Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Kontakt

SÍDLO FIRMY
Adresa: Polská 1532/48, Praha 2, Vinohrady
Úřední hodiny: Po předchozí telefonické domluvě.

Pořadatel soutěže
Česlav Zyla
tel.: 602 160 755

Webmaster
Roman Janko

www.rjwebdesign.cz

Fotbal jinde

Error: http://www.eurofotbal.cz/feed/rss/

Výpis utkání

celkem zápasů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre duelstatszápis
2020 III. divize - západ
1.kolo
26.05.20úterý16:45HAGPČZ FC HALUZ BEZPRÁVI  8:1duel utkánístats
26.05.20úterý17:38HAGBOCCA AS BENCHWARMERS  9:3duel utkánístats
26.05.20úterý18:31HAG10° KAMENNÝ TVÁŘE  2:6duel utkánístats
26.05.20úterý19:24HAGFC ATLETO PRAHA B PERPETUUM NEMOBILE  2:8duel utkánístats
26.05.20úterý20:17HAG1.FC JIP 1.FC KUKABUS  7:0duel utkánístats
26.05.20úterý21:10HAGROZJETEJ STROJ SCIPIO S HELMET  1:3duel utkánístats
2.kolo
02.06.20úterý16:45HAGROZJETEJ STROJ BOCCA  1:8duel utkánístats
02.06.20úterý17:38HAG1.FC KUKABUS PČZ  5:6 (pen.)duel utkánístats
02.06.20úterý18:31HAGPERPETUUM NEMOBILE 1.FC JIP  3:7duel utkánístats
02.06.20úterý19:24HAGAS BENCHWARMERS 10°  5:1duel utkánístats
02.06.20úterý20:17HAGKAMENNÝ TVÁŘE FC ATLETO PRAHA B  3:7duel utkánístats
02.06.20úterý21:10HAGSCIPIO S HELMET FC HALUZ BEZPRÁVI  5:1duel utkánístats
3.kolo
09.06.20úterý16:45HAG1.FC JIP KAMENNÝ TVÁŘE  6:3duel utkánístats
09.06.20úterý17:38HAG10° ROZJETEJ STROJ  5:4duel utkánístats
09.06.20úterý18:31HAGFC ATLETO PRAHA B AS BENCHWARMERS  9:1duel utkánístats
09.06.20úterý19:24HAGFC HALUZ BEZPRÁVI 1.FC KUKABUS  0:5duel utkánístats
09.06.20úterý20:17HAGPČZ PERPETUUM NEMOBILE  6:7 (pen.)duel utkánístats
09.06.20úterý21:10HAGBOCCA SCIPIO S HELMET 11:5duel utkánístats
4.kolo
16.06.20úterý16:45HAGPERPETUUM NEMOBILE FC HALUZ BEZPRÁVI 18:3duel utkánístats
16.06.20úterý17:38HAGROZJETEJ STROJ FC ATLETO PRAHA B  2:10duel utkánístats
16.06.20úterý18:31HAGKAMENNÝ TVÁŘE PČZ  2:8duel utkánístats
16.06.20úterý19:24HAGAS BENCHWARMERS 1.FC JIP  5:3duel utkánístats
16.06.20úterý20:17HAGBOCCA 10°  9:3duel utkánístats
16.06.20úterý21:10HAGSCIPIO S HELMET 1.FC KUKABUS  4:5duel utkánístats
5.kolo
23.06.20úterý16:45HAGPČZ AS BENCHWARMERS  7:5duel utkánístats
23.06.20úterý17:38HAGFC ATLETO PRAHA B BOCCA  9:1duel utkánístats
23.06.20úterý18:31HAG1.FC JIP ROZJETEJ STROJ  6:4duel utkánístats
23.06.20úterý19:24HAG1.FC KUKABUS PERPETUUM NEMOBILE  6:4duel utkánístats
