Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Narozeniny slaví

Kontakt

SÍDLO FIRMY
Adresa: Krkonošská 3, Praha 2, Vinohrady
Úřední hodiny: Po předchozí telefonické domluvě.

Pořadatel soutěže
Česlav Zyla
tel.: 602 160 755

Webmaster
Roman Janko

www.rjwebdesign.cz

Výpis utkání

celkem zápasů: 764

datum den čas hřiště domácí hosté skóre statszápis
2017 I. divize
1.kolo
20.04.17čtvrtek18:31PRI-N1.FC GARDA FC VLTAVÍN  -:-zápis k utkání
20.04.17čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES CHEMIE  5:7stats
20.04.17čtvrtek20:17PRI-NALIATEL CONNECTORS FC RASTA  5:3stats
20.04.17čtvrtek21:10PRI-NGUMÍDCI FC ATLETO PRAHA  3:6stats
2.kolo
27.04.17čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE ALIATEL CONNECTORS  3:4stats
27.04.17čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA GUMÍDCI  7:1stats
27.04.17čtvrtek20:17PRI-N1.FC GARDA SAVAGES  -:-zápis k utkání
27.04.17čtvrtek21:10PRI-NFC VLTAVÍN FC ATLETO PRAHA  4:5 (pen.)stats
3.kolo
04.05.17čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI CHEMIE  7:5stats
04.05.17čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES FC VLTAVÍN  4:1stats
04.05.17čtvrtek20:17PRI-NALIATEL CONNECTORS 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
04.05.17čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA FC RASTA  3:4 (pen.)stats
4.kolo
11.05.17čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES ALIATEL CONNECTORS  6:3stats
11.05.17čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN FC RASTA  7:3stats
11.05.17čtvrtek20:17PRI-N1.FC GARDA GUMÍDCI  -:-zápis k utkání
11.05.17čtvrtek21:10PRI-NCHEMIE FC ATLETO PRAHA  3:4stats
5.kolo
18.05.17čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI SAVAGES  6:12stats
18.05.17čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS FC VLTAVÍN  2:6stats
18.05.17čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA CHEMIE  3:2 (pen.)stats
18.05.17čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
6.kolo
25.05.17čtvrtek18:31PRI-N1.FC GARDA FC RASTA  -:-zápis k utkání
25.05.17čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS GUMÍDCI  5:6 (pen.)stats
25.05.17čtvrtek20:17PRI-NFC VLTAVÍN CHEMIE  3:4stats
25.05.17čtvrtek21:10PRI-NSAVAGES FC ATLETO PRAHA  5:6stats
7.kolo
01.06.17čtvrtek18:31PRI-NFC RASTA SAVAGES  3:9stats
01.06.17čtvrtek19:24PRI-NCHEMIE 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
01.06.17čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI FC VLTAVÍN  2:6stats
01.06.17čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA ALIATEL CONNECTORS  5:6 (pen.)stats
8.kolo
08.06.17čtvrtek18:31PRI-NFC VLTAVÍN 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
08.06.17čtvrtek19:24PRI-NCHEMIE SAVAGES  8:5stats
08.06.17čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA ALIATEL CONNECTORS  7:4stats
08.06.17čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA GUMÍDCI  5:1stats
9.kolo
15.06.17čtvrtek18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS CHEMIE  4:2stats
15.06.17čtvrtek19:24PRI-NGUMÍDCI FC RASTA  1:6stats
15.06.17čtvrtek20:17PRI-NSAVAGES 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
15.06.17čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA FC VLTAVÍN  3:12stats
10.kolo
22.06.17čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE GUMÍDCI  3:5stats
22.06.17čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN SAVAGES  6:3stats
22.06.17čtvrtek20:17PRI-N1.FC GARDA ALIATEL CONNECTORS  -:-zápis k utkání
29.06.17čtvrtek17:38PRI-NFC RASTA FC ATLETO PRAHA  2:7stats
11.kolo
29.06.17čtvrtek18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS SAVAGES  2:3stats
29.06.17čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA FC VLTAVÍN  2:4stats
29.06.17čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
29.06.17čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA CHEMIE  4:1stats
12.kolo
07.09.17čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES GUMÍDCI  6:0stats
07.09.17čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN ALIATEL CONNECTORS  3:1stats
07.09.17čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE FC RASTA  2:5stats
07.09.17čtvrtek21:10PRI-N1.FC GARDA FC ATLETO PRAHA  -:-zápis k utkání
13.kolo
14.09.17čtvrtek18:31PRI-NFC RASTA 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
14.09.17čtvrtek19:24PRI-NGUMÍDCI ALIATEL CONNECTORS  3:4 (pen.)stats
14.09.17čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE FC VLTAVÍN  0:17stats
14.09.17čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA SAVAGES  5:0stats
14.kolo
1.FC GARDA CHEMIE  -:-zápis k utkání
21.09.17čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES FC RASTA  6:5 (pen.)stats
21.09.17čtvrtek20:17PRI-NFC VLTAVÍN GUMÍDCI  9:1stats
21.09.17čtvrtek21:10PRI-NALIATEL CONNECTORS FC ATLETO PRAHA  2:6stats
15.kolo
1.FC GARDA FC VLTAVÍN  -:-zápis k utkání
28.09.17čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES CHEMIE  4:3stats
28.09.17čtvrtek20:17PRI-NALIATEL CONNECTORS FC RASTA  3:2 (pen.)stats
12.10.17čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI FC ATLETO PRAHA  4:6stats
16.kolo
1.FC GARDA SAVAGES  -:-zápis k utkání
05.10.17čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA GUMÍDCI  2:3stats
05.10.17čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE ALIATEL CONNECTORS  2:5stats
05.10.17čtvrtek21:10PRI-NFC VLTAVÍN FC ATLETO PRAHA  5:1stats
17.kolo
ALIATEL CONNECTORS 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
12.10.17čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES FC VLTAVÍN  0:5stats
12.10.17čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI CHEMIE  6:3stats
12.10.17čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA FC RASTA  7:1stats
18.kolo
1.FC GARDA GUMÍDCI  -:-zápis k utkání
19.10.17čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN FC RASTA 10:2stats
19.10.17čtvrtek20:17PRI-NSAVAGES ALIATEL CONNECTORS  7:2stats
19.10.17čtvrtek21:10PRI-NCHEMIE FC ATLETO PRAHA  0:7stats
19.kolo
FC ATLETO PRAHA 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
26.10.17čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS FC VLTAVÍN  1:9stats
26.10.17čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA CHEMIE  4:6stats
26.10.17čtvrtek21:10PRI-NGUMÍDCI SAVAGES  4:3 (pen.)stats
20.kolo
1.FC GARDA FC RASTA  -:-zápis k utkání
02.11.17čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS GUMÍDCI  6:2stats
02.11.17čtvrtek20:17PRI-NFC VLTAVÍN CHEMIE 19:3stats
