Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Narozeniny slaví

Hráč Věk Tým
Daniel Zdeněk 43 let SPORTING 2000
Poříz Jan 32 let KAMIKADZE XXL

Kontakt

SÍDLO FIRMY
Adresa: Krkonošská 3, Praha 2, Vinohrady
Úřední hodiny: Po předchozí telefonické domluvě.

Pořadatel soutěže
Česlav Zyla
tel.: 602 160 755

Webmaster
Roman Janko

www.rjwebdesign.cz

Výpis utkání

celkem zápasů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre statszápis
2018 III. divize - západ
1.kolo
19.04.18čtvrtek16:45POLOTROKÁŘI WANNER ADAPT A.S.  5:0 (kont.)stats
19.04.18čtvrtek17:38POLKULATEEMO AMANTES  5:6 (pen.)stats
19.04.18čtvrtek18:31POL1.FC KNAJPA LOSERS OF UFTALAND  1:2stats
19.04.18čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS RELAX ŽIŽKOV  7:4stats
19.04.18čtvrtek20:17POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ LOUŽE  6:4stats
19.04.18čtvrtek21:10POLPČZ AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 10:1stats
2.kolo
26.04.18čtvrtek16:45POLLOSERS OF UFTALAND 1.FC KUKABUS  5:3stats
26.04.18čtvrtek17:38POLAMANTES 1.FC KNAJPA  6:2stats
26.04.18čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  0:8stats
26.04.18čtvrtek19:24POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED WANNER ADAPT A.S.  5:7stats
26.04.18čtvrtek20:17POLPČZ KULATEEMO  6:2stats
26.04.18čtvrtek21:10POLLOUŽE OTROKÁŘI  4:2stats
3.kolo
03.05.18čtvrtek16:45POLKULATEEMO AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  5:0 (kont.)stats
03.05.18čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA PČZ  1:8stats
03.05.18čtvrtek18:31POL1.FC KUKABUS AMANTES  5:9stats
03.05.18čtvrtek19:24POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ LOSERS OF UFTALAND  1:2stats
03.05.18čtvrtek20:17POLOTROKÁŘI RELAX ŽIŽKOV 10:0stats
03.05.18čtvrtek21:10POLWANNER ADAPT A.S. LOUŽE  8:3stats
4.kolo
10.05.18čtvrtek16:45POLAMANTES NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  8:6stats
10.05.18čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV WANNER ADAPT A.S.  4:10stats
10.05.18čtvrtek18:31POLLOSERS OF UFTALAND OTROKÁŘI  3:1stats
10.05.18čtvrtek19:24POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED LOUŽE  5:6 (pen.)stats
10.05.18čtvrtek20:17POLPČZ 1.FC KUKABUS  6:3stats
10.05.18čtvrtek21:10POLKULATEEMO 1.FC KNAJPA  4:2stats
5.kolo
17.05.18čtvrtek16:45POLLOUŽE RELAX ŽIŽKOV 11:3stats
17.05.18čtvrtek17:38POLWANNER ADAPT A.S. LOSERS OF UFTALAND 12:3stats
17.05.18čtvrtek18:31POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ PČZ  7:2stats
17.05.18čtvrtek19:24POLOTROKÁŘI AMANTES  1:7stats
17.05.18čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:6stats
17.05.18čtvrtek21:10POL1.FC KUKABUS KULATEEMO  3:4stats
6.kolo
24.05.18čtvrtek16:45POL1.FC KNAJPA 1.FC KUKABUS  3:5stats
24.05.18čtvrtek17:38POLKULATEEMO NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  4:5stats
24.05.18čtvrtek18:31POLAMANTES WANNER ADAPT A.S.  7:8 (pen.)stats
24.05.18čtvrtek19:24POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED RELAX ŽIŽKOV  6:1stats
24.05.18čtvrtek20:17POLLOSERS OF UFTALAND LOUŽE  4:5 (pen.)stats
24.05.18čtvrtek21:10POLPČZ OTROKÁŘI  5:0stats
7.kolo
31.05.18čtvrtek16:45POLWANNER ADAPT A.S. PČZ  3:6stats
31.05.18čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 12:5stats
31.05.18čtvrtek18:31POLOTROKÁŘI KULATEEMO  2:8stats
31.05.18čtvrtek19:24POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 1.FC KNAJPA  7:3stats
31.05.18čtvrtek20:17POLLOUŽE AMANTES  1:7stats
