Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Kontakt

SÍDLO FIRMY
Adresa: Polská 1532/48, Praha 2, Vinohrady
Úřední hodiny: Po předchozí telefonické domluvě.

Pořadatel soutěže
Česlav Zyla
tel.: 602 160 755

Webmaster
Roman Janko

www.rjwebdesign.cz

Fotbal jinde

Error: http://www.eurofotbal.cz/feed/rss/

Výpis utkání

celkem zápasů: 622

datum den čas hřiště domácí hosté skóre statszápis
2020 I. divize
1.kolo
28.05.20čtvrtek17:30PRI-NGUMÍDCI PANŤÁCI  1:8stats
28.05.20čtvrtek18:25PRI-NCHEMIE FC MASHINA  4:3stats
28.05.20čtvrtek20:15PRI-NORGASTICO SAVAGES  1:3stats
28.05.20čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA 1.FC ZLOMKOTNÍK  7:2stats
02.07.20čtvrtek20:15PRI-NALIATEL CONNECTORS PRAGUE KANGAROOS  8:2stats
2.kolo
04.06.20čtvrtek17:30PRI-NPANŤÁCI 1.FC ZLOMKOTNÍK 11:0stats
04.06.20čtvrtek18:25PRI-NPRAGUE KANGAROOS ORGASTICO  3:2stats
04.06.20čtvrtek19:20PRI-NGUMÍDCI CHEMIE  2:3stats
04.06.20čtvrtek20:15PRI-NFC MASHINA ALIATEL CONNECTORS  1:6stats
04.06.20čtvrtek21:10PRI-NSAVAGES FC ATLETO PRAHA  2:6stats
3.kolo
11.06.20čtvrtek17:30PRI-NCHEMIE PANŤÁCI  3:9stats
11.06.20čtvrtek18:25PRI-NALIATEL CONNECTORS GUMÍDCI  2:0stats
11.06.20čtvrtek19:20PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK SAVAGES  6:4stats
11.06.20čtvrtek20:15PRI-NORGASTICO FC MASHINA  5:1stats
11.06.20čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA PRAGUE KANGAROOS  8:1stats
4.kolo
18.06.20čtvrtek17:30PRI-NPANŤÁCI SAVAGES  9:7stats
18.06.20čtvrtek18:25PRI-NPRAGUE KANGAROOS 1.FC ZLOMKOTNÍK 10:6stats
18.06.20čtvrtek19:20PRI-NGUMÍDCI ORGASTICO  8:4stats
18.06.20čtvrtek20:15PRI-NCHEMIE ALIATEL CONNECTORS  1:5stats
18.06.20čtvrtek21:10PRI-NFC MASHINA FC ATLETO PRAHA  2:3stats
5.kolo
25.06.20čtvrtek17:30PRI-NALIATEL CONNECTORS PANŤÁCI  2:6stats
25.06.20čtvrtek18:25PRI-NORGASTICO CHEMIE  5:7stats
25.06.20čtvrtek19:20PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC MASHINA  8:0stats
25.06.20čtvrtek20:15PRI-NSAVAGES PRAGUE KANGAROOS  5:8stats
25.06.20čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA GUMÍDCI  3:7stats
6.kolo
22.06.20pondělí16:30PRI-NGUMÍDCI 1.FC ZLOMKOTNÍK  3:2stats
02.07.20čtvrtek17:30PRI-NPANŤÁCI PRAGUE KANGAROOS  6:4stats
02.07.20čtvrtek18:25PRI-NFC MASHINA SAVAGES  3:9stats
02.07.20čtvrtek19:20PRI-NALIATEL CONNECTORS ORGASTICO  7:6 (pen.)stats
02.07.20čtvrtek21:10PRI-NCHEMIE FC ATLETO PRAHA  1:10stats
7.kolo
09.07.20čtvrtek17:30PRI-NORGASTICO PANŤÁCI  4:8stats
09.07.20čtvrtek18:25PRI-NSAVAGES GUMÍDCI  8:4stats
09.07.20čtvrtek19:20PRI-NPRAGUE KANGAROOS FC MASHINA  7:8 (pen.)stats
09.07.20čtvrtek20:15PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK CHEMIE  1:7stats
24.09.20čtvrtek16:30PRI-NFC ATLETO PRAHA ALIATEL CONNECTORS  7:4stats
8.kolo
16.07.20čtvrtek17:30PRI-NPANŤÁCI FC MASHINA  8:1stats
16.07.20čtvrtek18:25PRI-NALIATEL CONNECTORS 1.FC ZLOMKOTNÍK 10:4stats
16.07.20čtvrtek19:20PRI-NCHEMIE SAVAGES  5:2stats
16.07.20čtvrtek20:15PRI-NGUMÍDCI PRAGUE KANGAROOS  6:10stats
16.07.20čtvrtek21:10PRI-NORGASTICO FC ATLETO PRAHA  3:4 (pen.)stats
9.kolo
03.09.20čtvrtek17:30PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK ORGASTICO  5:0 (kont.)stats
03.09.20čtvrtek18:25PRI-NSAVAGES ALIATEL CONNECTORS  6:8stats
03.09.20čtvrtek19:20PRI-NFC MASHINA GUMÍDCI  1:7stats
03.09.20čtvrtek20:15PRI-NPRAGUE KANGAROOS CHEMIE  2:4stats
03.09.20čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA PANŤÁCI  2:3stats
10.kolo
10.09.20čtvrtek17:30PRI-NPANŤÁCI GUMÍDCI 13:2stats
10.09.20čtvrtek18:25PRI-NFC MASHINA CHEMIE  0:5stats
10.09.20čtvrtek19:20PRI-NPRAGUE KANGAROOS ALIATEL CONNECTORS  7:8stats
10.09.20čtvrtek20:15PRI-NSAVAGES ORGASTICO  6:3stats
10.09.20čtvrtek21:10PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC ATLETO PRAHA  3:6stats
11.kolo
17.09.20čtvrtek17:30PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK PANŤÁCI  5:4 (pen.)stats
17.09.20čtvrtek18:25PRI-NORGASTICO PRAGUE KANGAROOS  0:5 (kont.)stats
17.09.20čtvrtek19:20PRI-NCHEMIE GUMÍDCI  1:7stats
17.09.20čtvrtek20:15PRI-NALIATEL CONNECTORS FC MASHINA  2:3stats
17.09.20čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA SAVAGES  5:3stats
12.kolo
24.09.20čtvrtek17:30PRI-NPANŤÁCI CHEMIE 11:1stats
24.09.20čtvrtek18:25PRI-NGUMÍDCI ALIATEL CONNECTORS  7:2stats
24.09.20čtvrtek19:20PRI-NSAVAGES 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:6stats
24.09.20čtvrtek20:15PRI-NFC MASHINA ORGASTICO  1:4stats
24.09.20čtvrtek21:10PRI-NPRAGUE KANGAROOS FC ATLETO PRAHA  6:8stats
13.kolo
01.10.20čtvrtek17:30PRI-NSAVAGES PANŤÁCI  2:9stats
01.10.20čtvrtek18:25PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK PRAGUE KANGAROOS  7:3stats
01.10.20čtvrtek19:20PRI-NORGASTICO GUMÍDCI  5:4 (pen.)stats
01.10.20čtvrtek20:15PRI-NALIATEL CONNECTORS CHEMIE  2:3stats
01.10.20čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA FC MASHINA  7:2stats
14.kolo
08.10.20čtvrtek17:30PRI-NPANŤÁCI ALIATEL CONNECTORS  8:5stats
08.10.20čtvrtek18:25PRI-NCHEMIE ORGASTICO  4:2stats
08.10.20čtvrtek19:20PRI-NFC MASHINA 1.FC ZLOMKOTNÍK  3:5stats
