Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Narozeniny slaví

Kontakt

SÍDLO FIRMY
Adresa: Krkonošská 3, Praha 2, Vinohrady
Úřední hodiny: Po předchozí telefonické domluvě.

Pořadatel soutěže
Česlav Zyla
tel.: 602 160 755

Webmaster
Roman Janko

www.rjwebdesign.cz

Výpis utkání

celkem zápasů: 854

datum den čas hřiště domácí hosté skóre statszápis
2015 I. divize
1.kolo
16.04.15čtvrtek16:45PRI-NALIATEL CONNECTORS ARESBULL  2:3stats
16.04.15čtvrtek17:38PRI-NPRŤKOVÉ 1.FC GARDA  4:3stats
16.04.15čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE FC RASTA  2:2stats
16.04.15čtvrtek19:24PRI-NMIX AND MATCH GUMÍDCI  0:5 (kont.)stats
16.04.15čtvrtek20:17PRI-NSAVAGES FC VLTAVÍN  2:5stats
2.kolo
23.04.15čtvrtek16:45PRI-N1.FC GARDA FC RASTA  1:7stats
23.04.15čtvrtek17:38PRI-NFC VLTAVÍN CHEMIE  7:5stats
23.04.15čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI SAVAGES  4:5stats
23.04.15čtvrtek19:24PRI-NPRŤKOVÉ ALIATEL CONNECTORS 13:6stats
23.04.15čtvrtek20:17PRI-NARESBULL FC ATLETO PRAHA  5:5stats
3.kolo
30.04.15čtvrtek16:45PRI-NCHEMIE GUMÍDCI  1:1stats
30.04.15čtvrtek17:38PRI-NALIATEL CONNECTORS 1.FC GARDA  3:0stats
30.04.15čtvrtek18:31PRI-NFC RASTA FC VLTAVÍN  1:8stats
30.04.15čtvrtek19:24PRI-NFC ATLETO PRAHA PRŤKOVÉ  2:16stats
30.04.15čtvrtek20:17PRI-NMIX AND MATCH ARESBULL  4:2stats
4.kolo
07.05.15čtvrtek16:45PRI-NPRŤKOVÉ MIX AND MATCH  7:4stats
07.05.15čtvrtek17:38PRI-NGUMÍDCI FC RASTA  4:3stats
07.05.15čtvrtek18:31PRI-NARESBULL SAVAGES  2:6stats
07.05.15čtvrtek19:24PRI-N1.FC GARDA FC VLTAVÍN  0:1stats
07.05.15čtvrtek20:17PRI-NALIATEL CONNECTORS FC ATLETO PRAHA  7:4stats
5.kolo
14.05.15čtvrtek16:45PRI-NFC ATLETO PRAHA 1.FC GARDA  1:3stats
14.05.15čtvrtek17:38PRI-NMIX AND MATCH ALIATEL CONNECTORS  2:5stats
14.05.15čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE ARESBULL  5:4stats
14.05.15čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN GUMÍDCI 10:6stats
14.05.15čtvrtek20:17PRI-NSAVAGES PRŤKOVÉ  3:7stats
6.kolo
21.05.15čtvrtek16:45PRI-NALIATEL CONNECTORS SAVAGES  5:5stats
21.05.15čtvrtek17:38PRI-NFC ATLETO PRAHA MIX AND MATCH  4:6stats
21.05.15čtvrtek18:31PRI-NPRŤKOVÉ CHEMIE 13:3stats
21.05.15čtvrtek19:24PRI-NARESBULL FC RASTA  4:5stats
21.05.15čtvrtek20:17PRI-N1.FC GARDA GUMÍDCI  6:3stats
7.kolo
28.05.15čtvrtek16:45PRI-NFC RASTA PRŤKOVÉ  6:6stats
28.05.15čtvrtek17:38PRI-NFC VLTAVÍN ARESBULL  5:0 (kont.)stats
28.05.15čtvrtek18:31PRI-NMIX AND MATCH 1.FC GARDA  3:7stats
28.05.15čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES FC ATLETO PRAHA  9:6stats
28.05.15čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE ALIATEL CONNECTORS  8:3stats
8.kolo
04.06.15čtvrtek16:45PRI-NARESBULL GUMÍDCI  3:1stats
04.06.15čtvrtek17:38PRI-NMIX AND MATCH SAVAGES  4:4stats
04.06.15čtvrtek18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS FC RASTA  6:7stats
04.06.15čtvrtek19:24PRI-NFC ATLETO PRAHA CHEMIE  4:2stats
04.06.15čtvrtek20:17PRI-NPRŤKOVÉ FC VLTAVÍN  1:4stats
9.kolo
11.06.15čtvrtek16:45PRI-NFC VLTAVÍN ALIATEL CONNECTORS  8:1stats
11.06.15čtvrtek17:38PRI-NGUMÍDCI PRŤKOVÉ  6:7stats
11.06.15čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE MIX AND MATCH  3:3stats
11.06.15čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES 1.FC GARDA  7:4stats
11.06.15čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA FC ATLETO PRAHA  3:7stats
10.kolo
18.06.15čtvrtek16:45PRI-NSAVAGES CHEMIE  3:2stats
18.06.15čtvrtek17:38PRI-NFC ATLETO PRAHA FC VLTAVÍN  0:5 (kont.)stats
18.06.15čtvrtek18:31PRI-N1.FC GARDA ARESBULL  7:5stats
18.06.15čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS GUMÍDCI  4:1stats
18.06.15čtvrtek20:17PRI-NMIX AND MATCH FC RASTA  0:4stats
11.kolo
25.06.15čtvrtek16:45PRI-NFC VLTAVÍN MIX AND MATCH 10:2stats
25.06.15čtvrtek17:38PRI-NFC RASTA SAVAGES  2:11stats
25.06.15čtvrtek18:31PRI-NGUMÍDCI FC ATLETO PRAHA  6:8stats
25.06.15čtvrtek19:24PRI-NARESBULL PRŤKOVÉ  4:17stats
25.06.15čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE 1.FC GARDA  7:9stats
12.kolo
03.09.15čtvrtek16:45PRI-NARESBULL ALIATEL CONNECTORS  2:6stats
03.09.15čtvrtek17:38PRI-N1.FC GARDA PRŤKOVÉ  3:11stats
03.09.15čtvrtek18:31PRI-NFC RASTA CHEMIE  5:4stats
03.09.15čtvrtek19:24PRI-NGUMÍDCI MIX AND MATCH  6:2stats
03.09.15čtvrtek20:17PRI-NFC VLTAVÍN SAVAGES  3:2stats
13.kolo
10.09.15čtvrtek16:45PRI-NFC RASTA 1.FC GARDA 13:0stats
10.09.15čtvrtek17:38PRI-NCHEMIE FC VLTAVÍN  2:8stats
10.09.15čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES GUMÍDCI  3:3stats
10.09.15čtvrtek19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS PRŤKOVÉ  2:4stats
10.09.15čtvrtek20:17PRI-NFC ATLETO PRAHA ARESBULL  3:5stats
14.kolo
17.09.15čtvrtek16:45PRI-NGUMÍDCI CHEMIE  8:3stats
17.09.15čtvrtek17:38PRI-N1.FC GARDA ALIATEL CONNECTORS  2:8stats
17.09.15čtvrtek18:31PRI-NFC VLTAVÍN FC RASTA  6:4stats
17.09.15čtvrtek19:24PRI-NPRŤKOVÉ FC ATLETO PRAHA 12:4stats
17.09.15čtvrtek20:17PRI-NARESBULL MIX AND MATCH  3:8stats
15.kolo
CHEMIE DIJAS  -:-zápis k utkání
24.09.15čtvrtek17:38PRI-NFC RASTA GUMÍDCI  2:8stats
24.09.15čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES ARESBULL 10:2stats
24.09.15čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN 1.FC GARDA  2:4stats
24.09.15čtvrtek20:17PRI-NFC ATLETO PRAHA ALIATEL CONNECTORS  4:6stats
24.09.15čtvrtek21:10PRI-NMIX AND MATCH PRŤKOVÉ  3:8stats
16.kolo
DIJAS FC RASTA  -:-zápis k utkání
01.10.15čtvrtek17:38PRI-NALIATEL CONNECTORS MIX AND MATCH  4:4stats
01.10.15čtvrtek18:31PRI-KARESBULL CHEMIE  4:7stats
01.10.15čtvrtek19:24PRI-NGUMÍDCI FC VLTAVÍN  2:5stats
01.10.15čtvrtek20:17PRI-NPRŤKOVÉ SAVAGES  5:4stats
01.10.15čtvrtek21:10PRI-N1.FC GARDA FC ATLETO PRAHA 11:0stats
17.kolo
FC VLTAVÍN DIJAS  -:-zápis k utkání
08.10.15čtvrtek17:38PRI-NMIX AND MATCH FC ATLETO PRAHA  1:5stats
08.10.15čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE PRŤKOVÉ  4:8stats
08.10.15čtvrtek19:24PRI-NFC RASTA ARESBULL  7:4stats
08.10.15čtvrtek20:17PRI-NGUMÍDCI 1.FC GARDA  0:5stats
08.10.15čtvrtek21:10PRI-NSAVAGES ALIATEL CONNECTORS  2:4stats
18.kolo
DIJAS GUMÍDCI  -:-zápis k utkání
15.10.15čtvrtek17:38PRI-NARESBULL FC VLTAVÍN  2:5stats
15.10.15čtvrtek18:31PRI-N1.FC GARDA MIX AND MATCH  6:3stats
15.10.15čtvrtek19:24PRI-NFC ATLETO PRAHA SAVAGES  4:8stats
15.10.15čtvrtek20:17PRI-NALIATEL CONNECTORS CHEMIE  5:8stats
15.10.15čtvrtek21:10PRI-NPRŤKOVÉ FC RASTA  9:2stats
19.kolo
DIJAS 1.FC GARDA  -:-zápis k utkání
22.10.15čtvrtek17:38PRI-NSAVAGES MIX AND MATCH 11:3stats
22.10.15čtvrtek18:31PRI-NFC RASTA ALIATEL CONNECTORS  2:4stats
22.10.15čtvrtek19:24PRI-NCHEMIE FC ATLETO PRAHA  8:1stats
22.10.15čtvrtek20:17PRI-NFC VLTAVÍN PRŤKOVÉ  2:2stats
22.10.15čtvrtek21:10PRI-NGUMÍDCI ARESBULL  2:2stats
20.kolo
ARESBULL DIJAS  -:-zápis k utkání
29.10.15čtvrtek17:38PRI-NPRŤKOVÉ GUMÍDCI  9:3stats
29.10.15čtvrtek18:31PRI-NMIX AND MATCH CHEMIE  8:2stats
29.10.15čtvrtek19:24PRI-N1.FC GARDA SAVAGES  8:4stats
29.10.15čtvrtek20:17PRI-NFC ATLETO PRAHA FC RASTA  3:5stats
