Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Narozeniny slaví

Kontakt

SÍDLO FIRMY
Adresa: Krkonošská 3, Praha 2, Vinohrady
Úřední hodiny: Po předchozí telefonické domluvě.

Pořadatel soutěže
Česlav Zyla
tel.: 602 160 755

Webmaster
Roman Janko

www.rjwebdesign.cz

Výpis utkání

celkem zápasů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre statszápis
2012 II. divize - východ
1.kolo
17.04.12úterý16:45PRIFC GHETO DIJAS  7:2stats
17.04.12úterý17:38PRIFC KEBOURY FC ATLETO PRAHA  3:3stats
17.04.12úterý18:31PRIKAMIKADZE XXL WANNER ADAPT A.S.  4:2stats
17.04.12úterý19:24PRIASUS COMMANDO ARESBULL  2:4stats
17.04.12úterý20:17PRIMASERS B BANDITAS ŽIŽKOV  3:4stats
17.04.12úterý21:10PRIRED STAR NONSTOP NAFTAŘI  5:3stats
2.kolo
24.04.12úterý16:45PRIARESBULL MASERS B  5:0 (kont.)stats
24.04.12úterý17:38PRIWANNER ADAPT A.S. ASUS COMMANDO  0:5 (kont.)stats
24.04.12úterý18:31PRIDIJAS NAFTAŘI  7:4stats
24.04.12úterý19:24PRIBANDITAS ŽIŽKOV RED STAR NONSTOP  4:5stats
24.04.12úterý20:17PRIFC GHETO FC KEBOURY  4:2stats
24.04.12úterý21:10PRIFC ATLETO PRAHA KAMIKADZE XXL  7:4stats
3.kolo
01.05.12úterý16:45PRIASUS COMMANDO FC ATLETO PRAHA  2:5stats
01.05.12úterý17:38PRIKAMIKADZE XXL FC GHETO  3:4stats
01.05.12úterý18:31PRIRED STAR NONSTOP ARESBULL  5:1stats
01.05.12úterý19:24PRINAFTAŘI BANDITAS ŽIŽKOV  0:3stats
01.05.12úterý20:17PRIMASERS B WANNER ADAPT A.S.  0:5 (kont.)stats
01.05.12úterý21:10PRIFC KEBOURY DIJAS  5:0 (kont.)stats
4.kolo
08.05.12úterý16:45PRIWANNER ADAPT A.S. RED STAR NONSTOP  2:5stats
08.05.12úterý17:38PRIDIJAS BANDITAS ŽIŽKOV  3:2stats
08.05.12úterý18:31PRIFC ATLETO PRAHA MASERS B  2:4stats
08.05.12úterý19:24PRIARESBULL NAFTAŘI  3:9stats
08.05.12úterý20:17PRIFC KEBOURY KAMIKADZE XXL  2:4stats
08.05.12úterý21:10PRIFC GHETO ASUS COMMANDO  8:1stats
5.kolo
15.05.12úterý16:45PRIBANDITAS ŽIŽKOV ARESBULL  6:3stats
15.05.12úterý17:38PRIRED STAR NONSTOP FC ATLETO PRAHA  8:2stats
15.05.12úterý18:31PRIKAMIKADZE XXL DIJAS  3:4stats
15.05.12úterý19:24PRIMASERS B FC GHETO  3:6stats
15.05.12úterý20:17PRIASUS COMMANDO FC KEBOURY  4:3stats
15.05.12úterý21:10PRINAFTAŘI WANNER ADAPT A.S.  3:2stats
6.kolo
22.05.12úterý16:45PRIFC KEBOURY MASERS B  2:1stats
22.05.12úterý17:38PRIWANNER ADAPT A.S. BANDITAS ŽIŽKOV  4:5stats
22.05.12úterý18:31PRIFC GHETO RED STAR NONSTOP  6:3stats
22.05.12úterý19:24PRIKAMIKADZE XXL ASUS COMMANDO  6:2stats
22.05.12úterý20:17PRIFC ATLETO PRAHA NAFTAŘI  3:5stats
22.05.12úterý21:10PRIDIJAS ARESBULL  6:5stats
7.kolo
29.05.12úterý16:45PRIASUS COMMANDO DIJAS  8:1stats
29.05.12úterý17:38PRIARESBULL WANNER ADAPT A.S.  3:2stats
