Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Narozeniny slaví

Hráč Věk Tým
Čermák Martin 43 let PRAGUE ZOOMEN
Pícha Zdeněk 40 let OTROKÁŘI

Kontakt

SÍDLO FIRMY
Adresa: Krkonošská 3, Praha 2, Vinohrady
Úřední hodiny: Po předchozí telefonické domluvě.

Pořadatel soutěže
Česlav Zyla
tel.: 602 160 755

Webmaster
Roman Janko

www.rjwebdesign.cz

Výpis utkání

celkem zápasů: 865

datum den čas hřiště domácí hosté skóre statszápis
2016 I. divize
1.kolo
21.04.16čtvrtek17:30PRI-NALIATEL CONNECTORS PRŤKOVÉ  8:9stats
21.04.16čtvrtek18:25PRI-NGUMÍDCI 1.FC GARDA  2:5stats
21.04.16čtvrtek19:20PRI-NCHEMIE SAVAGES  2:3 (pen.)stats
21.04.16čtvrtek20:15PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC RASTA  5:2stats
21.04.16čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA FC VLTAVÍN  2:12stats
2.kolo
28.04.16čtvrtek17:30PRI-NFC RASTA CHEMIE  1:0stats
28.04.16čtvrtek18:25PRI-NFC VLTAVÍN 1.FC ZLOMKOTNÍK  6:1stats
28.04.16čtvrtek19:20PRI-NALIATEL CONNECTORS GUMÍDCI  4:2stats
28.04.16čtvrtek20:15PRI-NPRŤKOVÉ SAVAGES 10:6stats
28.04.16čtvrtek21:10PRI-N1.FC GARDA FC ATLETO PRAHA  5:6stats
3.kolo
05.05.16čtvrtek17:30PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK 1.FC GARDA  4:2stats
05.05.16čtvrtek18:25PRI-NSAVAGES FC RASTA  4:2stats
05.05.16čtvrtek19:20PRI-NGUMÍDCI PRŤKOVÉ  2:15stats
05.05.16čtvrtek20:15PRI-NCHEMIE FC VLTAVÍN  1:13stats
05.05.16čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA ALIATEL CONNECTORS  5:1stats
4.kolo
12.05.16čtvrtek17:30PRI-NFC VLTAVÍN SAVAGES 12:4stats
12.05.16čtvrtek18:25PRI-NPRŤKOVÉ FC RASTA  9:7stats
12.05.16čtvrtek19:20PRI-N1.FC GARDA CHEMIE  5:1stats
12.05.16čtvrtek20:15PRI-NALIATEL CONNECTORS 1.FC ZLOMKOTNÍK  6:2stats
12.05.16čtvrtek21:10PRI-NGUMÍDCI FC ATLETO PRAHA  2:5stats
5.kolo
19.05.16čtvrtek17:30PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK GUMÍDCI  0:2stats
19.05.16čtvrtek18:25PRI-NCHEMIE ALIATEL CONNECTORS  1:2stats
19.05.16čtvrtek19:20PRI-NFC RASTA FC VLTAVÍN  2:11stats
19.05.16čtvrtek20:15PRI-NSAVAGES 1.FC GARDA  4:0stats
19.05.16čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA PRŤKOVÉ  8:5stats
6.kolo
26.05.16čtvrtek17:30PRI-N1.FC GARDA FC RASTA  5:3stats
26.05.16čtvrtek18:25PRI-NPRŤKOVÉ FC VLTAVÍN  8:5stats
26.05.16čtvrtek19:20PRI-NALIATEL CONNECTORS SAVAGES  4:2stats
26.05.16čtvrtek20:15PRI-NGUMÍDCI CHEMIE  6:0stats
26.05.16čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA 1.FC ZLOMKOTNÍK  9:1stats
7.kolo
02.06.16čtvrtek17:30PRI-NSAVAGES GUMÍDCI  7:4stats
02.06.16čtvrtek18:25PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK PRŤKOVÉ  5:10stats
02.06.16čtvrtek19:20PRI-NFC VLTAVÍN 1.FC GARDA  6:2stats
02.06.16čtvrtek20:15PRI-NFC RASTA ALIATEL CONNECTORS  4:3 (pen.)stats
02.06.16čtvrtek21:10PRI-NCHEMIE FC ATLETO PRAHA  2:1stats
8.kolo
09.06.16čtvrtek17:30PRI-NALIATEL CONNECTORS FC VLTAVÍN  2:12stats
09.06.16čtvrtek18:25PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK CHEMIE  6:3stats
09.06.16čtvrtek19:20PRI-NGUMÍDCI FC RASTA  3:2 (pen.)stats
09.06.16čtvrtek20:15PRI-NPRŤKOVÉ 1.FC GARDA 14:2stats
09.06.16čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA SAVAGES  5:4stats
9.kolo
16.06.16čtvrtek17:30PRI-NCHEMIE PRŤKOVÉ  4:9stats
16.06.16čtvrtek18:25PRI-N1.FC GARDA ALIATEL CONNECTORS  6:9stats
16.06.16čtvrtek19:20PRI-NSAVAGES 1.FC ZLOMKOTNÍK  7:4stats
16.06.16čtvrtek20:15PRI-NFC VLTAVÍN GUMÍDCI  8:2stats
16.06.16čtvrtek21:10PRI-NFC RASTA FC ATLETO PRAHA  6:5stats
10.kolo
23.06.16čtvrtek17:30PRI-NPRŤKOVÉ ALIATEL CONNECTORS  4:2stats
23.06.16čtvrtek18:25PRI-N1.FC GARDA GUMÍDCI  8:4stats
23.06.16čtvrtek19:20PRI-NSAVAGES CHEMIE 16:0stats
23.06.16čtvrtek20:15PRI-NFC RASTA 1.FC ZLOMKOTNÍK  5:3stats
23.06.16čtvrtek21:10PRI-NFC VLTAVÍN FC ATLETO PRAHA 12:3stats
11.kolo
30.06.16čtvrtek17:30PRI-NCHEMIE FC RASTA  5:8stats
30.06.16čtvrtek18:25PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC VLTAVÍN  2:9stats
30.06.16čtvrtek19:20PRI-NGUMÍDCI ALIATEL CONNECTORS  4:7stats
30.06.16čtvrtek20:15PRI-NSAVAGES PRŤKOVÉ  4:10stats
30.06.16čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA 1.FC GARDA 10:4stats
12.kolo
08.09.16čtvrtek17:30PRI-N1.FC GARDA 1.FC ZLOMKOTNÍK  8:3stats
08.09.16čtvrtek18:25PRI-NFC RASTA SAVAGES  2:6stats
08.09.16čtvrtek19:20PRI-NPRŤKOVÉ GUMÍDCI 10:11stats
08.09.16čtvrtek20:15PRI-NFC VLTAVÍN CHEMIE  6:1stats
08.09.16čtvrtek21:10PRI-NALIATEL CONNECTORS FC ATLETO PRAHA  5:4stats
13.kolo
15.09.16čtvrtek17:30PRI-NSAVAGES FC VLTAVÍN  4:3stats
15.09.16čtvrtek18:25PRI-NFC RASTA PRŤKOVÉ  2:5stats
15.09.16čtvrtek19:20PRI-NCHEMIE 1.FC GARDA  0:15stats
15.09.16čtvrtek20:15PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK ALIATEL CONNECTORS  1:3stats
15.09.16čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA GUMÍDCI  6:5stats
14.kolo
22.09.16čtvrtek17:30PRI-NGUMÍDCI 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:2stats
22.09.16čtvrtek18:25PRI-NALIATEL CONNECTORS CHEMIE  7:2stats
22.09.16čtvrtek19:20PRI-NFC VLTAVÍN FC RASTA  7:0stats
22.09.16čtvrtek20:15PRI-N1.FC GARDA SAVAGES  2:5stats
22.09.16čtvrtek21:10PRI-NPRŤKOVÉ FC ATLETO PRAHA  5:6stats
15.kolo
29.09.16čtvrtek17:30PRI-NFC RASTA 1.FC GARDA  2:17stats
29.09.16čtvrtek18:25PRI-NFC VLTAVÍN PRŤKOVÉ  5:0 (kont.)stats
29.09.16čtvrtek19:20PRI-NSAVAGES ALIATEL CONNECTORS  1:3stats
29.09.16čtvrtek20:15PRI-NCHEMIE GUMÍDCI  5:6 (pen.)stats
29.09.16čtvrtek21:10PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC ATLETO PRAHA  0:4stats
16.kolo
06.10.16čtvrtek17:30PRI-NGUMÍDCI SAVAGES  3:1stats
06.10.16čtvrtek18:25PRI-NPRŤKOVÉ 1.FC ZLOMKOTNÍK  8:2stats
06.10.16čtvrtek19:20PRI-N1.FC GARDA FC VLTAVÍN  4:5 (pen.)stats
06.10.16čtvrtek20:15PRI-NALIATEL CONNECTORS FC RASTA  3:6stats
06.10.16čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA CHEMIE  4:2stats
17.kolo
13.10.16čtvrtek17:30PRI-NFC VLTAVÍN ALIATEL CONNECTORS  5:2stats
13.10.16čtvrtek18:25PRI-NCHEMIE 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:0stats
13.10.16čtvrtek19:20PRI-NFC RASTA GUMÍDCI  7:6stats
13.10.16čtvrtek20:15PRI-N1.FC GARDA PRŤKOVÉ  3:4 (pen.)stats
13.10.16čtvrtek21:10PRI-NSAVAGES FC ATLETO PRAHA  2:3 (pen.)stats
18.kolo
20.10.16čtvrtek17:30PRI-NPRŤKOVÉ CHEMIE  9:2stats
20.10.16čtvrtek18:25PRI-NALIATEL CONNECTORS 1.FC GARDA  1:4stats
20.10.16čtvrtek19:20PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK SAVAGES  0:5stats
20.10.16čtvrtek20:15PRI-NGUMÍDCI FC VLTAVÍN  5:3stats
20.10.16čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA FC RASTA  3:2stats
19.kolo
27.10.16čtvrtek17:30PRI-N1.FC GARDA SAVAGES  1:10stats
27.10.16čtvrtek18:25PRI-NGUMÍDCI ALIATEL CONNECTORS  1:0stats
27.10.16čtvrtek19:20PRI-NFC RASTA PRŤKOVÉ  3:12stats
27.10.16čtvrtek20:15PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK FC ATLETO PRAHA  4:7stats
27.10.16čtvrtek21:10PRI-NCHEMIE FC VLTAVÍN  4:13stats
20.kolo
03.11.16čtvrtek17:30PRI-NGUMÍDCI CHEMIE  5:6 (pen.)stats
03.11.16čtvrtek18:25PRI-NFC RASTA 1.FC ZLOMKOTNÍK  1:3stats
03.11.16čtvrtek19:20PRI-NFC VLTAVÍN 1.FC GARDA  8:3stats