23.06.20úterý20:17HAGFC HALUZ BEZPRÁVI KAMENNÝ TVÁŘE  2:8duel utkánístats
23.06.20úterý21:10HAG10° SCIPIO S HELMET  0:4duel utkánístats
6.kolo
30.06.20úterý16:45HAGKAMENNÝ TVÁŘE 1.FC KUKABUS  5:7duel utkánístats
30.06.20úterý17:38HAGAS BENCHWARMERS FC HALUZ BEZPRÁVI 11:0duel utkánístats
30.06.20úterý18:31HAG10° FC ATLETO PRAHA B  6:12duel utkánístats
30.06.20úterý19:24HAGBOCCA 1.FC JIP  3:4 (pen.)duel utkánístats
30.06.20úterý20:17HAGROZJETEJ STROJ PČZ  2:4duel utkánístats
30.06.20úterý21:10HAGSCIPIO S HELMET PERPETUUM NEMOBILE  6:3duel utkánístats
7.kolo
07.07.20úterý16:45HAG1.FC JIP 10°  4:3 (pen.)duel utkánístats
07.07.20úterý17:38HAGPERPETUUM NEMOBILE KAMENNÝ TVÁŘE  4:7duel utkánístats
07.07.20úterý18:31HAGPČZ BOCCA  5:8duel utkánístats
07.07.20úterý19:24HAGFC HALUZ BEZPRÁVI ROZJETEJ STROJ  4:5 (pen.)duel utkánístats
07.07.20úterý20:17HAG1.FC KUKABUS AS BENCHWARMERS  2:7duel utkánístats
07.07.20úterý21:10HAGFC ATLETO PRAHA B SCIPIO S HELMET  6:4duel utkánístats
8.kolo
14.07.20úterý16:45HAGAS BENCHWARMERS PERPETUUM NEMOBILE  4:2duel utkánístats
14.07.20úterý17:38HAGFC ATLETO PRAHA B 1.FC JIP  3:1duel utkánístats
14.07.20úterý18:31HAGROZJETEJ STROJ 1.FC KUKABUS  4:10duel utkánístats
14.07.20úterý19:24HAGBOCCA FC HALUZ BEZPRÁVI  8:3duel utkánístats
14.07.20úterý20:17HAG10° PČZ  5:7duel utkánístats
14.07.20úterý21:10HAGSCIPIO S HELMET KAMENNÝ TVÁŘE  6:7duel utkánístats
9.kolo
01.09.20úterý16:45HAGFC HALUZ BEZPRÁVI 10°  3:10duel utkánístats
01.09.20úterý17:38HAG1.FC KUKABUS BOCCA  4:1duel utkánístats
01.09.20úterý18:31HAGKAMENNÝ TVÁŘE AS BENCHWARMERS  3:9duel utkánístats
01.09.20úterý19:24HAGPČZ FC ATLETO PRAHA B  4:7duel utkánístats
01.09.20úterý20:17HAGPERPETUUM NEMOBILE ROZJETEJ STROJ 11:3duel utkánístats
01.09.20úterý21:10HAG1.FC JIP SCIPIO S HELMET  5:2duel utkánístats
10.kolo
08.09.20úterý16:45HAGROZJETEJ STROJ KAMENNÝ TVÁŘE  0:5 (kont.)duel utkánístats
08.09.20úterý17:38HAG1.FC JIP PČZ  4:14duel utkánístats
08.09.20úterý18:31HAGBOCCA PERPETUUM NEMOBILE  0:9duel utkánístats
08.09.20úterý19:24HAG10° 1.FC KUKABUS  0:5 (kont.)duel utkánístats
08.09.20úterý20:17HAGFC ATLETO PRAHA B FC HALUZ BEZPRÁVI 14:2duel utkánístats
08.09.20úterý21:10HAGSCIPIO S HELMET AS BENCHWARMERS  1:7duel utkánístats
11.kolo
15.09.20úterý16:45HAG1.FC KUKABUS FC ATLETO PRAHA B  1:13duel utkánístats