29.10.15čtvrtek21:10PRI-NALIATEL CONNECTORS FC VLTAVÍN  2:0stats
21.kolo
DIJAS PRŤKOVÉ  -:-zápis k utkání
05.11.15čtvrtek17:38PRI-NFC VLTAVÍN FC ATLETO PRAHA  2:7stats
05.11.15čtvrtek18:31PRI-NARESBULL 1.FC GARDA  1:7stats
05.11.15čtvrtek19:24PRI-NGUMÍDCI ALIATEL CONNECTORS  4:6stats
05.11.15čtvrtek20:17PRI-NFC RASTA MIX AND MATCH  5:4stats
05.11.15čtvrtek21:10PRI-NCHEMIE SAVAGES  5:8stats
22.kolo
ALIATEL CONNECTORS DIJAS  -:-zápis k utkání
12.11.15čtvrtek17:38PRI-NSAVAGES FC RASTA  4:2stats
12.11.15čtvrtek18:31PRI-NFC ATLETO PRAHA GUMÍDCI  2:1stats
12.11.15čtvrtek19:24PRI-NPRŤKOVÉ ARESBULL  7:3stats
12.11.15čtvrtek20:17PRI-N1.FC GARDA CHEMIE  6:4stats
12.11.15čtvrtek21:10PRI-NMIX AND MATCH FC VLTAVÍN  5:4stats
2015 II. divize - východ
1.kolo
14.04.15úterý17:38PRI-NRUCANOR TEAM VIPER TEAM  4:5stats
14.04.15úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS FK OBLÍŽEK B  3:5stats
14.04.15úterý19:24PRI-NKAMIKADZE XXL FC GHETO  4:9stats
14.04.15úterý20:17PRI-NFC KEBOURY GUNNERS  5:5stats
2.kolo
21.04.15úterý17:38PRI-NFK OBLÍŽEK B NAFTAŘI  3:1stats
21.04.15úterý18:31PRI-NRUCANOR TEAM FC KEBOURY  3:5stats
21.04.15úterý19:24PRI-NGUNNERS LENOVO SUPER DOERS 12:1stats
21.04.15úterý20:17PRI-NVIPER TEAM FC GHETO 10:9stats
3.kolo
28.04.15úterý17:38PRI-NLENOVO SUPER DOERS RUCANOR TEAM  4:5stats
28.04.15úterý18:31PRI-NNAFTAŘI GUNNERS  2:4stats
28.04.15úterý19:24PRI-NKAMIKADZE XXL FK OBLÍŽEK B  6:3stats
28.04.15úterý20:17PRI-NFC KEBOURY VIPER TEAM  1:9stats
4.kolo
05.05.15úterý17:38PRI-NGUNNERS KAMIKADZE XXL  4:4stats
05.05.15úterý18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B FC GHETO  6:10stats
05.05.15úterý19:24PRI-NRUCANOR TEAM NAFTAŘI  6:2stats
05.05.15úterý20:17PRI-NFC KEBOURY LENOVO SUPER DOERS  8:3stats
5.kolo
12.05.15úterý17:38PRI-NNAFTAŘI FC KEBOURY  5:5stats
12.05.15úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS VIPER TEAM  3:9stats
12.05.15úterý19:24PRI-NFC GHETO GUNNERS  9:4stats
12.05.15úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL RUCANOR TEAM  0:7stats
6.kolo
19.05.15úterý17:38PRI-NVIPER TEAM FK OBLÍŽEK B  4:4stats
19.05.15úterý18:31PRI-NFC KEBOURY KAMIKADZE XXL  2:4stats
19.05.15úterý19:24PRI-NRUCANOR TEAM FC GHETO  3:4stats
19.05.15úterý20:17PRI-NLENOVO SUPER DOERS NAFTAŘI  8:5stats
7.kolo
26.05.15úterý17:38PRI-NFC GHETO FC KEBOURY  9:6stats
26.05.15úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL LENOVO SUPER DOERS  4:5stats
26.05.15úterý19:24PRI-NNAFTAŘI VIPER TEAM  4:17stats
26.05.15úterý20:17PRI-NFK OBLÍŽEK B GUNNERS  7:3stats
8.kolo
02.06.15úterý17:38PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC GHETO  3:13stats
02.06.15úterý18:31PRI-NNAFTAŘI KAMIKADZE XXL  6:12stats
02.06.15úterý19:24PRI-NVIPER TEAM GUNNERS  5:3stats
02.06.15úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM FK OBLÍŽEK B  5:1stats
9.kolo
09.06.15úterý17:38PRI-NKAMIKADZE XXL VIPER TEAM  4:11stats
09.06.15úterý18:31PRI-NGUNNERS RUCANOR TEAM 11:7stats
09.06.15úterý19:24PRI-NFK OBLÍŽEK B FC KEBOURY  5:2stats
09.06.15úterý20:17PRI-NFC GHETO NAFTAŘI  8:6stats
10.kolo
16.06.15úterý17:38PRI-NVIPER TEAM RUCANOR TEAM 10:5stats
16.06.15úterý18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B LENOVO SUPER DOERS  2:0stats
16.06.15úterý19:24PRI-NFC GHETO KAMIKADZE XXL  0:5 (kont.)stats
16.06.15úterý20:17PRI-NGUNNERS FC KEBOURY  3:1stats
11.kolo
23.06.15úterý17:38PRI-NNAFTAŘI FK OBLÍŽEK B  1:1stats
23.06.15úterý18:31PRI-NFC KEBOURY RUCANOR TEAM  3:2stats
23.06.15úterý19:24PRI-NLENOVO SUPER DOERS GUNNERS  1:10stats
23.06.15úterý20:17PRI-NFC GHETO VIPER TEAM  5:0 (kont.)stats
12.kolo
01.09.15úterý17:38PRI-NRUCANOR TEAM LENOVO SUPER DOERS  4:4stats
01.09.15úterý18:31PRI-NGUNNERS NAFTAŘI 10:5stats
01.09.15úterý19:24PRI-NFK OBLÍŽEK B KAMIKADZE XXL  3:7stats
01.09.15úterý20:17PRI-NVIPER TEAM FC KEBOURY  6:3stats
13.kolo
08.09.15úterý17:38PRI-NKAMIKADZE XXL GUNNERS  4:6stats
08.09.15úterý18:31PRI-NFC GHETO FK OBLÍŽEK B  9:5stats
08.09.15úterý19:24PRI-NNAFTAŘI RUCANOR TEAM  1:3stats
08.09.15úterý20:17PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC KEBOURY  5:3stats
14.kolo
15.09.15úterý18:31PRI-NVIPER TEAM LENOVO SUPER DOERS  7:5stats
15.09.15úterý19:24PRI-NGUNNERS FC GHETO  3:4stats
15.09.15úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM KAMIKADZE XXL  5:5stats
15.09.15úterý21:10PRI-NFC KEBOURY NAFTAŘI  3:5stats
15.kolo
22.09.15úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL FC KEBOURY  5:1stats
22.09.15úterý19:24PRI-NFC GHETO RUCANOR TEAM  7:7stats
22.09.15úterý20:17PRI-NNAFTAŘI LENOVO SUPER DOERS  1:3stats
22.09.15úterý21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B VIPER TEAM  3:7stats
16.kolo
29.09.15úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS KAMIKADZE XXL  3:6stats
29.09.15úterý19:24PRI-NVIPER TEAM NAFTAŘI  3:4stats
29.09.15úterý20:17PRI-NGUNNERS FK OBLÍŽEK B  1:2stats
29.09.15úterý21:10PRI-NFC KEBOURY FC GHETO  8:8stats
17.kolo
06.10.15úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL NAFTAŘI 10:3stats
06.10.15úterý19:24PRI-NGUNNERS VIPER TEAM  2:2stats
06.10.15úterý20:17PRI-NFK OBLÍŽEK B RUCANOR TEAM  2:5stats
06.10.15úterý21:10PRI-NFC GHETO LENOVO SUPER DOERS 16:6stats
18.kolo
13.10.15úterý18:31PRI-KRUCANOR TEAM GUNNERS  4:4stats
13.10.15úterý19:24PRI-NFC KEBOURY FK OBLÍŽEK B  2:1stats
13.10.15úterý20:17PRI-NNAFTAŘI FC GHETO  7:9stats
13.10.15úterý21:10PRI-NVIPER TEAM KAMIKADZE XXL  8:5stats
19.kolo
20.10.15úterý18:31PRI-NVIPER TEAM FK OBLÍŽEK B 10:0stats
20.10.15úterý19:24PRI-NFC GHETO GUNNERS  5:12stats
20.10.15úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL FC KEBOURY 10:4stats
20.10.15úterý21:10PRI-NNAFTAŘI LENOVO SUPER DOERS  0:5 (kont.)stats
20.kolo
27.10.15úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL FC GHETO 16:15stats
27.10.15úterý19:24PRI-NRUCANOR TEAM VIPER TEAM  2:14stats
27.10.15úterý20:17PRI-NGUNNERS NAFTAŘI 12:4stats
27.10.15úterý21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B LENOVO SUPER DOERS  0:5 (kont.)stats
21.kolo
03.11.15úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS GUNNERS  2:3stats
03.11.15úterý19:24PRI-NVIPER TEAM KAMIKADZE XXL  9:3stats
03.11.15úterý20:17PRI-NFC KEBOURY FK OBLÍŽEK B  3:2stats
03.11.15úterý21:10PRI-NFC GHETO RUCANOR TEAM  6:8stats
22.kolo
10.11.15úterý18:31PRI-NNAFTAŘI FC KEBOURY  5:0 (kont.)stats
10.11.15úterý19:24PRI-NGUNNERS FK OBLÍŽEK B 11:2stats
10.11.15úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM KAMIKADZE XXL  5:5stats
10.11.15úterý21:10PRI-NFC GHETO VIPER TEAM 10:4stats
2015 II. divize - západ
1.kolo
15.04.15středa16:45PRI-NAC ZLATÝ TYGR SPORTING 2000  3:8stats
15.04.15středa17:38PRI-NOTROKÁŘI SK PATIČKA  4:1stats
15.04.15středa18:31PRI-N1.FC VRŠOVICE RSC MODŘANY  3:3stats
15.04.15středa19:24PRI-NTWIN reality, s.r.o. 1.FC ZLOMKOTNÍK  1:6stats
15.04.15středa20:17PRI-NDATIS BLITZKRIEG  1:0stats
15.04.15středa21:10PRI-NPRAGUE ZOOMEN KULATEEMO  5:3stats
2.kolo
22.04.15středa16:45PRI-NSK PATIČKA DATIS  2:2stats
22.04.15středa17:38PRI-NSPORTING 2000 PRAGUE ZOOMEN  3:6stats
