Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Narozeniny slaví

Kontakt

SÍDLO FIRMY
Adresa: Krkonošská 3, Praha 2, Vinohrady
Úřední hodiny: Po předchozí telefonické domluvě.

Pořadatel soutěže
Česlav Zyla
tel.: 602 160 755

Webmaster
Roman Janko

www.rjwebdesign.cz

Výpis utkání

celkem zápasů: 1033

datum den čas hřiště domácí hosté skóre statszápis
2014 I. divize
1.kolo
17.04.14čtvrtek16:45PRI-NCHEMIE SAVAGES  6:4stats
17.04.14čtvrtek17:38PRI-NGUMÍDCI PRŤKOVÉ  6:3stats
17.04.14čtvrtek18:31PRI-NMIX AND MATCH 1.FC GARDA  0:2stats
17.04.14čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA FC ATLETO PRAHA 10:0stats
17.04.14čtvrtek20:17PRI-NVIPER TEAM FC VLTAVÍN  6:9stats
17.04.14čtvrtek21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. DIJAS  0:4stats
2.kolo
24.04.14čtvrtek16:45PRI-N1.FC GARDA FC RASTA  2:5stats
24.04.14čtvrtek17:38PRI-NFC VLTAVÍN MIX AND MATCH  5:2stats
24.04.14čtvrtek18:31PRI-NPRŤKOVÉ VIPER TEAM 11:4stats
24.04.14čtvrtek19:24PRI-NTWIN reality, s.r.o. CHEMIE  2:4stats
24.04.14čtvrtek20:17PRI-NSAVAGES GUMÍDCI  3:7stats
24.04.14čtvrtek21:10PRI-NDIJAS FC ATLETO PRAHA  4:4stats
3.kolo
01.05.14čtvrtek16:45PRI-NGUMÍDCI TWIN reality, s.r.o.  6:2stats
01.05.14čtvrtek17:38PRI-NFC ATLETO PRAHA 1.FC GARDA  6:5stats
01.05.14čtvrtek18:31PRI-NFC RASTA FC VLTAVÍN  1:10stats
01.05.14čtvrtek19:24PRI-NVIPER TEAM SAVAGES  6:6stats
01.05.14čtvrtek20:17PRI-NMIX AND MATCH PRŤKOVÉ  2:5stats
01.05.14čtvrtek21:10PRI-NCHEMIE DIJAS  4:1stats
4.kolo
08.05.14čtvrtek16:45PRI-NFC VLTAVÍN FC ATLETO PRAHA  3:3stats
08.05.14čtvrtek17:38PRI-NTWIN reality, s.r.o. VIPER TEAM  3:15stats
08.05.14čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES MIX AND MATCH  5:7stats
08.05.14čtvrtek19:24PRI-NPRŤKOVÉ FC RASTA  6:3stats
08.05.14čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE GUMÍDCI  6:0stats
08.05.14čtvrtek21:10PRI-NDIJAS 1.FC GARDA  2:5stats
5.kolo
15.05.14čtvrtek16:45PRI-NVIPER TEAM CHEMIE  6:3stats
15.05.14čtvrtek17:38PRI-NMIX AND MATCH TWIN reality, s.r.o.  0:0stats
15.05.14čtvrtek18:31PRI-N1.FC GARDA FC VLTAVÍN  4:7stats
15.05.14čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA SAVAGES  4:7stats
15.05.14čtvrtek20:17PRI-NFC ATLETO PRAHA PRŤKOVÉ  3:4stats
15.05.14čtvrtek21:10PRI-NGUMÍDCI DIJAS  4:7stats
6.kolo
22.05.14čtvrtek16:45PRI-NPRŤKOVÉ 1.FC GARDA  8:1stats
22.05.14čtvrtek17:38PRI-NSAVAGES FC ATLETO PRAHA  5:3stats
22.05.14čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE MIX AND MATCH  3:5stats
22.05.14čtvrtek19:24PRI-NGUMÍDCI VIPER TEAM  6:4stats
22.05.14čtvrtek20:17PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC RASTA  3:0stats
22.05.14čtvrtek21:10PRI-NDIJAS FC VLTAVÍN  6:6stats
7.kolo
29.05.14čtvrtek16:45PRI-NFC ATLETO PRAHA TWIN reality, s.r.o.  3:8stats
29.05.14čtvrtek17:38PRI-NFC RASTA CHEMIE  4:3stats
29.05.14čtvrtek18:31PRI-N1.FC GARDA SAVAGES  3:3stats
29.05.14čtvrtek19:24PRI-NMIX AND MATCH GUMÍDCI  6:1stats
29.05.14čtvrtek20:17PRI-NFC VLTAVÍN PRŤKOVÉ  5:5stats
29.05.14čtvrtek21:10PRI-NVIPER TEAM DIJAS 15:3stats
8.kolo
05.06.14čtvrtek16:45PRI-NVIPER TEAM MIX AND MATCH  6:3stats
05.06.14čtvrtek17:38PRI-NCHEMIE FC ATLETO PRAHA  1:7stats
05.06.14čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI FC RASTA  6:5stats
05.06.14čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES FC VLTAVÍN  9:6stats
05.06.14čtvrtek20:17PRI-NTWIN reality, s.r.o. 1.FC GARDA  2:4stats
05.06.14čtvrtek21:10PRI-NDIJAS PRŤKOVÉ  4:10stats
9.kolo
12.06.14čtvrtek16:45PRI-NPRŤKOVÉ SAVAGES  2:1stats
12.06.14čtvrtek17:38PRI-NFC RASTA VIPER TEAM  1:4stats
12.06.14čtvrtek18:31PRI-NFC ATLETO PRAHA GUMÍDCI  5:5stats
12.06.14čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN TWIN reality, s.r.o.  6:0stats
12.06.14čtvrtek20:17PRI-N1.FC GARDA CHEMIE  6:1stats
12.06.14čtvrtek21:10PRI-NMIX AND MATCH DIJAS  3:6stats
10.kolo
19.06.14čtvrtek16:45PRI-NMIX AND MATCH FC RASTA  1:3stats
19.06.14čtvrtek17:38PRI-NGUMÍDCI 1.FC GARDA  3:6stats
19.06.14čtvrtek18:31PRI-NTWIN reality, s.r.o. PRŤKOVÉ  3:6stats
19.06.14čtvrtek19:24PRI-NCHEMIE FC VLTAVÍN  0:13stats
19.06.14čtvrtek20:17PRI-NVIPER TEAM FC ATLETO PRAHA  5:8stats
19.06.14čtvrtek21:10PRI-NDIJAS SAVAGES  5:6stats
11.kolo
26.06.14čtvrtek16:45PRI-NFC VLTAVÍN GUMÍDCI  7:1stats
26.06.14čtvrtek17:38PRI-N1.FC GARDA VIPER TEAM 10:3stats
26.06.14čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES TWIN reality, s.r.o.  4:3stats
26.06.14čtvrtek19:24PRI-NPRŤKOVÉ CHEMIE 10:2stats
26.06.14čtvrtek20:17PRI-NFC ATLETO PRAHA MIX AND MATCH  6:4stats
26.06.14čtvrtek21:10PRI-NFC RASTA DIJAS  2:2stats
12.kolo
04.09.14čtvrtek16:45PRI-NSAVAGES CHEMIE  8:0stats
04.09.14čtvrtek17:38PRI-NPRŤKOVÉ GUMÍDCI 12:7stats
04.09.14čtvrtek18:31PRI-N1.FC GARDA MIX AND MATCH  2:3stats
04.09.14čtvrtek19:24PRI-NFC ATLETO PRAHA FC RASTA  9:5stats
04.09.14čtvrtek20:17PRI-NFC VLTAVÍN VIPER TEAM  7:6stats
04.09.14čtvrtek21:10PRI-NDIJAS TWIN reality, s.r.o.  3:5stats
13.kolo
11.09.14čtvrtek16:45PRI-NFC RASTA 1.FC GARDA  0:5 (kont.)stats
11.09.14čtvrtek17:38PRI-NMIX AND MATCH FC VLTAVÍN  1:10stats
11.09.14čtvrtek18:31PRI-NVIPER TEAM PRŤKOVÉ  7:6stats
11.09.14čtvrtek19:24PRI-NCHEMIE TWIN reality, s.r.o.  4:5stats
11.09.14čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI SAVAGES  4:4stats
11.09.14čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA DIJAS  1:4stats
14.kolo
18.09.14čtvrtek16:45PRI-NTWIN reality, s.r.o. GUMÍDCI  1:1stats
18.09.14čtvrtek17:38PRI-N1.FC GARDA FC ATLETO PRAHA  9:0stats
18.09.14čtvrtek18:31PRI-NFC VLTAVÍN FC RASTA  7:5stats
18.09.14čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES VIPER TEAM  5:1stats
18.09.14čtvrtek20:17PRI-NPRŤKOVÉ MIX AND MATCH  7:5stats
18.09.14čtvrtek21:10PRI-NDIJAS CHEMIE  5:7stats
15.kolo
25.09.14čtvrtek16:45PRI-NFC ATLETO PRAHA FC VLTAVÍN  1:8stats
25.09.14čtvrtek17:38PRI-KVIPER TEAM TWIN reality, s.r.o.  3:2stats
25.09.14čtvrtek18:31PRI-NMIX AND MATCH SAVAGES 10:4stats
25.09.14čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA PRŤKOVÉ  7:7stats
25.09.14čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI CHEMIE  4:6stats
25.09.14čtvrtek21:10PRI-N1.FC GARDA DIJAS  6:4stats
16.kolo
02.10.14čtvrtek16:45PRI-NCHEMIE VIPER TEAM  6:2stats
02.10.14čtvrtek17:38PRI-NTWIN reality, s.r.o. MIX AND MATCH  2:2stats
02.10.14čtvrtek18:31PRI-NFC VLTAVÍN 1.FC GARDA 12:2stats
02.10.14čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES FC RASTA  9:2stats
02.10.14čtvrtek20:17PRI-NPRŤKOVÉ FC ATLETO PRAHA  9:3stats
02.10.14čtvrtek21:10PRI-NDIJAS GUMÍDCI  8:4stats
17.kolo
09.10.14čtvrtek16:45PRI-N1.FC GARDA PRŤKOVÉ  6:7stats
09.10.14čtvrtek17:38PRI-NFC ATLETO PRAHA SAVAGES  5:13stats
09.10.14čtvrtek18:31PRI-NMIX AND MATCH CHEMIE  6:4stats
09.10.14čtvrtek19:24PRI-NVIPER TEAM GUMÍDCI  3:7stats
09.10.14čtvrtek20:17PRI-KFC RASTA TWIN reality, s.r.o.  4:4stats
09.10.14čtvrtek21:10PRI-NFC VLTAVÍN DIJAS  7:7stats
18.kolo
16.10.14čtvrtek16:45PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC ATLETO PRAHA  1:8stats
16.10.14čtvrtek17:38PRI-NCHEMIE FC RASTA  9:2stats
16.10.14čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES 1.FC GARDA 11:2stats
16.10.14čtvrtek19:24PRI-NGUMÍDCI MIX AND MATCH  5:4stats
16.10.14čtvrtek20:17PRI-NPRŤKOVÉ FC VLTAVÍN  5:2stats
16.10.14čtvrtek21:10PRI-NDIJAS VIPER TEAM  9:0stats
19.kolo
23.10.14čtvrtek16:45PRI-NMIX AND MATCH VIPER TEAM  5:1stats
23.10.14čtvrtek17:38PRI-NFC ATLETO PRAHA CHEMIE  0:6stats
23.10.14čtvrtek18:31PRI-NFC RASTA GUMÍDCI  4:3stats
23.10.14čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN SAVAGES  2:3stats
23.10.14čtvrtek20:17PRI-N1.FC GARDA TWIN reality, s.r.o.  6:1stats
23.10.14čtvrtek21:10PRI-NPRŤKOVÉ DIJAS  9:7stats
20.kolo
30.10.14čtvrtek16:45PRI-NSAVAGES PRŤKOVÉ  3:4stats
30.10.14čtvrtek17:38PRI-NVIPER TEAM FC RASTA  3:7stats
30.10.14čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI FC ATLETO PRAHA  9:4stats
30.10.14čtvrtek19:24PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC VLTAVÍN  3:9stats
30.10.14čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE 1.FC GARDA  8:5stats
30.10.14čtvrtek21:10PRI-NDIJAS MIX AND MATCH  1:7stats
21.kolo
06.11.14čtvrtek16:45PRI-NFC RASTA MIX AND MATCH  1:3stats
06.11.14čtvrtek17:38PRI-N1.FC GARDA GUMÍDCI  4:1stats