03.11.16čtvrtek20:15PRI-NALIATEL CONNECTORS FC ATLETO PRAHA  4:5stats
03.11.16čtvrtek21:10PRI-NSAVAGES PRŤKOVÉ  4:7stats
21.kolo
10.11.16čtvrtek17:30PRI-NCHEMIE FC RASTA  7:0stats
10.11.16čtvrtek18:25PRI-N1.FC ZLOMKOTNÍK GUMÍDCI  8:2stats
10.11.16čtvrtek19:20PRI-NPRŤKOVÉ FC ATLETO PRAHA  8:7 (pen.)stats
10.11.16čtvrtek20:15PRI-NSAVAGES FC VLTAVÍN  3:9stats
10.11.16čtvrtek21:10PRI-N1.FC GARDA ALIATEL CONNECTORS  1:4stats
22.kolo
17.11.16čtvrtek17:30PRI-NCHEMIE 1.FC ZLOMKOTNÍK  6:3stats
17.11.16čtvrtek18:25PRI-NFC RASTA GUMÍDCI  2:7stats
17.11.16čtvrtek19:20PRI-NSAVAGES 1.FC GARDA  7:4stats
17.11.16čtvrtek20:15PRI-NALIATEL CONNECTORS PRŤKOVÉ  5:11stats
17.11.16čtvrtek21:10PRI-NFC ATLETO PRAHA FC VLTAVÍN  4:5 (pen.)stats
2016 II. divize - východ
1.kolo
19.04.16úterý16:45PRI-NFC GHETO SPORTING 2000 13:4stats
19.04.16úterý17:38PRI-NRUCANOR TEAM KAMIKADZE XXL  9:4stats
19.04.16úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS VZP LUFŤÁCI  3:2stats
19.04.16úterý19:24PRI-NFK OBLÍŽEK B ARESBULL  1:2stats
19.04.16úterý20:17PRI-NFC KEBOURY 1.FC VRŠOVICE  0:1stats
19.04.16úterý21:10PRI-NNAFTAŘI FC BAREAL  3:5stats
2.kolo
26.04.16úterý16:45PRI-NARESBULL FC KEBOURY  5:4 (pen.)stats
26.04.16úterý17:38PRI-N1.FC VRŠOVICE NAFTAŘI  3:2stats
26.04.16úterý18:31PRI-NSPORTING 2000 FC BAREAL  1:10stats
26.04.16úterý19:24PRI-NKAMIKADZE XXL LENOVO SUPER DOERS  9:4stats
26.04.16úterý20:17PRI-NFC GHETO RUCANOR TEAM  6:4stats
26.04.16úterý21:10PRI-NVZP LUFŤÁCI FK OBLÍŽEK B  5:1stats
3.kolo
03.05.16úterý16:45PRI-NFC BAREAL 1.FC VRŠOVICE  1:7stats
03.05.16úterý17:38PRI-NFC KEBOURY VZP LUFŤÁCI  2:5stats
03.05.16úterý18:31PRI-NFK OBLÍŽEK B KAMIKADZE XXL  4:3 (pen.)stats
03.05.16úterý19:24PRI-NRUCANOR TEAM SPORTING 2000  5:6 (pen.)stats
03.05.16úterý20:17PRI-NNAFTAŘI ARESBULL  3:2 (pen.)stats
03.05.16úterý21:10PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC GHETO  3:13stats
4.kolo
10.05.16úterý16:45PRI-NVZP LUFŤÁCI NAFTAŘI  2:3stats
10.05.16úterý17:38PRI-NFC GHETO FK OBLÍŽEK B 10:4stats
10.05.16úterý18:31PRI-NSPORTING 2000 1.FC VRŠOVICE  2:8stats
10.05.16úterý19:24PRI-NARESBULL FC BAREAL 10:3stats
10.05.16úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM LENOVO SUPER DOERS  5:3stats
10.05.16úterý21:10PRI-NKAMIKADZE XXL FC KEBOURY  5:0 (kont.)stats
5.kolo
17.05.16úterý16:45PRI-NFK OBLÍŽEK B RUCANOR TEAM  4:8stats
17.05.16úterý17:38PRI-NLENOVO SUPER DOERS SPORTING 2000  9:1stats
17.05.16úterý18:31PRI-NFC KEBOURY FC GHETO  9:11stats
17.05.16úterý19:24PRI-NNAFTAŘI KAMIKADZE XXL  5:7stats
17.05.16úterý20:17PRI-NFC BAREAL VZP LUFŤÁCI  2:6stats
17.05.16úterý21:10PRI-N1.FC VRŠOVICE ARESBULL  8:0stats
6.kolo
24.05.16úterý16:45PRI-NKAMIKADZE XXL FC BAREAL  4:5 (pen.)stats
24.05.16úterý17:38PRI-NSPORTING 2000 ARESBULL  4:14stats
24.05.16úterý18:31PRI-NFC GHETO NAFTAŘI 13:8stats
24.05.16úterý19:24PRI-NVZP LUFŤÁCI 1.FC VRŠOVICE  4:5 (pen.)stats
24.05.16úterý20:17PRI-NLENOVO SUPER DOERS FK OBLÍŽEK B  4:2stats
24.05.16úterý21:10PRI-NRUCANOR TEAM FC KEBOURY  5:1stats
7.kolo
31.05.16úterý16:45PRI-NFC KEBOURY LENOVO SUPER DOERS  5:3stats
31.05.16úterý17:38PRI-NFC BAREAL FC GHETO  9:4stats
31.05.16úterý18:31PRI-N1.FC VRŠOVICE KAMIKADZE XXL  2:5stats
31.05.16úterý19:24PRI-NNAFTAŘI RUCANOR TEAM  6:12stats
31.05.16úterý20:17PRI-NARESBULL VZP LUFŤÁCI  7:3stats
31.05.16úterý21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B SPORTING 2000  4:2stats
8.kolo
07.06.16úterý16:45PRI-NFC GHETO 1.FC VRŠOVICE  7:8stats
07.06.16úterý17:38PRI-NKAMIKADZE XXL ARESBULL  3:2 (pen.)stats
07.06.16úterý18:31PRI-NLENOVO SUPER DOERS NAFTAŘI  3:6stats
07.06.16úterý19:24PRI-NFK OBLÍŽEK B FC KEBOURY  0:4stats
07.06.16úterý20:17PRI-NSPORTING 2000 VZP LUFŤÁCI  6:4stats
07.06.16úterý21:10PRI-NRUCANOR TEAM FC BAREAL  3:5stats
9.kolo
14.06.16úterý16:45PRI-NNAFTAŘI FK OBLÍŽEK B  5:4 (pen.)stats
14.06.16úterý17:38PRI-NVZP LUFŤÁCI KAMIKADZE XXL  6:3stats
14.06.16úterý18:31PRI-NFC BAREAL LENOVO SUPER DOERS  2:8stats
14.06.16úterý19:24PRI-NFC KEBOURY SPORTING 2000  4:1stats
14.06.16úterý20:17PRI-N1.FC VRŠOVICE RUCANOR TEAM 11:4stats
14.06.16úterý21:10PRI-NARESBULL FC GHETO  7:10stats
10.kolo
21.06.16úterý16:45PRI-NSPORTING 2000 KAMIKADZE XXL  2:10stats
21.06.16úterý17:38PRI-NFC KEBOURY NAFTAŘI  4:0stats
21.06.16úterý17:38PRI-KLENOVO SUPER DOERS 1.FC VRŠOVICE  4:9stats
21.06.16úterý18:31PRI-NRUCANOR TEAM ARESBULL  1:2 (pen.)stats
21.06.16úterý19:24PRI-NFC GHETO VZP LUFŤÁCI 14:7stats
21.06.16úterý20:17PRI-NFK OBLÍŽEK B FC BAREAL  4:4stats
11.kolo
28.06.16úterý16:45PRI-NVZP LUFŤÁCI RUCANOR TEAM  3:11stats
28.06.16úterý17:38PRI-NARESBULL LENOVO SUPER DOERS  2:3 (pen.)stats
28.06.16úterý18:31PRI-NFC BAREAL FC KEBOURY  2:1stats
28.06.16úterý19:24PRI-N1.FC VRŠOVICE FK OBLÍŽEK B  5:1stats
28.06.16úterý20:17PRI-NKAMIKADZE XXL FC GHETO  5:4stats
28.06.16úterý21:10PRI-NNAFTAŘI SPORTING 2000  6:3stats
12.kolo
06.09.16úterý16:45PRI-NSPORTING 2000 FC GHETO  9:13stats
06.09.16úterý17:38PRI-NKAMIKADZE XXL RUCANOR TEAM  4:2stats
06.09.16úterý18:31PRI-NVZP LUFŤÁCI LENOVO SUPER DOERS  2:3stats
06.09.16úterý19:24PRI-NARESBULL FK OBLÍŽEK B  3:1stats
06.09.16úterý20:17PRI-N1.FC VRŠOVICE FC KEBOURY  2:1stats
06.09.16úterý21:10PRI-NFC BAREAL NAFTAŘI  9:4stats
13.kolo
13.09.16úterý16:45PRI-NFC KEBOURY ARESBULL  0:1 (pen.)stats
13.09.16úterý17:38PRI-NNAFTAŘI 1.FC VRŠOVICE  5:2stats
13.09.16úterý18:31PRI-NFC BAREAL SPORTING 2000  5:4 (pen.)stats
13.09.16úterý19:24PRI-NLENOVO SUPER DOERS KAMIKADZE XXL  5:9stats
13.09.16úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM FC GHETO  7:11stats
13.09.16úterý21:10PRI-NFK OBLÍŽEK B VZP LUFŤÁCI  1:3stats
14.kolo
20.09.16úterý16:45PRI-N1.FC VRŠOVICE FC BAREAL  2:1stats
20.09.16úterý17:38PRI-NVZP LUFŤÁCI FC KEBOURY  2:6stats
20.09.16úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL FK OBLÍŽEK B  8:0stats
20.09.16úterý19:24PRI-NSPORTING 2000 RUCANOR TEAM  0:5stats
20.09.16úterý20:17PRI-NARESBULL NAFTAŘI  3:1stats
20.09.16úterý21:10PRI-NFC GHETO LENOVO SUPER DOERS  7:5stats
15.kolo
27.09.16úterý16:45PRI-NNAFTAŘI VZP LUFŤÁCI  6:10stats
27.09.16úterý17:38PRI-NFK OBLÍŽEK B FC GHETO  3:19stats
27.09.16úterý18:31PRI-N1.FC VRŠOVICE SPORTING 2000  4:1stats
27.09.16úterý19:24PRI-NFC BAREAL ARESBULL  4:3stats
27.09.16úterý20:17PRI-NLENOVO SUPER DOERS RUCANOR TEAM  9:6stats
27.09.16úterý21:10PRI-NFC KEBOURY KAMIKADZE XXL  0:5 (kont.)stats
16.kolo
04.10.16úterý16:45PRI-NRUCANOR TEAM FK OBLÍŽEK B  2:3stats
04.10.16úterý17:38PRI-NSPORTING 2000 LENOVO SUPER DOERS  2:5stats
04.10.16úterý18:31PRI-NFC GHETO FC KEBOURY 13:7stats
04.10.16úterý19:24PRI-NKAMIKADZE XXL NAFTAŘI  6:3stats
04.10.16úterý20:17PRI-NVZP LUFŤÁCI FC BAREAL  4:3 (pen.)stats
04.10.16úterý21:10PRI-NARESBULL 1.FC VRŠOVICE  4:3stats
17.kolo
11.10.16úterý16:45PRI-NFC BAREAL KAMIKADZE XXL  6:3stats
11.10.16úterý17:38PRI-NARESBULL SPORTING 2000  5:2stats
11.10.16úterý18:31PRI-NNAFTAŘI FC GHETO  5:6stats
11.10.16úterý19:24PRI-N1.FC VRŠOVICE VZP LUFŤÁCI  6:3stats