08.10.20čtvrtek20:15PRI-NPRAGUE KANGAROOS SAVAGES  3:0stats
08.10.20čtvrtek21:10PRI-NGUMÍDCI FC ATLETO PRAHA  2:7stats
15.kolo
03.12.20čtvrtek17:30PRI-NPRAGUE KANGAROOS PANŤÁCI  5:8stats
03.12.20čtvrtek18:25PRI-NSAVAGES FC MASHINA  9:2stats
03.12.20čtvrtek19:20PRI-NORGASTICO ALIATEL CONNECTORS  0:5 (kont.)stats
03.12.20čtvrtek20:15PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK GUMÍDCI 13:2stats
03.12.20čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA CHEMIE  4:6stats
16.kolo
10.12.20čtvrtek17:30PRI-NPANŤÁCI ORGASTICO 10:3stats
10.12.20čtvrtek18:25PRI-NGUMÍDCI SAVAGES  5:6stats
10.12.20čtvrtek19:20PRI-NFC MASHINA PRAGUE KANGAROOS 10:4stats
10.12.20čtvrtek20:15PRI-NCHEMIE 1.FC ZLOMKOTNÍK  3:6stats
10.12.20čtvrtek21:10PRI-NALIATEL CONNECTORS FC ATLETO PRAHA  3:7stats
17.kolo
17.12.20čtvrtek17:30PRI-NFC MASHINA PANŤÁCI  2:18stats
17.12.20čtvrtek18:25PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK ALIATEL CONNECTORS  4:3 (pen.)stats
17.12.20čtvrtek19:20PRI-NSAVAGES CHEMIE  3:1stats
17.12.20čtvrtek20:15PRI-NPRAGUE KANGAROOS GUMÍDCI  2:6stats
17.12.20čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA ORGASTICO  1:9stats
18.kolo
20.05.21čtvrtek18:25PRI-NALIATEL CONNECTORS SAVAGES  3:5stats
20.05.21čtvrtek19:20PRI-NORGASTICO 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:3stats
20.05.21čtvrtek20:15PRI-NCHEMIE PRAGUE KANGAROOS  4:2stats
20.05.21čtvrtek21:10PRI-NPANŤÁCI FC ATLETO PRAHA  8:5stats
01.06.21úterý18:25PRI-NGUMÍDCI FC MASHINA  6:3stats
19.kolo
27.05.21čtvrtek17:30PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK PANŤÁCI  4:11stats
27.05.21čtvrtek18:25PRI-NFC ATLETO PRAHA CHEMIE  3:1stats
27.05.21čtvrtek19:20PRI-NPRAGUE KANGAROOS ALIATEL CONNECTORS  4:5stats
27.05.21čtvrtek20:15PRI-NSAVAGES ORGASTICO  3:5stats
27.05.21čtvrtek21:10PRI-NFC MASHINA GUMÍDCI  6:1stats
20.kolo
03.06.21čtvrtek17:30PRI-NPRAGUE KANGAROOS FC MASHINA  0:5 (kont.)stats
03.06.21čtvrtek18:25PRI-NFC ATLETO PRAHA GUMÍDCI  6:4stats
03.06.21čtvrtek19:20PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK ORGASTICO  8:4stats
03.06.21čtvrtek20:15PRI-NCHEMIE SAVAGES  5:0 (kont.)stats
03.06.21čtvrtek21:10PRI-NALIATEL CONNECTORS PANŤÁCI  1:11stats
21.kolo
10.06.21čtvrtek17:30PRI-NPANŤÁCI CHEMIE  4:1stats
10.06.21čtvrtek18:25PRI-NORGASTICO PRAGUE KANGAROOS  1:3stats
10.06.21čtvrtek19:20PRI-NGUMÍDCI ALIATEL CONNECTORS  2:8stats
10.06.21čtvrtek20:15PRI-NFC MASHINA SAVAGES  4:9stats
10.06.21čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA 1.FC ZLOMKOTNÍK  8:3stats
22.kolo
17.06.21čtvrtek17:30PRI-NORGASTICO FC MASHINA  6:2stats
17.06.21čtvrtek18:25PRI-NPRAGUE KANGAROOS GUMÍDCI  4:5 (pen.)stats
17.06.21čtvrtek19:20PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK CHEMIE  5:1stats
17.06.21čtvrtek20:15PRI-NSAVAGES ALIATEL CONNECTORS  4:5stats
17.06.21čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA PANŤÁCI  6:5 (pen.)stats
2020 II. divize - východ
.kolo
25.05.21úterý20:15PRI-NFC GHETO LENOVO SUPER DOERS  -:-zápis k utkání
1.kolo
26.05.20úterý17:30PRI-NLENOVO SUPER DOERS SVFC  4:7stats
26.05.20úterý18:25PRI-NKAMIKADZE XXL FK OBLÍŽEK B  2:4stats
26.05.20úterý19:20PRI-NFC GHETO RISAEDLU BUKAKE  8:7stats
26.05.20úterý20:15PRI-NARESBULL AMANTES  5:6stats
26.05.20úterý21:10PRI-N1.FC VRŠOVICE RUCANOR TEAM  6:0stats
2.kolo
02.06.20úterý17:30PRI-NAMANTES 1.FC VRŠOVICE  3:4stats
02.06.20úterý18:25PRI-NSVFC RUCANOR TEAM  2:9stats
02.06.20úterý19:20PRI-NLENOVO SUPER DOERS KAMIKADZE XXL  3:4stats
02.06.20úterý20:15PRI-NFK OBLÍŽEK B FC GHETO  2:6stats
02.06.20úterý21:10PRI-NRISAEDLU BUKAKE ARESBULL  5:4 (pen.)stats
3.kolo
09.06.20úterý17:30PRI-NARESBULL FK OBLÍŽEK B 13:0stats
09.06.20úterý18:25PRI-NFC GHETO LENOVO SUPER DOERS 10:9stats
09.06.20úterý19:20PRI-NRUCANOR TEAM AMANTES  1:8stats
09.06.20úterý20:15PRI-N1.FC VRŠOVICE RISAEDLU BUKAKE  2:5stats
09.06.20úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL SVFC  4:2stats
4.kolo
16.06.20úterý17:30PRI-NRISAEDLU BUKAKE RUCANOR TEAM  2:1stats
16.06.20úterý18:25PRI-NSVFC AMANTES  2:7stats
16.06.20úterý19:20PRI-NFK OBLÍŽEK B 1.FC VRŠOVICE  0:5 (kont.)stats
16.06.20úterý20:15PRI-NLENOVO SUPER DOERS ARESBULL  5:6stats
16.06.20úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL FC GHETO  5:4stats
5.kolo
23.06.20úterý17:30PRI-NARESBULL KAMIKADZE XXL  6:4stats
23.06.20úterý18:25PRI-N1.FC VRŠOVICE LENOVO SUPER DOERS  4:2stats
23.06.20úterý19:20PRI-NFC GHETO SVFC  6:4stats
23.06.20úterý20:15PRI-NRUCANOR TEAM FK OBLÍŽEK B  3:1stats
23.06.20úterý21:10PRI-NAMANTES RISAEDLU BUKAKE  3:1stats
6.kolo
30.06.20úterý17:30PRI-NSVFC RISAEDLU BUKAKE  0:5 (kont.)stats
30.06.20úterý18:25PRI-NFC GHETO ARESBULL  6:7stats
30.06.20úterý19:20PRI-NFK OBLÍŽEK B AMANTES  3:2stats
30.06.20úterý20:15PRI-NKAMIKADZE XXL 1.FC VRŠOVICE  6:9stats
30.06.20úterý21:10PRI-NLENOVO SUPER DOERS RUCANOR TEAM  8:3stats
7.kolo
PRI-N1.FC VRŠOVICE FC GHETO  -:-zápis k utkání
07.07.20úterý17:30PRI-NAMANTES LENOVO SUPER DOERS  7:9stats
07.07.20úterý18:25PRI-NRISAEDLU BUKAKE FK OBLÍŽEK B  2:3stats
