Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Kontakt

Michal Mirgos
Michal Kocurek
Jiří Pechouš ( 777 148 871 )
Václav Sladký ( 775 026 558 )


společnost NanoXXL s.r.o.
IČO 107 57 201
Se sídlem Rybná 716/24, Praha, Staré Město, PSČ: 110 00
Zapsaná u Městského soudu v Praze, v oddíle C, vložka 347908

Fotbal jinde

Error: http://www.eurofotbal.cz/feed/rss/

Výpis utkání

celkem zápasů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre duelstatszápis
2022 II. divize - západ
1.kolo
27.04.22středa16:30TWIN reality, s.r.o. volno  -:-duel utkánízápis k utkání
27.04.22středa17:25PRIRISAEDLU BUKAKE EAST FIFE F.C. PRAGUE  6:5duel utkánístats
27.04.22středa18:20PRIDATIS - RUCANOR TEAM ARESBULL  4:3duel utkánístats
27.04.22středa19:15PRIFC ŠEBÁNEK FC HOLOMAJZNA  2:7duel utkánístats
27.04.22středa20:10PRIBLITZKRIEG FC VÝRON  7:4duel utkánístats
27.04.22středa21:05PRISK PATIČKA LOSERS OF UFTALAND  7:4duel utkánístats
2.kolo
04.05.22středa16:30volno LOSERS OF UFTALAND  -:-duel utkánízápis k utkání
04.05.22středa17:25PRIFC HOLOMAJZNA BLITZKRIEG  3:7duel utkánístats
04.05.22středa19:15PRIEAST FIFE F.C. PRAGUE DATIS - RUCANOR TEAM  9:2duel utkánístats
04.05.22středa20:10PRITWIN reality, s.r.o. RISAEDLU BUKAKE  0:3duel utkánístats
04.05.22středa21:05PRIFC VÝRON SK PATIČKA  1:12duel utkánístats
19.05.22čtvrtek21:05PRIARESBULL FC ŠEBÁNEK  7:3duel utkánístats
3.kolo
11.05.22středa16:30RISAEDLU BUKAKE volno  -:-duel utkánízápis k utkání
11.05.22středa17:25PRIDATIS - RUCANOR TEAM TWIN reality, s.r.o.  1:7duel utkánístats
11.05.22středa18:20PRIFC ŠEBÁNEK EAST FIFE F.C. PRAGUE  3:9duel utkánístats
11.05.22středa19:15PRIBLITZKRIEG ARESBULL  5:2duel utkánístats
11.05.22středa20:10PRISK PATIČKA FC HOLOMAJZNA  6:3duel utkánístats
11.05.22středa21:05PRILOSERS OF UFTALAND FC VÝRON  5:4 (pen.)duel utkánístats
4.kolo
18.05.22středa16:30volno FC VÝRON  -:-duel utkánízápis k utkání
18.05.22středa17:25PRIFC HOLOMAJZNA LOSERS OF UFTALAND  3:4duel utkánístats
18.05.22středa18:20PRIARESBULL SK PATIČKA  3:8duel utkánístats
18.05.22středa19:15PRIEAST FIFE F.C. PRAGUE BLITZKRIEG  3:1duel utkánístats
18.05.22středa20:10ODLTWIN reality, s.r.o. FC ŠEBÁNEK  -:-duel utkánízápis k utkání
18.05.22středa21:05PRIRISAEDLU BUKAKE DATIS - RUCANOR TEAM  9:3duel utkánístats
5.kolo
25.05.22středa16:30DATIS - RUCANOR TEAM volno  -:-duel utkánízápis k utkání
25.05.22středa17:25FC ŠEBÁNEK RISAEDLU BUKAKE  -:-duel utkánízápis k utkání
25.05.22středa18:20BLITZKRIEG TWIN reality, s.r.o.  -:-duel utkánízápis k utkání
25.05.22středa19:15SK PATIČKA EAST FIFE F.C. PRAGUE  -:-duel utkánízápis k utkání
25.05.22středa20:10LOSERS OF UFTALAND ARESBULL  -:-duel utkánízápis k utkání