11.10.16úterý20:17PRI-NFK OBLÍŽEK B LENOVO SUPER DOERS  0:3stats
11.10.16úterý21:10PRI-NFC KEBOURY RUCANOR TEAM  3:0stats
18.kolo
18.10.16úterý16:45PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC KEBOURY  0:5 (kont.)stats
18.10.16úterý17:38PRI-NFC GHETO FC BAREAL  8:5stats
18.10.16úterý18:31PRI-NKAMIKADZE XXL 1.FC VRŠOVICE  0:5 (kont.)stats
18.10.16úterý19:24PRI-NRUCANOR TEAM NAFTAŘI  9:1stats
18.10.16úterý20:17PRI-NVZP LUFŤÁCI ARESBULL  8:3stats
18.10.16úterý21:10PRI-NSPORTING 2000 FK OBLÍŽEK B  3:5stats
19.kolo
25.10.16úterý16:45PRI-N1.FC VRŠOVICE FC GHETO  5:0 (kont.)stats
25.10.16úterý17:38PRI-NARESBULL KAMIKADZE XXL  5:2stats
25.10.16úterý18:31PRI-NNAFTAŘI LENOVO SUPER DOERS  4:5 (pen.)stats
25.10.16úterý19:24PRI-NFC KEBOURY FK OBLÍŽEK B  2:3stats
25.10.16úterý20:17PRI-NVZP LUFŤÁCI SPORTING 2000  6:3stats
25.10.16úterý21:10PRI-NFC BAREAL RUCANOR TEAM  3:5stats
20.kolo
01.11.16úterý16:45PRI-NFK OBLÍŽEK B NAFTAŘI  4:1stats
01.11.16úterý17:38PRI-NKAMIKADZE XXL VZP LUFŤÁCI  6:2stats
01.11.16úterý18:31PRI-NSPORTING 2000 FC KEBOURY  4:3stats
01.11.16úterý19:24PRI-NLENOVO SUPER DOERS FC BAREAL  2:1stats
01.11.16úterý20:17PRI-NRUCANOR TEAM 1.FC VRŠOVICE  5:4stats
01.11.16úterý21:10PRI-NFC GHETO ARESBULL  4:5 (pen.)stats
21.kolo
08.11.16úterý16:45PRI-NKAMIKADZE XXL SPORTING 2000 10:8stats
08.11.16úterý17:38PRI-NNAFTAŘI FC KEBOURY  3:4stats
08.11.16úterý18:31PRI-NARESBULL RUCANOR TEAM  5:3stats
08.11.16úterý19:24PRI-NVZP LUFŤÁCI FC GHETO  7:9stats
08.11.16úterý20:17PRI-NFC BAREAL FK OBLÍŽEK B  1:6stats
08.11.16úterý21:10PRI-N1.FC VRŠOVICE LENOVO SUPER DOERS  3:4stats
22.kolo
10.11.16čtvrtek17:38PRI-KRUCANOR TEAM VZP LUFŤÁCI  4:6stats
15.11.16úterý17:38PRI-NLENOVO SUPER DOERS ARESBULL  1:3stats
15.11.16úterý18:31PRI-NFC KEBOURY FC BAREAL  3:2stats
15.11.16úterý19:24PRI-NFK OBLÍŽEK B 1.FC VRŠOVICE  2:5stats
15.11.16úterý20:17PRI-NFC GHETO KAMIKADZE XXL  0:5 (kont.)stats
15.11.16úterý21:10PRI-NSPORTING 2000 NAFTAŘI  4:3stats
2016 II. divize - západ
1.kolo
20.04.16středa16:45PRI-NPRAGUE ZOOMEN LOPTOŠI  6:2stats
20.04.16středa17:38PRI-NOTROKÁŘI KULATEEMO  7:6 (pen.)stats
20.04.16středa18:31PRI-NRSC MODŘANY GALACTICOS  3:6stats
20.04.16středa19:24PRI-NDATIS PANŤÁCI  4:6stats
20.04.16středa20:17PRI-NBLITZKRIEG AMANTES  2:1stats
20.04.16středa21:10PRI-NAC ZLATÝ TYGR TWIN reality, s.r.o.  1:7stats
2.kolo
27.04.16středa16:45PRI-NPANŤÁCI BLITZKRIEG  8:3stats
27.04.16středa17:38PRI-NAMANTES AC ZLATÝ TYGR  7:3stats
27.04.16středa18:31PRI-NLOPTOŠI TWIN reality, s.r.o.  9:10 (pen.)stats
27.04.16středa19:24PRI-NKULATEEMO RSC MODŘANY  8:3stats
27.04.16středa20:17PRI-NPRAGUE ZOOMEN OTROKÁŘI  2:8stats
27.04.16středa21:10PRI-NGALACTICOS DATIS  1:6stats
3.kolo
04.05.16středa16:45PRI-NTWIN reality, s.r.o. AMANTES  3:1stats
04.05.16středa17:38PRI-NBLITZKRIEG GALACTICOS  7:3stats
04.05.16středa18:31PRI-NDATIS KULATEEMO  4:5 (pen.)stats
04.05.16středa19:24PRI-NOTROKÁŘI LOPTOŠI  3:4stats
04.05.16středa20:17PRI-NAC ZLATÝ TYGR PANŤÁCI  3:7stats
04.05.16středa21:10PRI-NRSC MODŘANY PRAGUE ZOOMEN  6:5stats
4.kolo
11.05.16středa16:45PRI-NGALACTICOS AC ZLATÝ TYGR  3:2stats
11.05.16středa17:38PRI-NPRAGUE ZOOMEN DATIS  5:2stats
11.05.16středa18:31PRI-NLOPTOŠI AMANTES  4:3stats
11.05.16středa19:24PRI-NPANŤÁCI TWIN reality, s.r.o.  4:1stats
11.05.16středa20:17PRI-NOTROKÁŘI RSC MODŘANY  7:0stats
11.05.16středa21:10PRI-NKULATEEMO BLITZKRIEG  9:2stats
5.kolo
18.05.16středa16:45PRI-NDATIS OTROKÁŘI  7:3stats
18.05.16středa17:38PRI-NRSC MODŘANY LOPTOŠI  9:4stats
18.05.16středa18:31PRI-NBLITZKRIEG PRAGUE ZOOMEN  2:1stats
18.05.16středa19:24PRI-NAC ZLATÝ TYGR KULATEEMO  2:8stats
18.05.16středa20:17PRI-NTWIN reality, s.r.o. GALACTICOS  8:1stats
18.05.16středa21:10PRI-NAMANTES PANŤÁCI  2:4stats
6.kolo
25.05.16středa16:45PRI-NKULATEEMO TWIN reality, s.r.o.  2:6stats
25.05.16středa17:38PRI-NLOPTOŠI PANŤÁCI  7:10stats
25.05.16středa18:31PRI-NPRAGUE ZOOMEN AC ZLATÝ TYGR  2:1stats
25.05.16středa19:24PRI-NGALACTICOS AMANTES  1:7stats
25.05.16středa20:17PRI-NRSC MODŘANY DATIS  9:4stats
25.05.16středa21:10PRI-NOTROKÁŘI BLITZKRIEG  2:3stats
7.kolo
01.06.16středa16:45PRI-NBLITZKRIEG RSC MODŘANY  5:9stats
01.06.16středa17:38PRI-NTWIN reality, s.r.o. PRAGUE ZOOMEN  3:1stats
01.06.16středa18:31PRI-NAMANTES KULATEEMO  4:10stats
01.06.16středa19:24PRI-NAC ZLATÝ TYGR OTROKÁŘI  6:2stats
01.06.16středa20:17PRI-NPANŤÁCI GALACTICOS  9:1stats
01.06.16středa21:10PRI-NDATIS LOPTOŠI  4:7stats
8.kolo
08.06.16středa16:45PRI-NPRAGUE ZOOMEN AMANTES  4:3stats
08.06.16středa17:38PRI-NKULATEEMO PANŤÁCI  1:11stats
08.06.16středa18:31PRI-NRSC MODŘANY AC ZLATÝ TYGR  4:3stats
08.06.16středa19:24PRI-NDATIS BLITZKRIEG  4:12stats
08.06.16středa20:17PRI-NLOPTOŠI GALACTICOS  5:3stats
08.06.16středa21:10PRI-NOTROKÁŘI TWIN reality, s.r.o.  1:11stats
9.kolo
15.06.16středa16:45PRI-NAC ZLATÝ TYGR DATIS  1:5stats
15.06.16středa17:38PRI-NTWIN reality, s.r.o. RSC MODŘANY  5:0 (kont.)stats
15.06.16středa18:31PRI-NGALACTICOS KULATEEMO  3:4stats
15.06.16středa19:24PRI-NBLITZKRIEG LOPTOŠI  9:5stats
15.06.16středa20:17PRI-NAMANTES OTROKÁŘI  4:6stats
15.06.16středa21:10PRI-NPANŤÁCI PRAGUE ZOOMEN  9:5stats
10.kolo
22.06.16středa16:45PRI-NLOPTOŠI KULATEEMO  4:1stats
22.06.16středa17:38PRI-NBLITZKRIEG AC ZLATÝ TYGR  4:2stats
22.06.16středa18:31PRI-NOTROKÁŘI PANŤÁCI  1:6stats
22.06.16středa19:24PRI-NPRAGUE ZOOMEN GALACTICOS  5:4stats
22.06.16středa20:17PRI-NDATIS TWIN reality, s.r.o.  2:3stats
22.06.16středa21:10PRI-NRSC MODŘANY AMANTES  8:4stats
11.kolo
29.06.16středa16:45PRI-NGALACTICOS OTROKÁŘI  5:0 (kont.)stats
29.06.16středa17:38PRI-NPANŤÁCI RSC MODŘANY  6:2stats
29.06.16středa18:31PRI-NTWIN reality, s.r.o. BLITZKRIEG  1:9stats
29.06.16středa19:24PRI-NAMANTES DATIS 13:4stats
29.06.16středa20:17PRI-NKULATEEMO PRAGUE ZOOMEN  7:4stats
29.06.16středa21:10PRI-NAC ZLATÝ TYGR LOPTOŠI  1:6stats
12.kolo
07.09.16středa16:45PRI-NLOPTOŠI PRAGUE ZOOMEN  6:8stats
07.09.16středa17:38PRI-NKULATEEMO OTROKÁŘI  3:6stats
07.09.16středa18:31PRI-NGALACTICOS RSC MODŘANY  1:4stats
07.09.16středa19:24PRI-NPANŤÁCI DATIS  4:1stats
07.09.16středa20:17PRI-NAMANTES BLITZKRIEG  3:5stats
07.09.16středa21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. AC ZLATÝ TYGR  5:0 (kont.)stats
13.kolo
14.09.16středa16:45PRI-NBLITZKRIEG PANŤÁCI  3:3stats
14.09.16středa17:38PRI-NAC ZLATÝ TYGR AMANTES  7:4stats
14.09.16středa18:31PRI-NTWIN reality, s.r.o. LOPTOŠI  6:5 (pen.)stats
14.09.16středa19:24PRI-NRSC MODŘANY KULATEEMO  4:3 (pen.)stats
14.09.16středa20:17PRI-NOTROKÁŘI PRAGUE ZOOMEN  2:9stats
14.09.16středa21:10PRI-NDATIS GALACTICOS  8:2stats
14.kolo
21.09.16středa16:45PRI-NAMANTES TWIN reality, s.r.o.  1:4stats
21.09.16středa17:38PRI-NGALACTICOS BLITZKRIEG  1:8stats
21.09.16středa18:31PRI-NKULATEEMO DATIS  1:4stats
21.09.16středa19:24PRI-NLOPTOŠI OTROKÁŘI  3:2stats
21.09.16středa20:17PRI-NPANŤÁCI AC ZLATÝ TYGR  1:3stats
21.09.16středa21:10PRI-NPRAGUE ZOOMEN RSC MODŘANY  6:7 (pen.)stats
15.kolo
