Hráč | Věk | Tým |
---|---|---|
Balej Patrik | 34 let | 1.FC KNAJPA |
Dostál Evžen | 45 let | DAFC |
Holý Daniel | 39 let | ENGLAND EVOLUTION |
Klement Radim | 45 let | SPORTING 2000 |
Korbel Michal | 38 let | LOUŽE |
Krátký Jiří | 34 let | LENOVO SUPER DOERS |
Nýč Oskar | 23 let | PČZ |
Pařízek Michal | 32 let | FC ATLETO PRAHA B |
Pařízek Michal | 32 let | FC ATLETO PRAHA |
Spěvák Vladimír | 31 let | AS BENCHWARMERS |
Šrédl Martin | 40 let | FC VINOHRADY |
Staveník Petr | 36 let | 1.FC KNAJPA |
Zákopčan Vladimír | 36 let | FC MASHINA |
Michal Mirgos Michal Kocurek Jiří Pechouš ( 777 148 871 ) Václav Sladký ( 775 026 558 ) společnost NanoXXL s.r.o. IČO 107 57 201 Se sídlem Rybná 716/24, Praha, Staré Město, PSČ: 110 00 Zapsaná u Městského soudu v Praze, v oddíle C, vložka 347908 |
Pokud nenajdeme náhradní tým, napíšeme zprávu jak se upraví startovné a...
Důležité informace pro sezónu 2024: ~ Pošlete soupisku hráčů pro novou...
..bude začínat opět v první polovině dubna - bližší informace (o složení...
III. divize V - pondělí - 6 týmů ~ konečné výsledky divize PLAYOFF...
dnes se nehrají žádná utkání
Čas | Hřiště | Domácí | Hosté | Výsledek | Duel | |
---|---|---|---|---|---|---|
I. divize | ||||||
pauza tento týden | ALIATEL CONNECTORS | -:- | duel | |||
17:25 | PRI | PANŤÁCI | GUMÍDCI | 13:7 | duel | |
18:20 | PRI | 1.FC ZLOMKOTNÍK | FC RASTA | 5:10 | duel | |
19:15 | PRI | RISAEDLU BUKAKE | CHEMIE | 1:2 | duel |
I. divize | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | FC RASTA | 2 | 6 |
2 | PANŤÁCI | 1 | 3 |
3 | ALIATEL CONN... | 1 | 3 |
... | ... | ... | ... |
... | ... | ... | ... |
7 | playoff | 0 | 0 |
8 | RISAEDLU BUK... | 2 | 0 |
9 | GUMÍDCI | 2 | 0 |
II. divize - západ | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | FC VÝRON | 2 | 6 |
2 | TWIN reality... | 2 | 6 |
3 | EAST FIFE F.... | 2 | 4 |
... | ... | ... | ... |
... | ... | ... | ... |
7 | LOSERS OF UF... | 1 | 0 |
8 | DATIS - RUCA... | 2 | 0 |
9 | WANNER ADAPT... | 2 | 0 |
III. divize - východ | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | 1.FC KNAJPA | 2 | 6 |
2 | FLY UNITED | 1 | 3 |
3 | NIČEMNÝCH OT... | 2 | 3 |
... | ... | ... | ... |
... | ... | ... | ... |
5 | playoff | 0 | 0 |
6 | KULATEEMO | 1 | 0 |
7 | LOUŽE | 2 | 0 |
III. divize - západ | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | 1.FC VRŠOVIC... | 2 | 6 |
2 | FC ATLETO PR... | 2 | 6 |
3 | 1.FC KUKABUS | 2 | 5 |
... | ... | ... | ... |
... | ... | ... | ... |
11 | KAMIKADZE XX... | 1 | 0 |
12 | FC MASHINA | 2 | 0 |
13 | BOCCA | 2 | 0 |
Reportáž k zápasu | Napsal | Za tým | Datum |
---|---|---|---|
KAMENNÝ TVÁŘE - PERPETUUM NEMOBILE | fiksupojka | PERPETUUM NEMOBILE | 06.05. 18:57 |
1.FC JIP - PERPETUUM NEMOBILE | fiksupojka | PERPETUUM NEMOBILE | 18.04. 14:09 |
PERPETUUM NEMOBILE - ROZJETEJ STROJ | fiksupojka | PERPETUUM NEMOBILE | 21.06. 11:49 |
PERPETUUM NEMOBILE - FC ATLETO PRAHA B | fiksupojka | PERPETUUM NEMOBILE | 14.06. 18:56 |
1.FC JIP - PERPETUUM NEMOBILE | fiksupojka | PERPETUUM NEMOBILE | 12.06. 09:31 |
PERPETUUM NEMOBILE - 10° | fiksupojka | PERPETUUM NEMOBILE | 05.06. 12:15 |
PERPETUUM NEMOBILE - AS BENCHWARMERS | fiksupojka | PERPETUUM NEMOBILE | 19.05. 12:23 |
PANTEROS NEGROS - PERPETUUM NEMOBILE | fiksupojka | PERPETUUM NEMOBILE | 11.05. 13:19 |
PERPETUUM NEMOBILE - BOCCA | fiksupojka | PERPETUUM NEMOBILE | 06.05. 14:08 |
LOS TRAFIKOS - PERPETUUM NEMOBILE | fiksupojka | PERPETUUM NEMOBILE | 26.04. 15:18 |