Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Kontakt

Michal Mirgos
Michal Kocurek
Jiří Pechouš ( 777 148 871 )
Václav Sladký ( 775 026 558 )


společnost NanoXXL s.r.o.
IČO 107 57 201
Se sídlem Rybná 716/24, Praha, Staré Město, PSČ: 110 00
Zapsaná u Městského soudu v Praze, v oddíle C, vložka 347908

Fotbal jinde

Error: http://www.eurofotbal.cz/feed/rss/

Výpis utkání

celkem zápasů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre duelstatszápis
2022 III. divize - východ
1.kolo
25.04.22pondělí16:30FLY UNITED volno  -:-duel utkánízápis k utkání
25.04.22pondělí17:25PRIWANNER ADAPT A.S. FC ATLETO PRAHA  7:4duel utkánístats
25.04.22pondělí18:20KULATEEMO Volný tým #1 volno
25.04.22pondělí19:15PRIFC VINOHRADY LOUŽE  4:1duel utkánístats
25.04.22pondělí20:10PRI1.FC KNAJPA PANTEROS NEGROS  5:2duel utkánístats
25.04.22pondělí21:05PRIGALACTICOS NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  2:6duel utkánístats
2.kolo
02.05.22pondělí16:30volno NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  -:-duel utkánízápis k utkání
02.05.22pondělí17:25PRIPANTEROS NEGROS GALACTICOS  1:7duel utkánístats
02.05.22pondělí18:20PRILOUŽE 1.FC KNAJPA  4:2duel utkánístats
02.05.22pondělí19:15Volný tým #1FC VINOHRADY  volno
02.05.22pondělí20:10PRIFC ATLETO PRAHA KULATEEMO 13:8duel utkánístats
02.05.22pondělí21:05PRIFLY UNITED WANNER ADAPT A.S.  2:3duel utkánístats
3.kolo
09.05.22pondělí16:30WANNER ADAPT A.S. volno  -:-duel utkánízápis k utkání
09.05.22pondělí17:25PRIKULATEEMO FLY UNITED  5:4duel utkánístats
09.05.22pondělí18:20PRIFC VINOHRADY FC ATLETO PRAHA  3:5duel utkánístats
09.05.22pondělí19:151.FC KNAJPA Volný tým #1 volno
09.05.22pondělí20:10PRIGALACTICOS LOUŽE  6:3duel utkánístats
09.05.22pondělí21:05PRINIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ PANTEROS NEGROS  6:4duel utkánístats
4.kolo
16.05.22pondělí16:30volno PANTEROS NEGROS  -:-duel utkánízápis k utkání
16.05.22pondělí17:25PRILOUŽE NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  6:1duel utkánístats
16.05.22pondělí18:20Volný tým #1GALACTICOS  volno
16.05.22pondělí19:15PRIFC ATLETO PRAHA 1.FC KNAJPA  8:4duel utkánístats
16.05.22pondělí20:10PRIFLY UNITED FC VINOHRADY  4:1duel utkánístats
16.05.22pondělí21:05PRIWANNER ADAPT A.S. KULATEEMO  7:6duel utkánístats
5.kolo
23.05.22pondělí16:30KULATEEMO volno  -:-duel utkánízápis k utkání
23.05.22pondělí17:25FC VINOHRADY WANNER ADAPT A.S.  -:-duel utkánízápis k utkání
23.05.22pondělí18:201.FC KNAJPA FLY UNITED  -:-duel utkánízápis k utkání
23.05.22pondělí19:15GALACTICOS FC ATLETO PRAHA  -:-duel utkánízápis k utkání
23.05.22pondělí20:10PANTEROS NEGROS LOUŽE  -:-duel utkánízápis k utkání
23.05.22pondělí21:05NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ Volný tým #1 volno
6.kolo
30.05.22pondělí16:30volno LOUŽE  -:-duel utkánízápis k utkání
30.05.22pondělí17:25Volný tým #1PANTEROS NEGROS  volno
30.05.22pondělí18:20FC ATLETO PRAHA NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  -:-duel utkánízápis k utkání
30.05.22pondělí19:15FLY UNITED GALACTICOS  -:-duel utkánízápis k utkání
30.05.22pondělí20:10WANNER ADAPT A.S. 1.FC KNAJPA  -:-duel utkánízápis k utkání
30.05.22pondělí21:05KULATEEMO FC VINOHRADY  -:-duel utkánízápis k utkání
7.kolo
06.06.22pondělí16:30FC VINOHRADY volno  -:-duel utkánízápis k utkání
06.06.22pondělí17:251.FC KNAJPA KULATEEMO  -:-duel utkánízápis k utkání
06.06.22pondělí18:20GALACTICOS WANNER ADAPT A.S.  -:-duel utkánízápis k utkání
06.06.22pondělí19:15NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ FLY UNITED  -:-duel utkánízápis k utkání