22.04.15středa18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK OTROKÁŘI  1:4stats
22.04.15středa19:24PRI-N1.FC VRŠOVICE AC ZLATÝ TYGR  2:8stats
22.04.15středa20:17PRI-NKULATEEMO TWIN reality, s.r.o.  1:6stats
22.04.15středa21:10PRI-NRSC MODŘANY BLITZKRIEG  5:4stats
3.kolo
29.04.15středa16:45PRI-NTWIN reality, s.r.o. SPORTING 2000  8:2stats
29.04.15středa17:38PRI-NDATIS 1.FC ZLOMKOTNÍK  5:6stats
29.04.15středa18:31PRI-NAC ZLATÝ TYGR RSC MODŘANY  3:10stats
29.04.15středa19:24PRI-NBLITZKRIEG SK PATIČKA  1:7stats
29.04.15středa20:17PRI-NPRAGUE ZOOMEN 1.FC VRŠOVICE  3:2stats
29.04.15středa21:10PRI-NOTROKÁŘI KULATEEMO  2:3stats
4.kolo
06.05.15středa16:45PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK BLITZKRIEG  3:2stats
06.05.15středa17:38PRI-N1.FC VRŠOVICE TWIN reality, s.r.o.  2:1stats
06.05.15středa18:31PRI-NKULATEEMO DATIS  5:3stats
06.05.15středa19:24PRI-NSPORTING 2000 OTROKÁŘI  4:1stats
06.05.15středa20:17PRI-NAC ZLATÝ TYGR PRAGUE ZOOMEN  1:4stats
06.05.15středa21:10PRI-NRSC MODŘANY SK PATIČKA  4:3stats
5.kolo
13.05.15středa16:45PRI-NPRAGUE ZOOMEN RSC MODŘANY  6:6stats
13.05.15středa17:38PRI-NSK PATIČKA 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:2stats
13.05.15středa18:31PRI-NBLITZKRIEG KULATEEMO  4:4stats
13.05.15středa19:24PRI-NOTROKÁŘI 1.FC VRŠOVICE  4:2stats
13.05.15středa20:17PRI-NTWIN reality, s.r.o. AC ZLATÝ TYGR  0:5 (kont.)stats
13.05.15středa21:10PRI-NDATIS SPORTING 2000  7:4stats
6.kolo
20.05.15středa16:45PRI-NAC ZLATÝ TYGR OTROKÁŘI  3:6stats
20.05.15středa17:38PRI-N1.FC VRŠOVICE DATIS  7:1stats
20.05.15středa18:31PRI-NPRAGUE ZOOMEN TWIN reality, s.r.o.  1:1stats
20.05.15středa19:24PRI-NRSC MODŘANY 1.FC ZLOMKOTNÍK  1:4stats
20.05.15středa20:17PRI-NKULATEEMO SK PATIČKA  7:4stats
20.05.15středa21:10PRI-NSPORTING 2000 BLITZKRIEG  4:7stats
7.kolo
27.05.15středa16:45PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK KULATEEMO  5:0 (kont.)stats
27.05.15středa17:38PRI-NTWIN reality, s.r.o. RSC MODŘANY  1:2stats
27.05.15středa18:31PRI-NSK PATIČKA SPORTING 2000  2:4stats
27.05.15středa19:24PRI-NOTROKÁŘI PRAGUE ZOOMEN  2:5stats
27.05.15středa20:17PRI-NBLITZKRIEG 1.FC VRŠOVICE  4:2stats
27.05.15středa21:10PRI-NDATIS AC ZLATÝ TYGR  3:0stats
8.kolo
03.06.15středa16:45PRI-N1.FC VRŠOVICE SK PATIČKA  6:2stats
03.06.15středa17:38PRI-KRSC MODŘANY KULATEEMO  6:2stats
03.06.15středa18:31PRI-NPRAGUE ZOOMEN DATIS  9:4stats
03.06.15středa19:24PRI-NAC ZLATÝ TYGR BLITZKRIEG  4:4stats
03.06.15středa20:17PRI-NSPORTING 2000 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:5stats
03.06.15středa21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. OTROKÁŘI  2:3stats
9.kolo
10.06.15středa16:45PRI-NDATIS TWIN reality, s.r.o.  1:6stats
10.06.15středa17:38PRI-NBLITZKRIEG PRAGUE ZOOMEN  1:4stats
10.06.15středa18:31PRI-NSK PATIČKA AC ZLATÝ TYGR  1:1stats
10.06.15středa19:24PRI-NKULATEEMO SPORTING 2000  3:7stats
10.06.15středa20:17PRI-NOTROKÁŘI RSC MODŘANY  2:6stats
10.06.15středa21:10PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK 1.FC VRŠOVICE  3:6stats
10.kolo
17.06.15středa16:45PRI-N1.FC VRŠOVICE KULATEEMO 10:3stats
17.06.15středa17:38PRI-NRSC MODŘANY SPORTING 2000  7:3stats
17.06.15středa18:31PRI-NPRAGUE ZOOMEN SK PATIČKA  7:3stats
17.06.15středa19:24PRI-NOTROKÁŘI DATIS  0:6stats
17.06.15středa20:17PRI-NTWIN reality, s.r.o. BLITZKRIEG  6:1stats
17.06.15středa21:10PRI-NAC ZLATÝ TYGR 1.FC ZLOMKOTNÍK  5:3stats
11.kolo
24.06.15středa16:45PRI-NBLITZKRIEG OTROKÁŘI  3:2stats
24.06.15středa17:38PRI-NKULATEEMO AC ZLATÝ TYGR  5:3stats
24.06.15středa18:31PRI-NDATIS RSC MODŘANY  7:9stats
24.06.15středa19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK PRAGUE ZOOMEN  2:1stats
24.06.15středa20:17PRI-NSPORTING 2000 1.FC VRŠOVICE  3:3stats
24.06.15středa21:10PRI-NSK PATIČKA TWIN reality, s.r.o.  0:4stats
12.kolo
02.09.15středa16:45PRI-NSPORTING 2000 AC ZLATÝ TYGR  3:2stats
02.09.15středa17:38PRI-NSK PATIČKA OTROKÁŘI  6:5stats
02.09.15středa18:31PRI-NRSC MODŘANY 1.FC VRŠOVICE  0:9stats
02.09.15středa19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK TWIN reality, s.r.o.  5:3stats
02.09.15středa20:17PRI-NBLITZKRIEG DATIS  3:6stats
02.09.15středa21:10PRI-NKULATEEMO PRAGUE ZOOMEN  3:3stats
13.kolo
09.09.15středa16:45PRI-NDATIS SK PATIČKA  5:2stats
09.09.15středa17:38PRI-NPRAGUE ZOOMEN SPORTING 2000  7:3stats
09.09.15středa18:31PRI-NOTROKÁŘI 1.FC ZLOMKOTNÍK  3:0stats
09.09.15středa19:24PRI-NAC ZLATÝ TYGR 1.FC VRŠOVICE  3:2stats
09.09.15středa20:17PRI-NTWIN reality, s.r.o. KULATEEMO  0:3stats
09.09.15středa21:10PRI-NBLITZKRIEG RSC MODŘANY  4:0stats
14.kolo
16.09.15středa16:45PRI-NSPORTING 2000 TWIN reality, s.r.o.  2:7stats
16.09.15středa17:38PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK DATIS  8:3stats
16.09.15středa18:31PRI-NRSC MODŘANY AC ZLATÝ TYGR  2:4stats
16.09.15středa19:24PRI-NSK PATIČKA BLITZKRIEG  3:6stats
16.09.15středa20:17PRI-N1.FC VRŠOVICE PRAGUE ZOOMEN  3:2stats
16.09.15středa21:10PRI-NKULATEEMO OTROKÁŘI  4:3stats
15.kolo
23.09.15středa16:45PRI-NBLITZKRIEG 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:3stats
23.09.15středa17:38PRI-NTWIN reality, s.r.o. 1.FC VRŠOVICE  2:2stats
23.09.15středa18:31PRI-NDATIS KULATEEMO  5:8stats
23.09.15středa19:24PRI-NOTROKÁŘI SPORTING 2000  3:1stats
23.09.15středa20:17PRI-NPRAGUE ZOOMEN AC ZLATÝ TYGR  5:2stats
23.09.15středa21:10PRI-NSK PATIČKA RSC MODŘANY  4:5stats
16.kolo
30.09.15středa16:45PRI-NRSC MODŘANY PRAGUE ZOOMEN  4:11stats
30.09.15středa17:38PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK SK PATIČKA  2:3stats
30.09.15středa18:31PRI-NKULATEEMO BLITZKRIEG  1:3stats
30.09.15středa19:24PRI-N1.FC VRŠOVICE OTROKÁŘI  3:1stats
30.09.15středa20:17PRI-NAC ZLATÝ TYGR TWIN reality, s.r.o.  2:1stats
30.09.15středa21:10PRI-NSPORTING 2000 DATIS  4:6stats
17.kolo
07.10.15středa16:45PRI-NOTROKÁŘI AC ZLATÝ TYGR  3:2stats
07.10.15středa17:38PRI-NDATIS 1.FC VRŠOVICE  4:1stats
07.10.15středa18:31PRI-NTWIN reality, s.r.o. PRAGUE ZOOMEN  4:3stats
07.10.15středa19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK RSC MODŘANY  7:3stats
07.10.15středa20:17PRI-NSK PATIČKA KULATEEMO  4:8stats
07.10.15středa21:10PRI-NBLITZKRIEG SPORTING 2000  1:2stats
18.kolo
14.10.15středa16:45PRI-NKULATEEMO 1.FC ZLOMKOTNÍK  3:4stats
14.10.15středa17:38PRI-NRSC MODŘANY TWIN reality, s.r.o.  1:6stats
14.10.15středa18:31PRI-NSPORTING 2000 SK PATIČKA  7:7stats
14.10.15středa19:24PRI-NPRAGUE ZOOMEN OTROKÁŘI  4:9stats
14.10.15středa20:17PRI-K1.FC VRŠOVICE BLITZKRIEG  0:0stats
14.10.15středa21:10PRI-NAC ZLATÝ TYGR DATIS  0:7stats
19.kolo
21.10.15středa16:45PRI-NSK PATIČKA 1.FC VRŠOVICE  0:5 (kont.)stats
21.10.15středa17:38PRI-NKULATEEMO RSC MODŘANY  6:5stats
21.10.15středa18:31PRI-NDATIS PRAGUE ZOOMEN 10:8stats
21.10.15středa19:24PRI-NBLITZKRIEG AC ZLATÝ TYGR  1:6stats
21.10.15středa20:17PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK SPORTING 2000  9:5stats
21.10.15středa21:10PRI-NOTROKÁŘI TWIN reality, s.r.o.  4:3stats
