Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Kontakt

SÍDLO FIRMY
Adresa: Polská 1532/48, Praha 2, Vinohrady
Úřední hodiny: Po předchozí telefonické domluvě.

Pořadatel soutěže
Česlav Zyla
tel.: 602 160 755

Webmaster
Roman Janko

www.rjwebdesign.cz

Fotbal jinde

Error: http://www.eurofotbal.cz/feed/rss/

Výpis utkání

celkem zápasů: 110

datum den čas hřiště domácí hosté skóre statszápis
2019 III. divize - východ
1.kolo
16.04.19úterý17:38POLROZJETEJ STROJ FC ATLETO PRAHA B  0:14stats
16.04.19úterý18:31POLBOCCA 1.FC KUKABUS  3:2stats
16.04.19úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE AS BENCHWARMERS  6:1stats
16.04.19úterý20:17POL1.FC JIP PERPETUUM NEMOBILE  5:2stats
16.04.19úterý21:10POL10° SCIPIO S HELMET  5:0 (kont.)stats
2.kolo
23.04.19úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE 10°  1:6stats
23.04.19úterý17:38POLAS BENCHWARMERS 1.FC JIP  3:2 (pen.)stats
23.04.19úterý18:31POLPANTEROS NEGROS ROZJETEJ STROJ  1:12stats
23.04.19úterý19:24POL1.FC KUKABUS KAMENNÝ TVÁŘE  0:8stats
23.04.19úterý20:17POLFC ATLETO PRAHA B BOCCA  9:1stats
3.kolo
30.04.19úterý16:45PRI-KKAMENNÝ TVÁŘE FC ATLETO PRAHA B  3:7stats
30.04.19úterý17:38PRI-KBOCCA PANTEROS NEGROS 10:1stats
30.04.19úterý19:24PRI-K1.FC JIP 1.FC KUKABUS  2:4stats
30.04.19úterý20:17PRI-K10° AS BENCHWARMERS  3:2 (pen.)stats
30.04.19úterý21:10PRI-KSCIPIO S HELMET PERPETUUM NEMOBILE  8:7stats
4.kolo
07.05.19úterý16:45POLROZJETEJ STROJ BOCCA  1:2stats
07.05.19úterý18:31POL1.FC KUKABUS 10°  4:0stats
07.05.19úterý19:24POLFC ATLETO PRAHA B 1.FC JIP  5:4 (pen.)stats
07.05.19úterý20:17POLPANTEROS NEGROS KAMENNÝ TVÁŘE  1:15stats
07.05.19úterý21:10POLAS BENCHWARMERS SCIPIO S HELMET  4:2stats
5.kolo
14.05.19úterý16:45POL1.FC JIP PANTEROS NEGROS  9:1stats
14.05.19úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE ROZJETEJ STROJ  6:5stats
14.05.19úterý18:31POLPERPETUUM NEMOBILE AS BENCHWARMERS  3:4 (pen.)stats
14.05.19úterý19:24POL10° FC ATLETO PRAHA B  1:6stats
14.05.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 1.FC KUKABUS  5:0 (kont.)stats
6.kolo
21.05.19úterý17:38POL1.FC KUKABUS PERPETUUM NEMOBILE  5:7stats
21.05.19úterý18:31POLBOCCA KAMENNÝ TVÁŘE  0:4stats
21.05.19úterý19:24POLPANTEROS NEGROS 10°  0:10stats
21.05.19úterý20:17POLROZJETEJ STROJ 1.FC JIP  2:10stats
21.05.19úterý21:10POLFC ATLETO PRAHA B SCIPIO S HELMET  9:2stats
7.kolo
28.05.19úterý16:45POL10° ROZJETEJ STROJ  3:0stats
28.05.19úterý17:38POL1.FC JIP BOCCA  3:0stats
28.05.19úterý18:31POLAS BENCHWARMERS 1.FC KUKABUS  3:1stats
28.05.19úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE FC ATLETO PRAHA B  4:11stats
28.05.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET PANTEROS NEGROS 10:2stats
8.kolo
04.06.19úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE 1.FC JIP  5:3stats
04.06.19úterý17:38POLFC ATLETO PRAHA B AS BENCHWARMERS  5:3stats
04.06.19úterý18:31POLPANTEROS NEGROS PERPETUUM NEMOBILE  2:9stats
04.06.19úterý19:24POLBOCCA 10°  2:4stats
04.06.19úterý21:10POLROZJETEJ STROJ SCIPIO S HELMET  5:4 (pen.)stats
9.kolo
11.06.19úterý16:45POL1.FC KUKABUS FC ATLETO PRAHA B  0:4stats
11.06.19úterý17:38POL10° KAMENNÝ TVÁŘE  6:3stats
11.06.19úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE ROZJETEJ STROJ  5:2stats
11.06.19úterý20:17POLAS BENCHWARMERS PANTEROS NEGROS 16:0stats
11.06.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET BOCCA  7:4stats
10.kolo
18.06.19úterý16:45POLBOCCA PERPETUUM NEMOBILE  2:4stats
18.06.19úterý17:38POLPANTEROS NEGROS 1.FC KUKABUS  2:12stats
18.06.19úterý19:24POLROZJETEJ STROJ AS BENCHWARMERS  1:4stats
18.06.19úterý20:17POL1.FC JIP 10°  7:4stats
18.06.19úterý21:10POLKAMENNÝ TVÁŘE SCIPIO S HELMET  1:4stats
11.kolo
25.06.19úterý16:45POL1.FC KUKABUS ROZJETEJ STROJ  7:1stats
25.06.19úterý18:31POLFC ATLETO PRAHA B PANTEROS NEGROS 10:0stats
