Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Narozeniny slaví

Hráč Věk Tým
Kaskoun Jan 51 let FC RASTA
Koller Petr 29 let FC RASTA
Kouklík Tomáš 26 let AMANTES

Kontakt

Michal Mirgos
Michal Kocurek
Jiří Pechouš ( 777 148 871 )
Václav Sladký ( 775 026 558 )


společnost NanoXXL s.r.o.
IČO 107 57 201
Se sídlem Rybná 716/24, Praha, Staré Město, PSČ: 110 00
Zapsaná u Městského soudu v Praze, v oddíle C, vložka 347908

Fotbal jinde

Error: http://www.eurofotbal.cz/feed/rss/

Výpis utkání

celkem zápasů: 596

datum den čas hřiště domácí hosté skóre statszápis
2019 I. divize
1.kolo
18.04.19čtvrtek16:45PRI-NVZP LUFŤÁCI 1.FC ZLOMKOTNÍK  5:2stats
18.04.19čtvrtek17:38PRI-NSAVAGES FC MASHINA  9:1stats
18.04.19čtvrtek18:31PRI-NFC RASTA CHEMIE  6:3stats
18.04.19čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS AMANTES  6:2stats
18.04.19čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI PANŤÁCI  1:5stats
18.04.19čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA FC KLECANY  -:-zápis k utkání
2.kolo
25.04.19čtvrtek16:45PRI-NCHEMIE ALIATEL CONNECTORS  3:4stats
25.04.19čtvrtek17:38PRI-NGUMÍDCI VZP LUFŤÁCI  2:3stats
25.04.19čtvrtek18:31PRI-NAMANTES SAVAGES  1:6stats
25.04.19čtvrtek19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC RASTA  2:6stats
25.04.19čtvrtek20:17PRI-NFC MASHINA FC ATLETO PRAHA  2:3 (pen.)stats
25.04.19čtvrtek21:10PRI-NPANŤÁCI FC KLECANY  -:-zápis k utkání
3.kolo
02.05.19čtvrtek16:45PRI-NFC KLECANY FC MASHINA  -:-zápis k utkání
02.05.19čtvrtek17:38PRI-NFC ATLETO PRAHA AMANTES 12:1stats
02.05.19čtvrtek18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS 1.FC ZLOMKOTNÍK  6:2stats
02.05.19čtvrtek19:24PRI-NVZP LUFŤÁCI PANŤÁCI  2:10stats
02.05.19čtvrtek20:17PRI-NSAVAGES CHEMIE  6:1stats
02.05.19čtvrtek21:10PRI-NFC RASTA GUMÍDCI  5:2stats
4.kolo
09.05.19čtvrtek16:45PRI-NVZP LUFŤÁCI FC RASTA  6:2stats
09.05.19čtvrtek17:38PRI-NAMANTES FC KLECANY  -:-zápis k utkání
09.05.19čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI ALIATEL CONNECTORS  3:6stats
09.05.19čtvrtek19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK SAVAGES  0:4stats
09.05.19čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE FC ATLETO PRAHA  2:6stats
09.05.19čtvrtek21:10PRI-NPANŤÁCI FC MASHINA  6:5 (pen.)stats
5.kolo
16.05.19čtvrtek16:45PRI-NFC RASTA PANŤÁCI  1:7stats
16.05.19čtvrtek17:38PRI-NALIATEL CONNECTORS VZP LUFŤÁCI  5:2stats
16.05.19čtvrtek18:31PRI-NFC ATLETO PRAHA 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:3 (pen.)stats
16.05.19čtvrtek19:24PRI-NFC KLECANY CHEMIE  -:-zápis k utkání
16.05.19čtvrtek20:17PRI-NSAVAGES GUMÍDCI  8:3stats
16.05.19čtvrtek21:10PRI-NFC MASHINA AMANTES  7:5stats
6.kolo
1.FC ZLOMKOTNÍK FC KLECANY  -:-zápis k utkání
23.05.19čtvrtek17:38PRI-NCHEMIE FC MASHINA  3:1stats
23.05.19čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI FC ATLETO PRAHA  1:6stats
23.05.19čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA ALIATEL CONNECTORS  5:8stats
23.05.19čtvrtek20:17PRI-NPANŤÁCI AMANTES 15:0stats
30.05.19čtvrtek17:38PRI-NVZP LUFŤÁCI SAVAGES  5:1stats
7.kolo
FC KLECANY GUMÍDCI  -:-zápis k utkání
30.05.19čtvrtek18:31PRI-NFC ATLETO PRAHA VZP LUFŤÁCI  6:2stats
30.05.19čtvrtek19:24PRI-NAMANTES CHEMIE  2:6stats
30.05.19čtvrtek20:17PRI-NFC MASHINA 1.FC ZLOMKOTNÍK  6:10stats
30.05.19čtvrtek21:10PRI-NALIATEL CONNECTORS PANŤÁCI  2:3 (pen.)stats
13.06.19čtvrtek16:45PRI-NSAVAGES FC RASTA  7:3stats
8.kolo
VZP LUFŤÁCI FC KLECANY  -:-zápis k utkání
06.06.19čtvrtek17:38PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK AMANTES  5:2stats
06.06.19čtvrtek18:31PRI-NPANŤÁCI CHEMIE 12:1stats
06.06.19čtvrtek19:24PRI-NGUMÍDCI FC MASHINA  3:2stats
06.06.19čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA FC ATLETO PRAHA  6:11stats
06.06.19čtvrtek21:10PRI-NALIATEL CONNECTORS SAVAGES  1:7stats
9.kolo
FC KLECANY FC RASTA  -:-zápis k utkání
13.06.19čtvrtek17:38PRI-NSAVAGES PANŤÁCI  3:7stats
13.06.19čtvrtek18:31PRI-NFC MASHINA VZP LUFŤÁCI  5:6 (pen.)stats
13.06.19čtvrtek19:24PRI-NFC ATLETO PRAHA ALIATEL CONNECTORS  4:6stats
13.06.19čtvrtek20:17PRI-NAMANTES GUMÍDCI  1:3stats
13.06.19čtvrtek21:10PRI-NCHEMIE 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:8stats
10.kolo
ALIATEL CONNECTORS FC KLECANY  -:-zápis k utkání
20.06.19čtvrtek16:45PRI-NVZP LUFŤÁCI AMANTES  2:11stats
20.06.19čtvrtek17:38PRI-NPANŤÁCI 1.FC ZLOMKOTNÍK 14:7stats
20.06.19čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI CHEMIE  0:5stats
20.06.19čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA FC MASHINA  6:3stats
20.06.19čtvrtek21:10PRI-NSAVAGES FC ATLETO PRAHA  5:2stats
11.kolo
FC KLECANY SAVAGES  -:-zápis k utkání
27.06.19čtvrtek17:38PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK GUMÍDCI  9:1stats
27.06.19čtvrtek18:31PRI-NAMANTES FC RASTA  7:6 (pen.)stats
27.06.19čtvrtek19:24PRI-NFC MASHINA ALIATEL CONNECTORS  4:3stats
27.06.19čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE VZP LUFŤÁCI 10:6stats