28.09.16středa16:45PRI-NAC ZLATÝ TYGR GALACTICOS  1:3stats
28.09.16středa17:38PRI-NDATIS PRAGUE ZOOMEN  2:8stats
28.09.16středa18:31PRI-NAMANTES LOPTOŠI  4:7stats
28.09.16středa19:24PRI-NTWIN reality, s.r.o. PANŤÁCI  2:7stats
28.09.16středa20:17PRI-NRSC MODŘANY OTROKÁŘI  5:7stats
28.09.16středa21:10PRI-NBLITZKRIEG KULATEEMO  2:3 (pen.)stats
16.kolo
05.10.16středa16:45PRI-NOTROKÁŘI DATIS  2:5stats
05.10.16středa17:38PRI-NLOPTOŠI RSC MODŘANY  4:3 (pen.)stats
05.10.16středa18:31PRI-NPRAGUE ZOOMEN BLITZKRIEG  5:3stats
05.10.16středa19:24PRI-NKULATEEMO AC ZLATÝ TYGR  3:0stats
05.10.16středa20:17PRI-NGALACTICOS TWIN reality, s.r.o.  2:5stats
05.10.16středa21:10PRI-NPANŤÁCI AMANTES 11:1stats
17.kolo
12.10.16středa16:45PRI-NTWIN reality, s.r.o. KULATEEMO  4:3stats
12.10.16středa17:38PRI-NPANŤÁCI LOPTOŠI 10:5stats
12.10.16středa18:31PRI-NAC ZLATÝ TYGR PRAGUE ZOOMEN  1:8stats
12.10.16středa19:24PRI-NAMANTES GALACTICOS  4:3stats
12.10.16středa20:17PRI-NDATIS RSC MODŘANY  8:1stats
12.10.16středa21:10PRI-NBLITZKRIEG OTROKÁŘI  4:2stats
18.kolo
19.10.16středa16:45PRI-NRSC MODŘANY BLITZKRIEG  5:2stats
19.10.16středa17:38PRI-NPRAGUE ZOOMEN TWIN reality, s.r.o.  3:4 (pen.)stats
19.10.16středa18:31PRI-NKULATEEMO AMANTES  8:3stats
19.10.16středa19:24PRI-NOTROKÁŘI AC ZLATÝ TYGR  3:1stats
19.10.16středa20:17PRI-NGALACTICOS PANŤÁCI  1:5stats
19.10.16středa21:10PRI-NLOPTOŠI DATIS  5:6 (pen.)stats
19.kolo
26.10.16středa16:45PRI-NAMANTES PRAGUE ZOOMEN  5:10stats
26.10.16středa17:38PRI-NPANŤÁCI KULATEEMO  8:2stats
26.10.16středa18:31PRI-NAC ZLATÝ TYGR RSC MODŘANY  1:0stats
26.10.16středa19:24PRI-NBLITZKRIEG DATIS  7:1stats
26.10.16středa20:17PRI-NGALACTICOS LOPTOŠI  1:7stats
26.10.16středa21:10PRI-NTWIN reality, s.r.o. OTROKÁŘI  5:2stats
20.kolo
02.11.16středa16:45PRI-NDATIS AC ZLATÝ TYGR  6:3stats
02.11.16středa17:38PRI-NRSC MODŘANY TWIN reality, s.r.o.  2:4stats
02.11.16středa18:31PRI-NKULATEEMO GALACTICOS  6:3stats
02.11.16středa19:24PRI-NLOPTOŠI BLITZKRIEG  2:3stats
02.11.16středa20:17PRI-NOTROKÁŘI AMANTES  4:6stats
02.11.16středa21:10PRI-NPRAGUE ZOOMEN PANŤÁCI  5:8stats
21.kolo
09.11.16středa16:45PRI-NKULATEEMO LOPTOŠI  3:6stats
09.11.16středa17:38PRI-NAC ZLATÝ TYGR BLITZKRIEG  2:7stats
09.11.16středa18:31PRI-NPANŤÁCI OTROKÁŘI  2:0stats
09.11.16středa19:24PRI-NGALACTICOS PRAGUE ZOOMEN  2:3 (pen.)stats
09.11.16středa20:17PRI-NTWIN reality, s.r.o. DATIS  3:1stats
09.11.16středa21:10PRI-NAMANTES RSC MODŘANY  5:3stats
22.kolo
16.11.16středa16:45PRI-NOTROKÁŘI GALACTICOS  0:3stats
16.11.16středa17:38PRI-NRSC MODŘANY PANŤÁCI  0:5 (kont.)stats
16.11.16středa18:31PRI-NBLITZKRIEG TWIN reality, s.r.o.  0:1stats
16.11.16středa19:24PRI-NDATIS AMANTES  7:6stats
16.11.16středa20:17PRI-NPRAGUE ZOOMEN KULATEEMO 10:4stats
16.11.16středa21:10PRI-NLOPTOŠI AC ZLATÝ TYGR  5:0 (kont.)stats
2016 III. divize - sever
1.kolo
21.04.16čtvrtek18:31PRI-KFK BOTIČ LOSERS OF UFTALAND  4:3stats
21.04.16čtvrtek19:24PRI-KFC VÝRON A.I.R. 1870 10:2stats
21.04.16čtvrtek20:17PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED RISAEDLU BUKAKE  2:7stats
21.04.16čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. CS PERMONÍK  4:5 (pen.)stats
2.kolo
28.04.16čtvrtek18:31PRI-KRISAEDLU BUKAKE WANNER ADAPT A.S.  1:3stats
28.04.16čtvrtek19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND CS PERMONÍK  2:5stats
28.04.16čtvrtek20:17PRI-KA.I.R. 1870 AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  2:7stats
28.04.16čtvrtek21:10PRI-KFK BOTIČ FC VÝRON  0:7stats
3.kolo
05.05.16čtvrtek18:31PRI-KFC VÝRON LOSERS OF UFTALAND  4:3stats
05.05.16čtvrtek19:24PRI-KCS PERMONÍK RISAEDLU BUKAKE  4:5stats
05.05.16čtvrtek20:17PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FK BOTIČ  1:8stats
05.05.16čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. A.I.R. 1870 12:4stats
4.kolo
12.05.16čtvrtek18:31PRI-KFC VÝRON AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  8:2stats
12.05.16čtvrtek19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND RISAEDLU BUKAKE  5:3stats
12.05.16čtvrtek20:17PRI-KA.I.R. 1870 CS PERMONÍK  4:9stats
12.05.16čtvrtek21:10PRI-KFK BOTIČ WANNER ADAPT A.S.  4:9stats
5.kolo
19.05.16čtvrtek18:31PRI-KCS PERMONÍK FK BOTIČ  2:10stats
19.05.16čtvrtek19:24PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED LOSERS OF UFTALAND  5:4 (pen.)stats
19.05.16čtvrtek20:17PRI-KWANNER ADAPT A.S. FC VÝRON  7:5stats
19.05.16čtvrtek21:10PRI-KRISAEDLU BUKAKE A.I.R. 1870  3:4 (pen.)stats
6.kolo
26.05.16čtvrtek18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND A.I.R. 1870  3:1stats
26.05.16čtvrtek19:24PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED WANNER ADAPT A.S.  3:2 (pen.)stats
26.05.16čtvrtek20:17PRI-KFC VÝRON CS PERMONÍK  3:1stats
26.05.16čtvrtek21:10PRI-KFK BOTIČ RISAEDLU BUKAKE  2:3stats
7.kolo
02.06.16čtvrtek18:31PRI-KWANNER ADAPT A.S. LOSERS OF UFTALAND  4:5stats
02.06.16čtvrtek19:24PRI-KA.I.R. 1870 FK BOTIČ  5:3stats
02.06.16čtvrtek20:17PRI-KRISAEDLU BUKAKE FC VÝRON  4:5 (pen.)stats
02.06.16čtvrtek21:10PRI-KCS PERMONÍK AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  6:3stats
8.kolo
09.06.16čtvrtek18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND FK BOTIČ  2:3stats
09.06.16čtvrtek19:24PRI-KA.I.R. 1870 FC VÝRON  3:6stats
09.06.16čtvrtek20:17PRI-KRISAEDLU BUKAKE AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  4:1stats
09.06.16čtvrtek21:10PRI-KCS PERMONÍK WANNER ADAPT A.S.  6:2stats
9.kolo
16.06.16čtvrtek18:31PRI-KWANNER ADAPT A.S. RISAEDLU BUKAKE  4:5stats
16.06.16čtvrtek19:24PRI-KCS PERMONÍK LOSERS OF UFTALAND  3:4 (pen.)stats
16.06.16čtvrtek20:17PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED A.I.R. 1870  5:2stats
16.06.16čtvrtek21:10PRI-KFC VÝRON FK BOTIČ  8:4stats
10.kolo
23.06.16čtvrtek18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND FC VÝRON  4:2stats
23.06.16čtvrtek19:24PRI-KRISAEDLU BUKAKE CS PERMONÍK  3:4stats
23.06.16čtvrtek20:17PRI-KFK BOTIČ AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 10:2stats
23.06.16čtvrtek21:10PRI-KA.I.R. 1870 WANNER ADAPT A.S.  6:8stats
11.kolo
30.06.16čtvrtek18:31PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FC VÝRON  4:5stats
30.06.16čtvrtek19:24PRI-KRISAEDLU BUKAKE LOSERS OF UFTALAND  2:9stats
30.06.16čtvrtek20:17PRI-KCS PERMONÍK A.I.R. 1870  4:1stats
30.06.16čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. FK BOTIČ  8:2stats
12.kolo
08.09.16čtvrtek18:31PRI-KFK BOTIČ CS PERMONÍK  4:6stats
08.09.16čtvrtek19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:7stats
08.09.16čtvrtek20:17PRI-KFC VÝRON WANNER ADAPT A.S.  3:12stats
08.09.16čtvrtek21:10PRI-KA.I.R. 1870 RISAEDLU BUKAKE  1:7stats
13.kolo
15.09.16čtvrtek18:31PRI-KA.I.R. 1870 LOSERS OF UFTALAND  1:2stats
15.09.16čtvrtek19:24PRI-KWANNER ADAPT A.S. AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  5:3stats
15.09.16čtvrtek20:17PRI-KCS PERMONÍK FC VÝRON  4:6stats
15.09.16čtvrtek21:10PRI-KRISAEDLU BUKAKE FK BOTIČ  0:3stats
14.kolo
