Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Narozeniny slaví

Hráč Věk Tým
Kaskoun Jan 51 let FC RASTA
Koller Petr 29 let FC RASTA
Kouklík Tomáš 26 let AMANTES

Kontakt

Michal Mirgos
Michal Kocurek
Jiří Pechouš ( 777 148 871 )
Václav Sladký ( 775 026 558 )


společnost NanoXXL s.r.o.
IČO 107 57 201
Se sídlem Rybná 716/24, Praha, Staré Město, PSČ: 110 00
Zapsaná u Městského soudu v Praze, v oddíle C, vložka 347908

Fotbal jinde

Error: http://www.eurofotbal.cz/feed/rss/

Výpis utkání

celkem zápasů: 716

datum den čas hřiště domácí hosté skóre statszápis
2018 I. divize
1.kolo
19.04.18čtvrtek16:45PRI-NUMĚLCI Z PRAHY CS PERMONÍK  2:6stats
19.04.18čtvrtek17:38PRI-NFK OBLÍŽEK B AČ FOOSMEN  -:-zápis k utkání
19.04.18čtvrtek18:31PRI-NFC ANH EM SAVAGES  -:-zápis k utkání
19.04.18čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA 1.FC ZLOMKOTNÍK  6:3stats
19.04.18čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE GUMÍDCI  2:5stats
19.04.18čtvrtek21:10PRI-NALIATEL CONNECTORS FC ATLETO PRAHA  3:6stats
2.kolo
26.04.18čtvrtek16:45PRI-NGUMÍDCI FC RASTA  2:6stats
26.04.18čtvrtek17:38PRI-NSAVAGES ALIATEL CONNECTORS  9:3stats
26.04.18čtvrtek18:31PRI-NUMĚLCI Z PRAHY FK OBLÍŽEK B  2:3 (pen.)stats
26.04.18čtvrtek19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC ANH EM  -:-zápis k utkání
26.04.18čtvrtek20:17PRI-NAČ FOOSMEN CHEMIE  -:-zápis k utkání
26.04.18čtvrtek21:10PRI-NCS PERMONÍK FC ATLETO PRAHA  4:1stats
3.kolo
FC RASTA AČ FOOSMEN  -:-zápis k utkání
03.05.18čtvrtek17:38PRI-NCHEMIE UMĚLCI Z PRAHY  2:3stats
03.05.18čtvrtek18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS 1.FC ZLOMKOTNÍK  5:2stats
03.05.18čtvrtek19:24PRI-NFC ANH EM GUMÍDCI  -:-zápis k utkání
03.05.18čtvrtek20:17PRI-NFK OBLÍŽEK B CS PERMONÍK  5:3stats
03.05.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA SAVAGES  3:1stats
4.kolo
AČ FOOSMEN FC ANH EM  -:-zápis k utkání
10.05.18čtvrtek17:38PRI-NCS PERMONÍK SAVAGES  2:7stats
10.05.18čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI ALIATEL CONNECTORS  3:2 (pen.)stats
10.05.18čtvrtek19:24PRI-NFK OBLÍŽEK B CHEMIE  2:5stats
10.05.18čtvrtek20:17PRI-NUMĚLCI Z PRAHY FC RASTA  3:6stats
10.05.18čtvrtek21:10PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC ATLETO PRAHA  2:5stats
5.kolo
ALIATEL CONNECTORS AČ FOOSMEN  -:-zápis k utkání
17.05.18čtvrtek17:38PRI-NFC RASTA FK OBLÍŽEK B 13:0stats
17.05.18čtvrtek18:31PRI-NFC ANH EM UMĚLCI Z PRAHY  -:-zápis k utkání
17.05.18čtvrtek19:24PRI-NCHEMIE CS PERMONÍK  1:5stats
17.05.18čtvrtek20:17PRI-NSAVAGES 1.FC ZLOMKOTNÍK  7:3stats
17.05.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA GUMÍDCI  6:0stats
6.kolo
AČ FOOSMEN FC ATLETO PRAHA  -:-zápis k utkání
24.05.18čtvrtek17:38PRI-NCS PERMONÍK 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:2stats
24.05.18čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI SAVAGES  1:5stats
24.05.18čtvrtek19:24PRI-NUMĚLCI Z PRAHY ALIATEL CONNECTORS  1:5stats
24.05.18čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE FC RASTA  2:3stats
24.05.18čtvrtek21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B FC ANH EM  -:-zápis k utkání
7.kolo
SAVAGES AČ FOOSMEN  -:-zápis k utkání
31.05.18čtvrtek17:38PRI-NFC ANH EM CHEMIE  -:-zápis k utkání
31.05.18čtvrtek18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS FK OBLÍŽEK B  5:1stats
31.05.18čtvrtek19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK GUMÍDCI  4:5stats
31.05.18čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA CS PERMONÍK 13:4stats
31.05.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA UMĚLCI Z PRAHY 10:1stats
8.kolo
AČ FOOSMEN 1.FC ZLOMKOTNÍK  -:-zápis k utkání
07.06.18čtvrtek17:38PRI-NCHEMIE ALIATEL CONNECTORS  1:11stats
07.06.18čtvrtek18:31PRI-NCS PERMONÍK GUMÍDCI  3:5stats
07.06.18čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA FC ANH EM  -:-zápis k utkání
07.06.18čtvrtek20:17PRI-NUMĚLCI Z PRAHY SAVAGES  2:10stats
07.06.18čtvrtek21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B FC ATLETO PRAHA  5:7stats
9.kolo
GUMÍDCI AČ FOOSMEN  -:-zápis k utkání
14.06.18čtvrtek17:38PRI-NALIATEL CONNECTORS FC RASTA  6:0stats
14.06.18čtvrtek18:31PRI-NFC ANH EM CS PERMONÍK  -:-zápis k utkání
14.06.18čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES FK OBLÍŽEK B  8:0stats
14.06.18čtvrtek20:17PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK UMĚLCI Z PRAHY  4:3stats
14.06.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA CHEMIE 15:1stats
10.kolo
CS PERMONÍK AČ FOOSMEN  -:-zápis k utkání
21.06.18čtvrtek17:38PRI-NUMĚLCI Z PRAHY GUMÍDCI  0:3stats
21.06.18čtvrtek18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B 1.FC ZLOMKOTNÍK  3:2 (pen.)stats
21.06.18čtvrtek19:24PRI-NCHEMIE SAVAGES  0:7stats
21.06.18čtvrtek20:17PRI-NFC ANH EM ALIATEL CONNECTORS  -:-zápis k utkání
21.06.18čtvrtek21:10PRI-NFC RASTA FC ATLETO PRAHA  1:2stats
11.kolo
AČ FOOSMEN UMĚLCI Z PRAHY  -:-zápis k utkání
28.06.18čtvrtek17:38PRI-NGUMÍDCI FK OBLÍŽEK B  8:4stats
28.06.18čtvrtek18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK CHEMIE  7:6 (pen.)stats
28.06.18čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES FC RASTA  2:3stats
28.06.18čtvrtek20:17PRI-NALIATEL CONNECTORS CS PERMONÍK  7:4stats
28.06.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA FC ANH EM  -:-zápis k utkání
12.kolo
AČ FOOSMEN FK OBLÍŽEK B  -:-zápis k utkání
06.09.18čtvrtek17:38PRI-NCS PERMONÍK UMĚLCI Z PRAHY  8:5stats
06.09.18čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES FC ANH EM  -:-zápis k utkání
06.09.18čtvrtek19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC RASTA  3:12stats
06.09.18čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI CHEMIE  1:4stats
06.09.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA ALIATEL CONNECTORS  4:2stats
13.kolo
CHEMIE AČ FOOSMEN  -:-zápis k utkání
13.09.18čtvrtek17:38PRI-NALIATEL CONNECTORS SAVAGES  5:1stats
13.09.18čtvrtek18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B UMĚLCI Z PRAHY  4:2stats