27.06.19čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA PANŤÁCI  2:6stats
12.kolo
05.09.19čtvrtek17:38PRI-NFC MASHINA SAVAGES  0:3stats
05.09.19čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE FC RASTA  3:4stats
05.09.19čtvrtek19:24PRI-NAMANTES ALIATEL CONNECTORS  4:5 (pen.)stats
05.09.19čtvrtek20:17PRI-NPANŤÁCI GUMÍDCI 10:1stats
05.09.19čtvrtek21:10PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK VZP LUFŤÁCI  2:6stats
13.kolo
12.09.19čtvrtek17:38PRI-NVZP LUFŤÁCI GUMÍDCI  2:1stats
12.09.19čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES AMANTES  6:4stats
12.09.19čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:1 (pen.)stats
12.09.19čtvrtek20:17PRI-NFC ATLETO PRAHA FC MASHINA  6:5 (pen.)stats
12.09.19čtvrtek21:10PRI-NALIATEL CONNECTORS CHEMIE  7:3stats
14.kolo
19.09.19čtvrtek17:38PRI-NAMANTES FC ATLETO PRAHA  1:2 (pen.)stats
19.09.19čtvrtek18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK ALIATEL CONNECTORS  4:5 (pen.)stats
19.09.19čtvrtek19:24PRI-NPANŤÁCI VZP LUFŤÁCI  3:4 (pen.)stats
19.09.19čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE SAVAGES  3:5stats
19.09.19čtvrtek21:10PRI-NGUMÍDCI FC RASTA  4:8stats
15.kolo
26.09.19čtvrtek17:38PRI-NFC RASTA VZP LUFŤÁCI 11:4stats
26.09.19čtvrtek18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS GUMÍDCI  6:2stats
26.09.19čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:3stats
26.09.19čtvrtek20:17PRI-NFC ATLETO PRAHA CHEMIE  3:6stats
26.09.19čtvrtek21:10PRI-NFC MASHINA PANŤÁCI  1:6stats
16.kolo
03.10.19čtvrtek17:38PRI-NVZP LUFŤÁCI ALIATEL CONNECTORS  0:5 (kont.)stats
03.10.19čtvrtek18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC ATLETO PRAHA  5:6stats
03.10.19čtvrtek19:24PRI-NPANŤÁCI FC RASTA  3:2stats
03.10.19čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI SAVAGES  1:2stats
03.10.19čtvrtek21:10PRI-NAMANTES FC MASHINA  6:4stats
17.kolo
10.10.19čtvrtek17:38PRI-NFC MASHINA CHEMIE  2:3stats
10.10.19čtvrtek18:31PRI-NFC ATLETO PRAHA GUMÍDCI  5:4 (pen.)stats
10.10.19čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS FC RASTA  4:7stats
10.10.19čtvrtek20:17PRI-NAMANTES PANŤÁCI  3:10stats
10.10.19čtvrtek21:10PRI-NSAVAGES VZP LUFŤÁCI  5:0 (kont.)stats
18.kolo
17.10.19čtvrtek17:38PRI-NVZP LUFŤÁCI FC ATLETO PRAHA  3:7stats
17.10.19čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE AMANTES  3:4stats
17.10.19čtvrtek19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC MASHINA  7:1stats
17.10.19čtvrtek20:17PRI-NPANŤÁCI ALIATEL CONNECTORS 10:3stats
17.10.19čtvrtek21:10PRI-NFC RASTA SAVAGES  5:2stats
19.kolo
24.10.19čtvrtek17:38PRI-NAMANTES 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:0stats
24.10.19čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE PANŤÁCI  4:3stats
24.10.19čtvrtek19:24PRI-NFC MASHINA GUMÍDCI  2:5stats
24.10.19čtvrtek20:17PRI-NFC ATLETO PRAHA FC RASTA  7:3stats
24.10.19čtvrtek21:10PRI-NSAVAGES ALIATEL CONNECTORS  4:6stats
20.kolo
31.10.19čtvrtek17:38PRI-NPANŤÁCI SAVAGES  6:3stats
31.10.19čtvrtek18:31PRI-NVZP LUFŤÁCI FC MASHINA  2:5stats
31.10.19čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS FC ATLETO PRAHA  4:3 (pen.)stats
31.10.19čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI AMANTES  1:4stats
31.10.19čtvrtek21:10PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK CHEMIE  1:8stats
21.kolo
07.11.19čtvrtek17:38PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK PANŤÁCI  4:8stats
07.11.19čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE GUMÍDCI  5:6 (pen.)stats
07.11.19čtvrtek19:24PRI-NFC MASHINA FC RASTA  9:4stats
07.11.19čtvrtek20:17PRI-NAMANTES VZP LUFŤÁCI  0:2stats
07.11.19čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA SAVAGES  5:3stats
22.kolo
14.11.19čtvrtek17:38PRI-NGUMÍDCI 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:6stats
14.11.19čtvrtek18:31PRI-NFC RASTA AMANTES  3:1stats
14.11.19čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS FC MASHINA  7:1stats
14.11.19čtvrtek20:17PRI-NVZP LUFŤÁCI CHEMIE  8:3stats
14.11.19čtvrtek21:10PRI-NPANŤÁCI FC ATLETO PRAHA  8:4stats
2019 II. divize - východ
1.kolo
16.04.19úterý17:30PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC VINOHRADY  8:3stats
16.04.19úterý18:25PRI-NKAMIKADZE XXL ORGASTICO  6:4stats
16.04.19úterý19:20PRI-NRUCANOR TEAM FLY UNITED  1:2 (pen.)stats
16.04.19úterý21:10PRI-N1.FC VRŠOVICE ARESBULL  2:8stats
2.kolo
23.04.19úterý17:30PRI-NFC VINOHRADY ARESBULL  1:10stats
23.04.19úterý19:20PRI-NFLY UNITED FC GHETO  0:2stats
23.04.19úterý20:15PRI-NORGASTICO RUCANOR TEAM  8:0stats
23.04.19úterý21:10PRI-NLENOVO SUPER DOERS KAMIKADZE XXL  6:3stats
3.kolo
30.04.19úterý17:30PRI-NKAMIKADZE XXL FC VINOHRADY  8:1stats
30.04.19úterý18:25PRI-NRUCANOR TEAM LENOVO SUPER DOERS 11:3stats
30.04.19úterý19:20PRI-NFC GHETO ORGASTICO  7:3stats
30.04.19úterý20:15PRI-N1.FC VRŠOVICE FLY UNITED  3:2 (pen.)stats
4.kolo