20.kolo
28.10.15středa16:45PRI-NTWIN reality, s.r.o. DATIS  3:4stats
28.10.15středa17:38PRI-NPRAGUE ZOOMEN BLITZKRIEG  4:5stats
28.10.15středa18:31PRI-NAC ZLATÝ TYGR SK PATIČKA  6:4stats
28.10.15středa19:24PRI-NSPORTING 2000 KULATEEMO  6:6stats
28.10.15středa20:17PRI-NRSC MODŘANY OTROKÁŘI  1:5stats
28.10.15středa21:10PRI-N1.FC VRŠOVICE 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:0stats
21.kolo
04.11.15středa16:45PRI-NKULATEEMO 1.FC VRŠOVICE  4:1stats
04.11.15středa17:38PRI-NSPORTING 2000 RSC MODŘANY  3:4stats
04.11.15středa18:31PRI-NSK PATIČKA PRAGUE ZOOMEN  1:1stats
04.11.15středa19:24PRI-NDATIS OTROKÁŘI  8:3stats
04.11.15středa20:17PRI-NBLITZKRIEG TWIN reality, s.r.o.  3:2stats
04.11.15středa21:10PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK AC ZLATÝ TYGR  2:2stats
22.kolo
11.11.15středa16:45PRI-NOTROKÁŘI BLITZKRIEG  2:5stats
11.11.15středa17:38PRI-NAC ZLATÝ TYGR KULATEEMO  2:6stats
11.11.15středa18:31PRI-NRSC MODŘANY DATIS  6:6stats
11.11.15středa19:24PRI-NPRAGUE ZOOMEN 1.FC ZLOMKOTNÍK  7:3stats
11.11.15středa20:17PRI-N1.FC VRŠOVICE SPORTING 2000  4:2stats
11.11.15středa21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. SK PATIČKA  2:5stats
2015 III. divize - sever
1.kolo
16.04.15čtvrtek18:31PRI-KAMANTES FK BOTIČ  3:4stats
16.04.15čtvrtek19:24PRI-KCS PERMONÍK WANNER ADAPT A.S.  5:4stats
16.04.15čtvrtek20:17PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED MAJKOVI KAŠIČKY  5:5stats
16.04.15čtvrtek21:10PRI-KFK JOOKY FC VÝRON  6:3stats
2.kolo
23.04.15čtvrtek18:31PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY FK JOOKY  6:3stats
23.04.15čtvrtek19:24PRI-KFK BOTIČ FC VÝRON  4:10stats
23.04.15čtvrtek20:17PRI-KAMANTES CS PERMONÍK 10:7stats
23.04.15čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 10:3stats
3.kolo
30.04.15čtvrtek18:31PRI-KFC VÝRON MAJKOVI KAŠIČKY  8:5stats
30.04.15čtvrtek19:24PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED AMANTES  3:6stats
30.04.15čtvrtek20:17PRI-KFK JOOKY WANNER ADAPT A.S.  4:7stats
30.04.15čtvrtek21:10PRI-KCS PERMONÍK FK BOTIČ  8:6stats
4.kolo
07.05.15čtvrtek18:31PRI-KCS PERMONÍK AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  6:5stats
07.05.15čtvrtek19:24PRI-KAMANTES FK JOOKY  2:2stats
07.05.15čtvrtek20:17PRI-KWANNER ADAPT A.S. FC VÝRON 12:5stats
07.05.15čtvrtek21:10PRI-KFK BOTIČ MAJKOVI KAŠIČKY  5:4stats
5.kolo
14.05.15čtvrtek18:31PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FK BOTIČ  2:4stats
14.05.15čtvrtek19:24PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY WANNER ADAPT A.S.  4:9stats
14.05.15čtvrtek20:17PRI-KFK JOOKY CS PERMONÍK  4:2stats
14.05.15čtvrtek21:10PRI-KFC VÝRON AMANTES  2:7stats
6.kolo
21.05.15čtvrtek18:31PRI-KCS PERMONÍK FC VÝRON  9:7stats
21.05.15čtvrtek19:24PRI-KAMANTES MAJKOVI KAŠIČKY  7:6stats
21.05.15čtvrtek20:17PRI-KFK BOTIČ WANNER ADAPT A.S.  6:13stats
21.05.15čtvrtek21:10PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FK JOOKY  8:4stats
7.kolo
28.05.15čtvrtek18:31PRI-KWANNER ADAPT A.S. AMANTES  3:9stats
28.05.15čtvrtek19:24PRI-KFK JOOKY FK BOTIČ  4:4stats
28.05.15čtvrtek20:17PRI-KFC VÝRON AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:5stats
28.05.15čtvrtek21:10PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY CS PERMONÍK  3:2stats
8.kolo
04.06.15čtvrtek18:31PRI-KFC VÝRON FK JOOKY  1:2stats
04.06.15čtvrtek19:24PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  1:3stats
04.06.15čtvrtek20:17PRI-KFK BOTIČ AMANTES  5:4stats
04.06.15čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. CS PERMONÍK  6:6stats
9.kolo
11.06.15čtvrtek18:31PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED WANNER ADAPT A.S.  3:14stats
11.06.15čtvrtek19:24PRI-KFC VÝRON FK BOTIČ  1:6stats
11.06.15čtvrtek20:17PRI-KFK JOOKY MAJKOVI KAŠIČKY  3:2stats
11.06.15čtvrtek21:10PRI-KCS PERMONÍK AMANTES  4:11stats
10.kolo
18.06.15čtvrtek18:31PRI-KFK BOTIČ CS PERMONÍK  9:7stats
18.06.15čtvrtek19:24PRI-KWANNER ADAPT A.S. FK JOOKY 11:1stats
18.06.15čtvrtek20:17PRI-KAMANTES AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 16:2stats
18.06.15čtvrtek21:10PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY FC VÝRON  4:8stats
11.kolo
25.06.15čtvrtek18:31PRI-KFK JOOKY AMANTES  0:14stats
25.06.15čtvrtek19:24PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED CS PERMONÍK  5:3stats
25.06.15čtvrtek20:17PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY FK BOTIČ  5:7stats
25.06.15čtvrtek21:10PRI-KFC VÝRON WANNER ADAPT A.S.  6:3stats
12.kolo
03.09.15čtvrtek18:31PRI-KAMANTES FC VÝRON  3:4stats
03.09.15čtvrtek19:24PRI-KCS PERMONÍK FK JOOKY  4:7stats
03.09.15čtvrtek20:17PRI-KFK BOTIČ AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  6:6stats
03.09.15čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. MAJKOVI KAŠIČKY  8:6stats
13.kolo
10.09.15čtvrtek18:31PRI-KWANNER ADAPT A.S. FK BOTIČ  5:7stats
10.09.15čtvrtek19:24PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY AMANTES  4:5stats
10.09.15čtvrtek20:17PRI-KFC VÝRON CS PERMONÍK 11:3stats
10.09.15čtvrtek21:10PRI-KFK JOOKY AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 13:2stats
14.kolo
17.09.15čtvrtek18:31PRI-KCS PERMONÍK MAJKOVI KAŠIČKY 11:5stats
17.09.15čtvrtek19:24PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FC VÝRON  4:7stats
17.09.15čtvrtek20:17PRI-KAMANTES WANNER ADAPT A.S.  9:5stats
17.09.15čtvrtek21:10PRI-KFK BOTIČ FK JOOKY  1:4stats
15.kolo
24.09.15čtvrtek18:31PRI-KFK JOOKY FC VÝRON  2:3stats
24.09.15čtvrtek19:24PRI-KAMANTES FK BOTIČ  8:3stats
24.09.15čtvrtek20:17PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED MAJKOVI KAŠIČKY  6:3stats
24.09.15čtvrtek21:10PRI-KCS PERMONÍK WANNER ADAPT A.S.  8:12stats
16.kolo
01.10.15čtvrtek18:31PRI-KWANNER ADAPT A.S. AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  0:11stats
01.10.15čtvrtek19:24PRI-KFK BOTIČ FC VÝRON  5:3stats
01.10.15čtvrtek20:17PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY FK JOOKY  2:11stats
01.10.15čtvrtek21:10PRI-KAMANTES CS PERMONÍK  9:3stats
17.kolo
08.10.15čtvrtek18:31PRI-KCS PERMONÍK FK BOTIČ  5:6stats
08.10.15čtvrtek19:24PRI-KFK JOOKY WANNER ADAPT A.S.  4:10stats
08.10.15čtvrtek20:17PRI-KFC VÝRON MAJKOVI KAŠIČKY 11:0stats
08.10.15čtvrtek21:10PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED AMANTES  5:4stats
18.kolo
15.10.15čtvrtek18:31PRI-KAMANTES FK JOOKY  6:6stats
15.10.15čtvrtek19:24PRI-KCS PERMONÍK AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:5stats
15.10.15čtvrtek20:17PRI-KWANNER ADAPT A.S. FC VÝRON  4:5stats
15.10.15čtvrtek21:10PRI-KFK BOTIČ MAJKOVI KAŠIČKY  4:6stats
19.kolo
22.10.15čtvrtek18:31PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY WANNER ADAPT A.S.  4:10stats
22.10.15čtvrtek19:24PRI-KFC VÝRON AMANTES  4:9stats
22.10.15čtvrtek20:17PRI-KFK JOOKY CS PERMONÍK  8:2stats
22.10.15čtvrtek21:10PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FK BOTIČ  3:6stats
20.kolo
29.10.15čtvrtek18:31PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FK JOOKY  1:2stats