06.11.14čtvrtek18:31PRI-NPRŤKOVÉ TWIN reality, s.r.o. 13:6stats
06.11.14čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN CHEMIE  3:3stats
06.11.14čtvrtek20:17PRI-NFC ATLETO PRAHA VIPER TEAM  9:11stats
06.11.14čtvrtek21:10PRI-NSAVAGES DIJAS 11:5stats
22.kolo
13.11.14čtvrtek16:45PRI-NGUMÍDCI FC VLTAVÍN  2:5stats
13.11.14čtvrtek17:38PRI-NVIPER TEAM 1.FC GARDA  7:11stats
13.11.14čtvrtek18:31PRI-NTWIN reality, s.r.o. SAVAGES  5:4stats
13.11.14čtvrtek19:24PRI-NCHEMIE PRŤKOVÉ  1:6stats
13.11.14čtvrtek20:17PRI-NMIX AND MATCH FC ATLETO PRAHA  5:5stats
13.11.14čtvrtek21:10PRI-NDIJAS FC RASTA  3:2stats
2014 II. divize - východ
1.kolo
15.04.14úterý16:45PRI-NLASTAVICE NAFTAŘI  -:-zápis k utkání
15.04.14úterý17:38PRI-NALIATEL CONNECTORS RUCANOR TEAM  6:3stats
15.04.14úterý18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B LENOVO SUPER DOERS  3:2stats
15.04.14úterý19:24PRI-NFC STAKO ARESBULL  4:6stats
15.04.14úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL FC GHETO  3:2stats
15.04.14úterý21:10PRI-NFC KEBOURY AS BENCHWARMERS  4:0stats
2.kolo
22.04.14úterý16:45PRI-NLENOVO SUPER DOERS LASTAVICE  -:-zápis k utkání
22.04.14úterý17:38PRI-NNAFTAŘI FC KEBOURY  4:2stats
22.04.14úterý18:31PRI-NFC GHETO ALIATEL CONNECTORS  6:3stats
22.04.14úterý19:24PRI-NFC STAKO KAMIKADZE XXL  8:13stats
22.04.14úterý20:17PRI-NARESBULL AS BENCHWARMERS  6:5stats
22.04.14úterý21:10PRI-NRUCANOR TEAM FK OBLÍŽEK B  4:3stats
3.kolo
29.04.14úterý16:45PRI-NLASTAVICE RUCANOR TEAM  -:-zápis k utkání
29.04.14úterý17:38PRI-NAS BENCHWARMERS NAFTAŘI  2:7stats
29.04.14úterý18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B FC GHETO  5:4stats
29.04.14úterý19:24PRI-NFC KEBOURY LENOVO SUPER DOERS  3:4stats
29.04.14úterý20:17PRI-NALIATEL CONNECTORS FC STAKO  2:3stats
29.04.14úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL ARESBULL  5:3stats
4.kolo
06.05.14úterý16:45PRI-NFC GHETO LASTAVICE  -:-zápis k utkání
06.05.14úterý17:38PRI-NFC STAKO FK OBLÍŽEK B  7:3stats
06.05.14úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS AS BENCHWARMERS  4:8stats
06.05.14úterý19:24PRI-NARESBULL NAFTAŘI  4:3stats
06.05.14úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM FC KEBOURY  3:3stats
06.05.14úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL ALIATEL CONNECTORS  8:2stats
5.kolo
13.05.14úterý16:45PRI-NLASTAVICE FC STAKO  -:-zápis k utkání
13.05.14úterý17:38PRI-NFC KEBOURY FC GHETO  5:11stats
13.05.14úterý18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B KAMIKADZE XXL  2:7stats
13.05.14úterý19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS ARESBULL  3:2stats
13.05.14úterý20:17PRI-NAS BENCHWARMERS RUCANOR TEAM  5:1stats
13.05.14úterý21:10PRI-NNAFTAŘI LENOVO SUPER DOERS  3:6stats
6.kolo
20.05.14úterý16:45PRI-NKAMIKADZE XXL LASTAVICE  -:-zápis k utkání
20.05.14úterý17:38PRI-NARESBULL LENOVO SUPER DOERS  3:9stats
20.05.14úterý18:31PRI-NFC GHETO AS BENCHWARMERS 12:0stats
20.05.14úterý19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS FK OBLÍŽEK B  4:1stats
20.05.14úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM NAFTAŘI  6:4stats
20.05.14úterý21:10PRI-NFC STAKO FC KEBOURY  3:4stats
7.kolo
27.05.14úterý16:45PRI-NLASTAVICE ALIATEL CONNECTORS  -:-zápis k utkání
27.05.14úterý17:38PRI-NNAFTAŘI FC GHETO  5:16stats
27.05.14úterý18:31PRI-NFC KEBOURY KAMIKADZE XXL  1:3stats
27.05.14úterý19:24PRI-NAS BENCHWARMERS FC STAKO  1:6stats
27.05.14úterý20:17PRI-NFK OBLÍŽEK B ARESBULL  3:4stats
27.05.14úterý21:10PRI-NLENOVO SUPER DOERS RUCANOR TEAM  5:2stats
8.kolo
03.06.14úterý16:45PRI-NFK OBLÍŽEK B LASTAVICE  -:-zápis k utkání
03.06.14úterý17:38PRI-NARESBULL RUCANOR TEAM  7:2stats
03.06.14úterý18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS FC KEBOURY  3:1stats
03.06.14úterý19:24PRI-NFC STAKO NAFTAŘI  6:6stats
03.06.14úterý20:17PRI-NFC GHETO LENOVO SUPER DOERS  9:3stats
03.06.14úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL AS BENCHWARMERS  6:1stats
9.kolo
10.06.14úterý16:45PRI-NLASTAVICE ARESBULL  -:-zápis k utkání
10.06.14úterý17:38PRI-NAS BENCHWARMERS ALIATEL CONNECTORS  1:12stats
10.06.14úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC STAKO  2:7stats
10.06.14úterý19:24PRI-NRUCANOR TEAM FC GHETO  5:7stats
10.06.14úterý20:17PRI-NNAFTAŘI KAMIKADZE XXL  3:14stats
10.06.14úterý21:10PRI-NFC KEBOURY FK OBLÍŽEK B  3:3stats
10.kolo
17.06.14úterý16:45PRI-NLASTAVICE FC KEBOURY  -:-zápis k utkání
17.06.14úterý17:38PRI-NARESBULL FC GHETO  6:9stats
17.06.14úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL LENOVO SUPER DOERS 10:0stats
17.06.14úterý19:24PRI-NFC STAKO RUCANOR TEAM  9:3stats
17.06.14úterý20:17PRI-NFK OBLÍŽEK B AS BENCHWARMERS  3:2stats
17.06.14úterý21:10PRI-NALIATEL CONNECTORS NAFTAŘI  7:1stats
11.kolo
24.06.14úterý16:45PRI-NAS BENCHWARMERS LASTAVICE  -:-zápis k utkání
24.06.14úterý17:38PRI-NRUCANOR TEAM KAMIKADZE XXL  2:10stats
24.06.14úterý18:31PRI-NNAFTAŘI FK OBLÍŽEK B  6:8stats
24.06.14úterý19:24PRI-NFC KEBOURY ARESBULL  4:5stats
24.06.14úterý20:17PRI-NLENOVO SUPER DOERS ALIATEL CONNECTORS  4:5stats
24.06.14úterý21:10PRI-NFC GHETO FC STAKO  6:3stats
12.kolo
02.09.14úterý17:38PRI-NRUCANOR TEAM ALIATEL CONNECTORS  4:10stats
02.09.14úterý18:31PRI-KLENOVO SUPER DOERS FK OBLÍŽEK B  5:2stats
02.09.14úterý19:24PRI-NARESBULL FC STAKO  5:0 (kont.)stats
02.09.14úterý20:17PRI-NFC GHETO KAMIKADZE XXL 15:3stats
02.09.14úterý21:10PRI-NAS BENCHWARMERS FC KEBOURY  1:5stats
15.10.14středa17:30PRI-KNAFTAŘI LASTAVICE  8:3stats
13.kolo
09.09.14úterý16:45PRI-NFC KEBOURY NAFTAŘI  7:2stats
09.09.14úterý17:38PRI-NLASTAVICE LENOVO SUPER DOERS  8:6stats
09.09.14úterý18:31PRI-KALIATEL CONNECTORS FC GHETO  5:3stats
09.09.14úterý19:24PRI-NKAMIKADZE XXL FC STAKO  6:9stats
09.09.14úterý20:17PRI-NAS BENCHWARMERS ARESBULL  0:9stats
09.09.14úterý21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B RUCANOR TEAM  3:5stats
14.kolo
16.09.14úterý16:45PRI-NFC GHETO FK OBLÍŽEK B  7:3stats
16.09.14úterý17:38PRI-NNAFTAŘI AS BENCHWARMERS  9:0stats
16.09.14úterý18:31PRI-NRUCANOR TEAM LASTAVICE  4:8stats
16.09.14úterý19:24PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC KEBOURY  1:4stats
16.09.14úterý20:17PRI-KFC STAKO ALIATEL CONNECTORS  6:6stats
16.09.14úterý21:10PRI-NARESBULL KAMIKADZE XXL  4:4stats
15.kolo
23.09.14úterý16:45PRI-NAS BENCHWARMERS LENOVO SUPER DOERS  1:7stats
23.09.14úterý17:38PRI-NFK OBLÍŽEK B FC STAKO  5:7stats
23.09.14úterý18:31PRI-NLASTAVICE FC GHETO  6:7stats
23.09.14úterý19:24PRI-NNAFTAŘI ARESBULL  7:3stats
23.09.14úterý20:17PRI-NFC KEBOURY RUCANOR TEAM  4:3stats
23.09.14úterý21:10PRI-NALIATEL CONNECTORS KAMIKADZE XXL  6:2stats
16.kolo
30.09.14úterý16:45PRI-NFC STAKO LASTAVICE 11:2stats
30.09.14úterý17:38PRI-NFC GHETO FC KEBOURY  5:8stats
30.09.14úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL FK OBLÍŽEK B  3:2stats
30.09.14úterý19:24PRI-NARESBULL ALIATEL CONNECTORS  2:6stats
30.09.14úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM AS BENCHWARMERS  5:4stats
30.09.14úterý21:10PRI-NLENOVO SUPER DOERS NAFTAŘI  9:3stats
17.kolo
07.10.14úterý16:45PRI-NFK OBLÍŽEK B ALIATEL CONNECTORS  4:2stats
07.10.14úterý17:38PRI-NLENOVO SUPER DOERS ARESBULL  2:9stats
07.10.14úterý18:31PRI-NAS BENCHWARMERS FC GHETO  4:7stats
07.10.14úterý19:24PRI-NLASTAVICE KAMIKADZE XXL  8:5stats
07.10.14úterý20:17PRI-NNAFTAŘI RUCANOR TEAM  3:5stats
07.10.14úterý21:10PRI-NFC KEBOURY FC STAKO  4:7stats
18.kolo
14.10.14úterý16:45PRI-NKAMIKADZE XXL FC KEBOURY  3:3stats
14.10.14úterý17:38PRI-NFC GHETO NAFTAŘI  0:5 (kont.)stats
14.10.14úterý18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS LASTAVICE  3:4stats
14.10.14úterý19:24PRI-NFC STAKO AS BENCHWARMERS  8:5stats
14.10.14úterý20:17PRI-NARESBULL FK OBLÍŽEK B  5:3stats
14.10.14úterý21:10PRI-NRUCANOR TEAM LENOVO SUPER DOERS  3:5stats
19.kolo
21.10.14úterý16:45PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC GHETO 12:11stats
21.10.14úterý17:38PRI-NRUCANOR TEAM ARESBULL  4:4stats
21.10.14úterý18:31PRI-NFC KEBOURY ALIATEL CONNECTORS  2:6stats
21.10.14úterý19:24PRI-NNAFTAŘI FC STAKO  3:5stats
21.10.14úterý20:17PRI-NLASTAVICE FK OBLÍŽEK B  5:2stats
21.10.14úterý21:10PRI-NAS BENCHWARMERS KAMIKADZE XXL  9:3stats
20.kolo