07.07.20úterý19:20PRI-NARESBULL SVFC  5:0 (kont.)stats
07.07.20úterý20:15PRI-NRUCANOR TEAM KAMIKADZE XXL  2:4stats
8.kolo
14.07.20úterý17:30PRI-NFC GHETO RUCANOR TEAM 14:4stats
14.07.20úterý18:25PRI-NARESBULL 1.FC VRŠOVICE  7:2stats
14.07.20úterý19:20PRI-NKAMIKADZE XXL AMANTES  9:4stats
14.07.20úterý20:15PRI-NLENOVO SUPER DOERS RISAEDLU BUKAKE  1:4stats
14.07.20úterý21:10PRI-NSVFC FK OBLÍŽEK B  3:4stats
9.kolo
01.09.20úterý17:30PRI-NAMANTES FC GHETO  5:0 (kont.)stats
01.09.20úterý18:25PRI-NRUCANOR TEAM ARESBULL  2:6stats
01.09.20úterý19:20PRI-NRISAEDLU BUKAKE KAMIKADZE XXL  4:2stats
01.09.20úterý20:15PRI-N1.FC VRŠOVICE SVFC  4:2stats
01.09.20úterý21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B LENOVO SUPER DOERS  1:3stats
10.kolo
08.09.20úterý17:30PRI-NFK OBLÍŽEK B KAMIKADZE XXL  2:4stats
08.09.20úterý18:25PRI-NSVFC LENOVO SUPER DOERS  4:5stats
08.09.20úterý19:20PRI-NRISAEDLU BUKAKE FC GHETO  6:5 (pen.)stats
08.09.20úterý20:15PRI-NAMANTES ARESBULL  0:5stats
08.09.20úterý21:10PRI-NRUCANOR TEAM 1.FC VRŠOVICE  4:7stats
11.kolo
15.09.20úterý17:30PRI-N1.FC VRŠOVICE AMANTES  4:5stats
15.09.20úterý18:25PRI-NRUCANOR TEAM SVFC 12:4stats
15.09.20úterý19:20PRI-NKAMIKADZE XXL LENOVO SUPER DOERS  3:4 (pen.)stats
15.09.20úterý20:15PRI-NFC GHETO FK OBLÍŽEK B  8:6stats
15.09.20úterý21:10PRI-NARESBULL RISAEDLU BUKAKE  2:8stats
12.kolo
22.09.20úterý18:25PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC GHETO  5:6 (pen.)stats
22.09.20úterý19:20PRI-NAMANTES RUCANOR TEAM  5:2stats
22.09.20úterý20:15PRI-NRISAEDLU BUKAKE 1.FC VRŠOVICE  4:1stats
22.09.20úterý21:10PRI-NSVFC KAMIKADZE XXL  6:8stats
01.10.20čtvrtekHAGFK OBLÍŽEK B ARESBULL  2:6stats
13.kolo
29.09.20úterý17:30PRI-NRUCANOR TEAM RISAEDLU BUKAKE  0:2stats
29.09.20úterý18:25PRI-NAMANTES SVFC 10:0stats
29.09.20úterý19:20PRI-N1.FC VRŠOVICE FK OBLÍŽEK B  9:2stats
29.09.20úterý20:15PRI-NARESBULL LENOVO SUPER DOERS  8:5stats
29.09.20úterý21:10PRI-NFC GHETO KAMIKADZE XXL  7:6 (pen.)stats
14.kolo
06.10.20úterý17:30PRI-NKAMIKADZE XXL ARESBULL  0:5 (kont.)stats
06.10.20úterý18:25PRI-NLENOVO SUPER DOERS 1.FC VRŠOVICE  4:1stats
06.10.20úterý19:20PRI-NSVFC FC GHETO  0:5 (kont.)stats
06.10.20úterý20:15PRI-NFK OBLÍŽEK B RUCANOR TEAM  4:1stats
06.10.20úterý21:10PRI-NRISAEDLU BUKAKE AMANTES  1:0 (pen.)stats
15.kolo
13.10.20úterý17:30PRI-NRISAEDLU BUKAKE SVFC  5:0 (kont.)stats
13.10.20úterý18:25PRI-NARESBULL FC GHETO  3:5stats
13.10.20úterý19:20PRI-NAMANTES FK OBLÍŽEK B  5:3stats
13.10.20úterý20:15PRI-N1.FC VRŠOVICE KAMIKADZE XXL  5:0 (kont.)stats
13.10.20úterý21:10PRI-NRUCANOR TEAM LENOVO SUPER DOERS  2:3stats
16.kolo
08.12.20úterý17:30PRI-NLENOVO SUPER DOERS AMANTES  3:4stats
08.12.20úterý18:25PRI-NFK OBLÍŽEK B RISAEDLU BUKAKE  0:5 (kont.)stats
08.12.20úterý19:20PRI-NSVFC ARESBULL  0:5 (kont.)stats
08.12.20úterý20:15PRI-NKAMIKADZE XXL RUCANOR TEAM  5:2stats
08.12.20úterý21:10PRI-NFC GHETO 1.FC VRŠOVICE  7:5stats
17.kolo
15.12.20úterý17:30PRI-NRUCANOR TEAM FC GHETO  5:6 (pen.)stats
15.12.20úterý18:25PRI-N1.FC VRŠOVICE ARESBULL  6:3stats
15.12.20úterý19:20PRI-NAMANTES KAMIKADZE XXL  9:4stats
15.12.20úterý20:15PRI-NRISAEDLU BUKAKE LENOVO SUPER DOERS  0:4stats
15.12.20úterý21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B SVFC  5:0 (kont.)stats
18.kolo
18.05.21úterý17:30PRI-NFC GHETO AMANTES  5:0 (kont.)stats
18.05.21úterý18:25PRI-NARESBULL RUCANOR TEAM 10:3stats
18.05.21úterý19:20PRI-NKAMIKADZE XXL RISAEDLU BUKAKE  3:2stats
18.05.21úterý20:15PRI-NSVFC 1.FC VRŠOVICE  0:5 (kont.)stats
18.05.21úterý21:10PRI-NLENOVO SUPER DOERS FK OBLÍŽEK B  4:2stats
19.kolo
25.05.21úterý18:25PRI-NAMANTES ARESBULL  0:5 (kont.)stats
25.05.21úterý19:20PRI-NRISAEDLU BUKAKE KAMIKADZE XXL  8:1stats
25.05.21úterý20:15PRI-NFC GHETO LENOVO SUPER DOERS  5:4 (pen.)stats
25.05.21úterý21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B RUCANOR TEAM  6:5stats
20.kolo
01.06.21úterý18:25PRI-NFK OBLÍŽEK B AMANTES  5:0 (kont.)stats
01.06.21úterý19:20PRI-NRUCANOR TEAM KAMIKADZE XXL  4:3stats
01.06.21úterý20:15PRI-NRISAEDLU BUKAKE FC GHETO  5:0 (kont.)stats
01.06.21úterý21:10PRI-N1.FC VRŠOVICE ARESBULL  0:5 (kont.)stats
21.kolo
08.06.21úterý18:25PRI-NKAMIKADZE XXL AMANTES  5:0 (kont.)stats
08.06.21úterý19:20PRI-NRUCANOR TEAM LENOVO SUPER DOERS  2:3 (pen.)stats
08.06.21úterý20:15PRI-NARESBULL FC GHETO  5:0 (kont.)stats
08.06.21úterý21:10PRI-NRISAEDLU BUKAKE 1.FC VRŠOVICE  9:3stats
22.kolo
15.06.21úterý18:25PRI-NLENOVO SUPER DOERS AMANTES  5:0 (kont.)stats
15.06.21úterý19:20PRI-N1.FC VRŠOVICE FC GHETO  5:0 (kont.)stats
15.06.21úterý20:15PRI-NFK OBLÍŽEK B KAMIKADZE XXL  0:5 (kont.)stats
15.06.21úterý21:10PRI-NRISAEDLU BUKAKE ARESBULL  5:6 (pen.)stats
2020 II. divize - západ
1.kolo
27.05.20středa17:30PRI-NSK PATIČKA FC ŠEBÁNEK  2:5stats
27.05.20středa18:25PRI-NFC VÝRON KULATEEMO  9:2stats
27.05.20středa19:20PRI-NBLITZKRIEG LOSERS OF UFTALAND  3:1stats
27.05.20středa20:15PRI-NTWIN reality, s.r.o. DATIS  5:3stats
27.05.20středa21:10PRI-NRSC MODŘANY PRAGUE ZOOMEN  2:3stats
2.kolo
03.06.20středa17:30PRI-NDATIS RSC MODŘANY  4:5 (pen.)stats