07.05.19úterý18:25PRI-NFLY UNITED ARESBULL  0:6stats
07.05.19úterý19:20PRI-NORGASTICO 1.FC VRŠOVICE  9:6stats
07.05.19úterý20:15PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC GHETO  6:14stats
07.05.19úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL RUCANOR TEAM  5:3stats
5.kolo
14.05.19úterý17:30PRI-NRUCANOR TEAM FC VINOHRADY 12:2stats
14.05.19úterý18:25PRI-NFC GHETO KAMIKADZE XXL  7:2stats
14.05.19úterý19:20PRI-N1.FC VRŠOVICE LENOVO SUPER DOERS  9:4stats
14.05.19úterý20:15PRI-NARESBULL ORGASTICO 10:1stats
6.kolo
21.05.19úterý17:30PRI-NFC VINOHRADY FLY UNITED  0:10stats
21.05.19úterý19:20PRI-NLENOVO SUPER DOERS ARESBULL  2:1 (pen.)stats
21.05.19úterý20:15PRI-NKAMIKADZE XXL 1.FC VRŠOVICE  3:2 (pen.)stats
21.05.19úterý21:10PRI-NRUCANOR TEAM FC GHETO  6:5 (pen.)stats
7.kolo
28.05.19úterý17:30PRI-NFC GHETO FC VINOHRADY 18:6stats
28.05.19úterý18:25PRI-N1.FC VRŠOVICE RUCANOR TEAM  9:4stats
28.05.19úterý19:20PRI-NARESBULL KAMIKADZE XXL  9:3stats
28.05.19úterý21:10PRI-NFLY UNITED ORGASTICO  1:2 (pen.)stats
8.kolo
04.06.19úterý17:30PRI-NFC VINOHRADY ORGASTICO  3:13stats
04.06.19úterý18:25PRI-NLENOVO SUPER DOERS FLY UNITED  2:6stats
04.06.19úterý20:15PRI-NRUCANOR TEAM ARESBULL  6:4stats
04.06.19úterý21:10PRI-NFC GHETO 1.FC VRŠOVICE  8:5stats
9.kolo
11.06.19úterý17:30PRI-N1.FC VRŠOVICE FC VINOHRADY  3:0stats
11.06.19úterý18:25PRI-NARESBULL FC GHETO  5:11stats
11.06.19úterý20:15PRI-NFLY UNITED KAMIKADZE XXL  7:2stats
11.06.19úterý21:10PRI-NORGASTICO LENOVO SUPER DOERS  7:2stats
10.kolo
18.06.19úterý17:30PRI-NFC VINOHRADY LENOVO SUPER DOERS  5:7stats
18.06.19úterý18:25PRI-NORGASTICO KAMIKADZE XXL 14:0stats
18.06.19úterý19:20PRI-NFLY UNITED RUCANOR TEAM 15:0stats
18.06.19úterý21:10PRI-NARESBULL 1.FC VRŠOVICE  2:3stats
11.kolo
25.06.19úterý17:30PRI-NARESBULL FC VINOHRADY  5:3stats
25.06.19úterý19:20PRI-NFC GHETO FLY UNITED 13:2stats
25.06.19úterý20:15PRI-NRUCANOR TEAM ORGASTICO  0:11stats
25.06.19úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL LENOVO SUPER DOERS  4:9stats
12.kolo
03.09.19úterý17:30PRI-NFC VINOHRADY KAMIKADZE XXL  3:4stats
03.09.19úterý18:25PRI-NLENOVO SUPER DOERS RUCANOR TEAM  6:1stats
03.09.19úterý19:20PRI-NORGASTICO FC GHETO 11:2stats
03.09.19úterý20:15PRI-NFLY UNITED 1.FC VRŠOVICE  0:1stats
13.kolo
10.09.19úterý18:25PRI-NARESBULL FLY UNITED  6:2stats
10.09.19úterý19:20PRI-N1.FC VRŠOVICE ORGASTICO  1:8stats
10.09.19úterý20:15PRI-NFC GHETO LENOVO SUPER DOERS 12:3stats
10.09.19úterý21:10PRI-NRUCANOR TEAM KAMIKADZE XXL  5:10stats
14.kolo
17.09.19úterý17:30PRI-NFC VINOHRADY RUCANOR TEAM  5:0 (kont.)stats
17.09.19úterý18:25PRI-NKAMIKADZE XXL FC GHETO  8:3stats
17.09.19úterý19:20PRI-NLENOVO SUPER DOERS 1.FC VRŠOVICE  5:1stats
17.09.19úterý20:15PRI-NORGASTICO ARESBULL  2:4stats
15.kolo
24.09.19úterý17:30PRI-NFLY UNITED FC VINOHRADY  6:3stats
24.09.19úterý19:20PRI-NARESBULL LENOVO SUPER DOERS  4:1stats
24.09.19úterý20:15PRI-N1.FC VRŠOVICE KAMIKADZE XXL  6:9stats
24.09.19úterý21:10PRI-NFC GHETO RUCANOR TEAM 10:5stats
16.kolo
01.10.19úterý17:30PRI-NFC VINOHRADY FC GHETO  5:10stats
01.10.19úterý18:25PRI-NRUCANOR TEAM 1.FC VRŠOVICE  4:2stats
01.10.19úterý19:20PRI-NKAMIKADZE XXL ARESBULL  3:2stats
01.10.19úterý21:10PRI-NORGASTICO FLY UNITED  6:3stats
17.kolo
08.10.19úterý17:30PRI-NORGASTICO FC VINOHRADY  9:5stats
08.10.19úterý18:25PRI-NFLY UNITED LENOVO SUPER DOERS 10:2stats
08.10.19úterý20:15PRI-NARESBULL RUCANOR TEAM  2:4stats
08.10.19úterý21:10PRI-N1.FC VRŠOVICE FC GHETO  0:5 (kont.)stats
18.kolo
15.10.19úterý17:30PRI-NFC VINOHRADY 1.FC VRŠOVICE  5:7stats
15.10.19úterý18:25PRI-NFC GHETO ARESBULL  7:6stats
15.10.19úterý20:15PRI-NKAMIKADZE XXL FLY UNITED  7:3stats
15.10.19úterý21:10PRI-NLENOVO SUPER DOERS ORGASTICO  2:7stats
19.kolo
22.10.19úterý18:25PRI-NFC VINOHRADY ARESBULL  1:10stats
22.10.19úterý19:20PRI-NRUCANOR TEAM KAMIKADZE XXL  7:6stats
22.10.19úterý20:15PRI-NLENOVO SUPER DOERS ORGASTICO  3:6stats
22.10.19úterý21:10PRI-NFLY UNITED FC GHETO  7:4stats
20.kolo
29.10.19úterý17:30PRI-N1.FC VRŠOVICE FC VINOHRADY  7:4stats
29.10.19úterý19:20PRI-NRUCANOR TEAM FLY UNITED  8:5stats
29.10.19úterý20:15PRI-NKAMIKADZE XXL ORGASTICO  3:8stats
29.10.19úterý21:10PRI-NFC GHETO ARESBULL  0:5 (kont.)stats
21.kolo
05.11.19úterý18:25PRI-NFC VINOHRADY LENOVO SUPER DOERS  3:6stats
05.11.19úterý19:20PRI-N1.FC VRŠOVICE FLY UNITED  2:4stats
05.11.19úterý20:15PRI-NARESBULL ORGASTICO  1:9stats
05.11.19úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL FC GHETO  0:5 (kont.)stats
22.kolo
12.11.19úterý17:30PRI-NORGASTICO FC GHETO  9:6stats
12.11.19úterý18:25PRI-NRUCANOR TEAM 1.FC VRŠOVICE 11:9stats
12.11.19úterý19:20PRI-NFLY UNITED LENOVO SUPER DOERS  4:2stats
12.11.19úterý20:15PRI-NARESBULL KAMIKADZE XXL  3:4stats
2019 II. divize - západ
1.kolo
17.04.19středa17:30PRI-NFC VÝRON BLITZKRIEG  2:7stats
17.04.19středa18:25PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC ŠEBÁNEK  4:3stats
