Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Narozeniny slaví

Hráč Věk Tým
Čermák Martin 43 let PRAGUE ZOOMEN
Pícha Zdeněk 40 let OTROKÁŘI

Kontakt

SÍDLO FIRMY
Adresa: Krkonošská 3, Praha 2, Vinohrady
Úřední hodiny: Po předchozí telefonické domluvě.

Pořadatel soutěže
Česlav Zyla
tel.: 602 160 755

Webmaster
Roman Janko

www.rjwebdesign.cz

Výpis utkání

celkem zápasů: 1112

datum den čas hřiště domácí hosté skóre statszápis
2013 I. divize
1.kolo
18.04.13čtvrtek16:45PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC ATLETO PRAHA  -:-zápis k utkání
18.04.13čtvrtek17:38PRI-NPRŤKOVÉ CHEMIE 13:1stats
18.04.13čtvrtek18:31FC VLTAVÍN Volný tým #2 volno
18.04.13čtvrtek19:24Volný tým #3REF TEAM  volno
18.04.13čtvrtek20:17SAVAGES Volný tým #1 volno
18.04.13čtvrtek21:10Volný tým #4ŠVEJKOVCI 89  volno
2.kolo
25.04.13čtvrtek16:45PRI-NTWIN reality, s.r.o. FC VLTAVÍN  -:-zápis k utkání
25.04.13čtvrtek17:38PRI-NFC ATLETO PRAHA ŠVEJKOVCI 89  4:5stats
25.04.13čtvrtek18:31Volný tým #1Volný tým #3 volno
25.04.13čtvrtek19:24PRI-NCHEMIE SAVAGES  3:4stats
25.04.13čtvrtek20:17Volný tým #2PRŤKOVÉ  volno
25.04.13čtvrtek21:10REF TEAM Volný tým #4 volno
3.kolo
02.05.13čtvrtek16:45PRI-NPRŤKOVÉ TWIN reality, s.r.o.  -:-zápis k utkání
02.05.13čtvrtek17:38SAVAGES Volný tým #2 volno
02.05.13čtvrtek18:31PRI-NŠVEJKOVCI 89 REF TEAM  6:3stats
02.05.13čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN FC ATLETO PRAHA  7:1stats
02.05.13čtvrtek20:17Volný tým #3CHEMIE  volno
02.05.13čtvrtek21:10Volný tým #4Volný tým #1 volno
4.kolo
09.05.13čtvrtek16:45PRI-NTWIN reality, s.r.o. SAVAGES  -:-zápis k utkání
09.05.13čtvrtek17:38Volný tým #1ŠVEJKOVCI 89  volno
09.05.13čtvrtek18:31PRI-NFC VLTAVÍN PRŤKOVÉ  1:2stats
09.05.13čtvrtek19:24Volný tým #2Volný tým #3 volno
09.05.13čtvrtek20:17PRI-NFC ATLETO PRAHA REF TEAM  6:4stats
09.05.13čtvrtek21:10CHEMIE Volný tým #4 volno
5.kolo
16.05.13čtvrtek16:45Volný tým #3TWIN reality, s.r.o.  volno
16.05.13čtvrtek17:38PRI-NPRŤKOVÉ FC ATLETO PRAHA 16:4stats
16.05.13čtvrtek18:31PRI-NŠVEJKOVCI 89 CHEMIE  0:4stats
16.05.13čtvrtek19:24REF TEAM Volný tým #1 volno
16.05.13čtvrtek20:17PRI-NSAVAGES FC VLTAVÍN  1:3stats
16.05.13čtvrtek21:10Volný tým #4Volný tým #2 volno
6.kolo
23.05.13čtvrtek16:45TWIN reality, s.r.o. Volný tým #4 volno
23.05.13čtvrtek17:38FC VLTAVÍN Volný tým #3 volno
23.05.13čtvrtek18:31PRI-NPRŤKOVÉ SAVAGES  3:5stats
23.05.13čtvrtek19:24FC ATLETO PRAHA Volný tým #1 volno
23.05.13čtvrtek20:17Volný tým #2ŠVEJKOVCI 89  volno
23.05.13čtvrtek21:10PRI-NCHEMIE REF TEAM  4:10stats
7.kolo
30.05.13čtvrtek16:45PRI-NŠVEJKOVCI 89 TWIN reality, s.r.o.  -:-zápis k utkání
30.05.13čtvrtek17:38Volný tým #1CHEMIE  volno
30.05.13čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES FC ATLETO PRAHA  6:4stats
30.05.13čtvrtek20:17Volný tým #3PRŤKOVÉ  volno
30.05.13čtvrtek21:10Volný tým #4FC VLTAVÍN  volno
06.06.13čtvrtek18:31REF TEAM Volný tým #2 volno
8.kolo
06.06.13čtvrtek16:45PRI-NTWIN reality, s.r.o. REF TEAM  -:-zápis k utkání
06.06.13čtvrtek17:38SAVAGES Volný tým #3 volno
06.06.13čtvrtek18:31Volný tým #2Volný tým #1 volno
06.06.13čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN ŠVEJKOVCI 89  4:1stats
06.06.13čtvrtek20:17PRI-NFC ATLETO PRAHA CHEMIE  6:4stats
06.06.13čtvrtek21:10PRŤKOVÉ Volný tým #4 volno
9.kolo
13.06.13čtvrtek16:45Volný tým #1TWIN reality, s.r.o.  volno
13.06.13čtvrtek17:38PRI-NREF TEAM FC VLTAVÍN  1:4stats
13.06.13čtvrtek18:31CHEMIE Volný tým #2 volno
13.06.13čtvrtek19:24Volný tým #3FC ATLETO PRAHA  volno
13.06.13čtvrtek20:17PRI-NŠVEJKOVCI 89 PRŤKOVÉ  0:5 (kont.)stats
13.06.13čtvrtek21:10Volný tým #4SAVAGES  volno
10.kolo
20.06.13čtvrtek16:45PRI-NTWIN reality, s.r.o. CHEMIE  -:-zápis k utkání
20.06.13čtvrtek18:31PRI-NPRŤKOVÉ REF TEAM  7:2stats
20.06.13čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES ŠVEJKOVCI 89  9:3stats
20.06.13čtvrtek20:17FC ATLETO PRAHA Volný tým #2 volno
20.06.13čtvrtek20:17FC VLTAVÍN Volný tým #1 volno
20.06.13čtvrtek21:10Volný tým #3Volný tým #4 volno
11.kolo
27.06.13čtvrtek16:45Volný tým #2TWIN reality, s.r.o.  volno
27.06.13čtvrtek18:31PRI-NCHEMIE FC VLTAVÍN  2:2stats
27.06.13čtvrtek19:24Volný tým #1PRŤKOVÉ  volno
27.06.13čtvrtek19:24PRI-NREF TEAM SAVAGES  4:9stats
27.06.13čtvrtek20:17ŠVEJKOVCI 89 Volný tým #3 volno
27.06.13čtvrtek21:10Volný tým #4FC ATLETO PRAHA  volno
12.kolo
12.09.13čtvrtek16:45PRI-NFC ATLETO PRAHA TWIN reality, s.r.o.  5:2stats
12.09.13čtvrtek17:38PRI-NCHEMIE PRŤKOVÉ  4:7stats
12.09.13čtvrtek18:31REF TEAM Volný tým #3 volno
12.09.13čtvrtek19:24Volný tým #1SAVAGES  volno
12.09.13čtvrtek20:17Volný tým #2FC VLTAVÍN  volno
12.09.13čtvrtek21:10ŠVEJKOVCI 89 Volný tým #4 volno
13.kolo
19.09.13čtvrtekVolný tým #3Volný tým #1 volno
19.09.13čtvrtekPRŤKOVÉ Volný tým #2 volno
19.09.13čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES CHEMIE  7:4stats
19.09.13čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN TWIN reality, s.r.o.  3:0stats
19.09.13čtvrtek20:17PRI-NŠVEJKOVCI 89 FC ATLETO PRAHA  5:1stats
19.09.13čtvrtek21:10Volný tým #4REF TEAM  volno
14.kolo
26.09.13čtvrtekVolný tým #2SAVAGES  volno
26.09.13čtvrtekVolný tým #1Volný tým #4 volno
26.09.13čtvrtek18:31PRI-NFC ATLETO PRAHA FC VLTAVÍN  3:7stats
26.09.13čtvrtek19:24PRI-NREF TEAM ŠVEJKOVCI 89  7:4stats
26.09.13čtvrtek20:17CHEMIE Volný tým #3 volno
26.09.13čtvrtek21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. PRŤKOVÉ  3:6stats
15.kolo
03.10.13čtvrtekŠVEJKOVCI 89 Volný tým #1 volno
03.10.13čtvrtekVolný tým #3Volný tým #2 volno
03.10.13čtvrtek18:31PRI-NSAVAGES TWIN reality, s.r.o.  8:0stats
03.10.13čtvrtek20:17PRI-NPRŤKOVÉ FC VLTAVÍN  5:2stats
03.10.13čtvrtek21:10Volný tým #4CHEMIE  volno
14.11.13čtvrtek19:24PRI-NREF TEAM FC ATLETO PRAHA  3:5stats
16.kolo
10.10.13čtvrtekVolný tým #2Volný tým #4 volno
10.10.13čtvrtekVolný tým #1REF TEAM  volno
10.10.13čtvrtek18:31PRI-NFC ATLETO PRAHA PRŤKOVÉ  0:11stats
10.10.13čtvrtek19:24TWIN reality, s.r.o. Volný tým #3 volno
10.10.13čtvrtek20:17PRI-NFC VLTAVÍN SAVAGES  1:9stats
10.10.13čtvrtek21:10PRI-NCHEMIE ŠVEJKOVCI 89  7:0stats
17.kolo
Volný tým #3FC VLTAVÍN  volno
17.10.13čtvrtekVolný tým #1FC ATLETO PRAHA  volno
17.10.13čtvrtekŠVEJKOVCI 89 Volný tým #2 volno
17.10.13čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES PRŤKOVÉ  4:6stats
17.10.13čtvrtek20:17PRI-NREF TEAM CHEMIE  1:3stats
17.10.13čtvrtek21:10Volný tým #4TWIN reality, s.r.o.  volno
18.kolo
PRŤKOVÉ Volný tým #3 volno
24.10.13čtvrtekVolný tým #2REF TEAM  volno
24.10.13čtvrtekCHEMIE Volný tým #1 volno
24.10.13čtvrtek19:24PRI-NTWIN reality, s.r.o. ŠVEJKOVCI 89  5:0 (kont.)stats
24.10.13čtvrtek20:17PRI-NFC ATLETO PRAHA SAVAGES  3:11stats
24.10.13čtvrtek21:10FC VLTAVÍN Volný tým #4 volno
19.kolo
Volný tým #3SAVAGES  volno
31.10.13čtvrtekVolný tým #1Volný tým #2 volno
31.10.13čtvrtek18:31PRI-NREF TEAM TWIN reality, s.r.o.  2:4stats
31.10.13čtvrtek19:24PRI-NŠVEJKOVCI 89 FC VLTAVÍN  2:13stats
31.10.13čtvrtek20:17PRI-NCHEMIE FC ATLETO PRAHA  1:5stats
31.10.13čtvrtek21:10Volný tým #4PRŤKOVÉ  volno
20.kolo
FC ATLETO PRAHA Volný tým #3 volno
07.11.13čtvrtekTWIN reality, s.r.o. Volný tým #1 volno
07.11.13čtvrtekVolný tým #2CHEMIE  volno
07.11.13čtvrtekSAVAGES Volný tým #4 volno
07.11.13čtvrtek19:24PRI-NFC VLTAVÍN REF TEAM 14:1stats
07.11.13čtvrtek20:17PRI-NPRŤKOVÉ ŠVEJKOVCI 89 12:7stats
21.kolo
Volný tým #4Volný tým #3 volno
14.11.13čtvrtekVolný tým #2FC ATLETO PRAHA  volno
14.11.13čtvrtekVolný tým #1FC VLTAVÍN  volno
14.11.13čtvrtek19:24PRI-NREF TEAM PRŤKOVÉ  3:11stats
14.11.13čtvrtek20:17PRI-NŠVEJKOVCI 89 SAVAGES  0:5 (kont.)stats
14.11.13čtvrtek21:10PRI-NCHEMIE TWIN reality, s.r.o. 13:4stats
22.kolo
Volný tým #3ŠVEJKOVCI 89  volno
21.11.13čtvrtekPRŤKOVÉ Volný tým #1 volno
21.11.13čtvrtekTWIN reality, s.r.o. Volný tým #2 volno
21.11.13čtvrtek19:24PRI-NSAVAGES REF TEAM 12:3stats
21.11.13čtvrtek20:17PRI-NFC VLTAVÍN CHEMIE  3:3stats
21.11.13čtvrtek21:10FC ATLETO PRAHA Volný tým #4 volno
2013 II. divize - východ
1.kolo
16.04.13úterý16:45PRI-NNAFTAŘI BOMBERS TEAM  4:2stats
16.04.13úterý17:38PRI-NKAMIKADZE XXL AS BENCHWARMERS  5:2stats
16.04.13úterý18:31PRI-NFC KEBOURY GUMÍDCI  1:3stats
16.04.13úterý19:24PRI-NASUS COMMANDO FC STAKO  6:9stats
16.04.13úterý20:17PRI-NFK OBLÍŽEK B ALIATEL CONNECTORS  2:2stats
16.04.13úterý21:10Volný tým #1DIJAS  volno
2.kolo
23.04.13úterý16:45Volný tým #1KAMIKADZE XXL  volno
23.04.13úterý17:38PRI-NBOMBERS TEAM ASUS COMMANDO  3:7stats
23.04.13úterý18:31PRI-NGUMÍDCI FK OBLÍŽEK B  3:0stats