03.06.20středa18:25PRI-NFC ŠEBÁNEK PRAGUE ZOOMEN  4:3stats
03.06.20středa19:20PRI-NLOSERS OF UFTALAND TWIN reality, s.r.o.  2:5stats
03.06.20středa20:15PRI-NKULATEEMO BLITZKRIEG  5:9stats
03.06.20středa21:10PRI-NSK PATIČKA FC VÝRON  2:5stats
3.kolo
10.06.20středa17:30PRI-NTWIN reality, s.r.o. KULATEEMO  3:5stats
10.06.20středa18:25PRI-NBLITZKRIEG SK PATIČKA  5:7stats
10.06.20středa19:20PRI-NFC VÝRON FC ŠEBÁNEK  3:4stats
10.06.20středa20:15PRI-NRSC MODŘANY LOSERS OF UFTALAND  0:7stats
10.06.20středa21:10PRI-NPRAGUE ZOOMEN DATIS  3:6stats
4.kolo
17.06.20středa17:30PRI-NLOSERS OF UFTALAND PRAGUE ZOOMEN 12:2stats
17.06.20středa18:25PRI-NFC ŠEBÁNEK DATIS  4:1stats
17.06.20středa19:20PRI-NKULATEEMO RSC MODŘANY  5:1stats
17.06.20středa20:15PRI-NSK PATIČKA TWIN reality, s.r.o.  4:3 (pen.)stats
17.06.20středa21:10PRI-NFC VÝRON BLITZKRIEG  4:6stats
5.kolo
24.06.20středa17:30PRI-NBLITZKRIEG FC ŠEBÁNEK  4:3stats
24.06.20středa18:25PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC VÝRON  2:0stats
24.06.20středa19:20PRI-NRSC MODŘANY SK PATIČKA  3:5stats
24.06.20středa20:15PRI-NPRAGUE ZOOMEN KULATEEMO  7:6 (pen.)stats
24.06.20středa21:10PRI-NDATIS LOSERS OF UFTALAND  1:3stats
6.kolo
01.07.20středa17:30PRI-NFC VÝRON RSC MODŘANY  7:1stats
01.07.20středa18:25PRI-NSK PATIČKA PRAGUE ZOOMEN 10:1stats
01.07.20středa19:20PRI-NKULATEEMO DATIS  3:4 (pen.)stats
01.07.20středa21:10PRI-NBLITZKRIEG TWIN reality, s.r.o.  4:2stats
06.07.20pondělí16:30PRI-NFC ŠEBÁNEK LOSERS OF UFTALAND  4:5 (pen.)stats
7.kolo
RSC MODŘANY BLITZKRIEG  0:5 (kont.)stats
08.07.20středa17:30PRI-NPRAGUE ZOOMEN FC VÝRON  3:7stats
08.07.20středa19:20PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC ŠEBÁNEK  6:2stats
08.07.20středa20:15PRI-NDATIS SK PATIČKA  6:4stats
08.07.20středa21:10PRI-NLOSERS OF UFTALAND KULATEEMO  3:2stats
8.kolo
TWIN reality, s.r.o. RSC MODŘANY  5:0 (kont.)stats
15.07.20středa17:30PRI-NSK PATIČKA LOSERS OF UFTALAND  3:2 (pen.)stats
15.07.20středa19:20PRI-NBLITZKRIEG PRAGUE ZOOMEN  4:5stats
15.07.20středa20:15PRI-NFC VÝRON DATIS  2:6stats
15.07.20středa21:10PRI-NFC ŠEBÁNEK KULATEEMO  6:2stats
9.kolo
02.09.20středa17:30PRI-NDATIS BLITZKRIEG  4:8stats
02.09.20středa18:25PRI-NLOSERS OF UFTALAND FC VÝRON  6:4stats
02.09.20středa19:20PRI-NKULATEEMO SK PATIČKA  4:2stats
02.09.20středa20:15PRI-NPRAGUE ZOOMEN TWIN reality, s.r.o.  3:12stats
02.09.20středa21:10PRI-NRSC MODŘANY FC ŠEBÁNEK  5:7stats
10.kolo
09.09.20středa17:30PRI-NFC ŠEBÁNEK SK PATIČKA  8:1stats
09.09.20středa18:25PRI-NKULATEEMO FC VÝRON  6:7stats
09.09.20středa19:20PRI-NLOSERS OF UFTALAND BLITZKRIEG  3:6stats
09.09.20středa20:15PRI-NDATIS TWIN reality, s.r.o.  6:3stats
09.09.20středa21:10PRI-NPRAGUE ZOOMEN RSC MODŘANY  9:1stats
11.kolo
16.09.20středa17:30PRI-NRSC MODŘANY DATIS  1:4stats
16.09.20středa18:25PRI-NPRAGUE ZOOMEN FC ŠEBÁNEK  5:4stats
16.09.20středa19:20PRI-NTWIN reality, s.r.o. LOSERS OF UFTALAND  0:3stats
16.09.20středa20:15PRI-NBLITZKRIEG KULATEEMO 14:3stats
16.09.20středa21:10PRI-NFC VÝRON SK PATIČKA  2:11stats
12.kolo
23.09.20středa17:30PRI-NKULATEEMO TWIN reality, s.r.o.  3:8stats
23.09.20středa18:25PRI-NSK PATIČKA BLITZKRIEG  8:1stats
23.09.20středa19:20PRI-NFC ŠEBÁNEK FC VÝRON  6:7stats
23.09.20středa20:15PRI-NLOSERS OF UFTALAND RSC MODŘANY  5:4 (pen.)stats
23.09.20středa21:10PRI-NDATIS PRAGUE ZOOMEN  3:2stats
13.kolo
30.09.20středa17:30PRI-NPRAGUE ZOOMEN LOSERS OF UFTALAND  1:10stats
30.09.20středa18:25PRI-NDATIS FC ŠEBÁNEK  1:6stats
30.09.20středa19:20PRI-NRSC MODŘANY KULATEEMO  0:11stats
30.09.20středa20:15PRI-NTWIN reality, s.r.o. SK PATIČKA  3:4stats
30.09.20středa21:10PRI-NBLITZKRIEG FC VÝRON  2:1 (pen.)stats
14.kolo
07.10.20středa17:30PRI-NFC ŠEBÁNEK BLITZKRIEG  4:9stats
07.10.20středa18:25PRI-NFC VÝRON TWIN reality, s.r.o.  3:2 (pen.)stats
07.10.20středa19:20PRI-NSK PATIČKA RSC MODŘANY  0:5 (kont.)stats
07.10.20středa20:15PRI-NKULATEEMO PRAGUE ZOOMEN 12:5stats
07.10.20středa21:10PRI-NLOSERS OF UFTALAND DATIS  3:7stats
15.kolo
09.12.20středa17:30PRI-NRSC MODŘANY FC VÝRON  1:2 (pen.)stats
09.12.20středa18:25PRI-NPRAGUE ZOOMEN SK PATIČKA  1:5stats
09.12.20středa19:20PRI-NDATIS KULATEEMO  7:6stats
09.12.20středa20:15PRI-NLOSERS OF UFTALAND FC ŠEBÁNEK  1:13stats
09.12.20středa21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. BLITZKRIEG  1:2stats
16.kolo
16.12.20středa17:30PRI-NFC VÝRON PRAGUE ZOOMEN  6:3stats
16.12.20středa18:25PRI-NBLITZKRIEG RSC MODŘANY  9:1stats
16.12.20středa19:20PRI-NFC ŠEBÁNEK TWIN reality, s.r.o.  3:8stats
16.12.20středa20:15PRI-NSK PATIČKA DATIS  2:1stats
16.12.20středa21:10PRI-NKULATEEMO LOSERS OF UFTALAND  0:5 (kont.)stats
17.kolo
19.05.21středa17:30PRI-NLOSERS OF UFTALAND SK PATIČKA  4:2stats
19.05.21středa18:25PRI-NRSC MODŘANY TWIN reality, s.r.o.  2:8stats
19.05.21středa19:20PRI-NPRAGUE ZOOMEN BLITZKRIEG  2:4stats
19.05.21středa20:15PRI-NDATIS FC VÝRON  5:4 (pen.)stats
19.05.21středa21:10PRI-NKULATEEMO FC ŠEBÁNEK  5:6stats
18.kolo
26.05.21středa17:30PRI-NBLITZKRIEG DATIS  5:6 (pen.)stats