17.04.19středa19:20PRI-NRSC MODŘANY DATIS  1:10stats
17.04.19středa20:15PRI-NPRAGUE ZOOMEN SVFC  4:5stats
17.04.19středa21:10PRI-NSK PATIČKA RISAEDLU BUKAKE  1:2 (pen.)stats
2.kolo
24.04.19středa17:30PRI-NSVFC SK PATIČKA  0:6stats
24.04.19středa18:25PRI-NBLITZKRIEG RISAEDLU BUKAKE  2:4stats
24.04.19středa19:20PRI-NDATIS PRAGUE ZOOMEN  4:2stats
24.04.19středa20:15PRI-NFC ŠEBÁNEK RSC MODŘANY  7:6stats
24.04.19středa21:10PRI-NFC VÝRON TWIN reality, s.r.o.  0:8stats
3.kolo
01.05.19středa17:30PRI-NPRAGUE ZOOMEN FC ŠEBÁNEK  4:10stats
01.05.19středa18:25PRI-NRSC MODŘANY FC VÝRON  5:4 (pen.)stats
01.05.19středa19:20PRI-NTWIN reality, s.r.o. BLITZKRIEG  5:3stats
01.05.19středa20:15PRI-NSK PATIČKA DATIS  3:4stats
01.05.19středa21:10PRI-NRISAEDLU BUKAKE SVFC  6:1stats
4.kolo
08.05.19středa17:30PRI-NDATIS RISAEDLU BUKAKE  4:5 (pen.)stats
08.05.19středa18:25PRI-NFC VÝRON PRAGUE ZOOMEN  8:6stats
08.05.19středa19:20PRI-NFC ŠEBÁNEK SK PATIČKA  2:3stats
08.05.19středa20:15PRI-NBLITZKRIEG SVFC  2:1stats
08.05.19středa21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. RSC MODŘANY  3:1stats
5.kolo
15.05.19středa17:30PRI-NPRAGUE ZOOMEN TWIN reality, s.r.o.  4:5stats
15.05.19středa18:25PRI-NSVFC DATIS  1:7stats
15.05.19středa19:20PRI-NSK PATIČKA FC VÝRON  3:4stats
15.05.19středa20:15PRI-NRISAEDLU BUKAKE FC ŠEBÁNEK  6:9stats
15.05.19středa21:10PRI-NRSC MODŘANY BLITZKRIEG  2:7stats
6.kolo
22.05.19středa17:30PRI-NFC VÝRON RISAEDLU BUKAKE  1:5stats
22.05.19středa18:25PRI-NRSC MODŘANY PRAGUE ZOOMEN  0:3stats
22.05.19středa19:20PRI-NFC ŠEBÁNEK SVFC  0:5stats
22.05.19středa20:15PRI-NTWIN reality, s.r.o. SK PATIČKA  6:0stats
22.05.19středa21:10PRI-NBLITZKRIEG DATIS  5:0stats
7.kolo
29.05.19středa17:30PRI-NSK PATIČKA RSC MODŘANY  3:7stats
29.05.19středa18:25PRI-NRISAEDLU BUKAKE TWIN reality, s.r.o.  1:6stats
29.05.19středa19:20PRI-NPRAGUE ZOOMEN BLITZKRIEG  1:4stats
29.05.19středa20:15PRI-NSVFC FC VÝRON  3:7stats
29.05.19středa21:10PRI-NDATIS FC ŠEBÁNEK  9:5stats
8.kolo
05.06.19středa17:30PRI-NBLITZKRIEG FC ŠEBÁNEK  5:8stats
05.06.19středa18:25PRI-NFC VÝRON DATIS  2:4stats
05.06.19středa19:20PRI-NTWIN reality, s.r.o. SVFC  6:1stats
05.06.19středa20:15PRI-NRSC MODŘANY RISAEDLU BUKAKE  1:3stats
05.06.19středa21:10PRI-NPRAGUE ZOOMEN SK PATIČKA  2:4stats
9.kolo
12.06.19středa17:30PRI-NSVFC RSC MODŘANY  4:2stats
12.06.19středa18:25PRI-NSK PATIČKA BLITZKRIEG  6:2stats
12.06.19středa19:20PRI-NRISAEDLU BUKAKE PRAGUE ZOOMEN  3:4 (pen.)stats
12.06.19středa20:15PRI-NDATIS TWIN reality, s.r.o.  1:5stats
12.06.19středa21:10PRI-NFC ŠEBÁNEK FC VÝRON  8:2stats
10.kolo
19.06.19středa17:30PRI-NBLITZKRIEG FC VÝRON  4:0stats
19.06.19středa18:25PRI-NFC ŠEBÁNEK TWIN reality, s.r.o.  6:5 (pen.)stats
19.06.19středa19:20PRI-NDATIS RSC MODŘANY  7:3stats
19.06.19středa20:15PRI-NSVFC PRAGUE ZOOMEN  7:3stats
19.06.19středa21:10PRI-NRISAEDLU BUKAKE SK PATIČKA  4:5stats
11.kolo
26.06.19středa17:30PRI-NSK PATIČKA SVFC  2:1stats
26.06.19středa18:25PRI-NRISAEDLU BUKAKE BLITZKRIEG  0:4stats
26.06.19středa19:20PRI-NPRAGUE ZOOMEN DATIS  6:8stats
26.06.19středa20:15PRI-NRSC MODŘANY FC ŠEBÁNEK  5:6stats
26.06.19středa21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC VÝRON  8:5stats
12.kolo
04.09.19středa17:30PRI-NFC ŠEBÁNEK PRAGUE ZOOMEN  8:4stats
04.09.19středa18:25PRI-NFC VÝRON RSC MODŘANY  4:5stats
04.09.19středa19:20PRI-NBLITZKRIEG TWIN reality, s.r.o.  0:2stats
04.09.19středa20:15PRI-NDATIS SK PATIČKA  2:9stats
04.09.19středa21:10PRI-NSVFC RISAEDLU BUKAKE  2:4stats
13.kolo
11.09.19středa17:30PRI-NRISAEDLU BUKAKE DATIS  4:3stats
11.09.19středa18:25PRI-NPRAGUE ZOOMEN FC VÝRON  4:3stats
11.09.19středa19:20PRI-NSK PATIČKA FC ŠEBÁNEK  1:12stats
11.09.19středa20:15PRI-NSVFC BLITZKRIEG  4:5 (pen.)stats
11.09.19středa21:10PRI-NRSC MODŘANY TWIN reality, s.r.o.  3:5stats
14.kolo
18.09.19středa17:30PRI-NTWIN reality, s.r.o. PRAGUE ZOOMEN  9:6stats
18.09.19středa18:25PRI-NDATIS SVFC  5:3stats
18.09.19středa19:20PRI-NFC VÝRON SK PATIČKA  6:2stats
18.09.19středa20:15PRI-NFC ŠEBÁNEK RISAEDLU BUKAKE  4:3 (pen.)stats
18.09.19středa21:10PRI-NBLITZKRIEG RSC MODŘANY  4:1stats
15.kolo
25.09.19středa17:30PRI-NRISAEDLU BUKAKE FC VÝRON  6:2stats
25.09.19středa18:25PRI-NPRAGUE ZOOMEN RSC MODŘANY  7:4stats
25.09.19středa19:20PRI-NSVFC FC ŠEBÁNEK  4:3stats
25.09.19středa20:15PRI-NSK PATIČKA TWIN reality, s.r.o.  7:4stats
25.09.19středa21:10PRI-NDATIS BLITZKRIEG  8:3stats
16.kolo
02.10.19středa17:30PRI-NRSC MODŘANY SK PATIČKA  0:2stats
02.10.19středa18:25PRI-NTWIN reality, s.r.o. RISAEDLU BUKAKE  3:2stats
02.10.19středa19:20PRI-NBLITZKRIEG PRAGUE ZOOMEN  7:2stats
02.10.19středa20:15PRI-NFC VÝRON SVFC  5:3stats
02.10.19středa21:10PRI-NFC ŠEBÁNEK DATIS  6:4stats
17.kolo
09.10.19středa17:30PRI-NFC ŠEBÁNEK BLITZKRIEG  3:6stats
09.10.19středa18:25PRI-NDATIS FC VÝRON  5:4stats
09.10.19středa19:20PRI-NSVFC TWIN reality, s.r.o.  0:11stats
09.10.19středa20:15PRI-NRISAEDLU BUKAKE RSC MODŘANY  2:1stats