28.10.14úterý16:45PRI-NARESBULL LASTAVICE  4:4stats
28.10.14úterý17:38PRI-NALIATEL CONNECTORS AS BENCHWARMERS  2:4stats
28.10.14úterý18:31PRI-NFC STAKO LENOVO SUPER DOERS  7:2stats
28.10.14úterý19:24PRI-NFC GHETO RUCANOR TEAM  8:5stats
28.10.14úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL NAFTAŘI  9:14stats
28.10.14úterý21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B FC KEBOURY  3:1stats
21.kolo
04.11.14úterý16:45PRI-NRUCANOR TEAM FC STAKO  7:7stats
04.11.14úterý17:38PRI-NFC GHETO ARESBULL  4:5stats
04.11.14úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS KAMIKADZE XXL  7:6stats
04.11.14úterý19:24PRI-NFC KEBOURY LASTAVICE  7:4stats
04.11.14úterý20:17PRI-NAS BENCHWARMERS FK OBLÍŽEK B  0:9stats
04.11.14úterý21:10PRI-NNAFTAŘI ALIATEL CONNECTORS  0:9stats
22.kolo
11.11.14úterý16:45PRI-NKAMIKADZE XXL RUCANOR TEAM  5:10stats
11.11.14úterý17:38PRI-NFC STAKO FC GHETO 10:10stats
11.11.14úterý18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B NAFTAŘI  3:4stats
11.11.14úterý19:24PRI-NARESBULL FC KEBOURY  5:0 (kont.)stats
11.11.14úterý20:17PRI-NALIATEL CONNECTORS LENOVO SUPER DOERS  3:6stats
11.11.14úterý21:10PRI-NLASTAVICE AS BENCHWARMERS  6:2stats
2014 II. divize - západ
1.kolo
16.04.14středa16:45AC ZLATÝ TYGR Volný tým #1 volno
16.04.14středa17:38PRI-NPRAGUE ZOOMEN OTROKÁŘI  2:4stats
16.04.14středa18:31PRI-NBLITZKRIEG KULATEEMO  3:2stats
16.04.14středa19:24PRI-N1.FC JIP 1.FC VRŠOVICE  3:7stats
16.04.14středa20:17PRI-NPANŤÁCI DATIS 15:1stats
16.04.14středa21:10PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK RISAEDLU BUKAKE  5:0stats
2.kolo
23.04.14středa16:45Volný tým #1PRAGUE ZOOMEN  volno
23.04.14středa17:38PRI-NKULATEEMO 1.FC JIP  6:3stats
23.04.14středa18:31PRI-N1.FC VRŠOVICE 1.FC ZLOMKOTNÍK  6:1stats
23.04.14středa19:24PRI-NPANŤÁCI AC ZLATÝ TYGR  5:0stats
23.04.14středa20:17PRI-NDATIS RISAEDLU BUKAKE  7:2stats
23.04.14středa21:10PRI-NOTROKÁŘI BLITZKRIEG  1:3stats
3.kolo
30.04.14středa16:45BLITZKRIEG Volný tým #1 volno
30.04.14středa17:38PRI-NRISAEDLU BUKAKE 1.FC VRŠOVICE  1:7stats
30.04.14středa18:31PRI-N1.FC JIP OTROKÁŘI  3:6stats
30.04.14středa19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK KULATEEMO  2:7stats
30.04.14středa20:17PRI-NPRAGUE ZOOMEN PANŤÁCI  5:12stats
30.04.14středa21:10PRI-NAC ZLATÝ TYGR DATIS  2:2stats
4.kolo
07.05.14středa16:45Volný tým #11.FC JIP  volno
07.05.14středa17:38PRI-NPANŤÁCI BLITZKRIEG 12:2stats
07.05.14středa18:31PRI-NKULATEEMO RISAEDLU BUKAKE  6:1stats
07.05.14středa19:24PRI-NDATIS 1.FC VRŠOVICE  2:4stats
07.05.14středa20:17PRI-NOTROKÁŘI 1.FC ZLOMKOTNÍK  7:4stats
07.05.14středa21:10PRI-NAC ZLATÝ TYGR PRAGUE ZOOMEN  4:2stats
5.kolo
14.05.14středa16:451.FC ZLOMKOTNÍK Volný tým #1 volno
14.05.14středa17:38PRI-NRISAEDLU BUKAKE OTROKÁŘI  2:5stats
14.05.14středa18:31PRI-NBLITZKRIEG AC ZLATÝ TYGR  3:4stats
14.05.14středa19:24PRI-NPRAGUE ZOOMEN DATIS  4:4stats
14.05.14středa20:17PRI-N1.FC JIP PANŤÁCI  2:17stats
14.05.14středa21:10PRI-N1.FC VRŠOVICE KULATEEMO  5:2stats
6.kolo
21.05.14středa16:45Volný tým #1RISAEDLU BUKAKE  volno
21.05.14středa17:38PRI-NAC ZLATÝ TYGR 1.FC JIP  7:0stats
21.05.14středa18:31PRI-NDATIS KULATEEMO  5:2stats
21.05.14středa19:24PRI-NPRAGUE ZOOMEN BLITZKRIEG  1:1stats
21.05.14středa20:17PRI-NOTROKÁŘI 1.FC VRŠOVICE  3:3stats
21.05.14středa21:10PRI-NPANŤÁCI 1.FC ZLOMKOTNÍK 13:3stats
7.kolo
28.05.14středa16:451.FC VRŠOVICE Volný tým #1 volno
28.05.14středa17:38PRI-N1.FC JIP PRAGUE ZOOMEN  1:8stats
28.05.14středa18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK AC ZLATÝ TYGR  3:5stats
28.05.14středa19:24PRI-NRISAEDLU BUKAKE PANŤÁCI  1:7stats
28.05.14středa20:17PRI-NBLITZKRIEG DATIS  4:4stats
28.05.14středa21:10PRI-NKULATEEMO OTROKÁŘI  5:4stats
8.kolo
04.06.14středa16:45Volný tým #1KULATEEMO  volno
04.06.14středa17:38PRI-NDATIS OTROKÁŘI  2:7stats
04.06.14středa18:31PRI-NPRAGUE ZOOMEN 1.FC ZLOMKOTNÍK  1:4stats
04.06.14středa19:24PRI-NBLITZKRIEG 1.FC JIP  6:3stats
04.06.14středa20:17PRI-NPANŤÁCI 1.FC VRŠOVICE  7:0stats
04.06.14středa21:10PRI-NAC ZLATÝ TYGR RISAEDLU BUKAKE  5:3stats
9.kolo
11.06.14středa16:45OTROKÁŘI Volný tým #1 volno
11.06.14středa17:38PRI-NRISAEDLU BUKAKE PRAGUE ZOOMEN  1:3stats
11.06.14středa18:31PRI-NKULATEEMO PANŤÁCI  3:9stats
11.06.14středa19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK BLITZKRIEG  2:4stats
11.06.14středa20:17PRI-N1.FC VRŠOVICE AC ZLATÝ TYGR  0:4stats
11.06.14středa21:10PRI-N1.FC JIP DATIS  5:7stats
10.kolo
18.06.14středa16:45DATIS Volný tým #1 volno
18.06.14středa17:38PRI-NAC ZLATÝ TYGR KULATEEMO  4:6stats
18.06.14středa18:31PRI-N1.FC JIP 1.FC ZLOMKOTNÍK  5:2stats
18.06.14středa19:24PRI-NPANŤÁCI OTROKÁŘI  9:2stats
18.06.14středa20:17PRI-NBLITZKRIEG RISAEDLU BUKAKE  3:1stats
18.06.14středa21:10PRI-NPRAGUE ZOOMEN 1.FC VRŠOVICE  3:3stats
11.kolo
25.06.14středa16:45Volný tým #1PANŤÁCI  volno
25.06.14středa17:38PRI-NOTROKÁŘI AC ZLATÝ TYGR  2:0stats
25.06.14středa18:31PRI-N1.FC VRŠOVICE BLITZKRIEG  4:2stats
25.06.14středa19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK DATIS  3:9stats
25.06.14středa20:17PRI-NKULATEEMO PRAGUE ZOOMEN  8:9stats
25.06.14středa21:10PRI-NRISAEDLU BUKAKE 1.FC JIP  5:0stats
12.kolo
03.09.14středa16:45Volný tým #1AC ZLATÝ TYGR  volno
03.09.14středa17:38PRI-NOTROKÁŘI PRAGUE ZOOMEN  6:6stats
03.09.14středa18:31PRI-NKULATEEMO BLITZKRIEG  2:2stats
03.09.14středa19:24PRI-N1.FC VRŠOVICE 1.FC JIP  3:3stats
03.09.14středa20:17PRI-NDATIS PANŤÁCI  3:7stats
03.09.14středa21:10PRI-NRISAEDLU BUKAKE 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:5stats
13.kolo
10.09.14středa16:45PRAGUE ZOOMEN Volný tým #1 volno
10.09.14středa17:38PRI-N1.FC JIP KULATEEMO  4:6stats
10.09.14středa18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK 1.FC VRŠOVICE  3:1stats
10.09.14středa19:24PRI-NAC ZLATÝ TYGR PANŤÁCI  2:5stats
10.09.14středa20:17PRI-NRISAEDLU BUKAKE DATIS  0:10stats
10.09.14středa21:10PRI-NBLITZKRIEG OTROKÁŘI  3:7stats
14.kolo
17.09.14středa16:45Volný tým #1BLITZKRIEG  volno
17.09.14středa17:38PRI-N1.FC VRŠOVICE RISAEDLU BUKAKE 14:0stats
17.09.14středa18:31PRI-NOTROKÁŘI 1.FC JIP  3:1stats
17.09.14středa19:24PRI-NKULATEEMO 1.FC ZLOMKOTNÍK  7:3stats
17.09.14středa20:17PRI-NPANŤÁCI PRAGUE ZOOMEN  2:7stats
17.09.14středa21:10PRI-NDATIS AC ZLATÝ TYGR  2:2stats
15.kolo
24.09.14středa16:451.FC JIP Volný tým #1 volno
24.09.14středa17:38PRI-NBLITZKRIEG PANŤÁCI  0:22stats
24.09.14středa18:31PRI-NRISAEDLU BUKAKE KULATEEMO  0:10stats
24.09.14středa19:24PRI-N1.FC VRŠOVICE DATIS  3:2stats
24.09.14středa20:17PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK OTROKÁŘI  7:5stats
24.09.14středa21:10PRI-NPRAGUE ZOOMEN AC ZLATÝ TYGR  1:2stats
16.kolo
01.10.14středa16:45Volný tým #11.FC ZLOMKOTNÍK  volno
01.10.14středa17:38PRI-NOTROKÁŘI RISAEDLU BUKAKE  2:1stats
01.10.14středa18:31PRI-NAC ZLATÝ TYGR BLITZKRIEG  0:0stats
01.10.14středa19:24PRI-NDATIS PRAGUE ZOOMEN  4:2stats
01.10.14středa20:17PRI-NPANŤÁCI 1.FC JIP  7:0stats
01.10.14středa21:10PRI-NKULATEEMO 1.FC VRŠOVICE  4:1stats
17.kolo
08.10.14středa16:45RISAEDLU BUKAKE Volný tým #1 volno
08.10.14středa17:38PRI-N1.FC JIP AC ZLATÝ TYGR  4:4stats
08.10.14středa18:31PRI-NKULATEEMO DATIS  5:3stats
08.10.14středa19:24PRI-NBLITZKRIEG PRAGUE ZOOMEN  0:2stats
08.10.14středa20:17PRI-N1.FC VRŠOVICE OTROKÁŘI  4:2stats
08.10.14středa21:10PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK PANŤÁCI  3:9stats
18.kolo
15.10.14středa16:45Volný tým #11.FC VRŠOVICE  volno
15.10.14středa17:38PRI-NPRAGUE ZOOMEN 1.FC JIP  7:1stats
15.10.14středa18:31PRI-NAC ZLATÝ TYGR 1.FC ZLOMKOTNÍK  5:4stats
15.10.14středa19:24PRI-NPANŤÁCI RISAEDLU BUKAKE 12:2stats
15.10.14středa20:17PRI-NDATIS BLITZKRIEG  7:3stats
15.10.14středa21:10PRI-NOTROKÁŘI KULATEEMO  4:5stats
19.kolo
22.10.14středa16:45KULATEEMO Volný tým #1 volno
22.10.14středa17:38PRI-NOTROKÁŘI DATIS  3:4stats
22.10.14středa18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK PRAGUE ZOOMEN  2:6stats
22.10.14středa19:24PRI-N1.FC JIP BLITZKRIEG  4:1stats
22.10.14středa20:17PRI-N1.FC VRŠOVICE PANŤÁCI  2:5stats
22.10.14středa21:10PRI-NRISAEDLU BUKAKE AC ZLATÝ TYGR  1:7stats
20.kolo
29.10.14středa16:45Volný tým #1OTROKÁŘI  volno