26.05.21středa18:25PRI-NFC VÝRON LOSERS OF UFTALAND  4:3 (pen.)stats
26.05.21středa19:20PRI-NSK PATIČKA KULATEEMO  8:5stats
26.05.21středa20:15PRI-NTWIN reality, s.r.o. PRAGUE ZOOMEN 10:3stats
26.05.21středa21:10PRI-NFC ŠEBÁNEK RSC MODŘANY 14:5stats
19.kolo
02.06.21středa17:30PRI-NFC ŠEBÁNEK SK PATIČKA 11:6stats
02.06.21středa18:25PRI-NTWIN reality, s.r.o. BLITZKRIEG  8:2stats
02.06.21středa19:20PRI-NLOSERS OF UFTALAND FC VÝRON  4:3stats
02.06.21středa20:15PRI-NDATIS RSC MODŘANY  8:2stats
02.06.21středa21:10PRI-NKULATEEMO PRAGUE ZOOMEN  8:2stats
20.kolo
09.06.21středa17:30PRI-NFC VÝRON RSC MODŘANY  4:3 (pen.)stats
09.06.21středa18:25PRI-NPRAGUE ZOOMEN SK PATIČKA  2:5stats
09.06.21středa19:20PRI-NKULATEEMO TWIN reality, s.r.o.  0:5 (kont.)stats
09.06.21středa20:15PRI-NFC ŠEBÁNEK LOSERS OF UFTALAND  4:3stats
09.06.21středa21:10PRI-NDATIS BLITZKRIEG  3:7stats
21.kolo
16.06.21středa17:30PRI-NFC ŠEBÁNEK DATIS  8:5stats
16.06.21středa18:25PRI-NSK PATIČKA TWIN reality, s.r.o.  4:6stats
16.06.21středa19:20PRI-NBLITZKRIEG LOSERS OF UFTALAND  9:3stats
16.06.21středa20:15PRI-NRSC MODŘANY KULATEEMO  5:7stats
16.06.21středa21:10PRI-NPRAGUE ZOOMEN FC VÝRON  6:5 (pen.)stats
22.kolo
23.06.21středa17:30PRI-NRSC MODŘANY PRAGUE ZOOMEN  5:10stats
23.06.21středa18:25PRI-NDATIS LOSERS OF UFTALAND  6:2stats
23.06.21středa19:20PRI-NFC VÝRON TWIN reality, s.r.o.  4:5stats
23.06.21středa20:15PRI-NKULATEEMO SK PATIČKA  0:5 (kont.)stats
23.06.21středa21:10PRI-NFC ŠEBÁNEK BLITZKRIEG  5:6stats
2020 III. divize - východ
.kolo
LOUŽE AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
1.kolo
25.05.20pondělí17:30PRI-NA.I.R. 1870 AC FOOSMEN  5:1stats
25.05.20pondělí18:25PRI-NFC VINOHRADY LOUŽE  5:7stats
25.05.20pondělí19:20PRI-NGALACTICOS PANTEROS NEGROS  5:0 (kont.)stats
25.05.20pondělí20:15PRI-NWANNER ADAPT A.S. 1.FC KNAJPA  3:0stats
25.05.20pondělí21:10PRI-NNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ FLY UNITED  1:11stats
2.kolo
01.06.20pondělí17:30PRI-N1.FC KNAJPA NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  4:2stats
01.06.20pondělí18:25PRI-NAC FOOSMEN FLY UNITED  0:11stats
01.06.20pondělí19:20PRI-NA.I.R. 1870 FC VINOHRADY  1:7stats
01.06.20pondělí20:15PRI-NLOUŽE GALACTICOS  7:4stats
01.06.20pondělí21:10PRI-NPANTEROS NEGROS WANNER ADAPT A.S.  0:14stats
3.kolo
08.06.20pondělí17:30PRI-NWANNER ADAPT A.S. LOUŽE  7:4stats
08.06.20pondělí18:25PRI-NGALACTICOS A.I.R. 1870  2:3stats
08.06.20pondělí19:20PRI-NFC VINOHRADY AC FOOSMEN  3:7stats
08.06.20pondělí20:15PRI-NNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ PANTEROS NEGROS 10:1stats
08.06.20pondělí21:10PRI-NFLY UNITED 1.FC KNAJPA  9:0stats
4.kolo
15.06.20pondělí17:30PRI-NFC VINOHRADY GALACTICOS  4:1stats
15.06.20pondělí18:25PRI-NPANTEROS NEGROS FLY UNITED  0:17stats
15.06.20pondělí19:20PRI-NLOUŽE NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 11:2stats
15.06.20pondělí20:15PRI-NA.I.R. 1870 WANNER ADAPT A.S.  2:4stats
15.06.20pondělí21:10PRI-NAC FOOSMEN 1.FC KNAJPA  1:14stats
5.kolo
22.06.20pondělí17:30PRI-NFLY UNITED LOUŽE  7:0stats
22.06.20pondělí18:25PRI-NWANNER ADAPT A.S. FC VINOHRADY  4:2stats
22.06.20pondělí19:20PRI-N1.FC KNAJPA PANTEROS NEGROS 16:0stats
22.06.20pondělí20:15PRI-NGALACTICOS AC FOOSMEN  2:3stats
22.06.20pondělí21:10PRI-NNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ A.I.R. 1870  2:1stats
6.kolo
29.06.20pondělí17:30PRI-NAC FOOSMEN PANTEROS NEGROS 11:1stats
29.06.20pondělí18:25PRI-NLOUŽE 1.FC KNAJPA  6:3stats
29.06.20pondělí19:20PRI-NA.I.R. 1870 FLY UNITED  3:6stats
29.06.20pondělí20:15PRI-NFC VINOHRADY NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  1:8stats
29.06.20pondělí21:10PRI-NGALACTICOS WANNER ADAPT A.S.  3:6stats
7.kolo
06.07.20pondělí18:25PRI-N1.FC KNAJPA A.I.R. 1870  6:2stats
06.07.20pondělí19:20PRI-NWANNER ADAPT A.S. AC FOOSMEN 10:1stats
06.07.20pondělí20:15PRI-NFLY UNITED FC VINOHRADY  8:1stats
06.07.20pondělí21:10PRI-NPANTEROS NEGROS LOUŽE  0:10stats
15.07.20středa18:25PRI-NNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ GALACTICOS  1:3stats
8.kolo
13.07.20pondělí17:30PRI-NA.I.R. 1870 PANTEROS NEGROS  8:1stats
13.07.20pondělí18:25PRI-NWANNER ADAPT A.S. NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 17:5stats
13.07.20pondělí19:20PRI-NFC VINOHRADY 1.FC KNAJPA  3:5stats
13.07.20pondělí20:15PRI-NGALACTICOS FLY UNITED  0:12stats
13.07.20pondělí21:10PRI-NAC FOOSMEN LOUŽE  4:5stats
9.kolo
31.08.20pondělí18:25PRI-NNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ AC FOOSMEN  5:0 (kont.)stats
31.08.20pondělí19:20PRI-N1.FC KNAJPA GALACTICOS  8:0stats
31.08.20pondělí20:15PRI-NLOUŽE A.I.R. 1870  4:3stats
31.08.20pondělí21:10PRI-NPANTEROS NEGROS FC VINOHRADY  2:13stats
14.09.20pondělí16:30PRI-NFLY UNITED WANNER ADAPT A.S. 10:0stats
10.kolo
07.09.20pondělí17:30PRI-NAC FOOSMEN A.I.R. 1870  2:10stats
07.09.20pondělí18:25PRI-NLOUŽE FC VINOHRADY  2:3 (pen.)stats
07.09.20pondělí19:20PRI-NPANTEROS NEGROS GALACTICOS  4:6stats
07.09.20pondělí20:15PRI-N1.FC KNAJPA WANNER ADAPT A.S.  1:11stats