09.10.19středa21:10PRI-NSK PATIČKA PRAGUE ZOOMEN  1:4stats
18.kolo
16.10.19středa17:30PRI-NRSC MODŘANY SVFC  6:4stats
16.10.19středa18:25PRI-NBLITZKRIEG SK PATIČKA  3:11stats
16.10.19středa19:20PRI-NPRAGUE ZOOMEN RISAEDLU BUKAKE  2:5stats
16.10.19středa20:15PRI-NTWIN reality, s.r.o. DATIS 10:2stats
16.10.19středa21:10PRI-NFC VÝRON FC ŠEBÁNEK  4:7stats
19.kolo
23.10.19středa17:30PRI-NRSC MODŘANY FC VÝRON  1:4stats
23.10.19středa18:25PRI-NPRAGUE ZOOMEN RISAEDLU BUKAKE  3:5stats
23.10.19středa19:20PRI-NSVFC DATIS  3:7stats
23.10.19středa20:15PRI-NSK PATIČKA FC ŠEBÁNEK  0:5 (kont.)stats
23.10.19středa21:10PRI-NBLITZKRIEG TWIN reality, s.r.o.  2:4stats
20.kolo
30.10.19středa17:30PRI-NFC VÝRON PRAGUE ZOOMEN  10:9 (pen.)stats
30.10.19středa18:25PRI-NSK PATIČKA RSC MODŘANY  5:3stats
30.10.19středa19:20PRI-NSVFC BLITZKRIEG  2:3 (pen.)stats
30.10.19středa20:15PRI-NDATIS FC ŠEBÁNEK  4:2stats
30.10.19středa21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. RISAEDLU BUKAKE  4:3 (pen.)stats
21.kolo
06.11.19středa17:30PRI-NRSC MODŘANY SVFC  3:2stats
06.11.19středa18:25PRI-NPRAGUE ZOOMEN SK PATIČKA  2:12stats
06.11.19středa19:20PRI-NFC VÝRON BLITZKRIEG  3:8stats
06.11.19středa20:15PRI-NRISAEDLU BUKAKE FC ŠEBÁNEK  3:4 (pen.)stats
06.11.19středa21:10PRI-NDATIS TWIN reality, s.r.o.  4:5 (pen.)stats
22.kolo
13.11.19středa17:30PRI-NRSC MODŘANY PRAGUE ZOOMEN  4:2stats
13.11.19středa18:25PRI-NSVFC FC VÝRON  1:5stats
13.11.19středa19:20PRI-NBLITZKRIEG SK PATIČKA  8:5stats
13.11.19středa20:15PRI-NRISAEDLU BUKAKE DATIS  5:4stats
13.11.19středa21:10PRI-NFC ŠEBÁNEK TWIN reality, s.r.o.  1:4stats
2019 III. divize - východ
1.kolo
16.04.19úterý17:38POLROZJETEJ STROJ FC ATLETO PRAHA B  0:14stats
16.04.19úterý18:31POLBOCCA 1.FC KUKABUS  3:2stats
16.04.19úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE AS BENCHWARMERS  6:1stats
16.04.19úterý20:17POL1.FC JIP PERPETUUM NEMOBILE  5:2stats
16.04.19úterý21:10POL10° SCIPIO S HELMET  5:0 (kont.)stats
2.kolo
23.04.19úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE 10°  1:6stats
23.04.19úterý17:38POLAS BENCHWARMERS 1.FC JIP  3:2 (pen.)stats
23.04.19úterý18:31POLPANTEROS NEGROS ROZJETEJ STROJ  1:12stats
23.04.19úterý19:24POL1.FC KUKABUS KAMENNÝ TVÁŘE  0:8stats
23.04.19úterý20:17POLFC ATLETO PRAHA B BOCCA  9:1stats
3.kolo
30.04.19úterý16:45PRI-KKAMENNÝ TVÁŘE FC ATLETO PRAHA B  3:7stats
30.04.19úterý17:38PRI-KBOCCA PANTEROS NEGROS 10:1stats
30.04.19úterý19:24PRI-K1.FC JIP 1.FC KUKABUS  2:4stats
30.04.19úterý20:17PRI-K10° AS BENCHWARMERS  3:2 (pen.)stats
30.04.19úterý21:10PRI-KSCIPIO S HELMET PERPETUUM NEMOBILE  8:7stats
4.kolo
07.05.19úterý16:45POLROZJETEJ STROJ BOCCA  1:2stats
07.05.19úterý18:31POL1.FC KUKABUS 10°  4:0stats
07.05.19úterý19:24POLFC ATLETO PRAHA B 1.FC JIP  5:4 (pen.)stats
07.05.19úterý20:17POLPANTEROS NEGROS KAMENNÝ TVÁŘE  1:15stats
07.05.19úterý21:10POLAS BENCHWARMERS SCIPIO S HELMET  4:2stats
5.kolo
14.05.19úterý16:45POL1.FC JIP PANTEROS NEGROS  9:1stats
14.05.19úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE ROZJETEJ STROJ  6:5stats
14.05.19úterý18:31POLPERPETUUM NEMOBILE AS BENCHWARMERS  3:4 (pen.)stats
14.05.19úterý19:24POL10° FC ATLETO PRAHA B  1:6stats
14.05.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 1.FC KUKABUS  5:0 (kont.)stats
6.kolo
21.05.19úterý17:38POL1.FC KUKABUS PERPETUUM NEMOBILE  5:7stats
21.05.19úterý18:31POLBOCCA KAMENNÝ TVÁŘE  0:4stats
21.05.19úterý19:24POLPANTEROS NEGROS 10°  0:10stats
21.05.19úterý20:17POLROZJETEJ STROJ 1.FC JIP  2:10stats
21.05.19úterý21:10POLFC ATLETO PRAHA B SCIPIO S HELMET  9:2stats
7.kolo
28.05.19úterý16:45POL10° ROZJETEJ STROJ  3:0stats
28.05.19úterý17:38POL1.FC JIP BOCCA  3:0stats
28.05.19úterý18:31POLAS BENCHWARMERS 1.FC KUKABUS  3:1stats
28.05.19úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE FC ATLETO PRAHA B  4:11stats
28.05.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET PANTEROS NEGROS 10:2stats
8.kolo
04.06.19úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE 1.FC JIP  5:3stats
04.06.19úterý17:38POLFC ATLETO PRAHA B AS BENCHWARMERS  5:3stats
04.06.19úterý18:31POLPANTEROS NEGROS PERPETUUM NEMOBILE  2:9stats
04.06.19úterý19:24POLBOCCA 10°  2:4stats
04.06.19úterý21:10POLROZJETEJ STROJ SCIPIO S HELMET  5:4 (pen.)stats
9.kolo
11.06.19úterý16:45POL1.FC KUKABUS FC ATLETO PRAHA B  0:4stats
11.06.19úterý17:38POL10° KAMENNÝ TVÁŘE  6:3stats
11.06.19úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE ROZJETEJ STROJ  5:2stats
11.06.19úterý20:17POLAS BENCHWARMERS PANTEROS NEGROS 16:0stats
11.06.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET BOCCA  7:4stats
10.kolo
18.06.19úterý16:45POLBOCCA PERPETUUM NEMOBILE  2:4stats
18.06.19úterý17:38POLPANTEROS NEGROS 1.FC KUKABUS  2:12stats
18.06.19úterý19:24POLROZJETEJ STROJ AS BENCHWARMERS  1:4stats
18.06.19úterý20:17POL1.FC JIP 10°  7:4stats
18.06.19úterý21:10POLKAMENNÝ TVÁŘE SCIPIO S HELMET  1:4stats
11.kolo