29.10.15čtvrtek19:24PRI-KFK BOTIČ WANNER ADAPT A.S.  8:6stats
29.10.15čtvrtek20:17PRI-KAMANTES MAJKOVI KAŠIČKY  4:5stats
29.10.15čtvrtek21:10PRI-KCS PERMONÍK FC VÝRON  3:1stats
21.kolo
05.11.15čtvrtek18:31PRI-KWANNER ADAPT A.S. AMANTES  5:9stats
05.11.15čtvrtek19:24PRI-KMAJKOVI KAŠIČKY CS PERMONÍK  4:13stats
05.11.15čtvrtek20:17PRI-KFK JOOKY FK BOTIČ  1:7stats
05.11.15čtvrtek21:10PRI-KFC VÝRON AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  1:4stats
22.kolo
12.11.15čtvrtek18:31PRI-KCS PERMONÍK MAJKOVI KAŠIČKY  4:4stats
12.11.15čtvrtek19:24PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FC VÝRON  3:9stats
12.11.15čtvrtek20:17PRI-KFK JOOKY WANNER ADAPT A.S.  7:11stats
12.11.15čtvrtek21:10PRI-KFK BOTIČ AMANTES  2:9stats
2015 III. divize - východ
1.kolo
14.04.15úterý18:31PRI-KVZP LUFŤÁCI UMĚLCI Z PRAHY  4:5stats
14.04.15úterý19:24PRI-KFC MASHINA ROZJETEJ STROJ  2:5stats
14.04.15úterý20:17PRI-KAC LIKVIDACE ORGASTICO  5:4stats
14.04.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B FC ŠEBÁNEK 12:4stats
2.kolo
21.04.15úterý18:31PRIROZJETEJ STROJ AC LIKVIDACE 10:6stats
21.04.15úterý19:24PRI-KORGASTICO VZP LUFŤÁCI  3:4stats
21.04.15úterý20:17PRI-KFC ŠEBÁNEK UMĚLCI Z PRAHY  5:8stats
21.04.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B FC MASHINA 11:4stats
3.kolo
28.04.15úterý18:31PRIFC MASHINA FC ŠEBÁNEK  5:8stats
28.04.15úterý19:24PRI-KUMĚLCI Z PRAHY ORGASTICO  6:4stats
28.04.15úterý20:17PRI-KVZP LUFŤÁCI ROZJETEJ STROJ  7:2stats
28.04.15úterý21:10PRIAC LIKVIDACE FC ATLETO PRAHA B  6:10stats
4.kolo
05.05.15úterý18:31PRI-KROZJETEJ STROJ UMĚLCI Z PRAHY  4:4stats
05.05.15úterý19:24PRI-KFC ŠEBÁNEK ORGASTICO  2:11stats
05.05.15úterý20:17PRI-KFC MASHINA AC LIKVIDACE  4:7stats
05.05.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B VZP LUFŤÁCI  5:4stats
5.kolo
12.05.15úterý18:31PRI-KAC LIKVIDACE FC ŠEBÁNEK 10:2stats
12.05.15úterý19:24PRI-KVZP LUFŤÁCI FC MASHINA  6:2stats
12.05.15úterý20:17PRI-KORGASTICO ROZJETEJ STROJ  9:2stats
12.05.15úterý21:10PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC ATLETO PRAHA B  4:6stats
6.kolo
19.05.15úterý18:31PRI-KAC LIKVIDACE VZP LUFŤÁCI  9:0stats
19.05.15úterý19:24PRI-KFC ŠEBÁNEK ROZJETEJ STROJ 10:6stats
19.05.15úterý20:17PRI-KFC MASHINA UMĚLCI Z PRAHY  0:5stats
19.05.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B ORGASTICO  4:10stats
7.kolo
26.05.15úterý18:31PRI-KORGASTICO FC MASHINA  6:3stats
26.05.15úterý19:24PRI-KUMĚLCI Z PRAHY AC LIKVIDACE  3:4stats
26.05.15úterý20:17PRI-KVZP LUFŤÁCI FC ŠEBÁNEK  6:13stats
26.05.15úterý21:10PRI-KROZJETEJ STROJ FC ATLETO PRAHA B  6:10stats
8.kolo
02.06.15úterý18:31PRI-KROZJETEJ STROJ FC MASHINA  8:8stats
02.06.15úterý19:24PRI-KUMĚLCI Z PRAHY VZP LUFŤÁCI  5:10stats
02.06.15úterý20:17PRI-KORGASTICO AC LIKVIDACE  3:3stats
02.06.15úterý21:10PRI-KFC ŠEBÁNEK FC ATLETO PRAHA B  5:17stats
9.kolo
09.06.15úterý18:31PRI-KVZP LUFŤÁCI ORGASTICO  5:11stats
09.06.15úterý19:24PRI-KAC LIKVIDACE ROZJETEJ STROJ  5:9stats
09.06.15úterý20:17PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC ŠEBÁNEK  3:9stats
09.06.15úterý21:10PRI-KFC MASHINA FC ATLETO PRAHA B  4:3stats
10.kolo
16.06.15úterý18:31PRI-KFC ŠEBÁNEK FC MASHINA  9:1stats
16.06.15úterý19:24PRI-KORGASTICO UMĚLCI Z PRAHY  5:5stats
16.06.15úterý20:17PRI-KROZJETEJ STROJ VZP LUFŤÁCI  5:5stats
16.06.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B AC LIKVIDACE  8:4stats
11.kolo
23.06.15úterý18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY ROZJETEJ STROJ  6:8stats
23.06.15úterý19:24PRI-KORGASTICO FC ŠEBÁNEK 10:4stats
23.06.15úterý20:17PRI-KAC LIKVIDACE FC MASHINA  9:7stats
23.06.15úterý21:10PRI-KVZP LUFŤÁCI FC ATLETO PRAHA B  2:10stats
12.kolo
01.09.15úterý18:31PRI-KFC ŠEBÁNEK AC LIKVIDACE  2:13stats
01.09.15úterý19:24PRI-KFC MASHINA VZP LUFŤÁCI  7:3stats
01.09.15úterý20:17PRI-KROZJETEJ STROJ ORGASTICO  1:6stats
01.09.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B UMĚLCI Z PRAHY  3:5stats
13.kolo
08.09.15úterý18:31PRI-KVZP LUFŤÁCI AC LIKVIDACE  4:3stats
08.09.15úterý19:24PRI-KROZJETEJ STROJ FC ŠEBÁNEK  6:6stats
08.09.15úterý20:17PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC MASHINA  6:6stats
08.09.15úterý21:10PRI-KORGASTICO FC ATLETO PRAHA B  1:2stats
14.kolo
15.09.15úterý18:31PRI-KFC MASHINA ORGASTICO  2:6stats
15.09.15úterý19:24PRI-KAC LIKVIDACE UMĚLCI Z PRAHY  2:4stats
15.09.15úterý20:17PRI-KFC ŠEBÁNEK VZP LUFŤÁCI  2:5stats
15.09.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B ROZJETEJ STROJ  5:4stats
15.kolo
22.09.15úterý18:31PRI-KVZP LUFŤÁCI UMĚLCI Z PRAHY  1:2stats
22.09.15úterý19:24PRI-KFC MASHINA ROZJETEJ STROJ  8:4stats
22.09.15úterý20:17PRI-KAC LIKVIDACE ORGASTICO  6:2stats
22.09.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B FC ŠEBÁNEK 13:4stats
16.kolo
29.09.15úterý18:31PRI-KORGASTICO VZP LUFŤÁCI  4:5stats
29.09.15úterý19:24PRI-KROZJETEJ STROJ AC LIKVIDACE  9:7stats
29.09.15úterý20:17PRI-KFC ŠEBÁNEK UMĚLCI Z PRAHY  7:5stats
29.09.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B FC MASHINA 11:5stats
17.kolo
06.10.15úterý18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY ORGASTICO  1:7stats
06.10.15úterý19:24PRI-KFC MASHINA FC ŠEBÁNEK  5:3stats
06.10.15úterý20:17PRI-KVZP LUFŤÁCI ROZJETEJ STROJ  9:4stats
06.10.15úterý21:10PRI-KAC LIKVIDACE FC ATLETO PRAHA B  5:4stats
18.kolo
13.10.15úterý18:31PRI-KROZJETEJ STROJ UMĚLCI Z PRAHY  4:4stats
13.10.15úterý19:24PRI-KFC ŠEBÁNEK ORGASTICO  4:4stats
13.10.15úterý20:17PRI-KFC MASHINA AC LIKVIDACE  6:8stats
13.10.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B VZP LUFŤÁCI 10:5stats
19.kolo
20.10.15úterý18:31PRI-KAC LIKVIDACE FC ŠEBÁNEK 10:1stats
20.10.15úterý19:24PRI-KVZP LUFŤÁCI FC MASHINA  5:5stats
20.10.15úterý20:17PRI-KORGASTICO ROZJETEJ STROJ  0:6stats
20.10.15úterý21:10PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC ATLETO PRAHA B  5:7stats
20.kolo
27.10.15úterý18:31PRI-KFC ŠEBÁNEK ROZJETEJ STROJ  9:2stats
27.10.15úterý19:24PRI-KAC LIKVIDACE VZP LUFŤÁCI  5:1stats
27.10.15úterý20:17PRI-KFC MASHINA UMĚLCI Z PRAHY  6:8stats
27.10.15úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B ORGASTICO  2:5stats
21.kolo
03.11.15úterý18:31PRI-KORGASTICO FC MASHINA  5:9stats
03.11.15úterý19:24PRI-KUMĚLCI Z PRAHY AC LIKVIDACE  4:7stats
03.11.15úterý20:17PRI-KVZP LUFŤÁCI FC ŠEBÁNEK 10:4stats
03.11.15úterý21:10PRI-KROZJETEJ STROJ FC ATLETO PRAHA B  6:9stats
22.kolo
10.11.15úterý18:31PRI-KFC MASHINA FC ŠEBÁNEK  8:7stats
10.11.15úterý19:24PRI-KROZJETEJ STROJ UMĚLCI Z PRAHY  2:11stats
10.11.15úterý20:17PRI-KVZP LUFŤÁCI ORGASTICO  2:3stats
10.11.15úterý21:10PRI-KAC LIKVIDACE FC ATLETO PRAHA B  7:7stats
2015 III. divize - západ
1.kolo
15.04.15středa18:31PRI-KLOPTOŠI A.I.R. 1870  8:5stats
15.04.15středa19:24PRI-K1.FC JIP LOSERS OF UFTALAND  5:3stats
15.04.15středa20:17PRI-KGALACTICOS PANŤÁCI  5:8stats
2.kolo
22.04.15středa18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND GALACTICOS  4:5stats