22.09.16čtvrtek18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND WANNER ADAPT A.S.  7:9stats
22.09.16čtvrtek19:24PRI-KFK BOTIČ A.I.R. 1870  4:1stats
22.09.16čtvrtek20:17PRI-KFC VÝRON RISAEDLU BUKAKE  3:4 (pen.)stats
22.09.16čtvrtek21:10PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED CS PERMONÍK  5:4 (pen.)stats
15.kolo
29.09.16čtvrtek18:31PRI-KFK BOTIČ LOSERS OF UFTALAND  3:2stats
29.09.16čtvrtek19:24PRI-KFC VÝRON A.I.R. 1870  4:3stats
29.09.16čtvrtek20:17PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED RISAEDLU BUKAKE  3:6stats
29.09.16čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. CS PERMONÍK  9:4stats
16.kolo
06.10.16čtvrtek18:31PRI-KRISAEDLU BUKAKE WANNER ADAPT A.S.  2:3stats
06.10.16čtvrtek19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND CS PERMONÍK  6:5 (pen.)stats
06.10.16čtvrtek20:17PRI-KA.I.R. 1870 AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:7stats
06.10.16čtvrtek21:10PRI-KFK BOTIČ FC VÝRON  0:2stats
17.kolo
13.10.16čtvrtek18:31PRI-KFC VÝRON LOSERS OF UFTALAND  5:4 (pen.)stats
13.10.16čtvrtek19:24PRI-KCS PERMONÍK RISAEDLU BUKAKE  1:2 (pen.)stats
13.10.16čtvrtek20:17PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FK BOTIČ  3:5stats
13.10.16čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. A.I.R. 1870  8:1stats
18.kolo
20.10.16čtvrtek18:31PRI-KFC VÝRON AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:2stats
20.10.16čtvrtek19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND RISAEDLU BUKAKE  1:3stats
20.10.16čtvrtek20:17PRI-KA.I.R. 1870 CS PERMONÍK  2:1 (pen.)stats
20.10.16čtvrtek21:10PRI-KFK BOTIČ WANNER ADAPT A.S.  2:4stats
19.kolo
27.10.16čtvrtek18:31PRI-KCS PERMONÍK FK BOTIČ  3:6stats
27.10.16čtvrtek19:24PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED LOSERS OF UFTALAND  4:1stats
27.10.16čtvrtek20:17PRI-KWANNER ADAPT A.S. FC VÝRON  4:10stats
27.10.16čtvrtek21:10PRI-KRISAEDLU BUKAKE A.I.R. 1870  4:1stats
20.kolo
03.11.16čtvrtek18:31PRI-KLOSERS OF UFTALAND A.I.R. 1870  6:0stats
03.11.16čtvrtek19:24PRI-KAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED WANNER ADAPT A.S.  3:1stats
03.11.16čtvrtek20:17PRI-KFC VÝRON CS PERMONÍK  6:0stats
03.11.16čtvrtek21:10PRI-KFK BOTIČ RISAEDLU BUKAKE  0:5stats
21.kolo
10.11.16čtvrtek18:31PRI-KWANNER ADAPT A.S. LOSERS OF UFTALAND  7:5stats
10.11.16čtvrtek19:24PRI-KA.I.R. 1870 FK BOTIČ  7:3stats
10.11.16čtvrtek20:17PRI-KRISAEDLU BUKAKE FC VÝRON  3:4stats
10.11.16čtvrtek21:10PRI-KCS PERMONÍK AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  2:8stats
22.kolo
17.11.16čtvrtek18:31PRI-KA.I.R. 1870 AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  2:3stats
17.11.16čtvrtek19:24PRI-KLOSERS OF UFTALAND CS PERMONÍK  6:2stats
17.11.16čtvrtek20:17PRI-KFK BOTIČ RISAEDLU BUKAKE  5:2stats
17.11.16čtvrtek21:10PRI-KWANNER ADAPT A.S. FC VÝRON  1:7stats
2016 III. divize - východ
1.kolo
19.04.16úterý18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC ŠEBÁNEK  5:8stats
19.04.16úterý19:24PRI-KORGASTICO SK PATIČKA  5:2stats
19.04.16úterý20:17PRI-KROZJETEJ STROJ FC MASHINA  4:7stats
19.04.16úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B FC FOXES 16:0stats
2.kolo
26.04.16úterý18:31PRI-KSK PATIČKA ROZJETEJ STROJ  5:3stats
26.04.16úterý19:24PRI-KFC MASHINA UMĚLCI Z PRAHY  3:1stats
26.04.16úterý20:17PRI-KFC FOXES FC ŠEBÁNEK  1:3stats
26.04.16úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B ORGASTICO  3:10stats
3.kolo
03.05.16úterý18:31PRI-KORGASTICO FC FOXES 13:1stats
03.05.16úterý19:24PRI-KFC ŠEBÁNEK FC MASHINA  6:5stats
03.05.16úterý20:17PRI-KUMĚLCI Z PRAHY SK PATIČKA  2:6stats
03.05.16úterý21:10PRI-KROZJETEJ STROJ FC ATLETO PRAHA B  7:19stats
4.kolo
10.05.16úterý18:31PRI-KFC FOXES FC MASHINA  1:22stats
10.05.16úterý19:24PRI-KORGASTICO ROZJETEJ STROJ 16:1stats
10.05.16úterý20:17PRI-KSK PATIČKA FC ŠEBÁNEK 16:2stats
10.05.16úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B UMĚLCI Z PRAHY 15:6stats
5.kolo
17.05.16úterý18:31PRI-KFC MASHINA SK PATIČKA  5:2stats
17.05.16úterý19:24PRI-KROZJETEJ STROJ FC FOXES  8:4stats
17.05.16úterý20:17PRI-KUMĚLCI Z PRAHY ORGASTICO  2:6stats
17.05.16úterý21:10PRI-KFC ŠEBÁNEK FC ATLETO PRAHA B  2:6stats
6.kolo
24.05.16úterý18:31PRI-KORGASTICO FC ŠEBÁNEK  9:4stats
24.05.16úterý19:24PRI-KFC FOXES SK PATIČKA  3:12stats
24.05.16úterý20:17PRI-KROZJETEJ STROJ UMĚLCI Z PRAHY  3:6stats
24.05.16úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B FC MASHINA  7:13stats
7.kolo
31.05.16úterý18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC FOXES 11:8stats
31.05.16úterý19:24PRI-KFC ŠEBÁNEK ROZJETEJ STROJ 10:5stats
31.05.16úterý20:17PRI-KFC MASHINA ORGASTICO  2:8stats
31.05.16úterý21:10PRI-KSK PATIČKA FC ATLETO PRAHA B  9:11stats
8.kolo
07.06.16úterý18:31PRI-KFC ŠEBÁNEK UMĚLCI Z PRAHY  5:3stats
07.06.16úterý19:24PRI-KSK PATIČKA ORGASTICO  4:5stats
07.06.16úterý20:17PRI-KFC MASHINA ROZJETEJ STROJ  8:7stats
07.06.16úterý21:10PRI-KFC FOXES FC ATLETO PRAHA B  3:17stats
9.kolo
14.06.16úterý18:31PRI-KROZJETEJ STROJ SK PATIČKA  2:10stats
14.06.16úterý19:24PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC MASHINA  6:4stats
14.06.16úterý20:17PRI-KFC ŠEBÁNEK FC FOXES 16:1stats
14.06.16úterý21:10PRI-KORGASTICO FC ATLETO PRAHA B  1:5stats
10.kolo
21.06.16úterý18:31PRI-KFC FOXES ORGASTICO  2:14stats
21.06.16úterý19:24PRI-KFC MASHINA FC ŠEBÁNEK  7:9stats
21.06.16úterý20:17PRI-KSK PATIČKA UMĚLCI Z PRAHY  7:6stats
28.06.16úterý17:38PRI-KFC ATLETO PRAHA B ROZJETEJ STROJ 13:1stats
11.kolo
28.06.16úterý18:31PRI-KFC MASHINA FC FOXES 16:2stats
28.06.16úterý19:24PRI-KROZJETEJ STROJ ORGASTICO  2:19stats
28.06.16úterý20:17PRI-KFC ŠEBÁNEK SK PATIČKA  3:2 (pen.)stats
28.06.16úterý21:10PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC ATLETO PRAHA B  4:14stats
12.kolo
06.09.16úterý18:31PRI-KSK PATIČKA FC MASHINA  3:12stats
06.09.16úterý19:24PRI-KFC FOXES ROZJETEJ STROJ  0:5 (kont.)stats
06.09.16úterý20:17PRI-KORGASTICO UMĚLCI Z PRAHY 12:2stats
06.09.16úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B FC ŠEBÁNEK  5:1stats
13.kolo
13.09.16úterý18:31PRI-KFC ŠEBÁNEK ORGASTICO  4:3stats
13.09.16úterý19:24PRI-KSK PATIČKA FC FOXES  5:0 (kont.)stats
13.09.16úterý20:17PRI-KUMĚLCI Z PRAHY ROZJETEJ STROJ  6:5 (pen.)stats
13.09.16úterý21:10PRI-KFC MASHINA FC ATLETO PRAHA B  1:11stats
14.kolo
FC FOXES UMĚLCI Z PRAHY  -:-zápis k utkání
20.09.16úterý18:31PRI-KTP VISION UMĚLCI Z PRAHY  2:7stats
20.09.16úterý19:24PRI-KROZJETEJ STROJ FC ŠEBÁNEK  5:4stats
20.09.16úterý20:17PRI-KORGASTICO FC MASHINA  3:7stats
20.09.16úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B SK PATIČKA 10:4stats
15.kolo
FC ATLETO PRAHA B FC FOXES  -:-zápis k utkání
27.09.16úterý18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY FC ŠEBÁNEK  5:7stats
27.09.16úterý19:24PRI-KORGASTICO SK PATIČKA  7:3stats
27.09.16úterý20:17PRI-KROZJETEJ STROJ FC MASHINA  4:17stats
27.09.16úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B TP VISION  7:8stats
16.kolo
FC FOXES FC ŠEBÁNEK  -:-zápis k utkání
