Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Narozeniny slaví

Hráč Věk Tým
Kaskoun Jan 51 let FC RASTA
Koller Petr 29 let FC RASTA
Kouklík Tomáš 26 let AMANTES

Kontakt

Michal Mirgos
Michal Kocurek
Jiří Pechouš ( 777 148 871 )
Václav Sladký ( 775 026 558 )


společnost NanoXXL s.r.o.
IČO 107 57 201
Se sídlem Rybná 716/24, Praha, Staré Město, PSČ: 110 00
Zapsaná u Městského soudu v Praze, v oddíle C, vložka 347908

Fotbal jinde

Error: http://www.eurofotbal.cz/feed/rss/

Výpis utkání

celkem zápasů: 110

datum den čas hřiště domácí hosté skóre statszápis
2019 III. divize - východ
1.kolo
16.04.19úterý17:38POLROZJETEJ STROJ FC ATLETO PRAHA B  0:14stats
16.04.19úterý18:31POLBOCCA 1.FC KUKABUS  3:2stats
16.04.19úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE AS BENCHWARMERS  6:1stats
16.04.19úterý20:17POL1.FC JIP PERPETUUM NEMOBILE  5:2stats
16.04.19úterý21:10POL10° SCIPIO S HELMET  5:0 (kont.)stats
2.kolo
23.04.19úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE 10°  1:6stats
23.04.19úterý17:38POLAS BENCHWARMERS 1.FC JIP  3:2 (pen.)stats
23.04.19úterý18:31POLPANTEROS NEGROS ROZJETEJ STROJ  1:12stats
23.04.19úterý19:24POL1.FC KUKABUS KAMENNÝ TVÁŘE  0:8stats
23.04.19úterý20:17POLFC ATLETO PRAHA B BOCCA  9:1stats
3.kolo
30.04.19úterý16:45PRI-KKAMENNÝ TVÁŘE FC ATLETO PRAHA B  3:7stats
30.04.19úterý17:38PRI-KBOCCA PANTEROS NEGROS 10:1stats
30.04.19úterý19:24PRI-K1.FC JIP 1.FC KUKABUS  2:4stats
30.04.19úterý20:17PRI-K10° AS BENCHWARMERS  3:2 (pen.)stats
30.04.19úterý21:10PRI-KSCIPIO S HELMET PERPETUUM NEMOBILE  8:7stats
4.kolo
07.05.19úterý16:45POLROZJETEJ STROJ BOCCA  1:2stats
07.05.19úterý18:31POL1.FC KUKABUS 10°  4:0stats
07.05.19úterý19:24POLFC ATLETO PRAHA B 1.FC JIP  5:4 (pen.)stats
07.05.19úterý20:17POLPANTEROS NEGROS KAMENNÝ TVÁŘE  1:15stats
07.05.19úterý21:10POLAS BENCHWARMERS SCIPIO S HELMET  4:2stats
5.kolo
14.05.19úterý16:45POL1.FC JIP PANTEROS NEGROS  9:1stats
14.05.19úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE ROZJETEJ STROJ  6:5stats
14.05.19úterý18:31POLPERPETUUM NEMOBILE AS BENCHWARMERS  3:4 (pen.)stats
14.05.19úterý19:24POL10° FC ATLETO PRAHA B  1:6stats
14.05.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 1.FC KUKABUS  5:0 (kont.)stats
6.kolo
21.05.19úterý17:38POL1.FC KUKABUS PERPETUUM NEMOBILE  5:7stats
21.05.19úterý18:31POLBOCCA KAMENNÝ TVÁŘE  0:4stats
21.05.19úterý19:24POLPANTEROS NEGROS 10°  0:10stats
21.05.19úterý20:17POLROZJETEJ STROJ 1.FC JIP  2:10stats
21.05.19úterý21:10POLFC ATLETO PRAHA B SCIPIO S HELMET  9:2stats
7.kolo
28.05.19úterý16:45POL10° ROZJETEJ STROJ  3:0stats