29.10.14středa17:38PRI-NPRAGUE ZOOMEN RISAEDLU BUKAKE 11:3stats
29.10.14středa18:31PRI-NPANŤÁCI KULATEEMO  8:6stats
29.10.14středa19:24PRI-NBLITZKRIEG 1.FC ZLOMKOTNÍK  5:3stats
29.10.14středa20:17PRI-NAC ZLATÝ TYGR 1.FC VRŠOVICE  3:1stats
29.10.14středa21:10PRI-NDATIS 1.FC JIP  1:2stats
21.kolo
05.11.14středa16:45Volný tým #1DATIS  volno
05.11.14středa17:38PRI-NKULATEEMO AC ZLATÝ TYGR  4:4stats
05.11.14středa18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK 1.FC JIP  5:6stats
05.11.14středa19:24PRI-NOTROKÁŘI PANŤÁCI  4:3stats
05.11.14středa20:17PRI-NRISAEDLU BUKAKE BLITZKRIEG  8:1stats
05.11.14středa21:10PRI-N1.FC VRŠOVICE PRAGUE ZOOMEN  0:3stats
22.kolo
12.11.14středa16:45PANŤÁCI Volný tým #1 volno
12.11.14středa17:38PRI-NAC ZLATÝ TYGR OTROKÁŘI  3:6stats
12.11.14středa18:31PRI-NBLITZKRIEG 1.FC VRŠOVICE  1:3stats
12.11.14středa19:24PRI-NDATIS 1.FC ZLOMKOTNÍK  7:7stats
12.11.14středa20:17PRI-NPRAGUE ZOOMEN KULATEEMO  0:3stats
12.11.14středa21:10PRI-N1.FC JIP RISAEDLU BUKAKE  3:0stats
2014 III. divize - sever
1.kolo
17.04.14čtvrtek18:31PRI-KCS PERMONÍK AMANTES  3:4stats
17.04.14čtvrtek19:24PRI-KFK BOTIČ ZÁVODNÍ RADA  6:6stats
17.04.14čtvrtek20:17PRI-KFK JOOKY MAJKOVI KAŠIČKY  4:4stats
17.04.14čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. FC VÝRON  4:4stats
2.kolo
24.04.14čtvrtek18:31PRI-KFC VÝRON FK JOOKY  5:1stats
24.04.14čtvrtek19:24PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY CS PERMONÍK  2:6stats
24.04.14čtvrtek20:17PRI-KFK BOTIČ WANNER ADAPT A.S.  6:3stats
24.04.14čtvrtek21:10PRI-KZÁVODNÍ RADA AMANTES  6:6stats
3.kolo
01.05.14čtvrtek18:31PRI-KWANNER ADAPT A.S. ZÁVODNÍ RADA  9:0stats
01.05.14čtvrtek19:24PRI-KAMANTES MAJKOVI KAŠIČKY  4:3stats
01.05.14čtvrtek20:17PRI-KCS PERMONÍK FC VÝRON  2:3stats
01.05.14čtvrtek21:10PRI-KFK JOOKY FK BOTIČ  2:2stats
4.kolo
08.05.14čtvrtek19:24PRI-KWANNER ADAPT A.S. FK JOOKY  0:5stats
08.05.14čtvrtek20:17PRI-KFK BOTIČ CS PERMONÍK  2:6stats
08.05.14čtvrtek21:10PRI-KZÁVODNÍ RADA MAJKOVI KAŠIČKY  8:5stats
22.05.14čtvrtek17:30PRI-KFC VÝRON AMANTES  3:6stats
5.kolo
15.05.14čtvrtek18:31PRI-KCS PERMONÍK WANNER ADAPT A.S.  4:1stats
15.05.14čtvrtek19:24PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY FC VÝRON  2:8stats
15.05.14čtvrtek20:17PRI-KFK JOOKY ZÁVODNÍ RADA  9:4stats
15.05.14čtvrtek21:10PRI-KAMANTES FK BOTIČ  2:5stats
6.kolo
22.05.14čtvrtek18:31PRI-KFK BOTIČ MAJKOVI KAŠIČKY  7:9stats
22.05.14čtvrtek19:24PRI-KZÁVODNÍ RADA FC VÝRON  8:3stats
22.05.14čtvrtek20:17PRI-KWANNER ADAPT A.S. AMANTES  7:12stats
22.05.14čtvrtek21:10PRI-KFK JOOKY CS PERMONÍK  1:3stats
7.kolo
29.05.14čtvrtek18:31PRI-KCS PERMONÍK ZÁVODNÍ RADA  7:5stats
29.05.14čtvrtek19:24PRI-KAMANTES FK JOOKY  5:4stats
29.05.14čtvrtek20:17PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY WANNER ADAPT A.S.  3:5stats
29.05.14čtvrtek21:10PRI-KFC VÝRON FK BOTIČ  3:3stats
8.kolo
05.06.14čtvrtek18:31PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY FK JOOKY  4:5stats
05.06.14čtvrtek19:24PRI-KZÁVODNÍ RADA FK BOTIČ  1:8stats
05.06.14čtvrtek20:17PRI-KAMANTES CS PERMONÍK  5:5stats
05.06.14čtvrtek21:10PRI-KFC VÝRON WANNER ADAPT A.S.  3:7stats
9.kolo
12.06.14čtvrtek18:31PRI-KFK JOOKY FC VÝRON  5:2stats
12.06.14čtvrtek19:24PRI-KCS PERMONÍK MAJKOVI KAŠIČKY  7:3stats
12.06.14čtvrtek20:17PRI-KWANNER ADAPT A.S. FK BOTIČ  9:7stats
12.06.14čtvrtek21:10PRI-KAMANTES ZÁVODNÍ RADA 10:5stats
10.kolo
19.06.14čtvrtek18:31PRI-KZÁVODNÍ RADA WANNER ADAPT A.S.  3:12stats
19.06.14čtvrtek19:24PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY AMANTES  2:8stats
19.06.14čtvrtek20:17PRI-KFC VÝRON CS PERMONÍK  2:2stats
19.06.14čtvrtek21:10PRI-KFK BOTIČ FK JOOKY  4:5stats
11.kolo
26.06.14čtvrtek18:31PRI-KAMANTES FC VÝRON  5:5stats
26.06.14čtvrtek19:24PRI-KFK JOOKY WANNER ADAPT A.S.  4:8stats
26.06.14čtvrtek20:17PRI-KCS PERMONÍK FK BOTIČ  3:3stats
26.06.14čtvrtek21:10PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY ZÁVODNÍ RADA  2:7stats
12.kolo
04.09.14čtvrtek18:31PRI-KFK BOTIČ AMANTES  4:5stats
04.09.14čtvrtek19:24PRI-KFC VÝRON MAJKOVI KAŠIČKY  3:3stats
04.09.14čtvrtek20:17PRI-KZÁVODNÍ RADA FK JOOKY  6:6stats
04.09.14čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. CS PERMONÍK  6:6stats
13.kolo
11.09.14čtvrtek18:31PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY FK BOTIČ  3:3stats
11.09.14čtvrtek19:24PRI-KFC VÝRON ZÁVODNÍ RADA 11:1stats
11.09.14čtvrtek20:17PRI-KAMANTES WANNER ADAPT A.S.  6:3stats
11.09.14čtvrtek21:10PRI-KCS PERMONÍK FK JOOKY  4:4stats
14.kolo
18.09.14čtvrtek18:31PRI-KZÁVODNÍ RADA CS PERMONÍK  4:9stats
18.09.14čtvrtek19:24PRI-KFK JOOKY AMANTES  6:4stats
18.09.14čtvrtek20:17PRI-KWANNER ADAPT A.S. MAJKOVI KAŠIČKY  4:1stats
18.09.14čtvrtek21:10PRI-KFK BOTIČ FC VÝRON  6:9stats
15.kolo
25.09.14čtvrtek18:31PRI-KFK JOOKY MAJKOVI KAŠIČKY  7:3stats
25.09.14čtvrtek19:24PRI-KFK BOTIČ ZÁVODNÍ RADA  7:3stats
25.09.14čtvrtek20:17PRI-KCS PERMONÍK AMANTES  3:3stats
25.09.14čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. FC VÝRON  4:5stats
16.kolo
02.10.14čtvrtek18:31PRI-KFC VÝRON FK JOOKY  3:2stats
02.10.14čtvrtek19:24PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY CS PERMONÍK  4:14stats
02.10.14čtvrtek20:17PRI-KFK BOTIČ WANNER ADAPT A.S. 13:2stats
02.10.14čtvrtek21:10PRI-KZÁVODNÍ RADA AMANTES  8:7stats
17.kolo
09.10.14čtvrtek18:31PRI-KWANNER ADAPT A.S. ZÁVODNÍ RADA 12:7stats
09.10.14čtvrtek19:24PRI-KAMANTES MAJKOVI KAŠIČKY  8:4stats
09.10.14čtvrtek20:17PRI-KCS PERMONÍK FC VÝRON  5:4stats
09.10.14čtvrtek21:10PRI-KFK JOOKY FK BOTIČ  2:4stats
18.kolo
16.10.14čtvrtek18:31PRI-KFC VÝRON AMANTES  4:2stats
16.10.14čtvrtek19:24PRI-KWANNER ADAPT A.S. FK JOOKY  1:3stats
16.10.14čtvrtek20:17PRI-KFK BOTIČ CS PERMONÍK  2:3stats
16.10.14čtvrtek21:10PRI-KZÁVODNÍ RADA MAJKOVI KAŠIČKY  7:4stats
19.kolo
23.10.14čtvrtek18:31PRI-KAMANTES FK BOTIČ  8:2stats
23.10.14čtvrtek19:24PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY FC VÝRON  5:5stats
23.10.14čtvrtek20:17PRI-KFK JOOKY ZÁVODNÍ RADA  9:5stats
23.10.14čtvrtek21:10PRI-KCS PERMONÍK WANNER ADAPT A.S.  4:4stats
20.kolo
30.10.14čtvrtek18:31PRI-KFK BOTIČ MAJKOVI KAŠIČKY  8:4stats
30.10.14čtvrtek19:24PRI-KZÁVODNÍ RADA FC VÝRON  7:12stats
30.10.14čtvrtek20:17PRI-KWANNER ADAPT A.S. AMANTES  1:4stats
30.10.14čtvrtek21:10PRI-KFK JOOKY CS PERMONÍK  2:4stats
21.kolo
06.11.14čtvrtek18:31PRI-KCS PERMONÍK ZÁVODNÍ RADA  9:3stats
06.11.14čtvrtek19:24PRI-KAMANTES FK JOOKY  4:3stats
06.11.14čtvrtek20:17PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY WANNER ADAPT A.S.  3:11stats
06.11.14čtvrtek21:10PRI-KFC VÝRON FK BOTIČ  5:6stats
22.kolo
13.11.14čtvrtek18:31PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY ZÁVODNÍ RADA  7:7stats
13.11.14čtvrtek19:24PRI-KFK BOTIČ WANNER ADAPT A.S.  7:3stats
13.11.14čtvrtek20:17PRI-KFK JOOKY FC VÝRON  4:5stats
13.11.14čtvrtek21:10PRI-KAMANTES CS PERMONÍK  7:2stats
2014 III. divize - východ
1.kolo
15.04.14úterý16:45ORGASTICO Volný tým #1 volno
15.04.14úterý17:38PRI-KFC ATLETO PRAHA B VZP LUFŤÁCI  9:3stats
15.04.14úterý18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY AC LIKVIDACE  2:3stats
15.04.14úterý19:24PRI-KROZJETEJ STROJ ARSENAL LETŇANY  4:5stats
15.04.14úterý20:17PRI-KFC ŠEBÁNEK FC MASHINA  2:5stats
15.04.14úterý21:10PRI-KFK BRUNNY EL DRAGON  7:5stats
2.kolo
22.04.14úterý16:45Volný tým #1FC ATLETO PRAHA B  volno
22.04.14úterý17:38PRI-KFC MASHINA UMĚLCI Z PRAHY  8:2stats
22.04.14úterý18:31PRI-KVZP LUFŤÁCI FC ŠEBÁNEK  1:9stats
22.04.14úterý19:24PRI-KFK BRUNNY ORGASTICO  8:4stats
22.04.14úterý20:17PRI-KAC LIKVIDACE ROZJETEJ STROJ  7:1stats
22.04.14úterý21:10PRI-KEL DRAGON ARSENAL LETŇANY  5:6stats
3.kolo
29.04.14úterý16:45FC ŠEBÁNEK Volný tým #1 volno
29.04.14úterý17:38PRI-KARSENAL LETŇANY AC LIKVIDACE  5:9stats
29.04.14úterý18:31PRI-KROZJETEJ STROJ FC MASHINA  5:6stats
29.04.14úterý19:24PRI-KFC ATLETO PRAHA B FK BRUNNY  6:4stats
29.04.14úterý20:17PRI-KUMĚLCI Z PRAHY VZP LUFŤÁCI  4:2stats
29.04.14úterý21:10PRI-KORGASTICO EL DRAGON  9:5stats
4.kolo
06.05.14úterý16:45Volný tým #1UMĚLCI Z PRAHY  volno
06.05.14úterý17:38PRI-KFK BRUNNY FC ŠEBÁNEK  8:3stats
06.05.14úterý18:31PRI-KFC MASHINA ARSENAL LETŇANY  6:5stats
06.05.14úterý19:24PRI-KVZP LUFŤÁCI ROZJETEJ STROJ  2:4stats