22.04.15středa19:24PRI-KA.I.R. 1870 PANŤÁCI  4:9stats
22.04.15středa20:17PRI-KLOPTOŠI 1.FC JIP  2:9stats
3.kolo
29.04.15středa18:31PRI-K1.FC JIP A.I.R. 1870  4:2stats
29.04.15středa19:24PRI-KGALACTICOS LOPTOŠI  7:9stats
29.04.15středa20:17PRI-KPANŤÁCI LOSERS OF UFTALAND 15:7stats
4.kolo
06.05.15středa18:31PRI-K1.FC JIP GALACTICOS  5:8stats
06.05.15středa19:24PRI-KLOPTOŠI PANŤÁCI  3:9stats
06.05.15středa20:17PRI-KA.I.R. 1870 LOSERS OF UFTALAND  2:12stats
5.kolo
13.05.15středa18:31PRI-KPANŤÁCI 1.FC JIP 14:8stats
13.05.15středa19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND LOPTOŠI  3:11stats
13.05.15středa20:17PRI-KGALACTICOS A.I.R. 1870 10:1stats
6.kolo
20.05.15středa18:31PRI-KA.I.R. 1870 LOPTOŠI  5:8stats
20.05.15středa19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND 1.FC JIP  4:4stats
20.05.15středa20:17PRI-KPANŤÁCI GALACTICOS  4:2stats
7.kolo
27.05.15středa18:31PRI-KGALACTICOS RISAEDLU BUKAKE  5:2stats
27.05.15středa19:24PRI-KPANŤÁCI 1.FC JIP 10:4stats
27.05.15středa20:17PRI-KLOSERS OF UFTALAND LOPTOŠI  4:5stats
8.kolo
03.06.15středa18:31PRI-KGALACTICOS 1.FC JIP  4:6stats
03.06.15středa19:24PRI-KRISAEDLU BUKAKE A.I.R. 1870  4:2stats
03.06.15středa20:17PRI-KLOPTOŠI PANŤÁCI  9:9stats
9.kolo
10.06.15středa18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND A.I.R. 1870  3:1stats
10.06.15středa19:24PRI-KGALACTICOS LOPTOŠI  3:4stats
10.06.15středa20:17PRI-K1.FC JIP RISAEDLU BUKAKE  3:3stats
10.kolo
17.06.15středa17:38PRI-K1.FC JIP RISAEDLU BUKAKE  1:2stats
17.06.15středa18:31PRI-KLOPTOŠI 1.FC JIP 12:1stats
17.06.15středa19:24PRI-KRISAEDLU BUKAKE LOSERS OF UFTALAND  1:11stats
17.06.15středa20:17PRI-KA.I.R. 1870 PANŤÁCI  5:13stats
11.kolo
24.06.15středa18:31PRI-KPANŤÁCI LOSERS OF UFTALAND 13:0stats
24.06.15středa19:24PRI-KGALACTICOS A.I.R. 1870  3:0stats
24.06.15středa20:17PRI-KLOPTOŠI RISAEDLU BUKAKE  9:5stats
12.kolo
02.09.15středa17:38PRI-KLOSERS OF UFTALAND RISAEDLU BUKAKE  5:2stats
02.09.15středa18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND GALACTICOS  3:10stats
02.09.15středa19:24PRI-KRISAEDLU BUKAKE PANŤÁCI  2:6stats
02.09.15středa20:17PRI-KA.I.R. 1870 1.FC JIP  2:7stats
13.kolo
09.09.15středa17:38PRI-KRISAEDLU BUKAKE LOPTOŠI  5:8stats
09.09.15středa18:31PRI-KLOPTOŠI A.I.R. 1870  9:2stats
09.09.15středa19:24PRI-K1.FC JIP LOSERS OF UFTALAND  4:5stats
09.09.15středa20:17PRI-KGALACTICOS PANŤÁCI  4:7stats
14.kolo
16.09.15středa18:31PRI-K1.FC JIP PANŤÁCI  1:11stats
16.09.15středa19:24PRI-KRISAEDLU BUKAKE GALACTICOS  1:3stats
16.09.15středa20:17PRI-KLOPTOŠI LOSERS OF UFTALAND  8:4stats
15.kolo
23.09.15středa18:31PRI-K1.FC JIP GALACTICOS  4:3stats
23.09.15středa19:24PRI-KA.I.R. 1870 RISAEDLU BUKAKE  2:3stats
23.09.15středa20:17PRI-KPANŤÁCI LOPTOŠI  2:4stats
16.kolo
30.09.15středa17:38PRI-KRISAEDLU BUKAKE 1.FC JIP  5:2stats
30.09.15středa18:31PRI-KA.I.R. 1870 LOSERS OF UFTALAND  6:8stats
30.09.15středa19:24PRI-KLOPTOŠI GALACTICOS  6:4stats
30.09.15středa20:17PRI-KPANŤÁCI RISAEDLU BUKAKE  4:2stats
17.kolo
07.10.15středa17:38PRI-KRISAEDLU BUKAKE A.I.R. 1870  3:4stats
07.10.15středa18:31PRI-KPANŤÁCI A.I.R. 1870  4:6stats
07.10.15středa19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND RISAEDLU BUKAKE  3:4stats
07.10.15středa20:17PRI-K1.FC JIP LOPTOŠI  2:6stats
18.kolo
14.10.15středa18:31PRI-KRISAEDLU BUKAKE LOPTOŠI  6:14stats
14.10.15středa19:24PRI-KA.I.R. 1870 GALACTICOS  4:9stats
14.10.15středa20:17PRI-KLOSERS OF UFTALAND PANŤÁCI  5:7stats
19.kolo
21.10.15středa17:38PRI-KRISAEDLU BUKAKE GALACTICOS  5:1stats
21.10.15středa18:31PRI-KGALACTICOS LOSERS OF UFTALAND  6:7stats
21.10.15středa19:24PRI-KPANŤÁCI RISAEDLU BUKAKE  8:2stats
21.10.15středa20:17PRI-K1.FC JIP A.I.R. 1870  3:2stats
20.kolo
28.10.15středa18:31PRI-KRISAEDLU BUKAKE A.I.R. 1870  5:1stats
28.10.15středa19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND RISAEDLU BUKAKE  0:5 (kont.)stats
28.10.15středa20:17PRI-K1.FC JIP GALACTICOS  5:5stats
28.10.15středa21:10PRI-KLOPTOŠI PANŤÁCI  2:9stats
2015 IV. divize - východ
1.kolo
14.04.15úterý16:45POL10° LOS TRAFIKOS  6:3stats
14.04.15úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE PANTEROS NEGROS 15:0stats
14.04.15úterý19:24POLBOCCA SA9T  4:1stats
14.04.15úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE AS BENCHWARMERS  2:3stats
14.04.15úterý21:10POLFC VINOHRADY SCIPIO S HELMET  1:1stats
2.kolo
21.04.15úterý17:38POLDAFC 10°  4:1stats
21.04.15úterý18:31POLPANTEROS NEGROS FC VINOHRADY  0:8stats
21.04.15úterý19:24POLLOS TRAFIKOS PERPETUUM NEMOBILE  7:3stats
21.04.15úterý20:17POLAS BENCHWARMERS KAMENNÝ TVÁŘE  0:0stats
21.04.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET BOCCA  1:2stats
3.kolo
28.04.15úterý16:45POLFC VINOHRADY AS BENCHWARMERS  2:3stats
28.04.15úterý18:31POLPERPETUUM NEMOBILE DAFC  7:5stats
28.04.15úterý19:24POLBOCCA PANTEROS NEGROS  6:0stats
28.04.15úterý20:17POLKAMENNÝ TVÁŘE LOS TRAFIKOS  3:3stats
28.04.15úterý21:10POLSA9T SCIPIO S HELMET  0:5stats
4.kolo
05.05.15úterý16:45POL10° PERPETUUM NEMOBILE  7:6stats
05.05.15úterý17:38POLLOS TRAFIKOS FC VINOHRADY  4:6stats
05.05.15úterý18:31POLAS BENCHWARMERS BOCCA  1:1stats
05.05.15úterý19:24POLDAFC KAMENNÝ TVÁŘE  5:2stats
05.05.15úterý20:17POLPANTEROS NEGROS SA9T  1:4stats
5.kolo
12.05.15úterý16:45POLBOCCA LOS TRAFIKOS  3:8stats
12.05.15úterý17:38POLSA9T AS BENCHWARMERS  0:8stats
12.05.15úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE 10°  4:4stats
12.05.15úterý19:24POLFC VINOHRADY DAFC  1:1stats
12.05.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET PANTEROS NEGROS  6:1stats
6.kolo
19.05.15úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE KAMENNÝ TVÁŘE  3:7stats
19.05.15úterý18:31POLDAFC BOCCA  7:1stats
19.05.15úterý19:24POLLOS TRAFIKOS SA9T  3:4stats
19.05.15úterý20:17POL10° FC VINOHRADY  0:10stats
19.05.15úterý21:10POLAS BENCHWARMERS SCIPIO S HELMET  0:4stats
7.kolo
26.05.15úterý16:45POLSA9T DAFC  2:5stats
26.05.15úterý17:38POLPANTEROS NEGROS AS BENCHWARMERS  1:13stats
26.05.15úterý18:31POLFC VINOHRADY PERPETUUM NEMOBILE  4:4stats
26.05.15úterý19:24POLBOCCA 10°  4:3stats
26.05.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET LOS TRAFIKOS  8:7stats
8.kolo
02.06.15úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE FC VINOHRADY  0:5 (kont.)stats
02.06.15úterý17:38POLLOS TRAFIKOS PANTEROS NEGROS  8:0stats
02.06.15úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE BOCCA  2:4stats
02.06.15úterý20:17POL10° SA9T  4:2stats
02.06.15úterý21:10POLDAFC SCIPIO S HELMET  2:4stats
9.kolo
09.06.15úterý16:45POLBOCCA KAMENNÝ TVÁŘE  5:6stats
09.06.15úterý17:38POLSA9T PERPETUUM NEMOBILE  4:8stats
09.06.15úterý18:31POLAS BENCHWARMERS LOS TRAFIKOS  1:0stats
09.06.15úterý20:17POLPANTEROS NEGROS DAFC  0:5stats
09.06.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 10°  2:1stats
10.kolo
16.06.15úterý16:45POLDAFC AS BENCHWARMERS  2:2stats
16.06.15úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE SA9T  3:5stats
16.06.15úterý18:31POL10° PANTEROS NEGROS  5:0stats