25.05.22středa21:05FC VÝRON FC HOLOMAJZNA  -:-duel utkánízápis k utkání
6.kolo
01.06.22středa16:30volno FC HOLOMAJZNA  -:-duel utkánízápis k utkání
01.06.22středa17:25ARESBULL FC VÝRON  -:-duel utkánízápis k utkání
01.06.22středa18:20EAST FIFE F.C. PRAGUE LOSERS OF UFTALAND  -:-duel utkánízápis k utkání
01.06.22středa19:15TWIN reality, s.r.o. SK PATIČKA  -:-duel utkánízápis k utkání
01.06.22středa20:10RISAEDLU BUKAKE BLITZKRIEG  -:-duel utkánízápis k utkání
01.06.22středa21:05DATIS - RUCANOR TEAM FC ŠEBÁNEK  -:-duel utkánízápis k utkání
7.kolo
08.06.22středa16:30FC ŠEBÁNEK volno  -:-duel utkánízápis k utkání
08.06.22středa17:25BLITZKRIEG DATIS - RUCANOR TEAM  -:-duel utkánízápis k utkání
08.06.22středa18:20SK PATIČKA RISAEDLU BUKAKE  -:-duel utkánízápis k utkání
08.06.22středa19:15LOSERS OF UFTALAND TWIN reality, s.r.o.  -:-duel utkánízápis k utkání
08.06.22středa20:10FC VÝRON EAST FIFE F.C. PRAGUE  -:-duel utkánízápis k utkání
08.06.22středa21:05FC HOLOMAJZNA ARESBULL  -:-duel utkánízápis k utkání
8.kolo
15.06.22středa16:30volno ARESBULL  -:-duel utkánízápis k utkání
15.06.22středa17:25EAST FIFE F.C. PRAGUE FC HOLOMAJZNA  -:-duel utkánízápis k utkání
15.06.22středa18:20TWIN reality, s.r.o. FC VÝRON  -:-duel utkánízápis k utkání
15.06.22středa19:15RISAEDLU BUKAKE LOSERS OF UFTALAND  -:-duel utkánízápis k utkání
15.06.22středa20:10DATIS - RUCANOR TEAM SK PATIČKA  -:-duel utkánízápis k utkání
15.06.22středa21:05FC ŠEBÁNEK BLITZKRIEG  -:-duel utkánízápis k utkání
9.kolo
22.06.22středa16:30BLITZKRIEG volno  -:-duel utkánízápis k utkání
22.06.22středa17:25SK PATIČKA FC ŠEBÁNEK  -:-duel utkánízápis k utkání
22.06.22středa18:20LOSERS OF UFTALAND DATIS - RUCANOR TEAM  -:-duel utkánízápis k utkání
22.06.22středa19:15FC VÝRON RISAEDLU BUKAKE  -:-duel utkánízápis k utkání
22.06.22středa20:10FC HOLOMAJZNA TWIN reality, s.r.o.  -:-duel utkánízápis k utkání
22.06.22středa21:05ARESBULL EAST FIFE F.C. PRAGUE  -:-duel utkánízápis k utkání
10.kolo
29.06.22středa16:30volno EAST FIFE F.C. PRAGUE  -:-duel utkánízápis k utkání
29.06.22středa17:25TWIN reality, s.r.o. ARESBULL  -:-duel utkánízápis k utkání
29.06.22středa18:20RISAEDLU BUKAKE FC HOLOMAJZNA  -:-duel utkánízápis k utkání
29.06.22středa19:15DATIS - RUCANOR TEAM FC VÝRON  -:-duel utkánízápis k utkání
29.06.22středa20:10FC ŠEBÁNEK LOSERS OF UFTALAND  -:-duel utkánízápis k utkání
29.06.22středa21:05BLITZKRIEG SK PATIČKA  -:-duel utkánízápis k utkání
11.kolo
07.09.22středa16:30SK PATIČKA volno  -:-duel utkánízápis k utkání
07.09.22středa17:25LOSERS OF UFTALAND BLITZKRIEG  -:-duel utkánízápis k utkání
07.09.22středa18:20FC VÝRON FC ŠEBÁNEK  -:-duel utkánízápis k utkání
07.09.22středa19:15FC HOLOMAJZNA DATIS - RUCANOR TEAM  -:-duel utkánízápis k utkání