13.09.18čtvrtek19:24PRI-NFC ANH EM 1.FC ZLOMKOTNÍK  -:-zápis k utkání
13.09.18čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA GUMÍDCI  7:5stats
13.09.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA CS PERMONÍK  2:1stats
14.kolo
AČ FOOSMEN FC RASTA  -:-zápis k utkání
20.09.18čtvrtek17:38PRI-NUMĚLCI Z PRAHY CHEMIE  0:16stats
20.09.18čtvrtek18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK ALIATEL CONNECTORS  2:6stats
20.09.18čtvrtek19:24PRI-NGUMÍDCI FC ANH EM  -:-zápis k utkání
20.09.18čtvrtek20:17PRI-NCS PERMONÍK FK OBLÍŽEK B  7:3stats
20.09.18čtvrtek21:10PRI-NSAVAGES FC ATLETO PRAHA  1:3stats
15.kolo
FC ANH EM AČ FOOSMEN  -:-zápis k utkání
27.09.18čtvrtek17:38PRI-NSAVAGES CS PERMONÍK  5:0 (kont.)stats
27.09.18čtvrtek18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS GUMÍDCI 10:3stats
27.09.18čtvrtek19:24PRI-NCHEMIE FK OBLÍŽEK B  5:0 (kont.)stats
27.09.18čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA UMĚLCI Z PRAHY  7:1stats
27.09.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA 1.FC ZLOMKOTNÍK 11:4stats
16.kolo
AČ FOOSMEN ALIATEL CONNECTORS  -:-zápis k utkání
04.10.18čtvrtek17:38PRI-NFK OBLÍŽEK B FC RASTA  4:2stats
04.10.18čtvrtek18:31PRI-NUMĚLCI Z PRAHY FC ANH EM  -:-zápis k utkání
04.10.18čtvrtek19:24PRI-NCS PERMONÍK CHEMIE  3:6stats
04.10.18čtvrtek20:17PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK SAVAGES  6:7stats
04.10.18čtvrtek21:10PRI-NGUMÍDCI FC ATLETO PRAHA  2:7stats
17.kolo
FC ATLETO PRAHA AČ FOOSMEN  -:-zápis k utkání
11.10.18čtvrtek17:38PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK CS PERMONÍK  3:7stats
11.10.18čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES GUMÍDCI  5:4stats
11.10.18čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS UMĚLCI Z PRAHY  7:0stats
11.10.18čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA CHEMIE  6:5stats
11.10.18čtvrtek21:10PRI-NFC ANH EM FK OBLÍŽEK B  -:-zápis k utkání
18.kolo
AČ FOOSMEN SAVAGES  -:-zápis k utkání
18.10.18čtvrtek17:38PRI-NCHEMIE FC ANH EM  -:-zápis k utkání
18.10.18čtvrtek18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B ALIATEL CONNECTORS  4:6stats
18.10.18čtvrtek19:24PRI-NGUMÍDCI 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:5stats
18.10.18čtvrtek20:17PRI-NCS PERMONÍK FC RASTA  2:3stats
18.10.18čtvrtek21:10PRI-NUMĚLCI Z PRAHY FC ATLETO PRAHA  3:6stats
19.kolo
1.FC ZLOMKOTNÍK AČ FOOSMEN  -:-zápis k utkání
FC ANH EM FC RASTA  -:-zápis k utkání
25.10.18čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI CS PERMONÍK  4:9stats
25.10.18čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS CHEMIE  2:1stats
25.10.18čtvrtek20:17PRI-NSAVAGES UMĚLCI Z PRAHY  4:2stats
25.10.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA FK OBLÍŽEK B  3:1stats
20.kolo
AČ FOOSMEN GUMÍDCI  -:-zápis k utkání
CS PERMONÍK FC ANH EM  -:-zápis k utkání
01.11.18čtvrtek18:31PRI-NFC RASTA ALIATEL CONNECTORS  9:2stats
01.11.18čtvrtek19:24PRI-NFK OBLÍŽEK B SAVAGES  2:4stats
01.11.18čtvrtek20:17PRI-NUMĚLCI Z PRAHY 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:5 (pen.)stats
01.11.18čtvrtek21:10PRI-NCHEMIE FC ATLETO PRAHA  1:7stats
21.kolo
AČ FOOSMEN CS PERMONÍK  -:-zápis k utkání
ALIATEL CONNECTORS FC ANH EM  -:-zápis k utkání
08.11.18čtvrtek18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FK OBLÍŽEK B  5:3stats
08.11.18čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES CHEMIE  5:2stats
08.11.18čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI UMĚLCI Z PRAHY  2:1 (pen.)stats
08.11.18čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA FC RASTA  3:7stats
22.kolo
UMĚLCI Z PRAHY AČ FOOSMEN  -:-zápis k utkání
FC ANH EM FC ATLETO PRAHA  -:-zápis k utkání
15.11.18čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:5stats
15.11.18čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA SAVAGES  2:3 (pen.)stats
15.11.18čtvrtek20:17PRI-NCS PERMONÍK ALIATEL CONNECTORS  2:4stats
15.11.18čtvrtek21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B GUMÍDCI  2:1stats
2018 II. divize - východ
1.kolo
17.04.18úterý16:45PRI-NRUCANOR TEAM volno  -:-zápis k utkání
17.04.18úterý17:38PRI-NVZP LUFŤÁCI A.I.R. 1870  5:1stats
17.04.18úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC MASHINA  3:4 (pen.)stats
17.04.18úterý19:24PRI-N1.FC VRŠOVICE ARESBULL  2:3stats
17.04.18úterý20:17PRI-NORGASTICO KAMIKADZE XXL  3:7stats
17.04.18úterý21:10PRI-NFC GHETO NAFTAŘI  8:6stats
2.kolo
24.04.18úterý16:45volno NAFTAŘI  -:-zápis k utkání
24.04.18úterý17:38PRI-NKAMIKADZE XXL FC GHETO  6:7 (pen.)stats
24.04.18úterý18:31PRI-NARESBULL ORGASTICO  2:6stats
24.04.18úterý19:24PRI-NFC MASHINA 1.FC VRŠOVICE  2:3stats
24.04.18úterý20:17PRI-NA.I.R. 1870 LENOVO SUPER DOERS  1:7stats
24.04.18úterý21:10PRI-NRUCANOR TEAM VZP LUFŤÁCI  3:2stats
3.kolo
01.05.18úterý16:45VZP LUFŤÁCI volno  -:-zápis k utkání
01.05.18úterý17:38PRI-NLENOVO SUPER DOERS RUCANOR TEAM  6:7 (pen.)stats
01.05.18úterý18:31PRI-N1.FC VRŠOVICE A.I.R. 1870 11:1stats
01.05.18úterý19:24PRI-NORGASTICO FC MASHINA  2:1stats
01.05.18úterý20:17PRI-NFC GHETO ARESBULL 11:8stats
01.05.18úterý21:10PRI-NNAFTAŘI KAMIKADZE XXL  1:5stats
4.kolo
08.05.18úterý16:45volno KAMIKADZE XXL  -:-zápis k utkání
08.05.18úterý17:38PRI-NARESBULL NAFTAŘI 17:3stats
08.05.18úterý18:31PRI-NFC MASHINA FC GHETO  2:10stats
08.05.18úterý19:24PRI-NA.I.R. 1870 ORGASTICO  0:10stats
08.05.18úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM 1.FC VRŠOVICE  8:7stats
08.05.18úterý21:10PRI-NVZP LUFŤÁCI LENOVO SUPER DOERS  5:4stats
5.kolo
15.05.18úterý16:45LENOVO SUPER DOERS volno  -:-zápis k utkání
15.05.18úterý17:38PRI-N1.FC VRŠOVICE VZP LUFŤÁCI  3:1stats
15.05.18úterý18:31PRI-NORGASTICO RUCANOR TEAM  5:0stats
15.05.18úterý19:24PRI-NFC GHETO A.I.R. 1870 15:4stats
15.05.18úterý20:17PRI-NNAFTAŘI FC MASHINA  5:7stats
15.05.18úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL ARESBULL  3:6stats
6.kolo
22.05.18úterý16:45volno ARESBULL  -:-zápis k utkání
22.05.18úterý17:38PRI-NFC MASHINA KAMIKADZE XXL 10:5stats