23.04.13úterý19:24PRI-NFC STAKO FC KEBOURY  3:2stats
23.04.13úterý20:17PRI-NAS BENCHWARMERS NAFTAŘI 10:5stats
23.04.13úterý21:10PRI-NDIJAS ALIATEL CONNECTORS  4:3stats
3.kolo
30.04.13úterý16:45PRI-NALIATEL CONNECTORS GUMÍDCI  2:3stats
30.04.13úterý17:38PRI-NFK OBLÍŽEK B FC STAKO  1:6stats
30.04.13úterý18:31NAFTAŘI Volný tým #1 volno
30.04.13úterý19:24PRI-NASUS COMMANDO AS BENCHWARMERS  3:4stats
30.04.13úterý20:17PRI-NFC KEBOURY BOMBERS TEAM  2:3stats
30.04.13úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL DIJAS  5:12stats
4.kolo
07.05.13úterý16:45PRI-NAS BENCHWARMERS FC KEBOURY  1:5stats
07.05.13úterý17:38PRI-NFC STAKO ALIATEL CONNECTORS  4:3stats
07.05.13úterý18:31PRI-NBOMBERS TEAM FK OBLÍŽEK B  4:3stats
07.05.13úterý19:24PRI-NKAMIKADZE XXL NAFTAŘI  2:3stats
07.05.13úterý20:17Volný tým #1ASUS COMMANDO  volno
07.05.13úterý21:10PRI-NDIJAS GUMÍDCI  1:3stats
5.kolo
14.05.13úterý16:45PRI-NASUS COMMANDO KAMIKADZE XXL  1:6stats
14.05.13úterý17:38FC KEBOURY Volný tým #1 volno
14.05.13úterý18:31PRI-NGUMÍDCI FC STAKO  1:7stats
14.05.13úterý19:24PRI-NFK OBLÍŽEK B AS BENCHWARMERS  3:5stats
14.05.13úterý20:17PRI-NALIATEL CONNECTORS BOMBERS TEAM  3:3stats
14.05.13úterý21:10PRI-NNAFTAŘI DIJAS  3:7stats
6.kolo
21.05.13úterý16:45Volný tým #1FK OBLÍŽEK B  volno
21.05.13úterý17:38PRI-NBOMBERS TEAM GUMÍDCI  6:4stats
21.05.13úterý18:31PRI-NNAFTAŘI ASUS COMMANDO  4:1stats
21.05.13úterý19:24PRI-NAS BENCHWARMERS ALIATEL CONNECTORS  4:2stats
21.05.13úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL FC KEBOURY  3:3stats
21.05.13úterý21:10PRI-NDIJAS FC STAKO  6:6stats
7.kolo
28.05.13úterý16:45PRI-NGUMÍDCI AS BENCHWARMERS  5:1stats
28.05.13úterý17:38PRI-NFC KEBOURY NAFTAŘI  2:6stats
28.05.13úterý18:31ALIATEL CONNECTORS Volný tým #1 volno
28.05.13úterý19:24PRI-NFC STAKO BOMBERS TEAM  5:8stats
28.05.13úterý20:17PRI-NFK OBLÍŽEK B KAMIKADZE XXL  2:5stats
28.05.13úterý21:10PRI-NASUS COMMANDO DIJAS  1:8stats
8.kolo
04.06.13úterý16:45PRI-NNAFTAŘI FK OBLÍŽEK B  5:3stats
04.06.13úterý17:38PRI-NAS BENCHWARMERS FC STAKO  1:6stats
04.06.13úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL ALIATEL CONNECTORS 10:1stats
04.06.13úterý19:24PRI-NASUS COMMANDO FC KEBOURY  1:2stats
04.06.13úterý20:17Volný tým #1GUMÍDCI  volno
04.06.13úterý21:10PRI-NDIJAS BOMBERS TEAM  3:5stats
9.kolo
11.06.13úterý16:45FC STAKO Volný tým #1 volno
11.06.13úterý17:38PRI-NBOMBERS TEAM AS BENCHWARMERS  5:3stats
11.06.13úterý18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS NAFTAŘI 10:3stats
11.06.13úterý19:24PRI-NGUMÍDCI KAMIKADZE XXL  3:6stats
11.06.13úterý20:17PRI-NFK OBLÍŽEK B ASUS COMMANDO  3:0stats
11.06.13úterý21:10PRI-NFC KEBOURY DIJAS  2:6stats
10.kolo
18.06.13úterý16:45PRI-NASUS COMMANDO ALIATEL CONNECTORS  2:2stats
18.06.13úterý17:38PRI-NFC KEBOURY FK OBLÍŽEK B  3:2stats
18.06.13úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL FC STAKO  2:7stats
18.06.13úterý19:24Volný tým #1BOMBERS TEAM  volno
18.06.13úterý20:17PRI-NNAFTAŘI GUMÍDCI  3:5stats
18.06.13úterý21:10PRI-NDIJAS AS BENCHWARMERS  5:0stats
11.kolo
25.06.13úterý16:45PRI-NALIATEL CONNECTORS FC KEBOURY  3:2stats
25.06.13úterý17:38PRI-NBOMBERS TEAM KAMIKADZE XXL  4:6stats
25.06.13úterý18:31PRI-NGUMÍDCI ASUS COMMANDO  2:4stats
25.06.13úterý19:24AS BENCHWARMERS Volný tým #1 volno
25.06.13úterý20:17PRI-NFC STAKO NAFTAŘI  6:4stats
25.06.13úterý21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B DIJAS  3:6stats
12.kolo
10.09.13úterýDIJAS Volný tým #1 volno
10.09.13úterý17:38PRI-NAS BENCHWARMERS KAMIKADZE XXL  2:4stats
10.09.13úterý18:31PRI-NGUMÍDCI FC KEBOURY  7:1stats
10.09.13úterý19:24PRI-NFC STAKO ASUS COMMANDO 10:4stats
10.09.13úterý20:17PRI-NALIATEL CONNECTORS FK OBLÍŽEK B  2:2stats
10.09.13úterý21:10PRI-NBOMBERS TEAM NAFTAŘI  4:3stats
13.kolo
17.09.13úterýKAMIKADZE XXL Volný tým #1 volno
17.09.13úterý17:38PRI-NASUS COMMANDO BOMBERS TEAM  2:3stats
17.09.13úterý18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B GUMÍDCI  2:5stats
17.09.13úterý19:24PRI-NFC KEBOURY FC STAKO  7:9stats
17.09.13úterý20:17PRI-NNAFTAŘI AS BENCHWARMERS  2:2stats
17.09.13úterý21:10PRI-NALIATEL CONNECTORS DIJAS  2:2stats
14.kolo
24.09.13úterýVolný tým #1NAFTAŘI  volno
24.09.13úterý17:38PRI-NFC STAKO FK OBLÍŽEK B  2:3stats
24.09.13úterý18:31PRI-NGUMÍDCI ALIATEL CONNECTORS  4:5stats
24.09.13úterý19:24PRI-NAS BENCHWARMERS ASUS COMMANDO  5:2stats
24.09.13úterý20:17PRI-NBOMBERS TEAM FC KEBOURY  3:4stats
24.09.13úterý21:10PRI-NDIJAS KAMIKADZE XXL  4:2stats
15.kolo
01.10.13úterýASUS COMMANDO Volný tým #1 volno
01.10.13úterý17:38PRI-NALIATEL CONNECTORS FC STAKO 11:9stats
01.10.13úterý18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B BOMBERS TEAM  4:1stats
01.10.13úterý19:24PRI-NNAFTAŘI KAMIKADZE XXL  0:5stats
01.10.13úterý20:17PRI-NFC KEBOURY AS BENCHWARMERS  3:3stats
01.10.13úterý21:10PRI-NGUMÍDCI DIJAS  0:7stats
16.kolo
08.10.13úterýVolný tým #1FC KEBOURY  volno
08.10.13úterý17:38PRI-NKAMIKADZE XXL ASUS COMMANDO  1:1stats
08.10.13úterý18:31PRI-NFC STAKO GUMÍDCI  4:10stats
08.10.13úterý19:24PRI-NAS BENCHWARMERS FK OBLÍŽEK B  9:0stats
08.10.13úterý20:17PRI-NBOMBERS TEAM ALIATEL CONNECTORS  3:4stats
08.10.13úterý21:10PRI-NDIJAS NAFTAŘI  8:2stats
17.kolo
15.10.13úterýFK OBLÍŽEK B Volný tým #1 volno
15.10.13úterý17:38PRI-NGUMÍDCI BOMBERS TEAM  3:2stats
15.10.13úterý18:31PRI-NASUS COMMANDO NAFTAŘI  3:4stats
15.10.13úterý19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS AS BENCHWARMERS  5:3stats
15.10.13úterý20:17PRI-NFC KEBOURY KAMIKADZE XXL  1:4stats
15.10.13úterý21:10PRI-NFC STAKO DIJAS  4:8stats
18.kolo
22.10.13úterýVolný tým #1ALIATEL CONNECTORS  volno
22.10.13úterý17:38PRI-NNAFTAŘI FC KEBOURY  5:9stats
22.10.13úterý18:31PRI-NAS BENCHWARMERS GUMÍDCI  4:9stats
22.10.13úterý19:24PRI-NBOMBERS TEAM FC STAKO  8:9stats
22.10.13úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL FK OBLÍŽEK B  1:3stats
22.10.13úterý21:10PRI-NDIJAS ASUS COMMANDO  3:2stats
19.kolo
29.10.13úterýGUMÍDCI Volný tým #1 volno
29.10.13úterý17:38PRI-NFC STAKO AS BENCHWARMERS  4:5stats
29.10.13úterý18:31PRI-NALIATEL CONNECTORS KAMIKADZE XXL  3:0stats
29.10.13úterý19:24PRI-NFC KEBOURY ASUS COMMANDO  4:3stats
29.10.13úterý20:17PRI-NFK OBLÍŽEK B NAFTAŘI  4:0stats
29.10.13úterý21:10PRI-NBOMBERS TEAM DIJAS  2:3stats
20.kolo
05.11.13úterýVolný tým #1FC STAKO  volno
05.11.13úterý17:38PRI-NAS BENCHWARMERS BOMBERS TEAM  4:1stats
05.11.13úterý18:31PRI-NNAFTAŘI ALIATEL CONNECTORS  3:5stats
05.11.13úterý19:24PRI-NKAMIKADZE XXL GUMÍDCI  3:6stats
05.11.13úterý20:17PRI-NASUS COMMANDO FK OBLÍŽEK B  1:3stats
05.11.13úterý21:10PRI-NDIJAS FC KEBOURY  1:0stats
21.kolo
12.11.13úterýBOMBERS TEAM Volný tým #1 volno
12.11.13úterý17:38PRI-NFK OBLÍŽEK B FC KEBOURY  6:2stats
12.11.13úterý18:31PRI-NFC STAKO KAMIKADZE XXL  8:4stats
12.11.13úterý19:24PRI-NALIATEL CONNECTORS ASUS COMMANDO  6:3stats
12.11.13úterý20:17PRI-NGUMÍDCI NAFTAŘI  8:1stats
12.11.13úterý21:10PRI-NAS BENCHWARMERS DIJAS  8:11stats
22.kolo
19.11.13úterýVolný tým #1AS BENCHWARMERS  volno
19.11.13úterý17:38PRI-NKAMIKADZE XXL BOMBERS TEAM  8:3stats
19.11.13úterý18:31PRI-NASUS COMMANDO GUMÍDCI  3:4stats
19.11.13úterý19:24PRI-NFC KEBOURY ALIATEL CONNECTORS  5:2stats
19.11.13úterý20:17PRI-NNAFTAŘI FC STAKO  8:9stats
19.11.13úterý21:10PRI-NDIJAS FK OBLÍŽEK B  2:4stats
2013 II. divize - západ
1.kolo
17.04.13středa16:45PRI-NFK BOTIČ MIX AND MATCH  2:5stats
17.04.13středa17:38PRI-NVIPER TEAM PANŤÁCI  4:2stats
17.04.13středa18:31PRI-NDATIS AC ZLATÝ TYGR  3:5stats
17.04.13středa19:24PRI-N1.FC JIP BLITZKRIEG  0:2stats
17.04.13středa20:17PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK PRAGUE ZOOMEN  2:4stats
17.04.13středa21:10Volný tým #11.FC GARDA  volno
2.kolo
24.04.13středa16:45PRI-NAC ZLATÝ TYGR 1.FC JIP  3:2stats
24.04.13středa17:38PRI-NBLITZKRIEG VIPER TEAM  4:4stats
24.04.13středa18:31PRI-NPANŤÁCI FK BOTIČ  3:1stats
24.04.13středa19:24PRI-N1.FC GARDA PRAGUE ZOOMEN  7:5stats
24.04.13středa20:17PRI-NMIX AND MATCH 1.FC ZLOMKOTNÍK  9:1stats
24.04.13středa21:10Volný tým #1DATIS  volno
3.kolo
01.05.13středa16:45PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK PANŤÁCI  2:4stats
01.05.13středa17:38PRI-NDATIS 1.FC GARDA  4:7stats
01.05.13středa18:31PRI-NPRAGUE ZOOMEN MIX AND MATCH  2:5stats
01.05.13středa19:24PRI-NVIPER TEAM AC ZLATÝ TYGR  3:2stats
01.05.13středa20:17PRI-NFK BOTIČ BLITZKRIEG  0:7stats
01.05.13středa21:101.FC JIP Volný tým #1 volno
4.kolo
08.05.13středa16:45PRI-N1.FC GARDA MIX AND MATCH  0:5 (kont.)stats
08.05.13středa17:38PRI-NAC ZLATÝ TYGR FK BOTIČ  5:1stats