16.06.15úterý20:17POLFC VINOHRADY BOCCA  4:5stats
16.06.15úterý21:10POLPERPETUUM NEMOBILE SCIPIO S HELMET  2:4stats
11.kolo
23.06.15úterý16:45POLPANTEROS NEGROS PERPETUUM NEMOBILE  0:11stats
23.06.15úterý18:31POLSA9T FC VINOHRADY  0:6stats
23.06.15úterý19:24POLAS BENCHWARMERS 10°  4:3stats
23.06.15úterý20:17POLLOS TRAFIKOS DAFC  4:5stats
23.06.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET KAMENNÝ TVÁŘE  4:5stats
12.kolo
01.09.15úterý16:45POLLOS TRAFIKOS 10°  2:4stats
01.09.15úterý17:38POLPANTEROS NEGROS KAMENNÝ TVÁŘE  0:9stats
01.09.15úterý19:24POLSA9T BOCCA  0:3stats
01.09.15úterý20:17POLAS BENCHWARMERS PERPETUUM NEMOBILE  3:1stats
01.09.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET FC VINOHRADY  2:2stats
13.kolo
08.09.15úterý17:38POL10° DAFC  2:3stats
08.09.15úterý18:31POLFC VINOHRADY PANTEROS NEGROS 10:1stats
08.09.15úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE LOS TRAFIKOS  7:4stats
08.09.15úterý20:17POLKAMENNÝ TVÁŘE AS BENCHWARMERS  3:5stats
08.09.15úterý21:10POLBOCCA SCIPIO S HELMET  4:8stats
14.kolo
15.09.15úterý16:45POLAS BENCHWARMERS FC VINOHRADY  5:3stats
15.09.15úterý18:31POLDAFC PERPETUUM NEMOBILE  5:2stats
15.09.15úterý19:24POLPANTEROS NEGROS BOCCA  3:4stats
15.09.15úterý20:17POLLOS TRAFIKOS KAMENNÝ TVÁŘE  8:6stats
15.09.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET SA9T  4:3stats
15.kolo
22.09.15úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE 10°  5:6stats
22.09.15úterý17:38POLFC VINOHRADY LOS TRAFIKOS  9:1stats
22.09.15úterý18:31POLBOCCA AS BENCHWARMERS  1:6stats
22.09.15úterý20:17POLSA9T PANTEROS NEGROS  5:0stats
08.10.15čtvrtek19:24PRI-KKAMENNÝ TVÁŘE DAFC  4:8stats
16.kolo
29.09.15úterý16:45POLLOS TRAFIKOS BOCCA  2:9stats
29.09.15úterý17:38POLAS BENCHWARMERS SA9T  1:2stats
29.09.15úterý18:31POL10° KAMENNÝ TVÁŘE  3:2stats
29.09.15úterý19:24POLDAFC FC VINOHRADY  4:3stats
29.09.15úterý21:10POLPANTEROS NEGROS SCIPIO S HELMET  1:4stats
17.kolo
06.10.15úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE PERPETUUM NEMOBILE  5:5stats
06.10.15úterý18:31POLBOCCA DAFC  2:5stats
06.10.15úterý19:24POLSA9T LOS TRAFIKOS  3:2stats
06.10.15úterý20:17POLFC VINOHRADY 10°  5:3stats
06.10.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET AS BENCHWARMERS  2:11stats
18.kolo
13.10.15úterý16:45POLDAFC SA9T 11:0stats
13.10.15úterý17:38POLAS BENCHWARMERS PANTEROS NEGROS  5:0stats
13.10.15úterý18:31POLPERPETUUM NEMOBILE FC VINOHRADY  5:6stats
13.10.15úterý19:24POL10° BOCCA  3:7stats
13.10.15úterý21:10POLLOS TRAFIKOS SCIPIO S HELMET  4:9stats
19.kolo
20.10.15úterý16:45POLFC VINOHRADY KAMENNÝ TVÁŘE  7:1stats
20.10.15úterý17:38POLPANTEROS NEGROS LOS TRAFIKOS  1:6stats
20.10.15úterý19:24POLBOCCA PERPETUUM NEMOBILE  5:4stats
20.10.15úterý20:17POLSA9T 10°  3:4stats
20.10.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET DAFC  2:6stats
20.kolo
KULTURA.CZ FC VINOHRADY  -:-zápis k utkání
27.10.15úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE SA9T 11:3stats
27.10.15úterý18:31POLLOS TRAFIKOS AS BENCHWARMERS  4:6stats
27.10.15úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE BOCCA  2:4stats
27.10.15úterý20:17POLDAFC PANTEROS NEGROS 10:1stats
27.10.15úterý21:10POL10° SCIPIO S HELMET  4:3stats
21.kolo
LOS TRAFIKOS KULTURA.CZ  -:-zápis k utkání
03.11.15úterý17:38POLSA9T KAMENNÝ TVÁŘE  4:4stats
03.11.15úterý18:31POLPANTEROS NEGROS 10°  1:7stats
03.11.15úterý19:24POLAS BENCHWARMERS DAFC  1:5stats
03.11.15úterý20:17POLBOCCA FC VINOHRADY  0:0stats
03.11.15úterý21:10POLSCIPIO S HELMET PERPETUUM NEMOBILE  4:2stats
22.kolo
KULTURA.CZ BOCCA  -:-zápis k utkání
10.11.15úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE PANTEROS NEGROS 12:2stats
10.11.15úterý18:31POLFC VINOHRADY SA9T  3:1stats
10.11.15úterý19:24POL10° AS BENCHWARMERS  3:9stats
10.11.15úterý20:17POLDAFC LOS TRAFIKOS  3:4stats
10.11.15úterý21:10POLKAMENNÝ TVÁŘE SCIPIO S HELMET  1:5stats
2015 IV. divize - západ
1.kolo
16.04.15čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS DŘEVÁCI  1:5stats
16.04.15čtvrtek19:24POLFURT HIGH ZÁVODNÍ RADA  8:2stats
16.04.15čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA AC FOOSMEN  7:3stats
16.04.15čtvrtek21:10POLRELAX ŽIŽKOV PČZ  0:8stats
2.kolo
23.04.15čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA FURT HIGH  4:5stats
23.04.15čtvrtek18:31POLZÁVODNÍ RADA RELAX ŽIŽKOV  3:6stats
23.04.15čtvrtek20:17POLPČZ 1.FC KUKABUS  7:1stats
23.04.15čtvrtek21:10POLAC FOOSMEN MAŽŇÁCI  4:4stats
3.kolo
30.04.15čtvrtek18:31POLFURT HIGH AC FOOSMEN  1:4stats
30.04.15čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KNAJPA  3:10stats
30.04.15čtvrtek20:17POLMAŽŇÁCI DŘEVÁCI  3:6stats
30.04.15čtvrtek21:10POL1.FC KUKABUS ZÁVODNÍ RADA 13:1stats
4.kolo
07.05.15čtvrtek17:38POLAC FOOSMEN DŘEVÁCI  6:3stats
07.05.15čtvrtek18:31POL1.FC KNAJPA 1.FC KUKABUS  3:3stats
07.05.15čtvrtek19:24POLPČZ MAŽŇÁCI  4:0stats
07.05.15čtvrtek21:10POLFURT HIGH RELAX ŽIŽKOV  7:5stats
5.kolo
14.05.15čtvrtek17:38POLMAŽŇÁCI ZÁVODNÍ RADA  5:0 (kont.)stats
14.05.15čtvrtek18:31POLDŘEVÁCI PČZ  1:5stats
14.05.15čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV AC FOOSMEN  7:2stats
14.05.15čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS FURT HIGH  0:5 (kont.)stats
6.kolo
21.05.15čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KUKABUS  1:6stats
21.05.15čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA MAŽŇÁCI  5:0stats
21.05.15čtvrtek20:17POLZÁVODNÍ RADA DŘEVÁCI  3:3stats
21.05.15čtvrtek21:10POLAC FOOSMEN PČZ  3:4stats
7.kolo
28.05.15čtvrtek17:38POLMAŽŇÁCI FURT HIGH  5:4stats
28.05.15čtvrtek18:31POLPČZ ZÁVODNÍ RADA  8:0stats
28.05.15čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS AC FOOSMEN  6:6stats
28.05.15čtvrtek21:10POLDŘEVÁCI 1.FC KNAJPA  3:7stats
8.kolo
04.06.15čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA PČZ  4:4stats
04.06.15čtvrtek18:31POLAC FOOSMEN ZÁVODNÍ RADA  6:2stats
04.06.15čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV MAŽŇÁCI  0:3stats
04.06.15čtvrtek21:10POLFURT HIGH DŘEVÁCI  4:2stats
9.kolo
11.06.15čtvrtek18:31POLDŘEVÁCI RELAX ŽIŽKOV  2:8stats
11.06.15čtvrtek19:24POLZÁVODNÍ RADA 1.FC KNAJPA  2:4stats
11.06.15čtvrtek20:17POLPČZ FURT HIGH  7:6stats
11.06.15čtvrtek21:10POLMAŽŇÁCI 1.FC KUKABUS  2:8stats
10.kolo
18.06.15čtvrtek17:38POLDŘEVÁCI 1.FC KUKABUS  5:9stats
18.06.15čtvrtek19:24POLZÁVODNÍ RADA FURT HIGH  0:3stats
18.06.15čtvrtek20:17POLAC FOOSMEN 1.FC KNAJPA  3:5stats
18.06.15čtvrtek21:10POLPČZ RELAX ŽIŽKOV  4:3stats
11.kolo
25.06.15čtvrtek17:38POLFURT HIGH 1.FC KNAJPA  0:6stats
25.06.15čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV ZÁVODNÍ RADA  6:9stats
25.06.15čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS PČZ  2:1stats
25.06.15čtvrtek21:10POLMAŽŇÁCI AC FOOSMEN  5:1stats
12.kolo
03.09.15čtvrtek18:31POLAC FOOSMEN FURT HIGH  8:7stats
03.09.15čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA RELAX ŽIŽKOV 12:3stats
03.09.15čtvrtek20:17POLDŘEVÁCI MAŽŇÁCI  1:2stats