25.06.19úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE KAMENNÝ TVÁŘE  6:3stats
25.06.19úterý20:17POLAS BENCHWARMERS BOCCA  3:2 (pen.)stats
25.06.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 1.FC JIP  3:8stats
12.kolo
03.09.19úterý17:38POLFC ATLETO PRAHA B ROZJETEJ STROJ 10:4stats
03.09.19úterý18:31POL1.FC KUKABUS BOCCA  1:3stats
03.09.19úterý19:24POLAS BENCHWARMERS KAMENNÝ TVÁŘE  1:6stats
03.09.19úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE 1.FC JIP  3:7stats
03.09.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 10°  3:4 (pen.)stats
13.kolo
10.09.19úterý16:45POL10° PERPETUUM NEMOBILE  1:2stats
10.09.19úterý17:38POL1.FC JIP AS BENCHWARMERS  6:2stats
10.09.19úterý18:31POLROZJETEJ STROJ PANTEROS NEGROS  7:0stats
10.09.19úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE 1.FC KUKABUS  5:0stats
10.09.19úterý20:17POLBOCCA FC ATLETO PRAHA B  0:6stats
14.kolo
17.09.19úterý16:45PRI-KFC ATLETO PRAHA B KAMENNÝ TVÁŘE  7:5stats
17.09.19úterý17:38PRI-KPANTEROS NEGROS BOCCA  2:1stats
17.09.19úterý19:24PRI-K1.FC KUKABUS 1.FC JIP  2:3stats
17.09.19úterý20:17PRI-KAS BENCHWARMERS 10° 11:1stats
17.09.19úterý21:20PRI-KPERPETUUM NEMOBILE SCIPIO S HELMET  3:5stats
15.kolo
24.09.19úterý16:45POLBOCCA ROZJETEJ STROJ  5:1stats
24.09.19úterý18:31POL10° 1.FC KUKABUS  1:5stats
24.09.19úterý19:24POL1.FC JIP FC ATLETO PRAHA B  5:0stats
24.09.19úterý20:17POLKAMENNÝ TVÁŘE PANTEROS NEGROS 10:1stats
24.09.19úterý21:20POLSCIPIO S HELMET AS BENCHWARMERS  2:5stats
16.kolo
01.10.19úterý16:45POLPANTEROS NEGROS 1.FC JIP  1:6stats
01.10.19úterý17:38POLROZJETEJ STROJ KAMENNÝ TVÁŘE  4:7stats
01.10.19úterý18:31POLAS BENCHWARMERS PERPETUUM NEMOBILE  9:1stats
01.10.19úterý19:24POLFC ATLETO PRAHA B 10°  5:1stats
01.10.19úterý21:10POL1.FC KUKABUS SCIPIO S HELMET  4:7stats
17.kolo
08.10.19úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE 1.FC KUKABUS  6:7 (pen.)stats
08.10.19úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE BOCCA  1:2stats
08.10.19úterý19:24POL10° PANTEROS NEGROS  8:2stats
08.10.19úterý20:17POL1.FC JIP ROZJETEJ STROJ  6:0stats
08.10.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET FC ATLETO PRAHA B  3:8stats
18.kolo
15.10.19úterý16:45POLROZJETEJ STROJ 10°  5:4 (pen.)stats
15.10.19úterý17:38POLBOCCA 1.FC JIP  0:4stats
15.10.19úterý18:31POL1.FC KUKABUS AS BENCHWARMERS  2:4stats
15.10.19úterý20:17POLFC ATLETO PRAHA B PERPETUUM NEMOBILE 11:4stats
15.10.19úterý21:10POLPANTEROS NEGROS SCIPIO S HELMET  1:13stats
19.kolo
22.10.19úterý16:45PRI-K1.FC JIP KAMENNÝ TVÁŘE  9:4stats
22.10.19úterý17:38PRI-KAS BENCHWARMERS FC ATLETO PRAHA B  4:7stats
22.10.19úterý18:31PRI-KPERPETUUM NEMOBILE PANTEROS NEGROS 11:1stats
22.10.19úterý19:24PRI-K10° BOCCA  2:1stats
22.10.19úterý21:10PRI-KSCIPIO S HELMET ROZJETEJ STROJ  2:6stats
20.kolo
29.10.19úterý16:45POLFC ATLETO PRAHA B 1.FC KUKABUS  8:6stats
29.10.19úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE 10°  5:1stats
29.10.19úterý19:24POLROZJETEJ STROJ PERPETUUM NEMOBILE  7:2stats
29.10.19úterý20:17POLPANTEROS NEGROS AS BENCHWARMERS  1:7stats
29.10.19úterý21:10POLBOCCA SCIPIO S HELMET 12:4stats
21.kolo
05.11.19úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE BOCCA  2:4stats
05.11.19úterý17:38POL1.FC KUKABUS PANTEROS NEGROS  7:0stats
05.11.19úterý19:24POLAS BENCHWARMERS ROZJETEJ STROJ  7:5stats
05.11.19úterý20:17POL10° 1.FC JIP  4:2stats
05.11.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET KAMENNÝ TVÁŘE  3:9stats
22.kolo
12.11.19úterý16:45POLROZJETEJ STROJ 1.FC KUKABUS  2:6stats
12.11.19úterý18:31POLPANTEROS NEGROS FC ATLETO PRAHA B  0:13stats
12.11.19úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE PERPETUUM NEMOBILE  7:4stats
12.11.19úterý20:17POLBOCCA AS BENCHWARMERS  3:8stats
12.11.19úterý21:10POL1.FC JIP SCIPIO S HELMET  6:2stats

celkem zápasů: 110