06.06.22pondělí20:10PANTEROS NEGROS FC ATLETO PRAHA  -:-duel utkánízápis k utkání
06.06.22pondělí21:05LOUŽE Volný tým #1 volno
8.kolo
13.06.22pondělí16:30volno Volný tým #1 volno
13.06.22pondělí17:25FC ATLETO PRAHA LOUŽE  -:-duel utkánízápis k utkání
13.06.22pondělí18:20FLY UNITED PANTEROS NEGROS  -:-duel utkánízápis k utkání
13.06.22pondělí19:15WANNER ADAPT A.S. NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  -:-duel utkánízápis k utkání
13.06.22pondělí20:10KULATEEMO GALACTICOS  -:-duel utkánízápis k utkání
13.06.22pondělí21:05FC VINOHRADY 1.FC KNAJPA  -:-duel utkánízápis k utkání
9.kolo
20.06.22pondělí16:301.FC KNAJPA volno  -:-duel utkánízápis k utkání
20.06.22pondělí17:25GALACTICOS FC VINOHRADY  -:-duel utkánízápis k utkání
20.06.22pondělí18:20NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ KULATEEMO  -:-duel utkánízápis k utkání
20.06.22pondělí19:15PANTEROS NEGROS WANNER ADAPT A.S.  -:-duel utkánízápis k utkání
20.06.22pondělí20:10LOUŽE FLY UNITED  -:-duel utkánízápis k utkání
20.06.22pondělí21:05Volný tým #1FC ATLETO PRAHA  volno
10.kolo
27.06.22pondělí16:30volno FC ATLETO PRAHA  -:-duel utkánízápis k utkání
27.06.22pondělí17:25FLY UNITED Volný tým #1 volno
27.06.22pondělí18:20WANNER ADAPT A.S. LOUŽE  -:-duel utkánízápis k utkání
27.06.22pondělí19:15KULATEEMO PANTEROS NEGROS  -:-duel utkánízápis k utkání
27.06.22pondělí20:10FC VINOHRADY NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  -:-duel utkánízápis k utkání
27.06.22pondělí21:051.FC KNAJPA GALACTICOS  -:-duel utkánízápis k utkání
11.kolo
05.09.22pondělí16:30GALACTICOS volno  -:-duel utkánízápis k utkání
05.09.22pondělí17:25NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 1.FC KNAJPA  -:-duel utkánízápis k utkání
05.09.22pondělí18:20PANTEROS NEGROS FC VINOHRADY  -:-duel utkánízápis k utkání
05.09.22pondělí19:15LOUŽE KULATEEMO  -:-duel utkánízápis k utkání
05.09.22pondělí20:10FC ATLETO PRAHA FLY UNITED  -:-duel utkánízápis k utkání
05.09.22pondělí21:05Volný tým #1WANNER ADAPT A.S.  volno
12.kolo
12.09.22pondělí16:30volno FLY UNITED  -:-duel utkánízápis k utkání
12.09.22pondělí17:25Volný tým #1KULATEEMO  volno
12.09.22pondělí18:20FC ATLETO PRAHA WANNER ADAPT A.S.  -:-duel utkánízápis k utkání
12.09.22pondělí19:15LOUŽE FC VINOHRADY  -:-duel utkánízápis k utkání
12.09.22pondělí20:10PANTEROS NEGROS 1.FC KNAJPA  -:-duel utkánízápis k utkání
12.09.22pondělí21:05NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ GALACTICOS  -:-duel utkánízápis k utkání
13.kolo
19.09.22pondělí16:30NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ volno  -:-duel utkánízápis k utkání
19.09.22pondělí17:25GALACTICOS PANTEROS NEGROS  -:-duel utkánízápis k utkání
19.09.22pondělí18:201.FC KNAJPA LOUŽE  -:-duel utkánízápis k utkání
19.09.22pondělí19:15KULATEEMO FC ATLETO PRAHA  -:-duel utkánízápis k utkání
19.09.22pondělí20:10WANNER ADAPT A.S. FLY UNITED  -:-duel utkánízápis k utkání
19.09.22pondělí21:05FC VINOHRADY Volný tým #1 volno
14.kolo
26.09.22pondělí16:30volno WANNER ADAPT A.S.  -:-duel utkánízápis k utkání
26.09.22pondělí17:25FLY UNITED KULATEEMO  -:-duel utkánízápis k utkání
26.09.22pondělí18:20FC ATLETO PRAHA FC VINOHRADY  -:-duel utkánízápis k utkání
26.09.22pondělí19:15LOUŽE GALACTICOS  -:-duel utkánízápis k utkání
26.09.22pondělí20:10PANTEROS NEGROS NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  -:-duel utkánízápis k utkání
26.09.22pondělí21:05Volný tým #11.FC KNAJPA  volno
15.kolo
03.10.22pondělí16:30PANTEROS NEGROS volno  -:-duel utkánízápis k utkání
03.10.22pondělí17:25NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ LOUŽE  -:-duel utkánízápis k utkání