04.10.16úterý18:31PRI-KSK PATIČKA ROZJETEJ STROJ  4:2stats
04.10.16úterý19:24PRI-KFC MASHINA UMĚLCI Z PRAHY  2:6stats
04.10.16úterý20:17PRI-KTP VISION FC ŠEBÁNEK  7:2stats
04.10.16úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B ORGASTICO  7:4stats
17.kolo
ORGASTICO FC FOXES  -:-zápis k utkání
11.10.16úterý18:31PRI-KORGASTICO TP VISION  9:5stats
11.10.16úterý19:24PRI-KFC ŠEBÁNEK FC MASHINA  4:9stats
11.10.16úterý20:17PRI-KUMĚLCI Z PRAHY SK PATIČKA  4:3 (pen.)stats
11.10.16úterý21:10PRI-KROZJETEJ STROJ FC ATLETO PRAHA B  3:11stats
18.kolo
FC FOXES FC MASHINA  -:-zápis k utkání
18.10.16úterý18:31PRI-KTP VISION FC MASHINA  2:23stats
18.10.16úterý19:24PRI-KORGASTICO ROZJETEJ STROJ  6:1stats
18.10.16úterý20:17PRI-KSK PATIČKA FC ŠEBÁNEK  3:4stats
18.10.16úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B UMĚLCI Z PRAHY 11:1stats
19.kolo
ROZJETEJ STROJ FC FOXES  -:-zápis k utkání
25.10.16úterý18:31PRI-KFC MASHINA SK PATIČKA 13:0stats
25.10.16úterý19:24PRI-KROZJETEJ STROJ TP VISION  2:5stats
25.10.16úterý20:17PRI-KUMĚLCI Z PRAHY ORGASTICO  5:3stats
25.10.16úterý21:10PRI-KFC ŠEBÁNEK FC ATLETO PRAHA B  4:15stats
20.kolo
FC FOXES SK PATIČKA  -:-zápis k utkání
01.11.16úterý18:31PRI-KORGASTICO FC ŠEBÁNEK  6:3stats
01.11.16úterý19:24PRI-KTP VISION SK PATIČKA  7:5stats
01.11.16úterý20:17PRI-KROZJETEJ STROJ UMĚLCI Z PRAHY  3:4 (pen.)stats
01.11.16úterý21:10PRI-KFC ATLETO PRAHA B FC MASHINA  9:6stats
21.kolo
UMĚLCI Z PRAHY FC FOXES  -:-zápis k utkání
08.11.16úterý18:31PRI-KUMĚLCI Z PRAHY TP VISION 14:7stats
08.11.16úterý19:24PRI-KFC ŠEBÁNEK ROZJETEJ STROJ  0:5 (kont.)stats
08.11.16úterý20:17PRI-KFC MASHINA ORGASTICO 10:6stats
08.11.16úterý21:10PRI-KSK PATIČKA FC ATLETO PRAHA B  2:7stats
22.kolo
15.11.16úterý18:31PRI-KTP VISION ROZJETEJ STROJ  0:5 (kont.)stats
15.11.16úterý19:24PRI-KSK PATIČKA UMĚLCI Z PRAHY  4:4stats
15.11.16úterý20:17PRI-KFC ŠEBÁNEK ORGASTICO  4:1stats
15.11.16úterý21:10PRI-KFC MASHINA FC ATLETO PRAHA B  8:5stats
2016 IV. divize - východ
1.kolo
19.04.16úterý16:45POLDAFC volno  -:-zápis k utkání
19.04.16úterý17:38POLAS BENCHWARMERS KAMENNÝ TVÁŘE  3:2 (pen.)stats
19.04.16úterý18:31POL10° PERPETUUM NEMOBILE  3:4stats
19.04.16úterý19:24POLBOCCA LOS TRAFIKOS  6:3stats
19.04.16úterý20:17POLFC VINOHRADY 1.FC JIP  5:4stats
19.04.16úterý21:10POLSCIPIO S HELMET PANTEROS NEGROS  3:2stats
2.kolo
26.04.16úterý16:45POLvolno PERPETUUM NEMOBILE  -:-zápis k utkání
26.04.16úterý17:38POL1.FC JIP 10°  4:5 (pen.)stats
26.04.16úterý18:31POLLOS TRAFIKOS FC VINOHRADY  4:1stats
26.04.16úterý19:24POLPANTEROS NEGROS BOCCA  1:6stats
26.04.16úterý20:17POLDAFC AS BENCHWARMERS  1:8stats
26.04.16úterý21:10POLKAMENNÝ TVÁŘE SCIPIO S HELMET  5:9stats
3.kolo
03.05.16úterý16:45POLAS BENCHWARMERS volno  -:-zápis k utkání
03.05.16úterý17:38POLFC VINOHRADY PANTEROS NEGROS 12:1stats
03.05.16úterý18:31POLBOCCA KAMENNÝ TVÁŘE  2:6stats
03.05.16úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE 1.FC JIP  3:4 (pen.)stats
03.05.16úterý20:17POL10° LOS TRAFIKOS  9:2stats
03.05.16úterý21:10POLSCIPIO S HELMET DAFC  4:5 (pen.)stats
4.kolo
10.05.16úterý16:45POLvolno 1.FC JIP  -:-zápis k utkání
10.05.16úterý17:38POLLOS TRAFIKOS PERPETUUM NEMOBILE  5:8stats
10.05.16úterý18:31POLPANTEROS NEGROS 10°  1:8stats
10.05.16úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE FC VINOHRADY  4:6stats
10.05.16úterý20:17POLDAFC BOCCA  6:0stats
10.05.16úterý21:10POLAS BENCHWARMERS SCIPIO S HELMET  4:1stats
5.kolo
17.05.16úterý16:45POLSCIPIO S HELMET volno  -:-zápis k utkání
17.05.16úterý17:38POLBOCCA AS BENCHWARMERS  5:6stats
17.05.16úterý18:31POLFC VINOHRADY DAFC  2:0stats
17.05.16úterý19:24POL10° KAMENNÝ TVÁŘE  7:3stats
17.05.16úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE PANTEROS NEGROS  4:1stats
17.05.16úterý21:10POL1.FC JIP LOS TRAFIKOS  6:3stats
6.kolo
24.05.16úterý16:45POLvolno LOS TRAFIKOS  -:-zápis k utkání
24.05.16úterý17:38POLPANTEROS NEGROS 1.FC JIP  3:2 (pen.)stats
24.05.16úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE PERPETUUM NEMOBILE  0:5stats
24.05.16úterý19:24POLDAFC 10°  4:6stats
24.05.16úterý20:17POLAS BENCHWARMERS FC VINOHRADY  1:7stats
24.05.16úterý21:10POLSCIPIO S HELMET BOCCA  3:1stats
7.kolo
31.05.16úterý16:45POLBOCCA volno  -:-zápis k utkání
31.05.16úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE DAFC  7:1stats
31.05.16úterý18:31POL10° AS BENCHWARMERS  3:4 (pen.)stats
31.05.16úterý19:24POLLOS TRAFIKOS PANTEROS NEGROS  4:2stats
31.05.16úterý20:17POL1.FC JIP KAMENNÝ TVÁŘE  6:5 (pen.)stats
31.05.16úterý21:10POLFC VINOHRADY SCIPIO S HELMET  6:2stats
8.kolo
07.06.16úterý16:45POLvolno PANTEROS NEGROS  -:-zápis k utkání
07.06.16úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE LOS TRAFIKOS  6:2stats
07.06.16úterý18:31POLDAFC 1.FC JIP  1:6stats
07.06.16úterý19:24POLAS BENCHWARMERS PERPETUUM NEMOBILE  4:1stats
07.06.16úterý20:17POLBOCCA FC VINOHRADY  3:6stats
07.06.16úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 10°  3:4stats
9.kolo
14.06.16úterý16:45POLFC VINOHRADY volno  -:-zápis k utkání
14.06.16úterý17:38POL10° BOCCA  3:0stats
14.06.16úterý18:31POLPANTEROS NEGROS KAMENNÝ TVÁŘE  3:6stats
14.06.16úterý19:24POL1.FC JIP AS BENCHWARMERS  1:5stats
14.06.16úterý20:17POLLOS TRAFIKOS DAFC  4:5 (pen.)stats
14.06.16úterý21:10POLPERPETUUM NEMOBILE SCIPIO S HELMET  6:3stats
10.kolo
21.06.16úterý16:45POLvolno KAMENNÝ TVÁŘE  -:-zápis k utkání
21.06.16úterý17:38POLDAFC PANTEROS NEGROS 12:0stats
21.06.16úterý18:31POLAS BENCHWARMERS LOS TRAFIKOS  9:2stats
21.06.16úterý19:24POLFC VINOHRADY 10°  1:2 (pen.)stats
21.06.16úterý20:17POLBOCCA PERPETUUM NEMOBILE  4:5 (pen.)stats
21.06.16úterý21:10POLSCIPIO S HELMET 1.FC JIP  3:2stats
11.kolo
21.06.16úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE DAFC  3:7stats
28.06.16úterý16:45POL10° volno  -:-zápis k utkání
28.06.16úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE FC VINOHRADY  3:4stats
28.06.16úterý18:31POL1.FC JIP BOCCA  2:6stats
28.06.16úterý20:17POLPANTEROS NEGROS AS BENCHWARMERS  0:10stats
28.06.16úterý21:10POLLOS TRAFIKOS SCIPIO S HELMET  5:10stats
12.kolo
06.09.16úterý16:45POLvolno DAFC  -:-zápis k utkání
06.09.16úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE AS BENCHWARMERS  3:1stats
06.09.16úterý18:31POLPERPETUUM NEMOBILE 10°  3:1stats
06.09.16úterý19:24POLLOS TRAFIKOS BOCCA  2:4stats
06.09.16úterý20:17POL1.FC JIP FC VINOHRADY  4:1stats
06.09.16úterý21:10POLPANTEROS NEGROS SCIPIO S HELMET  0:2stats
13.kolo
13.09.16úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE volno  -:-zápis k utkání
13.09.16úterý17:38POL10° 1.FC JIP  2:6stats
13.09.16úterý18:31POLFC VINOHRADY LOS TRAFIKOS  5:6stats
13.09.16úterý19:24POLBOCCA PANTEROS NEGROS  5:0stats
13.09.16úterý20:17POLAS BENCHWARMERS DAFC  3:5stats
13.09.16úterý21:10POLSCIPIO S HELMET KAMENNÝ TVÁŘE  4:3stats
14.kolo
20.09.16úterý16:45POLvolno AS BENCHWARMERS  -:-zápis k utkání
20.09.16úterý17:38POLPANTEROS NEGROS FC VINOHRADY  0:15stats
20.09.16úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE BOCCA  3:2stats