22.05.18úterý18:31PRI-NA.I.R. 1870 NAFTAŘI  2:3stats
22.05.18úterý19:24PRI-NRUCANOR TEAM FC GHETO  5:4 (pen.)stats
22.05.18úterý20:17PRI-NVZP LUFŤÁCI ORGASTICO  4:6stats
22.05.18úterý21:10PRI-NLENOVO SUPER DOERS 1.FC VRŠOVICE  2:1stats
7.kolo
29.05.18úterý16:451.FC VRŠOVICE volno  -:-zápis k utkání
29.05.18úterý17:38PRI-NORGASTICO LENOVO SUPER DOERS  3:1stats
29.05.18úterý18:31PRI-NFC GHETO VZP LUFŤÁCI  0:12stats
29.05.18úterý19:24PRI-NNAFTAŘI RUCANOR TEAM  3:7stats
29.05.18úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL A.I.R. 1870  8:4stats
29.05.18úterý21:10PRI-NARESBULL FC MASHINA  2:6stats
8.kolo
volno FC MASHINA  -:-zápis k utkání
05.06.18úterý17:38PRI-NA.I.R. 1870 ARESBULL  5:11stats
05.06.18úterý18:31PRI-NRUCANOR TEAM KAMIKADZE XXL  5:4stats
05.06.18úterý19:24PRI-NVZP LUFŤÁCI NAFTAŘI  8:4stats
05.06.18úterý20:17PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC GHETO 11:12 (pen.)stats
05.06.18úterý21:10PRI-N1.FC VRŠOVICE ORGASTICO  1:2stats
9.kolo
12.06.18úterý16:45ORGASTICO volno  -:-zápis k utkání
12.06.18úterý17:38PRI-NFC GHETO 1.FC VRŠOVICE  3:10stats
12.06.18úterý18:31PRI-NNAFTAŘI LENOVO SUPER DOERS  2:16stats
12.06.18úterý19:24PRI-NKAMIKADZE XXL VZP LUFŤÁCI  9:4stats
12.06.18úterý20:17PRI-NARESBULL RUCANOR TEAM  9:3stats
12.06.18úterý21:10PRI-NFC MASHINA A.I.R. 1870  4:1stats
10.kolo
19.06.18úterý16:45volno A.I.R. 1870  -:-zápis k utkání
19.06.18úterý17:38PRI-NRUCANOR TEAM FC MASHINA  6:5 (pen.)stats
19.06.18úterý18:31PRI-NVZP LUFŤÁCI ARESBULL 12:1stats
19.06.18úterý19:24PRI-NLENOVO SUPER DOERS KAMIKADZE XXL  5:0 (kont.)stats
19.06.18úterý20:17PRI-N1.FC VRŠOVICE NAFTAŘI  5:4stats
19.06.18úterý21:10PRI-NORGASTICO FC GHETO  6:11stats
11.kolo
26.06.18úterý16:45FC GHETO volno  -:-zápis k utkání
26.06.18úterý17:38PRI-NNAFTAŘI ORGASTICO  4:6stats
26.06.18úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL 1.FC VRŠOVICE  6:4stats
26.06.18úterý19:24PRI-NARESBULL LENOVO SUPER DOERS 11:5stats
26.06.18úterý20:17PRI-NFC MASHINA VZP LUFŤÁCI  2:4stats
26.06.18úterý21:10PRI-NA.I.R. 1870 RUCANOR TEAM  4:2stats
12.kolo
volno RUCANOR TEAM  -:-zápis k utkání
04.09.18úterý17:38PRI-NA.I.R. 1870 VZP LUFŤÁCI  0:12stats
04.09.18úterý18:31PRI-NFC MASHINA LENOVO SUPER DOERS  3:7stats
04.09.18úterý19:24PRI-NARESBULL 1.FC VRŠOVICE  3:2stats
04.09.18úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL ORGASTICO  7:5stats
04.09.18úterý21:10PRI-NNAFTAŘI FC GHETO  5:0 (kont.)stats
13.kolo
NAFTAŘI volno  -:-zápis k utkání
11.09.18úterý17:38PRI-NFC GHETO KAMIKADZE XXL  6:9stats
11.09.18úterý18:31PRI-NORGASTICO ARESBULL  4:1stats
11.09.18úterý19:24PRI-N1.FC VRŠOVICE FC MASHINA  3:4stats
11.09.18úterý20:17PRI-NLENOVO SUPER DOERS A.I.R. 1870  7:1stats
11.09.18úterý21:10PRI-NVZP LUFŤÁCI RUCANOR TEAM  4:2stats
14.kolo
volno VZP LUFŤÁCI  -:-zápis k utkání
18.09.18úterý17:38PRI-NRUCANOR TEAM LENOVO SUPER DOERS  4:7stats
18.09.18úterý18:31PRI-NA.I.R. 1870 1.FC VRŠOVICE  2:6stats
18.09.18úterý19:24PRI-NFC MASHINA ORGASTICO  1:11stats
18.09.18úterý20:17PRI-NARESBULL FC GHETO  5:9stats
18.09.18úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL NAFTAŘI  5:4stats
15.kolo
KAMIKADZE XXL volno  -:-zápis k utkání
25.09.18úterý17:38PRI-NNAFTAŘI ARESBULL  0:2stats
25.09.18úterý18:31PRI-NFC GHETO FC MASHINA  9:7stats
25.09.18úterý19:24PRI-NORGASTICO A.I.R. 1870 10:2stats
25.09.18úterý20:17PRI-N1.FC VRŠOVICE RUCANOR TEAM  6:2stats
25.09.18úterý21:10PRI-NLENOVO SUPER DOERS VZP LUFŤÁCI  6:5stats
16.kolo
volno LENOVO SUPER DOERS  -:-zápis k utkání
02.10.18úterý17:38PRI-NVZP LUFŤÁCI 1.FC VRŠOVICE  4:3stats
02.10.18úterý18:31PRI-NRUCANOR TEAM ORGASTICO  8:3stats
02.10.18úterý19:24PRI-NA.I.R. 1870 FC GHETO  1:16stats
02.10.18úterý20:17PRI-NFC MASHINA NAFTAŘI  9:1stats
02.10.18úterý21:10PRI-NARESBULL KAMIKADZE XXL  7:0stats
17.kolo
ARESBULL volno  -:-zápis k utkání
09.10.18úterý17:38PRI-NKAMIKADZE XXL FC MASHINA  5:7stats
09.10.18úterý18:31PRI-NNAFTAŘI A.I.R. 1870  3:4 (pen.)stats
09.10.18úterý19:24PRI-NFC GHETO RUCANOR TEAM  5:1stats
09.10.18úterý20:17PRI-NORGASTICO VZP LUFŤÁCI  2:6stats
09.10.18úterý21:10PRI-N1.FC VRŠOVICE LENOVO SUPER DOERS  7:3stats
18.kolo
volno 1.FC VRŠOVICE  -:-zápis k utkání
16.10.18úterý17:38PRI-NLENOVO SUPER DOERS ORGASTICO  4:5 (pen.)stats
16.10.18úterý18:31PRI-NVZP LUFŤÁCI FC GHETO  5:4stats
16.10.18úterý19:24PRI-NRUCANOR TEAM NAFTAŘI  6:4stats
16.10.18úterý20:17PRI-NA.I.R. 1870 KAMIKADZE XXL  5:3stats
16.10.18úterý21:10PRI-NFC MASHINA ARESBULL  7:2stats
19.kolo
FC MASHINA volno  -:-zápis k utkání
23.10.18úterý17:38PRI-NARESBULL A.I.R. 1870  6:4stats
23.10.18úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL RUCANOR TEAM  6:5stats
23.10.18úterý19:24PRI-NNAFTAŘI VZP LUFŤÁCI  1:9stats
23.10.18úterý20:17PRI-NFC GHETO LENOVO SUPER DOERS  6:7stats
23.10.18úterý21:10PRI-NORGASTICO 1.FC VRŠOVICE  3:2 (pen.)stats
20.kolo
volno ORGASTICO  -:-zápis k utkání
30.10.18úterý17:38PRI-N1.FC VRŠOVICE FC GHETO  6:5 (pen.)stats
30.10.18úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS NAFTAŘI  4:2stats
30.10.18úterý19:24PRI-NVZP LUFŤÁCI KAMIKADZE XXL  7:4stats
30.10.18úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM ARESBULL  2:6stats
30.10.18úterý21:10PRI-NA.I.R. 1870 FC MASHINA  1:9stats
21.kolo
A.I.R. 1870 volno  -:-zápis k utkání
06.11.18úterý17:38PRI-NFC MASHINA RUCANOR TEAM  1:0 (pen.)stats
06.11.18úterý18:31PRI-NARESBULL VZP LUFŤÁCI  6:4stats
06.11.18úterý19:24PRI-NKAMIKADZE XXL LENOVO SUPER DOERS  9:8stats
06.11.18úterý20:17PRI-NNAFTAŘI 1.FC VRŠOVICE  1:4stats
06.11.18úterý21:10PRI-NFC GHETO ORGASTICO  8:7stats
22.kolo
volno FC GHETO  -:-zápis k utkání
13.11.18úterý17:38PRI-NORGASTICO NAFTAŘI 12:3stats
13.11.18úterý18:31PRI-N1.FC VRŠOVICE KAMIKADZE XXL  4:3stats
13.11.18úterý19:24PRI-NLENOVO SUPER DOERS ARESBULL  7:4stats
13.11.18úterý20:17PRI-NVZP LUFŤÁCI FC MASHINA  4:2stats
13.11.18úterý21:10PRI-NRUCANOR TEAM A.I.R. 1870 16:2stats
2018 II. divize - západ
1.kolo
18.04.18středa16:45PRI-NRSC MODŘANY GALACTICOS  3:2 (pen.)stats