06.05.14úterý20:17PRI-KORGASTICO FC ATLETO PRAHA B  1:7stats
06.05.14úterý21:10PRI-KEL DRAGON AC LIKVIDACE  7:3stats
5.kolo
13.05.14úterý16:45ROZJETEJ STROJ Volný tým #1 volno
13.05.14úterý17:38PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FK BRUNNY  6:8stats
13.05.14úterý18:31PRI-KAC LIKVIDACE FC MASHINA  5:5stats
13.05.14úterý19:24PRI-KFC ŠEBÁNEK ORGASTICO  3:2stats
13.05.14úterý20:17PRI-KARSENAL LETŇANY VZP LUFŤÁCI  3:9stats
13.05.14úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B EL DRAGON 10:3stats
6.kolo
20.05.14úterý16:45Volný tým #1ARSENAL LETŇANY  volno
20.05.14úterý17:38PRI-KVZP LUFŤÁCI AC LIKVIDACE  7:6stats
20.05.14úterý18:31PRI-KORGASTICO UMĚLCI Z PRAHY  1:6stats
20.05.14úterý19:24PRI-KFC ATLETO PRAHA B FC ŠEBÁNEK  9:4stats
20.05.14úterý20:17PRI-KFK BRUNNY ROZJETEJ STROJ 14:5stats
20.05.14úterý21:10PRI-KEL DRAGON FC MASHINA  6:6stats
7.kolo
27.05.14úterý16:45AC LIKVIDACE Volný tým #1 volno
27.05.14úterý17:38PRI-KROZJETEJ STROJ ORGASTICO  4:6stats
27.05.14úterý18:31PRI-KARSENAL LETŇANY FK BRUNNY  2:14stats
27.05.14úterý19:24PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC ATLETO PRAHA B  2:11stats
27.05.14úterý20:17PRI-KFC MASHINA VZP LUFŤÁCI  3:3stats
27.05.14úterý21:10PRI-KFC ŠEBÁNEK EL DRAGON  8:10stats
8.kolo
03.06.14úterý16:45Volný tým #1FC MASHINA  volno
03.06.14úterý17:38PRI-KORGASTICO ARSENAL LETŇANY  3:2stats
03.06.14úterý18:31PRI-KFC ATLETO PRAHA B ROZJETEJ STROJ 14:4stats
03.06.14úterý19:24PRI-KFC ŠEBÁNEK UMĚLCI Z PRAHY  6:3stats
03.06.14úterý20:17PRI-KFK BRUNNY AC LIKVIDACE  4:10stats
03.06.14úterý21:10PRI-KEL DRAGON VZP LUFŤÁCI  8:5stats
9.kolo
10.06.14úterý16:45VZP LUFŤÁCI Volný tým #1 volno
10.06.14úterý17:38PRI-KROZJETEJ STROJ FC ŠEBÁNEK  6:8stats
10.06.14úterý18:31PRI-KARSENAL LETŇANY FC ATLETO PRAHA B  3:11stats
10.06.14úterý19:24PRI-KFC MASHINA FK BRUNNY  2:6stats
10.06.14úterý20:17PRI-KAC LIKVIDACE ORGASTICO  4:1stats
10.06.14úterý21:10PRI-KUMĚLCI Z PRAHY EL DRAGON  8:8stats
10.kolo
17.06.14úterý16:45EL DRAGON Volný tým #1 volno
17.06.14úterý17:38PRI-KFC ATLETO PRAHA B AC LIKVIDACE  7:7stats
17.06.14úterý18:31PRI-KFK BRUNNY VZP LUFŤÁCI  6:9stats
17.06.14úterý19:24PRI-KORGASTICO FC MASHINA  3:5stats
17.06.14úterý20:17PRI-KFC ŠEBÁNEK ARSENAL LETŇANY  4:4stats
17.06.14úterý21:10PRI-KUMĚLCI Z PRAHY ROZJETEJ STROJ  5:1stats
11.kolo
24.06.14úterý16:45Volný tým #1FK BRUNNY  volno
24.06.14úterý17:38PRI-KAC LIKVIDACE FC ŠEBÁNEK  5:3stats
24.06.14úterý18:31PRI-KFC MASHINA FC ATLETO PRAHA B  3:6stats
24.06.14úterý19:24PRI-KVZP LUFŤÁCI ORGASTICO  4:5stats
24.06.14úterý20:17PRI-KARSENAL LETŇANY UMĚLCI Z PRAHY  2:4stats
24.06.14úterý21:10PRI-KROZJETEJ STROJ EL DRAGON  2:12stats
12.kolo
02.09.14úterý16:45Volný tým #1ORGASTICO  volno
02.09.14úterý17:38PRI-KVZP LUFŤÁCI FC ATLETO PRAHA B  3:5stats
02.09.14úterý18:31PRI-KAC LIKVIDACE UMĚLCI Z PRAHY  3:5stats
02.09.14úterý19:24PRI-KARSENAL LETŇANY ROZJETEJ STROJ  2:10stats
02.09.14úterý20:17PRI-KFC MASHINA FC ŠEBÁNEK  4:3stats
02.09.14úterý21:10PRI-KEL DRAGON FK BRUNNY  8:6stats
13.kolo
09.09.14úterý16:45FC ATLETO PRAHA B Volný tým #1 volno
09.09.14úterý17:38PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC MASHINA  4:4stats
09.09.14úterý18:31PRI-KFC ŠEBÁNEK VZP LUFŤÁCI  3:3stats
09.09.14úterý19:24PRI-KORGASTICO FK BRUNNY  6:4stats
09.09.14úterý20:17PRI-KROZJETEJ STROJ AC LIKVIDACE  3:0stats
09.09.14úterý21:10PRI-KARSENAL LETŇANY EL DRAGON  1:14stats
14.kolo
16.09.14úterý16:45Volný tým #1FC ŠEBÁNEK  volno
16.09.14úterý17:38PRI-KAC LIKVIDACE ARSENAL LETŇANY  7:4stats
16.09.14úterý18:31PRI-KFC MASHINA ROZJETEJ STROJ  7:6stats
16.09.14úterý19:24PRI-KFK BRUNNY FC ATLETO PRAHA B  3:6stats
16.09.14úterý20:17PRI-KVZP LUFŤÁCI UMĚLCI Z PRAHY  4:4stats
16.09.14úterý21:10PRI-KEL DRAGON ORGASTICO  5:4stats
15.kolo
23.09.14úterý16:45UMĚLCI Z PRAHY Volný tým #1 volno
23.09.14úterý17:38PRI-KFC ŠEBÁNEK FK BRUNNY  5:0stats
23.09.14úterý18:31PRI-KARSENAL LETŇANY FC MASHINA  0:7stats
23.09.14úterý19:24PRI-KROZJETEJ STROJ VZP LUFŤÁCI  4:4stats
23.09.14úterý20:17PRI-KFC ATLETO PRAHA B ORGASTICO  7:3stats
23.09.14úterý21:10PRI-KAC LIKVIDACE EL DRAGON  5:10stats
16.kolo
30.09.14úterý16:45Volný tým #1ROZJETEJ STROJ  volno
30.09.14úterý17:38PRI-KFK BRUNNY UMĚLCI Z PRAHY  8:6stats
30.09.14úterý18:31PRI-KFC MASHINA AC LIKVIDACE  1:9stats
30.09.14úterý19:24PRI-KORGASTICO FC ŠEBÁNEK  2:7stats
30.09.14úterý20:17PRI-KVZP LUFŤÁCI ARSENAL LETŇANY  5:0 (kont.)stats
30.09.14úterý21:10PRI-KEL DRAGON FC ATLETO PRAHA B  2:5stats
17.kolo
07.10.14úterý16:45ARSENAL LETŇANY Volný tým #1 volno
07.10.14úterý17:38PRI-KAC LIKVIDACE VZP LUFŤÁCI  0:1stats
07.10.14úterý18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY ORGASTICO  1:2stats
07.10.14úterý19:24PRI-KFC ŠEBÁNEK FC ATLETO PRAHA B  7:11stats
07.10.14úterý20:17PRI-KROZJETEJ STROJ FK BRUNNY  4:8stats
07.10.14úterý21:10PRI-KFC MASHINA EL DRAGON  3:6stats
18.kolo
14.10.14úterý16:45Volný tým #1AC LIKVIDACE  volno
14.10.14úterý17:38PRI-KORGASTICO ROZJETEJ STROJ  7:2stats
14.10.14úterý18:31PRI-KFK BRUNNY ARSENAL LETŇANY  6:1stats
14.10.14úterý19:24PRI-KFC ATLETO PRAHA B UMĚLCI Z PRAHY 13:5stats
14.10.14úterý20:17PRI-KVZP LUFŤÁCI FC MASHINA  7:6stats
14.10.14úterý21:10PRI-KEL DRAGON FC ŠEBÁNEK  3:4stats
19.kolo
21.10.14úterý16:45FC MASHINA Volný tým #1 volno
21.10.14úterý17:38PRI-KARSENAL LETŇANY ORGASTICO  2:11stats
21.10.14úterý18:31PRI-KROZJETEJ STROJ FC ATLETO PRAHA B  3:5stats
21.10.14úterý19:24PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC ŠEBÁNEK  2:4stats
21.10.14úterý20:17PRI-KAC LIKVIDACE FK BRUNNY 11:3stats
21.10.14úterý21:10PRI-KVZP LUFŤÁCI EL DRAGON  8:3stats
20.kolo
28.10.14úterý16:45Volný tým #1VZP LUFŤÁCI  volno
28.10.14úterý17:38PRI-KFC ŠEBÁNEK ROZJETEJ STROJ  7:9stats
28.10.14úterý18:31PRI-KFC ATLETO PRAHA B ARSENAL LETŇANY 11:5stats
28.10.14úterý19:24PRI-KFK BRUNNY FC MASHINA  3:4stats
28.10.14úterý20:17PRI-KORGASTICO AC LIKVIDACE  7:4stats
28.10.14úterý21:10PRI-KEL DRAGON UMĚLCI Z PRAHY  5:9stats
21.kolo
04.11.14úterý16:45Volný tým #1EL DRAGON  volno
04.11.14úterý17:38PRI-KAC LIKVIDACE FC ATLETO PRAHA B  5:6stats
04.11.14úterý18:31PRI-KVZP LUFŤÁCI FK BRUNNY  1:3stats
04.11.14úterý19:24PRI-KFC MASHINA ORGASTICO  4:3stats
04.11.14úterý20:17PRI-KARSENAL LETŇANY FC ŠEBÁNEK  3:12stats
04.11.14úterý21:10PRI-KROZJETEJ STROJ UMĚLCI Z PRAHY  3:8stats
22.kolo
11.11.14úterý16:45FK BRUNNY Volný tým #1 volno
11.11.14úterý17:38PRI-KFC ŠEBÁNEK AC LIKVIDACE  4:8stats
11.11.14úterý18:31PRI-KFC ATLETO PRAHA B FC MASHINA  5:1stats
11.11.14úterý19:24PRI-KORGASTICO VZP LUFŤÁCI  1:2stats
11.11.14úterý20:17PRI-KUMĚLCI Z PRAHY ARSENAL LETŇANY  4:1stats
11.11.14úterý21:10PRI-KEL DRAGON ROZJETEJ STROJ  5:4stats
2014 III. divize - západ
1.kolo
16.04.14středa18:31PRI-KSPORTING 2000 LOSERS OF UFTALAND 13:2stats
16.04.14středa19:24PRI-KRSC MODŘANY GALACTICOS  6:4stats
16.04.14středa20:17PRI-KLOPTOŠI REDRUM  8:1stats
16.04.14středa21:10PRI-KSK PATIČKA A.I.R. 1870 12:1stats
2.kolo
23.04.14středa18:31PRI-KA.I.R. 1870 LOPTOŠI  5:7stats
23.04.14středa19:24PRI-KREDRUM SPORTING 2000  0:7stats
23.04.14středa20:17PRI-KRSC MODŘANY SK PATIČKA  8:1stats
23.04.14středa21:10PRI-KGALACTICOS LOSERS OF UFTALAND  6:4stats
3.kolo
30.04.14středa18:31PRI-KSK PATIČKA GALACTICOS  4:3stats
30.04.14středa19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND REDRUM  4:1stats
30.04.14středa20:17PRI-KSPORTING 2000 A.I.R. 1870  5:5stats
30.04.14středa21:10PRI-KLOPTOŠI RSC MODŘANY  4:5stats
4.kolo
07.05.14středa18:31PRI-KA.I.R. 1870 LOSERS OF UFTALAND  3:2stats
07.05.14středa19:24PRI-KSK PATIČKA LOPTOŠI  4:3stats
07.05.14středa20:17PRI-KRSC MODŘANY SPORTING 2000 14:5stats
07.05.14středa21:10PRI-KGALACTICOS REDRUM  9:0stats
5.kolo
14.05.14středa18:31PRI-KSPORTING 2000 SK PATIČKA  5:3stats
14.05.14středa19:24PRI-KREDRUM A.I.R. 1870  4:7stats
14.05.14středa20:17PRI-KLOPTOŠI GALACTICOS  2:3stats
14.05.14středa21:10PRI-KLOSERS OF UFTALAND RSC MODŘANY  2:10stats
6.kolo
21.05.14středa18:31PRI-KRSC MODŘANY REDRUM 12:7stats
21.05.14středa19:24PRI-KGALACTICOS A.I.R. 1870  2:3stats
21.05.14středa20:17PRI-KSK PATIČKA LOSERS OF UFTALAND  7:4stats
21.05.14středa21:10PRI-KLOPTOŠI SPORTING 2000  9:4stats
7.kolo
28.05.14středa18:31PRI-KSPORTING 2000 GALACTICOS 10:5stats