02.11.17čtvrtek21:10PRI-NSAVAGES FC ATLETO PRAHA  2:4stats
21.kolo
CHEMIE 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
09.11.17čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA SAVAGES  5:5stats
09.11.17čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI FC VLTAVÍN  4:8stats
09.11.17čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA ALIATEL CONNECTORS  5:2stats
22.kolo
1.FC GARDA CHEMIE  -:-zápis k utkání
16.11.17čtvrtek17:38PRI-NGUMÍDCI FC RASTA  2:4stats
16.11.17čtvrtek18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS FC VLTAVÍN  4:8stats
16.11.17čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES FC ATLETO PRAHA  4:5 (pen.)stats
16.11.17čtvrtek20:25PRI-NALIATEL CONNECTORS SAVAGES  4:3stats
16.11.17čtvrtek21:25PRI-NFC ATLETO PRAHA FC VLTAVÍN  1:11stats
2017 II. divize - východ
1.kolo
18.04.17úterý16:45PRI-N1.FC VRŠOVICE ORGASTICO  1:2stats
18.04.17úterý17:38PRI-NKAMIKADZE XXL FK OBLÍŽEK B 12:1stats
18.04.17úterý18:31PRI-NFC GHETO ARESBULL  5:11stats
18.04.17úterý19:24PRI-NRUCANOR TEAM FC MASHINA  6:4stats
18.04.17úterý20:17PRI-NLENOVO SUPER DOERS NAFTAŘI  5:4stats
18.04.17úterý21:10PRI-NVZP LUFŤÁCI FC KEBOURY  2:3stats
2.kolo
25.04.17úterý16:45PRI-NARESBULL RUCANOR TEAM  8:0stats
25.04.17úterý17:38PRI-NNAFTAŘI VZP LUFŤÁCI  4:7stats
25.04.17úterý18:31PRI-NFC MASHINA LENOVO SUPER DOERS  1:5stats
25.04.17úterý19:24PRI-NORGASTICO FC KEBOURY  1:2stats
25.04.17úterý20:17PRI-NFK OBLÍŽEK B FC GHETO  5:7stats
25.04.17úterý21:10PRI-N1.FC VRŠOVICE KAMIKADZE XXL  3:9stats
3.kolo
02.05.17úterý16:45PRI-NVZP LUFŤÁCI FC MASHINA  6:1stats
02.05.17úterý17:38PRI-NFC GHETO 1.FC VRŠOVICE 10:6stats
02.05.17úterý18:31PRI-NRUCANOR TEAM FK OBLÍŽEK B  4:2stats
02.05.17úterý19:24PRI-NLENOVO SUPER DOERS ARESBULL  6:2stats
02.05.17úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL ORGASTICO  2:3stats
02.05.17úterý21:10PRI-NFC KEBOURY NAFTAŘI  5:2stats
4.kolo
09.05.17úterý16:45PRI-NFK OBLÍŽEK B LENOVO SUPER DOERS  2:1stats
09.05.17úterý17:38PRI-NFC MASHINA FC KEBOURY  3:1stats
09.05.17úterý18:31PRI-NARESBULL VZP LUFŤÁCI  3:4stats
09.05.17úterý19:24PRI-NORGASTICO NAFTAŘI  3:1stats
09.05.17úterý20:17PRI-N1.FC VRŠOVICE RUCANOR TEAM  3:2 (pen.)stats
09.05.17úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL FC GHETO  7:8stats
5.kolo
16.05.17úterý16:45PRI-NFC GHETO ORGASTICO  5:4stats
16.05.17úterý17:38PRI-NRUCANOR TEAM KAMIKADZE XXL  4:6stats
16.05.17úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS 1.FC VRŠOVICE  5:3stats
16.05.17úterý19:24PRI-NVZP LUFŤÁCI FK OBLÍŽEK B  3:5stats
16.05.17úterý20:17PRI-NFC KEBOURY ARESBULL  4:3 (pen.)stats
16.05.17úterý21:10PRI-NNAFTAŘI FC MASHINA  2:5stats
6.kolo
23.05.17úterý16:45PRI-NARESBULL NAFTAŘI  4:2stats
23.05.17úterý17:38PRI-NFK OBLÍŽEK B FC KEBOURY  2:0stats
23.05.17úterý18:31PRI-NORGASTICO FC MASHINA  1:2stats
23.05.17úterý19:24PRI-N1.FC VRŠOVICE VZP LUFŤÁCI  5:2stats
23.05.17úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL LENOVO SUPER DOERS  3:6stats
23.05.17úterý21:10PRI-NFC GHETO RUCANOR TEAM 15:6stats
7.kolo
30.05.17úterý16:45PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC GHETO  4:8stats
30.05.17úterý17:38PRI-NFC KEBOURY 1.FC VRŠOVICE  1:3stats
30.05.17úterý18:31PRI-NVZP LUFŤÁCI KAMIKADZE XXL  6:12stats
30.05.17úterý19:24PRI-NRUCANOR TEAM ORGASTICO  9:4stats
30.05.17úterý20:17PRI-NNAFTAŘI FK OBLÍŽEK B  4:3 (pen.)stats
30.05.17úterý21:10PRI-NFC MASHINA ARESBULL  1:4stats
8.kolo
06.06.17úterý16:45PRI-NKAMIKADZE XXL FC KEBOURY  9:3stats
06.06.17úterý17:38PRI-NORGASTICO ARESBULL  3:4 (pen.)stats
06.06.17úterý18:31PRI-N1.FC VRŠOVICE NAFTAŘI  7:4stats
06.06.17úterý19:24PRI-NFK OBLÍŽEK B FC MASHINA  5:1stats
06.06.17úterý20:17PRI-NFC GHETO VZP LUFŤÁCI  7:5stats
06.06.17úterý21:10PRI-NRUCANOR TEAM LENOVO SUPER DOERS  1:4stats
9.kolo
13.06.17úterý16:45PRI-NVZP LUFŤÁCI RUCANOR TEAM  9:3stats
13.06.17úterý17:38PRI-NLENOVO SUPER DOERS ORGASTICO  5:4 (pen.)stats
13.06.17úterý18:31PRI-NFC KEBOURY FC GHETO  7:10stats
13.06.17úterý19:24PRI-NNAFTAŘI KAMIKADZE XXL  5:7stats
13.06.17úterý20:17PRI-NFC MASHINA 1.FC VRŠOVICE  2:12stats
13.06.17úterý21:10PRI-NARESBULL FK OBLÍŽEK B  2:4stats
10.kolo
20.06.17úterý16:45PRI-NKAMIKADZE XXL FC MASHINA  5:0 (kont.)stats
20.06.17úterý17:38PRI-NFC GHETO NAFTAŘI 17:6stats
20.06.17úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS VZP LUFŤÁCI  8:4stats
20.06.17úterý19:24PRI-N1.FC VRŠOVICE ARESBULL  7:2stats
20.06.17úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM FC KEBOURY  3:0stats
20.06.17úterý21:10PRI-NORGASTICO FK OBLÍŽEK B  5:2stats
11.kolo
27.06.17úterý16:45PRI-NFK OBLÍŽEK B 1.FC VRŠOVICE  1:5stats
27.06.17úterý17:38PRI-NFC KEBOURY LENOVO SUPER DOERS  3:5stats
27.06.17úterý18:31PRI-NNAFTAŘI RUCANOR TEAM  5:9stats
27.06.17úterý19:24PRI-NFC MASHINA FC GHETO  7:6stats
27.06.17úterý20:17PRI-NARESBULL KAMIKADZE XXL  1:7stats
27.06.17úterý21:10PRI-NVZP LUFŤÁCI ORGASTICO  0:5stats
12.kolo
05.09.17úterý16:45PRI-NORGASTICO 1.FC VRŠOVICE  6:3stats
05.09.17úterý17:38PRI-NFK OBLÍŽEK B KAMIKADZE XXL  2:7stats
05.09.17úterý18:31PRI-NARESBULL FC GHETO  7:6stats
05.09.17úterý19:24PRI-NFC MASHINA RUCANOR TEAM  1:6stats
05.09.17úterý20:17PRI-NNAFTAŘI LENOVO SUPER DOERS  7:5stats
05.09.17úterý21:10PRI-NFC KEBOURY VZP LUFŤÁCI  2:7stats
13.kolo
12.09.17úterý16:45PRI-NRUCANOR TEAM ARESBULL  4:3 (pen.)stats
12.09.17úterý17:38PRI-NVZP LUFŤÁCI NAFTAŘI  3:5stats
12.09.17úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC MASHINA  2:3stats
12.09.17úterý19:24PRI-NFC KEBOURY ORGASTICO  4:3stats
12.09.17úterý20:17PRI-NFC GHETO FK OBLÍŽEK B  9:8 (pen.)stats
12.09.17úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL 1.FC VRŠOVICE  4:3stats
14.kolo
19.09.17úterý16:45PRI-NFC MASHINA VZP LUFŤÁCI  0:6stats
19.09.17úterý17:38PRI-N1.FC VRŠOVICE FC GHETO  10:9 (pen.)stats
19.09.17úterý18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B RUCANOR TEAM  4:8stats
19.09.17úterý19:24PRI-NARESBULL LENOVO SUPER DOERS  5:2stats
19.09.17úterý20:17PRI-NORGASTICO KAMIKADZE XXL  3:4stats
19.09.17úterý21:10PRI-NNAFTAŘI FC KEBOURY  5:2stats
15.kolo
26.09.17úterý16:45PRI-NLENOVO SUPER DOERS FK OBLÍŽEK B  8:4stats
26.09.17úterý17:38PRI-NFC KEBOURY FC MASHINA  4:6stats
26.09.17úterý18:31PRI-NVZP LUFŤÁCI ARESBULL  4:3 (pen.)stats
26.09.17úterý19:24PRI-NNAFTAŘI ORGASTICO  3:7stats
26.09.17úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM 1.FC VRŠOVICE  3:9stats