18.04.18středa17:38PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC ŠEBÁNEK 10:2stats
18.04.18středa18:31PRI-NFC VÝRON FC LINSAN  2:1stats
18.04.18středa19:24PRI-NSK PATIČKA DATIS  4:3stats
18.04.18středa20:17PRI-NPRAGUE ZOOMEN PANŤÁCI  4:3stats
18.04.18středa21:10PRI-NBLITZKRIEG RISAEDLU BUKAKE  3:2stats
2.kolo
25.04.18středa16:45PRI-NPANŤÁCI BLITZKRIEG  4:5 (pen.)stats
25.04.18středa17:38PRI-NGALACTICOS RISAEDLU BUKAKE  0:4stats
25.04.18středa18:31PRI-NDATIS PRAGUE ZOOMEN  5:3stats
25.04.18středa19:24PRI-NFC LINSAN TWIN reality, s.r.o.  0:9stats
25.04.18středa20:17PRI-NFC ŠEBÁNEK SK PATIČKA  3:10stats
25.04.18středa21:10PRI-NRSC MODŘANY FC VÝRON  5:4stats
3.kolo
02.05.18středa16:45PRI-NPRAGUE ZOOMEN FC ŠEBÁNEK  9:0stats
02.05.18středa17:38PRI-NTWIN reality, s.r.o. RSC MODŘANY  3:0stats
02.05.18středa18:31PRI-NSK PATIČKA FC LINSAN 11:4stats
02.05.18středa19:24PRI-NFC VÝRON GALACTICOS  1:2 (pen.)stats
02.05.18středa20:17PRI-NBLITZKRIEG DATIS  2:5stats
02.05.18středa21:10PRI-NRISAEDLU BUKAKE PANŤÁCI  3:8stats
4.kolo
09.05.18středa16:45PRI-NDATIS RISAEDLU BUKAKE  2:3stats
09.05.18středa17:38PRI-NGALACTICOS PANŤÁCI  0:6stats
09.05.18středa18:31PRI-NFC ŠEBÁNEK BLITZKRIEG  6:4stats
09.05.18středa19:24PRI-NFC LINSAN PRAGUE ZOOMEN  4:5stats
09.05.18středa20:17PRI-NRSC MODŘANY SK PATIČKA  9:3stats
09.05.18středa21:10PRI-NFC VÝRON TWIN reality, s.r.o.  3:4 (pen.)stats
5.kolo
16.05.18středa16:45PRI-NSK PATIČKA FC VÝRON  5:4 (pen.)stats
16.05.18středa17:38PRI-NBLITZKRIEG FC LINSAN  6:4stats
16.05.18středa18:31PRI-NPRAGUE ZOOMEN RSC MODŘANY  4:9stats
16.05.18středa19:24PRI-NRISAEDLU BUKAKE FC ŠEBÁNEK  4:5 (pen.)stats
16.05.18středa20:17PRI-NTWIN reality, s.r.o. GALACTICOS  5:1stats
16.05.18středa21:10PRI-NPANŤÁCI DATIS  9:5stats
6.kolo
23.05.18středa16:45PRI-NGALACTICOS DATIS  3:7stats
23.05.18středa17:38PRI-NFC ŠEBÁNEK PANŤÁCI  5:10stats
23.05.18středa18:31PRI-NFC LINSAN RISAEDLU BUKAKE  2:6stats
23.05.18středa19:24PRI-NRSC MODŘANY BLITZKRIEG  5:0 (kont.)stats
23.05.18středa20:17PRI-NFC VÝRON PRAGUE ZOOMEN  2:1stats
23.05.18středa21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. SK PATIČKA  4:0stats
7.kolo
30.05.18středa16:45PRI-NPRAGUE ZOOMEN TWIN reality, s.r.o.  3:4stats
30.05.18středa17:38PRI-NBLITZKRIEG FC VÝRON  2:1stats
30.05.18středa18:31PRI-NSK PATIČKA GALACTICOS  2:3stats
30.05.18středa19:24PRI-NRISAEDLU BUKAKE RSC MODŘANY  4:1stats
30.05.18středa20:17PRI-NPANŤÁCI FC LINSAN 10:3stats
30.05.18středa21:10PRI-NDATIS FC ŠEBÁNEK  9:4stats
8.kolo
06.06.18středa16:45PRI-NFC VÝRON RISAEDLU BUKAKE  3:7stats
06.06.18středa17:38PRI-NSK PATIČKA PRAGUE ZOOMEN  2:5stats
06.06.18středa18:31PRI-NRSC MODŘANY PANŤÁCI  2:14stats
06.06.18středa19:24PRI-NFC LINSAN DATIS  1:19stats
06.06.18středa20:17PRI-NTWIN reality, s.r.o. BLITZKRIEG  3:6stats
06.06.18středa21:10PRI-NGALACTICOS FC ŠEBÁNEK  3:4stats
9.kolo
13.06.18středa16:45PRI-NBLITZKRIEG SK PATIČKA  4:0stats
13.06.18středa17:38PRI-NDATIS RSC MODŘANY  9:4stats
13.06.18středa18:31PRI-NRISAEDLU BUKAKE TWIN reality, s.r.o.  4:3stats
13.06.18středa19:24PRI-NPANŤÁCI FC VÝRON 14:4stats
13.06.18středa20:17PRI-NFC ŠEBÁNEK FC LINSAN 15:3stats
13.06.18středa21:10PRI-NPRAGUE ZOOMEN GALACTICOS 10:7stats
10.kolo
20.06.18středa16:45PRI-NGALACTICOS FC LINSAN  3:4 (pen.)stats
20.06.18středa17:38PRI-NFC VÝRON DATIS  6:3stats
20.06.18středa18:31PRI-NTWIN reality, s.r.o. PANŤÁCI  1:5stats
20.06.18středa19:24PRI-NRSC MODŘANY FC ŠEBÁNEK  9:7stats
20.06.18středa20:17PRI-NSK PATIČKA RISAEDLU BUKAKE  3:2stats
20.06.18středa21:10PRI-NPRAGUE ZOOMEN BLITZKRIEG  5:6 (pen.)stats
11.kolo
27.06.18středa16:45PRI-NPANŤÁCI SK PATIČKA  8:1stats
27.06.18středa17:38PRI-NRISAEDLU BUKAKE PRAGUE ZOOMEN  3:4stats
27.06.18středa18:31PRI-NBLITZKRIEG GALACTICOS  4:1stats
27.06.18středa19:24PRI-NDATIS TWIN reality, s.r.o.  3:5stats
27.06.18středa20:17PRI-NFC ŠEBÁNEK FC VÝRON  8:3stats
27.06.18středa21:10PRI-NFC LINSAN RSC MODŘANY  2:4stats
12.kolo
05.09.18středa16:45PRI-NGALACTICOS RSC MODŘANY  1:9stats
05.09.18středa17:38PRI-NFC ŠEBÁNEK TWIN reality, s.r.o.  3:15stats
05.09.18středa18:31PRI-NFC LINSAN FC VÝRON  9:4stats
05.09.18středa19:24PRI-NDATIS SK PATIČKA  2:7stats
05.09.18středa20:17PRI-NPANŤÁCI PRAGUE ZOOMEN 13:3stats
05.09.18středa21:10PRI-NRISAEDLU BUKAKE BLITZKRIEG  6:1stats
13.kolo
12.09.18středa16:45PRI-NBLITZKRIEG PANŤÁCI  2:10stats
12.09.18středa17:38PRI-NRISAEDLU BUKAKE GALACTICOS  8:0stats
12.09.18středa18:31PRI-NPRAGUE ZOOMEN DATIS  5:6stats
12.09.18středa19:24PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC LINSAN  5:0stats
12.09.18středa20:17PRI-NSK PATIČKA FC ŠEBÁNEK  1:2stats
12.09.18středa21:10PRI-NFC VÝRON RSC MODŘANY  3:2 (pen.)stats
14.kolo
19.09.18středa16:45PRI-NFC ŠEBÁNEK PRAGUE ZOOMEN  1:7stats
19.09.18středa17:38PRI-NRSC MODŘANY TWIN reality, s.r.o.  0:4stats
19.09.18středa18:31PRI-NFC LINSAN SK PATIČKA  4:7stats
19.09.18středa19:24PRI-NGALACTICOS FC VÝRON  1:6stats
19.09.18středa20:17PRI-NDATIS BLITZKRIEG  5:4 (pen.)stats
19.09.18středa21:10PRI-NPANŤÁCI RISAEDLU BUKAKE  1:2stats
15.kolo
26.09.18středa16:45PRI-NRISAEDLU BUKAKE DATIS  1:0stats
26.09.18středa17:38PRI-NPANŤÁCI GALACTICOS 14:1stats
26.09.18středa18:31PRI-NBLITZKRIEG FC ŠEBÁNEK  8:2stats
26.09.18středa19:24PRI-NPRAGUE ZOOMEN FC LINSAN 15:0stats
26.09.18středa20:17PRI-NSK PATIČKA RSC MODŘANY  5:4 (pen.)stats
26.09.18středa21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC VÝRON  4:1stats
16.kolo
03.10.18středa16:45PRI-NFC VÝRON SK PATIČKA  5:6 (pen.)stats
03.10.18středa17:38PRI-NFC LINSAN BLITZKRIEG  1:11stats
03.10.18středa18:31PRI-NRSC MODŘANY PRAGUE ZOOMEN  3:4stats
03.10.18středa19:24PRI-NFC ŠEBÁNEK RISAEDLU BUKAKE  3:7stats
03.10.18středa20:17PRI-NGALACTICOS TWIN reality, s.r.o.  3:6stats
03.10.18středa21:10PRI-NDATIS PANŤÁCI  1:11stats
17.kolo
10.10.18středa16:45PRI-NDATIS GALACTICOS  8:5stats
10.10.18středa17:38PRI-NPANŤÁCI FC ŠEBÁNEK  9:0stats
10.10.18středa18:31PRI-NRISAEDLU BUKAKE FC LINSAN  6:2stats
10.10.18středa19:24PRI-NBLITZKRIEG RSC MODŘANY  6:8stats