08.05.13středa18:31PRI-NBLITZKRIEG 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:2stats
08.05.13středa19:24PRI-NPANŤÁCI PRAGUE ZOOMEN  3:3stats
08.05.13středa20:17PRI-NDATIS 1.FC JIP  3:5stats
08.05.13středa21:10Volný tým #1VIPER TEAM  volno
5.kolo
15.05.13středa16:45PRI-NVIPER TEAM DATIS 11:6stats
15.05.13středa17:38PRI-NPRAGUE ZOOMEN BLITZKRIEG  6:3stats
15.05.13středa18:31PRI-N1.FC JIP 1.FC GARDA  4:3stats
15.05.13středa19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK AC ZLATÝ TYGR  1:4stats
15.05.13středa20:17PRI-NMIX AND MATCH PANŤÁCI  5:1stats
15.05.13středa21:10FK BOTIČ Volný tým #1 volno
6.kolo
22.05.13středa16:45PRI-NAC ZLATÝ TYGR PRAGUE ZOOMEN  3:3stats
22.05.13středa17:38PRI-NBLITZKRIEG MIX AND MATCH  1:8stats
22.05.13středa18:31PRI-N1.FC JIP VIPER TEAM  2:5stats
22.05.13středa19:24PRI-NDATIS FK BOTIČ  1:1stats
22.05.13středa20:17PRI-N1.FC GARDA PANŤÁCI  3:6stats
22.05.13středa21:10Volný tým #11.FC ZLOMKOTNÍK  volno
7.kolo
29.05.13středa16:45PRI-NPANŤÁCI BLITZKRIEG  3:2stats
29.05.13středa17:38PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK DATIS  6:7stats
29.05.13středa18:31PRI-NMIX AND MATCH AC ZLATÝ TYGR  4:3stats
29.05.13středa19:24PRI-NFK BOTIČ 1.FC JIP  6:6stats
29.05.13středa20:17PRI-NVIPER TEAM 1.FC GARDA  5:5stats
29.05.13středa21:10PRAGUE ZOOMEN Volný tým #1 volno
8.kolo
05.06.13středa16:45PRI-NVIPER TEAM FK BOTIČ  6:4stats
05.06.13středa17:38PRI-N1.FC JIP 1.FC ZLOMKOTNÍK  1:4stats
05.06.13středa18:31PRI-NDATIS PRAGUE ZOOMEN  2:10stats
05.06.13středa19:24PRI-N1.FC GARDA BLITZKRIEG  2:5stats
05.06.13středa20:17PRI-NAC ZLATÝ TYGR PANŤÁCI  4:3stats
05.06.13středa21:10Volný tým #1MIX AND MATCH  volno
9.kolo
12.06.13středa16:45PRI-NPRAGUE ZOOMEN 1.FC JIP  3:4stats
12.06.13středa17:38PRI-NFK BOTIČ 1.FC GARDA  4:7stats
12.06.13středa18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK VIPER TEAM  8:5stats
12.06.13středa19:24PRI-NMIX AND MATCH DATIS  3:3stats
12.06.13středa20:17PRI-NBLITZKRIEG AC ZLATÝ TYGR  5:5stats
12.06.13středa21:10PANŤÁCI Volný tým #1 volno
10.kolo
19.06.13středa16:45PRI-NDATIS PANŤÁCI  4:8stats
19.06.13středa17:38PRI-NVIPER TEAM PRAGUE ZOOMEN  7:5stats
19.06.13středa18:31PRI-N1.FC GARDA AC ZLATÝ TYGR  5:5stats
19.06.13středa19:24PRI-NFK BOTIČ 1.FC ZLOMKOTNÍK  5:7stats
19.06.13středa20:17PRI-N1.FC JIP MIX AND MATCH  5:4stats
19.06.13středa21:10Volný tým #1BLITZKRIEG  volno
11.kolo
26.06.13středa16:45PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK 1.FC GARDA  2:5stats
26.06.13středa17:38PRI-NPANŤÁCI 1.FC JIP  2:2stats
26.06.13středa18:31PRI-NBLITZKRIEG DATIS  6:3stats
26.06.13středa19:24PRI-NMIX AND MATCH VIPER TEAM  2:4stats
26.06.13středa20:17PRI-NPRAGUE ZOOMEN FK BOTIČ  8:1stats
26.06.13středa21:10AC ZLATÝ TYGR Volný tým #1 volno
12.kolo
11.09.13středa16:45PRIMIX AND MATCH FK BOTIČ  5:0stats
11.09.13středa17:38PRIPANŤÁCI VIPER TEAM  5:0 (kont.)stats
11.09.13středa18:31PRIAC ZLATÝ TYGR DATIS  5:1stats
11.09.13středa19:24PRIBLITZKRIEG 1.FC JIP  1:1stats
11.09.13středa20:17PRIPRAGUE ZOOMEN 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:3stats
11.09.13středa21:101.FC GARDA Volný tým #1 volno
13.kolo
18.09.13středa16:45PRI-N1.FC JIP AC ZLATÝ TYGR  9:8stats
18.09.13středa17:38PRI-NVIPER TEAM BLITZKRIEG  7:5stats
18.09.13středa18:31PRI-NFK BOTIČ PANŤÁCI  1:4stats
18.09.13středa19:24PRI-NPRAGUE ZOOMEN 1.FC GARDA  5:6stats
18.09.13středa20:17PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK MIX AND MATCH  3:2stats
18.09.13středa21:10DATIS Volný tým #1 volno
14.kolo
25.09.13středa16:45PRI-NPANŤÁCI 1.FC ZLOMKOTNÍK  2:3stats
25.09.13středa17:38PRI-N1.FC GARDA DATIS  2:5stats
25.09.13středa18:31PRI-NMIX AND MATCH PRAGUE ZOOMEN  3:4stats
25.09.13středa19:24PRI-NAC ZLATÝ TYGR VIPER TEAM  5:6stats
25.09.13středa20:17PRI-NBLITZKRIEG FK BOTIČ  6:0stats
25.09.13středa21:10Volný tým #11.FC JIP  volno
15.kolo
02.10.13středa16:45PRI-NMIX AND MATCH 1.FC GARDA  3:3stats
02.10.13středa17:38PRI-NFK BOTIČ AC ZLATÝ TYGR  1:3stats
02.10.13středa18:31PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK BLITZKRIEG  2:2stats
02.10.13středa19:24PRI-NPRAGUE ZOOMEN PANŤÁCI  4:3stats
02.10.13středa20:17PRI-N1.FC JIP DATIS  6:4stats
02.10.13středa21:10VIPER TEAM Volný tým #1 volno
16.kolo
09.10.13středa16:45PRI-NDATIS VIPER TEAM  4:1stats
09.10.13středa17:38PRI-NBLITZKRIEG PRAGUE ZOOMEN  5:0stats
09.10.13středa18:31PRI-N1.FC GARDA 1.FC JIP  1:7stats
09.10.13středa19:24PRI-NAC ZLATÝ TYGR 1.FC ZLOMKOTNÍK  3:3stats
09.10.13středa20:17PRI-NPANŤÁCI MIX AND MATCH  0:3stats
09.10.13středa21:10Volný tým #1FK BOTIČ  volno
17.kolo
16.10.13středa16:45PRI-NPRAGUE ZOOMEN AC ZLATÝ TYGR  0:4stats
16.10.13středa17:38PRI-NMIX AND MATCH BLITZKRIEG  5:3stats
16.10.13středa18:31PRI-NVIPER TEAM 1.FC JIP  7:4stats
16.10.13středa19:24PRI-NFK BOTIČ DATIS  2:11stats
16.10.13středa20:17PRI-NPANŤÁCI 1.FC GARDA  6:4stats
16.10.13středa21:101.FC ZLOMKOTNÍK Volný tým #1 volno
18.kolo
23.10.13středa16:45PRI-NBLITZKRIEG PANŤÁCI  4:8stats
23.10.13středa17:38PRI-NDATIS 1.FC ZLOMKOTNÍK  3:4stats
23.10.13středa18:31PRI-NAC ZLATÝ TYGR MIX AND MATCH  1:3stats
23.10.13středa19:24PRI-N1.FC JIP FK BOTIČ  4:2stats
23.10.13středa20:17PRI-N1.FC GARDA VIPER TEAM  9:1stats
23.10.13středa21:10Volný tým #1PRAGUE ZOOMEN  volno
19.kolo
30.10.13středa16:45PRI-NFK BOTIČ VIPER TEAM  1:10stats
30.10.13středa17:38PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK 1.FC JIP  2:2stats
30.10.13středa18:31PRI-NPRAGUE ZOOMEN DATIS  4:4stats
30.10.13středa19:24PRI-NBLITZKRIEG 1.FC GARDA  2:6stats
30.10.13středa20:17PRI-NPANŤÁCI AC ZLATÝ TYGR  6:2stats
30.10.13středa21:10MIX AND MATCH Volný tým #1 volno
20.kolo
06.11.13středa16:45PRI-N1.FC JIP PRAGUE ZOOMEN  2:4stats
06.11.13středa17:38PRI-N1.FC GARDA FK BOTIČ  8:2stats
06.11.13středa18:31PRI-NVIPER TEAM 1.FC ZLOMKOTNÍK 10:0stats
06.11.13středa19:24PRI-NDATIS MIX AND MATCH  4:7stats
06.11.13středa20:17PRI-NAC ZLATÝ TYGR BLITZKRIEG  1:0stats
06.11.13středa21:10Volný tým #1PANŤÁCI  volno
21.kolo
13.11.13středa16:45PRI-NPANŤÁCI DATIS  2:3stats
13.11.13středa17:38PRI-NPRAGUE ZOOMEN VIPER TEAM  5:4stats
13.11.13středa18:31PRI-NAC ZLATÝ TYGR 1.FC GARDA  4:5stats
13.11.13středa19:24PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FK BOTIČ  3:4stats
13.11.13středa20:17PRI-NMIX AND MATCH 1.FC JIP  2:1stats
13.11.13středa21:10BLITZKRIEG Volný tým #1 volno
22.kolo
20.11.13středa16:45PRI-N1.FC GARDA 1.FC ZLOMKOTNÍK  8:1stats
20.11.13středa17:38PRI-N1.FC JIP PANŤÁCI  2:14stats
20.11.13středa18:31PRI-NDATIS BLITZKRIEG  2:3stats
20.11.13středa19:24PRI-NVIPER TEAM MIX AND MATCH  5:2stats
20.11.13středa20:17PRI-NFK BOTIČ PRAGUE ZOOMEN  2:8stats
20.11.13středa21:10Volný tým #1AC ZLATÝ TYGR  volno
2013 III. divize - sever
1.kolo
18.04.13čtvrtek16:45PRI-KCS PERMONÍK WANNER ADAPT A.S.  2:8stats
18.04.13čtvrtek17:38PRI-KFC RASTA ZÁVODNÍ RADA  5:4stats
18.04.13čtvrtek18:31PRI-KAMANTES FC MASHINA  1:3stats
18.04.13čtvrtek19:24FK JOOKY Volný tým #1 volno
18.04.13čtvrtek20:17PRI-KFC VÝRON MARIMEX TEAM  3:3stats
18.04.13čtvrtek21:10PRI-KAC LIKVIDACE SK ŽIRAFA  5:2stats
2.kolo
25.04.13čtvrtek16:45PRI-KFC MASHINA ZÁVODNÍ RADA  3:3stats
25.04.13čtvrtek17:38PRI-KAMANTES AC LIKVIDACE  0:5 (kont.)stats
25.04.13čtvrtek18:31PRI-KWANNER ADAPT A.S. FC VÝRON  7:1stats
25.04.13čtvrtek19:24PRI-KMARIMEX TEAM FC RASTA  0:4stats
25.04.13čtvrtek20:17Volný tým #1CS PERMONÍK  volno
25.04.13čtvrtek21:10PRI-KSK ŽIRAFA FK JOOKY  4:12stats
3.kolo
02.05.13čtvrtek16:45PRI-KFK JOOKY AMANTES  8:5stats
02.05.13čtvrtek17:38PRI-KCS PERMONÍK SK ŽIRAFA  2:1stats
02.05.13čtvrtek18:31PRI-KAC LIKVIDACE FC MASHINA  2:5stats
02.05.13čtvrtek19:24FC VÝRON Volný tým #1 volno
02.05.13čtvrtek20:17PRI-KZÁVODNÍ RADA MARIMEX TEAM  5:0 (kont.)stats
02.05.13čtvrtek21:10PRI-KFC RASTA WANNER ADAPT A.S.  4:4stats
4.kolo
09.05.13čtvrtek16:45Volný tým #1FC RASTA  volno
09.05.13čtvrtek17:38PRI-KFC MASHINA MARIMEX TEAM  3:4stats
09.05.13čtvrtek18:31PRI-KAMANTES CS PERMONÍK  2:3stats
09.05.13čtvrtek19:24PRI-KWANNER ADAPT A.S. ZÁVODNÍ RADA  7:2stats
09.05.13čtvrtek20:17PRI-KSK ŽIRAFA FC VÝRON  7:5stats
09.05.13čtvrtek21:10PRI-KAC LIKVIDACE FK JOOKY  1:3stats
5.kolo
16.05.13čtvrtek16:45PRI-KMARIMEX TEAM WANNER ADAPT A.S.  0:11stats
16.05.13čtvrtek17:38PRI-KFC RASTA SK ŽIRAFA  6:1stats
16.05.13čtvrtek18:31ZÁVODNÍ RADA Volný tým #1 volno
16.05.13čtvrtek19:24PRI-KFK JOOKY FC MASHINA  5:2stats
16.05.13čtvrtek20:17PRI-KCS PERMONÍK AC LIKVIDACE  9:3stats
16.05.13čtvrtek21:10PRI-KFC VÝRON AMANTES  5:5stats