26.09.17úterý21:10PRI-NFC GHETO KAMIKADZE XXL  0:5 (kont.)stats
16.kolo
03.10.17úterý16:45PRI-NORGASTICO FC GHETO  7:8stats
03.10.17úterý17:38PRI-NKAMIKADZE XXL RUCANOR TEAM  5:6stats
03.10.17úterý18:31PRI-N1.FC VRŠOVICE LENOVO SUPER DOERS  2:3 (pen.)stats
03.10.17úterý19:24PRI-NFK OBLÍŽEK B VZP LUFŤÁCI  3:20stats
03.10.17úterý20:17PRI-NARESBULL FC KEBOURY  3:2stats
03.10.17úterý21:10PRI-NFC MASHINA NAFTAŘI  1:7stats
17.kolo
10.10.17úterý16:45PRI-NNAFTAŘI ARESBULL  8:10stats
10.10.17úterý17:38PRI-NFC KEBOURY FK OBLÍŽEK B  5:7stats
10.10.17úterý18:31PRI-NFC MASHINA ORGASTICO  8:2stats
10.10.17úterý19:24PRI-NVZP LUFŤÁCI 1.FC VRŠOVICE  4:7stats
10.10.17úterý20:17PRI-NLENOVO SUPER DOERS KAMIKADZE XXL  4:3 (pen.)stats
10.10.17úterý21:10PRI-NRUCANOR TEAM FC GHETO  5:4 (pen.)stats
18.kolo
17.10.17úterý16:45PRI-NFC GHETO LENOVO SUPER DOERS 13:6stats
17.10.17úterý17:38PRI-N1.FC VRŠOVICE FC KEBOURY  2:0stats
17.10.17úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL VZP LUFŤÁCI  0:5 (kont.)stats
17.10.17úterý19:24PRI-NORGASTICO RUCANOR TEAM  2:1 (pen.)stats
17.10.17úterý20:17PRI-NFK OBLÍŽEK B NAFTAŘI  4:6stats
17.10.17úterý21:10PRI-NARESBULL FC MASHINA  6:5 (pen.)stats
19.kolo
24.10.17úterý16:45PRI-NFC KEBOURY KAMIKADZE XXL  5:7stats
24.10.17úterý17:38PRI-NARESBULL ORGASTICO  4:5stats
24.10.17úterý18:31PRI-NNAFTAŘI 1.FC VRŠOVICE  4:9stats
24.10.17úterý19:24PRI-NFC MASHINA FK OBLÍŽEK B  7:5stats
24.10.17úterý20:17PRI-NVZP LUFŤÁCI FC GHETO  5:4 (pen.)stats
24.10.17úterý21:10PRI-NLENOVO SUPER DOERS RUCANOR TEAM  8:4stats
20.kolo
31.10.17úterý16:45PRI-NRUCANOR TEAM VZP LUFŤÁCI  6:5 (pen.)stats
31.10.17úterý17:38PRI-NORGASTICO LENOVO SUPER DOERS  4:1stats
31.10.17úterý18:31PRI-NFC GHETO FC KEBOURY  3:7stats
31.10.17úterý19:24PRI-NKAMIKADZE XXL NAFTAŘI  5:4stats
31.10.17úterý20:17PRI-N1.FC VRŠOVICE FC MASHINA  8:4stats
31.10.17úterý21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B ARESBULL  5:2stats
21.kolo
07.11.17úterý16:45PRI-NFC MASHINA KAMIKADZE XXL  2:5stats
07.11.17úterý17:38PRI-NNAFTAŘI FC GHETO  7:12stats
07.11.17úterý18:31PRI-NVZP LUFŤÁCI LENOVO SUPER DOERS  6:1stats
07.11.17úterý19:24PRI-NARESBULL 1.FC VRŠOVICE  4:5stats
07.11.17úterý20:17PRI-NFC KEBOURY RUCANOR TEAM  2:9stats
07.11.17úterý21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B ORGASTICO  1:10stats
22.kolo
14.11.17úterý16:45PRI-N1.FC VRŠOVICE FK OBLÍŽEK B  8:1stats
14.11.17úterý17:38PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC KEBOURY  5:0 (kont.)stats
14.11.17úterý18:31PRI-NRUCANOR TEAM NAFTAŘI 10:0stats
14.11.17úterý19:24PRI-NFC GHETO FC MASHINA  0:5 (kont.)stats
14.11.17úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL ARESBULL  8:7stats
14.11.17úterý21:10PRI-NORGASTICO VZP LUFŤÁCI  2:6stats
2017 II. divize - západ
1.kolo
19.04.17středa16:45PRI-NPRAGUE ZOOMEN LOPTOŠI  3:2stats
19.04.17středa17:38PRI-NFC VÝRON FC ŠEBÁNEK  4:5stats
19.04.17středa18:31PRI-NPANŤÁCI SK PATIČKA  6:4stats
19.04.17středa19:24PRI-NTWIN reality, s.r.o. RSC MODŘANY  3:1stats
19.04.17středa20:17PRI-NBLITZKRIEG KULATEEMO 13:2stats
19.04.17středa21:10PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK DATIS  5:1stats
2.kolo
26.04.17středa16:45PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC VÝRON  8:1stats
26.04.17středa17:38PRI-NKULATEEMO PRAGUE ZOOMEN  3:5stats
26.04.17středa18:31PRI-NDATIS LOPTOŠI  6:4stats
26.04.17středa19:24PRI-NSK PATIČKA TWIN reality, s.r.o.  2:1stats
26.04.17středa20:17PRI-NFC ŠEBÁNEK PANŤÁCI  0:9stats
26.04.17středa21:10PRI-NRSC MODŘANY BLITZKRIEG  6:1stats
3.kolo
03.05.17středa16:45PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC ŠEBÁNEK  2:4stats
03.05.17středa17:38PRI-NPANŤÁCI 1.FC ZLOMKOTNÍK 12:2stats
03.05.17středa18:31PRI-NFC VÝRON DATIS  2:8stats
03.05.17středa19:24PRI-NBLITZKRIEG SK PATIČKA  8:3stats
03.05.17středa20:17PRI-NPRAGUE ZOOMEN RSC MODŘANY  8:2stats
03.05.17středa21:10PRI-NLOPTOŠI KULATEEMO  5:3stats
4.kolo
10.05.17středa16:45PRI-NDATIS KULATEEMO  9:2stats
10.05.17středa17:38PRI-NRSC MODŘANY LOPTOŠI  5:2stats
10.05.17středa18:31PRI-NSK PATIČKA PRAGUE ZOOMEN  1:2stats
10.05.17středa19:24PRI-NFC ŠEBÁNEK BLITZKRIEG  2:3stats
10.05.17středa20:17PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK TWIN reality, s.r.o.  4:2stats
10.05.17středa21:10PRI-NFC VÝRON PANŤÁCI  3:10stats
5.kolo
17.05.17středa16:45PRI-NLOPTOŠI SK PATIČKA  3:7stats
17.05.17středa17:38PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC VÝRON  4:0stats
17.05.17středa18:31PRI-NBLITZKRIEG 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:7stats
17.05.17středa19:24PRI-NPRAGUE ZOOMEN FC ŠEBÁNEK  5:2stats
17.05.17středa20:17PRI-NPANŤÁCI DATIS  8:2stats
17.05.17středa21:10PRI-NKULATEEMO RSC MODŘANY  4:6stats
6.kolo
24.05.17středa16:45PRI-NFC VÝRON BLITZKRIEG  5:4 (pen.)stats
24.05.17středa17:38PRI-NSK PATIČKA KULATEEMO  0:2stats
24.05.17středa18:31PRI-NFC ŠEBÁNEK LOPTOŠI  8:6stats
24.05.17středa19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK PRAGUE ZOOMEN  5:3stats
24.05.17středa20:17PRI-NDATIS RSC MODŘANY  7:10stats
24.05.17středa21:10PRI-NPANŤÁCI TWIN reality, s.r.o.  3:0stats
7.kolo
31.05.17středa16:45PRI-NKULATEEMO FC ŠEBÁNEK  3:11stats
31.05.17středa17:38PRI-NBLITZKRIEG PANŤÁCI  6:8stats
31.05.17středa18:31PRI-NPRAGUE ZOOMEN FC VÝRON  3:4stats
31.05.17středa19:24PRI-NLOPTOŠI 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:8stats
31.05.17středa20:17PRI-NRSC MODŘANY SK PATIČKA  3:6stats
31.05.17středa21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. DATIS  3:2stats
8.kolo
07.06.17středa16:45PRI-NPANŤÁCI PRAGUE ZOOMEN 13:3stats
07.06.17středa17:38PRI-NFC ŠEBÁNEK RSC MODŘANY  4:3 (pen.)stats
07.06.17středa18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK KULATEEMO  7:5stats
07.06.17středa19:24PRI-NDATIS SK PATIČKA  2:4stats
07.06.17středa20:17PRI-NTWIN reality, s.r.o. BLITZKRIEG  8:1stats
07.06.17středa21:10PRI-NFC VÝRON LOPTOŠI  5:7stats
9.kolo
14.06.17středa16:45PRI-NBLITZKRIEG DATIS  2:6stats
14.06.17středa17:38PRI-NPRAGUE ZOOMEN TWIN reality, s.r.o.  7:3stats
14.06.17středa18:31PRI-NRSC MODŘANY 1.FC ZLOMKOTNÍK  3:5stats
14.06.17středa19:24PRI-NKULATEEMO FC VÝRON  2:5stats
14.06.17středa20:17PRI-NLOPTOŠI PANŤÁCI  0:5 (kont.)stats
14.06.17středa21:10PRI-NSK PATIČKA FC ŠEBÁNEK  2:3 (pen.)stats
10.kolo
21.06.17středa16:45PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK SK PATIČKA  5:4 (pen.)stats
21.06.17středa17:38PRI-NDATIS FC ŠEBÁNEK  4:3 (pen.)stats