29.05.12úterý18:31PRIRED STAR NONSTOP FC KEBOURY  4:5stats
29.05.12úterý19:24PRINAFTAŘI FC GHETO  3:11stats
29.05.12úterý20:17PRIBANDITAS ŽIŽKOV FC ATLETO PRAHA  3:3stats
29.05.12úterý21:10PRIMASERS B KAMIKADZE XXL  0:4stats
8.kolo
05.06.12úterý16:45PRIFC KEBOURY NAFTAŘI  2:5stats
05.06.12úterý17:38PRIASUS COMMANDO MASERS B  1:2stats
05.06.12úterý18:31PRIFC GHETO BANDITAS ŽIŽKOV  5:6stats
05.06.12úterý19:24PRIDIJAS WANNER ADAPT A.S.  5:19stats
05.06.12úterý20:17PRIKAMIKADZE XXL RED STAR NONSTOP  1:6stats
05.06.12úterý21:10PRIFC ATLETO PRAHA ARESBULL 11:4stats
9.kolo
12.06.12úterý16:45PRINAFTAŘI KAMIKADZE XXL  3:5stats
12.06.12úterý17:38PRIBANDITAS ŽIŽKOV FC KEBOURY  3:2stats
12.06.12úterý18:31PRIWANNER ADAPT A.S. FC ATLETO PRAHA  2:5stats
12.06.12úterý19:24PRIMASERS B DIJAS  5:0 (kont.)stats
12.06.12úterý20:17PRIARESBULL FC GHETO  5:7stats
12.06.12úterý21:10PRIRED STAR NONSTOP ASUS COMMANDO  1:0stats
10.kolo
19.06.12úterý16:45PRIDIJAS FC ATLETO PRAHA  3:2stats
19.06.12úterý17:38PRIMASERS B RED STAR NONSTOP  2:4stats
19.06.12úterý18:31PRIASUS COMMANDO NAFTAŘI  4:3stats
19.06.12úterý19:24PRIFC KEBOURY ARESBULL  2:3stats
19.06.12úterý20:17PRIKAMIKADZE XXL BANDITAS ŽIŽKOV  3:2stats
19.06.12úterý21:10PRIFC GHETO WANNER ADAPT A.S. 11:6stats
11.kolo
26.06.12úterý16:45PRIARESBULL KAMIKADZE XXL  2:5stats
26.06.12úterý17:38PRINAFTAŘI MASERS B  3:2stats
26.06.12úterý18:31PRIWANNER ADAPT A.S. FC KEBOURY  2:5stats
26.06.12úterý19:24PRIFC ATLETO PRAHA FC GHETO  6:6stats
26.06.12úterý20:17PRIRED STAR NONSTOP DIJAS  3:4stats
26.06.12úterý21:10PRIBANDITAS ŽIŽKOV ASUS COMMANDO  2:2stats
12.kolo
04.09.12úterý16:45DIJAS FC GHETO  3:8stats
04.09.12úterý17:38FC ATLETO PRAHA FC KEBOURY  4:4stats
04.09.12úterý18:31WANNER ADAPT A.S. KAMIKADZE XXL  4:5stats
04.09.12úterý19:24ARESBULL ASUS COMMANDO  5:2stats
04.09.12úterý20:17BANDITAS ŽIŽKOV MASERS B  1:5stats
04.09.12úterý21:10NAFTAŘI RED STAR NONSTOP  6:3stats
13.kolo
11.09.12úterý16:45MASERS B ARESBULL  4:3stats
11.09.12úterý17:38ASUS COMMANDO WANNER ADAPT A.S.  9:2stats
11.09.12úterý18:31NAFTAŘI DIJAS  7:7stats
11.09.12úterý19:24RED STAR NONSTOP BANDITAS ŽIŽKOV  4:4stats
11.09.12úterý20:17FC KEBOURY FC GHETO  2:3stats
11.09.12úterý21:10KAMIKADZE XXL FC ATLETO PRAHA  4:2stats
14.kolo
18.09.12úterý16:45FC ATLETO PRAHA ASUS COMMANDO  1:5stats
18.09.12úterý17:38FC GHETO KAMIKADZE XXL  6:6stats
18.09.12úterý18:31ARESBULL RED STAR NONSTOP  3:5stats
18.09.12úterý19:24BANDITAS ŽIŽKOV NAFTAŘI  5:2stats
18.09.12úterý20:17WANNER ADAPT A.S. MASERS B  0:3stats
18.09.12úterý21:10DIJAS FC KEBOURY  9:2stats
15.kolo