28.05.19úterý17:38POL1.FC JIP BOCCA  3:0stats
28.05.19úterý18:31POLAS BENCHWARMERS 1.FC KUKABUS  3:1stats
28.05.19úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE FC ATLETO PRAHA B  4:11stats
28.05.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET PANTEROS NEGROS 10:2stats
8.kolo
04.06.19úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE 1.FC JIP  5:3stats
04.06.19úterý17:38POLFC ATLETO PRAHA B AS BENCHWARMERS  5:3stats
04.06.19úterý18:31POLPANTEROS NEGROS PERPETUUM NEMOBILE  2:9stats
04.06.19úterý19:24POLBOCCA 10°  2:4stats
04.06.19úterý21:10POLROZJETEJ STROJ SCIPIO S HELMET  5:4 (pen.)stats
9.kolo
11.06.19úterý16:45POL1.FC KUKABUS FC ATLETO PRAHA B  0:4stats
11.06.19úterý17:38POL10° KAMENNÝ TVÁŘE  6:3stats
11.06.19úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE ROZJETEJ STROJ  5:2stats
11.06.19úterý20:17POLAS BENCHWARMERS PANTEROS NEGROS 16:0stats
11.06.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET BOCCA  7:4stats
10.kolo
18.06.19úterý16:45POLBOCCA PERPETUUM NEMOBILE  2:4stats
18.06.19úterý17:38POLPANTEROS NEGROS 1.FC KUKABUS  2:12stats
18.06.19úterý19:24POLROZJETEJ STROJ AS BENCHWARMERS  1:4stats
18.06.19úterý20:17POL1.FC JIP 10°  7:4stats
18.06.19úterý21:10POLKAMENNÝ TVÁŘE SCIPIO S HELMET  1:4stats
11.kolo
25.06.19úterý16:45POL1.FC KUKABUS ROZJETEJ STROJ  7:1stats
25.06.19úterý18:31POLFC ATLETO PRAHA B PANTEROS NEGROS 10:0stats
25.06.19úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE KAMENNÝ TVÁŘE  6:3stats
25.06.19úterý20:17POLAS BENCHWARMERS BOCCA  3:2 (pen.)stats
25.06.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 1.FC JIP  3:8stats
12.kolo
03.09.19úterý17:38POLFC ATLETO PRAHA B ROZJETEJ STROJ 10:4stats
03.09.19úterý18:31POL1.FC KUKABUS BOCCA  1:3stats
03.09.19úterý19:24POLAS BENCHWARMERS KAMENNÝ TVÁŘE  1:6stats
03.09.19úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE 1.FC JIP  3:7stats
03.09.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 10°  3:4 (pen.)stats
13.kolo
10.09.19úterý16:45POL10° PERPETUUM NEMOBILE  1:2stats
10.09.19úterý17:38POL1.FC JIP AS BENCHWARMERS  6:2stats
10.09.19úterý18:31POLROZJETEJ STROJ PANTEROS NEGROS  7:0stats
10.09.19úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE 1.FC KUKABUS  5:0stats
10.09.19úterý20:17POLBOCCA FC ATLETO PRAHA B  0:6stats
14.kolo
17.09.19úterý16:45PRI-KFC ATLETO PRAHA B KAMENNÝ TVÁŘE  7:5stats
17.09.19úterý17:38PRI-KPANTEROS NEGROS BOCCA  2:1stats
17.09.19úterý19:24PRI-K1.FC KUKABUS 1.FC JIP  2:3stats
17.09.19úterý20:17PRI-KAS BENCHWARMERS 10° 11:1stats
17.09.19úterý21:20PRI-KPERPETUUM NEMOBILE SCIPIO S HELMET  3:5stats
15.kolo