21.06.17středa18:31PRI-NFC VÝRON RSC MODŘANY  7:4stats
21.06.17středa19:24PRI-NPANŤÁCI KULATEEMO 13:0stats
21.06.17středa20:17PRI-NTWIN reality, s.r.o. LOPTOŠI  9:3stats
21.06.17středa21:10PRI-NBLITZKRIEG PRAGUE ZOOMEN  4:9stats
11.kolo
28.06.17středa16:45PRI-NRSC MODŘANY PANŤÁCI  5:2stats
28.06.17středa17:38PRI-NLOPTOŠI BLITZKRIEG  6:7stats
28.06.17středa18:31PRI-NKULATEEMO TWIN reality, s.r.o.  5:6 (pen.)stats
28.06.17středa19:24PRI-NPRAGUE ZOOMEN DATIS  8:5stats
28.06.17středa20:17PRI-NSK PATIČKA FC VÝRON  5:3stats
28.06.17středa21:10PRI-NFC ŠEBÁNEK 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:8stats
12.kolo
06.09.17středa16:45PRI-NLOPTOŠI PRAGUE ZOOMEN  6:8stats
06.09.17středa17:38PRI-NFC ŠEBÁNEK FC VÝRON  2:6stats
06.09.17středa18:31PRI-NSK PATIČKA PANŤÁCI  3:11stats
06.09.17středa19:24PRI-NRSC MODŘANY TWIN reality, s.r.o.  4:3 (pen.)stats
06.09.17středa20:17PRI-NKULATEEMO BLITZKRIEG  3:1stats
06.09.17středa21:10PRI-NDATIS 1.FC ZLOMKOTNÍK  3:6stats
13.kolo
13.09.17středa16:45PRI-NFC VÝRON 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:5 (pen.)stats
13.09.17středa17:38PRI-NPRAGUE ZOOMEN KULATEEMO  7:0stats
13.09.17středa18:31PRI-NLOPTOŠI DATIS  9:4stats
13.09.17středa19:24PRI-NTWIN reality, s.r.o. SK PATIČKA  5:1stats
13.09.17středa20:17PRI-NPANŤÁCI FC ŠEBÁNEK 13:3stats
13.09.17středa21:10PRI-NBLITZKRIEG RSC MODŘANY  4:2stats
14.kolo
20.09.17středa16:45PRI-NFC ŠEBÁNEK TWIN reality, s.r.o.  2:8stats
20.09.17středa17:38PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK PANŤÁCI  1:7stats
20.09.17středa18:31PRI-NDATIS FC VÝRON  3:4stats
20.09.17středa19:24PRI-NSK PATIČKA BLITZKRIEG  1:7stats
20.09.17středa20:17PRI-NRSC MODŘANY PRAGUE ZOOMEN  6:9stats
20.09.17středa21:10PRI-NKULATEEMO LOPTOŠI  0:6stats
15.kolo
27.09.17středa16:45PRI-NKULATEEMO DATIS  6:4stats
27.09.17středa17:38PRI-NLOPTOŠI RSC MODŘANY  8:7 (pen.)stats
27.09.17středa18:31PRI-NPRAGUE ZOOMEN SK PATIČKA  4:3stats
27.09.17středa19:24PRI-NBLITZKRIEG FC ŠEBÁNEK  6:3stats
27.09.17středa20:17PRI-NTWIN reality, s.r.o. 1.FC ZLOMKOTNÍK  3:2stats
27.09.17středa21:10PRI-NPANŤÁCI FC VÝRON 12:5stats
16.kolo
04.10.17středa16:45PRI-NSK PATIČKA LOPTOŠI  7:6stats
04.10.17středa17:38PRI-NFC VÝRON TWIN reality, s.r.o.  3:4stats
04.10.17středa18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK BLITZKRIEG  3:2stats
04.10.17středa19:24PRI-NFC ŠEBÁNEK PRAGUE ZOOMEN  3:10stats
04.10.17středa20:17PRI-NDATIS PANŤÁCI  4:13stats
04.10.17středa21:10PRI-NRSC MODŘANY KULATEEMO  6:3stats
17.kolo
11.10.17středa16:45PRI-NBLITZKRIEG FC VÝRON  6:2stats
11.10.17středa17:38PRI-NKULATEEMO SK PATIČKA  4:8stats
11.10.17středa18:31PRI-NLOPTOŠI FC ŠEBÁNEK  4:3stats
11.10.17středa19:24PRI-NPRAGUE ZOOMEN 1.FC ZLOMKOTNÍK 10:2stats
11.10.17středa20:17PRI-NRSC MODŘANY DATIS 10:4stats
11.10.17středa21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. PANŤÁCI  0:3stats
18.kolo
18.10.17středa16:45PRI-NFC ŠEBÁNEK KULATEEMO  3:2stats
18.10.17středa17:38PRI-NPANŤÁCI BLITZKRIEG 10:1stats
18.10.17středa18:31PRI-NFC VÝRON PRAGUE ZOOMEN  2:7stats
18.10.17středa19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK LOPTOŠI  8:3stats
18.10.17středa20:17PRI-NSK PATIČKA RSC MODŘANY  4:7stats
18.10.17středa21:10PRI-NDATIS TWIN reality, s.r.o.  4:1stats
19.kolo
25.10.17středa16:45PRI-NPRAGUE ZOOMEN PANŤÁCI  4:5stats
25.10.17středa17:38PRI-NRSC MODŘANY FC ŠEBÁNEK  6:4stats
25.10.17středa18:31PRI-NKULATEEMO 1.FC ZLOMKOTNÍK  3:9stats
25.10.17středa19:24PRI-NSK PATIČKA DATIS  5:1stats
25.10.17středa20:17PRI-NBLITZKRIEG TWIN reality, s.r.o.  6:2stats
25.10.17středa21:10PRI-NLOPTOŠI FC VÝRON  5:10stats
20.kolo
01.11.17středa16:45PRI-NDATIS BLITZKRIEG  7:12stats
01.11.17středa17:38PRI-NTWIN reality, s.r.o. PRAGUE ZOOMEN  6:1stats
01.11.17středa18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK RSC MODŘANY 10:3stats
01.11.17středa19:24PRI-NFC VÝRON KULATEEMO  6:1stats
01.11.17středa20:17PRI-NPANŤÁCI LOPTOŠI 13:4stats
01.11.17středa21:10PRI-NFC ŠEBÁNEK SK PATIČKA  3:6stats
21.kolo
08.11.17středa16:45PRI-NSK PATIČKA 1.FC ZLOMKOTNÍK  0:10stats
08.11.17středa17:38PRI-NFC ŠEBÁNEK DATIS  4:3 (pen.)stats
08.11.17středa18:31PRI-NRSC MODŘANY FC VÝRON  0:2stats
08.11.17středa19:24PRI-NKULATEEMO PANŤÁCI  5:16stats
08.11.17středa20:17PRI-NLOPTOŠI TWIN reality, s.r.o.  3:8stats
08.11.17středa21:10PRI-NPRAGUE ZOOMEN BLITZKRIEG  6:4stats
22.kolo
15.11.17středa16:45PRI-NPANŤÁCI RSC MODŘANY 10:0stats
15.11.17středa17:38PRI-NBLITZKRIEG LOPTOŠI  9:6stats
15.11.17středa18:31PRI-NTWIN reality, s.r.o. KULATEEMO  5:4stats
15.11.17středa19:24PRI-NDATIS PRAGUE ZOOMEN  4:3 (pen.)stats
15.11.17středa20:17PRI-NFC VÝRON SK PATIČKA  3:6stats
15.11.17středa21:10PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC ŠEBÁNEK  0:4stats
2017 III. divize - sever
1.kolo
20.04.17čtvrtek18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND WANNER ADAPT A.S.  9:12stats
20.04.17čtvrtek19:24PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED RISAEDLU BUKAKE  0:4stats
20.04.17čtvrtek20:17PRI-KAMANTES MAJKOVI KAŠIČKY  5:4 (pen.)stats
20.04.17čtvrtek21:10PRI-KUMĚLCI Z PRAHY CS PERMONÍK  5:1stats
2.kolo
27.04.17čtvrtek18:31PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY CS PERMONÍK 13:7stats
27.04.17čtvrtek19:24PRI-KRISAEDLU BUKAKE LOSERS OF UFTALAND  5:2stats
27.04.17čtvrtek20:17PRI-KWANNER ADAPT A.S. UMĚLCI Z PRAHY  8:4stats
27.04.17čtvrtek21:10PRI-KAMANTES AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  5:3stats
3.kolo
04.05.17čtvrtek18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY RISAEDLU BUKAKE  3:4stats
04.05.17čtvrtek19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND AMANTES  4:8stats
04.05.17čtvrtek20:17PRI-KCS PERMONÍK WANNER ADAPT A.S.  3:1stats
04.05.17čtvrtek21:10PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED MAJKOVI KAŠIČKY  2:6stats
4.kolo
11.05.17čtvrtek18:31PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED LOSERS OF UFTALAND  5:7stats
11.05.17čtvrtek19:24PRI-KRISAEDLU BUKAKE CS PERMONÍK  2:1stats
11.05.17čtvrtek20:17PRI-KAMANTES UMĚLCI Z PRAHY  3:4stats
11.05.17čtvrtek21:10PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY WANNER ADAPT A.S.  2:3stats
5.kolo
18.05.17čtvrtek18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  1:6stats
18.05.17čtvrtek19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND MAJKOVI KAŠIČKY  6:7 (pen.)stats
18.05.17čtvrtek20:17PRI-KCS PERMONÍK AMANTES  6:8stats