15.09.20úterý17:38HAGPERPETUUM NEMOBILE 10°  2:7duel utkánístats
15.09.20úterý18:31HAGFC HALUZ BEZPRÁVI 1.FC JIP  1:17duel utkánístats
15.09.20úterý19:24HAGKAMENNÝ TVÁŘE BOCCA  6:2duel utkánístats
15.09.20úterý20:17HAGAS BENCHWARMERS ROZJETEJ STROJ  6:4duel utkánístats
15.09.20úterý21:10HAGPČZ SCIPIO S HELMET  5:0duel utkánístats
12.kolo
22.09.20úterý16:45HAGFC HALUZ BEZPRÁVI PČZ  2:13duel utkánístats
22.09.20úterý17:38HAGAS BENCHWARMERS BOCCA  5:0duel utkánístats
22.09.20úterý18:31HAGKAMENNÝ TVÁŘE 10°  3:2 (pen.)duel utkánístats
22.09.20úterý19:24HAGPERPETUUM NEMOBILE FC ATLETO PRAHA B  7:5duel utkánístats
22.09.20úterý20:17HAG1.FC KUKABUS 1.FC JIP  1:3duel utkánístats
22.09.20úterý21:10HAGSCIPIO S HELMET ROZJETEJ STROJ  5:3duel utkánístats
13.kolo
29.09.20úterý16:45HAGBOCCA ROZJETEJ STROJ  3:1duel utkánístats
29.09.20úterý17:38HAGPČZ 1.FC KUKABUS  7:0duel utkánístats
29.09.20úterý18:31HAG1.FC JIP PERPETUUM NEMOBILE  4:5 (pen.)duel utkánístats
29.09.20úterý19:24HAG10° AS BENCHWARMERS  2:4duel utkánístats
29.09.20úterý20:17HAGFC ATLETO PRAHA B KAMENNÝ TVÁŘE  9:3duel utkánístats
29.09.20úterý21:10HAGFC HALUZ BEZPRÁVI SCIPIO S HELMET  2:8duel utkánístats
14.kolo
06.10.20úterý16:45HAGKAMENNÝ TVÁŘE 1.FC JIP  1:4duel utkánístats
06.10.20úterý17:38HAGROZJETEJ STROJ 10°  0:8duel utkánístats
06.10.20úterý18:31HAGAS BENCHWARMERS FC ATLETO PRAHA B  3:5duel utkánístats
06.10.20úterý19:24HAG1.FC KUKABUS FC HALUZ BEZPRÁVI  6:3duel utkánístats
06.10.20úterý20:17HAGPERPETUUM NEMOBILE PČZ  3:4duel utkánístats
06.10.20úterý21:10HAGSCIPIO S HELMET BOCCA  6:3duel utkánístats
15.kolo
13.10.20úterý16:45HAGFC HALUZ BEZPRÁVI PERPETUUM NEMOBILE  2:13duel utkánístats
13.10.20úterý17:38HAGFC ATLETO PRAHA B ROZJETEJ STROJ 14:2duel utkánístats
13.10.20úterý18:31HAGPČZ KAMENNÝ TVÁŘE  5:0 (kont.)duel utkánístats
13.10.20úterý19:24HAG1.FC JIP AS BENCHWARMERS  4:7duel utkánístats
13.10.20úterý20:17HAG10° BOCCA  4:6duel utkánístats
13.10.20úterý21:10HAG1.FC KUKABUS SCIPIO S HELMET  2:1duel utkánístats
16.kolo
08.12.20úterý16:30PRI-NAS BENCHWARMERS PČZ 10:4duel utkánístats
08.12.20úterý17:38PRI-KBOCCA FC ATLETO PRAHA B  6:5duel utkánístats
08.12.20úterý18:31PRI-KROZJETEJ STROJ 1.FC JIP  3:12duel utkánístats
08.12.20úterý19:24PRI-KPERPETUUM NEMOBILE 1.FC KUKABUS  6:3duel utkánístats
08.12.20úterý20:17PRI-KKAMENNÝ TVÁŘE FC HALUZ BEZPRÁVI  6:4duel utkánístats