07.09.22středa20:10ARESBULL RISAEDLU BUKAKE  -:-duel utkánízápis k utkání
07.09.22středa21:05EAST FIFE F.C. PRAGUE TWIN reality, s.r.o.  -:-duel utkánízápis k utkání
12.kolo
14.09.22středa16:30volno TWIN reality, s.r.o.  -:-duel utkánízápis k utkání
14.09.22středa17:25EAST FIFE F.C. PRAGUE RISAEDLU BUKAKE  -:-duel utkánízápis k utkání
14.09.22středa18:20ARESBULL DATIS - RUCANOR TEAM  -:-duel utkánízápis k utkání
14.09.22středa19:15FC HOLOMAJZNA FC ŠEBÁNEK  -:-duel utkánízápis k utkání
14.09.22středa20:10FC VÝRON BLITZKRIEG  -:-duel utkánízápis k utkání
14.09.22středa21:05LOSERS OF UFTALAND SK PATIČKA  -:-duel utkánízápis k utkání
13.kolo
21.09.22středa16:30LOSERS OF UFTALAND volno  -:-duel utkánízápis k utkání
21.09.22středa17:25SK PATIČKA FC VÝRON  -:-duel utkánízápis k utkání
21.09.22středa18:20BLITZKRIEG FC HOLOMAJZNA  -:-duel utkánízápis k utkání
21.09.22středa19:15FC ŠEBÁNEK ARESBULL  -:-duel utkánízápis k utkání
21.09.22středa20:10DATIS - RUCANOR TEAM EAST FIFE F.C. PRAGUE  -:-duel utkánízápis k utkání
21.09.22středa21:05RISAEDLU BUKAKE TWIN reality, s.r.o.  -:-duel utkánízápis k utkání
14.kolo
28.09.22středa16:30volno RISAEDLU BUKAKE  -:-duel utkánízápis k utkání
28.09.22středa17:25TWIN reality, s.r.o. DATIS - RUCANOR TEAM  -:-duel utkánízápis k utkání
28.09.22středa18:20EAST FIFE F.C. PRAGUE FC ŠEBÁNEK  -:-duel utkánízápis k utkání
28.09.22středa19:15ARESBULL BLITZKRIEG  -:-duel utkánízápis k utkání
28.09.22středa20:10FC HOLOMAJZNA SK PATIČKA  -:-duel utkánízápis k utkání
28.09.22středa21:05FC VÝRON LOSERS OF UFTALAND  -:-duel utkánízápis k utkání
15.kolo
05.10.22středa16:30FC VÝRON volno  -:-duel utkánízápis k utkání
05.10.22středa17:25LOSERS OF UFTALAND FC HOLOMAJZNA  -:-duel utkánízápis k utkání
05.10.22středa18:20SK PATIČKA ARESBULL  -:-duel utkánízápis k utkání
05.10.22středa19:15BLITZKRIEG EAST FIFE F.C. PRAGUE  -:-duel utkánízápis k utkání
05.10.22středa20:10FC ŠEBÁNEK TWIN reality, s.r.o.  -:-duel utkánízápis k utkání
05.10.22středa21:05DATIS - RUCANOR TEAM RISAEDLU BUKAKE  -:-duel utkánízápis k utkání
16.kolo
12.10.22středa16:30volno DATIS - RUCANOR TEAM  -:-duel utkánízápis k utkání
12.10.22středa17:25RISAEDLU BUKAKE FC ŠEBÁNEK  -:-duel utkánízápis k utkání
12.10.22středa18:20TWIN reality, s.r.o. BLITZKRIEG  -:-duel utkánízápis k utkání
12.10.22středa19:15EAST FIFE F.C. PRAGUE SK PATIČKA  -:-duel utkánízápis k utkání
12.10.22středa20:10ARESBULL LOSERS OF UFTALAND  -:-duel utkánízápis k utkání
12.10.22středa21:05FC HOLOMAJZNA FC VÝRON  -:-duel utkánízápis k utkání
17.kolo
19.10.22středa16:30FC HOLOMAJZNA volno  -:-duel utkánízápis k utkání
19.10.22středa17:25FC VÝRON ARESBULL  -:-duel utkánízápis k utkání