28.05.14středa19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND LOPTOŠI  5:8stats
28.05.14středa20:17PRI-KREDRUM SK PATIČKA  2:5stats
28.05.14středa21:10PRI-KA.I.R. 1870 RSC MODŘANY  1:11stats
8.kolo
04.06.14středa18:31PRI-KREDRUM LOPTOŠI  6:10stats
04.06.14středa19:24PRI-KGALACTICOS RSC MODŘANY  4:7stats
04.06.14středa20:17PRI-KLOSERS OF UFTALAND SPORTING 2000  1:10stats
04.06.14středa21:10PRI-KA.I.R. 1870 SK PATIČKA  3:3stats
9.kolo
11.06.14středa18:31PRI-KLOPTOŠI A.I.R. 1870  7:4stats
11.06.14středa19:24PRI-KSPORTING 2000 REDRUM  5:4stats
11.06.14středa20:17PRI-KSK PATIČKA RSC MODŘANY  3:10stats
11.06.14středa21:10PRI-KLOSERS OF UFTALAND GALACTICOS  3:13stats
10.kolo
18.06.14středa18:31PRI-KGALACTICOS SK PATIČKA  4:5stats
18.06.14středa19:24PRI-KREDRUM LOSERS OF UFTALAND  4:10stats
18.06.14středa20:17PRI-KA.I.R. 1870 SPORTING 2000  2:6stats
18.06.14středa21:10PRI-KRSC MODŘANY LOPTOŠI 13:7stats
11.kolo
25.06.14středa18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND A.I.R. 1870  3:4stats
25.06.14středa19:24PRI-KLOPTOŠI SK PATIČKA  4:5stats
25.06.14středa20:17PRI-KSPORTING 2000 RSC MODŘANY 10:9stats
25.06.14středa21:10PRI-KREDRUM GALACTICOS  3:4stats
12.kolo
03.09.14středa18:31PRI-KRSC MODŘANY LOSERS OF UFTALAND  9:3stats
03.09.14středa19:24PRI-KA.I.R. 1870 REDRUM  2:2stats
03.09.14středa20:17PRI-KGALACTICOS LOPTOŠI  6:3stats
03.09.14středa21:10PRI-KSK PATIČKA SPORTING 2000  3:4stats
13.kolo
10.09.14středa18:31PRI-KREDRUM RSC MODŘANY  5:5stats
10.09.14středa19:24PRI-KA.I.R. 1870 GALACTICOS  5:2stats
10.09.14středa20:17PRI-KLOSERS OF UFTALAND SK PATIČKA  2:5stats
10.09.14středa21:10PRI-KSPORTING 2000 LOPTOŠI 11:4stats
14.kolo
17.09.14středa18:31PRI-KGALACTICOS SPORTING 2000  4:7stats
17.09.14středa19:24PRI-KLOPTOŠI LOSERS OF UFTALAND  9:5stats
17.09.14středa20:17PRI-KSK PATIČKA REDRUM  8:4stats
17.09.14středa21:10PRI-KRSC MODŘANY A.I.R. 1870 11:4stats
15.kolo
24.09.14středa18:31PRI-KLOPTOŠI REDRUM  9:2stats
24.09.14středa19:24PRI-KRSC MODŘANY GALACTICOS  4:10stats
24.09.14středa20:17PRI-KSPORTING 2000 LOSERS OF UFTALAND 11:3stats
24.09.14středa21:10PRI-KSK PATIČKA A.I.R. 1870  8:4stats
16.kolo
01.10.14středa18:31PRI-KA.I.R. 1870 LOPTOŠI  2:8stats
01.10.14středa19:24PRI-KREDRUM SPORTING 2000  2:3stats
01.10.14středa20:17PRI-KRSC MODŘANY SK PATIČKA  6:4stats
01.10.14středa21:10PRI-KGALACTICOS LOSERS OF UFTALAND  8:5stats
17.kolo
08.10.14středa18:31PRI-KSK PATIČKA GALACTICOS  6:2stats
08.10.14středa19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND REDRUM  7:8stats
08.10.14středa20:17PRI-KSPORTING 2000 A.I.R. 1870  8:2stats
08.10.14středa21:10PRI-KLOPTOŠI RSC MODŘANY  9:4stats
18.kolo
15.10.14středa18:31PRI-KA.I.R. 1870 LOSERS OF UFTALAND  9:5stats
15.10.14středa19:24PRI-KSK PATIČKA LOPTOŠI  4:5stats
15.10.14středa20:17PRI-KRSC MODŘANY SPORTING 2000  4:4stats
15.10.14středa21:10PRI-KGALACTICOS REDRUM  8:4stats
19.kolo
22.10.14středa18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND RSC MODŘANY  2:4stats
22.10.14středa19:24PRI-KREDRUM A.I.R. 1870  0:2stats
22.10.14středa20:17PRI-KLOPTOŠI GALACTICOS  7:4stats
22.10.14středa21:10PRI-KSPORTING 2000 SK PATIČKA  5:1stats
20.kolo
29.10.14středa18:31PRI-KRSC MODŘANY REDRUM  8:2stats
29.10.14středa19:24PRI-KGALACTICOS A.I.R. 1870  7:2stats
29.10.14středa20:17PRI-KSK PATIČKA LOSERS OF UFTALAND  6:1stats
29.10.14středa21:10PRI-KLOPTOŠI SPORTING 2000  8:6stats
21.kolo
05.11.14středa18:31PRI-KSPORTING 2000 GALACTICOS  6:6stats
05.11.14středa19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND LOPTOŠI  8:12stats
05.11.14středa20:17PRI-KREDRUM SK PATIČKA  3:20stats
05.11.14středa21:10PRI-KA.I.R. 1870 RSC MODŘANY  3:7stats
22.kolo
12.11.14středa18:31PRI-KREDRUM LOSERS OF UFTALAND  0:5 (kont.)stats
12.11.14středa19:24PRI-KA.I.R. 1870 GALACTICOS  3:2stats
12.11.14středa20:17PRI-KLOPTOŠI SK PATIČKA  6:11stats
12.11.14středa21:10PRI-KSPORTING 2000 RSC MODŘANY  7:6stats
2014 IV. divize - východ
1.kolo
15.04.14úterý17:38POLFC VINOHRADY KULTURA.CZ  8:1stats
15.04.14úterý18:31POLALEX KAMENNÝ TVÁŘE  0:3stats
15.04.14úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE 10°  5:9stats
15.04.14úterý20:17POLBOCCA LOS TRAFIKOS  2:4stats
15.04.14úterý21:10POLPANTEROS NEGROS SCIPIO S HELMET  1:6stats
15.05.14čtvrtek16:45POLSA9T DAFC  0:8stats
2.kolo
22.04.14úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE PERPETUUM NEMOBILE  3:5stats
22.04.14úterý17:38POLLOS TRAFIKOS ALEX  8:9stats
22.04.14úterý18:31POLKULTURA.CZ BOCCA  1:7stats
22.04.14úterý19:24POLPANTEROS NEGROS SA9T  1:9stats
22.04.14úterý20:17POLDAFC FC VINOHRADY  5:4stats
22.04.14úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 10°  1:5stats
3.kolo
29.04.14úterý16:45POLFC VINOHRADY PANTEROS NEGROS  7:1stats
29.04.14úterý17:38POLBOCCA DAFC  2:2stats
29.04.14úterý18:31POLPERPETUUM NEMOBILE LOS TRAFIKOS  3:2stats
29.04.14úterý19:24POL10° KAMENNÝ TVÁŘE  5:1stats
29.04.14úterý20:17POLALEX KULTURA.CZ  2:5stats
29.04.14úterý21:10POLSA9T SCIPIO S HELMET  6:2stats
4.kolo
06.05.14úterý16:45POLLOS TRAFIKOS 10°  9:5stats
06.05.14úterý17:38POLPANTEROS NEGROS BOCCA  0:13stats
06.05.14úterý18:31POLDAFC ALEX  6:5stats
06.05.14úterý19:24POLKULTURA.CZ PERPETUUM NEMOBILE  7:4stats
06.05.14úterý20:17POLSA9T FC VINOHRADY  1:8stats
06.05.14úterý21:10POLSCIPIO S HELMET KAMENNÝ TVÁŘE  4:2stats
5.kolo
13.05.14úterý16:45POLBOCCA SA9T  2:3stats
13.05.14úterý17:38POLALEX PANTEROS NEGROS  8:3stats
13.05.14úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE LOS TRAFIKOS  5:5stats
13.05.14úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE DAFC  4:6stats
13.05.14úterý20:17POL10° KULTURA.CZ  1:3stats
13.05.14úterý21:10POLFC VINOHRADY SCIPIO S HELMET  5:1stats
6.kolo
20.05.14úterý16:45POLKULTURA.CZ KAMENNÝ TVÁŘE  6:2stats
20.05.14úterý17:38POLDAFC 10°  4:1stats
20.05.14úterý18:31POLSA9T ALEX  3:7stats
20.05.14úterý19:24POLFC VINOHRADY BOCCA  4:2stats
20.05.14úterý20:17POLPANTEROS NEGROS PERPETUUM NEMOBILE  1:7stats
20.05.14úterý21:10POLSCIPIO S HELMET LOS TRAFIKOS  6:9stats
7.kolo
27.05.14úterý16:45POL10° PANTEROS NEGROS 12:0stats
27.05.14úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE SA9T  3:3stats
27.05.14úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE DAFC  6:5stats
27.05.14úterý19:24POLALEX FC VINOHRADY  4:3stats
27.05.14úterý20:17POLLOS TRAFIKOS KULTURA.CZ  5:5stats
27.05.14úterý21:10POLBOCCA SCIPIO S HELMET  4:1stats
8.kolo
03.06.14úterý16:45POLBOCCA ALEX  3:0stats
03.06.14úterý17:38POLSA9T 10°  3:6stats
03.06.14úterý18:31POLFC VINOHRADY PERPETUUM NEMOBILE  2:5stats
03.06.14úterý19:24POLDAFC LOS TRAFIKOS  5:1stats
03.06.14úterý20:17POLPANTEROS NEGROS KAMENNÝ TVÁŘE  0:4stats
03.06.14úterý21:10POLSCIPIO S HELMET KULTURA.CZ  3:4stats
9.kolo
10.06.14úterý16:45POLKULTURA.CZ DAFC  1:4stats
10.06.14úterý17:38POLLOS TRAFIKOS PANTEROS NEGROS  9:1stats
10.06.14úterý18:31POL10° FC VINOHRADY  2:8stats
10.06.14úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE BOCCA  7:1stats
10.06.14úterý20:17POLKAMENNÝ TVÁŘE SA9T  3:6stats
10.06.14úterý21:10POLALEX SCIPIO S HELMET  1:2stats
10.kolo
17.06.14úterý16:45POLFC VINOHRADY KAMENNÝ TVÁŘE  2:2stats
17.06.14úterý17:38POLALEX PERPETUUM NEMOBILE  4:6stats
17.06.14úterý18:31POLPANTEROS NEGROS KULTURA.CZ  1:7stats
17.06.14úterý19:24POLSA9T LOS TRAFIKOS  3:3stats
17.06.14úterý20:17POLBOCCA 10°  3:5stats
17.06.14úterý21:10POLSCIPIO S HELMET DAFC  4:2stats
11.kolo
24.06.14úterý16:45POLLOS TRAFIKOS FC VINOHRADY  2:13stats
24.06.14úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE BOCCA  5:3stats
24.06.14úterý18:31POLDAFC PANTEROS NEGROS  5:0stats
24.06.14úterý19:24POLKULTURA.CZ SA9T  3:8stats
24.06.14úterý20:17POL10° ALEX  2:1stats
24.06.14úterý21:10POLPERPETUUM NEMOBILE SCIPIO S HELMET  5:3stats
12.kolo
02.09.14úterý16:45POLDAFC SA9T  4:3stats
02.09.14úterý17:38POLKULTURA.CZ FC VINOHRADY  1:7stats
02.09.14úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE ALEX  1:2stats
02.09.14úterý19:24POL10° PERPETUUM NEMOBILE  3:1stats
02.09.14úterý20:17POLLOS TRAFIKOS BOCCA  1:4stats
02.09.14úterý21:10POLSCIPIO S HELMET PANTEROS NEGROS  6:1stats
13.kolo
09.09.14úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE KAMENNÝ TVÁŘE  3:3stats