6.kolo
23.05.13čtvrtek16:45PRI-KAC LIKVIDACE FC VÝRON  7:0stats
23.05.13čtvrtek17:38PRI-KFC MASHINA WANNER ADAPT A.S.  2:4stats
23.05.13čtvrtek18:31Volný tým #1MARIMEX TEAM  volno
23.05.13čtvrtek19:24PRI-KAMANTES FC RASTA  4:3stats
23.05.13čtvrtek20:17PRI-KFK JOOKY CS PERMONÍK  4:3stats
23.05.13čtvrtek21:10PRI-KSK ŽIRAFA ZÁVODNÍ RADA  5:8stats
7.kolo
30.05.13čtvrtek16:45PRI-KCS PERMONÍK FC MASHINA  2:2stats
30.05.13čtvrtek17:38WANNER ADAPT A.S. Volný tým #1 volno
30.05.13čtvrtek18:31PRI-KMARIMEX TEAM SK ŽIRAFA  4:6stats
30.05.13čtvrtek19:24PRI-KFC RASTA AC LIKVIDACE  8:2stats
30.05.13čtvrtek20:17PRI-KZÁVODNÍ RADA AMANTES  6:5stats
30.05.13čtvrtek21:10PRI-KFC VÝRON FK JOOKY  1:1stats
8.kolo
06.06.13čtvrtek16:45PRI-KAC LIKVIDACE ZÁVODNÍ RADA  0:5 (kont.)stats
06.06.13čtvrtek17:38PRI-KCS PERMONÍK FC VÝRON  5:3stats
06.06.13čtvrtek18:31PRI-KFK JOOKY FC RASTA  5:7stats
06.06.13čtvrtek19:24PRI-KSK ŽIRAFA WANNER ADAPT A.S.  3:6stats
06.06.13čtvrtek20:17PRI-KAMANTES MARIMEX TEAM 16:5stats
06.06.13čtvrtek21:10FC MASHINA Volný tým #1 volno
9.kolo
13.06.13čtvrtek16:45Volný tým #1SK ŽIRAFA  volno
13.06.13čtvrtek17:38PRI-KZÁVODNÍ RADA FK JOOKY  9:3stats
13.06.13čtvrtek18:31PRI-KFC VÝRON FC MASHINA  2:7stats
13.06.13čtvrtek19:24PRI-KFC RASTA CS PERMONÍK  5:2stats
13.06.13čtvrtek20:17PRI-KWANNER ADAPT A.S. AMANTES  2:7stats
13.06.13čtvrtek21:10PRI-KMARIMEX TEAM AC LIKVIDACE  2:4stats
10.kolo
20.06.13čtvrtek16:45PRI-KFC VÝRON FC RASTA  3:5stats
20.06.13čtvrtek17:38AMANTES Volný tým #1 volno
20.06.13čtvrtek18:31PRI-KAC LIKVIDACE WANNER ADAPT A.S.  8:6stats
20.06.13čtvrtek19:24PRI-KFK JOOKY MARIMEX TEAM  8:1stats
20.06.13čtvrtek20:17PRI-KFC MASHINA SK ŽIRAFA  3:5stats
20.06.13čtvrtek21:10PRI-KCS PERMONÍK ZÁVODNÍ RADA  4:6stats
11.kolo
27.06.13čtvrtek16:45PRI-KSK ŽIRAFA AMANTES  3:10stats
27.06.13čtvrtek17:38Volný tým #1AC LIKVIDACE  volno
27.06.13čtvrtek18:31PRI-KZÁVODNÍ RADA FC VÝRON  3:10stats
27.06.13čtvrtek19:24PRI-KWANNER ADAPT A.S. FK JOOKY  5:4stats
27.06.13čtvrtek20:17PRI-KFC RASTA FC MASHINA  6:5stats
27.06.13čtvrtek21:10PRI-KMARIMEX TEAM CS PERMONÍK  2:8stats
12.kolo
12.09.13čtvrtek16:45PRI-KWANNER ADAPT A.S. CS PERMONÍK 15:6stats
12.09.13čtvrtek17:38PRI-KZÁVODNÍ RADA FC RASTA  5:9stats
12.09.13čtvrtek18:31PRI-KFC MASHINA AMANTES  3:6stats
12.09.13čtvrtek19:24Volný tým #1FK JOOKY  volno
12.09.13čtvrtek20:17PRI-KMARIMEX TEAM FC VÝRON  5:5stats
12.09.13čtvrtek21:10PRI-KSK ŽIRAFA AC LIKVIDACE  3:4stats
13.kolo
19.09.13čtvrtek16:45PRI-KZÁVODNÍ RADA FC MASHINA 12:2stats
19.09.13čtvrtek17:38PRI-KAC LIKVIDACE AMANTES  4:6stats
19.09.13čtvrtek18:31PRI-KFC VÝRON WANNER ADAPT A.S.  3:3stats
19.09.13čtvrtek19:24PRI-KFC RASTA MARIMEX TEAM  5:2stats
19.09.13čtvrtek20:17CS PERMONÍK Volný tým #1 volno
19.09.13čtvrtek21:10PRI-KFK JOOKY SK ŽIRAFA  4:1stats
14.kolo
26.09.13čtvrtek16:45PRI-KAMANTES FK JOOKY  8:4stats
26.09.13čtvrtek17:38PRI-KSK ŽIRAFA CS PERMONÍK  2:6stats
26.09.13čtvrtek18:31PRI-KFC MASHINA AC LIKVIDACE  3:6stats
26.09.13čtvrtek19:24Volný tým #1FC VÝRON  volno
26.09.13čtvrtek20:17PRI-KMARIMEX TEAM ZÁVODNÍ RADA  3:12stats
26.09.13čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. FC RASTA  0:8stats
15.kolo
03.10.13čtvrtek16:45FC RASTA Volný tým #1 volno
03.10.13čtvrtek17:38PRI-KMARIMEX TEAM FC MASHINA  2:5stats
03.10.13čtvrtek18:31PRI-KCS PERMONÍK AMANTES  3:6stats
03.10.13čtvrtek19:24PRI-KZÁVODNÍ RADA WANNER ADAPT A.S. 10:4stats
03.10.13čtvrtek20:17PRI-KFC VÝRON SK ŽIRAFA  3:3stats
03.10.13čtvrtek21:10PRI-KFK JOOKY AC LIKVIDACE 10:0stats
16.kolo
10.10.13čtvrtek16:45PRI-KWANNER ADAPT A.S. MARIMEX TEAM 13:6stats
10.10.13čtvrtek17:38PRI-KSK ŽIRAFA FC RASTA  3:9stats
10.10.13čtvrtek18:31Volný tým #1ZÁVODNÍ RADA  volno
10.10.13čtvrtek19:24PRI-KFC MASHINA FK JOOKY  0:5stats
10.10.13čtvrtek20:17PRI-KAC LIKVIDACE CS PERMONÍK  1:3stats
10.10.13čtvrtek21:10PRI-KAMANTES FC VÝRON  2:1stats
17.kolo
MARIMEX TEAM Volný tým #1 volno
17.10.13čtvrtek17:38PRI-KWANNER ADAPT A.S. FC MASHINA  9:4stats
17.10.13čtvrtek18:31PRI-KFC VÝRON AC LIKVIDACE  1:1stats
17.10.13čtvrtek19:24PRI-KFC RASTA AMANTES  4:4stats
17.10.13čtvrtek20:17PRI-KCS PERMONÍK FK JOOKY  3:3stats
17.10.13čtvrtek21:10PRI-KZÁVODNÍ RADA SK ŽIRAFA  5:13stats
18.kolo
Volný tým #1WANNER ADAPT A.S.  volno
24.10.13čtvrtek17:38PRI-KFC MASHINA CS PERMONÍK  2:2stats
24.10.13čtvrtek18:31PRI-KSK ŽIRAFA MARIMEX TEAM  4:10stats
24.10.13čtvrtek19:24PRI-KAC LIKVIDACE FC RASTA  3:4stats
24.10.13čtvrtek20:17PRI-KAMANTES ZÁVODNÍ RADA 13:4stats
24.10.13čtvrtek21:10PRI-KFK JOOKY FC VÝRON  7:2stats
19.kolo
Volný tým #1FC MASHINA  volno
31.10.13čtvrtek17:38PRI-KFC VÝRON CS PERMONÍK  2:3stats
31.10.13čtvrtek18:31PRI-KFC RASTA FK JOOKY  4:4stats
31.10.13čtvrtek19:24PRI-KWANNER ADAPT A.S. SK ŽIRAFA  7:4stats
31.10.13čtvrtek20:17PRI-KMARIMEX TEAM AMANTES  2:13stats
31.10.13čtvrtek21:10PRI-KZÁVODNÍ RADA AC LIKVIDACE  9:7stats
20.kolo
SK ŽIRAFA Volný tým #1 volno
07.11.13čtvrtek17:38PRI-KFK JOOKY ZÁVODNÍ RADA  2:3stats
07.11.13čtvrtek18:31PRI-KFC MASHINA FC VÝRON  2:4stats
07.11.13čtvrtek19:24PRI-KCS PERMONÍK FC RASTA  4:2stats
07.11.13čtvrtek20:17PRI-KAMANTES WANNER ADAPT A.S.  7:5stats
07.11.13čtvrtek21:10PRI-KAC LIKVIDACE MARIMEX TEAM  9:3stats
21.kolo
Volný tým #1AMANTES  volno
14.11.13čtvrtek17:38PRI-KFC RASTA FC VÝRON  7:3stats
14.11.13čtvrtek18:31PRI-KWANNER ADAPT A.S. AC LIKVIDACE  6:3stats
14.11.13čtvrtek19:24PRI-KMARIMEX TEAM FK JOOKY  3:17stats
14.11.13čtvrtek20:17PRI-KSK ŽIRAFA FC MASHINA  0:5 (kont.)stats
14.11.13čtvrtek21:10PRI-KZÁVODNÍ RADA CS PERMONÍK  1:4stats
22.kolo
AC LIKVIDACE Volný tým #1 volno
21.11.13čtvrtek17:38PRI-KAMANTES SK ŽIRAFA  9:6stats
21.11.13čtvrtek18:31PRI-KFC VÝRON ZÁVODNÍ RADA  8:7stats
21.11.13čtvrtek19:24PRI-KFK JOOKY WANNER ADAPT A.S.  5:3stats
21.11.13čtvrtek20:17PRI-KFC MASHINA FC RASTA  1:10stats
21.11.13čtvrtek21:10PRI-KCS PERMONÍK MARIMEX TEAM  8:1stats
2013 III. divize - východ
1.kolo
16.04.13úterý16:45PRI-KORGASTICO FC ATLETO PRAHA B  -:-zápis k utkání
16.04.13úterý17:38PRI-KFC ŠEBÁNEK DAFC  0:6stats
16.04.13úterý18:31PRI-KROZJETEJ STROJ PANTEROS NEGROS 13:0stats
16.04.13úterý19:24PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FK BRUNNY  6:0stats
16.04.13úterý20:17PRI-KARESBULL FC GHETO  4:9stats
16.04.13úterý21:10PRI-KARSENAL LETŇANY RUCANOR TEAM  3:5stats
2.kolo
23.04.13úterý16:45PRI-KFC ATLETO PRAHA B UMĚLCI Z PRAHY  -:-zápis k utkání
23.04.13úterý17:38PRI-KARESBULL ROZJETEJ STROJ 22:8stats
23.04.13úterý18:31PRI-KRUCANOR TEAM FC ŠEBÁNEK 13:3stats
23.04.13úterý19:24PRI-KPANTEROS NEGROS ORGASTICO  0:9stats
23.04.13úterý20:17PRI-KFK BRUNNY ARSENAL LETŇANY 14:2stats
23.04.13úterý21:10PRI-KFC GHETO DAFC 11:4stats
3.kolo
30.04.13úterý16:45PRI-KARSENAL LETŇANY FC ATLETO PRAHA B  -:-zápis k utkání
30.04.13úterý17:38PRI-KUMĚLCI Z PRAHY PANTEROS NEGROS 20:0stats
30.04.13úterý18:31PRI-KORGASTICO ARESBULL  3:13stats
30.04.13úterý19:24PRI-KROZJETEJ STROJ FC GHETO  2:17stats
30.04.13úterý20:17PRI-KDAFC RUCANOR TEAM  1:2stats
30.04.13úterý21:10PRI-KFC ŠEBÁNEK FK BRUNNY  4:3stats
4.kolo
07.05.13úterý16:45PRI-KFC ATLETO PRAHA B FC ŠEBÁNEK  -:-zápis k utkání
07.05.13úterý17:38PRI-KFK BRUNNY DAFC  8:6stats
07.05.13úterý18:31PRI-KPANTEROS NEGROS ARSENAL LETŇANY  2:13stats
07.05.13úterý19:24PRI-KROZJETEJ STROJ ORGASTICO  4:5stats
07.05.13úterý20:17PRI-KARESBULL UMĚLCI Z PRAHY  2:3stats
07.05.13úterý21:10PRI-KFC GHETO RUCANOR TEAM 11:6stats
5.kolo
14.05.13úterý16:45PRI-KDAFC FC ATLETO PRAHA B  -:-zápis k utkání
14.05.13úterý17:38PRI-KORGASTICO FC GHETO  6:10stats
14.05.13úterý18:31PRI-KRUCANOR TEAM FK BRUNNY  2:3stats
14.05.13úterý19:24PRI-KFC ŠEBÁNEK PANTEROS NEGROS 11:0stats
14.05.13úterý20:17PRI-KARSENAL LETŇANY ARESBULL  2:4stats
14.05.13úterý21:10PRI-KUMĚLCI Z PRAHY ROZJETEJ STROJ  7:3stats
6.kolo
21.05.13úterý16:45PRI-KFC ATLETO PRAHA B RUCANOR TEAM  -:-zápis k utkání
21.05.13úterý17:38PRI-KROZJETEJ STROJ ARSENAL LETŇANY  7:6stats
21.05.13úterý18:31PRI-KARESBULL FC ŠEBÁNEK 14:2stats
21.05.13úterý19:24PRI-KFC GHETO FK BRUNNY 13:7stats
21.05.13úterý20:17PRI-KPANTEROS NEGROS DAFC  1:9stats
21.05.13úterý21:10PRI-KORGASTICO UMĚLCI Z PRAHY  8:4stats
7.kolo
28.05.13úterý16:45PRI-KFK BRUNNY FC ATLETO PRAHA B  -:-zápis k utkání
28.05.13úterý17:38PRI-KRUCANOR TEAM PANTEROS NEGROS 18:0stats
28.05.13úterý18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC GHETO  6:12stats
28.05.13úterý19:24PRI-KDAFC ARESBULL  3:17stats
28.05.13úterý20:17PRI-KFC ŠEBÁNEK ROZJETEJ STROJ  4:4stats
28.05.13úterý21:10PRI-KARSENAL LETŇANY ORGASTICO  5:3stats