08.12.20úterý21:10SCIPIO S HELMET 10°  0:5 (kont.)duel utkánístats
17.kolo
15.12.20úterý16:30PRI-N1.FC KUKABUS KAMENNÝ TVÁŘE  4:5 (pen.)duel utkánístats
15.12.20úterý17:38PRI-KFC HALUZ BEZPRÁVI AS BENCHWARMERS  3:9duel utkánístats
15.12.20úterý18:31PRI-KFC ATLETO PRAHA B 10°  5:2duel utkánístats
15.12.20úterý19:24PRI-K1.FC JIP BOCCA  4:2duel utkánístats
15.12.20úterý20:17PRI-KPČZ ROZJETEJ STROJ  8:5duel utkánístats
15.12.20úterý21:10PRI-KPERPETUUM NEMOBILE SCIPIO S HELMET  5:0 (kont.)duel utkánístats
18.kolo
16:4510° 1.FC JIP  -:-duel utkánízápis k utkání
17:38KAMENNÝ TVÁŘE PERPETUUM NEMOBILE  -:-duel utkánízápis k utkání
18:31BOCCA PČZ  -:-duel utkánízápis k utkání
19:24ROZJETEJ STROJ FC HALUZ BEZPRÁVI  -:-duel utkánízápis k utkání
20:17AS BENCHWARMERS 1.FC KUKABUS  -:-duel utkánízápis k utkání
21:10SCIPIO S HELMET FC ATLETO PRAHA B  -:-duel utkánízápis k utkání
19.kolo
16:45PERPETUUM NEMOBILE AS BENCHWARMERS  -:-duel utkánízápis k utkání
17:381.FC JIP FC ATLETO PRAHA B  -:-duel utkánízápis k utkání
18:311.FC KUKABUS ROZJETEJ STROJ  -:-duel utkánízápis k utkání
19:24FC HALUZ BEZPRÁVI BOCCA  -:-duel utkánízápis k utkání
20:17PČZ 10°  -:-duel utkánízápis k utkání
21:10KAMENNÝ TVÁŘE SCIPIO S HELMET  -:-duel utkánízápis k utkání
20.kolo
16:4510° FC HALUZ BEZPRÁVI  -:-duel utkánízápis k utkání
17:38BOCCA 1.FC KUKABUS  -:-duel utkánízápis k utkání
18:31AS BENCHWARMERS KAMENNÝ TVÁŘE  -:-duel utkánízápis k utkání
19:24FC ATLETO PRAHA B PČZ  -:-duel utkánízápis k utkání
20:17ROZJETEJ STROJ PERPETUUM NEMOBILE  -:-duel utkánízápis k utkání
21:10SCIPIO S HELMET 1.FC JIP  -:-duel utkánízápis k utkání
21.kolo
16:45KAMENNÝ TVÁŘE ROZJETEJ STROJ  -:-duel utkánízápis k utkání
17:38PČZ 1.FC JIP  -:-duel utkánízápis k utkání
18:31PERPETUUM NEMOBILE BOCCA  -:-duel utkánízápis k utkání
19:241.FC KUKABUS 10°  -:-duel utkánízápis k utkání
20:17FC HALUZ BEZPRÁVI FC ATLETO PRAHA B  -:-duel utkánízápis k utkání
21:10AS BENCHWARMERS SCIPIO S HELMET  -:-duel utkánízápis k utkání
22.kolo
16:45FC ATLETO PRAHA B 1.FC KUKABUS  -:-duel utkánízápis k utkání
17:3810° PERPETUUM NEMOBILE  -:-duel utkánízápis k utkání
18:311.FC JIP FC HALUZ BEZPRÁVI  -:-duel utkánízápis k utkání
19:24BOCCA KAMENNÝ TVÁŘE  -:-duel utkánízápis k utkání
20:17ROZJETEJ STROJ AS BENCHWARMERS  -:-duel utkánízápis k utkání
21:10SCIPIO S HELMET PČZ  -:-duel utkánízápis k utkání

celkem zápasů: 132