31.05.18čtvrtek21:10POLRELAX ŽIŽKOV LOSERS OF UFTALAND  1:8stats
8.kolo
07.06.18čtvrtek16:45POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED LOSERS OF UFTALAND  3:9stats
07.06.18čtvrtek17:38POLAMANTES RELAX ŽIŽKOV 18:5stats
07.06.18čtvrtek18:31POLPČZ LOUŽE  5:3stats
07.06.18čtvrtek19:24POLKULATEEMO WANNER ADAPT A.S.  3:2stats
07.06.18čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA OTROKÁŘI  2:3 (pen.)stats
07.06.18čtvrtek21:10POL1.FC KUKABUS NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  3:8stats
9.kolo
14.06.18čtvrtek16:45POLLOUŽE KULATEEMO  2:8stats
14.06.18čtvrtek17:38POLOTROKÁŘI 1.FC KUKABUS  2:3stats
14.06.18čtvrtek18:31POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 11:2stats
14.06.18čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV PČZ  3:13stats
14.06.18čtvrtek20:17POLWANNER ADAPT A.S. 1.FC KNAJPA  2:4stats
14.06.18čtvrtek21:10POLLOSERS OF UFTALAND AMANTES  0:17stats
10.kolo
21.06.18čtvrtek16:45POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ OTROKÁŘI 11:1stats
21.06.18čtvrtek17:38POLPČZ LOSERS OF UFTALAND  7:3stats
21.06.18čtvrtek18:31POLKULATEEMO RELAX ŽIŽKOV  6:4stats
21.06.18čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA LOUŽE  2:7stats
21.06.18čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS WANNER ADAPT A.S.  2:4stats
21.06.18čtvrtek21:10POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED AMANTES  6:15stats
11.kolo
28.06.18čtvrtek16:45POLAMANTES PČZ  4:5 (pen.)stats
28.06.18čtvrtek17:38POLOTROKÁŘI AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  9:2stats
28.06.18čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KNAJPA  8:4stats
28.06.18čtvrtek19:24POLLOUŽE 1.FC KUKABUS  1:3stats
28.06.18čtvrtek20:17POLLOSERS OF UFTALAND KULATEEMO  2:8stats
28.06.18čtvrtek21:10POLWANNER ADAPT A.S. NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  3:7stats
12.kolo
06.09.18čtvrtek16:45POLWANNER ADAPT A.S. OTROKÁŘI  0:5 (kont.)stats
06.09.18čtvrtek17:38POLAMANTES KULATEEMO  4:0stats
06.09.18čtvrtek18:31POLLOSERS OF UFTALAND 1.FC KNAJPA  5:3stats
06.09.18čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KUKABUS  4:10stats
06.09.18čtvrtek20:17POLLOUŽE NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  6:5 (pen.)stats
06.09.18čtvrtek21:10POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED PČZ  1:19stats
13.kolo
13.09.18čtvrtek16:45POL1.FC KUKABUS LOSERS OF UFTALAND  2:3 (pen.)stats
13.09.18čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA AMANTES  3:4 (pen.)stats
13.09.18čtvrtek18:31POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ RELAX ŽIŽKOV  2:4stats
13.09.18čtvrtek19:24POLWANNER ADAPT A.S. AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  7:2stats
13.09.18čtvrtek20:17POLKULATEEMO PČZ  6:2stats
13.09.18čtvrtek21:10POLOTROKÁŘI LOUŽE  4:3stats
14.kolo
20.09.18čtvrtek16:45POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED KULATEEMO  2:5stats
20.09.18čtvrtek17:38POLPČZ 1.FC KNAJPA  7:1stats
20.09.18čtvrtek18:31POLAMANTES 1.FC KUKABUS  9:4stats
20.09.18čtvrtek19:24POLLOSERS OF UFTALAND NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  4:8stats
20.09.18čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV OTROKÁŘI  8:3stats
20.09.18čtvrtek21:10POLLOUŽE WANNER ADAPT A.S.  5:7stats
15.kolo
27.09.18čtvrtek16:45POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ AMANTES  0:5 (kont.)stats
27.09.18čtvrtek17:38POLWANNER ADAPT A.S. RELAX ŽIŽKOV  6:7 (pen.)stats