03.10.22pondělí18:20GALACTICOS Volný tým #1 volno
03.10.22pondělí19:151.FC KNAJPA FC ATLETO PRAHA  -:-duel utkánízápis k utkání
03.10.22pondělí20:10FC VINOHRADY FLY UNITED  -:-duel utkánízápis k utkání
03.10.22pondělí21:05KULATEEMO WANNER ADAPT A.S.  -:-duel utkánízápis k utkání
16.kolo
10.10.22pondělí16:30volno KULATEEMO  -:-duel utkánízápis k utkání
10.10.22pondělí17:25WANNER ADAPT A.S. FC VINOHRADY  -:-duel utkánízápis k utkání
10.10.22pondělí18:20FLY UNITED 1.FC KNAJPA  -:-duel utkánízápis k utkání
10.10.22pondělí19:15FC ATLETO PRAHA GALACTICOS  -:-duel utkánízápis k utkání
10.10.22pondělí20:10LOUŽE PANTEROS NEGROS  -:-duel utkánízápis k utkání
10.10.22pondělí21:05Volný tým #1NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  volno
17.kolo
17.10.22pondělí16:30LOUŽE volno  -:-duel utkánízápis k utkání
17.10.22pondělí17:25PANTEROS NEGROS Volný tým #1 volno
17.10.22pondělí18:20NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ FC ATLETO PRAHA  -:-duel utkánízápis k utkání
17.10.22pondělí19:15GALACTICOS FLY UNITED  -:-duel utkánízápis k utkání
17.10.22pondělí20:101.FC KNAJPA WANNER ADAPT A.S.  -:-duel utkánízápis k utkání
17.10.22pondělí21:05FC VINOHRADY KULATEEMO  -:-duel utkánízápis k utkání
18.kolo
24.10.22pondělí16:30volno FC VINOHRADY  -:-duel utkánízápis k utkání
24.10.22pondělí17:25KULATEEMO 1.FC KNAJPA  -:-duel utkánízápis k utkání
24.10.22pondělí18:20WANNER ADAPT A.S. GALACTICOS  -:-duel utkánízápis k utkání
24.10.22pondělí19:15FLY UNITED NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  -:-duel utkánízápis k utkání
24.10.22pondělí20:10FC ATLETO PRAHA PANTEROS NEGROS  -:-duel utkánízápis k utkání
24.10.22pondělí21:05Volný tým #1LOUŽE  volno
19.kolo
31.10.22pondělí16:30Volný tým #1volno  volno
31.10.22pondělí17:25LOUŽE FC ATLETO PRAHA  -:-duel utkánízápis k utkání
31.10.22pondělí18:20PANTEROS NEGROS FLY UNITED  -:-duel utkánízápis k utkání
31.10.22pondělí19:15NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ WANNER ADAPT A.S.  -:-duel utkánízápis k utkání
31.10.22pondělí20:10GALACTICOS KULATEEMO  -:-duel utkánízápis k utkání
31.10.22pondělí21:051.FC KNAJPA FC VINOHRADY  -:-duel utkánízápis k utkání
20.kolo
07.11.22pondělí16:30volno 1.FC KNAJPA  -:-duel utkánízápis k utkání
07.11.22pondělí17:25FC VINOHRADY GALACTICOS  -:-duel utkánízápis k utkání
07.11.22pondělí18:20KULATEEMO NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  -:-duel utkánízápis k utkání
07.11.22pondělí19:15WANNER ADAPT A.S. PANTEROS NEGROS  -:-duel utkánízápis k utkání
07.11.22pondělí20:10FLY UNITED LOUŽE  -:-duel utkánízápis k utkání
07.11.22pondělí21:05FC ATLETO PRAHA Volný tým #1 volno
21.kolo
14.11.22pondělí16:30FC ATLETO PRAHA volno  -:-duel utkánízápis k utkání
14.11.22pondělí17:25Volný tým #1FLY UNITED  volno
14.11.22pondělí18:20LOUŽE WANNER ADAPT A.S.  -:-duel utkánízápis k utkání
14.11.22pondělí19:15PANTEROS NEGROS KULATEEMO  -:-duel utkánízápis k utkání
14.11.22pondělí20:10NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ FC VINOHRADY  -:-duel utkánízápis k utkání
14.11.22pondělí21:05GALACTICOS 1.FC KNAJPA  -:-duel utkánízápis k utkání
22.kolo
21.11.22pondělí16:30volno GALACTICOS  -:-duel utkánízápis k utkání
21.11.22pondělí17:251.FC KNAJPA NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  -:-duel utkánízápis k utkání
21.11.22pondělí18:20FC VINOHRADY PANTEROS NEGROS  -:-duel utkánízápis k utkání
21.11.22pondělí19:15KULATEEMO LOUŽE  -:-duel utkánízápis k utkání
21.11.22pondělí20:10FLY UNITED FC ATLETO PRAHA  -:-duel utkánízápis k utkání
21.11.22pondělí21:05WANNER ADAPT A.S. Volný tým #1 volno

celkem zápasů: 132