Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Kontakt

SÍDLO FIRMY
Adresa: Polská 1532/48, Praha 2, Vinohrady
Úřední hodiny: Po předchozí telefonické domluvě.

Pořadatel soutěže
Česlav Zyla
tel.: 602 160 755

Webmaster
Roman Janko

www.rjwebdesign.cz

Fotbal jinde

Error: http://www.eurofotbal.cz/feed/rss/

Výpis utkání

celkem zápasů: 111

datum den čas hřiště domácí hosté skóre statszápis
2019 III. divize - západ
1.kolo
18.04.19čtvrtek17:30POLOTROKÁŘI GALACTICOS  9:0stats
18.04.19čtvrtek18:25POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ LOUŽE  3:7stats
18.04.19čtvrtek19:20POLKULATEEMO A.I.R. 1870 18:0stats
18.04.19čtvrtek20:15POLPČZ LOSERS OF UFTALAND  2:4stats
18.04.19čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA WANNER ADAPT A.S.  7:4stats
2.kolo
25.04.19čtvrtek17:30POLLOSERS OF UFTALAND WANNER ADAPT A.S.  7:6stats
25.04.19čtvrtek18:25POLGALACTICOS 1.FC KNAJPA  4:6stats
25.04.19čtvrtek19:20POLA.I.R. 1870 OTROKÁŘI  2:1stats
25.04.19čtvrtek20:15POLLOUŽE KULATEEMO  1:14stats
25.04.19čtvrtek21:10POLPČZ NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 18:3stats
3.kolo
02.05.19čtvrtek17:30POLKULATEEMO PČZ  5:4 (pen.)stats
02.05.19čtvrtek18:25POLWANNER ADAPT A.S. GALACTICOS 13:3stats
02.05.19čtvrtek19:20POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ LOSERS OF UFTALAND  7:5stats
02.05.19čtvrtek20:15POL1.FC KNAJPA A.I.R. 1870  9:1stats
02.05.19čtvrtek21:10POLOTROKÁŘI LOUŽE  6:3stats
4.kolo
09.05.19čtvrtek17:30POLLOUŽE 1.FC KNAJPA  0:5 (kont.)stats
09.05.19čtvrtek18:25POLA.I.R. 1870 WANNER ADAPT A.S.  2:11stats
09.05.19čtvrtek19:20POLLOSERS OF UFTALAND GALACTICOS  3:5stats
09.05.19čtvrtek20:15POLPČZ OTROKÁŘI  5:6 (pen.)stats
09.05.19čtvrtek21:10POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ KULATEEMO  3:10stats
5.kolo
16.05.19čtvrtek17:30POLGALACTICOS A.I.R. 1870  1:4stats
16.05.19čtvrtek18:25POLOTROKÁŘI NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  4:3 (pen.)stats
16.05.19čtvrtek19:20POL1.FC KNAJPA PČZ  3:0stats
16.05.19čtvrtek20:15POLWANNER ADAPT A.S. LOUŽE  2:6stats
16.05.19čtvrtek21:10POLKULATEEMO LOSERS OF UFTALAND 12:0stats
6.kolo
23.05.19čtvrtek17:30POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 1.FC KNAJPA  1:4stats
23.05.19čtvrtek18:25POLPČZ WANNER ADAPT A.S.  7:6stats
23.05.19čtvrtek19:20POLLOUŽE GALACTICOS  2:4stats
23.05.19čtvrtek20:15POLKULATEEMO OTROKÁŘI  3:2 (pen.)stats
23.05.19čtvrtek21:10POLLOSERS OF UFTALAND A.I.R. 1870  3:1stats
7.kolo
30.05.19čtvrtek17:30POLA.I.R. 1870 LOUŽE  0:8stats
30.05.19čtvrtek18:25POLOTROKÁŘI LOSERS OF UFTALAND  4:5 (pen.)stats
30.05.19čtvrtek19:20POLWANNER ADAPT A.S. NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  8:4stats