09.09.14úterý17:38POLALEX LOS TRAFIKOS  3:5stats
09.09.14úterý18:31POLBOCCA KULTURA.CZ  2:0stats
09.09.14úterý19:24POLSA9T PANTEROS NEGROS 10:1stats
09.09.14úterý20:17POLFC VINOHRADY DAFC  4:4stats
09.09.14úterý21:10POL10° SCIPIO S HELMET  4:2stats
14.kolo
16.09.14úterý16:45POLPANTEROS NEGROS FC VINOHRADY  2:8stats
16.09.14úterý17:38POLDAFC BOCCA  3:2stats
16.09.14úterý18:31POLLOS TRAFIKOS PERPETUUM NEMOBILE  3:6stats
16.09.14úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE 10°  3:3stats
16.09.14úterý20:17POLKULTURA.CZ ALEX  4:2stats
16.09.14úterý21:10POLSCIPIO S HELMET SA9T  3:3stats
15.kolo
23.09.14úterý16:45POL10° LOS TRAFIKOS  5:3stats
23.09.14úterý17:38POLBOCCA PANTEROS NEGROS  7:1stats
23.09.14úterý18:31POLALEX DAFC  2:4stats
23.09.14úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE KULTURA.CZ  7:5stats
23.09.14úterý20:17POLFC VINOHRADY SA9T  4:4stats
23.09.14úterý21:10POLKAMENNÝ TVÁŘE SCIPIO S HELMET  2:1stats
16.kolo
30.09.14úterý16:45POLSA9T BOCCA  0:3stats
30.09.14úterý17:38POLPANTEROS NEGROS ALEX  1:6stats
30.09.14úterý18:31POLLOS TRAFIKOS KAMENNÝ TVÁŘE  4:1stats
30.09.14úterý19:24POLDAFC PERPETUUM NEMOBILE  8:5stats
30.09.14úterý20:17POLKULTURA.CZ 10°  3:5stats
30.09.14úterý21:10POLSCIPIO S HELMET FC VINOHRADY  1:5stats
17.kolo
07.10.14úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE KULTURA.CZ  2:2stats
07.10.14úterý17:38POL10° DAFC  3:3stats
07.10.14úterý18:31POLALEX SA9T  2:4stats
07.10.14úterý19:24POLBOCCA FC VINOHRADY  3:3stats
07.10.14úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE PANTEROS NEGROS 12:1stats
07.10.14úterý21:10POLLOS TRAFIKOS SCIPIO S HELMET  4:2stats
18.kolo
14.10.14úterý16:45POLPANTEROS NEGROS 10°  0:6stats
14.10.14úterý17:38POLSA9T PERPETUUM NEMOBILE  4:6stats
14.10.14úterý18:31POLDAFC KAMENNÝ TVÁŘE  2:3stats
14.10.14úterý19:24POLFC VINOHRADY ALEX  3:4stats
14.10.14úterý20:17POLKULTURA.CZ LOS TRAFIKOS  2:3stats
14.10.14úterý21:10POLSCIPIO S HELMET BOCCA  5:2stats
19.kolo
21.10.14úterý16:45POLALEX BOCCA  0:5 (kont.)stats
21.10.14úterý18:31POLPERPETUUM NEMOBILE FC VINOHRADY  5:3stats
21.10.14úterý19:24POLLOS TRAFIKOS DAFC  4:2stats
21.10.14úterý20:17POLKAMENNÝ TVÁŘE PANTEROS NEGROS 12:0stats
21.10.14úterý21:10POLKULTURA.CZ SCIPIO S HELMET  2:5stats
23.10.14čtvrtek16:45POL10° SA9T  9:3stats
20.kolo
28.10.14úterý16:45POLDAFC KULTURA.CZ  2:2stats
28.10.14úterý17:38POLPANTEROS NEGROS LOS TRAFIKOS  0:7stats
28.10.14úterý18:31POLFC VINOHRADY 10°  1:3stats
28.10.14úterý19:24POLBOCCA PERPETUUM NEMOBILE  2:0stats
28.10.14úterý20:17POLSA9T KAMENNÝ TVÁŘE  1:8stats
28.10.14úterý21:10POLSCIPIO S HELMET ALEX  5:2stats
21.kolo
04.11.14úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE FC VINOHRADY  2:1stats
04.11.14úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE ALEX  5:0 (kont.)stats
04.11.14úterý18:31POLKULTURA.CZ PANTEROS NEGROS  5:0stats
04.11.14úterý19:24POLLOS TRAFIKOS SA9T  3:6stats
04.11.14úterý20:17POL10° BOCCA  1:1stats
04.11.14úterý21:10POLDAFC SCIPIO S HELMET  4:1stats
22.kolo
11.11.14úterý16:45POLFC VINOHRADY LOS TRAFIKOS  3:3stats
11.11.14úterý17:38POLBOCCA KAMENNÝ TVÁŘE  4:5stats
11.11.14úterý18:31POLPANTEROS NEGROS DAFC  1:14stats
11.11.14úterý19:24POLSA9T KULTURA.CZ  3:1stats
11.11.14úterý20:17POLALEX 10°  2:2stats
11.11.14úterý21:10POLSCIPIO S HELMET PERPETUUM NEMOBILE  7:3stats
2014 IV. divize - západ
1.kolo
17.04.14čtvrtek16:451.FC KNAJPA Volný tým #1 volno
17.04.14čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS RELAX ŽIŽKOV  4:9stats
17.04.14čtvrtek18:31POLLOUŽE MAŽŇÁCI  0:4stats
17.04.14čtvrtek19:24POLPČZ AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  1:5stats
17.04.14čtvrtek20:17POLFURT HIGH DŘEVÁCI  2:1stats
17.04.14čtvrtek21:10POLMARIMEX TEAM FC PRAŽSKÝ RVÁČ  5:5stats
2.kolo
24.04.14čtvrtek16:45Volný tým #11.FC KUKABUS  volno
24.04.14čtvrtek17:38POLDŘEVÁCI LOUŽE  1:10stats
24.04.14čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV FURT HIGH  5:13stats
24.04.14čtvrtek19:24POLMARIMEX TEAM 1.FC KNAJPA  2:6stats
24.04.14čtvrtek20:17POLMAŽŇÁCI PČZ  3:1stats
24.04.14čtvrtek21:10POLFC PRAŽSKÝ RVÁČ AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  2:6stats
3.kolo
01.05.14čtvrtek16:45FURT HIGH Volný tým #1 volno
01.05.14čtvrtek17:38POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED MAŽŇÁCI  5:2stats
01.05.14čtvrtek18:31POLPČZ DŘEVÁCI  4:0stats
01.05.14čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS MARIMEX TEAM  6:7stats
01.05.14čtvrtek20:17POLLOUŽE RELAX ŽIŽKOV  5:3stats
01.05.14čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA FC PRAŽSKÝ RVÁČ  3:3stats
4.kolo
08.05.14čtvrtek16:45Volný tým #1LOUŽE  volno
08.05.14čtvrtek17:38POLMARIMEX TEAM FURT HIGH  2:9stats
08.05.14čtvrtek18:31POLDŘEVÁCI AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  2:7stats
08.05.14čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA 1.FC KUKABUS  5:6stats
08.05.14čtvrtek21:10POLFC PRAŽSKÝ RVÁČ MAŽŇÁCI  3:3stats
12.06.14čtvrtek16:45POLRELAX ŽIŽKOV PČZ  7:3stats
5.kolo
15.05.14čtvrtek16:45PČZ Volný tým #1 volno
15.05.14čtvrtek17:38POLLOUŽE MARIMEX TEAM  6:2stats
15.05.14čtvrtek18:31POLMAŽŇÁCI DŘEVÁCI  0:2stats
15.05.14čtvrtek19:24POLFURT HIGH 1.FC KNAJPA  3:3stats
15.05.14čtvrtek20:17POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED RELAX ŽIŽKOV  7:0stats
15.05.14čtvrtek21:10POL1.FC KUKABUS FC PRAŽSKÝ RVÁČ  5:4stats
6.kolo
22.05.14čtvrtek16:45Volný tým #1AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  volno
22.05.14čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV MAŽŇÁCI  5:5stats
22.05.14čtvrtek18:31POL1.FC KNAJPA LOUŽE  3:4stats
22.05.14čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS FURT HIGH  2:3stats
22.05.14čtvrtek20:17POLMARIMEX TEAM PČZ  4:9stats
22.05.14čtvrtek21:10POLFC PRAŽSKÝ RVÁČ DŘEVÁCI  7:1stats
7.kolo
29.05.14čtvrtek16:45MAŽŇÁCI Volný tým #1 volno
29.05.14čtvrtek17:38POLPČZ 1.FC KNAJPA  3:9stats
29.05.14čtvrtek18:31POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED MARIMEX TEAM  4:1stats
29.05.14čtvrtek19:24POLLOUŽE 1.FC KUKABUS  6:2stats
29.05.14čtvrtek20:17POLDŘEVÁCI RELAX ŽIŽKOV  0:5stats
29.05.14čtvrtek21:10POLFURT HIGH FC PRAŽSKÝ RVÁČ  8:4stats
8.kolo
05.06.14čtvrtek16:45Volný tým #1DŘEVÁCI  volno
05.06.14čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  7:5stats
05.06.14čtvrtek18:31POL1.FC KUKABUS PČZ  3:3stats
05.06.14čtvrtek19:24POLFURT HIGH LOUŽE  5:6stats
05.06.14čtvrtek20:17POLMARIMEX TEAM MAŽŇÁCI  4:3stats
05.06.14čtvrtek21:10POLFC PRAŽSKÝ RVÁČ RELAX ŽIŽKOV  5:6stats
9.kolo
12.06.14čtvrtek16:45RELAX ŽIŽKOV Volný tým #1 volno
12.06.14čtvrtek17:38POLPČZ FURT HIGH  2:6stats
12.06.14čtvrtek18:31POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 1.FC KUKABUS  3:3stats
12.06.14čtvrtek19:24POLDŘEVÁCI MARIMEX TEAM  7:3stats
12.06.14čtvrtek20:17POLMAŽŇÁCI 1.FC KNAJPA  3:4stats
12.06.14čtvrtek21:10POLLOUŽE FC PRAŽSKÝ RVÁČ 12:5stats
10.kolo
19.06.14čtvrtek16:45FC PRAŽSKÝ RVÁČ Volný tým #1 volno
19.06.14čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS MAŽŇÁCI  4:0stats
19.06.14čtvrtek18:31POLMARIMEX TEAM RELAX ŽIŽKOV  3:7stats
19.06.14čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA DŘEVÁCI 10:4stats
19.06.14čtvrtek20:17POLFURT HIGH AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  1:4stats
19.06.14čtvrtek21:10POLLOUŽE PČZ  2:9stats
11.kolo
26.06.14čtvrtek16:45Volný tým #1MARIMEX TEAM  volno
26.06.14čtvrtek17:38POLMAŽŇÁCI FURT HIGH  5:0stats
26.06.14čtvrtek18:31POLDŘEVÁCI 1.FC KUKABUS  1:5stats
26.06.14čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KNAJPA  1:13stats
26.06.14čtvrtek20:17POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED LOUŽE  5:0 (kont.)stats
26.06.14čtvrtek21:10POLPČZ FC PRAŽSKÝ RVÁČ  3:4stats
12.kolo
04.09.14čtvrtek16:45Volný tým #11.FC KNAJPA  volno
04.09.14čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KUKABUS  3:2stats
04.09.14čtvrtek18:31POLMAŽŇÁCI LOUŽE  5:5stats
04.09.14čtvrtek19:24POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED PČZ  5:3stats
04.09.14čtvrtek20:17POLDŘEVÁCI FURT HIGH  4:6stats
04.09.14čtvrtek21:10POLFC PRAŽSKÝ RVÁČ MARIMEX TEAM  2:5stats
13.kolo
11.09.14čtvrtek16:451.FC KUKABUS Volný tým #1 volno