10.10.18středa20:17PRI-NPRAGUE ZOOMEN FC VÝRON  8:4stats
10.10.18středa21:10PRI-NSK PATIČKA TWIN reality, s.r.o.  3:2stats
18.kolo
17.10.18středa16:45PRI-NTWIN reality, s.r.o. PRAGUE ZOOMEN  5:2stats
17.10.18středa17:38PRI-NFC VÝRON BLITZKRIEG 11:2stats
17.10.18středa18:31PRI-NGALACTICOS SK PATIČKA  0:4stats
17.10.18středa19:24PRI-NRSC MODŘANY RISAEDLU BUKAKE  4:7stats
17.10.18středa20:17PRI-NFC LINSAN PANŤÁCI  1:16stats
17.10.18středa21:10PRI-NFC ŠEBÁNEK DATIS  3:2stats
19.kolo
24.10.18středa16:45PRI-NRISAEDLU BUKAKE FC VÝRON  1:4stats
24.10.18středa17:38PRI-NPRAGUE ZOOMEN SK PATIČKA  7:3stats
24.10.18středa18:31PRI-NPANŤÁCI RSC MODŘANY  5:4stats
24.10.18středa19:24PRI-NDATIS FC LINSAN  7:4stats
24.10.18středa20:17PRI-NBLITZKRIEG TWIN reality, s.r.o.  7:2stats
24.10.18středa21:10PRI-NFC ŠEBÁNEK GALACTICOS  2:4stats
20.kolo
31.10.18středa16:45PRI-NSK PATIČKA BLITZKRIEG  5:2stats
31.10.18středa17:38PRI-NRSC MODŘANY DATIS  8:4stats
31.10.18středa18:31PRI-NTWIN reality, s.r.o. RISAEDLU BUKAKE  7:3stats
31.10.18středa19:24PRI-NFC VÝRON PANŤÁCI  0:4stats
31.10.18středa20:17PRI-NFC LINSAN FC ŠEBÁNEK  4:6stats
31.10.18středa21:10PRI-NGALACTICOS PRAGUE ZOOMEN  2:7stats
21.kolo
07.11.18středa16:45PRI-NFC LINSAN GALACTICOS  4:2stats
07.11.18středa17:38PRI-NDATIS FC VÝRON  3:8stats
07.11.18středa18:31PRI-NPANŤÁCI TWIN reality, s.r.o.  7:3stats
07.11.18středa19:24PRI-NFC ŠEBÁNEK RSC MODŘANY  6:2stats
07.11.18středa20:17PRI-NRISAEDLU BUKAKE SK PATIČKA  2:6stats
07.11.18středa21:10PRI-NBLITZKRIEG PRAGUE ZOOMEN  3:9stats
22.kolo
14.11.18středa16:45PRI-NSK PATIČKA PANŤÁCI  3:5stats
14.11.18středa17:38PRI-NPRAGUE ZOOMEN RISAEDLU BUKAKE  5:4stats
14.11.18středa18:31PRI-NGALACTICOS BLITZKRIEG  2:4stats
14.11.18středa19:24PRI-NTWIN reality, s.r.o. DATIS  3:1stats
14.11.18středa20:17PRI-NFC VÝRON FC ŠEBÁNEK  7:4stats
14.11.18středa21:10PRI-NRSC MODŘANY FC LINSAN  6:4stats
2018 III. divize - východ
1.kolo
17.04.18úterý16:45POLROZJETEJ STROJ FC ATLETO PRAHA B  0:15stats
17.04.18úterý17:38POLBOCCA LOS TRAFIKOS  3:2stats
17.04.18úterý18:31POL10° AS BENCHWARMERS  0:3stats
17.04.18úterý19:24POL1.FC JIP PERPETUUM NEMOBILE  4:6stats
17.04.18úterý20:17POLKAMENNÝ TVÁŘE FC VINOHRADY  2:4stats
17.04.18úterý21:10POLPANTEROS NEGROS SCIPIO S HELMET  3:7stats
2.kolo
24.04.18úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE PANTEROS NEGROS 13:3stats
24.04.18úterý17:38POLROZJETEJ STROJ BOCCA  3:9stats
24.04.18úterý18:31POLFC ATLETO PRAHA B FC VINOHRADY 12:4stats
24.04.18úterý19:24POLAS BENCHWARMERS 1.FC JIP  9:2stats
24.04.18úterý20:17POLLOS TRAFIKOS 10°  2:3stats
24.04.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET KAMENNÝ TVÁŘE  1:3stats
3.kolo
01.05.18úterý16:45POL1.FC JIP LOS TRAFIKOS  2:6stats
01.05.18úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE PERPETUUM NEMOBILE  2:4stats
01.05.18úterý18:31POLBOCCA FC ATLETO PRAHA B  0:7stats
01.05.18úterý19:24POLPANTEROS NEGROS AS BENCHWARMERS  0:18stats
01.05.18úterý20:17POL10° ROZJETEJ STROJ  2:4stats
01.05.18úterý21:10POLFC VINOHRADY SCIPIO S HELMET  4:6stats
4.kolo
08.05.18úterý16:45POLAS BENCHWARMERS KAMENNÝ TVÁŘE  4:1stats
08.05.18úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE FC VINOHRADY  2:3stats
08.05.18úterý18:31POLLOS TRAFIKOS PANTEROS NEGROS 10:0stats
08.05.18úterý19:24POLBOCCA 10°  2:3 (pen.)stats
08.05.18úterý20:17POLROZJETEJ STROJ 1.FC JIP  4:5stats
08.05.18úterý21:10POLFC ATLETO PRAHA B SCIPIO S HELMET  6:2stats
5.kolo
15.05.18úterý16:45POLFC VINOHRADY AS BENCHWARMERS  2:6stats
15.05.18úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE LOS TRAFIKOS  6:2stats
15.05.18úterý18:31POLPANTEROS NEGROS ROZJETEJ STROJ  0:6stats
15.05.18úterý19:24POL10° FC ATLETO PRAHA B  3:4stats
15.05.18úterý20:17POL1.FC JIP BOCCA  4:3stats
15.05.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET PERPETUUM NEMOBILE  7:2stats
6.kolo
22.05.18úterý16:45POL10° 1.FC JIP  3:5stats
22.05.18úterý17:38POLROZJETEJ STROJ KAMENNÝ TVÁŘE  1:3stats
22.05.18úterý18:31POLBOCCA PANTEROS NEGROS 11:0stats
22.05.18úterý19:24POLLOS TRAFIKOS FC VINOHRADY  3:5stats
22.05.18úterý20:17POLFC ATLETO PRAHA B PERPETUUM NEMOBILE  1:4stats
22.05.18úterý21:10POLAS BENCHWARMERS SCIPIO S HELMET  4:3 (pen.)stats
7.kolo
29.05.18úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE BOCCA  6:5stats
29.05.18úterý17:38POLPANTEROS NEGROS 10°  0:7stats
29.05.18úterý18:31POLPERPETUUM NEMOBILE AS BENCHWARMERS  4:5 (pen.)stats
29.05.18úterý19:24POLFC VINOHRADY ROZJETEJ STROJ 10:2stats
29.05.18úterý20:17POL1.FC JIP FC ATLETO PRAHA B  1:4stats
29.05.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET LOS TRAFIKOS  8:1stats
8.kolo
05.06.18úterý16:45POLLOS TRAFIKOS PERPETUUM NEMOBILE  2:4stats
05.06.18úterý17:38POLFC ATLETO PRAHA B AS BENCHWARMERS  4:2stats
05.06.18úterý18:31POL10° KAMENNÝ TVÁŘE  3:4stats
05.06.18úterý19:24POLBOCCA FC VINOHRADY  0:5stats
05.06.18úterý20:17POL1.FC JIP PANTEROS NEGROS  7:0stats
05.06.18úterý21:10POLROZJETEJ STROJ SCIPIO S HELMET  4:7stats
9.kolo
12.06.18úterý16:45POLFC VINOHRADY 10°  5:0stats
12.06.18úterý17:38POLPANTEROS NEGROS FC ATLETO PRAHA B  0:19stats
12.06.18úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE 1.FC JIP  0:5stats
12.06.18úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE ROZJETEJ STROJ 10:4stats
12.06.18úterý20:17POLAS BENCHWARMERS LOS TRAFIKOS  5:4stats
12.06.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET BOCCA  3:2stats
10.kolo
19.06.18úterý16:45POLROZJETEJ STROJ AS BENCHWARMERS  1:4stats
19.06.18úterý17:38POL1.FC JIP FC VINOHRADY  2:4stats
19.06.18úterý18:31POLFC ATLETO PRAHA B LOS TRAFIKOS  9:2stats
19.06.18úterý19:24POLPANTEROS NEGROS KAMENNÝ TVÁŘE  4:7stats
19.06.18úterý20:17POLBOCCA PERPETUUM NEMOBILE  3:7stats
19.06.18úterý21:10POL10° SCIPIO S HELMET  4:7stats
11.kolo
26.06.18úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE FC ATLETO PRAHA B  0:6stats
26.06.18úterý17:38POLFC VINOHRADY PANTEROS NEGROS  9:0stats
26.06.18úterý18:31POLLOS TRAFIKOS ROZJETEJ STROJ  0:5 (kont.)stats