8.kolo
04.06.13úterý16:45PRI-KFC GHETO FC ATLETO PRAHA B  -:-zápis k utkání
04.06.13úterý17:38PRI-KARESBULL RUCANOR TEAM 11:3stats
04.06.13úterý18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY ARSENAL LETŇANY  6:8stats
04.06.13úterý19:24PRI-KROZJETEJ STROJ DAFC  0:2stats
04.06.13úterý20:17PRI-KORGASTICO FC ŠEBÁNEK  5:0 (kont.)stats
04.06.13úterý21:10PRI-KPANTEROS NEGROS FK BRUNNY  0:12stats
9.kolo
11.06.13úterý16:45PRI-KFC ATLETO PRAHA B PANTEROS NEGROS  -:-zápis k utkání
11.06.13úterý17:38PRI-KFC ŠEBÁNEK UMĚLCI Z PRAHY  7:3stats
11.06.13úterý18:31PRI-KRUCANOR TEAM ROZJETEJ STROJ  6:0stats
11.06.13úterý19:24PRI-KFK BRUNNY ARESBULL  3:7stats
11.06.13úterý20:17PRI-KARSENAL LETŇANY FC GHETO  6:22stats
11.06.13úterý21:10PRI-KDAFC ORGASTICO  2:5stats
10.kolo
18.06.13úterý16:45PRI-KARESBULL FC ATLETO PRAHA B  -:-zápis k utkání
18.06.13úterý17:38PRI-KFC GHETO PANTEROS NEGROS 27:0stats
18.06.13úterý18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY DAFC  5:3stats
18.06.13úterý19:24PRI-KORGASTICO RUCANOR TEAM  5:4stats
18.06.13úterý20:17PRI-KROZJETEJ STROJ FK BRUNNY  6:4stats
18.06.13úterý21:10PRI-KARSENAL LETŇANY FC ŠEBÁNEK  0:11stats
11.kolo
25.06.13úterý16:45PRI-KFC ATLETO PRAHA B ROZJETEJ STROJ  -:-zápis k utkání
25.06.13úterý17:38PRI-KFK BRUNNY ORGASTICO  6:4stats
25.06.13úterý18:31PRI-KDAFC ARSENAL LETŇANY  4:3stats
25.06.13úterý19:24PRI-KRUCANOR TEAM UMĚLCI Z PRAHY  6:3stats
25.06.13úterý20:17PRI-KFC ŠEBÁNEK FC GHETO  5:5stats
25.06.13úterý21:10PRI-KPANTEROS NEGROS ARESBULL  0:31stats
12.kolo
10.09.13úterý16:45PRI-KFC ATLETO PRAHA B ORGASTICO  7:5stats
10.09.13úterý17:38PRI-KDAFC FC ŠEBÁNEK  4:4stats
10.09.13úterý18:31PRI-KPANTEROS NEGROS ROZJETEJ STROJ  1:11stats
10.09.13úterý19:24PRI-KFK BRUNNY UMĚLCI Z PRAHY  9:3stats
10.09.13úterý20:17PRI-KFC GHETO ARESBULL 10:3stats
10.09.13úterý21:10PRI-KRUCANOR TEAM ARSENAL LETŇANY  8:4stats
13.kolo
17.09.13úterý16:45PRI-KROZJETEJ STROJ ARESBULL  7:9stats
17.09.13úterý17:38PRI-KARSENAL LETŇANY FK BRUNNY  0:5 (kont.)stats
17.09.13úterý18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC ATLETO PRAHA B  4:7stats
17.09.13úterý19:24PRI-KDAFC FC GHETO  4:15stats
17.09.13úterý20:17PRI-KFC ŠEBÁNEK RUCANOR TEAM  2:4stats
17.09.13úterý21:10PRI-KORGASTICO PANTEROS NEGROS 15:1stats
14.kolo
24.09.13úterý16:45PRI-KPANTEROS NEGROS UMĚLCI Z PRAHY  0:26stats
24.09.13úterý17:38PRI-KARESBULL ORGASTICO  4:2stats
24.09.13úterý18:31PRI-KRUCANOR TEAM DAFC 12:2stats
24.09.13úterý19:24PRI-KFC ATLETO PRAHA B ARSENAL LETŇANY 15:6stats
24.09.13úterý20:17PRI-KFK BRUNNY FC ŠEBÁNEK 14:5stats
24.09.13úterý21:10PRI-KFC GHETO ROZJETEJ STROJ 12:6stats
15.kolo
01.10.13úterý16:45PRI-KDAFC FK BRUNNY  1:4stats
01.10.13úterý17:38PRI-KRUCANOR TEAM FC GHETO  9:7stats
01.10.13úterý18:31PRI-KARSENAL LETŇANY PANTEROS NEGROS 12:0stats
01.10.13úterý19:24PRI-KORGASTICO ROZJETEJ STROJ  7:3stats
01.10.13úterý20:17PRI-KUMĚLCI Z PRAHY ARESBULL  1:7stats
01.10.13úterý21:10PRI-KFC ŠEBÁNEK FC ATLETO PRAHA B  2:7stats
16.kolo
08.10.13úterý16:45PRI-KFC GHETO ORGASTICO 12:6stats
08.10.13úterý17:38PRI-KROZJETEJ STROJ UMĚLCI Z PRAHY  7:6stats
08.10.13úterý18:31PRI-KARESBULL ARSENAL LETŇANY  9:0stats
08.10.13úterý19:24PRI-KPANTEROS NEGROS FC ŠEBÁNEK  0:11stats
08.10.13úterý20:17PRI-KFC ATLETO PRAHA B DAFC 11:5stats
08.10.13úterý21:10PRI-KFK BRUNNY RUCANOR TEAM  0:2stats
17.kolo
15.10.13úterý16:45PRI-KRUCANOR TEAM FC ATLETO PRAHA B  4:1stats
15.10.13úterý17:38PRI-KFC ŠEBÁNEK ARESBULL  0:9stats
15.10.13úterý18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY ORGASTICO  4:3stats
15.10.13úterý19:24PRI-KFK BRUNNY FC GHETO  5:13stats
15.10.13úterý20:17PRI-KARSENAL LETŇANY ROZJETEJ STROJ  5:4stats
15.10.13úterý21:10PRI-KDAFC PANTEROS NEGROS 15:1stats
18.kolo
22.10.13úterý16:45PRI-KARESBULL DAFC  4:0stats
22.10.13úterý17:38PRI-KFC ATLETO PRAHA B FK BRUNNY  9:3stats
22.10.13úterý18:31PRI-KROZJETEJ STROJ FC ŠEBÁNEK  1:3stats
22.10.13úterý19:24PRI-KORGASTICO ARSENAL LETŇANY  8:0stats
22.10.13úterý20:17PRI-KPANTEROS NEGROS RUCANOR TEAM  1:13stats
22.10.13úterý21:10PRI-KFC GHETO UMĚLCI Z PRAHY 14:3stats
19.kolo
29.10.13úterý16:45PRI-KFK BRUNNY PANTEROS NEGROS 12:1stats
29.10.13úterý17:38PRI-KDAFC ROZJETEJ STROJ  3:12stats
29.10.13úterý18:31PRI-KFC ATLETO PRAHA B FC GHETO  3:11stats
29.10.13úterý19:24PRI-KRUCANOR TEAM ARESBULL  2:5stats
29.10.13úterý20:17PRI-KARSENAL LETŇANY UMĚLCI Z PRAHY  5:4stats
29.10.13úterý21:10PRI-KFC ŠEBÁNEK ORGASTICO  3:2stats
20.kolo
05.11.13úterý16:45PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC ŠEBÁNEK  1:3stats
05.11.13úterý17:38PRI-KFC GHETO ARSENAL LETŇANY 14:2stats
05.11.13úterý18:31PRI-KORGASTICO DAFC  3:1stats
05.11.13úterý19:24PRI-KPANTEROS NEGROS FC ATLETO PRAHA B  1:15stats
05.11.13úterý20:17PRI-KROZJETEJ STROJ RUCANOR TEAM  2:9stats
05.11.13úterý21:10PRI-KARESBULL FK BRUNNY  9:1stats
21.kolo
12.11.13úterý16:45PRI-KFC ŠEBÁNEK ARSENAL LETŇANY  4:2stats
12.11.13úterý17:38PRI-KPANTEROS NEGROS FC GHETO  0:28stats
12.11.13úterý18:31PRI-KFK BRUNNY ROZJETEJ STROJ  1:7stats
12.11.13úterý19:24PRI-KDAFC UMĚLCI Z PRAHY  2:8stats
12.11.13úterý20:17PRI-KRUCANOR TEAM ORGASTICO  4:9stats
12.11.13úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B ARESBULL  7:4stats
22.kolo
19.11.13úterý16:45PRI-KARESBULL PANTEROS NEGROS 16:1stats
19.11.13úterý17:38PRI-KUMĚLCI Z PRAHY RUCANOR TEAM  6:2stats
19.11.13úterý18:31PRI-KFC GHETO FC ŠEBÁNEK 11:3stats
19.11.13úterý19:24PRI-KORGASTICO FK BRUNNY  5:8stats
19.11.13úterý20:17PRI-KROZJETEJ STROJ FC ATLETO PRAHA B  5:7stats
19.11.13úterý21:10PRI-KARSENAL LETŇANY DAFC  5:4stats
2013 III. divize - západ
1.kolo
17.04.13středa16:45PRI-KOTROKÁŘI REDRUM 11:2stats
17.04.13středa17:38PRI-KGALACTICOS 1.FC VRŠOVICE  1:6stats
17.04.13středa18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND A.I.R. 1870  5:5stats
17.04.13středa19:24PRI-KDĚLNICI FOTBALU SK PATIČKA  8:3stats
17.04.13středa20:17PRI-KRSC MODŘANY SPORTING 2000  9:0stats
17.04.13středa21:10PRI-KLOPTOŠI SCIPIO S HELMET  5:2stats
2.kolo
24.04.13středa16:45PRI-K1.FC VRŠOVICE LOSERS OF UFTALAND 13:3stats
24.04.13středa17:38PRI-KSPORTING 2000 DĚLNICI FOTBALU  1:11stats
24.04.13středa18:31PRI-KREDRUM A.I.R. 1870  3:2stats
24.04.13středa19:24PRI-KSK PATIČKA GALACTICOS  5:2stats
24.04.13středa20:17PRI-KOTROKÁŘI LOPTOŠI  3:6stats
24.04.13středa21:10PRI-KSCIPIO S HELMET RSC MODŘANY  3:9stats
3.kolo
01.05.13středa16:45PRI-KGALACTICOS SPORTING 2000  3:6stats
01.05.13středa17:38PRI-KA.I.R. 1870 1.FC VRŠOVICE  2:7stats
01.05.13středa18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND SK PATIČKA  3:11stats
01.05.13středa19:24PRI-KLOPTOŠI REDRUM  8:3stats
01.05.13středa20:17PRI-KRSC MODŘANY OTROKÁŘI  0:4stats
01.05.13středa21:10PRI-KDĚLNICI FOTBALU SCIPIO S HELMET  4:1stats
4.kolo
08.05.13středa16:45PRI-KLOPTOŠI RSC MODŘANY  5:8stats
08.05.13středa17:38PRI-KOTROKÁŘI DĚLNICI FOTBALU  6:3stats
08.05.13středa18:31PRI-KREDRUM 1.FC VRŠOVICE  2:7stats
08.05.13středa19:24PRI-KSPORTING 2000 LOSERS OF UFTALAND  6:4stats
08.05.13středa20:17PRI-KSK PATIČKA A.I.R. 1870  4:4stats
08.05.13středa21:10PRI-KSCIPIO S HELMET GALACTICOS  3:2stats
5.kolo
15.05.13středa16:45PRI-KA.I.R. 1870 SPORTING 2000  7:3stats
15.05.13středa17:38PRI-KRSC MODŘANY REDRUM  4:4stats
15.05.13středa18:31PRI-KDĚLNICI FOTBALU LOPTOŠI  9:6stats
15.05.13středa19:24PRI-K1.FC VRŠOVICE SK PATIČKA  8:0stats
15.05.13středa20:17PRI-KGALACTICOS OTROKÁŘI  1:4stats
15.05.13středa21:10PRI-KLOSERS OF UFTALAND SCIPIO S HELMET  9:3stats
6.kolo
22.05.13středa16:45PRI-KREDRUM SK PATIČKA  1:2stats
22.05.13středa17:38PRI-KOTROKÁŘI LOSERS OF UFTALAND  7:1stats
22.05.13středa18:31PRI-KLOPTOŠI GALACTICOS 13:2stats
22.05.13středa19:24PRI-KRSC MODŘANY DĚLNICI FOTBALU  3:2stats
22.05.13středa20:17PRI-KSPORTING 2000 1.FC VRŠOVICE  2:11stats
22.05.13středa21:10PRI-KSCIPIO S HELMET A.I.R. 1870  4:4stats
7.kolo
29.05.13středa16:45PRI-KA.I.R. 1870 OTROKÁŘI  0:4stats
29.05.13středa17:38PRI-KSK PATIČKA SPORTING 2000  8:2stats
29.05.13středa18:31PRI-KGALACTICOS RSC MODŘANY  5:3stats
29.05.13středa19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND LOPTOŠI  5:9stats
29.05.13středa20:17PRI-KDĚLNICI FOTBALU REDRUM 10:3stats
29.05.13středa21:10PRI-K1.FC VRŠOVICE SCIPIO S HELMET 10:1stats
8.kolo
05.06.13středa16:45PRI-KDĚLNICI FOTBALU GALACTICOS 10:1stats
05.06.13středa17:38PRI-KRSC MODŘANY LOSERS OF UFTALAND  7:3stats
05.06.13středa18:31PRI-KOTROKÁŘI 1.FC VRŠOVICE  1:5stats
05.06.13středa19:24PRI-KREDRUM SPORTING 2000  0:5 (kont.)stats