25.06.19úterý16:45POL1.FC KUKABUS ROZJETEJ STROJ  7:1stats
25.06.19úterý18:31POLFC ATLETO PRAHA B PANTEROS NEGROS 10:0stats
25.06.19úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE KAMENNÝ TVÁŘE  6:3stats
25.06.19úterý20:17POLAS BENCHWARMERS BOCCA  3:2 (pen.)stats
25.06.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 1.FC JIP  3:8stats
12.kolo
03.09.19úterý17:38POLFC ATLETO PRAHA B ROZJETEJ STROJ 10:4stats
03.09.19úterý18:31POL1.FC KUKABUS BOCCA  1:3stats
03.09.19úterý19:24POLAS BENCHWARMERS KAMENNÝ TVÁŘE  1:6stats
03.09.19úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE 1.FC JIP  3:7stats
03.09.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 10°  3:4 (pen.)stats
13.kolo
10.09.19úterý16:45POL10° PERPETUUM NEMOBILE  1:2stats
10.09.19úterý17:38POL1.FC JIP AS BENCHWARMERS  6:2stats
10.09.19úterý18:31POLROZJETEJ STROJ PANTEROS NEGROS  7:0stats
10.09.19úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE 1.FC KUKABUS  5:0stats
10.09.19úterý20:17POLBOCCA FC ATLETO PRAHA B  0:6stats
14.kolo
17.09.19úterý16:45PRI-KFC ATLETO PRAHA B KAMENNÝ TVÁŘE  7:5stats
17.09.19úterý17:38PRI-KPANTEROS NEGROS BOCCA  2:1stats
17.09.19úterý19:24PRI-K1.FC KUKABUS 1.FC JIP  2:3stats
17.09.19úterý20:17PRI-KAS BENCHWARMERS 10° 11:1stats
17.09.19úterý21:20PRI-KPERPETUUM NEMOBILE SCIPIO S HELMET  3:5stats
15.kolo
24.09.19úterý16:45POLBOCCA ROZJETEJ STROJ  5:1stats
24.09.19úterý18:31POL10° 1.FC KUKABUS  1:5stats
24.09.19úterý19:24POL1.FC JIP FC ATLETO PRAHA B  5:0stats
24.09.19úterý20:17POLKAMENNÝ TVÁŘE PANTEROS NEGROS 10:1stats
24.09.19úterý21:20POLSCIPIO S HELMET AS BENCHWARMERS  2:5stats
16.kolo
01.10.19úterý16:45POLPANTEROS NEGROS 1.FC JIP  1:6stats
01.10.19úterý17:38POLROZJETEJ STROJ KAMENNÝ TVÁŘE  4:7stats
01.10.19úterý18:31POLAS BENCHWARMERS PERPETUUM NEMOBILE  9:1stats
01.10.19úterý19:24POLFC ATLETO PRAHA B 10°  5:1stats
01.10.19úterý21:10POL1.FC KUKABUS SCIPIO S HELMET  4:7stats
17.kolo
08.10.19úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE 1.FC KUKABUS  6:7 (pen.)stats
08.10.19úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE BOCCA  1:2stats
08.10.19úterý19:24POL10° PANTEROS NEGROS  8:2stats
08.10.19úterý20:17POL1.FC JIP ROZJETEJ STROJ  6:0stats
08.10.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET FC ATLETO PRAHA B  3:8stats
18.kolo
15.10.19úterý16:45POLROZJETEJ STROJ 10°  5:4 (pen.)stats
15.10.19úterý17:38POLBOCCA 1.FC JIP  0:4stats
15.10.19úterý18:31POL1.FC KUKABUS AS BENCHWARMERS  2:4stats
15.10.19úterý20:17POLFC ATLETO PRAHA B PERPETUUM NEMOBILE 11:4stats
15.10.19úterý21:10POLPANTEROS NEGROS SCIPIO S HELMET  1:13stats
19.kolo
22.10.19úterý16:45PRI-K1.FC JIP KAMENNÝ TVÁŘE  9:4stats
22.10.19úterý17:38PRI-KAS BENCHWARMERS FC ATLETO PRAHA B  4:7stats
22.10.19úterý18:31PRI-KPERPETUUM NEMOBILE PANTEROS NEGROS 11:1stats
22.10.19úterý19:24PRI-K10° BOCCA  2:1stats
22.10.19úterý21:10PRI-KSCIPIO S HELMET ROZJETEJ STROJ  2:6stats
20.kolo
29.10.19úterý16:45POLFC ATLETO PRAHA B 1.FC KUKABUS  8:6stats
29.10.19úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE 10°  5:1stats
29.10.19úterý19:24POLROZJETEJ STROJ PERPETUUM NEMOBILE  7:2stats
29.10.19úterý20:17POLPANTEROS NEGROS AS BENCHWARMERS  1:7stats
29.10.19úterý21:10POLBOCCA SCIPIO S HELMET 12:4stats
21.kolo
05.11.19úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE BOCCA  2:4stats
05.11.19úterý17:38POL1.FC KUKABUS PANTEROS NEGROS  7:0stats
05.11.19úterý19:24POLAS BENCHWARMERS ROZJETEJ STROJ  7:5stats
05.11.19úterý20:17POL10° 1.FC JIP  4:2stats
05.11.19úterý21:10POLSCIPIO S HELMET KAMENNÝ TVÁŘE  3:9stats
22.kolo
12.11.19úterý16:45POLROZJETEJ STROJ 1.FC KUKABUS  2:6stats
12.11.19úterý18:31POLPANTEROS NEGROS FC ATLETO PRAHA B  0:13stats
12.11.19úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE PERPETUUM NEMOBILE  7:4stats
12.11.19úterý20:17POLBOCCA AS BENCHWARMERS  3:8stats
12.11.19úterý21:10POL1.FC JIP SCIPIO S HELMET  6:2stats
2019 III. divize - západ
1.kolo
18.04.19čtvrtek17:30POLOTROKÁŘI GALACTICOS  9:0stats
18.04.19čtvrtek18:25POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ LOUŽE  3:7stats
18.04.19čtvrtek19:20POLKULATEEMO A.I.R. 1870 18:0stats
18.04.19čtvrtek20:15POLPČZ LOSERS OF UFTALAND  2:4stats
18.04.19čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA WANNER ADAPT A.S.  7:4stats
2.kolo
25.04.19čtvrtek17:30POLLOSERS OF UFTALAND WANNER ADAPT A.S.  7:6stats
25.04.19čtvrtek18:25POLGALACTICOS 1.FC KNAJPA  4:6stats
25.04.19čtvrtek19:20POLA.I.R. 1870 OTROKÁŘI  2:1stats
25.04.19čtvrtek20:15POLLOUŽE KULATEEMO  1:14stats
25.04.19čtvrtek21:10POLPČZ NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 18:3stats
3.kolo
02.05.19čtvrtek17:30POLKULATEEMO PČZ  5:4 (pen.)stats
02.05.19čtvrtek18:25POLWANNER ADAPT A.S. GALACTICOS 13:3stats
02.05.19čtvrtek19:20POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ LOSERS OF UFTALAND  7:5stats
02.05.19čtvrtek20:15POL1.FC KNAJPA A.I.R. 1870  9:1stats
02.05.19čtvrtek21:10POLOTROKÁŘI LOUŽE  6:3stats