07.09.20pondělí21:10PRI-NFLY UNITED NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  8:0stats
11.kolo
14.09.20pondělí17:30NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ 1.FC KNAJPA  2:10stats
14.09.20pondělí18:25FLY UNITED AC FOOSMEN  5:0 (kont.)stats
14.09.20pondělí19:20FC VINOHRADY A.I.R. 1870  4:1stats
14.09.20pondělí20:15GALACTICOS LOUŽE  1:8stats
14.09.20pondělí21:10WANNER ADAPT A.S. PANTEROS NEGROS 13:3stats
12.kolo
21.09.20pondělí17:30PRI-NLOUŽE WANNER ADAPT A.S.  5:8stats
21.09.20pondělí18:25PRI-NA.I.R. 1870 GALACTICOS  3:5stats
21.09.20pondělí19:20PRI-NAC FOOSMEN FC VINOHRADY  0:5 (kont.)stats
21.09.20pondělí20:15PRI-NPANTEROS NEGROS NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  3:8stats
21.09.20pondělí21:10PRI-N1.FC KNAJPA FLY UNITED  1:8stats
13.kolo
28.09.20pondělí17:30PRI-NGALACTICOS FC VINOHRADY  2:3stats
28.09.20pondělí18:25PRI-NFLY UNITED PANTEROS NEGROS 13:2stats
28.09.20pondělí19:20PRI-NNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ LOUŽE  3:2stats
28.09.20pondělí20:15PRI-NWANNER ADAPT A.S. A.I.R. 1870  7:1stats
28.09.20pondělí21:10PRI-N1.FC KNAJPA AC FOOSMEN  5:0 (kont.)stats
14.kolo
05.10.20pondělí17:30PRI-NLOUŽE FLY UNITED  2:7stats
05.10.20pondělí18:25PRI-NFC VINOHRADY WANNER ADAPT A.S.  4:6stats
05.10.20pondělí19:20PRI-NPANTEROS NEGROS 1.FC KNAJPA  0:8stats
05.10.20pondělí20:15PRI-NAC FOOSMEN GALACTICOS  0:5 (kont.)stats
05.10.20pondělí21:10PRI-NA.I.R. 1870 NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  5:2stats
15.kolo
PANTEROS NEGROS AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
12.10.20pondělí18:25PRI-N1.FC KNAJPA LOUŽE  5:3stats
12.10.20pondělí19:20PRI-NFLY UNITED A.I.R. 1870  6:0stats
12.10.20pondělí20:15PRI-NNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ FC VINOHRADY  0:9stats
12.10.20pondělí21:10PRI-NWANNER ADAPT A.S. GALACTICOS 12:2stats
16.kolo
AC FOOSMEN WANNER ADAPT A.S.  -:-zápis k utkání
07.12.20pondělí18:25PRI-NA.I.R. 1870 1.FC KNAJPA  4:2stats
07.12.20pondělí19:20PRI-NGALACTICOS NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  4:1stats
07.12.20pondělí20:15PRI-NFC VINOHRADY FLY UNITED  0:7stats
07.12.20pondělí21:10PRI-NLOUŽE PANTEROS NEGROS 10:1stats
17.kolo
LOUŽE AC FOOSMEN  -:-zápis k utkání
14.12.20pondělí18:25PRI-NNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ WANNER ADAPT A.S.  5:11stats
14.12.20pondělí19:20PRI-N1.FC KNAJPA FC VINOHRADY  2:3 (pen.)stats
14.12.20pondělí20:15PRI-NFLY UNITED GALACTICOS 11:1stats
14.12.20pondělí21:10PRI-NPANTEROS NEGROS A.I.R. 1870  3:5stats
18.kolo
AC FOOSMEN NIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ  -:-zápis k utkání
17.05.21pondělí18:25PRI-NWANNER ADAPT A.S. FLY UNITED  7:5stats
17.05.21pondělí19:20PRI-NGALACTICOS 1.FC KNAJPA  4:6stats
17.05.21pondělí20:15PRI-NA.I.R. 1870 LOUŽE  2:1stats
17.05.21pondělí21:10PRI-NFC VINOHRADY PANTEROS NEGROS 10:1stats
19.kolo
24.05.21pondělí18:25PRI-NFC VINOHRADY FLY UNITED  2:10stats
24.05.21pondělí19:20PRI-NGALACTICOS WANNER ADAPT A.S.  3:7stats
24.05.21pondělí20:15PRI-N1.FC KNAJPA A.I.R. 1870  5:4stats
14.06.21pondělí17:30PRI-NNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ PANTEROS NEGROS  8:2stats
20.kolo
31.05.21pondělí18:25PRI-NPANTEROS NEGROS GALACTICOS  1:10stats
31.05.21pondělí19:20PRI-NNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ FC VINOHRADY  3:4stats
31.05.21pondělí20:15PRI-NWANNER ADAPT A.S. 1.FC KNAJPA 16:1stats
31.05.21pondělí21:10PRI-NLOUŽE FLY UNITED  0:9stats
21.kolo
07.06.21pondělí18:25PRI-NWANNER ADAPT A.S. LOUŽE 13:5stats
07.06.21pondělí19:20PRI-NPANTEROS NEGROS A.I.R. 1870  2:7stats
07.06.21pondělí20:15PRI-NGALACTICOS FC VINOHRADY  4:6stats
07.06.21pondělí21:10PRI-NFLY UNITED 1.FC KNAJPA  6:3stats
22.kolo
14.06.21pondělí18:25PRI-NA.I.R. 1870 FC VINOHRADY  3:9stats
14.06.21pondělí19:20PRI-NNIČEMNÝCH OTCŮ NEJHORŠÍ SYNOVÉ GALACTICOS  1:7stats
14.06.21pondělí20:15PRI-NLOUŽE 1.FC KNAJPA  2:4stats
14.06.21pondělí21:10PRI-NWANNER ADAPT A.S. FLY UNITED  1:8stats
2020 III. divize - západ
1.kolo
26.05.20úterý16:45HAGPČZ FC HALUZ BEZPRÁVI  8:1stats
26.05.20úterý17:38HAGBOCCA AS BENCHWARMERS  9:3stats
26.05.20úterý18:31HAG10° KAMENNÝ TVÁŘE  2:6stats
26.05.20úterý19:24HAGFC ATLETO PRAHA B PERPETUUM NEMOBILE  2:8stats
26.05.20úterý20:17HAG1.FC JIP 1.FC KUKABUS  7:0stats
26.05.20úterý21:10HAGROZJETEJ STROJ SCIPIO S HELMET  1:3stats
2.kolo
02.06.20úterý16:45HAGROZJETEJ STROJ BOCCA  1:8stats
02.06.20úterý17:38HAG1.FC KUKABUS PČZ  5:6 (pen.)stats
02.06.20úterý18:31HAGPERPETUUM NEMOBILE 1.FC JIP  3:7stats
02.06.20úterý19:24HAGAS BENCHWARMERS 10°  5:1stats
02.06.20úterý20:17HAGKAMENNÝ TVÁŘE FC ATLETO PRAHA B  3:7stats
02.06.20úterý21:10HAGSCIPIO S HELMET FC HALUZ BEZPRÁVI  5:1stats
3.kolo
09.06.20úterý16:45HAG1.FC JIP KAMENNÝ TVÁŘE  6:3stats
09.06.20úterý17:38HAG10° ROZJETEJ STROJ  5:4stats
09.06.20úterý18:31HAGFC ATLETO PRAHA B AS BENCHWARMERS  9:1stats
09.06.20úterý19:24HAGFC HALUZ BEZPRÁVI 1.FC KUKABUS  0:5stats
09.06.20úterý20:17HAGPČZ PERPETUUM NEMOBILE  6:7 (pen.)stats
09.06.20úterý21:10HAGBOCCA SCIPIO S HELMET 11:5stats
