bez fotoOrlowski Petr Útočník4
bez fotoPícha Zdeněk Obránce5
bez fotoPochobradský David Obránce3

KOMENTÁŘ K ZÁPASU (domácí tým)

Na úvod jako obvykle gratulace soupeři k vítězství.Před zápasem jsem se ozval dvěma hráčům soupeře,že by jim pět tref mohlo stačit,nakonec to však dopadlo lépe :-) Je opravdu smutné,že jsem schopný žertovat,že jsme dostali "jen" čtyři,jenže pro nás je to relativně úspěch...Ach jo...
V první půli jsme předvedli náš zatím nejlepší jarní výkon a to i přes skutečnost,že jsme prohráli 1:2 a naše trefa patří do kategorie št'astných,protože nebýt teče obránce,šel by míč mimo.Hráli jsme poměrně zodpovědně a moc hrubek jsme vzadu nevyrobili -situace před druhou inkasovanou brankou byla vyjímka- což je dobré zjištění.Bohužel jsme však (tradičně) nebyli moc nebezpeční směrem dopředu,což ale kupodivu platí i o Otrokářích.
Druhá půle už byla slabší a soupeř nakonec přidal další dvě trefy,takže to dopadlo tradičně.
Jelikož po pěti kolech nemáme ani bod a trefili jsme se pouze 9x,což činí průměr 1,8 branky na zápas (!!!),musíme už konečně zabrat.Sice nás čekají Loptoši,čili další silný tým,to se ale nedá nic dělat a MUSÍME už něco uhrát!Uvidíme,naděje umírá poslední :-)

Vivat Galacticos
Vložil: Galacticos
Vloženo: 18.05.2013 14:07
[vložit / upravit komentář]
*1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12* *13* *14* *15* *16* *17* *18* *19* *20* *21* *22* *23* *24* *25* *26* *27* *28* *29* *30* *31* *32* *33* *34* *35* *36* *37* *38* *39* *40* *41* *42* *43*

KOMENTÁŘ K ZÁPASU (hostující tým)

NE NÁŠ BOBE, DÍKY !

Vzhledem k tomu, že dlouholetá brankářská OTRO-stálice Johny odcestoval před sezónou na zahraniční stáž, hledali Otrokáři po skončení loňské sezóny náhradu. A volba málem padla na goalieho, který dnes hájil branku soupeře – Boba Vosku. Nakonec ze spolupráce sešlo, neboť Bob sestavil mančaft, což zpočátku nehrozilo a tak sice nastoupil na hřiště společně s OTROborci, ale jako jejich soupeř. Také mezi některými dalšími protihráči vznikly v minulosti jisté vazby, což nikdy nepřispívá ve prospěch papírově silnějšího, neboť hrát proti známým či dokonce kamarádům, je vždy ošidné, když někteří do hry nedávají vše v úmyslu nezranit či nepokořit známého. A ukázalo se to i v dnešním utkání.

V tabulce poslední Galacticos bez bodového zisku hráli velmi urputně, relativně dobře kombinovali a Otrokáři ne a ne jejich svatyni ztéci. Naštěstí brzy poprvé zaúřadoval soupeřovic Bob. Nestihl se vrátit zpět do brány a nechal se trapně přelobovat z ruky vykopnutým míčem goaliem otrokářů Jenem Mlezivou, který tak zaznamenal svůj první OTRO-gól a to ještě nikoli ze standardní situace – Bobe, díky ! Nakonec se podařilo do půle odskočit alespoň dvougólově, ale soupeř bohužel stihl v samém závěru snížit na 1:2, když se míč vystřelený zcela mimo tyče po teči Orla odrazil do brány.

I po půli si Otrokáři vytvářeli šance, avšak jejich neproměňování hrozilo srovnáním, což by nebyla příjemná situace při vědomí dnes nabuzeného a dobře hrajícího protivníka. Naštěstí nám znovu pomohl právě Bob, který pustil druhý relativně laciný fík - propustil zdáli vypálený projektil Dejva, který znamenal velmi důležitý rozdílový gól. Soupeř se pak snažil snížit, ale přes obranný OTRO-val se nedostal, Otrokáři naopak pojistili výhru čtvrtým kusem, když na brankové čáře zaúřadoval přesnou dorážkou tentokráte „náš“ Bob. Vše se odehrávalo před zraky několika diváků čítajících mimo jiné Mekkiho a Sedyho. Rovněž soupeř se pokusil fanouškům a nezávislým nepozorovatelům přiblížit komentářem z utkání jeho průběh.

Branky Otrokářů: Mleziva, Orlowski, Pochobradský, Hynek,

Diváci: 2 (Kučera, Sedláček),

OTRO-sestava: Mleziva - Pochobradský + Kosík + Hynek - Kolský + Bílý + Orlowski + Marek

Neúčast: Pícha, Kříž,
Vložil: Johny
Vloženo: 30.05.2013 00:55

Našli jste chybu v tomto utkání?

Pokud jste našli jakoukoliv chybu (chybějící informace o zápase, soupisky, střelci, karty ...), budeme velmi rádi pokud nás na to upozorníte.