26.06.18úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE 10°  6:4stats
26.06.18úterý20:17POLAS BENCHWARMERS BOCCA  8:2stats
26.06.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 1.FC JIP  8:4stats
12.kolo
04.09.18úterý16:45POLFC ATLETO PRAHA B ROZJETEJ STROJ 12:4stats
04.09.18úterý17:38POLLOS TRAFIKOS BOCCA  3:12stats
04.09.18úterý18:31POLAS BENCHWARMERS 10°  3:2stats
04.09.18úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE 1.FC JIP  2:7stats
04.09.18úterý20:17POLFC VINOHRADY KAMENNÝ TVÁŘE  3:5stats
04.09.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET PANTEROS NEGROS  7:1stats
13.kolo
11.09.18úterý16:45POLPANTEROS NEGROS PERPETUUM NEMOBILE  0:12stats
11.09.18úterý17:38POLBOCCA ROZJETEJ STROJ  1:6stats
11.09.18úterý18:31POLFC VINOHRADY FC ATLETO PRAHA B  3:5stats
11.09.18úterý19:24POL1.FC JIP AS BENCHWARMERS  1:12stats
11.09.18úterý20:17POL10° LOS TRAFIKOS  4:3stats
11.09.18úterý21:10POLKAMENNÝ TVÁŘE SCIPIO S HELMET  3:2 (pen.)stats
14.kolo
18.09.18úterý16:45POLLOS TRAFIKOS 1.FC JIP  3:12stats
18.09.18úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE KAMENNÝ TVÁŘE  8:3stats
18.09.18úterý18:31POLFC ATLETO PRAHA B BOCCA  7:2stats
18.09.18úterý19:24POLAS BENCHWARMERS PANTEROS NEGROS 11:1stats
18.09.18úterý20:17POLROZJETEJ STROJ 10°  7:3stats
18.09.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET FC VINOHRADY  3:1stats
15.kolo
25.09.18úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE AS BENCHWARMERS  0:12stats
25.09.18úterý17:38POLFC VINOHRADY PERPETUUM NEMOBILE  3:4stats
25.09.18úterý18:31POLPANTEROS NEGROS LOS TRAFIKOS  2:5stats
25.09.18úterý19:24POL10° BOCCA  1:2 (pen.)stats
25.09.18úterý20:17POL1.FC JIP ROZJETEJ STROJ  4:3stats
25.09.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET FC ATLETO PRAHA B  3:9stats
16.kolo
02.10.18úterý16:45POLAS BENCHWARMERS FC VINOHRADY  8:7stats
02.10.18úterý17:38POLLOS TRAFIKOS KAMENNÝ TVÁŘE  0:4stats
02.10.18úterý18:31POLROZJETEJ STROJ PANTEROS NEGROS  5:2stats
02.10.18úterý19:24POLFC ATLETO PRAHA B 10°  5:3stats
02.10.18úterý20:17POLBOCCA 1.FC JIP  3:4 (pen.)stats
02.10.18úterý21:10POLPERPETUUM NEMOBILE SCIPIO S HELMET 10:3stats
17.kolo
09.10.18úterý16:45POL1.FC JIP 10°  6:1stats
09.10.18úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE ROZJETEJ STROJ  1:3stats
09.10.18úterý18:31POLPANTEROS NEGROS BOCCA  0:4stats
09.10.18úterý19:24POLFC VINOHRADY LOS TRAFIKOS  9:4stats
09.10.18úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE FC ATLETO PRAHA B  5:8stats
09.10.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET AS BENCHWARMERS  5:6stats
18.kolo
16.10.18úterý16:45POLBOCCA KAMENNÝ TVÁŘE  6:5 (pen.)stats
16.10.18úterý17:38POL10° PANTEROS NEGROS 10:0stats
16.10.18úterý18:31POLAS BENCHWARMERS PERPETUUM NEMOBILE  6:1stats
16.10.18úterý19:24POLROZJETEJ STROJ FC VINOHRADY  2:5stats
16.10.18úterý20:17POLFC ATLETO PRAHA B 1.FC JIP  3:2stats
16.10.18úterý21:10POLLOS TRAFIKOS SCIPIO S HELMET  5:4stats
19.kolo
23.10.18úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE LOS TRAFIKOS  5:0 (kont.)stats
23.10.18úterý17:38POLAS BENCHWARMERS FC ATLETO PRAHA B  0:8stats
23.10.18úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE 10°  4:3 (pen.)stats
23.10.18úterý19:24POLFC VINOHRADY BOCCA  1:0stats
23.10.18úterý20:17POLPANTEROS NEGROS 1.FC JIP  1:5stats
23.10.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET ROZJETEJ STROJ  7:1stats
20.kolo
30.10.18úterý16:45POL10° FC VINOHRADY  5:4 (pen.)stats
30.10.18úterý17:38POLFC ATLETO PRAHA B PANTEROS NEGROS 15:0stats
30.10.18úterý18:31POL1.FC JIP KAMENNÝ TVÁŘE  6:5stats
30.10.18úterý19:24POLROZJETEJ STROJ PERPETUUM NEMOBILE  5:4stats
30.10.18úterý20:17POLLOS TRAFIKOS AS BENCHWARMERS  2:13stats
30.10.18úterý21:10POLBOCCA SCIPIO S HELMET  0:6stats
21.kolo
06.11.18úterý16:45POLAS BENCHWARMERS ROZJETEJ STROJ  3:1stats
06.11.18úterý17:38POLFC VINOHRADY 1.FC JIP  3:2stats
06.11.18úterý18:31POLLOS TRAFIKOS FC ATLETO PRAHA B  6:12stats
06.11.18úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE PANTEROS NEGROS  6:2stats
06.11.18úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE BOCCA  2:4stats
06.11.18úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 10°  2:0stats
22.kolo
13.11.18úterý16:45POLFC ATLETO PRAHA B KAMENNÝ TVÁŘE 11:10 (pen.)stats
13.11.18úterý17:38POLPANTEROS NEGROS FC VINOHRADY  0:5 (kont.)stats
13.11.18úterý18:31POLROZJETEJ STROJ LOS TRAFIKOS  5:3stats
13.11.18úterý19:24POL10° PERPETUUM NEMOBILE  2:5stats
13.11.18úterý20:17POLBOCCA AS BENCHWARMERS  6:3stats
13.11.18úterý21:10POL1.FC JIP SCIPIO S HELMET  1:2 (pen.)stats
2018 III. divize - západ
1.kolo
19.04.18čtvrtek16:45POLOTROKÁŘI WANNER ADAPT A.S.  5:0 (kont.)stats
19.04.18čtvrtek17:38POLKULATEEMO AMANTES  5:6 (pen.)stats
19.04.18čtvrtek18:31POL1.FC KNAJPA LOSERS OF UFTALAND  1:2stats
19.04.18čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS RELAX ŽIŽKOV  7:4stats
19.04.18čtvrtek20:17POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ LOUŽE  6:4stats
19.04.18čtvrtek21:10POLPČZ AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 10:1stats
2.kolo
26.04.18čtvrtek16:45POLLOSERS OF UFTALAND 1.FC KUKABUS  5:3stats
26.04.18čtvrtek17:38POLAMANTES 1.FC KNAJPA  6:2stats
26.04.18čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  0:8stats
26.04.18čtvrtek19:24POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED WANNER ADAPT A.S.  5:7stats
26.04.18čtvrtek20:17POLPČZ KULATEEMO  6:2stats
26.04.18čtvrtek21:10POLLOUŽE OTROKÁŘI  4:2stats
3.kolo
03.05.18čtvrtek16:45POLKULATEEMO AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  5:0 (kont.)stats
03.05.18čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA PČZ  1:8stats
03.05.18čtvrtek18:31POL1.FC KUKABUS AMANTES  5:9stats
03.05.18čtvrtek19:24POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ LOSERS OF UFTALAND  1:2stats
03.05.18čtvrtek20:17POLOTROKÁŘI RELAX ŽIŽKOV 10:0stats
03.05.18čtvrtek21:10POLWANNER ADAPT A.S. LOUŽE  8:3stats
4.kolo