05.06.13středa20:17PRI-KLOPTOŠI A.I.R. 1870  8:2stats
05.06.13středa21:10PRI-KSCIPIO S HELMET SK PATIČKA  2:5stats
9.kolo
12.06.13středa16:45PRI-KA.I.R. 1870 RSC MODŘANY  6:8stats
12.06.13středa17:38PRI-K1.FC VRŠOVICE LOPTOŠI  3:3stats
12.06.13středa18:31PRI-KGALACTICOS REDRUM  4:5stats
12.06.13středa19:24PRI-KSK PATIČKA OTROKÁŘI  4:3stats
12.06.13středa20:17PRI-KLOSERS OF UFTALAND DĚLNICI FOTBALU  2:7stats
12.06.13středa21:10PRI-KSPORTING 2000 SCIPIO S HELMET  7:4stats
10.kolo
19.06.13středa16:45PRI-KLOPTOŠI SK PATIČKA  2:5stats
19.06.13středa17:38PRI-KRSC MODŘANY 1.FC VRŠOVICE  8:5stats
19.06.13středa18:31PRI-KOTROKÁŘI SPORTING 2000  9:1stats
19.06.13středa19:24PRI-KDĚLNICI FOTBALU A.I.R. 1870 10:2stats
19.06.13středa20:17PRI-KGALACTICOS LOSERS OF UFTALAND  5:5stats
19.06.13středa21:10PRI-KREDRUM SCIPIO S HELMET  7:5stats
11.kolo
26.06.13středa16:45PRI-K1.FC VRŠOVICE DĚLNICI FOTBALU  3:2stats
26.06.13středa17:38PRI-KA.I.R. 1870 GALACTICOS  4:6stats
26.06.13středa18:31PRI-KSK PATIČKA RSC MODŘANY  2:3stats
26.06.13středa19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND REDRUM  2:8stats
26.06.13středa20:17PRI-KSPORTING 2000 LOPTOŠI  6:11stats
26.06.13středa21:10PRI-KSCIPIO S HELMET OTROKÁŘI  1:14stats
12.kolo
11.09.13středa16:45PRI-KREDRUM OTROKÁŘI  1:3stats
11.09.13středa17:38PRI-K1.FC VRŠOVICE GALACTICOS  4:0stats
11.09.13středa18:31PRI-KA.I.R. 1870 LOSERS OF UFTALAND  4:5stats
11.09.13středa19:24PRI-KSK PATIČKA DĚLNICI FOTBALU  4:7stats
11.09.13středa20:17PRI-KSPORTING 2000 RSC MODŘANY  4:7stats
11.09.13středa21:10PRI-KSCIPIO S HELMET LOPTOŠI  2:4stats
13.kolo
18.09.13středa16:45PRI-KLOSERS OF UFTALAND 1.FC VRŠOVICE  2:10stats
18.09.13středa17:38PRI-KDĚLNICI FOTBALU SPORTING 2000  7:5stats
18.09.13středa18:31PRI-KA.I.R. 1870 REDRUM  4:3stats
18.09.13středa19:24PRI-KGALACTICOS SK PATIČKA  3:6stats
18.09.13středa20:17PRI-KLOPTOŠI OTROKÁŘI  3:5stats
18.09.13středa21:10PRI-KRSC MODŘANY SCIPIO S HELMET  5:3stats
14.kolo
25.09.13středa16:45PRI-KSPORTING 2000 GALACTICOS  5:2stats
25.09.13středa17:38PRI-K1.FC VRŠOVICE A.I.R. 1870  9:1stats
25.09.13středa18:31PRI-KSK PATIČKA LOSERS OF UFTALAND  4:2stats
25.09.13středa19:24PRI-KREDRUM LOPTOŠI  4:11stats
25.09.13středa20:17PRI-KOTROKÁŘI RSC MODŘANY  9:1stats
25.09.13středa21:10PRI-KSCIPIO S HELMET DĚLNICI FOTBALU  4:6stats
15.kolo
02.10.13středa16:45PRI-NRSC MODŘANY LOPTOŠI  5:11stats
02.10.13středa17:38PRI-NDĚLNICI FOTBALU OTROKÁŘI  1:8stats
02.10.13středa18:31PRI-N1.FC VRŠOVICE REDRUM  6:2stats
02.10.13středa19:24PRI-NLOSERS OF UFTALAND SPORTING 2000  3:5stats
02.10.13středa20:17PRI-NA.I.R. 1870 SK PATIČKA  3:4stats
02.10.13středa21:10PRI-NGALACTICOS SCIPIO S HELMET  7:2stats
16.kolo
09.10.13středa16:45PRI-KSPORTING 2000 A.I.R. 1870 19:3stats
09.10.13středa17:38PRI-KREDRUM RSC MODŘANY  4:5stats
09.10.13středa18:31PRI-KLOPTOŠI DĚLNICI FOTBALU  7:1stats
09.10.13středa19:24PRI-KSK PATIČKA 1.FC VRŠOVICE  2:6stats
09.10.13středa20:17PRI-KOTROKÁŘI GALACTICOS 17:0stats
09.10.13středa21:10PRI-KSCIPIO S HELMET LOSERS OF UFTALAND  7:5stats
17.kolo
16.10.13středa16:45PRI-KSK PATIČKA REDRUM 10:4stats
16.10.13středa17:38PRI-KLOSERS OF UFTALAND OTROKÁŘI  3:14stats
16.10.13středa18:31PRI-KGALACTICOS LOPTOŠI  4:6stats
16.10.13středa19:24PRI-KDĚLNICI FOTBALU RSC MODŘANY  3:4stats
16.10.13středa20:17PRI-K1.FC VRŠOVICE SPORTING 2000  3:3stats
16.10.13středa21:10PRI-KA.I.R. 1870 SCIPIO S HELMET  3:6stats
18.kolo
23.10.13středa16:45PRI-KOTROKÁŘI A.I.R. 1870  6:1stats
23.10.13středa17:38PRI-KSPORTING 2000 SK PATIČKA  5:9stats
23.10.13středa18:31PRI-KRSC MODŘANY GALACTICOS  5:4stats
23.10.13středa19:24PRI-KLOPTOŠI LOSERS OF UFTALAND  7:4stats
23.10.13středa20:17PRI-KREDRUM DĚLNICI FOTBALU  5:10stats
23.10.13středa21:10PRI-KSCIPIO S HELMET 1.FC VRŠOVICE  3:6stats
19.kolo
30.10.13středa16:45PRI-KGALACTICOS DĚLNICI FOTBALU  7:10stats
30.10.13středa17:38PRI-KLOSERS OF UFTALAND RSC MODŘANY  7:5stats
30.10.13středa18:31PRI-K1.FC VRŠOVICE OTROKÁŘI  3:2stats
30.10.13středa19:24PRI-KSPORTING 2000 REDRUM 16:6stats
30.10.13středa20:17PRI-KA.I.R. 1870 LOPTOŠI  1:9stats
30.10.13středa21:10PRI-KSK PATIČKA SCIPIO S HELMET  8:4stats
20.kolo
06.11.13středa16:45PRI-KRSC MODŘANY A.I.R. 1870  6:1stats
06.11.13středa17:38PRI-KLOPTOŠI 1.FC VRŠOVICE  3:4stats
06.11.13středa18:31PRI-KREDRUM GALACTICOS  4:3stats
06.11.13středa19:24PRI-KOTROKÁŘI SK PATIČKA  4:6stats
06.11.13středa20:17PRI-KDĚLNICI FOTBALU LOSERS OF UFTALAND  4:6stats
06.11.13středa21:10PRI-KSCIPIO S HELMET SPORTING 2000  6:9stats
21.kolo
13.11.13středa16:45PRI-KSK PATIČKA LOPTOŠI  6:5stats
13.11.13středa17:38PRI-K1.FC VRŠOVICE RSC MODŘANY  0:3stats
13.11.13středa18:31PRI-KSPORTING 2000 OTROKÁŘI  4:11stats
13.11.13středa19:24PRI-KA.I.R. 1870 DĚLNICI FOTBALU  0:3stats
13.11.13středa20:17PRI-KLOSERS OF UFTALAND GALACTICOS  9:4stats
13.11.13středa21:10PRI-KSCIPIO S HELMET REDRUM  3:4stats
22.kolo
20.11.13středa16:45PRI-KDĚLNICI FOTBALU 1.FC VRŠOVICE  4:3stats
20.11.13středa17:38PRI-KGALACTICOS A.I.R. 1870  1:5stats
20.11.13středa18:31PRI-KRSC MODŘANY SK PATIČKA  5:4stats
20.11.13středa19:24PRI-KREDRUM LOSERS OF UFTALAND  4:5stats
20.11.13středa20:17PRI-KLOPTOŠI SPORTING 2000  8:10stats
20.11.13středa21:10PRI-KOTROKÁŘI SCIPIO S HELMET  6:2stats
2013 IV. divize - východ
1.kolo
16.04.13úterý16:45POLSMUTNÁ SEŠLOST FC COLOSSEUM  7:2stats
16.04.13úterý17:38POLALEX BELVIK  3:8stats
16.04.13úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE LOS TRAFIKOS  2:2stats
16.04.13úterý19:24POLFC VINOHRADY 10°  5:1stats
16.04.13úterý20:17POLSA9T KULATEEMO  1:4stats
16.04.13úterý21:10POLPERPETUUM NEMOBILE BOCCA  4:2stats
2.kolo
23.04.13úterý16:45POLFC COLOSSEUM KAMENNÝ TVÁŘE  4:1stats
23.04.13úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE SMUTNÁ SEŠLOST 13:4stats
23.04.13úterý18:31POL10° ALEX  3:3stats
23.04.13úterý19:24POLBOCCA KULATEEMO  3:6stats
23.04.13úterý20:17POLLOS TRAFIKOS FC VINOHRADY  1:5stats
23.04.13úterý21:10POLBELVIK SA9T 13:3stats
3.kolo
30.04.13úterý16:45POLFC VINOHRADY FC COLOSSEUM  3:1stats
30.04.13úterý17:38POLSA9T 10°  2:1stats
30.04.13úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE PERPETUUM NEMOBILE  0:3stats
30.04.13úterý20:17POLSMUTNÁ SEŠLOST BOCCA  6:3stats
30.04.13úterý21:10POLALEX LOS TRAFIKOS  5:0 (kont.)stats
02.05.13čtvrtek16:45PRIKULATEEMO BELVIK  4:2stats
4.kolo
07.05.13úterý16:45POLFC COLOSSEUM ALEX  3:3stats
07.05.13úterý17:38POLSMUTNÁ SEŠLOST KAMENNÝ TVÁŘE  7:5stats
07.05.13úterý18:31POLLOS TRAFIKOS SA9T  2:2stats
07.05.13úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE FC VINOHRADY  6:2stats
07.05.13úterý20:17POLBOCCA BELVIK  3:4stats
07.05.13úterý21:10POL10° KULATEEMO  2:9stats
5.kolo
14.05.13úterý17:38POLKULATEEMO LOS TRAFIKOS 14:2stats
14.05.13úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE BOCCA  3:5stats
14.05.13úterý19:24POLBELVIK 10°  4:1stats
14.05.13úterý20:17POLALEX PERPETUUM NEMOBILE  2:1stats
14.05.13úterý21:10POLFC VINOHRADY SMUTNÁ SEŠLOST  3:3stats
30.05.13čtvrtek17:38PRISA9T FC COLOSSEUM  1:0stats
6.kolo
21.05.13úterý16:45POLFC COLOSSEUM KULATEEMO  2:10stats
21.05.13úterý17:38POLLOS TRAFIKOS BELVIK  3:16stats
21.05.13úterý18:31POLSMUTNÁ SEŠLOST ALEX  3:2stats
21.05.13úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE SA9T  6:2stats
21.05.13úterý20:17POLBOCCA 10°  4:4stats
21.05.13úterý21:10POLKAMENNÝ TVÁŘE FC VINOHRADY  3:4stats
7.kolo
28.05.13úterý16:45POLBELVIK FC COLOSSEUM  6:3stats
28.05.13úterý17:38POLFC VINOHRADY BOCCA  3:2stats
28.05.13úterý18:31POLKULATEEMO PERPETUUM NEMOBILE  5:0stats
28.05.13úterý19:24POLALEX KAMENNÝ TVÁŘE  3:4stats
28.05.13úterý20:17POL10° LOS TRAFIKOS  3:1stats
28.05.13úterý21:10POLSA9T SMUTNÁ SEŠLOST  2:5stats
8.kolo
04.06.13úterý17:38POLFC VINOHRADY ALEX  0:3stats
04.06.13úterý18:31POLSMUTNÁ SEŠLOST KULATEEMO  8:8stats
04.06.13úterý19:24POLBOCCA LOS TRAFIKOS  9:3stats
04.06.13úterý20:17POLKAMENNÝ TVÁŘE SA9T  3:2stats
04.06.13úterý21:10POLPERPETUUM NEMOBILE BELVIK  1:4stats
10.06.13pondělí17:00PRIFC COLOSSEUM 10°  3:3 (kont.)stats
9.kolo
11.06.13úterý16:45POLLOS TRAFIKOS FC COLOSSEUM  1:4stats
11.06.13úterý17:38POL10° PERPETUUM NEMOBILE  2:14stats
11.06.13úterý18:31POLSA9T FC VINOHRADY  2:4stats
11.06.13úterý19:24POLKULATEEMO KAMENNÝ TVÁŘE 12:0stats
11.06.13úterý20:17POLBELVIK SMUTNÁ SEŠLOST 10:4stats
11.06.13úterý21:10POLALEX BOCCA  2:3stats
10.kolo
18.06.13úterý16:45POLBOCCA FC COLOSSEUM  4:1stats
18.06.13úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE BELVIK  2:10stats