24.09.19úterý16:45POLBOCCA ROZJETEJ STROJ  5:1stats
24.09.19úterý18:31POL10° 1.FC KUKABUS  1:5stats
24.09.19úterý19:24POL1.FC JIP FC ATLETO PRAHA B  5:0stats
24.09.19úterý20:17POLKAMENNÝ TVÁŘE PANTEROS NEGROS 10:1stats
24.09.19úterý21:20POLSCIPIO S HELMET AS BENCHWARMERS  2:5stats
16.kolo
01.10.19úterý16:45POLPANTEROS NEGROS 1.FC JIP  1:6stats
01.10.19úterý17:38POLROZJETEJ STROJ KAMENNÝ TVÁŘE  4:7stats
01.10.19úterý18:31POLAS BENCHWARMERS PERPETUUM NEMOBILE  9:1stats
01.10.19úterý19:24POLFC ATLETO PRAHA B 10°  5:1stats
01.10.19úterý21:10POL1.FC KUKABUS SCIPIO S HELMET  4:7stats
17.kolo
08.10.19úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE 1.FC KUKABUS  6:7 (pen.)stats
08.10.19úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE BOCCA  1:2stats
08.10.19úterý19:24POL10° PANTEROS NEGROS  8:2stats
08.10.19úterý20:17POL1.FC JIP ROZJETEJ STROJ  6:0stats
08.10.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET FC ATLETO PRAHA B  3:8stats
18.kolo
15.10.19úterý16:45POLROZJETEJ STROJ 10°  5:4 (pen.)stats
15.10.19úterý17:38POLBOCCA 1.FC JIP  0:4stats
15.10.19úterý18:31POL1.FC KUKABUS AS BENCHWARMERS  2:4stats
15.10.19úterý20:17POLFC ATLETO PRAHA B PERPETUUM NEMOBILE 11:4stats
15.10.19úterý21:10POLPANTEROS NEGROS SCIPIO S HELMET  1:13stats
19.kolo
22.10.19úterý16:45PRI-K1.FC JIP KAMENNÝ TVÁŘE  9:4stats
22.10.19úterý17:38PRI-KAS BENCHWARMERS FC ATLETO PRAHA B  4:7stats
22.10.19úterý18:31PRI-KPERPETUUM NEMOBILE PANTEROS NEGROS 11:1stats
22.10.19úterý19:24PRI-K10° BOCCA  2:1stats
22.10.19úterý21:10PRI-KSCIPIO S HELMET ROZJETEJ STROJ  2:6stats
20.kolo
29.10.19úterý16:45POLFC ATLETO PRAHA B 1.FC KUKABUS  8:6stats
29.10.19úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE 10°  5:1stats
29.10.19úterý19:24POLROZJETEJ STROJ PERPETUUM NEMOBILE  7:2stats
29.10.19úterý20:17POLPANTEROS NEGROS AS BENCHWARMERS  1:7stats
29.10.19úterý21:10POLBOCCA SCIPIO S HELMET 12:4stats
21.kolo
05.11.19úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE BOCCA  2:4stats
05.11.19úterý17:38POL1.FC KUKABUS PANTEROS NEGROS  7:0stats
05.11.19úterý19:24POLAS BENCHWARMERS ROZJETEJ STROJ  7:5stats
05.11.19úterý20:17POL10° 1.FC JIP  4:2stats
05.11.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET KAMENNÝ TVÁŘE  3:9stats
22.kolo
12.11.19úterý16:45POLROZJETEJ STROJ 1.FC KUKABUS  2:6stats
12.11.19úterý18:31POLPANTEROS NEGROS FC ATLETO PRAHA B  0:13stats
12.11.19úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE PERPETUUM NEMOBILE  7:4stats
12.11.19úterý20:17POLBOCCA AS BENCHWARMERS  3:8stats
12.11.19úterý21:10POL1.FC JIP SCIPIO S HELMET  6:2stats

celkem zápasů: 110