18.05.17čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. RISAEDLU BUKAKE  2:8stats
6.kolo
25.05.17čtvrtek18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND UMĚLCI Z PRAHY  3:8stats
25.05.17čtvrtek19:24PRI-KAMANTES WANNER ADAPT A.S.  7:6stats
25.05.17čtvrtek20:17PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY RISAEDLU BUKAKE  4:3 (pen.)stats
25.05.17čtvrtek21:10PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED CS PERMONÍK  6:2stats
7.kolo
01.06.17čtvrtek18:31PRI-KRISAEDLU BUKAKE AMANTES  3:4 (pen.)stats
01.06.17čtvrtek19:24PRI-KCS PERMONÍK LOSERS OF UFTALAND  4:10stats
01.06.17čtvrtek20:17PRI-KWANNER ADAPT A.S. AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  1:6stats
01.06.17čtvrtek21:10PRI-KUMĚLCI Z PRAHY MAJKOVI KAŠIČKY  3:5stats
8.kolo
08.06.17čtvrtek18:31PRI-KWANNER ADAPT A.S. LOSERS OF UFTALAND  9:3stats
08.06.17čtvrtek19:24PRI-KRISAEDLU BUKAKE AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  5:2stats
08.06.17čtvrtek20:17PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY AMANTES  4:7stats
08.06.17čtvrtek21:10PRI-KCS PERMONÍK UMĚLCI Z PRAHY  6:3stats
9.kolo
15.06.17čtvrtek18:31PRI-KCS PERMONÍK MAJKOVI KAŠIČKY  6:4stats
15.06.17čtvrtek19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND RISAEDLU BUKAKE  2:3stats
15.06.17čtvrtek20:17PRI-KUMĚLCI Z PRAHY WANNER ADAPT A.S.  2:4stats
15.06.17čtvrtek21:10PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED AMANTES  8:6stats
10.kolo
22.06.17čtvrtek18:31PRI-KRISAEDLU BUKAKE UMĚLCI Z PRAHY  2:3stats
22.06.17čtvrtek19:24PRI-KAMANTES LOSERS OF UFTALAND  5:8stats
22.06.17čtvrtek20:17PRI-KWANNER ADAPT A.S. CS PERMONÍK  2:4stats
22.06.17čtvrtek21:10PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  5:3stats
11.kolo
29.06.17čtvrtek18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  4:5 (pen.)stats
29.06.17čtvrtek19:24PRI-KCS PERMONÍK RISAEDLU BUKAKE  3:2 (pen.)stats
29.06.17čtvrtek20:17PRI-KUMĚLCI Z PRAHY AMANTES  5:8stats
29.06.17čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. MAJKOVI KAŠIČKY  7:3stats
12.kolo
07.09.17čtvrtek18:31PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED UMĚLCI Z PRAHY  4:3stats
07.09.17čtvrtek19:24PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY LOSERS OF UFTALAND  4:2stats
07.09.17čtvrtek20:17PRI-KAMANTES CS PERMONÍK  8:7stats
07.09.17čtvrtek21:10PRI-KRISAEDLU BUKAKE WANNER ADAPT A.S.  4:0stats
13.kolo
14.09.17čtvrtek18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY LOSERS OF UFTALAND  1:7stats
14.09.17čtvrtek19:24PRI-KWANNER ADAPT A.S. AMANTES  7:4stats
14.09.17čtvrtek20:17PRI-KRISAEDLU BUKAKE MAJKOVI KAŠIČKY  7:3stats
14.09.17čtvrtek21:10PRI-KCS PERMONÍK AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  2:3stats
14.kolo
21.09.17čtvrtek18:31PRI-KAMANTES RISAEDLU BUKAKE  3:2stats
21.09.17čtvrtek19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND CS PERMONÍK  5:7stats
21.09.17čtvrtek20:17PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED WANNER ADAPT A.S.  4:8stats
21.09.17čtvrtek21:10PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY UMĚLCI Z PRAHY  8:5stats
15.kolo
28.09.17čtvrtek18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND WANNER ADAPT A.S.  5:8stats
28.09.17čtvrtek19:24PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED RISAEDLU BUKAKE  4:5stats
28.09.17čtvrtek20:17PRI-KAMANTES MAJKOVI KAŠIČKY 13:2stats
19.10.17čtvrtek18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY CS PERMONÍK  5:1stats
16.kolo
05.10.17čtvrtek18:31PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY CS PERMONÍK  3:4stats
05.10.17čtvrtek19:24PRI-KRISAEDLU BUKAKE LOSERS OF UFTALAND  5:3stats
05.10.17čtvrtek20:17PRI-KWANNER ADAPT A.S. UMĚLCI Z PRAHY  3:4stats
05.10.17čtvrtek21:10PRI-KAMANTES AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  8:3stats
17.kolo
12.10.17čtvrtek18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY RISAEDLU BUKAKE  1:6stats
12.10.17čtvrtek19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND AMANTES  5:4stats
12.10.17čtvrtek20:17PRI-KCS PERMONÍK WANNER ADAPT A.S.  4:15stats
12.10.17čtvrtek21:10PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED MAJKOVI KAŠIČKY  7:2stats
18.kolo
19.10.17čtvrtek18:31PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED LOSERS OF UFTALAND  0:5 (kont.)stats
19.10.17čtvrtek19:24PRI-KRISAEDLU BUKAKE CS PERMONÍK  6:0stats
19.10.17čtvrtek20:17PRI-KAMANTES UMĚLCI Z PRAHY 10:4stats
19.10.17čtvrtek21:10PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY WANNER ADAPT A.S.  8:6stats
19.kolo
26.10.17čtvrtek18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:4 (pen.)stats
26.10.17čtvrtek19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND MAJKOVI KAŠIČKY  4:2stats
26.10.17čtvrtek20:17PRI-KCS PERMONÍK AMANTES  0:5 (kont.)stats
26.10.17čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. RISAEDLU BUKAKE  1:2stats
20.kolo
02.11.17čtvrtek18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND UMĚLCI Z PRAHY  4:5stats
02.11.17čtvrtek19:24PRI-KAMANTES WANNER ADAPT A.S.  2:3stats
02.11.17čtvrtek20:17PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY RISAEDLU BUKAKE  5:2stats
02.11.17čtvrtek21:10PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED CS PERMONÍK  4:3 (pen.)stats
21.kolo
09.11.17čtvrtek18:31PRI-KRISAEDLU BUKAKE AMANTES  1:2stats
09.11.17čtvrtek19:24PRI-KCS PERMONÍK LOSERS OF UFTALAND  2:4stats
09.11.17čtvrtek20:17PRI-KWANNER ADAPT A.S. AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 11:3stats
09.11.17čtvrtek21:10PRI-KUMĚLCI Z PRAHY MAJKOVI KAŠIČKY  2:3 (pen.)stats
22.kolo
16.11.17čtvrtek16:45PRI-KCS PERMONÍK UMĚLCI Z PRAHY  8:6stats
16.11.17čtvrtek17:38PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED LOSERS OF UFTALAND  4:2stats
16.11.17čtvrtek18:31PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY RISAEDLU BUKAKE  1:4stats
16.11.17čtvrtek19:24PRI-KWANNER ADAPT A.S. AMANTES  6:7stats
16.11.17čtvrtek20:25PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY WANNER ADAPT A.S.  4:12stats
16.11.17čtvrtek21:20PRI-KRISAEDLU BUKAKE AMANTES  4:2stats
2017 III. divize - východ
1.kolo
18.04.17úterý16:45POLAS BENCHWARMERS FC ATLETO PRAHA B  2:6stats
18.04.17úterý17:38POL1.FC JIP LOS TRAFIKOS  4:1stats
18.04.17úterý18:31POLFC VINOHRADY PANTEROS NEGROS  2:1stats
18.04.17úterý19:24POL10° BOCCA  5:1stats
18.04.17úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE KAMENNÝ TVÁŘE  4:5 (pen.)stats
18.04.17úterý21:10POLROZJETEJ STROJ SCIPIO S HELMET  1:2 (pen.)stats