18.06.13úterý18:31POLPERPETUUM NEMOBILE LOS TRAFIKOS  6:6stats
18.06.13úterý19:24POLSMUTNÁ SEŠLOST 10°  6:9stats
18.06.13úterý20:17POLALEX SA9T  3:1stats
18.06.13úterý21:10POLFC VINOHRADY KULATEEMO  2:8stats
11.kolo
25.06.13úterý16:45POLFC COLOSSEUM PERPETUUM NEMOBILE  0:6stats
25.06.13úterý17:38POLSA9T BOCCA  3:4stats
25.06.13úterý18:31POLBELVIK FC VINOHRADY  3:3stats
25.06.13úterý19:24POLLOS TRAFIKOS SMUTNÁ SEŠLOST  2:7stats
25.06.13úterý20:17POLKULATEEMO ALEX  5:3stats
25.06.13úterý21:10POL10° KAMENNÝ TVÁŘE  1:1stats
12.kolo
03.09.13úterý16:45POLFC COLOSSEUM SMUTNÁ SEŠLOST  0:5 (kont.)stats
03.09.13úterý17:38POLBELVIK ALEX  4:2stats
03.09.13úterý18:31POLLOS TRAFIKOS KAMENNÝ TVÁŘE  5:3stats
03.09.13úterý19:24POL10° FC VINOHRADY  3:5stats
03.09.13úterý20:17POLKULATEEMO SA9T  7:2stats
03.09.13úterý21:10POLBOCCA PERPETUUM NEMOBILE  3:3stats
13.kolo
10.09.13úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE FC COLOSSEUM  7:2stats
10.09.13úterý17:38POLSMUTNÁ SEŠLOST PERPETUUM NEMOBILE  6:7stats
10.09.13úterý18:31POLALEX 10°  6:1stats
10.09.13úterý19:24POLKULATEEMO BOCCA  6:3stats
10.09.13úterý20:17POLFC VINOHRADY LOS TRAFIKOS  5:1stats
10.09.13úterý21:10POLSA9T BELVIK  3:2stats
14.kolo
17.09.13úterý16:45POLFC COLOSSEUM FC VINOHRADY  1:14stats
17.09.13úterý17:38POL10° SA9T  3:5stats
17.09.13úterý18:31POLBELVIK KULATEEMO  1:3stats
17.09.13úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE KAMENNÝ TVÁŘE  3:4stats
17.09.13úterý20:17POLBOCCA SMUTNÁ SEŠLOST  8:3stats
17.09.13úterý21:10POLLOS TRAFIKOS ALEX  2:8stats
15.kolo
24.09.13úterý16:45POLALEX FC COLOSSEUM 12:0stats
24.09.13úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE SMUTNÁ SEŠLOST  8:3stats
24.09.13úterý18:31POLSA9T LOS TRAFIKOS 11:2stats
24.09.13úterý19:24POLFC VINOHRADY PERPETUUM NEMOBILE  4:2stats
24.09.13úterý20:17POLBELVIK BOCCA  3:5stats
24.09.13úterý21:10POLKULATEEMO 10° 13:1stats
16.kolo
01.10.13úterý16:45POLFC COLOSSEUM SA9T  1:3stats
01.10.13úterý17:38POLLOS TRAFIKOS KULATEEMO  0:11stats
01.10.13úterý18:31POLBOCCA KAMENNÝ TVÁŘE  0:2stats
01.10.13úterý19:24POL10° BELVIK  5:12stats
01.10.13úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE ALEX  2:5stats
01.10.13úterý21:10POLSMUTNÁ SEŠLOST FC VINOHRADY  3:2stats
17.kolo
08.10.13úterý16:45POLKULATEEMO FC COLOSSEUM  6:1stats
08.10.13úterý17:38POLBELVIK LOS TRAFIKOS  5:1stats
08.10.13úterý18:31POLALEX SMUTNÁ SEŠLOST 11:0stats
08.10.13úterý19:24POLSA9T PERPETUUM NEMOBILE  5:6stats
08.10.13úterý20:17POL10° BOCCA  3:10stats
08.10.13úterý21:10POLFC VINOHRADY KAMENNÝ TVÁŘE  2:1stats
18.kolo
15.10.13úterý16:45POLFC COLOSSEUM BELVIK  2:6stats
15.10.13úterý17:38POLBOCCA FC VINOHRADY  2:5stats
15.10.13úterý18:31POLPERPETUUM NEMOBILE KULATEEMO  3:6stats
15.10.13úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE ALEX  1:4stats
15.10.13úterý20:17POLLOS TRAFIKOS 10°  3:4stats
15.10.13úterý21:10POLSMUTNÁ SEŠLOST SA9T  8:4stats
19.kolo
22.10.13úterý16:45POL10° FC COLOSSEUM  2:2stats
22.10.13úterý17:38POLALEX FC VINOHRADY  3:4stats
22.10.13úterý18:31POLKULATEEMO SMUTNÁ SEŠLOST  8:4stats
22.10.13úterý19:24POLLOS TRAFIKOS BOCCA  3:2stats
22.10.13úterý20:17POLSA9T KAMENNÝ TVÁŘE  7:2stats
22.10.13úterý21:10POLBELVIK PERPETUUM NEMOBILE  4:4stats
20.kolo
29.10.13úterý16:45POLFC COLOSSEUM LOS TRAFIKOS  1:3stats
29.10.13úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE 10°  0:3stats
29.10.13úterý18:31POLFC VINOHRADY SA9T  9:0stats
29.10.13úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE KULATEEMO  1:4stats
29.10.13úterý20:17POLSMUTNÁ SEŠLOST BELVIK  4:12stats
29.10.13úterý21:10POLBOCCA ALEX  4:2stats
21.kolo
05.11.13úterý16:45POLFC COLOSSEUM BOCCA  1:6stats
05.11.13úterý17:38POLBELVIK KAMENNÝ TVÁŘE  2:2stats
05.11.13úterý18:31POLLOS TRAFIKOS PERPETUUM NEMOBILE  3:1stats
05.11.13úterý19:24POL10° SMUTNÁ SEŠLOST  8:3stats
05.11.13úterý20:17POLSA9T ALEX  5:5stats
05.11.13úterý21:10POLKULATEEMO FC VINOHRADY  8:0stats
22.kolo
12.11.13úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE FC COLOSSEUM  5:0 (kont.)stats
12.11.13úterý17:38POLBOCCA SA9T  2:2stats
12.11.13úterý18:31POLFC VINOHRADY BELVIK  5:4stats
12.11.13úterý19:24POLSMUTNÁ SEŠLOST LOS TRAFIKOS  4:3stats
12.11.13úterý20:17POLALEX KULATEEMO  4:6stats
12.11.13úterý21:10POLKAMENNÝ TVÁŘE 10°  2:3stats
2013 IV. divize - západ
1.kolo
18.04.13čtvrtek16:45POL1.FC KNAJPA AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  5:2stats
18.04.13čtvrtek17:38POLPČZ DŘEVÁCI  5:2stats
18.04.13čtvrtek18:31POL1.FC KUKABUS RELAX ŽIŽKOV  0:10stats
18.04.13čtvrtek19:24POLLOUŽE FC FOFO  4:5stats
18.04.13čtvrtek20:17POLFURT HIGH MAŽŇÁCI 12:1stats
18.04.13čtvrtek21:10POLEL DRAGON MAJKOVI KAŠIČKY  4:1stats
2.kolo
25.04.13čtvrtek16:45POLMAJKOVI KAŠIČKY FC FOFO  5:4stats
25.04.13čtvrtek17:38POLMAŽŇÁCI 1.FC KUKABUS  1:3stats
25.04.13čtvrtek18:31POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FURT HIGH  1:7stats
25.04.13čtvrtek19:24POLDŘEVÁCI 1.FC KNAJPA  0:3stats
25.04.13čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV LOUŽE  7:3stats
25.04.13čtvrtek21:10POLEL DRAGON PČZ  4:0stats
3.kolo
02.05.13čtvrtek16:45POLLOUŽE MAŽŇÁCI  4:1stats
02.05.13čtvrtek17:38POLFC FOFO RELAX ŽIŽKOV  3:1stats
02.05.13čtvrtek18:31POL1.FC KUKABUS AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  6:0stats
02.05.13čtvrtek19:24POLFURT HIGH DŘEVÁCI  5:2stats
02.05.13čtvrtek20:17POLPČZ MAJKOVI KAŠIČKY  1:4stats
02.05.13čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA EL DRAGON  3:2stats
4.kolo
09.05.13čtvrtek16:45POLDŘEVÁCI 1.FC KUKABUS  1:5stats
09.05.13čtvrtek17:38POLPČZ 1.FC KNAJPA  1:4stats
09.05.13čtvrtek18:31POLMAŽŇÁCI FC FOFO  3:2stats
09.05.13čtvrtek19:24POLMAJKOVI KAŠIČKY RELAX ŽIŽKOV  6:0stats
09.05.13čtvrtek20:17POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED LOUŽE  0:3stats
09.05.13čtvrtek21:10POLEL DRAGON FURT HIGH  5:4stats
5.kolo
16.05.13čtvrtek16:45POLFURT HIGH PČZ  7:3stats
16.05.13čtvrtek17:38POLFC FOFO AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:6stats
16.05.13čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV MAŽŇÁCI  9:3stats
16.05.13čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA MAJKOVI KAŠIČKY  1:1stats
16.05.13čtvrtek20:17POLLOUŽE DŘEVÁCI  5:2stats
16.05.13čtvrtek21:10POL1.FC KUKABUS EL DRAGON  2:2stats
6.kolo
23.05.13čtvrtek16:45POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED RELAX ŽIŽKOV  7:8stats
23.05.13čtvrtek17:38POLMAJKOVI KAŠIČKY MAŽŇÁCI  3:2stats
23.05.13čtvrtek18:31POL1.FC KNAJPA FURT HIGH  5:3stats
23.05.13čtvrtek19:24POLPČZ 1.FC KUKABUS  3:2stats
23.05.13čtvrtek20:17POLDŘEVÁCI FC FOFO  2:2stats
23.05.13čtvrtek21:10POLEL DRAGON LOUŽE  3:7stats
7.kolo
30.05.13čtvrtek16:45POLLOUŽE PČZ  2:4stats
30.05.13čtvrtek17:38POLFURT HIGH MAJKOVI KAŠIČKY 11:2stats
30.05.13čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV DŘEVÁCI  9:4stats
30.05.13čtvrtek19:24POLMAŽŇÁCI AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  1:1stats
30.05.13čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS 1.FC KNAJPA  0:4stats
30.05.13čtvrtek21:10POLFC FOFO EL DRAGON  4:4stats
8.kolo
06.06.13čtvrtek16:45POLFURT HIGH 1.FC KUKABUS  1:1stats
06.06.13čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA LOUŽE  1:1stats
06.06.13čtvrtek18:31POLDŘEVÁCI MAŽŇÁCI  2:2stats
06.06.13čtvrtek19:24POLMAJKOVI KAŠIČKY AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  4:3stats
06.06.13čtvrtek20:17POLPČZ FC FOFO  4:3stats
06.06.13čtvrtek21:10POLEL DRAGON RELAX ŽIŽKOV  5:10stats
9.kolo
13.06.13čtvrtek16:45POLFC FOFO 1.FC KNAJPA  0:5 (kont.)stats
13.06.13čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS MAJKOVI KAŠIČKY  4:6stats
13.06.13čtvrtek18:31POLLOUŽE FURT HIGH  2:6stats
13.06.13čtvrtek19:24POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED DŘEVÁCI  3:2stats
13.06.13čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV PČZ  9:3stats
13.06.13čtvrtek21:10POLMAŽŇÁCI EL DRAGON  5:11stats
10.kolo
20.06.13čtvrtek16:45POLMAJKOVI KAŠIČKY DŘEVÁCI  4:2stats
20.06.13čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA RELAX ŽIŽKOV  2:3stats
20.06.13čtvrtek18:31POLPČZ MAŽŇÁCI  2:2stats
20.06.13čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS LOUŽE  2:2stats
20.06.13čtvrtek20:17POLFURT HIGH FC FOFO  5:7stats
20.06.13čtvrtek21:10POLEL DRAGON AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  8:7stats
11.kolo
27.06.13čtvrtek16:45POLRELAX ŽIŽKOV FURT HIGH  3:2stats
27.06.13čtvrtek17:38POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED PČZ  2:1stats
