Žyla Cup

Filtr zápasů

 
sezóna
soutěž
kolo
rozhodčí
hřiště
stav
jen zápasy týmu
označit tým
 
domácíhosté
vzáj. tým "A"vzáj .tým "B"
 
 

Přihlášení

Jméno: Heslo:  
nová registrace  ::  zapomněli jste heslo?

Narozeniny slaví

Kontakt

SÍDLO FIRMY
Adresa: Krkonošská 3, Praha 2, Vinohrady
Úřední hodiny: Po předchozí telefonické domluvě.

Pořadatel soutěže
Česlav Zyla
tel.: 602 160 755

Webmaster
Roman Janko

www.rjwebdesign.cz

Výpis utkání

celkem zápasů: 1098

datum den čas hřiště domácí hosté skóre statszápis
2012 I. divize
1.kolo
19.04.12čtvrtek16:45PRITERASY A - Z THERM S.R.O.  5:2stats
19.04.12čtvrtek17:38PRISAVAGES FK OBLÍŽEK B  2:1stats
19.04.12čtvrtek18:31PRIALIATEL CONNECTORS ŠVEJKOVCI 89  4:6stats
19.04.12čtvrtek19:24PRIGUMÍDCI FC VLTAVÍN  3:8stats
19.04.12čtvrtek20:17PRIREF TEAM PRŤKOVÉ  6:4stats
19.04.12čtvrtek21:10PRISTATUS QUO BALKAN BOYS  1:2stats
2.kolo
26.04.12čtvrtek16:45PRISAVAGES ALIATEL CONNECTORS  6:5stats
26.04.12čtvrtek17:38PRIPRŤKOVÉ TERASY  8:4stats
26.04.12čtvrtek18:31PRIFK OBLÍŽEK B A - Z THERM S.R.O.  3:5stats
26.04.12čtvrtek19:24PRIFC VLTAVÍN STATUS QUO  7:1stats
26.04.12čtvrtek20:17PRIŠVEJKOVCI 89 GUMÍDCI  4:1stats
26.04.12čtvrtek21:10PRIBALKAN BOYS REF TEAM  6:4stats
3.kolo
03.05.12čtvrtek16:45PRIREF TEAM FC VLTAVÍN  0:5stats
03.05.12čtvrtek17:38PRISTATUS QUO ŠVEJKOVCI 89  5:12stats
03.05.12čtvrtek18:31PRIGUMÍDCI SAVAGES  1:2stats
03.05.12čtvrtek19:24PRIALIATEL CONNECTORS FK OBLÍŽEK B  5:2stats
03.05.12čtvrtek20:17PRIA - Z THERM S.R.O. PRŤKOVÉ  3:7stats
03.05.12čtvrtek21:10PRITERASY BALKAN BOYS 11:2stats
4.kolo
10.05.12čtvrtek16:45PRISAVAGES STATUS QUO  2:2stats
10.05.12čtvrtek17:38PRIALIATEL CONNECTORS GUMÍDCI  1:2stats
10.05.12čtvrtek18:31PRIFC VLTAVÍN TERASY  4:2stats
10.05.12čtvrtek19:24PRIFK OBLÍŽEK B PRŤKOVÉ  4:8stats
10.05.12čtvrtek20:17PRIŠVEJKOVCI 89 REF TEAM  2:3stats
10.05.12čtvrtek21:10PRIBALKAN BOYS A - Z THERM S.R.O.  5:9stats
5.kolo
17.05.12čtvrtek16:45PRITERASY ŠVEJKOVCI 89  3:3stats
17.05.12čtvrtek17:38PRIA - Z THERM S.R.O. FC VLTAVÍN  2:7stats
17.05.12čtvrtek18:31PRIREF TEAM SAVAGES  3:3stats
17.05.12čtvrtek19:24PRIGUMÍDCI FK OBLÍŽEK B  3:1stats
17.05.12čtvrtek20:17PRISTATUS QUO ALIATEL CONNECTORS  4:2stats
17.05.12čtvrtek21:10PRIPRŤKOVÉ BALKAN BOYS  7:6stats
6.kolo
24.05.12čtvrtek16:45PRIŠVEJKOVCI 89 A - Z THERM S.R.O.  4:3stats
24.05.12čtvrtek17:38PRIALIATEL CONNECTORS REF TEAM  3:4stats
24.05.12čtvrtek18:31PRIFC VLTAVÍN PRŤKOVÉ  6:2stats
24.05.12čtvrtek19:24PRISAVAGES TERASY  2:3stats
24.05.12čtvrtek20:17PRIGUMÍDCI STATUS QUO  6:4stats
24.05.12čtvrtek21:10PRIFK OBLÍŽEK B BALKAN BOYS  1:4stats
7.kolo
31.05.12čtvrtek16:45PRISTATUS QUO FK OBLÍŽEK B  5:1stats
31.05.12čtvrtek17:38PRIREF TEAM GUMÍDCI  1:1stats
31.05.12čtvrtek18:31PRIPRŤKOVÉ ŠVEJKOVCI 89  3:7stats