20.09.16úterý19:24POL1.FC JIP PERPETUUM NEMOBILE  4:3stats
20.09.16úterý20:17POLLOS TRAFIKOS 10°  1:2 (pen.)stats
20.09.16úterý21:10POLDAFC SCIPIO S HELMET  4:1stats
15.kolo
27.09.16úterý16:45POL1.FC JIP volno  -:-zápis k utkání
27.09.16úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE LOS TRAFIKOS  4:1stats
27.09.16úterý18:31POL10° PANTEROS NEGROS  4:0stats
27.09.16úterý19:24POLFC VINOHRADY KAMENNÝ TVÁŘE  3:2 (pen.)stats
27.09.16úterý20:17POLBOCCA DAFC  4:3stats
27.09.16úterý21:10POLSCIPIO S HELMET AS BENCHWARMERS  4:2stats
16.kolo
04.10.16úterý16:45POLvolno SCIPIO S HELMET  -:-zápis k utkání
04.10.16úterý17:38POLAS BENCHWARMERS BOCCA  5:1stats
04.10.16úterý18:31POLDAFC FC VINOHRADY  1:4stats
04.10.16úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE 10°  0:5stats
04.10.16úterý20:17POLPANTEROS NEGROS PERPETUUM NEMOBILE  0:9stats
04.10.16úterý21:10POLLOS TRAFIKOS 1.FC JIP  5:6 (pen.)stats
17.kolo
11.10.16úterý16:45POLLOS TRAFIKOS volno  -:-zápis k utkání
11.10.16úterý17:38POL1.FC JIP PANTEROS NEGROS  8:4stats
11.10.16úterý18:31POLPERPETUUM NEMOBILE KAMENNÝ TVÁŘE  1:2stats
11.10.16úterý19:24POL10° DAFC  6:4stats
11.10.16úterý20:17POLFC VINOHRADY AS BENCHWARMERS  0:1 (pen.)stats
11.10.16úterý21:10POLBOCCA SCIPIO S HELMET  3:4stats
18.kolo
18.10.16úterý16:45POLvolno BOCCA  -:-zápis k utkání
18.10.16úterý17:38POLDAFC PERPETUUM NEMOBILE  5:1stats
18.10.16úterý18:31POLAS BENCHWARMERS 10°  6:0stats
18.10.16úterý19:24POLPANTEROS NEGROS LOS TRAFIKOS  3:8stats
18.10.16úterý20:17POLKAMENNÝ TVÁŘE 1.FC JIP  4:6stats
18.10.16úterý21:10POLSCIPIO S HELMET FC VINOHRADY  2:8stats
19.kolo
25.10.16úterý16:45POLPANTEROS NEGROS volno  -:-zápis k utkání
25.10.16úterý17:38POLLOS TRAFIKOS KAMENNÝ TVÁŘE  0:5stats
25.10.16úterý18:31POL1.FC JIP DAFC  2:4stats
25.10.16úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE AS BENCHWARMERS  4:8stats
25.10.16úterý20:17POLFC VINOHRADY BOCCA  3:2 (pen.)stats
25.10.16úterý21:10POL10° SCIPIO S HELMET  3:2 (pen.)stats
20.kolo
01.11.16úterý16:45POLvolno FC VINOHRADY  -:-zápis k utkání
01.11.16úterý17:38POLBOCCA 10°  4:3stats
01.11.16úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE PANTEROS NEGROS  5:2stats
01.11.16úterý19:24POLAS BENCHWARMERS 1.FC JIP 10:1stats
01.11.16úterý20:17POLDAFC LOS TRAFIKOS  6:2stats
01.11.16úterý21:10POLSCIPIO S HELMET PERPETUUM NEMOBILE  4:11stats
21.kolo
08.11.16úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE volno  -:-zápis k utkání
08.11.16úterý17:38POLPANTEROS NEGROS DAFC  2:18stats
08.11.16úterý18:31POLLOS TRAFIKOS AS BENCHWARMERS  1:2stats
08.11.16úterý19:24POL10° FC VINOHRADY  3:1stats
08.11.16úterý20:17POLPERPETUUM NEMOBILE BOCCA  1:2stats
08.11.16úterý21:10POL1.FC JIP SCIPIO S HELMET  9:2stats
22.kolo
15.11.16úterý16:45POLvolno 10°  -:-zápis k utkání
15.11.16úterý17:38POLFC VINOHRADY PERPETUUM NEMOBILE  2:3 (pen.)stats
15.11.16úterý18:31POLBOCCA 1.FC JIP  1:3stats
15.11.16úterý19:24POLDAFC KAMENNÝ TVÁŘE  4:1stats
15.11.16úterý20:17POLAS BENCHWARMERS PANTEROS NEGROS  9:4stats
15.11.16úterý21:10POLSCIPIO S HELMET LOS TRAFIKOS  2:2stats
2016 IV. divize - západ
1.kolo
21.04.16čtvrtek17:38POLPČZ MAJKOVI KAŠIČKY 12:5stats
21.04.16čtvrtek18:31POLMAŽŇÁCI 1.FC KUKABUS  3:4stats
21.04.16čtvrtek19:24POLDŘEVÁCI AC FOOSMEN  2:7stats
21.04.16čtvrtek20:17POLZÁVODNÍ RADA RELAX ŽIŽKOV  3:7stats
21.04.16čtvrtek21:10POLLOUŽE 1.FC KNAJPA  3:2stats
2.kolo
28.04.16čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV LOUŽE  6:4stats
28.04.16čtvrtek18:31POLAC FOOSMEN ZÁVODNÍ RADA  2:1 (pen.)stats
28.04.16čtvrtek19:24POLMAJKOVI KAŠIČKY 1.FC KNAJPA  1:6stats
28.04.16čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS DŘEVÁCI  6:4stats
28.04.16čtvrtek21:10POLPČZ MAŽŇÁCI  6:5 (pen.)stats
3.kolo
05.05.16čtvrtek17:38POLMAŽŇÁCI MAJKOVI KAŠIČKY  3:2 (pen.)stats
05.05.16čtvrtek18:31POLDŘEVÁCI PČZ  2:7stats
05.05.16čtvrtek19:24POLLOUŽE AC FOOSMEN  3:10stats
05.05.16čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA RELAX ŽIŽKOV 13:5stats
05.05.16čtvrtek21:10POLZÁVODNÍ RADA 1.FC KUKABUS  4:11stats
4.kolo
12.05.16čtvrtek17:38POLAC FOOSMEN 1.FC KNAJPA  2:4stats
12.05.16čtvrtek18:31POL1.FC KUKABUS LOUŽE  6:2stats
12.05.16čtvrtek19:24POLPČZ ZÁVODNÍ RADA  6:2stats
12.05.16čtvrtek20:17POLMAŽŇÁCI DŘEVÁCI  2:3 (pen.)stats
12.05.16čtvrtek21:10POLMAJKOVI KAŠIČKY RELAX ŽIŽKOV  4:6stats
5.kolo
19.05.16čtvrtek17:38POLZÁVODNÍ RADA MAŽŇÁCI  2:3stats
19.05.16čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV AC FOOSMEN  4:6stats
19.05.16čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA 1.FC KUKABUS  6:2stats
19.05.16čtvrtek20:17POLLOUŽE PČZ  3:8stats
19.05.16čtvrtek21:10POLDŘEVÁCI MAJKOVI KAŠIČKY  2:8stats
6.kolo
26.05.16čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS RELAX ŽIŽKOV 10:1stats
26.05.16čtvrtek18:31POLDŘEVÁCI ZÁVODNÍ RADA  6:3stats
26.05.16čtvrtek19:24POLMAŽŇÁCI LOUŽE  1:6stats
26.05.16čtvrtek20:17POLMAJKOVI KAŠIČKY AC FOOSMEN  4:8stats
26.05.16čtvrtek21:10POLPČZ 1.FC KNAJPA  3:6stats
7.kolo
02.06.16čtvrtek17:38POLLOUŽE DŘEVÁCI  6:2stats
02.06.16čtvrtek18:31POL1.FC KNAJPA MAŽŇÁCI  7:0stats
02.06.16čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV PČZ  5:8stats
02.06.16čtvrtek20:17POLZÁVODNÍ RADA MAJKOVI KAŠIČKY  3:2 (pen.)stats
02.06.16čtvrtek21:10POLAC FOOSMEN 1.FC KUKABUS  5:3stats
8.kolo
09.06.16čtvrtek17:38POLPČZ AC FOOSMEN  3:4 (pen.)stats
09.06.16čtvrtek18:31POLMAJKOVI KAŠIČKY 1.FC KUKABUS  5:3stats
09.06.16čtvrtek19:24POLMAŽŇÁCI RELAX ŽIŽKOV  3:2stats
09.06.16čtvrtek20:17POLDŘEVÁCI 1.FC KNAJPA  2:4stats
09.06.16čtvrtek21:10POLZÁVODNÍ RADA LOUŽE  6:5stats
9.kolo
16.06.16čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA ZÁVODNÍ RADA  3:2stats
16.06.16čtvrtek18:31POLLOUŽE MAJKOVI KAŠIČKY  1:5stats
16.06.16čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV DŘEVÁCI  3:4stats
16.06.16čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS PČZ  4:5 (pen.)stats
16.06.16čtvrtek21:10POLAC FOOSMEN MAŽŇÁCI  4:5 (pen.)stats
10.kolo
23.06.16čtvrtek17:38POLMAJKOVI KAŠIČKY PČZ  6:2stats
23.06.16čtvrtek18:31POL1.FC KUKABUS MAŽŇÁCI  9:3stats
23.06.16čtvrtek19:24POLAC FOOSMEN DŘEVÁCI  3:1stats
23.06.16čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV ZÁVODNÍ RADA  1:9stats
23.06.16čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA LOUŽE  8:2stats
11.kolo
30.06.16čtvrtek17:38POLLOUŽE RELAX ŽIŽKOV  6:7 (pen.)stats
30.06.16čtvrtek18:31POLZÁVODNÍ RADA AC FOOSMEN  3:6stats
30.06.16čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA MAJKOVI KAŠIČKY  8:2stats
30.06.16čtvrtek20:17POLDŘEVÁCI 1.FC KUKABUS  1:3stats
30.06.16čtvrtek21:10POLMAŽŇÁCI PČZ  3:2 (pen.)stats
12.kolo
08.09.16čtvrtek17:38POLMAJKOVI KAŠIČKY MAŽŇÁCI  2:3 (pen.)stats
08.09.16čtvrtek18:31POLPČZ DŘEVÁCI  7:2stats
08.09.16čtvrtek19:24POLAC FOOSMEN LOUŽE  8:3stats
08.09.16čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KNAJPA  4:3 (pen.)stats
08.09.16čtvrtek21:10POL1.FC KUKABUS ZÁVODNÍ RADA  4:3 (pen.)stats