27.06.13čtvrtek18:31POLFC FOFO 1.FC KUKABUS  3:4stats
27.06.13čtvrtek19:24POLLOUŽE MAJKOVI KAŠIČKY  1:8stats
27.06.13čtvrtek20:17POLMAŽŇÁCI 1.FC KNAJPA  1:5stats
27.06.13čtvrtek21:10POLDŘEVÁCI EL DRAGON  2:6stats
12.kolo
05.09.13čtvrtek16:45POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 1.FC KNAJPA  2:1stats
05.09.13čtvrtek17:38POLDŘEVÁCI PČZ  1:5stats
05.09.13čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KUKABUS  2:2stats
05.09.13čtvrtek19:24POLFC FOFO LOUŽE  7:3stats
05.09.13čtvrtek20:17POLMAŽŇÁCI FURT HIGH  1:8stats
05.09.13čtvrtek21:10POLMAJKOVI KAŠIČKY EL DRAGON  2:8 (kont.)stats
13.kolo
12.09.13čtvrtek16:45POLFC FOFO MAJKOVI KAŠIČKY  0:5 (kont.)stats
12.09.13čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS MAŽŇÁCI  6:0stats
12.09.13čtvrtek18:31POLFURT HIGH AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  2:1stats
12.09.13čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA DŘEVÁCI  9:0stats
12.09.13čtvrtek20:17POLLOUŽE RELAX ŽIŽKOV  3:1stats
13.11.13středa21:10PRI-NPČZ EL DRAGON  3:8stats
14.kolo
19.09.13čtvrtek16:45POLMAŽŇÁCI LOUŽE  8:1stats
19.09.13čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV FC FOFO  7:3stats
19.09.13čtvrtek18:31POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 1.FC KUKABUS  2:3stats
19.09.13čtvrtek19:24POLDŘEVÁCI FURT HIGH  4:2stats
19.09.13čtvrtek20:17POLMAJKOVI KAŠIČKY PČZ  5:2stats
19.09.13čtvrtek21:10POLEL DRAGON 1.FC KNAJPA  4:3stats
15.kolo
26.09.13čtvrtek16:45POL1.FC KUKABUS DŘEVÁCI  3:0stats
26.09.13čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA PČZ  7:1stats
26.09.13čtvrtek18:31POLFC FOFO MAŽŇÁCI  1:2stats
26.09.13čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV MAJKOVI KAŠIČKY  2:7stats
26.09.13čtvrtek20:17POLLOUŽE AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  4:2stats
26.09.13čtvrtek21:10POLFURT HIGH EL DRAGON  2:7stats
16.kolo
03.10.13čtvrtek16:45POLPČZ FURT HIGH  6:10stats
03.10.13čtvrtek17:38POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FC FOFO  3:2stats
03.10.13čtvrtek18:31POLMAŽŇÁCI RELAX ŽIŽKOV  2:6stats
03.10.13čtvrtek19:24POLMAJKOVI KAŠIČKY 1.FC KNAJPA  2:7stats
03.10.13čtvrtek20:17POLDŘEVÁCI LOUŽE  1:1stats
03.10.13čtvrtek21:10POLEL DRAGON 1.FC KUKABUS  7:0stats
17.kolo
10.10.13čtvrtek16:45POLRELAX ŽIŽKOV AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  4:5stats
10.10.13čtvrtek17:38POLMAŽŇÁCI MAJKOVI KAŠIČKY  0:2stats
10.10.13čtvrtek18:31POLFURT HIGH 1.FC KNAJPA  2:5stats
10.10.13čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS PČZ  4:6stats
10.10.13čtvrtek20:17POLFC FOFO DŘEVÁCI  3:1stats
10.10.13čtvrtek21:10POLLOUŽE EL DRAGON  0:5stats
18.kolo
17.10.13čtvrtek16:45POLPČZ LOUŽE  3:3stats
17.10.13čtvrtek17:38POLMAJKOVI KAŠIČKY FURT HIGH  1:6stats
17.10.13čtvrtek18:31POLDŘEVÁCI RELAX ŽIŽKOV  1:5stats
17.10.13čtvrtek19:24POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED MAŽŇÁCI  0:2stats
17.10.13čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA 1.FC KUKABUS  4:1stats
17.10.13čtvrtek21:10POLEL DRAGON FC FOFO  8:0stats
19.kolo
24.10.13čtvrtek16:45POL1.FC KUKABUS FURT HIGH  5:1stats
24.10.13čtvrtek17:38POLLOUŽE 1.FC KNAJPA  7:1stats
24.10.13čtvrtek18:31POLMAŽŇÁCI DŘEVÁCI  4:0stats
24.10.13čtvrtek19:24POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED MAJKOVI KAŠIČKY  2:8stats
24.10.13čtvrtek20:17POLFC FOFO PČZ  1:4stats
24.10.13čtvrtek21:10POLRELAX ŽIŽKOV EL DRAGON  3:3stats
20.kolo
31.10.13čtvrtek16:45POL1.FC KNAJPA FC FOFO  5:3stats
31.10.13čtvrtek17:38POLMAJKOVI KAŠIČKY 1.FC KUKABUS  2:4stats
31.10.13čtvrtek18:31POLFURT HIGH LOUŽE  0:2stats
31.10.13čtvrtek19:24POLDŘEVÁCI AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  0:4stats
31.10.13čtvrtek20:17POLPČZ RELAX ŽIŽKOV  2:5stats
31.10.13čtvrtek21:10POLEL DRAGON MAŽŇÁCI  1:3stats
21.kolo
07.11.13čtvrtek16:45POLDŘEVÁCI MAJKOVI KAŠIČKY  1:6stats
07.11.13čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KNAJPA  1:1stats
07.11.13čtvrtek18:31POLMAŽŇÁCI PČZ  3:4stats
21.11.13čtvrtek19:24POLLOUŽE 1.FC KUKABUS  1:5stats
21.11.13čtvrtek20:17POLFC FOFO FURT HIGH  5:3stats
21.11.13čtvrtek21:10POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED EL DRAGON  0:13stats
22.kolo
14.11.13čtvrtek16:45POLFURT HIGH RELAX ŽIŽKOV  3:6stats
14.11.13čtvrtek17:38POLPČZ AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  7:3stats
14.11.13čtvrtek18:31POL1.FC KUKABUS FC FOFO  4:2stats
14.11.13čtvrtek19:24POLMAJKOVI KAŠIČKY LOUŽE  5:3stats
14.11.13čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA MAŽŇÁCI 10:0stats
14.11.13čtvrtek21:10POLEL DRAGON DŘEVÁCI  5:2stats
2013 Zima
1.kolo
02.01.13středa20:15POLŠVEJKOVCI 89 FC RATTAMAHATTA  7:5stats
02.01.13středa21:10POLSTATUS QUO DAFC  8:3stats
07.01.13pondělí20:15POLPRŤKOVÉ AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 18:2stats
07.01.13pondělí21:10POLRUCANOR TEAM FC ATLETO PRAHA  4:12stats
2.kolo
09.01.13středa20:15POLFC ATLETO PRAHA STATUS QUO  4:3stats
09.01.13středa21:10POLFC RATTAMAHATTA PRŤKOVÉ  5:7stats
14.01.13pondělí20:30POLDAFC RUCANOR TEAM  3:10stats
14.01.13pondělí21:25POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED ŠVEJKOVCI 89  6:22stats
3.kolo
16.01.13středa20:30POLPRŤKOVÉ DAFC 16:5stats
16.01.13středa21:25POLSTATUS QUO FC RATTAMAHATTA  6:4stats
21.01.13pondělí20:30POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FC ATLETO PRAHA  2:20stats
21.01.13pondělí21:25POLŠVEJKOVCI 89 RUCANOR TEAM 10:3stats
4.kolo
23.01.13středa20:30POLFC RATTAMAHATTA FC ATLETO PRAHA  2:4stats
23.01.13středa21:25POLDAFC ŠVEJKOVCI 89  4:13stats
28.01.13pondělí20:30POLRUCANOR TEAM PRŤKOVÉ  8:9stats
28.01.13pondělí21:25POLSTATUS QUO AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 27:1stats
5.kolo
30.01.13středa20:30POLŠVEJKOVCI 89 STATUS QUO  4:5stats
30.01.13středa21:25POLFC ATLETO PRAHA PRŤKOVÉ  6:6stats
04.02.13pondělí20:30POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED DAFC  3:4stats
04.02.13pondělí21:25POLRUCANOR TEAM FC RATTAMAHATTA  2:1stats
6.kolo
06.02.13středa20:30POLFC RATTAMAHATTA DAFC 11:1stats
06.02.13středa21:25POLFC ATLETO PRAHA ŠVEJKOVCI 89  8:7stats
11.02.13pondělí20:30POLPRŤKOVÉ STATUS QUO 10:2stats
11.02.13pondělí21:25POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED RUCANOR TEAM  4:7stats
7.kolo
13.02.13středa20:30POLŠVEJKOVCI 89 PRŤKOVÉ  8:3stats
13.02.13středa21:25POLDAFC FC ATLETO PRAHA  1:15stats
18.02.13pondělí20:30POLSTATUS QUO RUCANOR TEAM  5:3stats
18.02.13pondělí21:25POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FC RATTAMAHATTA  1:13stats
8.kolo
20.02.13středa20:30POLDAFC STATUS QUO  4:12stats
20.02.13středa21:25POLFC RATTAMAHATTA ŠVEJKOVCI 89  4:5stats
25.02.13pondělí20:30POLFC ATLETO PRAHA RUCANOR TEAM  5:4stats
25.02.13pondělí21:25POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED PRŤKOVÉ  6:18stats
9.kolo
27.02.13středa20:30POLPRŤKOVÉ FC RATTAMAHATTA 10:4stats
27.02.13středa21:25POLSTATUS QUO FC ATLETO PRAHA  3:12stats
04.03.13pondělí20:30POLŠVEJKOVCI 89 AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 20:5stats
04.03.13pondělí21:25POLRUCANOR TEAM DAFC  4:4stats
10.kolo
06.03.13středa20:30POLFC RATTAMAHATTA STATUS QUO  8:6stats
06.03.13středa21:25POLDAFC PRŤKOVÉ  6:13stats
11.03.13pondělí20:30POLRUCANOR TEAM ŠVEJKOVCI 89  4:6stats
11.03.13pondělí21:25POLFC ATLETO PRAHA AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 18:1stats
11.kolo
13.03.13středa20:30POLŠVEJKOVCI 89 DAFC 14:4stats
13.03.13středa21:25POLFC ATLETO PRAHA FC RATTAMAHATTA  3:2stats
18.03.13pondělí20:30POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED STATUS QUO  3:10stats
18.03.13pondělí21:25POLPRŤKOVÉ RUCANOR TEAM  8:6stats
12.kolo
20.03.13středa20:30POLPRŤKOVÉ FC ATLETO PRAHA  9:4stats
20.03.13středa21:25POLSTATUS QUO ŠVEJKOVCI 89  2:8stats
25.03.13pondělí20:30POLFC RATTAMAHATTA RUCANOR TEAM  0:0stats
25.03.13pondělí21:25POLDAFC AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  6:8stats
13.kolo
27.03.13středa20:30POLŠVEJKOVCI 89 FC ATLETO PRAHA  6:6stats
27.03.13středa21:25POLDAFC FC RATTAMAHATTA  3:6stats
01.04.13pondělí20:30POLRUCANOR TEAM AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  7:3stats
01.04.13pondělí21:25POLSTATUS QUO PRŤKOVÉ  6:9stats
14.kolo
03.04.13středa20:30POLFC ATLETO PRAHA DAFC 10:2stats
03.04.13středa21:25POLPRŤKOVÉ ŠVEJKOVCI 89 14:4stats
08.04.13pondělí20:30POLFC RATTAMAHATTA AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  8:3stats
08.04.13pondělí21:25POLRUCANOR TEAM STATUS QUO 11:4stats

celkem zápasů: 1112