31.05.12čtvrtek19:24PRIA - Z THERM S.R.O. SAVAGES  5:3stats
31.05.12čtvrtek20:17PRITERASY ALIATEL CONNECTORS 10:3stats
31.05.12čtvrtek21:10PRIBALKAN BOYS FC VLTAVÍN  6:7stats
8.kolo
07.06.12čtvrtek16:45PRISAVAGES PRŤKOVÉ  8:4stats
07.06.12čtvrtek17:38PRISTATUS QUO REF TEAM  3:4stats
07.06.12čtvrtek18:31PRIGUMÍDCI TERASY  1:5stats
07.06.12čtvrtek19:24PRIALIATEL CONNECTORS A - Z THERM S.R.O.  1:5stats
07.06.12čtvrtek20:17PRIFK OBLÍŽEK B FC VLTAVÍN  0:13stats
07.06.12čtvrtek21:10PRIŠVEJKOVCI 89 BALKAN BOYS  4:9stats
9.kolo
14.06.12čtvrtek16:45PRIREF TEAM FK OBLÍŽEK B  3:4stats
14.06.12čtvrtek17:38PRIFC VLTAVÍN ŠVEJKOVCI 89  4:1stats
14.06.12čtvrtek18:31PRITERASY STATUS QUO 10:1stats
14.06.12čtvrtek19:24PRIA - Z THERM S.R.O. GUMÍDCI 10:4stats
14.06.12čtvrtek20:17PRIPRŤKOVÉ ALIATEL CONNECTORS  9:2stats
14.06.12čtvrtek21:10PRIBALKAN BOYS SAVAGES  3:9stats
10.kolo
21.06.12čtvrtek16:45PRIGUMÍDCI PRŤKOVÉ  2:9stats
21.06.12čtvrtek17:38PRISTATUS QUO A - Z THERM S.R.O.  0:8stats
21.06.12čtvrtek18:31PRIFK OBLÍŽEK B ŠVEJKOVCI 89  1:5stats
21.06.12čtvrtek19:24PRIREF TEAM TERASY  2:1stats
21.06.12čtvrtek20:17PRISAVAGES FC VLTAVÍN  4:2stats
21.06.12čtvrtek21:10PRIALIATEL CONNECTORS BALKAN BOYS  0:5 (kont.)stats
11.kolo
28.06.12čtvrtek16:45PRIFC VLTAVÍN ALIATEL CONNECTORS 10:2stats
28.06.12čtvrtek17:38PRITERASY FK OBLÍŽEK B  4:2stats
28.06.12čtvrtek18:31PRIA - Z THERM S.R.O. REF TEAM  7:3stats
28.06.12čtvrtek19:24PRIPRŤKOVÉ STATUS QUO  4:3stats
28.06.12čtvrtek20:17PRIŠVEJKOVCI 89 SAVAGES  5:11stats
28.06.12čtvrtek21:10PRIBALKAN BOYS GUMÍDCI  7:3stats
12.kolo
06.09.12čtvrtek16:45A - Z THERM S.R.O. TERASY  6:0stats
06.09.12čtvrtek17:38FK OBLÍŽEK B SAVAGES  0:4stats
06.09.12čtvrtek18:31ŠVEJKOVCI 89 ALIATEL CONNECTORS  7:4stats
06.09.12čtvrtek19:24FC VLTAVÍN GUMÍDCI  6:1stats
06.09.12čtvrtek20:17PRŤKOVÉ REF TEAM  9:4stats
06.09.12čtvrtek21:10BALKAN BOYS STATUS QUO  2:5stats
13.kolo
13.09.12čtvrtek16:45ALIATEL CONNECTORS SAVAGES  5:13stats
13.09.12čtvrtek17:38TERASY PRŤKOVÉ  6:7stats
13.09.12čtvrtek18:31A - Z THERM S.R.O. FK OBLÍŽEK B  2:1stats
13.09.12čtvrtek19:24STATUS QUO FC VLTAVÍN  5:9stats
13.09.12čtvrtek20:17GUMÍDCI ŠVEJKOVCI 89  5:9stats
13.09.12čtvrtek21:10REF TEAM BALKAN BOYS  4:7stats
14.kolo
20.09.12čtvrtek16:45FC VLTAVÍN REF TEAM  5:6stats
20.09.12čtvrtek17:38ŠVEJKOVCI 89 STATUS QUO  2:10stats
20.09.12čtvrtek18:31SAVAGES GUMÍDCI  4:2stats
20.09.12čtvrtek19:24FK OBLÍŽEK B ALIATEL CONNECTORS  6:4stats
20.09.12čtvrtek20:17PRŤKOVÉ A - Z THERM S.R.O. 10:2stats
20.09.12čtvrtek21:10BALKAN BOYS TERASY  0:4stats
15.kolo
27.09.12čtvrtek16:45STATUS QUO SAVAGES  3:7stats
27.09.12čtvrtek17:38GUMÍDCI ALIATEL CONNECTORS  3:5stats
27.09.12čtvrtek18:31TERASY FC VLTAVÍN  1:1stats
27.09.12čtvrtek19:24PRŤKOVÉ FK OBLÍŽEK B 12:2stats
