obránců sme zvolili taktiku 1-3, což se jevilo jako pitomost, který však při téhle sestavě nebylo úniku.
V první půli se do brány postavil Bolek, přičemž těsně předtim nám oznámil, že dnes vidí hůř než obvykle. Ještěže mu soupeři nerozumněli. Začátek se vyvedl a předchozí nemohoucnost v koncovce byla zapomenuta hned v úvodních minutách, kdy sem si s Přémou vyměnil zdvořilost gólové nahrávky a dostali sme se do vedení dva nula. Soupeř z brejku dal na dva jedna a v tu chvíli to vypadalo na přetahovanou. Byl to však poslední závan odporu, pak už se nám povedlo na co sme šáhli. Přéma levej vingl, já pravej vingl a když Džoukr vyforčekoval balón, obešel obránce a z úhlu zavěsil, bylo jasný, že dnes pálíme ostrejma. Bolek pak ještě předvedl pár reflexních a pozičních zákroků a donutil tak soupeře ke sebezpytujícímu klení, který měli častečně natrénovaný ze soubojů s Myšákem, u kterýho spolehlivě končily jejich akce. Gólově se pak ještě z úhlu prosadil Mára a do šatny sme dostali fíka po chybě v rozehravce, takže poločasový skóre se zastavilo na šestce a dvojce.

Do druhé půle vystřídal Bolka Myšák. Střídání to bylo povedené. Jednak dodal naší svatyni dostatečný respekt a soupeř už střílel radši z dálky a druhak Bolek dal z prvního dotyku s balonem gól. Druhá půle se dohrávala v hurá duchu, Bolek dokonce po faulu na Máru kopal penaltu, kde si golman sáhnul, ale pak toho dle gest spíš litoval. Aby to zas nevypadalo jako totální chvalozpěv je nutný dodat, že to byl ten den, kdy nám to tam padalo a soupeři se lepila smůla na paty, zvlášť někteří z nich lítali po hřišti co to dalo, a kdyby se nám nepovedl ten začátek, tak kdo ví, jak by...

Pašák zápasu je Mára. Nejenom, že předvedl pár klíčových zákroků proti mrštnejm soupeřům a dovolil nám tak vepředu hrát si na riziko, ale taky měl spoustu nedoceněnejch druhejch přihrávek, kterejma zakládal gólový akce. Ňouma sem já. Na noze sem měl pátej a šestej fík, ale vždycky to odnesla jen tyč.

AV
Vložil: Adam Všetíček
Vloženo: 02.11.2016 21:07
Upraveno celkem: 2x
Poslední úprava: 02.11.2016 22:36

Našli jste chybu v tomto utkání?

Pokud jste našli jakoukoliv chybu (chybějící informace o zápase, soupisky, střelci, karty ...), budeme velmi rádi pokud nás na to upozorníte.