10.05.18čtvrtek16:45POLAMANTES NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  8:6stats
10.05.18čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV WANNER ADAPT A.S.  4:10stats
10.05.18čtvrtek18:31POLLOSERS OF UFTALAND OTROKÁŘI  3:1stats
10.05.18čtvrtek19:24POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED LOUŽE  5:6 (pen.)stats
10.05.18čtvrtek20:17POLPČZ 1.FC KUKABUS  6:3stats
10.05.18čtvrtek21:10POLKULATEEMO 1.FC KNAJPA  4:2stats
5.kolo
17.05.18čtvrtek16:45POLLOUŽE RELAX ŽIŽKOV 11:3stats
17.05.18čtvrtek17:38POLWANNER ADAPT A.S. LOSERS OF UFTALAND 12:3stats
17.05.18čtvrtek18:31POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ PČZ  7:2stats
17.05.18čtvrtek19:24POLOTROKÁŘI AMANTES  1:7stats
17.05.18čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:6stats
17.05.18čtvrtek21:10POL1.FC KUKABUS KULATEEMO  3:4stats
6.kolo
24.05.18čtvrtek16:45POL1.FC KNAJPA 1.FC KUKABUS  3:5stats
24.05.18čtvrtek17:38POLKULATEEMO NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  4:5stats
24.05.18čtvrtek18:31POLAMANTES WANNER ADAPT A.S.  7:8 (pen.)stats
24.05.18čtvrtek19:24POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED RELAX ŽIŽKOV  6:1stats
24.05.18čtvrtek20:17POLLOSERS OF UFTALAND LOUŽE  4:5 (pen.)stats
24.05.18čtvrtek21:10POLPČZ OTROKÁŘI  5:0stats
7.kolo
31.05.18čtvrtek16:45POLWANNER ADAPT A.S. PČZ  3:6stats
31.05.18čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 12:5stats
31.05.18čtvrtek18:31POLOTROKÁŘI KULATEEMO  2:8stats
31.05.18čtvrtek19:24POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 1.FC KNAJPA  7:3stats
31.05.18čtvrtek20:17POLLOUŽE AMANTES  1:7stats
31.05.18čtvrtek21:10POLRELAX ŽIŽKOV LOSERS OF UFTALAND  1:8stats
8.kolo
07.06.18čtvrtek16:45POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED LOSERS OF UFTALAND  3:9stats
07.06.18čtvrtek17:38POLAMANTES RELAX ŽIŽKOV 18:5stats
07.06.18čtvrtek18:31POLPČZ LOUŽE  5:3stats
07.06.18čtvrtek19:24POLKULATEEMO WANNER ADAPT A.S.  3:2stats
07.06.18čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA OTROKÁŘI  2:3 (pen.)stats
07.06.18čtvrtek21:10POL1.FC KUKABUS NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  3:8stats
9.kolo
14.06.18čtvrtek16:45POLLOUŽE KULATEEMO  2:8stats
14.06.18čtvrtek17:38POLOTROKÁŘI 1.FC KUKABUS  2:3stats
14.06.18čtvrtek18:31POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 11:2stats
14.06.18čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV PČZ  3:13stats
14.06.18čtvrtek20:17POLWANNER ADAPT A.S. 1.FC KNAJPA  2:4stats
14.06.18čtvrtek21:10POLLOSERS OF UFTALAND AMANTES  0:17stats
10.kolo
21.06.18čtvrtek16:45POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ OTROKÁŘI 11:1stats
21.06.18čtvrtek17:38POLPČZ LOSERS OF UFTALAND  7:3stats
21.06.18čtvrtek18:31POLKULATEEMO RELAX ŽIŽKOV  6:4stats
21.06.18čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA LOUŽE  2:7stats
21.06.18čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS WANNER ADAPT A.S.  2:4stats
21.06.18čtvrtek21:10POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED AMANTES  6:15stats
11.kolo
28.06.18čtvrtek16:45POLAMANTES PČZ  4:5 (pen.)stats
28.06.18čtvrtek17:38POLOTROKÁŘI AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  9:2stats
28.06.18čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KNAJPA  8:4stats
28.06.18čtvrtek19:24POLLOUŽE 1.FC KUKABUS  1:3stats
28.06.18čtvrtek20:17POLLOSERS OF UFTALAND KULATEEMO  2:8stats
28.06.18čtvrtek21:10POLWANNER ADAPT A.S. NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  3:7stats
12.kolo
06.09.18čtvrtek16:45POLWANNER ADAPT A.S. OTROKÁŘI  0:5 (kont.)stats
06.09.18čtvrtek17:38POLAMANTES KULATEEMO  4:0stats
06.09.18čtvrtek18:31POLLOSERS OF UFTALAND 1.FC KNAJPA  5:3stats
06.09.18čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KUKABUS  4:10stats
06.09.18čtvrtek20:17POLLOUŽE NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  6:5 (pen.)stats
06.09.18čtvrtek21:10POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED PČZ  1:19stats
13.kolo
13.09.18čtvrtek16:45POL1.FC KUKABUS LOSERS OF UFTALAND  2:3 (pen.)stats
13.09.18čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA AMANTES  3:4 (pen.)stats
13.09.18čtvrtek18:31POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ RELAX ŽIŽKOV  2:4stats
13.09.18čtvrtek19:24POLWANNER ADAPT A.S. AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  7:2stats
13.09.18čtvrtek20:17POLKULATEEMO PČZ  6:2stats
13.09.18čtvrtek21:10POLOTROKÁŘI LOUŽE  4:3stats
14.kolo
20.09.18čtvrtek16:45POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED KULATEEMO  2:5stats
20.09.18čtvrtek17:38POLPČZ 1.FC KNAJPA  7:1stats
20.09.18čtvrtek18:31POLAMANTES 1.FC KUKABUS  9:4stats
20.09.18čtvrtek19:24POLLOSERS OF UFTALAND NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  4:8stats
20.09.18čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV OTROKÁŘI  8:3stats
20.09.18čtvrtek21:10POLLOUŽE WANNER ADAPT A.S.  5:7stats
15.kolo
27.09.18čtvrtek16:45POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ AMANTES  0:5 (kont.)stats
27.09.18čtvrtek17:38POLWANNER ADAPT A.S. RELAX ŽIŽKOV  6:7 (pen.)stats
27.09.18čtvrtek19:24POLLOUŽE AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  1:4stats
27.09.18čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS PČZ  4:5stats
27.09.18čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA KULATEEMO  2:1stats
02.10.18úterý16:45PRI-NOTROKÁŘI LOSERS OF UFTALAND  4:5stats
16.kolo
04.10.18čtvrtek16:45POLRELAX ŽIŽKOV LOUŽE  1:0stats
04.10.18čtvrtek17:38POLLOSERS OF UFTALAND WANNER ADAPT A.S.  4:6stats
04.10.18čtvrtek18:31POLPČZ NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 10:3stats
04.10.18čtvrtek19:24POLAMANTES OTROKÁŘI  4:3stats
04.10.18čtvrtek20:17POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 1.FC KNAJPA  4:5 (pen.)stats
04.10.18čtvrtek21:10POLKULATEEMO 1.FC KUKABUS  7:3stats
17.kolo
11.10.18čtvrtek16:45POL1.FC KUKABUS 1.FC KNAJPA  0:5 (kont.)stats
11.10.18čtvrtek17:38POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ KULATEEMO  0:5 (kont.)stats