11.09.14čtvrtek17:38POLLOUŽE DŘEVÁCI  4:4stats
11.09.14čtvrtek18:31POLFURT HIGH RELAX ŽIŽKOV  2:2stats
11.09.14čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA MARIMEX TEAM  7:4stats
11.09.14čtvrtek20:17POLPČZ MAŽŇÁCI  1:3stats
11.09.14čtvrtek21:10POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FC PRAŽSKÝ RVÁČ 10:2stats
14.kolo
18.09.14čtvrtek16:45Volný tým #1FURT HIGH  volno
18.09.14čtvrtek17:38POLMAŽŇÁCI AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  1:4stats
18.09.14čtvrtek18:31POLDŘEVÁCI PČZ  5:3stats
18.09.14čtvrtek19:24POLMARIMEX TEAM 1.FC KUKABUS  2:7stats
18.09.14čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV LOUŽE  3:2stats
18.09.14čtvrtek21:10POLFC PRAŽSKÝ RVÁČ 1.FC KNAJPA  5:5stats
15.kolo
25.09.14čtvrtek16:45LOUŽE Volný tým #1 volno
25.09.14čtvrtek17:38POLFURT HIGH MARIMEX TEAM  5:0 (kont.)stats
25.09.14čtvrtek18:31POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED DŘEVÁCI  6:2stats
25.09.14čtvrtek19:24POLPČZ RELAX ŽIŽKOV  2:3stats
25.09.14čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS 1.FC KNAJPA  3:4stats
25.09.14čtvrtek21:10POLMAŽŇÁCI FC PRAŽSKÝ RVÁČ  3:3stats
16.kolo
02.10.14čtvrtek16:45Volný tým #1PČZ  volno
02.10.14čtvrtek17:38POLMARIMEX TEAM LOUŽE  1:2stats
02.10.14čtvrtek18:31POLDŘEVÁCI MAŽŇÁCI  2:0stats
02.10.14čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA FURT HIGH  4:4stats
02.10.14čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  2:2stats
02.10.14čtvrtek21:10POLFC PRAŽSKÝ RVÁČ 1.FC KUKABUS  3:6stats
17.kolo
09.10.14čtvrtek16:45AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED Volný tým #1 volno
09.10.14čtvrtek17:38POLFURT HIGH 1.FC KUKABUS  3:3stats
09.10.14čtvrtek18:31POLLOUŽE 1.FC KNAJPA  2:12stats
09.10.14čtvrtek19:24POLMAŽŇÁCI RELAX ŽIŽKOV  1:1stats
09.10.14čtvrtek20:17POLPČZ MARIMEX TEAM  4:1stats
09.10.14čtvrtek21:10POLDŘEVÁCI FC PRAŽSKÝ RVÁČ  7:0stats
18.kolo
16.10.14čtvrtek16:45Volný tým #1MAŽŇÁCI  volno
16.10.14čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA PČZ 12:2stats
16.10.14čtvrtek18:31POLMARIMEX TEAM AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:5stats
16.10.14čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS LOUŽE  6:4stats
16.10.14čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV DŘEVÁCI  5:2stats
16.10.14čtvrtek21:10POLFC PRAŽSKÝ RVÁČ FURT HIGH  3:5stats
19.kolo
23.10.14čtvrtek16:45DŘEVÁCI Volný tým #1 volno
23.10.14čtvrtek17:38POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 1.FC KNAJPA  4:5stats
23.10.14čtvrtek18:31POLPČZ 1.FC KUKABUS  2:4stats
23.10.14čtvrtek19:24POLLOUŽE FURT HIGH  0:11stats
23.10.14čtvrtek20:17POLMAŽŇÁCI MARIMEX TEAM  5:0 (kont.)stats
23.10.14čtvrtek21:10POLRELAX ŽIŽKOV FC PRAŽSKÝ RVÁČ  2:5stats
20.kolo
30.10.14čtvrtek16:45Volný tým #1RELAX ŽIŽKOV  volno
30.10.14čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA MAŽŇÁCI  5:3stats
30.10.14čtvrtek18:31POL1.FC KUKABUS AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  1:6stats
30.10.14čtvrtek19:24POLMARIMEX TEAM DŘEVÁCI  3:9stats
30.10.14čtvrtek20:17POLFURT HIGH PČZ  6:1stats
30.10.14čtvrtek21:10POLFC PRAŽSKÝ RVÁČ LOUŽE  3:3stats
21.kolo
06.11.14čtvrtek16:45Volný tým #1FC PRAŽSKÝ RVÁČ  volno
06.11.14čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV MARIMEX TEAM  5:0 (kont.)stats
06.11.14čtvrtek18:31POLMAŽŇÁCI 1.FC KUKABUS  1:1stats
06.11.14čtvrtek19:24POLDŘEVÁCI 1.FC KNAJPA  1:5stats
06.11.14čtvrtek20:17POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FURT HIGH  3:3stats
06.11.14čtvrtek21:10POLPČZ LOUŽE  2:4stats
22.kolo
13.11.14čtvrtek16:45MARIMEX TEAM Volný tým #1 volno
13.11.14čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS DŘEVÁCI  7:2stats
13.11.14čtvrtek18:31POLFURT HIGH MAŽŇÁCI  4:4stats
13.11.14čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA RELAX ŽIŽKOV  6:3stats
13.11.14čtvrtek20:17POLLOUŽE AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  4:1stats
13.11.14čtvrtek21:10POLFC PRAŽSKÝ RVÁČ PČZ  6:1stats
2014 Zima
1.kolo
06.01.14pondělí21:00LOKPRŤKOVÉ FC ATLETO PRAHA 10:16stats
07.01.14úterý21:30LOKASUS COMMANDO UNYP MIGHTY BLAZERS  5:4stats
08.01.14středa21:00LOKTWIN reality, s.r.o. DAFC  6:2stats
09.01.14čtvrtek21:00LOKFC RATTAMAHATTA ZÁKOLANY  5:2stats
09.01.14čtvrtek21:55LOKUMĚLCI Z PRAHY UNYP AMAZING BLAZERS  5:4stats
2.kolo
13.01.14pondělí21:00LOKPRŤKOVÉ TWIN reality, s.r.o.  6:3stats
14.01.14úterý21:30LOKUNYP AMAZING BLAZERS ASUS COMMANDO  3:8stats
15.01.14středa21:00LOKFC ATLETO PRAHA ZÁKOLANY 16:2stats
16.01.14čtvrtek21:00LOKDAFC UMĚLCI Z PRAHY  4:5stats
16.01.14čtvrtek21:55LOKUNYP MIGHTY BLAZERS FC RATTAMAHATTA  6:4stats
3.kolo
20.01.14pondělí21:00LOKZÁKOLANY UNYP MIGHTY BLAZERS  2:13stats
21.01.14úterý21:30LOKASUS COMMANDO DAFC  9:2stats
22.01.14středa21:00LOKFC RATTAMAHATTA UNYP AMAZING BLAZERS  9:3stats
23.01.14čtvrtek21:00LOKUMĚLCI Z PRAHY PRŤKOVÉ  3:7stats
23.01.14čtvrtek21:55LOKTWIN reality, s.r.o. FC ATLETO PRAHA  7:7stats
4.kolo
27.01.14pondělí21:00LOKUNYP AMAZING BLAZERS ZÁKOLANY  9:3stats
28.01.14úterý21:30LOKPRŤKOVÉ ASUS COMMANDO 12:4stats
29.01.14středa21:00LOKFC ATLETO PRAHA UNYP MIGHTY BLAZERS  8:3stats
30.01.14čtvrtek21:00LOKTWIN reality, s.r.o. UMĚLCI Z PRAHY  2:3stats
30.01.14čtvrtek21:55LOKDAFC FC RATTAMAHATTA  1:8stats
5.kolo
03.02.14pondělí21:00LOKFC RATTAMAHATTA PRŤKOVÉ  2:5stats
04.02.14úterý21:30LOKASUS COMMANDO TWIN reality, s.r.o.  2:4stats
05.02.14středa21:00LOKZÁKOLANY DAFC  3:5stats
06.02.14čtvrtek21:00LOKUMĚLCI Z PRAHY FC ATLETO PRAHA  6:6stats
06.02.14čtvrtek21:55LOKUNYP MIGHTY BLAZERS UNYP AMAZING BLAZERS  K:K (kont. oba)stats
6.kolo
10.02.14pondělí21:00LOKFC ATLETO PRAHA UNYP AMAZING BLAZERS 11:3stats
11.02.14úterý21:30LOKDAFC UNYP MIGHTY BLAZERS  4:7stats
12.02.14středa21:00LOKTWIN reality, s.r.o. FC RATTAMAHATTA  1:10stats
13.02.14čtvrtek21:00LOKPRŤKOVÉ ZÁKOLANY 20:2stats
13.02.14čtvrtek21:55LOKUMĚLCI Z PRAHY ASUS COMMANDO  4:2stats
7.kolo
17.02.14pondělí21:00LOKUNYP AMAZING BLAZERS DAFC  5:6stats
18.02.14úterý21:30LOKASUS COMMANDO FC ATLETO PRAHA  3:9stats
19.02.14středa21:00LOKZÁKOLANY TWIN reality, s.r.o.  5:7stats
20.02.14čtvrtek21:00LOKFC RATTAMAHATTA UMĚLCI Z PRAHY  2:3stats
20.02.14čtvrtek21:55LOKUNYP MIGHTY BLAZERS PRŤKOVÉ  6:13stats
8.kolo
24.02.14pondělí21:00LOKTWIN reality, s.r.o. UNYP MIGHTY BLAZERS  5:0 (kont.)stats
25.02.14úterý21:30LOKASUS COMMANDO FC RATTAMAHATTA  3:1stats
26.02.14středa21:00LOKPRŤKOVÉ UNYP AMAZING BLAZERS  9:5stats
27.02.14čtvrtek21:00LOKFC ATLETO PRAHA DAFC 16:1stats
27.02.14čtvrtek21:55LOKUMĚLCI Z PRAHY ZÁKOLANY 11:3stats
9.kolo
03.03.14pondělí21:00LOKFC RATTAMAHATTA FC ATLETO PRAHA  2:6stats
04.03.14úterý21:30LOKZÁKOLANY ASUS COMMANDO  5:12stats
05.03.14středa21:00LOKDAFC PRŤKOVÉ  4:16stats
06.03.14čtvrtek21:00LOKUNYP MIGHTY BLAZERS UMĚLCI Z PRAHY  5:0 (kont.)stats
06.03.14čtvrtek21:55LOKUNYP AMAZING BLAZERS TWIN reality, s.r.o.  4:6stats
10.kolo
10.03.14pondělí21:00LOKUMĚLCI Z PRAHY FC ATLETO PRAHA  2:11stats
11.03.14úterý21:30LOKZÁKOLANY FC RATTAMAHATTA  2:11stats
12.03.14středa21:00LOKDAFC TWIN reality, s.r.o.  5:7stats
13.03.14čtvrtek21:00LOKASUS COMMANDO PRŤKOVÉ  3:12stats
13.03.14čtvrtek21:55LOKUNYP AMAZING BLAZERS UNYP MIGHTY BLAZERS  7:9stats
11.kolo
17.03.14pondělí21:00LOKFC ATLETO PRAHA ASUS COMMANDO  6:0stats
18.03.14úterý21:30LOKUNYP MIGHTY BLAZERS ZÁKOLANY  0:5 (kont.)stats
19.03.14středa21:00LOKFC RATTAMAHATTA UMĚLCI Z PRAHY  6:4stats
20.03.14čtvrtek21:00LOKTWIN reality, s.r.o. PRŤKOVÉ  8:9stats
20.03.14čtvrtek21:55LOKUNYP AMAZING BLAZERS DAFC  0:5 (kont.)stats
12.kolo
24.03.14pondělí21:00LOKTWIN reality, s.r.o. FC ATLETO PRAHA  2:8stats
25.03.14úterý21:30LOKUNYP AMAZING BLAZERS FC RATTAMAHATTA  K:K (kont. oba)stats
26.03.14středa21:00LOKASUS COMMANDO UNYP MIGHTY BLAZERS  2:4stats
27.03.14čtvrtek21:00LOKPRŤKOVÉ UMĚLCI Z PRAHY 12:3stats
27.03.14čtvrtek21:55LOKZÁKOLANY DAFC  5:8stats
13.kolo
31.03.14pondělí21:00LOKFC RATTAMAHATTA ASUS COMMANDO  4:1stats
01.04.14úterý21:30LOKDAFC UNYP MIGHTY BLAZERS  6:5stats
02.04.14středa21:00LOKUMĚLCI Z PRAHY TWIN reality, s.r.o.  4:5stats
03.04.14čtvrtek21:00LOKFC ATLETO PRAHA PRŤKOVÉ  6:7stats
03.04.14čtvrtek21:55LOKZÁKOLANY UNYP AMAZING BLAZERS  2:15stats

celkem zápasů: 1033