03.09.15čtvrtek21:10POLZÁVODNÍ RADA 1.FC KUKABUS  5:6stats
13.kolo
10.09.15čtvrtek17:38POLDŘEVÁCI AC FOOSMEN  3:7stats
10.09.15čtvrtek18:31POL1.FC KUKABUS 1.FC KNAJPA  2:1stats
10.09.15čtvrtek19:24POLMAŽŇÁCI PČZ  1:6stats
10.09.15čtvrtek21:10POLRELAX ŽIŽKOV FURT HIGH  3:6stats
14.kolo
17.09.15čtvrtek17:38POLZÁVODNÍ RADA MAŽŇÁCI  0:4stats
17.09.15čtvrtek18:31POLPČZ DŘEVÁCI  9:0stats
17.09.15čtvrtek19:24POLAC FOOSMEN RELAX ŽIŽKOV 14:1stats
17.09.15čtvrtek20:17POLFURT HIGH 1.FC KUKABUS  4:7stats
15.kolo
24.09.15čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS RELAX ŽIŽKOV  9:1stats
24.09.15čtvrtek19:24POLMAŽŇÁCI 1.FC KNAJPA  2:9stats
24.09.15čtvrtek20:17POLDŘEVÁCI ZÁVODNÍ RADA  5:0stats
24.09.15čtvrtek21:10POLPČZ AC FOOSMEN  2:4stats
16.kolo
01.10.15čtvrtek17:38POLFURT HIGH MAŽŇÁCI  5:2stats
01.10.15čtvrtek19:24POLAC FOOSMEN 1.FC KUKABUS  3:3stats
01.10.15čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA DŘEVÁCI 11:0stats
08.10.15čtvrtek18:31POLZÁVODNÍ RADA PČZ  3:4stats
17.kolo
08.10.15čtvrtek17:38POLPČZ 1.FC KNAJPA  2:11stats
08.10.15čtvrtek18:31POLZÁVODNÍ RADA AC FOOSMEN  4:8stats
08.10.15čtvrtek20:17POLMAŽŇÁCI RELAX ŽIŽKOV  8:3stats
08.10.15čtvrtek21:10POLDŘEVÁCI FURT HIGH  4:1stats
18.kolo
AC FOOSMEN LOUŽE  -:-zápis k utkání
15.10.15čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV DŘEVÁCI  2:6stats
15.10.15čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA ZÁVODNÍ RADA  5:1stats
15.10.15čtvrtek20:17POLFURT HIGH PČZ  1:6stats
15.10.15čtvrtek21:10POL1.FC KUKABUS MAŽŇÁCI  5:0stats
19.kolo
22.10.15čtvrtek18:31POLMAŽŇÁCI 1.FC KNAJPA  4:4stats
22.10.15čtvrtek19:24POLAC FOOSMEN PČZ  2:3stats
22.10.15čtvrtek20:17POLDŘEVÁCI 1.FC KUKABUS  5:8stats
22.10.15čtvrtek21:10POLZÁVODNÍ RADA RELAX ŽIŽKOV  9:4stats
20.kolo
29.10.15čtvrtek18:31POL1.FC KUKABUS PČZ  2:3stats
29.10.15čtvrtek19:24POLMAŽŇÁCI ZÁVODNÍ RADA  3:1stats
29.10.15čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV AC FOOSMEN  1:8stats
29.10.15čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA FURT HIGH  7:9stats
21.kolo
05.11.15čtvrtek18:31POLPČZ FURT HIGH  3:2stats
05.11.15čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS 1.FC KNAJPA  6:3stats
05.11.15čtvrtek20:17POLZÁVODNÍ RADA AC FOOSMEN  3:6stats
05.11.15čtvrtek21:10POLDŘEVÁCI MAŽŇÁCI  3:3stats
22.kolo
12.11.15čtvrtek18:31POLAC FOOSMEN MAŽŇÁCI  5:4stats
12.11.15čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV DŘEVÁCI  3:13stats
12.11.15čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA PČZ  5:0 (kont.)stats
12.11.15čtvrtek21:10POLFURT HIGH 1.FC KUKABUS  4:9stats
2015 Pohár
1.kolo
14.09.15pondělí18:00PRI-NKULTURA.CZ SAVAGES  0:5 (kont.)stats
14.09.15pondělí19:00PRI-NAC FOOSMEN FC ATLETO PRAHA  8:7stats
14.09.15pondělí20:00PRI-NPRAHA UNITED MIX AND MATCH  4:5stats
14.09.15pondělí21:00PRI-NBOCCA DIJAS  5:0 (kont.)stats
21.09.15pondělí19:00PRI-NBLITZKRIEG FK OBLÍŽEK B  0:5 (kont.)stats
21.09.15pondělí20:00PRI-NWANNER ADAPT A.S. DATIS 18:4stats
21.09.15pondělí21:00PRI-NVZP LUFŤÁCI SPORTING 2000  6:2stats
1100.kolo
05.10.15pondělí18:00PRI-NBOCCA MIX AND MATCH  1:5stats
05.10.15pondělí19:00PRI-NAC FOOSMEN WANNER ADAPT A.S.  9:2stats
05.10.15pondělí20:00PRI-NFK OBLÍŽEK B FC ATLETO PRAHA  1:5stats
05.10.15pondělí21:00PRI-NVZP LUFŤÁCI SAVAGES  2:9stats
1200.kolo
12.10.15pondělí20:00PRI-NAC FOOSMEN MIX AND MATCH  0:5stats
12.10.15pondělí21:00PRI-NFC ATLETO PRAHA SAVAGES  3:2stats
1300.kolo
19.10.15pondělí20:00PRI-NAC FOOSMEN SAVAGES  4:8stats
19.10.15pondělí21:00PRI-NMIX AND MATCH FC ATLETO PRAHA  6:9stats
2015 Zima
1.kolo
05.01.15pondělí20:15LOKTWIN reality, s.r.o. BOCCA  7:0stats
05.01.15pondělí21:10LOKLENOVO SUPER DOERS LASTAVICE  2:8stats
07.01.15středa20:15LOKFC ATLETO PRAHA RSC MODŘANY 13:4stats
07.01.15středa21:10LOKUMĚLCI Z PRAHY DAFC  7:2stats
2.kolo
12.01.15pondělí20:15LOKDAFC TWIN reality, s.r.o.  2:5stats
12.01.15pondělí21:10LOKFC ATLETO PRAHA LENOVO SUPER DOERS  8:5stats
14.01.15středa20:15LOKLASTAVICE UMĚLCI Z PRAHY  8:6stats
14.01.15středa21:10LOKRSC MODŘANY BOCCA  7:6stats
3.kolo
19.01.15pondělí20:15LOKBOCCA DAFC  5:4stats
19.01.15pondělí21:10LOKUMĚLCI Z PRAHY FC ATLETO PRAHA  3:11stats
21.01.15středa20:15LOKLENOVO SUPER DOERS RSC MODŘANY  7:11stats
21.01.15středa21:10LOKTWIN reality, s.r.o. LASTAVICE  4:4stats
4.kolo
26.01.15pondělí20:15LOKLENOVO SUPER DOERS UMĚLCI Z PRAHY  5:4stats
26.01.15pondělí21:10LOKFC ATLETO PRAHA TWIN reality, s.r.o.  6:1stats
28.01.15středa20:15LOKLASTAVICE BOCCA  8:5stats
28.01.15středa21:10LOKRSC MODŘANY DAFC  8:2stats
5.kolo
02.02.15pondělí20:15LOKTWIN reality, s.r.o. LENOVO SUPER DOERS 11:5stats
02.02.15pondělí21:10LOKBOCCA FC ATLETO PRAHA  3:8stats
04.02.15středa20:15LOKUMĚLCI Z PRAHY RSC MODŘANY  6:2stats
04.02.15středa21:10LOKDAFC LASTAVICE  3:6stats
6.kolo
09.02.15pondělí20:15LOKFC ATLETO PRAHA DAFC 14:2stats
09.02.15pondělí21:10LOKLENOVO SUPER DOERS BOCCA  8:2stats
11.02.15středa20:15LOKUMĚLCI Z PRAHY TWIN reality, s.r.o.  3:7stats
11.02.15středa21:10LOKRSC MODŘANY LASTAVICE  3:18stats
7.kolo
16.02.15pondělí20:15LOKDAFC LENOVO SUPER DOERS  1:6stats
16.02.15pondělí21:10LOKBOCCA UMĚLCI Z PRAHY  2:2stats
18.02.15středa20:15LOKLASTAVICE FC ATLETO PRAHA  3:9stats
18.02.15středa21:10LOKTWIN reality, s.r.o. RSC MODŘANY  7:3stats
8.kolo
23.02.15pondělí20:15LOKBOCCA TWIN reality, s.r.o.  0:7stats
23.02.15pondělí21:10LOKLASTAVICE LENOVO SUPER DOERS  5:2stats
25.02.15středa20:15LOKRSC MODŘANY FC ATLETO PRAHA  1:17stats
25.02.15středa21:10LOKDAFC UMĚLCI Z PRAHY  4:3stats
9.kolo
02.03.15pondělí20:15LOKTWIN reality, s.r.o. DAFC 10:1stats
02.03.15pondělí21:10LOKLENOVO SUPER DOERS FC ATLETO PRAHA  0:5 (kont.)stats
04.03.15středa20:15LOKBOCCA RSC MODŘANY  2:5stats
04.03.15středa21:10LOKUMĚLCI Z PRAHY LASTAVICE  4:10stats
10.kolo
09.03.15pondělí20:15LOKFC ATLETO PRAHA UMĚLCI Z PRAHY 17:5stats
09.03.15pondělí21:10LOKDAFC BOCCA  8:4stats
11.03.15středa20:15LOKRSC MODŘANY LENOVO SUPER DOERS  5:10stats
11.03.15středa21:10LOKLASTAVICE TWIN reality, s.r.o.  1:2stats
11.kolo
16.03.15pondělí20:15LOKUMĚLCI Z PRAHY LENOVO SUPER DOERS  3:7stats
16.03.15pondělí21:10LOKTWIN reality, s.r.o. FC ATLETO PRAHA  1:3stats
18.03.15středa20:15LOKBOCCA LASTAVICE  4:4stats
18.03.15středa21:10LOKDAFC RSC MODŘANY  5:2stats
12.kolo
23.03.15pondělí20:15LOKLENOVO SUPER DOERS TWIN reality, s.r.o.  4:5stats
23.03.15pondělí21:10LOKFC ATLETO PRAHA BOCCA 14:2stats
25.03.15středa20:15LOKRSC MODŘANY UMĚLCI Z PRAHY  1:11stats
25.03.15středa21:10LOKLASTAVICE DAFC  8:0stats
13.kolo
30.03.15pondělí20:15LOKDAFC FC ATLETO PRAHA  4:15stats
30.03.15pondělí21:10LOKBOCCA LENOVO SUPER DOERS  3:8stats
01.04.15středa20:15LOKLASTAVICE RSC MODŘANY  7:10stats
01.04.15středa21:10LOKTWIN reality, s.r.o. UMĚLCI Z PRAHY  5:2stats
14.kolo
06.04.15pondělí20:15LOKUMĚLCI Z PRAHY BOCCA  6:4stats
06.04.15pondělí21:10LOKLENOVO SUPER DOERS DAFC  2:4stats
08.04.15středa20:15LOKFC ATLETO PRAHA LASTAVICE  9:3stats
08.04.15středa21:10LOKRSC MODŘANY TWIN reality, s.r.o.  0:3stats

celkem zápasů: 854