30.05.19čtvrtek20:15POL1.FC KNAJPA KULATEEMO  8:3stats
30.05.19čtvrtek21:10POLGALACTICOS PČZ  2:12stats
8.kolo
06.06.19čtvrtek17:30POLLOSERS OF UFTALAND LOUŽE  8:4stats
06.06.19čtvrtek18:25POLKULATEEMO WANNER ADAPT A.S.  6:8stats
06.06.19čtvrtek19:20POLPČZ A.I.R. 1870  6:1stats
06.06.19čtvrtek20:15POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ GALACTICOS  6:2stats
06.06.19čtvrtek21:10POLOTROKÁŘI 1.FC KNAJPA  2:7stats
9.kolo
13.06.19čtvrtek17:30POLWANNER ADAPT A.S. OTROKÁŘI  7:8 (pen.)stats
13.06.19čtvrtek18:25POL1.FC KNAJPA LOSERS OF UFTALAND  9:4stats
13.06.19čtvrtek19:20POLGALACTICOS KULATEEMO  1:11stats
13.06.19čtvrtek20:15POLA.I.R. 1870 NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  5:2stats
13.06.19čtvrtek21:10POLLOUŽE PČZ  6:9stats
10.kolo
20.06.19čtvrtek17:30POLGALACTICOS OTROKÁŘI  2:7stats
20.06.19čtvrtek18:25POLLOUŽE NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  4:14stats
20.06.19čtvrtek19:20POLA.I.R. 1870 KULATEEMO  0:5 (kont.)stats
20.06.19čtvrtek20:15POLLOSERS OF UFTALAND PČZ  3:5stats
20.06.19čtvrtek21:10POLWANNER ADAPT A.S. 1.FC KNAJPA  9:3stats
11.kolo
27.06.19čtvrtek17:30POLWANNER ADAPT A.S. LOSERS OF UFTALAND  6:4stats
27.06.19čtvrtek18:25POL1.FC KNAJPA GALACTICOS  6:5stats
27.06.19čtvrtek19:20POLOTROKÁŘI A.I.R. 1870  7:1stats
27.06.19čtvrtek20:15POLKULATEEMO LOUŽE  5:1stats
27.06.19čtvrtek21:10POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ PČZ  3:8stats
12.kolo
05.09.19čtvrtek17:30POLPČZ KULATEEMO  0:5 (kont.)stats
05.09.19čtvrtek18:25POLGALACTICOS WANNER ADAPT A.S.  0:19stats
05.09.19čtvrtek19:20POLLOSERS OF UFTALAND NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  2:4stats
05.09.19čtvrtek20:15POLA.I.R. 1870 1.FC KNAJPA  2:3 (pen.)stats
05.09.19čtvrtek21:10POLLOUŽE OTROKÁŘI  3:7stats
13.kolo
12.09.19čtvrtek17:30POL1.FC KNAJPA LOUŽE  6:4stats
12.09.19čtvrtek18:25POLWANNER ADAPT A.S. A.I.R. 1870  7:2stats
12.09.19čtvrtek19:20POLGALACTICOS LOSERS OF UFTALAND  2:10stats
12.09.19čtvrtek20:15POLOTROKÁŘI PČZ  0:5 (kont.)stats
12.09.19čtvrtek21:10POLKULATEEMO NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  3:4stats
14.kolo
19.09.19čtvrtek17:30PRI-KA.I.R. 1870 GALACTICOS  9:1stats
19.09.19čtvrtek18:25PRI-KNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ OTROKÁŘI  3:6stats
19.09.19čtvrtek19:20PRI-KPČZ 1.FC KNAJPA  2:1stats
19.09.19čtvrtek20:15PRI-KLOUŽE WANNER ADAPT A.S.  3:11stats
19.09.19čtvrtek21:10PRI-KLOSERS OF UFTALAND KULATEEMO  3:14stats
14.11.19čtvrtek17:30POLLOUŽE GALACTICOS  -:-zápis k utkání
15.kolo
26.09.19čtvrtek17:30POL1.FC KNAJPA NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  9:5stats