2.kolo
25.04.17úterý16:45POLBOCCA 1.FC JIP  3:4stats
25.04.17úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE ROZJETEJ STROJ 11:1stats
25.04.17úterý18:31POLAS BENCHWARMERS FC VINOHRADY  3:2 (pen.)stats
25.04.17úterý19:24POLLOS TRAFIKOS PERPETUUM NEMOBILE  2:10stats
25.04.17úterý20:17POLPANTEROS NEGROS 10°  0:9stats
25.04.17úterý21:10POLFC ATLETO PRAHA B SCIPIO S HELMET  8:3stats
3.kolo
02.05.17úterý16:45POLROZJETEJ STROJ LOS TRAFIKOS  6:2stats
02.05.17úterý17:38POL1.FC JIP PANTEROS NEGROS 13:1stats
02.05.17úterý18:31POL10° AS BENCHWARMERS  5:0stats
02.05.17úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE BOCCA  7:1stats
02.05.17úterý20:17POLFC VINOHRADY FC ATLETO PRAHA B  0:6stats
02.05.17úterý21:10POLSCIPIO S HELMET KAMENNÝ TVÁŘE  1:6stats
4.kolo
09.05.17úterý16:45POLPANTEROS NEGROS PERPETUUM NEMOBILE  1:10stats
09.05.17úterý17:38POLFC VINOHRADY 10°  3:5stats
09.05.17úterý18:31POLBOCCA ROZJETEJ STROJ  2:3 (pen.)stats
09.05.17úterý19:24POLFC ATLETO PRAHA B KAMENNÝ TVÁŘE 13:3stats
09.05.17úterý20:17POLAS BENCHWARMERS 1.FC JIP  5:4stats
09.05.17úterý21:10POLLOS TRAFIKOS SCIPIO S HELMET  3:4stats
5.kolo
16.05.17úterý16:45POL10° FC ATLETO PRAHA B  2:6stats
16.05.17úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE LOS TRAFIKOS  3:6stats
16.05.17úterý18:31POLPERPETUUM NEMOBILE AS BENCHWARMERS  3:6stats
16.05.17úterý19:24POL1.FC JIP FC VINOHRADY  5:1stats
16.05.17úterý20:17POLROZJETEJ STROJ PANTEROS NEGROS 11:3stats
16.05.17úterý21:10POLSCIPIO S HELMET BOCCA  1:6stats
6.kolo
23.05.17úterý16:45POLBOCCA KAMENNÝ TVÁŘE  5:1stats
23.05.17úterý17:38POL10° 1.FC JIP  7:4stats
23.05.17úterý18:31POLFC ATLETO PRAHA B LOS TRAFIKOS  9:3stats
23.05.17úterý19:24POLAS BENCHWARMERS ROZJETEJ STROJ  1:5stats
23.05.17úterý20:17POLFC VINOHRADY PERPETUUM NEMOBILE  2:1stats
23.05.17úterý21:10POLPANTEROS NEGROS SCIPIO S HELMET  1:6stats
7.kolo
30.05.17úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE PANTEROS NEGROS 13:2stats
30.05.17úterý17:38POLLOS TRAFIKOS BOCCA  2:7stats
30.05.17úterý18:31POLROZJETEJ STROJ FC VINOHRADY  2:3stats
30.05.17úterý19:24POL1.FC JIP FC ATLETO PRAHA B  2:16stats
30.05.17úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE 10°  5:1stats
30.05.17úterý21:10POLSCIPIO S HELMET AS BENCHWARMERS  5:3stats
8.kolo
06.06.17úterý16:45POLAS BENCHWARMERS KAMENNÝ TVÁŘE  1:6stats
06.06.17úterý17:38POL1.FC JIP PERPETUUM NEMOBILE  5:7stats
06.06.17úterý18:31POLFC ATLETO PRAHA B BOCCA 10:5stats
06.06.17úterý19:24POL10° ROZJETEJ STROJ  2:6stats
06.06.17úterý20:17POLPANTEROS NEGROS LOS TRAFIKOS  0:4stats
06.06.17úterý21:10POLFC VINOHRADY SCIPIO S HELMET  0:1 (pen.)stats
9.kolo
13.06.17úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE FC VINOHRADY  1:5stats
13.06.17úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE FC ATLETO PRAHA B  2:4stats
13.06.17úterý18:31POLROZJETEJ STROJ 1.FC JIP  4:5stats
13.06.17úterý19:24POLBOCCA PANTEROS NEGROS  9:1stats
13.06.17úterý20:17POLLOS TRAFIKOS AS BENCHWARMERS  3:8stats
13.06.17úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 10°  1:2 (pen.)stats
10.kolo
20.06.17úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE ROZJETEJ STROJ  2:4stats
20.06.17úterý17:38POLFC ATLETO PRAHA B PANTEROS NEGROS 16:3stats
20.06.17úterý18:31POL10° KAMENNÝ TVÁŘE  4:5 (pen.)stats
20.06.17úterý19:24POLFC VINOHRADY LOS TRAFIKOS 10:1stats
20.06.17úterý20:17POLAS BENCHWARMERS BOCCA  3:1stats
20.06.17úterý21:10POL1.FC JIP SCIPIO S HELMET  4:0stats
11.kolo
27.06.17úterý16:45POLBOCCA FC VINOHRADY  5:6 (pen.)stats
27.06.17úterý17:38POLPANTEROS NEGROS AS BENCHWARMERS  1:7stats
27.06.17úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE 1.FC JIP  3:8stats
27.06.17úterý19:24POLLOS TRAFIKOS 10°  1:4stats
27.06.17úterý20:17POLROZJETEJ STROJ FC ATLETO PRAHA B  5:15stats
27.06.17úterý21:10POLSCIPIO S HELMET PERPETUUM NEMOBILE  7:4stats
12.kolo
05.09.17úterý16:45POLFC ATLETO PRAHA B AS BENCHWARMERS  5:1stats
05.09.17úterý17:38POLLOS TRAFIKOS 1.FC JIP  2:5stats
05.09.17úterý18:31POLPANTEROS NEGROS FC VINOHRADY  1:8stats
05.09.17úterý19:24POLBOCCA 10°  2:9stats
05.09.17úterý20:17POLKAMENNÝ TVÁŘE PERPETUUM NEMOBILE  6:5stats
05.09.17úterý21:10POLSCIPIO S HELMET ROZJETEJ STROJ  2:4stats
13.kolo
12.09.17úterý16:45POL1.FC JIP BOCCA  3:2 (pen.)stats
12.09.17úterý17:38POLROZJETEJ STROJ KAMENNÝ TVÁŘE  4:3stats
12.09.17úterý18:31POLFC VINOHRADY AS BENCHWARMERS  5:0 (kont.)stats
12.09.17úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE LOS TRAFIKOS  9:0stats
12.09.17úterý20:17POL10° PANTEROS NEGROS  7:0stats
12.09.17úterý21:10POLSCIPIO S HELMET FC ATLETO PRAHA B  6:10stats
14.kolo
19.09.17úterý16:45POLLOS TRAFIKOS ROZJETEJ STROJ  0:5 (kont.)stats
19.09.17úterý17:38POLPANTEROS NEGROS 1.FC JIP  1:10stats
19.09.17úterý18:31POLAS BENCHWARMERS 10°  3:1stats
19.09.17úterý19:24POLBOCCA PERPETUUM NEMOBILE  2:1stats
19.09.17úterý20:17POLFC ATLETO PRAHA B FC VINOHRADY 11:6stats
19.09.17úterý21:10POLKAMENNÝ TVÁŘE SCIPIO S HELMET  3:6stats
15.kolo
26.09.17úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE PANTEROS NEGROS 13:0stats
26.09.17úterý17:38POL10° FC VINOHRADY  2:3 (pen.)stats
26.09.17úterý18:31POLROZJETEJ STROJ BOCCA  3:4stats
26.09.17úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE FC ATLETO PRAHA B  4:7stats
26.09.17úterý20:17POL1.FC JIP AS BENCHWARMERS  3:7stats
26.09.17úterý21:10POLSCIPIO S HELMET LOS TRAFIKOS  4:2stats
16.kolo
03.10.17úterý16:45POLFC ATLETO PRAHA B 10°  7:2stats
03.10.17úterý17:38POLLOS TRAFIKOS KAMENNÝ TVÁŘE  0:4stats
03.10.17úterý18:31POLAS BENCHWARMERS PERPETUUM NEMOBILE  2:7stats
03.10.17úterý19:24POLFC VINOHRADY 1.FC JIP  3:5stats
03.10.17úterý20:17POLPANTEROS NEGROS ROZJETEJ STROJ  3:12stats
03.10.17úterý21:10POLBOCCA SCIPIO S HELMET  4:5 (pen.)stats
17.kolo
10.10.17úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE BOCCA  4:0stats
10.10.17úterý17:38POL1.FC JIP 10°  4:1stats
10.10.17úterý18:31POLLOS TRAFIKOS FC ATLETO PRAHA B  0:10stats
10.10.17úterý19:24POLROZJETEJ STROJ AS BENCHWARMERS  3:4 (pen.)stats
10.10.17úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE FC VINOHRADY  3:4stats
10.10.17úterý21:10POLSCIPIO S HELMET PANTEROS NEGROS  8:1stats
18.kolo
17.10.17úterý16:45POLPANTEROS NEGROS KAMENNÝ TVÁŘE  1:5stats
17.10.17úterý17:38POLBOCCA LOS TRAFIKOS  4:2stats
17.10.17úterý18:31POLFC VINOHRADY ROZJETEJ STROJ  7:4stats
17.10.17úterý19:24POLFC ATLETO PRAHA B 1.FC JIP  5:0stats