13.kolo
15.09.16čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA AC FOOSMEN  2:3stats
15.09.16čtvrtek18:31POLLOUŽE 1.FC KUKABUS  5:0 (kont.)stats
15.09.16čtvrtek19:24POLZÁVODNÍ RADA PČZ  2:8stats
15.09.16čtvrtek20:17POLDŘEVÁCI MAŽŇÁCI  3:7stats
15.09.16čtvrtek21:10POLRELAX ŽIŽKOV MAJKOVI KAŠIČKY  9:0stats
14.kolo
22.09.16čtvrtek17:38POLMAŽŇÁCI ZÁVODNÍ RADA  2:4stats
22.09.16čtvrtek18:31POLAC FOOSMEN RELAX ŽIŽKOV  3:2 (pen.)stats
22.09.16čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS 1.FC KNAJPA  4:7stats
22.09.16čtvrtek20:17POLPČZ LOUŽE  5:4 (pen.)stats
22.09.16čtvrtek21:10POLMAJKOVI KAŠIČKY DŘEVÁCI  8:4stats
15.kolo
29.09.16čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KUKABUS  1:5stats
29.09.16čtvrtek18:31POLZÁVODNÍ RADA DŘEVÁCI  7:4stats
29.09.16čtvrtek19:24POLLOUŽE MAŽŇÁCI  4:1stats
29.09.16čtvrtek20:17POLAC FOOSMEN MAJKOVI KAŠIČKY  8:1stats
29.09.16čtvrtek21:10POL1.FC KNAJPA PČZ 10:4stats
16.kolo
06.10.16čtvrtek17:38POLDŘEVÁCI LOUŽE  4:6stats
06.10.16čtvrtek18:31POLMAŽŇÁCI 1.FC KNAJPA  3:6stats
06.10.16čtvrtek19:24POLPČZ RELAX ŽIŽKOV  8:1stats
06.10.16čtvrtek20:17POLMAJKOVI KAŠIČKY ZÁVODNÍ RADA  2:3stats
06.10.16čtvrtek21:10POL1.FC KUKABUS AC FOOSMEN  6:2stats
17.kolo
13.10.16čtvrtek17:38POLAC FOOSMEN PČZ  5:0 (kont.)stats
13.10.16čtvrtek18:31POL1.FC KUKABUS MAJKOVI KAŠIČKY  3:4stats
13.10.16čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV MAŽŇÁCI  4:1stats
13.10.16čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA DŘEVÁCI  9:2stats
13.10.16čtvrtek21:10POLLOUŽE ZÁVODNÍ RADA  3:4stats
18.kolo
20.10.16čtvrtek17:38POLZÁVODNÍ RADA 1.FC KNAJPA  4:12stats
20.10.16čtvrtek18:31POLMAJKOVI KAŠIČKY LOUŽE  5:4 (pen.)stats
20.10.16čtvrtek19:24POLDŘEVÁCI RELAX ŽIŽKOV  5:4 (pen.)stats
20.10.16čtvrtek20:17POLPČZ 1.FC KUKABUS  4:5stats
20.10.16čtvrtek21:10POLMAŽŇÁCI AC FOOSMEN  0:6stats
19.kolo
27.10.16čtvrtek17:38POLZÁVODNÍ RADA MAJKOVI KAŠIČKY  2:3stats
27.10.16čtvrtek18:31POLLOUŽE PČZ  5:1stats
27.10.16čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KUKABUS  2:4stats
27.10.16čtvrtek20:17POLMAŽŇÁCI AC FOOSMEN  3:5stats
27.10.16čtvrtek21:10POLDŘEVÁCI 1.FC KNAJPA  0:7stats
20.kolo
03.11.16čtvrtek17:38POLZÁVODNÍ RADA DŘEVÁCI  2:4stats
03.11.16čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV MAŽŇÁCI  9:0stats
03.11.16čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA LOUŽE  4:2stats
03.11.16čtvrtek20:17POLMAJKOVI KAŠIČKY AC FOOSMEN  2:8stats
03.11.16čtvrtek21:10POLPČZ 1.FC KUKABUS  7:4stats
21.kolo
10.11.16čtvrtek17:38POLDŘEVÁCI RELAX ŽIŽKOV  2:7stats
10.11.16čtvrtek18:31POLMAŽŇÁCI ZÁVODNÍ RADA  0:2stats
10.11.16čtvrtek19:24POL1.FC KUKABUS AC FOOSMEN  4:6stats
10.11.16čtvrtek20:17POLPČZ 1.FC KNAJPA  6:9stats
10.11.16čtvrtek21:10POLLOUŽE MAJKOVI KAŠIČKY  5:0 (kont.)stats
22.kolo
17.11.16čtvrtek17:38POLDŘEVÁCI MAŽŇÁCI  1:2stats
17.11.16čtvrtek18:31POLRELAX ŽIŽKOV ZÁVODNÍ RADA 11:2stats
17.11.16čtvrtek19:24POLPČZ LOUŽE  2:3 (pen.)stats
17.11.16čtvrtek20:17POLMAJKOVI KAŠIČKY 1.FC KUKABUS  2:5stats
17.11.16čtvrtek21:10POLAC FOOSMEN 1.FC KNAJPA  3:6stats
2016 Zima
1.kolo
AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED volno  -:-zápis k utkání
06.01.16středa18:00FC ATLETO PRAHA RISAEDLU BUKAKE 10:3stats
06.01.16středa18:52AC FOOSMEN UMĚLCI Z PRAHY  3:6stats
06.01.16středa19:44RSC MODŘANY LOUŽE  5:8stats
08.01.16pátek19:00DAFC 1.FC KNAJPA  4:8stats
2.kolo
volno LOUŽE  -:-zápis k utkání
13.01.16středa18:00UMĚLCI Z PRAHY RSC MODŘANY 15:6stats
13.01.16středa18:52RISAEDLU BUKAKE AC FOOSMEN  1:10stats
13.01.16středa19:441.FC KNAJPA FC ATLETO PRAHA  5:4 (pen.)stats
15.01.16pátek19:00AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED DAFC  5:9stats
3.kolo
DAFC volno  -:-zápis k utkání
20.01.16středa18:00AC FOOSMEN 1.FC KNAJPA  3:10stats
20.01.16středa18:52RSC MODŘANY RISAEDLU BUKAKE  9:6stats
20.01.16středa19:44FC ATLETO PRAHA AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 16:4stats
22.01.16pátek19:00LOUŽE UMĚLCI Z PRAHY  2:7stats
4.kolo
volno UMĚLCI Z PRAHY  -:-zápis k utkání
27.01.16středa18:001.FC KNAJPA RSC MODŘANY 10:0stats
27.01.16středa18:52AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED AC FOOSMEN  8:5stats
27.01.16středa19:44RISAEDLU BUKAKE LOUŽE  5:4 (pen.)stats
29.01.16pátek19:00DAFC FC ATLETO PRAHA  4:7stats
5.kolo
FC ATLETO PRAHA volno  -:-zápis k utkání
03.02.16středa18:00UMĚLCI Z PRAHY RISAEDLU BUKAKE  2:3 (pen.)stats
03.02.16středa18:52LOUŽE 1.FC KNAJPA  2:19stats
03.02.16středa19:44RSC MODŘANY AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 12:9stats
05.02.16pátek19:00AC FOOSMEN DAFC 11:2stats
6.kolo
volno RISAEDLU BUKAKE  -:-zápis k utkání
10.02.16středa18:00AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED LOUŽE  5:8stats
10.02.16středa18:52FC ATLETO PRAHA AC FOOSMEN 10:4stats
10.02.16středa19:441.FC KNAJPA UMĚLCI Z PRAHY  8:1stats
12.02.16pátek19:00DAFC RSC MODŘANY  0:5 (kont.)stats
7.kolo
AC FOOSMEN volno  -:-zápis k utkání
17.02.16středa18:00RSC MODŘANY FC ATLETO PRAHA  7:11stats
17.02.16středa18:52UMĚLCI Z PRAHY AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  9:8stats
17.02.16středa19:44RISAEDLU BUKAKE 1.FC KNAJPA  0:7stats
19.02.16pátek19:00LOUŽE DAFC  1:8stats
8.kolo
volno 1.FC KNAJPA  -:-zápis k utkání
24.02.16středa18:00FC ATLETO PRAHA LOUŽE 14:6stats
24.02.16středa18:52AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED RISAEDLU BUKAKE  5:4 (pen.)stats
24.02.16středa19:44AC FOOSMEN RSC MODŘANY 12:4stats
26.02.16pátek19:00DAFC UMĚLCI Z PRAHY 10:2stats
9.kolo
RSC MODŘANY volno  -:-zápis k utkání
02.03.16středa18:00LOUŽE AC FOOSMEN  5:7stats
02.03.16středa18:52UMĚLCI Z PRAHY FC ATLETO PRAHA  6:9stats
02.03.16středa19:44RISAEDLU BUKAKE DAFC  2:5stats
04.03.16pátek19:001.FC KNAJPA AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 13:7stats
10.kolo
09.03.16středa18:00RSC MODŘANY 1.FC KNAJPA  0:5 (kont.)stats
09.03.16středa18:52UMĚLCI Z PRAHY RISAEDLU BUKAKE  5:4 (pen.)stats
09.03.16středa19:44AC FOOSMEN LOUŽE  0:5 (kont.)stats
11.03.16pátek19:00FC ATLETO PRAHA DAFC 18:6stats
11.kolo
16.03.16středa18:00RISAEDLU BUKAKE AC FOOSMEN  5:0 (kont.)stats
16.03.16středa18:52LOUŽE UMĚLCI Z PRAHY  1:3stats
16.03.16středa19:44RSC MODŘANY FC ATLETO PRAHA  7:13stats
18.03.16pátek19:00DAFC 1.FC KNAJPA  4:10stats
12.kolo
23.03.16středa18:00LOUŽE RSC MODŘANY  5:6stats
23.03.16středa18:52UMĚLCI Z PRAHY FC ATLETO PRAHA  5:20stats
23.03.16středa19:30hala č.21.FC KNAJPA AC FOOSMEN 13:6stats
23.03.16středa19:44DAFC RISAEDLU BUKAKE  9:4stats
13.kolo
30.03.16středa18:00FC ATLETO PRAHA AC FOOSMEN 11:4stats
30.03.16středa18:52RISAEDLU BUKAKE RSC MODŘANY  8:6stats
30.03.16středa19:441.FC KNAJPA UMĚLCI Z PRAHY 19:1stats
01.04.16pátek19:00LOUŽE DAFC  8:9stats
14.kolo
06.04.16středa18:00RISAEDLU BUKAKE LOUŽE 11:5stats
06.04.16středa18:52AC FOOSMEN UMĚLCI Z PRAHY 13:6stats
06.04.16středa19:44FC ATLETO PRAHA 1.FC KNAJPA  8:9stats
08.04.16pátek19:00RSC MODŘANY DAFC  5:0 (kont.)stats

celkem zápasů: 865