26.09.19čtvrtek18:25POLWANNER ADAPT A.S. PČZ  6:7 (pen.)stats
26.09.19čtvrtek19:20POLGALACTICOS LOUŽE  7:3stats
26.09.19čtvrtek20:15POLOTROKÁŘI KULATEEMO  1:2stats
26.09.19čtvrtek21:10POLA.I.R. 1870 LOSERS OF UFTALAND  2:6stats
16.kolo
03.10.19čtvrtek17:30POLLOUŽE A.I.R. 1870  3:4stats
03.10.19čtvrtek18:25POLLOSERS OF UFTALAND OTROKÁŘI  4:3stats
03.10.19čtvrtek19:20POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ WANNER ADAPT A.S.  4:8stats
03.10.19čtvrtek20:15POLKULATEEMO 1.FC KNAJPA  5:3stats
03.10.19čtvrtek21:10POLPČZ GALACTICOS  9:3stats
17.kolo
10.10.19čtvrtek17:30POLLOUŽE LOSERS OF UFTALAND  4:6stats
10.10.19čtvrtek18:25POLWANNER ADAPT A.S. KULATEEMO  6:7stats
10.10.19čtvrtek19:20POLA.I.R. 1870 PČZ  4:9stats
10.10.19čtvrtek20:15POLGALACTICOS NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  1:3stats
10.10.19čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA OTROKÁŘI  6:7stats
18.kolo
17.10.19čtvrtek17:30POLOTROKÁŘI WANNER ADAPT A.S.  5:0 (kont.)stats
17.10.19čtvrtek18:25POLLOSERS OF UFTALAND 1.FC KNAJPA  8:6stats
17.10.19čtvrtek19:20POLKULATEEMO GALACTICOS 14:2stats
17.10.19čtvrtek20:15POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ A.I.R. 1870  3:10stats
17.10.19čtvrtek21:10POLPČZ LOUŽE 14:4stats
19.kolo
24.10.19čtvrtek17:30PRI-KLOUŽE NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  5:9stats
24.10.19čtvrtek18:25PRI-KGALACTICOS WANNER ADAPT A.S.  1:15stats
24.10.19čtvrtek19:20PRI-KA.I.R. 1870 PČZ  5:10stats
24.10.19čtvrtek20:15PRI-KLOSERS OF UFTALAND 1.FC KNAJPA  3:10stats
24.10.19čtvrtek21:10PRI-KOTROKÁŘI KULATEEMO  5:7stats
20.kolo
31.10.19čtvrtek17:30POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ GALACTICOS  3:2 (pen.)stats
31.10.19čtvrtek18:25POLLOSERS OF UFTALAND LOUŽE  2:3stats
31.10.19čtvrtek19:20POLA.I.R. 1870 OTROKÁŘI  2:8stats
31.10.19čtvrtek20:15POLPČZ 1.FC KNAJPA  6:4stats
31.10.19čtvrtek21:10POLKULATEEMO WANNER ADAPT A.S.  8:6stats
21.kolo
07.11.19čtvrtek17:30POLLOUŽE A.I.R. 1870  3:8stats
07.11.19čtvrtek18:25POLGALACTICOS LOSERS OF UFTALAND  3:5stats
07.11.19čtvrtek19:20POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ OTROKÁŘI  2:1 (pen.)stats
07.11.19čtvrtek20:15POLWANNER ADAPT A.S. 1.FC KNAJPA  6:5stats
07.11.19čtvrtek21:10POLPČZ KULATEEMO  0:10stats
22.kolo
14.11.19čtvrtek17:30POLLOUŽE GALACTICOS  1:2stats
14.11.19čtvrtek18:25POLA.I.R. 1870 NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  3:4 (pen.)stats
14.11.19čtvrtek19:20POLOTROKÁŘI LOSERS OF UFTALAND  3:4stats
14.11.19čtvrtek20:15POLWANNER ADAPT A.S. PČZ 11:5stats
14.11.19čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA KULATEEMO  6:10stats

celkem zápasů: 111