17.10.17úterý20:17POL10° PERPETUUM NEMOBILE  6:2stats
17.10.17úterý21:10POLAS BENCHWARMERS SCIPIO S HELMET  3:2stats
19.kolo
24.10.17úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE AS BENCHWARMERS  1:3stats
24.10.17úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE 1.FC JIP  4:3 (pen.)stats
24.10.17úterý18:31POLBOCCA FC ATLETO PRAHA B  3:7stats
24.10.17úterý19:24POLROZJETEJ STROJ 10°  2:1 (pen.)stats
24.10.17úterý20:17POLLOS TRAFIKOS PANTEROS NEGROS  9:1stats
24.10.17úterý21:10POLSCIPIO S HELMET FC VINOHRADY  2:6stats
20.kolo
31.10.17úterý16:45POLFC VINOHRADY KAMENNÝ TVÁŘE  4:2stats
31.10.17úterý17:38POLFC ATLETO PRAHA B PERPETUUM NEMOBILE 12:2stats
31.10.17úterý18:31POL1.FC JIP ROZJETEJ STROJ  4:3stats
31.10.17úterý19:24POLPANTEROS NEGROS BOCCA  0:9stats
31.10.17úterý20:17POLAS BENCHWARMERS LOS TRAFIKOS  7:2stats
31.10.17úterý21:10POL10° SCIPIO S HELMET  3:2stats
21.kolo
07.11.17úterý16:45POLROZJETEJ STROJ PERPETUUM NEMOBILE  4:5stats
07.11.17úterý17:38POLPANTEROS NEGROS FC ATLETO PRAHA B  2:6stats
07.11.17úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE 10°  5:4stats
07.11.17úterý19:24POLLOS TRAFIKOS FC VINOHRADY  3:5stats
07.11.17úterý20:17POLBOCCA AS BENCHWARMERS  2:3 (pen.)stats
07.11.17úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 1.FC JIP  2:3 (pen.)stats
22.kolo
14.11.17úterý16:45POLFC VINOHRADY BOCCA  5:3stats
14.11.17úterý17:38POLAS BENCHWARMERS PANTEROS NEGROS 17:1stats
14.11.17úterý18:31POL1.FC JIP KAMENNÝ TVÁŘE  7:5stats
14.11.17úterý19:24POL10° LOS TRAFIKOS  7:5stats
14.11.17úterý20:17POLFC ATLETO PRAHA B ROZJETEJ STROJ 11:5stats
14.11.17úterý21:10POLPERPETUUM NEMOBILE SCIPIO S HELMET  3:4stats
2017 III. divize - západ
1.kolo
20.04.17čtvrtek16:45POLPČZ DAFC  8:6stats
20.04.17čtvrtek17:38POLOTROKÁŘI 1.FC KNAJPA  2:1 (pen.)stats
20.04.17čtvrtek18:31POLMAŽŇÁCI A.I.R. 1870  1:2stats
20.04.17čtvrtek19:24POLGALACTICOS RELAX ŽIŽKOV  2:4stats
20.04.17čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS LOUŽE  2:1stats
20.04.17čtvrtek21:10POLFC FOFO AC FOOSMEN  4:6stats
2.kolo
27.04.17čtvrtek16:45POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KUKABUS 10:4stats
27.04.17čtvrtek17:38POLLOUŽE FC FOFO  8:10stats
27.04.17čtvrtek18:31POLDAFC AC FOOSMEN  3:2 (pen.)stats
27.04.17čtvrtek19:24POLA.I.R. 1870 OTROKÁŘI  2:1stats
27.04.17čtvrtek20:17POLPČZ MAŽŇÁCI  4:1stats
27.04.17čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA GALACTICOS  6:1stats
3.kolo
04.05.17čtvrtek16:45POLGALACTICOS A.I.R. 1870  4:1stats
04.05.17čtvrtek17:38POLMAŽŇÁCI DAFC  3:4stats
04.05.17čtvrtek18:31POLOTROKÁŘI PČZ  3:10stats
04.05.17čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS 1.FC KNAJPA  2:6stats
04.05.17čtvrtek20:17POLFC FOFO RELAX ŽIŽKOV  7:1stats
04.05.17čtvrtek21:10POLAC FOOSMEN LOUŽE  7:4stats
4.kolo
11.05.17čtvrtek16:45POL1.FC KNAJPA FC FOFO 10:4stats
11.05.17čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV AC FOOSMEN  3:11stats
11.05.17čtvrtek18:31POLA.I.R. 1870 1.FC KUKABUS  4:6stats
11.05.17čtvrtek19:24POLDAFC LOUŽE  9:0stats
11.05.17čtvrtek20:17POLPČZ GALACTICOS  6:8stats
11.05.17čtvrtek21:10POLMAŽŇÁCI OTROKÁŘI  2:3 (pen.)stats
5.kolo
18.05.17čtvrtek16:45POLAC FOOSMEN 1.FC KNAJPA  5:1stats
18.05.17čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS PČZ  6:5stats
18.05.17čtvrtek18:31POLLOUŽE RELAX ŽIŽKOV  6:7stats
18.05.17čtvrtek19:24POLFC FOFO A.I.R. 1870  3:2stats
18.05.17čtvrtek20:17POLOTROKÁŘI DAFC  1:10stats
18.05.17čtvrtek21:10POLGALACTICOS MAŽŇÁCI  2:4stats
6.kolo
25.05.17čtvrtek16:45POLOTROKÁŘI GALACTICOS  1:2stats
25.05.17čtvrtek17:38POLA.I.R. 1870 AC FOOSMEN  2:9stats
25.05.17čtvrtek18:31POL1.FC KNAJPA LOUŽE  6:4stats
25.05.17čtvrtek19:24POLPČZ FC FOFO 11:3stats
25.05.17čtvrtek20:17POLMAŽŇÁCI 1.FC KUKABUS  2:7stats
25.05.17čtvrtek21:10POLDAFC RELAX ŽIŽKOV  6:4stats
7.kolo
01.06.17čtvrtek16:45POLLOUŽE A.I.R. 1870 13:3stats
01.06.17čtvrtek17:38POLGALACTICOS DAFC  3:6stats
01.06.17čtvrtek18:31POLFC FOFO MAŽŇÁCI 12:2stats
01.06.17čtvrtek19:24POLAC FOOSMEN PČZ  4:3stats
01.06.17čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KNAJPA  4:1stats
01.06.17čtvrtek21:10POL1.FC KUKABUS OTROKÁŘI  5:3stats
8.kolo
08.06.17čtvrtek16:45POLMAŽŇÁCI AC FOOSMEN  0:7stats
08.06.17čtvrtek17:38POLDAFC 1.FC KNAJPA  4:3stats
08.06.17čtvrtek18:31POLA.I.R. 1870 RELAX ŽIŽKOV  4:5 (pen.)stats
08.06.17čtvrtek19:24POLGALACTICOS 1.FC KUKABUS  0:5stats
08.06.17čtvrtek20:17POLOTROKÁŘI FC FOFO  2:6stats
08.06.17čtvrtek21:10POLPČZ LOUŽE  7:3stats
9.kolo
15.06.17čtvrtek16:45POLLOUŽE MAŽŇÁCI  7:4stats
15.06.17čtvrtek17:38POLFC FOFO GALACTICOS  4:5stats
15.06.17čtvrtek18:31POLAC FOOSMEN OTROKÁŘI  5:4stats
15.06.17čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS DAFC  4:9stats
15.06.17čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV PČZ  2:8stats
15.06.17čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA A.I.R. 1870 11:0stats
10.kolo
22.06.17čtvrtek16:45POL1.FC KUKABUS FC FOFO 10:7stats
22.06.17čtvrtek17:38POLOTROKÁŘI LOUŽE  3:9stats
22.06.17čtvrtek18:31POLGALACTICOS AC FOOSMEN  1:6stats
22.06.17čtvrtek19:24POLMAŽŇÁCI RELAX ŽIŽKOV  3:6stats
22.06.17čtvrtek20:17POLDAFC A.I.R. 1870  8:1stats
22.06.17čtvrtek21:10POLPČZ 1.FC KNAJPA  8:0stats
11.kolo
29.06.17čtvrtek16:45POLRELAX ŽIŽKOV OTROKÁŘI  5:1stats
29.06.17čtvrtek17:38POLA.I.R. 1870 PČZ  4:6stats
29.06.17čtvrtek18:31POL1.FC KNAJPA MAŽŇÁCI  4:5 (pen.)stats
29.06.17čtvrtek19:24POLLOUŽE GALACTICOS  2:7stats
29.06.17čtvrtek20:17POLAC FOOSMEN 1.FC KUKABUS 11:6stats
29.06.17čtvrtek21:10POLFC FOFO DAFC  2:5stats
12.kolo
07.09.17čtvrtek16:45POLDAFC PČZ  4:7stats
07.09.17čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA OTROKÁŘI  6:2stats
07.09.17čtvrtek18:31POLA.I.R. 1870 MAŽŇÁCI  2:4stats
07.09.17čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV GALACTICOS  4:3stats
07.09.17čtvrtek20:17POLLOUŽE 1.FC KUKABUS  4:3stats
07.09.17čtvrtek21:10POLAC FOOSMEN FC FOFO  1:10stats
13.kolo
14.09.17čtvrtek16:45POL1.FC KUKABUS RELAX ŽIŽKOV  3:2stats
14.09.17čtvrtek17:38POLFC FOFO LOUŽE 11:5stats
14.09.17čtvrtek18:31POLAC FOOSMEN DAFC  3:6stats
14.09.17čtvrtek19:24POLOTROKÁŘI A.I.R. 1870  7:5stats
14.09.17čtvrtek20:17POLMAŽŇÁCI PČZ  3:5stats
14.09.17čtvrtek21:10POLGALACTICOS 1.FC KNAJPA  4:2stats
14.kolo
21.09.17čtvrtek16:45POLA.I.R. 1870 GALACTICOS  1:2stats
21.09.17čtvrtek17:38POLDAFC MAŽŇÁCI  5:0stats
21.09.17čtvrtek18:31POLPČZ OTROKÁŘI  3:1stats
21.09.17čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA 1.FC KUKABUS  1:3stats