25.09.12úterý16:45RED STAR NONSTOP WANNER ADAPT A.S.  6:4stats
25.09.12úterý17:38BANDITAS ŽIŽKOV DIJAS  5:4stats
25.09.12úterý18:31MASERS B FC ATLETO PRAHA  1:11stats
25.09.12úterý19:24NAFTAŘI ARESBULL  6:3stats
25.09.12úterý20:17KAMIKADZE XXL FC KEBOURY  2:3stats
25.09.12úterý21:10ASUS COMMANDO FC GHETO  2:6stats
16.kolo
02.10.12úterý16:45ARESBULL BANDITAS ŽIŽKOV  1:2stats
02.10.12úterý17:38FC ATLETO PRAHA RED STAR NONSTOP  3:4stats
02.10.12úterý18:31DIJAS KAMIKADZE XXL  1:8stats
02.10.12úterý19:24FC GHETO MASERS B  8:3stats
02.10.12úterý20:17FC KEBOURY ASUS COMMANDO  1:7stats
02.10.12úterý21:10WANNER ADAPT A.S. NAFTAŘI  5:11stats
17.kolo
09.10.12úterý16:45MASERS B FC KEBOURY  1:3stats
09.10.12úterý17:38BANDITAS ŽIŽKOV WANNER ADAPT A.S.  3:4stats
09.10.12úterý18:31RED STAR NONSTOP FC GHETO  5:2stats
09.10.12úterý19:24ASUS COMMANDO KAMIKADZE XXL  2:3stats
09.10.12úterý20:17NAFTAŘI FC ATLETO PRAHA  7:5stats
09.10.12úterý21:10ARESBULL DIJAS  3:7stats
18.kolo
16.10.12úterý16:45DIJAS ASUS COMMANDO  1:8stats
16.10.12úterý17:38WANNER ADAPT A.S. ARESBULL  5:8stats
16.10.12úterý18:31FC KEBOURY RED STAR NONSTOP  0:1stats
16.10.12úterý19:24FC GHETO NAFTAŘI 14:3stats
16.10.12úterý20:17FC ATLETO PRAHA BANDITAS ŽIŽKOV  9:5stats
16.10.12úterý21:10KAMIKADZE XXL MASERS B  3:2stats
19.kolo
23.10.12úterý16:45NAFTAŘI FC KEBOURY  1:7stats
23.10.12úterý17:38MASERS B ASUS COMMANDO  0:5 (kont.)stats
23.10.12úterý18:31BANDITAS ŽIŽKOV FC GHETO  5:8stats
23.10.12úterý19:24WANNER ADAPT A.S. DIJAS  2:7stats
23.10.12úterý20:17RED STAR NONSTOP KAMIKADZE XXL  2:2stats
23.10.12úterý21:10ARESBULL FC ATLETO PRAHA  3:8stats
20.kolo
30.10.12úterý16:45KAMIKADZE XXL NAFTAŘI  2:4stats
30.10.12úterý17:38FC KEBOURY BANDITAS ŽIŽKOV  1:2stats
30.10.12úterý18:31FC ATLETO PRAHA WANNER ADAPT A.S. 10:2stats
30.10.12úterý19:24DIJAS MASERS B  1:5stats
30.10.12úterý20:17FC GHETO ARESBULL  2:6stats
30.10.12úterý21:10ASUS COMMANDO RED STAR NONSTOP  1:2stats
21.kolo
06.11.12úterý16:45FC ATLETO PRAHA DIJAS  6:3stats
06.11.12úterý17:38RED STAR NONSTOP MASERS B  2:4stats
06.11.12úterý18:31NAFTAŘI ASUS COMMANDO  3:5stats
06.11.12úterý19:24ARESBULL FC KEBOURY  6:1stats
06.11.12úterý20:17BANDITAS ŽIŽKOV KAMIKADZE XXL  3:3stats
06.11.12úterý21:10WANNER ADAPT A.S. FC GHETO  2:10stats
22.kolo
13.11.12úterý16:45KAMIKADZE XXL ARESBULL  3:2stats
13.11.12úterý17:38MASERS B NAFTAŘI  4:4stats
13.11.12úterý18:31FC KEBOURY WANNER ADAPT A.S.  3:1stats
13.11.12úterý19:24FC GHETO FC ATLETO PRAHA  0:9stats
13.11.12úterý20:17DIJAS RED STAR NONSTOP  8:5stats
13.11.12úterý21:10ASUS COMMANDO BANDITAS ŽIŽKOV  4:3stats

celkem zápasů: 132