11.10.18čtvrtek18:31POLWANNER ADAPT A.S. AMANTES  6:4stats
11.10.18čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 10:3stats
11.10.18čtvrtek20:17POLLOUŽE LOSERS OF UFTALAND  1:5stats
11.10.18čtvrtek21:10POLOTROKÁŘI PČZ  2:6stats
18.kolo
18.10.18čtvrtek16:45POLPČZ WANNER ADAPT A.S.  9:6stats
18.10.18čtvrtek17:38POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 1.FC KUKABUS  8:0stats
18.10.18čtvrtek18:31POLKULATEEMO OTROKÁŘI  7:2stats
18.10.18čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  2:3 (pen.)stats
18.10.18čtvrtek20:17POLAMANTES LOUŽE 14:1stats
18.10.18čtvrtek21:10POLLOSERS OF UFTALAND RELAX ŽIŽKOV  1:12stats
19.kolo
25.10.18čtvrtek16:45POLLOSERS OF UFTALAND AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:4 (pen.)stats
25.10.18čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV AMANTES  4:7stats
25.10.18čtvrtek18:31POLLOUŽE PČZ  5:7stats
25.10.18čtvrtek19:24POLWANNER ADAPT A.S. KULATEEMO  3:14stats
25.10.18čtvrtek20:17POLOTROKÁŘI 1.FC KNAJPA  2:1stats
25.10.18čtvrtek21:10POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 1.FC KUKABUS  5:4stats
20.kolo
01.11.18čtvrtek16:45POLKULATEEMO LOUŽE 13:3stats
01.11.18čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS OTROKÁŘI  6:4stats
01.11.18čtvrtek18:31POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  5:4stats
01.11.18čtvrtek19:24POLPČZ RELAX ŽIŽKOV  3:5stats
01.11.18čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA WANNER ADAPT A.S.  6:8stats
01.11.18čtvrtek21:10POLAMANTES LOSERS OF UFTALAND  5:3stats
21.kolo
08.11.18čtvrtek16:45POLOTROKÁŘI NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  3:1stats
08.11.18čtvrtek17:38POLLOSERS OF UFTALAND PČZ  3:2 (pen.)stats
08.11.18čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV KULATEEMO  3:2 (pen.)stats
08.11.18čtvrtek19:24POLLOUŽE 1.FC KNAJPA  2:3stats
08.11.18čtvrtek20:17POLWANNER ADAPT A.S. 1.FC KUKABUS  9:3stats
08.11.18čtvrtek21:10POLAMANTES AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  8:5stats
22.kolo
15.11.18čtvrtek16:45POLPČZ AMANTES  3:2stats
15.11.18čtvrtek17:38POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED OTROKÁŘI  2:8stats
15.11.18čtvrtek18:31POL1.FC KNAJPA RELAX ŽIŽKOV  1:7stats
15.11.18čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS LOUŽE  4:7stats
15.11.18čtvrtek20:17POLKULATEEMO LOSERS OF UFTALAND  6:2stats
15.11.18čtvrtek21:10POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ WANNER ADAPT A.S.  3:14stats
2018 Zima
1.kolo
03.01.18středa18:30HAGUFTALAND ALLSTARS ALIATEL CONNECTORS  9:8stats
03.01.18středa19:23HAGFC ANH EM FC LINSAN  8:1stats
03.01.18středa20:16HAGRISAEDLU BUKAKE FC BLANICE  3:9stats
03.01.18středa21:09HAGFC ATLETO PRAHA LOUŽE  6:3stats
2.kolo
10.01.18středa18:30HAGFC BLANICE UFTALAND ALLSTARS  6:4stats
10.01.18středa19:23HAGLOUŽE FC LINSAN  4:7stats
10.01.18středa20:16HAGALIATEL CONNECTORS FC ANH EM  5:5stats
10.01.18středa21:09HAGFC ATLETO PRAHA RISAEDLU BUKAKE 15:0stats
3.kolo
17.01.18středa18:30HAGRISAEDLU BUKAKE LOUŽE  7:4stats
17.01.18středa19:23HAGFC ANH EM FC BLANICE  9:8 (pen.)stats
17.01.18středa20:16HAGFC LINSAN ALIATEL CONNECTORS  2:6stats
17.01.18středa21:09HAGUFTALAND ALLSTARS FC ATLETO PRAHA  6:9stats
4.kolo
24.01.18středa18:30HAGRISAEDLU BUKAKE UFTALAND ALLSTARS  5:3stats
24.01.18středa19:23HAGFC BLANICE FC LINSAN  9:2stats
24.01.18středa20:16HAGFC ATLETO PRAHA FC ANH EM  4:5 (pen.)stats
24.01.18středa21:09HAGLOUŽE ALIATEL CONNECTORS  3:12stats
5.kolo
31.01.18středa18:30HAGUFTALAND ALLSTARS LOUŽE  7:6 (pen.)stats
31.01.18středa19:23HAGFC ANH EM RISAEDLU BUKAKE  5:6 (pen.)stats
31.01.18středa20:16HAGFC LINSAN FC ATLETO PRAHA  7:9stats
31.01.18středa21:09HAGALIATEL CONNECTORS FC BLANICE  6:8stats
6.kolo
07.02.18středa18:30HAGLOUŽE FC BLANICE  4:14stats
07.02.18středa19:23HAGRISAEDLU BUKAKE FC LINSAN  6:5stats
07.02.18středa20:16HAGUFTALAND ALLSTARS FC ANH EM  6:4stats
07.02.18středa21:09HAGFC ATLETO PRAHA ALIATEL CONNECTORS  5:3stats
7.kolo
14.02.18středa18:30HAGALIATEL CONNECTORS RISAEDLU BUKAKE  2:3stats
14.02.18středa19:23HAGFC ANH EM LOUŽE 10:6stats
14.02.18středa20:16HAGFC LINSAN UFTALAND ALLSTARS  2:4stats
14.02.18středa21:09HAGFC BLANICE FC ATLETO PRAHA  3:4stats
8.kolo
21.02.18středa18:30HAGALIATEL CONNECTORS UFTALAND ALLSTARS  7:4stats
21.02.18středa19:23HAGFC LINSAN FC ANH EM  2:8stats
21.02.18středa20:16HAGFC BLANICE RISAEDLU BUKAKE  8:9 (pen.)stats
21.02.18středa21:09HAGLOUŽE FC ATLETO PRAHA  1:15stats
9.kolo
28.02.18středa18:30HAGUFTALAND ALLSTARS FC BLANICE  4:5stats
28.02.18středa19:23HAGFC ANH EM ALIATEL CONNECTORS  6:4stats
28.02.18středa20:16HAGFC LINSAN LOUŽE  3:4stats
28.02.18středa21:09HAGRISAEDLU BUKAKE FC ATLETO PRAHA  2:3stats
10.kolo
07.03.18středa18:30HAGLOUŽE RISAEDLU BUKAKE  1:2stats
07.03.18středa19:23HAGALIATEL CONNECTORS FC LINSAN  5:2stats
07.03.18středa20:16HAGFC BLANICE FC ANH EM  5:6stats
07.03.18středa21:09HAGFC ATLETO PRAHA UFTALAND ALLSTARS  5:6 (pen.)stats
11.kolo
14.03.18středa18:30HAGUFTALAND ALLSTARS RISAEDLU BUKAKE  7:4stats
14.03.18středa19:23HAGFC ANH EM FC ATLETO PRAHA  4:10stats
14.03.18středa20:16HAGFC LINSAN FC BLANICE  6:19stats
14.03.18středa21:09HAGALIATEL CONNECTORS LOUŽE 19:6stats
12.kolo
21.03.18středa18:30HAGLOUŽE UFTALAND ALLSTARS  2:8stats
21.03.18středa19:23HAGFC ATLETO PRAHA FC LINSAN  7:4stats
21.03.18středa20:16HAGRISAEDLU BUKAKE FC ANH EM  2:8stats
21.03.18středa21:09HAGFC BLANICE ALIATEL CONNECTORS 10:3stats
13.kolo
28.03.18středa18:30HAGFC BLANICE LOUŽE 30:7stats
28.03.18středa19:23HAGFC ANH EM UFTALAND ALLSTARS  4:5 (pen.)stats
28.03.18středa20:16HAGFC LINSAN RISAEDLU BUKAKE  4:10stats
28.03.18středa21:09HAGALIATEL CONNECTORS FC ATLETO PRAHA  3:4 (pen.)stats
14.kolo
04.04.18středa18:30HAGRISAEDLU BUKAKE ALIATEL CONNECTORS  6:5 (pen.)stats
04.04.18středa19:23HAGUFTALAND ALLSTARS FC LINSAN  6:2stats
04.04.18středa20:16HAGLOUŽE FC ANH EM  3:6stats
04.04.18středa21:09HAGFC ATLETO PRAHA FC BLANICE  8:5stats

celkem zápasů: 716