19.10.22středa18:20LOSERS OF UFTALAND EAST FIFE F.C. PRAGUE  -:-duel utkánízápis k utkání
19.10.22středa19:15SK PATIČKA TWIN reality, s.r.o.  -:-duel utkánízápis k utkání
19.10.22středa20:10BLITZKRIEG RISAEDLU BUKAKE  -:-duel utkánízápis k utkání
19.10.22středa21:05FC ŠEBÁNEK DATIS - RUCANOR TEAM  -:-duel utkánízápis k utkání
18.kolo
26.10.22středa16:30volno FC ŠEBÁNEK  -:-duel utkánízápis k utkání
26.10.22středa17:25DATIS - RUCANOR TEAM BLITZKRIEG  -:-duel utkánízápis k utkání
26.10.22středa18:20RISAEDLU BUKAKE SK PATIČKA  -:-duel utkánízápis k utkání
26.10.22středa19:15TWIN reality, s.r.o. LOSERS OF UFTALAND  -:-duel utkánízápis k utkání
26.10.22středa20:10EAST FIFE F.C. PRAGUE FC VÝRON  -:-duel utkánízápis k utkání
26.10.22středa21:05ARESBULL FC HOLOMAJZNA  -:-duel utkánízápis k utkání
19.kolo
02.11.22středa16:30ARESBULL volno  -:-duel utkánízápis k utkání
02.11.22středa17:25FC HOLOMAJZNA EAST FIFE F.C. PRAGUE  -:-duel utkánízápis k utkání
02.11.22středa18:20FC VÝRON TWIN reality, s.r.o.  -:-duel utkánízápis k utkání
02.11.22středa19:15LOSERS OF UFTALAND RISAEDLU BUKAKE  -:-duel utkánízápis k utkání
02.11.22středa20:10SK PATIČKA DATIS - RUCANOR TEAM  -:-duel utkánízápis k utkání
02.11.22středa21:05BLITZKRIEG FC ŠEBÁNEK  -:-duel utkánízápis k utkání
20.kolo
09.11.22středa16:30volno BLITZKRIEG  -:-duel utkánízápis k utkání
09.11.22středa17:25FC ŠEBÁNEK SK PATIČKA  -:-duel utkánízápis k utkání
09.11.22středa18:20DATIS - RUCANOR TEAM LOSERS OF UFTALAND  -:-duel utkánízápis k utkání
09.11.22středa19:15RISAEDLU BUKAKE FC VÝRON  -:-duel utkánízápis k utkání
09.11.22středa20:10TWIN reality, s.r.o. FC HOLOMAJZNA  -:-duel utkánízápis k utkání
09.11.22středa21:05EAST FIFE F.C. PRAGUE ARESBULL  -:-duel utkánízápis k utkání
21.kolo
16.11.22středa16:30EAST FIFE F.C. PRAGUE volno  -:-duel utkánízápis k utkání
16.11.22středa17:25ARESBULL TWIN reality, s.r.o.  -:-duel utkánízápis k utkání
16.11.22středa18:20FC HOLOMAJZNA RISAEDLU BUKAKE  -:-duel utkánízápis k utkání
16.11.22středa19:15FC VÝRON DATIS - RUCANOR TEAM  -:-duel utkánízápis k utkání
16.11.22středa20:10LOSERS OF UFTALAND FC ŠEBÁNEK  -:-duel utkánízápis k utkání
16.11.22středa21:05SK PATIČKA BLITZKRIEG  -:-duel utkánízápis k utkání
22.kolo
23.11.22středa16:30volno SK PATIČKA  -:-duel utkánízápis k utkání
23.11.22středa17:25BLITZKRIEG LOSERS OF UFTALAND  -:-duel utkánízápis k utkání
23.11.22středa18:20FC ŠEBÁNEK FC VÝRON  -:-duel utkánízápis k utkání
23.11.22středa19:15DATIS - RUCANOR TEAM FC HOLOMAJZNA  -:-duel utkánízápis k utkání
23.11.22středa20:10RISAEDLU BUKAKE ARESBULL  -:-duel utkánízápis k utkání
23.11.22středa21:05TWIN reality, s.r.o. EAST FIFE F.C. PRAGUE  -:-duel utkánízápis k utkání

celkem zápasů: 132