4.kolo
09.05.19čtvrtek17:30POLLOUŽE 1.FC KNAJPA  0:5 (kont.)stats
09.05.19čtvrtek18:25POLA.I.R. 1870 WANNER ADAPT A.S.  2:11stats
09.05.19čtvrtek19:20POLLOSERS OF UFTALAND GALACTICOS  3:5stats
09.05.19čtvrtek20:15POLPČZ OTROKÁŘI  5:6 (pen.)stats
09.05.19čtvrtek21:10POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ KULATEEMO  3:10stats
5.kolo
16.05.19čtvrtek17:30POLGALACTICOS A.I.R. 1870  1:4stats
16.05.19čtvrtek18:25POLOTROKÁŘI NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  4:3 (pen.)stats
16.05.19čtvrtek19:20POL1.FC KNAJPA PČZ  3:0stats
16.05.19čtvrtek20:15POLWANNER ADAPT A.S. LOUŽE  2:6stats
16.05.19čtvrtek21:10POLKULATEEMO LOSERS OF UFTALAND 12:0stats
6.kolo
23.05.19čtvrtek17:30POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 1.FC KNAJPA  1:4stats
23.05.19čtvrtek18:25POLPČZ WANNER ADAPT A.S.  7:6stats
23.05.19čtvrtek19:20POLLOUŽE GALACTICOS  2:4stats
23.05.19čtvrtek20:15POLKULATEEMO OTROKÁŘI  3:2 (pen.)stats
23.05.19čtvrtek21:10POLLOSERS OF UFTALAND A.I.R. 1870  3:1stats
7.kolo
30.05.19čtvrtek17:30POLA.I.R. 1870 LOUŽE  0:8stats
30.05.19čtvrtek18:25POLOTROKÁŘI LOSERS OF UFTALAND  4:5 (pen.)stats
30.05.19čtvrtek19:20POLWANNER ADAPT A.S. NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  8:4stats
30.05.19čtvrtek20:15POL1.FC KNAJPA KULATEEMO  8:3stats
30.05.19čtvrtek21:10POLGALACTICOS PČZ  2:12stats
8.kolo
06.06.19čtvrtek17:30POLLOSERS OF UFTALAND LOUŽE  8:4stats
06.06.19čtvrtek18:25POLKULATEEMO WANNER ADAPT A.S.  6:8stats
06.06.19čtvrtek19:20POLPČZ A.I.R. 1870  6:1stats
06.06.19čtvrtek20:15POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ GALACTICOS  6:2stats
06.06.19čtvrtek21:10POLOTROKÁŘI 1.FC KNAJPA  2:7stats
9.kolo
13.06.19čtvrtek17:30POLWANNER ADAPT A.S. OTROKÁŘI  7:8 (pen.)stats
13.06.19čtvrtek18:25POL1.FC KNAJPA LOSERS OF UFTALAND  9:4stats
13.06.19čtvrtek19:20POLGALACTICOS KULATEEMO  1:11stats
13.06.19čtvrtek20:15POLA.I.R. 1870 NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  5:2stats
13.06.19čtvrtek21:10POLLOUŽE PČZ  6:9stats
10.kolo
20.06.19čtvrtek17:30POLGALACTICOS OTROKÁŘI  2:7stats
20.06.19čtvrtek18:25POLLOUŽE NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  4:14stats
20.06.19čtvrtek19:20POLA.I.R. 1870 KULATEEMO  0:5 (kont.)stats
20.06.19čtvrtek20:15POLLOSERS OF UFTALAND PČZ  3:5stats
20.06.19čtvrtek21:10POLWANNER ADAPT A.S. 1.FC KNAJPA  9:3stats
11.kolo
27.06.19čtvrtek17:30POLWANNER ADAPT A.S. LOSERS OF UFTALAND  6:4stats
27.06.19čtvrtek18:25POL1.FC KNAJPA GALACTICOS  6:5stats
27.06.19čtvrtek19:20POLOTROKÁŘI A.I.R. 1870  7:1stats
27.06.19čtvrtek20:15POLKULATEEMO LOUŽE  5:1stats
27.06.19čtvrtek21:10POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ PČZ  3:8stats
12.kolo
05.09.19čtvrtek17:30POLPČZ KULATEEMO  0:5 (kont.)stats
05.09.19čtvrtek18:25POLGALACTICOS WANNER ADAPT A.S.  0:19stats
05.09.19čtvrtek19:20POLLOSERS OF UFTALAND NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  2:4stats
05.09.19čtvrtek20:15POLA.I.R. 1870 1.FC KNAJPA  2:3 (pen.)stats
05.09.19čtvrtek21:10POLLOUŽE OTROKÁŘI  3:7stats
13.kolo
12.09.19čtvrtek17:30POL1.FC KNAJPA LOUŽE  6:4stats
12.09.19čtvrtek18:25POLWANNER ADAPT A.S. A.I.R. 1870  7:2stats
12.09.19čtvrtek19:20POLGALACTICOS LOSERS OF UFTALAND  2:10stats
12.09.19čtvrtek20:15POLOTROKÁŘI PČZ  0:5 (kont.)stats
12.09.19čtvrtek21:10POLKULATEEMO NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  3:4stats
14.kolo
19.09.19čtvrtek17:30PRI-KA.I.R. 1870 GALACTICOS  9:1stats
19.09.19čtvrtek18:25PRI-KNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ OTROKÁŘI  3:6stats
19.09.19čtvrtek19:20PRI-KPČZ 1.FC KNAJPA  2:1stats
19.09.19čtvrtek20:15PRI-KLOUŽE WANNER ADAPT A.S.  3:11stats
19.09.19čtvrtek21:10PRI-KLOSERS OF UFTALAND KULATEEMO  3:14stats
14.11.19čtvrtek17:30POLLOUŽE GALACTICOS  -:-zápis k utkání
15.kolo
26.09.19čtvrtek17:30POL1.FC KNAJPA NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  9:5stats
26.09.19čtvrtek18:25POLWANNER ADAPT A.S. PČZ  6:7 (pen.)stats
26.09.19čtvrtek19:20POLGALACTICOS LOUŽE  7:3stats
26.09.19čtvrtek20:15POLOTROKÁŘI KULATEEMO  1:2stats
26.09.19čtvrtek21:10POLA.I.R. 1870 LOSERS OF UFTALAND  2:6stats
16.kolo
03.10.19čtvrtek17:30POLLOUŽE A.I.R. 1870  3:4stats
03.10.19čtvrtek18:25POLLOSERS OF UFTALAND OTROKÁŘI  4:3stats
03.10.19čtvrtek19:20POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ WANNER ADAPT A.S.  4:8stats
03.10.19čtvrtek20:15POLKULATEEMO 1.FC KNAJPA  5:3stats
03.10.19čtvrtek21:10POLPČZ GALACTICOS  9:3stats
17.kolo
10.10.19čtvrtek17:30POLLOUŽE LOSERS OF UFTALAND  4:6stats
10.10.19čtvrtek18:25POLWANNER ADAPT A.S. KULATEEMO  6:7stats
10.10.19čtvrtek19:20POLA.I.R. 1870 PČZ  4:9stats
10.10.19čtvrtek20:15POLGALACTICOS NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  1:3stats
10.10.19čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA OTROKÁŘI  6:7stats
18.kolo
17.10.19čtvrtek17:30POLOTROKÁŘI WANNER ADAPT A.S.  5:0 (kont.)stats
