[vložit / upravit komentář]
*1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12* *13* *14* *15* *16* *17* *18* *19* *20* *21* *22* *23* *24* *25* *26* *27* *28* *29* *30* *31* *32* *33* *34* *35* *36* *37* *38* *39* *40* *41* *42* *43*

KOMENTÁŘ K ZÁPASU (hostující tým)

ODPLATA PO KVALITNÍ HŘE CELÉHO TÝMU

Nečekané nebodování proti Gardě nás vystavilo do nepříjemné role, jelikož se naši pronásledovatelé přiblížili na dva a čtyři body. Dnes jsme ale měli před sebou soupeře, jenž na podzim zatím nemá výsledky jakými se prezentoval v jarní části. Panťáci na podzim dokázali porazit pouze Patičku s Gardou a s ostatními týmy, s výjimkou bodu se Zlatým Tygrem, neuhráli vůbec nic. O motivaci nebyla z naší strany nouze, jelikož nás Panťáci na jaře porazili 3:2 a zejména Frankie se potřeboval především herně zahojit. Potřetí v řadě absentoval Dejv, kterého ale doplnil s nataženým stehenním svalem do konce sezóny vyřízený Dukin. Orýs po jednom vynechaném utkání pro změnu dorazil.

Úvod utkání připomínal jarní zápas, kdy se ani jeden tým nepouštěl do bezhlavého útočení. Panťáci měli častěji míč na kopačkách, ale z platonické převahy se jim nedařilo vytvářet si šance. Nebezpečné střely ze střední vzdálenosti tlumil dnes jistý Johny. Ten si také záhy připsal první veledůležitý zákrok, když zlikvidoval sólo soupeřovic hráče z půli hřiště. Vedení obstaral nejmladší z nás. Ferri vypíchl míč u půlící čáry, rychle jej vyvezl středem unikajíc vracejícím se zadákům a vyběhnuvšího gólmana propálil přízemní střelou - 1:0. Stejný hráč záhy z pozice posledního ztratil míč na půli v souboji se dvěma a soupeř nastartoval okamžitý brejk. Střelu vyrazil Johny na tyč a dorážejícího hráče výborně zablokoval Píchy. Poločas skončil nepříjemnou střelou z dálky, kterou Johny s problémy lapil před brankovou čarou.

Fotbalovější soupeř měl i po změně stran více ze hry, ale bránící čtveřice jej prakticky nepouštěla do šancí. Jen jednou propadl míč před Johnyho k volnému hráči soupeře, který ale v této obrovské šanci fatálně selhal. Ještě předtím se udála nepříjemná situace, kdy se střetl ve vápně hostí Johny a hráč Panťáků a z tohoto střetu hráč domácích odkulhal za lajnu. Následně byl ještě svým spoluhráčem a právě Johnym odnesen úplně mimo hřiště. Předběžná diagnóza je výron v kotníku. Hned do minuty po spálené panťácké velešanci se v brejku dostal do zakončení Ferri. Míč mu sice trochu utekl, ale ukrytou přízemní střelou překvapivě nachytal gólmana domácích mezi nohami - 2:0. Rozhodující dvouminutovka zápasu pokračovala dalším brejkem, kdy Ferri namísto vstřelení hattricku našel Frankieho, jemuž stačilo jen nastavit nohu - 3:0. Stále jsme však nepolevovali v aktivitě, vědomi si ztráty dobře rozehraného utkání minulý týden s Gardou. Zhruba po pětiminutové bezgólové odmlce se míč po rozehraném rohu dostal k nekrytému Orlovi, jenž z první v podstatě rozhodl - 4:0. Frustrovaný soupeř se nicméně snažil alespoň o vstřelení čestného úspěchu. Několikrát jsme jej v už jasné šanci blokli, ale necelé dvě minuty před koncem centroval zprava volný hráč a na zadní tyči nekrytý souputník měl snadnou úlohu - 4:1. Ferri se záhy snažil o vstřelení nečistého hattricku, ale lob z půli hřiště přeletěl i branku. S konečným hvizdem soupeř narážečkou rozebral naši obranu a bodlostřelou, na kterou si Johny lehce sáhl, stanovil konečný výsledek zápasu - 4:2.

Dnes jsme předvedli mnohem lepší týmový výkon a především jsme celý zápas vydrželi hrát aktivně. Jedinou kaňkou na povedeném utkání je inkaso dvou gólů v samém závěru zápasu. V soutěži o nejméně obdrženách gólů zápasu jsme si ale přece jen o jeden polepšili. Za týden nás čekají Zlatí Tygři. Soupeř nutně potřebuje bodovat, jelikož stále ještě nemá jistotu záchrany. Ale my jim máme co splácet za jarní čtyřgólový debakl. Doufejme, že nezopakujeme jarní neúčast a o body se opět strhne řádná bitva! Mužem dnešního zápasu byl jednoznačně Ferri. Dva góly dal, na jeden přihrál a dokázal skvěle vyvážet míče. Jen pozor na přilišná sousta v podobě chození do dvou a podobně. Dnešním utkáním poskočil kapitán Frankie na první místo v plus mínus bodech.

Sestava a góly: Bob, Ferri (2), Frankie (1), Johny, Mureck, Orel (1), Orýs, Píchy
+/- body: +2: Frankie, Mureck, Orel; +1: Ferri, Píchy; 0: Bob, Orýs
Vložil: Johny
Vloženo: 27.10.2012 13:23
Upraveno celkem: 3x
Poslední úprava: 28.10.2012 03:08

Našli jste chybu v tomto utkání?

Pokud jste našli jakoukoliv chybu (chybějící informace o zápase, soupisky, střelci, karty ...), budeme velmi rádi pokud nás na to upozorníte.