4.kolo
16.06.20úterý16:45HAGPERPETUUM NEMOBILE FC HALUZ BEZPRÁVI 18:3stats
16.06.20úterý17:38HAGROZJETEJ STROJ FC ATLETO PRAHA B  2:10stats
16.06.20úterý18:31HAGKAMENNÝ TVÁŘE PČZ  2:8stats
16.06.20úterý19:24HAGAS BENCHWARMERS 1.FC JIP  5:3stats
16.06.20úterý20:17HAGBOCCA 10°  9:3stats
16.06.20úterý21:10HAGSCIPIO S HELMET 1.FC KUKABUS  4:5stats
5.kolo
23.06.20úterý16:45HAGPČZ AS BENCHWARMERS  7:5stats
23.06.20úterý17:38HAGFC ATLETO PRAHA B BOCCA  9:1stats
23.06.20úterý18:31HAG1.FC JIP ROZJETEJ STROJ  6:4stats
23.06.20úterý19:24HAG1.FC KUKABUS PERPETUUM NEMOBILE  6:4stats
23.06.20úterý20:17HAGFC HALUZ BEZPRÁVI KAMENNÝ TVÁŘE  2:8stats
23.06.20úterý21:10HAG10° SCIPIO S HELMET  0:4stats
6.kolo
30.06.20úterý16:45HAGKAMENNÝ TVÁŘE 1.FC KUKABUS  5:7stats
30.06.20úterý17:38HAGAS BENCHWARMERS FC HALUZ BEZPRÁVI 11:0stats
30.06.20úterý18:31HAG10° FC ATLETO PRAHA B  6:12stats
30.06.20úterý19:24HAGBOCCA 1.FC JIP  3:4 (pen.)stats
30.06.20úterý20:17HAGROZJETEJ STROJ PČZ  2:4stats
30.06.20úterý21:10HAGSCIPIO S HELMET PERPETUUM NEMOBILE  6:3stats
7.kolo
07.07.20úterý16:45HAG1.FC JIP 10°  4:3 (pen.)stats
07.07.20úterý17:38HAGPERPETUUM NEMOBILE KAMENNÝ TVÁŘE  4:7stats
07.07.20úterý18:31HAGPČZ BOCCA  5:8stats
07.07.20úterý19:24HAGFC HALUZ BEZPRÁVI ROZJETEJ STROJ  4:5 (pen.)stats
07.07.20úterý20:17HAG1.FC KUKABUS AS BENCHWARMERS  2:7stats
07.07.20úterý21:10HAGFC ATLETO PRAHA B SCIPIO S HELMET  6:4stats
8.kolo
14.07.20úterý16:45HAGAS BENCHWARMERS PERPETUUM NEMOBILE  4:2stats
14.07.20úterý17:38HAGFC ATLETO PRAHA B 1.FC JIP  3:1stats
14.07.20úterý18:31HAGROZJETEJ STROJ 1.FC KUKABUS  4:10stats
14.07.20úterý19:24HAGBOCCA FC HALUZ BEZPRÁVI  8:3stats
14.07.20úterý20:17HAG10° PČZ  5:7stats
14.07.20úterý21:10HAGSCIPIO S HELMET KAMENNÝ TVÁŘE  6:7stats
9.kolo
01.09.20úterý16:45HAGFC HALUZ BEZPRÁVI 10°  3:10stats
01.09.20úterý17:38HAG1.FC KUKABUS BOCCA  4:1stats
01.09.20úterý18:31HAGKAMENNÝ TVÁŘE AS BENCHWARMERS  3:9stats
01.09.20úterý19:24HAGPČZ FC ATLETO PRAHA B  4:7stats
01.09.20úterý20:17HAGPERPETUUM NEMOBILE ROZJETEJ STROJ 11:3stats
01.09.20úterý21:10HAG1.FC JIP SCIPIO S HELMET  5:2stats
10.kolo
08.09.20úterý16:45HAGROZJETEJ STROJ KAMENNÝ TVÁŘE  0:5 (kont.)stats
08.09.20úterý17:38HAG1.FC JIP PČZ  4:14stats
08.09.20úterý18:31HAGBOCCA PERPETUUM NEMOBILE  0:9stats
08.09.20úterý19:24HAG10° 1.FC KUKABUS  0:5 (kont.)stats
08.09.20úterý20:17HAGFC ATLETO PRAHA B FC HALUZ BEZPRÁVI 14:2stats
08.09.20úterý21:10HAGSCIPIO S HELMET AS BENCHWARMERS  1:7stats
11.kolo
15.09.20úterý16:45HAG1.FC KUKABUS FC ATLETO PRAHA B  1:13stats
15.09.20úterý17:38HAGPERPETUUM NEMOBILE 10°  2:7stats
15.09.20úterý18:31HAGFC HALUZ BEZPRÁVI 1.FC JIP  1:17stats
15.09.20úterý19:24HAGKAMENNÝ TVÁŘE BOCCA  6:2stats
15.09.20úterý20:17HAGAS BENCHWARMERS ROZJETEJ STROJ  6:4stats
15.09.20úterý21:10HAGPČZ SCIPIO S HELMET  5:0stats
12.kolo
22.09.20úterý16:45HAGFC HALUZ BEZPRÁVI PČZ  2:13stats
22.09.20úterý17:38HAGAS BENCHWARMERS BOCCA  5:0stats
22.09.20úterý18:31HAGKAMENNÝ TVÁŘE 10°  3:2 (pen.)stats
22.09.20úterý19:24HAGPERPETUUM NEMOBILE FC ATLETO PRAHA B  7:5stats
22.09.20úterý20:17HAG1.FC KUKABUS 1.FC JIP  1:3stats
22.09.20úterý21:10HAGSCIPIO S HELMET ROZJETEJ STROJ  5:3stats
13.kolo
29.09.20úterý16:45HAGBOCCA ROZJETEJ STROJ  3:1stats
29.09.20úterý17:38HAGPČZ 1.FC KUKABUS  7:0stats
29.09.20úterý18:31HAG1.FC JIP PERPETUUM NEMOBILE  4:5 (pen.)stats
29.09.20úterý19:24HAG10° AS BENCHWARMERS  2:4stats
29.09.20úterý20:17HAGFC ATLETO PRAHA B KAMENNÝ TVÁŘE  9:3stats
29.09.20úterý21:10HAGFC HALUZ BEZPRÁVI SCIPIO S HELMET  2:8stats
14.kolo
06.10.20úterý16:45HAGKAMENNÝ TVÁŘE 1.FC JIP  1:4stats
06.10.20úterý17:38HAGROZJETEJ STROJ 10°  0:8stats
06.10.20úterý18:31HAGAS BENCHWARMERS FC ATLETO PRAHA B  3:5stats
06.10.20úterý19:24HAG1.FC KUKABUS FC HALUZ BEZPRÁVI  6:3stats
06.10.20úterý20:17HAGPERPETUUM NEMOBILE PČZ  3:4stats
06.10.20úterý21:10HAGSCIPIO S HELMET BOCCA  6:3stats
15.kolo
13.10.20úterý16:45HAGFC HALUZ BEZPRÁVI PERPETUUM NEMOBILE  2:13stats
13.10.20úterý17:38HAGFC ATLETO PRAHA B ROZJETEJ STROJ 14:2stats
13.10.20úterý18:31HAGPČZ KAMENNÝ TVÁŘE  5:0 (kont.)stats
13.10.20úterý19:24HAG1.FC JIP AS BENCHWARMERS  4:7stats
13.10.20úterý20:17HAG10° BOCCA  4:6stats
13.10.20úterý21:10HAG1.FC KUKABUS SCIPIO S HELMET  2:1stats
16.kolo
08.12.20úterý16:30PRI-NAS BENCHWARMERS PČZ 10:4stats
08.12.20úterý17:38PRI-KBOCCA FC ATLETO PRAHA B  6:5stats
08.12.20úterý18:31PRI-KROZJETEJ STROJ 1.FC JIP  3:12stats
08.12.20úterý19:24PRI-KPERPETUUM NEMOBILE 1.FC KUKABUS  6:3stats
08.12.20úterý20:17PRI-KKAMENNÝ TVÁŘE FC HALUZ BEZPRÁVI  6:4stats
08.12.20úterý21:10SCIPIO S HELMET 10°  0:5 (kont.)stats
17.kolo
15.12.20úterý16:30PRI-N1.FC KUKABUS KAMENNÝ TVÁŘE  4:5 (pen.)stats
15.12.20úterý17:38PRI-KFC HALUZ BEZPRÁVI AS BENCHWARMERS  3:9stats
15.12.20úterý18:31PRI-KFC ATLETO PRAHA B 10°  5:2stats
15.12.20úterý19:24PRI-K1.FC JIP BOCCA  4:2stats
15.12.20úterý20:17PRI-KPČZ ROZJETEJ STROJ  8:5stats
15.12.20úterý21:10PRI-KPERPETUUM NEMOBILE SCIPIO S HELMET  5:0 (kont.)stats
18.kolo