17.10.19čtvrtek18:25POLLOSERS OF UFTALAND 1.FC KNAJPA  8:6stats
17.10.19čtvrtek19:20POLKULATEEMO GALACTICOS 14:2stats
17.10.19čtvrtek20:15POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ A.I.R. 1870  3:10stats
17.10.19čtvrtek21:10POLPČZ LOUŽE 14:4stats
19.kolo
24.10.19čtvrtek17:30PRI-KLOUŽE NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  5:9stats
24.10.19čtvrtek18:25PRI-KGALACTICOS WANNER ADAPT A.S.  1:15stats
24.10.19čtvrtek19:20PRI-KA.I.R. 1870 PČZ  5:10stats
24.10.19čtvrtek20:15PRI-KLOSERS OF UFTALAND 1.FC KNAJPA  3:10stats
24.10.19čtvrtek21:10PRI-KOTROKÁŘI KULATEEMO  5:7stats
20.kolo
31.10.19čtvrtek17:30POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ GALACTICOS  3:2 (pen.)stats
31.10.19čtvrtek18:25POLLOSERS OF UFTALAND LOUŽE  2:3stats
31.10.19čtvrtek19:20POLA.I.R. 1870 OTROKÁŘI  2:8stats
31.10.19čtvrtek20:15POLPČZ 1.FC KNAJPA  6:4stats
31.10.19čtvrtek21:10POLKULATEEMO WANNER ADAPT A.S.  8:6stats
21.kolo
07.11.19čtvrtek17:30POLLOUŽE A.I.R. 1870  3:8stats
07.11.19čtvrtek18:25POLGALACTICOS LOSERS OF UFTALAND  3:5stats
07.11.19čtvrtek19:20POLNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ OTROKÁŘI  2:1 (pen.)stats
07.11.19čtvrtek20:15POLWANNER ADAPT A.S. 1.FC KNAJPA  6:5stats
07.11.19čtvrtek21:10POLPČZ KULATEEMO  0:10stats
22.kolo
14.11.19čtvrtek17:30POLLOUŽE GALACTICOS  1:2stats
14.11.19čtvrtek18:25POLA.I.R. 1870 NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  3:4 (pen.)stats
14.11.19čtvrtek19:20POLOTROKÁŘI LOSERS OF UFTALAND  3:4stats
14.11.19čtvrtek20:15POLWANNER ADAPT A.S. PČZ 11:5stats
14.11.19čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA KULATEEMO  6:10stats
2019 Zima
1.kolo
02.01.19středa18:33HAGFC KLECANY UFTALAND ALLSTARS  1:4stats
02.01.19středa19:25HAGRISAEDLU BUKAKE FC VÝRON  5:0 (kont.)stats
02.01.19středa20:17HAGFC ATLETO PRAHA PČZ 13:5stats
02.01.19středa21:09HAGRSC MODŘANY LOUŽE  5:8stats
2.kolo
09.01.19středa18:33HAGPČZ RISAEDLU BUKAKE  2:7stats
09.01.19středa19:25HAGRSC MODŘANY FC ATLETO PRAHA  3:16stats
09.01.19středa20:17HAGLOUŽE UFTALAND ALLSTARS  6:5stats
09.01.19středa21:09HAGFC VÝRON FC KLECANY  5:4stats
3.kolo
16.01.19středa18:33HAGFC ATLETO PRAHA LOUŽE 10:4stats
16.01.19středa19:25HAGRISAEDLU BUKAKE RSC MODŘANY  7:2stats
16.01.19středa20:17HAGFC KLECANY PČZ  4:5 (pen.)stats
16.01.19středa21:09HAGUFTALAND ALLSTARS FC VÝRON  8:7stats
4.kolo
23.01.19středa18:33HAGRSC MODŘANY FC KLECANY  4:6stats
23.01.19středa19:25HAGPČZ UFTALAND ALLSTARS  2:9stats
23.01.19středa20:17HAGLOUŽE FC VÝRON  7:6 (pen.)stats
23.01.19středa21:09HAGFC ATLETO PRAHA RISAEDLU BUKAKE 14:4stats
5.kolo
30.01.19středa18:33HAGFC VÝRON PČZ 15:3stats
30.01.19středa19:25HAGFC KLECANY FC ATLETO PRAHA  2:6stats
30.01.19středa20:17HAGUFTALAND ALLSTARS RSC MODŘANY 12:6stats
30.01.19středa21:09HAGRISAEDLU BUKAKE LOUŽE  9:5stats
6.kolo
06.02.19středa18:33HAGRSC MODŘANY FC VÝRON  5:10stats
06.02.19středa19:25HAGLOUŽE PČZ  4:7stats
06.02.19středa20:17HAGRISAEDLU BUKAKE FC KLECANY  6:2stats
06.02.19středa21:09HAGFC ATLETO PRAHA UFTALAND ALLSTARS 10:3stats
7.kolo
13.02.19středa18:33HAGFC KLECANY LOUŽE 11:3stats
13.02.19středa19:25HAGUFTALAND ALLSTARS RISAEDLU BUKAKE  6:5 (pen.)stats
13.02.19středa20:17HAGFC VÝRON FC ATLETO PRAHA  1:10stats
13.02.19středa21:09HAGPČZ RSC MODŘANY  2:8stats
8.kolo
20.02.19středa18:33HAGUFTALAND ALLSTARS FC KLECANY  9:5stats
20.02.19středa19:25HAGFC VÝRON RISAEDLU BUKAKE  4:8stats
20.02.19středa20:17HAGPČZ FC ATLETO PRAHA  9:14stats
20.02.19středa21:09HAGLOUŽE RSC MODŘANY  5:4stats
9.kolo
27.02.19středa18:33HAGRISAEDLU BUKAKE PČZ  4:1stats
27.02.19středa19:25HAGFC ATLETO PRAHA RSC MODŘANY 10:6stats
27.02.19středa20:17HAGUFTALAND ALLSTARS LOUŽE 16:4stats
27.02.19středa21:09HAGFC KLECANY FC VÝRON  5:6stats
10.kolo
06.03.19středa18:33HAGLOUŽE FC ATLETO PRAHA 10:22stats
06.03.19středa19:25HAGRSC MODŘANY RISAEDLU BUKAKE  5:12stats
06.03.19středa20:17HAGPČZ FC KLECANY  6:4stats
06.03.19středa21:09HAGFC VÝRON UFTALAND ALLSTARS  4:9stats
11.kolo
13.03.19středa18:33HAGFC KLECANY RSC MODŘANY  9:2stats
13.03.19středa19:25HAGUFTALAND ALLSTARS PČZ  9:3stats
13.03.19středa20:17HAGFC VÝRON LOUŽE 10:4stats
13.03.19středa21:09HAGRISAEDLU BUKAKE FC ATLETO PRAHA  2:5stats
12.kolo
20.03.19středa18:33HAGPČZ FC VÝRON  3:15stats
20.03.19středa19:25HAGFC ATLETO PRAHA FC KLECANY 11:3stats
20.03.19středa20:17HAGRSC MODŘANY UFTALAND ALLSTARS  4:19stats
20.03.19středa21:09HAGLOUŽE RISAEDLU BUKAKE  2:16stats
13.kolo
27.03.19středa18:33HAGFC VÝRON RSC MODŘANY 12:2stats
27.03.19středa19:25HAGPČZ LOUŽE  4:5stats
27.03.19středa20:17HAGFC KLECANY RISAEDLU BUKAKE  0:5 (kont.)stats
27.03.19středa21:09HAGUFTALAND ALLSTARS FC ATLETO PRAHA 11:12 (pen.)stats
14.kolo
03.04.19středa18:33HAGLOUŽE FC KLECANY  5:11stats
03.04.19středa19:25HAGRISAEDLU BUKAKE UFTALAND ALLSTARS  6:5stats
03.04.19středa20:17HAGFC ATLETO PRAHA FC VÝRON 18:2stats
03.04.19středa21:09HAGRSC MODŘANY PČZ  3:7stats

celkem zápasů: 596