27.09.18čtvrtek19:24POLLOUŽE AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  1:4stats
27.09.18čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS PČZ  4:5stats
27.09.18čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA KULATEEMO  2:1stats
02.10.18úterý16:45PRI-NOTROKÁŘI LOSERS OF UFTALAND  4:5stats
16.kolo
04.10.18čtvrtek16:45POLRELAX ŽIŽKOV LOUŽE  1:0stats
04.10.18čtvrtek17:38POLLOSERS OF UFTALAND WANNER ADAPT A.S.  4:6stats
04.10.18čtvrtek18:31POLPČZ NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 10:3stats
04.10.18čtvrtek19:24POLAMANTES OTROKÁŘI  4:3stats
04.10.18čtvrtek20:17POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 1.FC KNAJPA  4:5 (pen.)stats
04.10.18čtvrtek21:10POLKULATEEMO 1.FC KUKABUS  7:3stats
17.kolo
11.10.18čtvrtek16:45POL1.FC KUKABUS 1.FC KNAJPA  0:5 (kont.)stats
11.10.18čtvrtek17:38POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ KULATEEMO  0:5 (kont.)stats
11.10.18čtvrtek18:31POLWANNER ADAPT A.S. AMANTES  6:4stats
11.10.18čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 10:3stats
11.10.18čtvrtek20:17POLLOUŽE LOSERS OF UFTALAND  1:5stats
11.10.18čtvrtek21:10POLOTROKÁŘI PČZ  2:6stats
18.kolo
18.10.18čtvrtek16:45POLPČZ WANNER ADAPT A.S.  9:6stats
18.10.18čtvrtek17:38POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 1.FC KUKABUS  8:0stats
18.10.18čtvrtek18:31POLKULATEEMO OTROKÁŘI  7:2stats
18.10.18čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  2:3 (pen.)stats
18.10.18čtvrtek20:17POLAMANTES LOUŽE 14:1stats
18.10.18čtvrtek21:10POLLOSERS OF UFTALAND RELAX ŽIŽKOV  1:12stats
19.kolo
25.10.18čtvrtek16:45POLLOSERS OF UFTALAND AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:4 (pen.)stats
25.10.18čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV AMANTES  4:7stats
25.10.18čtvrtek18:31POLLOUŽE PČZ  5:7stats
25.10.18čtvrtek19:24POLWANNER ADAPT A.S. KULATEEMO  3:14stats
25.10.18čtvrtek20:17POLOTROKÁŘI 1.FC KNAJPA  2:1stats
25.10.18čtvrtek21:10POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 1.FC KUKABUS  5:4stats
20.kolo
01.11.18čtvrtek16:45POLKULATEEMO LOUŽE 13:3stats
01.11.18čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS OTROKÁŘI  6:4stats
01.11.18čtvrtek18:31POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  5:4stats
01.11.18čtvrtek19:24POLPČZ RELAX ŽIŽKOV  3:5stats
01.11.18čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA WANNER ADAPT A.S.  6:8stats
01.11.18čtvrtek21:10POLAMANTES LOSERS OF UFTALAND  5:3stats
21.kolo
08.11.18čtvrtek16:45POLOTROKÁŘI NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  3:1stats
08.11.18čtvrtek17:38POLLOSERS OF UFTALAND PČZ  3:2 (pen.)stats
08.11.18čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV KULATEEMO  3:2 (pen.)stats
08.11.18čtvrtek19:24POLLOUŽE 1.FC KNAJPA  2:3stats
08.11.18čtvrtek20:17POLWANNER ADAPT A.S. 1.FC KUKABUS  9:3stats
08.11.18čtvrtek21:10POLAMANTES AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  8:5stats
22.kolo
15.11.18čtvrtek16:45POLPČZ AMANTES  3:2stats
15.11.18čtvrtek17:38POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED OTROKÁŘI  2:8stats
15.11.18čtvrtek18:31POL1.FC KNAJPA RELAX ŽIŽKOV  1:7stats
15.11.18čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS LOUŽE  4:7stats
15.11.18čtvrtek20:17POLKULATEEMO LOSERS OF UFTALAND  6:2stats
15.11.18čtvrtek21:10POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ WANNER ADAPT A.S.  3:14stats

celkem zápasů: 132