21.09.17čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV FC FOFO  3:4stats
21.09.17čtvrtek21:10POLLOUŽE AC FOOSMEN  2:5stats
15.kolo
28.09.17čtvrtek16:45POLFC FOFO 1.FC KNAJPA  5:3stats
28.09.17čtvrtek17:38POLAC FOOSMEN RELAX ŽIŽKOV  6:7stats
28.09.17čtvrtek18:31POL1.FC KUKABUS A.I.R. 1870  4:5stats
28.09.17čtvrtek19:24POLLOUŽE DAFC  2:7stats
28.09.17čtvrtek20:17POLGALACTICOS PČZ  0:5 (kont.)stats
28.09.17čtvrtek21:10POLOTROKÁŘI MAŽŇÁCI  K:K (kont. oba)stats
16.kolo
05.10.17čtvrtek16:45POL1.FC KNAJPA AC FOOSMEN  0:12stats
05.10.17čtvrtek17:38POLPČZ 1.FC KUKABUS  2:0stats
05.10.17čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV LOUŽE  5:9stats
05.10.17čtvrtek19:24POLA.I.R. 1870 FC FOFO  6:3stats
05.10.17čtvrtek20:17POLDAFC OTROKÁŘI  7:3stats
05.10.17čtvrtek21:10POLMAŽŇÁCI GALACTICOS  1:12stats
17.kolo
12.10.17čtvrtek16:45POLGALACTICOS OTROKÁŘI  2:6stats
12.10.17čtvrtek17:38POLAC FOOSMEN A.I.R. 1870  4:5stats
12.10.17čtvrtek18:31POLLOUŽE 1.FC KNAJPA  2:8stats
12.10.17čtvrtek19:24POLFC FOFO PČZ  4:6stats
12.10.17čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS MAŽŇÁCI  4:1stats
12.10.17čtvrtek21:10POLRELAX ŽIŽKOV DAFC  1:5stats
18.kolo
19.10.17čtvrtek16:45POLA.I.R. 1870 LOUŽE  1:4stats
19.10.17čtvrtek17:38POLDAFC GALACTICOS  2:5stats
19.10.17čtvrtek18:31POLMAŽŇÁCI FC FOFO  0:1stats
19.10.17čtvrtek19:24POLPČZ AC FOOSMEN  5:8stats
19.10.17čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA RELAX ŽIŽKOV  4:3stats
19.10.17čtvrtek21:10POLOTROKÁŘI 1.FC KUKABUS  2:4stats
19.kolo
26.10.17čtvrtek16:45POLAC FOOSMEN MAŽŇÁCI  0:5 (kont.)stats
26.10.17čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA DAFC  4:3 (pen.)stats
26.10.17čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV A.I.R. 1870  4:5 (pen.)stats
26.10.17čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS GALACTICOS  1:8stats
26.10.17čtvrtek20:17POLFC FOFO OTROKÁŘI  6:7 (pen.)stats
26.10.17čtvrtek21:10POLLOUŽE PČZ  6:5stats
20.kolo
02.11.17čtvrtek16:45POLMAŽŇÁCI LOUŽE  1:5stats
02.11.17čtvrtek17:38POLGALACTICOS FC FOFO  4:2stats
02.11.17čtvrtek18:31POLOTROKÁŘI AC FOOSMEN  5:0 (kont.)stats
02.11.17čtvrtek19:24POLDAFC 1.FC KUKABUS  5:3stats
02.11.17čtvrtek20:17POLPČZ RELAX ŽIŽKOV  4:3stats
02.11.17čtvrtek21:10POLA.I.R. 1870 1.FC KNAJPA  3:2stats
21.kolo
09.11.17čtvrtek16:45POLFC FOFO 1.FC KUKABUS  2:3stats
09.11.17čtvrtek17:38POLLOUŽE OTROKÁŘI  6:3stats
09.11.17čtvrtek18:31POLAC FOOSMEN GALACTICOS  2:1 (pen.)stats
09.11.17čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV MAŽŇÁCI  1:8stats
09.11.17čtvrtek20:17POLA.I.R. 1870 DAFC  9:3stats
09.11.17čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA PČZ  1:5stats
22.kolo
16.11.17čtvrtek16:45POLOTROKÁŘI RELAX ŽIŽKOV  8:4stats
16.11.17čtvrtek17:38POLPČZ A.I.R. 1870  5:2stats
16.11.17čtvrtek18:31POLMAŽŇÁCI 1.FC KNAJPA  1:9stats
16.11.17čtvrtek19:24POLGALACTICOS LOUŽE  1:2stats
16.11.17čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS AC FOOSMEN  0:5 (kont.)stats
16.11.17čtvrtek21:10POLDAFC FC FOFO  7:5stats
2017 Zima
1.kolo
04.01.17středa18:00HAGFC ATLETO PRAHA LOUŽE 11:2stats
04.01.17středa18:53HAGSCIPIO S HELMET FC KLECANY  5:13stats
04.01.17středa19:46HAGRISAEDLU BUKAKE 1.FC KNAJPA  2:6stats
04.01.17středa20:39HAGFC BLANICE AC FOOSMEN 19:4stats
2.kolo
11.01.17středa18:00HAG1.FC KNAJPA FC BLANICE  2:8stats
11.01.17středa18:53HAGFC ATLETO PRAHA RISAEDLU BUKAKE 20:0stats
11.01.17středa19:46HAGAC FOOSMEN SCIPIO S HELMET 12:5stats
11.01.17středa20:39HAGLOUŽE FC KLECANY  3:9stats
3.kolo
18.01.17středa18:00HAGRISAEDLU BUKAKE LOUŽE  2:14stats
18.01.17středa18:53HAGFC BLANICE FC ATLETO PRAHA  3:11stats
18.01.17středa19:46HAGFC KLECANY AC FOOSMEN  8:7stats
18.01.17středa20:39HAGSCIPIO S HELMET 1.FC KNAJPA  2:8stats
4.kolo
25.01.17středa18:00HAG1.FC KNAJPA FC KLECANY  3:5stats
25.01.17středa18:53HAGLOUŽE AC FOOSMEN 10:12stats
25.01.17středa19:46HAGFC ATLETO PRAHA SCIPIO S HELMET 15:4stats
25.01.17středa20:39HAGRISAEDLU BUKAKE FC BLANICE  3:18stats
5.kolo
01.02.17středa18:00HAGFC KLECANY FC ATLETO PRAHA  2:12stats
01.02.17středa18:53HAGSCIPIO S HELMET RISAEDLU BUKAKE  6:5 (pen.)stats
01.02.17středa19:46HAGFC BLANICE LOUŽE 24:9stats
01.02.17středa20:39HAGAC FOOSMEN 1.FC KNAJPA  5:0stats
6.kolo
08.02.17středa18:00HAGRISAEDLU BUKAKE FC KLECANY  2:6stats
08.02.17středa18:53HAGLOUŽE 1.FC KNAJPA  1:14stats
08.02.17středa19:46HAGFC ATLETO PRAHA AC FOOSMEN 13:1stats
08.02.17středa20:39HAGFC BLANICE SCIPIO S HELMET 25:0stats
7.kolo
15.02.17středa18:00HAGAC FOOSMEN RISAEDLU BUKAKE  4:2stats
15.02.17středa18:53HAGFC KLECANY FC BLANICE  6:13stats
15.02.17středa19:46HAGSCIPIO S HELMET LOUŽE  8:4stats
15.02.17středa20:39HAG1.FC KNAJPA FC ATLETO PRAHA  5:7stats
8.kolo
22.02.17středa18:00HAGLOUŽE FC ATLETO PRAHA  5:24stats
22.02.17středa18:53HAGFC KLECANY SCIPIO S HELMET  9:3stats
22.02.17středa19:46HAG1.FC KNAJPA RISAEDLU BUKAKE  3:2 (pen.)stats
22.02.17středa20:39HAGAC FOOSMEN FC BLANICE 10:20stats
9.kolo
01.03.17středa18:00HAGFC BLANICE 1.FC KNAJPA  6:5stats
01.03.17středa18:53HAGRISAEDLU BUKAKE FC ATLETO PRAHA  5:6 (pen.)stats
01.03.17středa19:46HAGSCIPIO S HELMET AC FOOSMEN  2:14stats
01.03.17středa20:39HAGFC KLECANY LOUŽE  5:10stats
10.kolo
08.03.17středa18:00HAGLOUŽE RISAEDLU BUKAKE  7:9stats
08.03.17středa18:53HAGFC ATLETO PRAHA FC BLANICE  9:3stats
08.03.17středa19:46HAGAC FOOSMEN FC KLECANY  6:5 (pen.)stats
08.03.17středa20:39HAG1.FC KNAJPA SCIPIO S HELMET 17:3stats
11.kolo
15.03.17středa18:00HAGFC KLECANY 1.FC KNAJPA  8:6stats
15.03.17středa18:53HAGAC FOOSMEN LOUŽE  3:9stats
15.03.17středa19:46HAGSCIPIO S HELMET FC ATLETO PRAHA  4:16stats
15.03.17středa20:39HAGFC BLANICE RISAEDLU BUKAKE  5:4stats
12.kolo
22.03.17středa18:00HAGFC ATLETO PRAHA FC KLECANY 18:6stats
22.03.17středa18:53HAGRISAEDLU BUKAKE SCIPIO S HELMET  7:6 (pen.)stats
22.03.17středa19:46HAGLOUŽE FC BLANICE  5:13stats
22.03.17středa20:39HAG1.FC KNAJPA AC FOOSMEN  5:2stats
13.kolo
29.03.17středa18:00HAGFC KLECANY RISAEDLU BUKAKE  7:6stats
29.03.17středa18:53HAG1.FC KNAJPA LOUŽE  9:3stats
29.03.17středa19:46HAGAC FOOSMEN FC ATLETO PRAHA  7:9stats
29.03.17středa20:39HAGSCIPIO S HELMET FC BLANICE  6:16stats
14.kolo
05.04.17středa18:00HAGRISAEDLU BUKAKE AC FOOSMEN  3:4stats
05.04.17středa18:53HAGFC BLANICE FC KLECANY 10:4stats
05.04.17středa19:46HAGLOUŽE SCIPIO S HELMET 15:11stats
05.04.17středa20:39HAGFC ATLETO PRAHA 1.FC KNAJPA  9:3stats

celkem zápasů: 764