18.05.21úterý16:45HAG10° 1.FC JIP  0:4stats
18.05.21úterý17:38HAGKAMENNÝ TVÁŘE PERPETUUM NEMOBILE  2:8stats
18.05.21úterý18:31HAGBOCCA PČZ  3:11stats
18.05.21úterý19:24HAGROZJETEJ STROJ FC HALUZ BEZPRÁVI  4:1stats
18.05.21úterý20:17HAGAS BENCHWARMERS 1.FC KUKABUS  6:2stats
18.05.21úterý21:10HAGSCIPIO S HELMET FC ATLETO PRAHA B  0:12stats
19.kolo
25.05.21úterý16:45HAGPERPETUUM NEMOBILE AS BENCHWARMERS  5:4stats
25.05.21úterý17:38HAG1.FC JIP FC ATLETO PRAHA B  6:11stats
25.05.21úterý18:31HAG1.FC KUKABUS ROZJETEJ STROJ  5:4 (pen.)stats
25.05.21úterý19:24HAGFC HALUZ BEZPRÁVI BOCCA  1:11stats
25.05.21úterý20:17HAGPČZ 10°  4:3stats
25.05.21úterý21:10HAGKAMENNÝ TVÁŘE SCIPIO S HELMET  6:4stats
20.kolo
01.06.21úterý16:45HAG10° FC HALUZ BEZPRÁVI  9:1stats
01.06.21úterý17:38HAGBOCCA 1.FC KUKABUS  4:3stats
01.06.21úterý18:31HAGAS BENCHWARMERS KAMENNÝ TVÁŘE 12:1stats
01.06.21úterý19:24HAGFC ATLETO PRAHA B PČZ 10:4stats
01.06.21úterý20:17HAGROZJETEJ STROJ PERPETUUM NEMOBILE  2:9stats
01.06.21úterý21:10HAGSCIPIO S HELMET 1.FC JIP  1:3stats
21.kolo
08.06.21úterý16:45HAGKAMENNÝ TVÁŘE ROZJETEJ STROJ  9:2stats
08.06.21úterý17:38HAGPČZ 1.FC JIP  2:5stats
08.06.21úterý18:31HAGPERPETUUM NEMOBILE BOCCA 11:1stats
08.06.21úterý19:24HAG1.FC KUKABUS 10°  0:3stats
08.06.21úterý20:17HAGFC HALUZ BEZPRÁVI FC ATLETO PRAHA B  0:13stats
08.06.21úterý21:10HAGAS BENCHWARMERS SCIPIO S HELMET  4:1stats
22.kolo
15.06.21úterý16:45HAGFC ATLETO PRAHA B 1.FC KUKABUS 10:1stats
15.06.21úterý17:38HAG10° PERPETUUM NEMOBILE  3:7stats
15.06.21úterý18:31HAG1.FC JIP FC HALUZ BEZPRÁVI 16:1stats
15.06.21úterý19:24HAGBOCCA KAMENNÝ TVÁŘE  4:7stats
15.06.21úterý20:17HAGROZJETEJ STROJ AS BENCHWARMERS  2:10stats
15.06.21úterý21:10HAGSCIPIO S HELMET PČZ  3:6stats
2020 Zima
1.kolo
08.01.20středa17:33HAGPČZ FK OBLÍŽEK B  7:5stats
08.01.20středa18:25HAGFC ATLETO PRAHA FC VÝRON 10:2stats
08.01.20středa19:17HAGRISAEDLU BUKAKE UFTALAND ALLSTARS  6:4stats
08.01.20středa20:09HAGSVFC A.I.R. 1870  3:4 (pen.)stats
2.kolo
15.01.20středa17:33HAGUFTALAND ALLSTARS SVFC 10:2stats
15.01.20středa18:25HAGFK OBLÍŽEK B A.I.R. 1870  2:6stats
15.01.20středa19:17HAGPČZ FC ATLETO PRAHA  4:5stats
15.01.20středa20:09HAGFC VÝRON RISAEDLU BUKAKE  7:8stats
3.kolo
22.01.20středa17:33HAGSVFC FC VÝRON  1:9stats
22.01.20středa18:25HAGRISAEDLU BUKAKE PČZ  4:3stats
22.01.20středa19:17HAGA.I.R. 1870 UFTALAND ALLSTARS  2:10stats
22.01.20středa20:09HAGFC ATLETO PRAHA FK OBLÍŽEK B 10:0stats
4.kolo
29.01.20středa17:33HAGFC ATLETO PRAHA RISAEDLU BUKAKE 10:5stats
29.01.20středa18:25HAGFK OBLÍŽEK B UFTALAND ALLSTARS  4:9stats
29.01.20středa19:17HAGFC VÝRON A.I.R. 1870  7:5stats
29.01.20středa20:09HAGPČZ SVFC  5:3stats
5.kolo
05.02.20středa17:33HAGA.I.R. 1870 PČZ  4:10stats
05.02.20středa18:25HAGSVFC FC ATLETO PRAHA  5:11stats
05.02.20středa19:17HAGRISAEDLU BUKAKE FK OBLÍŽEK B  1:5stats
05.02.20středa20:09HAGUFTALAND ALLSTARS FC VÝRON  6:2stats
6.kolo
12.02.20středa17:33HAGFK OBLÍŽEK B FC VÝRON  2:4stats
12.02.20středa18:25HAGRISAEDLU BUKAKE SVFC  5:3stats
12.02.20středa19:17HAGPČZ UFTALAND ALLSTARS  5:6stats
12.02.20středa20:09HAGFC ATLETO PRAHA A.I.R. 1870  8:6stats
7.kolo
19.02.20středa17:33HAGA.I.R. 1870 RISAEDLU BUKAKE  1:5stats
19.02.20středa18:25HAGFC VÝRON PČZ 15:6stats
19.02.20středa19:17HAGSVFC FK OBLÍŽEK B  3:5stats
19.02.20středa20:09HAGUFTALAND ALLSTARS FC ATLETO PRAHA  4:9stats
8.kolo
26.02.20středa17:33HAGFK OBLÍŽEK B PČZ 10:5stats
26.02.20středa18:25HAGFC VÝRON FC ATLETO PRAHA  0:17stats
26.02.20středa19:17HAGUFTALAND ALLSTARS RISAEDLU BUKAKE  5:4stats
26.02.20středa20:09HAGA.I.R. 1870 SVFC  3:2 (pen.)stats
9.kolo
04.03.20středa17:33HAGSVFC UFTALAND ALLSTARS  5:0 (kont.)stats
04.03.20středa18:25HAGA.I.R. 1870 FK OBLÍŽEK B  5:0 (kont.)stats
04.03.20středa19:17HAGFC ATLETO PRAHA PČZ 10:7stats
04.03.20středa20:09HAGRISAEDLU BUKAKE FC VÝRON  5:8stats
10.kolo
11.03.20středa17:33HAGFC VÝRON SVFC  5:0 (kont.)stats
11.03.20středa18:25HAGPČZ RISAEDLU BUKAKE  2:4stats
11.03.20středa19:17HAGUFTALAND ALLSTARS A.I.R. 1870 10:2stats
11.03.20středa20:09HAGFK OBLÍŽEK B FC ATLETO PRAHA  6:8stats
11.kolo
12.05.20úterý17:33HAGRISAEDLU BUKAKE FC ATLETO PRAHA  1:6stats
12.05.20úterý18:25HAGUFTALAND ALLSTARS FK OBLÍŽEK B  7:2stats
12.05.20úterý19:17HAGA.I.R. 1870 FC VÝRON  1:9stats
12.05.20úterý20:09HAGSVFC PČZ  3:0stats
12.kolo
15.05.20pátek17:33HAGPČZ A.I.R. 1870  7:4stats
15.05.20pátek18:25HAGFC ATLETO PRAHA SVFC  5:0 (kont.)stats
15.05.20pátek19:17HAGFK OBLÍŽEK B RISAEDLU BUKAKE  2:3stats
15.05.20pátek20:09HAGFC VÝRON UFTALAND ALLSTARS  6:4stats
13.kolo
19.05.20úterý17:33HAGFC VÝRON FK OBLÍŽEK B  5:3stats
19.05.20úterý18:25HAGSVFC RISAEDLU BUKAKE  1:5stats
19.05.20úterý19:17HAGUFTALAND ALLSTARS PČZ  4:5 (pen.)stats
19.05.20úterý20:09HAGA.I.R. 1870 FC ATLETO PRAHA  2:15stats
14.kolo
22.05.20pátek17:33HAGRISAEDLU BUKAKE A.I.R. 1870  2:1stats
22.05.20pátek18:25HAGPČZ FC VÝRON  4:6stats
22.05.20pátek19:17HAGFK OBLÍŽEK B SVFC  5:0 (kont.)stats
22.05.20pátek20:09HAGFC ATLETO PRAHA UFTALAND ALLSTARS  3:4 (pen.)stats

celkem zápasů: 622