27.09.12čtvrtek20:17REF TEAM ŠVEJKOVCI 89  4:10stats
27.09.12čtvrtek21:10A - Z THERM S.R.O. BALKAN BOYS  3:6stats
16.kolo
04.10.12čtvrtek16:45ŠVEJKOVCI 89 TERASY  0:4stats
04.10.12čtvrtek17:38FC VLTAVÍN A - Z THERM S.R.O.  5:0 (kont.)stats
04.10.12čtvrtek18:31SAVAGES REF TEAM  5:4stats
04.10.12čtvrtek19:24FK OBLÍŽEK B GUMÍDCI  4:2stats
04.10.12čtvrtek20:17ALIATEL CONNECTORS STATUS QUO  6:4stats
04.10.12čtvrtek21:10BALKAN BOYS PRŤKOVÉ  3:9stats
17.kolo
11.10.12čtvrtek16:45A - Z THERM S.R.O. ŠVEJKOVCI 89  6:2stats
11.10.12čtvrtek17:38REF TEAM ALIATEL CONNECTORS  4:4stats
11.10.12čtvrtek18:31PRŤKOVÉ FC VLTAVÍN  4:3stats
11.10.12čtvrtek19:24TERASY SAVAGES  2:4stats
11.10.12čtvrtek20:17STATUS QUO GUMÍDCI  5:0stats
11.10.12čtvrtek21:10BALKAN BOYS FK OBLÍŽEK B  4:6stats
18.kolo
18.10.12čtvrtek16:45FK OBLÍŽEK B STATUS QUO  5:9stats
18.10.12čtvrtek17:38GUMÍDCI REF TEAM  1:6stats
18.10.12čtvrtek18:31ŠVEJKOVCI 89 PRŤKOVÉ  0:13stats
18.10.12čtvrtek19:24SAVAGES A - Z THERM S.R.O.  4:3stats
18.10.12čtvrtek20:17ALIATEL CONNECTORS TERASY  3:5stats
18.10.12čtvrtek21:10FC VLTAVÍN BALKAN BOYS  3:0stats
19.kolo
25.10.12čtvrtek16:45PRŤKOVÉ SAVAGES  5:1stats
25.10.12čtvrtek17:38REF TEAM STATUS QUO  2:6stats
25.10.12čtvrtek18:31TERASY GUMÍDCI  7:2stats
25.10.12čtvrtek19:24A - Z THERM S.R.O. ALIATEL CONNECTORS  1:4stats
25.10.12čtvrtek20:17FC VLTAVÍN FK OBLÍŽEK B  3:0stats
25.10.12čtvrtek21:10BALKAN BOYS ŠVEJKOVCI 89  6:2stats
20.kolo
01.11.12čtvrtek16:45FK OBLÍŽEK B REF TEAM  1:3stats
01.11.12čtvrtek17:38ŠVEJKOVCI 89 FC VLTAVÍN  2:6stats
01.11.12čtvrtek18:31STATUS QUO TERASY  3:6stats
01.11.12čtvrtek19:24GUMÍDCI A - Z THERM S.R.O.  3:8stats
01.11.12čtvrtek20:17ALIATEL CONNECTORS PRŤKOVÉ  2:6stats
01.11.12čtvrtek21:10SAVAGES BALKAN BOYS  1:4stats
21.kolo
08.11.12čtvrtek16:45PRŤKOVÉ GUMÍDCI 13:3stats
08.11.12čtvrtek17:38A - Z THERM S.R.O. STATUS QUO  5:0 (kont.)stats
08.11.12čtvrtek18:31ŠVEJKOVCI 89 FK OBLÍŽEK B  6:5stats
08.11.12čtvrtek19:24TERASY REF TEAM  9:1stats
08.11.12čtvrtek20:17FC VLTAVÍN SAVAGES  6:2stats
08.11.12čtvrtek21:10BALKAN BOYS ALIATEL CONNECTORS  5:3stats
22.kolo
15.11.12čtvrtek16:45ALIATEL CONNECTORS FC VLTAVÍN  2:3stats
15.11.12čtvrtek17:38FK OBLÍŽEK B TERASY  6:6stats
15.11.12čtvrtek18:31REF TEAM A - Z THERM S.R.O.  5:7stats
15.11.12čtvrtek19:24STATUS QUO PRŤKOVÉ  1:7stats
15.11.12čtvrtek20:17SAVAGES ŠVEJKOVCI 89  4:4stats
15.11.12čtvrtek21:10GUMÍDCI BALKAN BOYS  4:10stats
2012 II. divize - východ
1.kolo
17.04.12úterý16:45PRIFC GHETO DIJAS  7:2stats
17.04.12úterý17:38PRIFC KEBOURY FC ATLETO PRAHA  3:3stats
17.04.12úterý18:31PRIKAMIKADZE XXL WANNER ADAPT A.S.  4:2stats
17.04.12úterý19:24PRIASUS COMMANDO ARESBULL  2:4stats
17.04.12úterý20:17PRIMASERS B BANDITAS ŽIŽKOV  3:4stats
17.04.12úterý21:10PRIRED STAR NONSTOP NAFTAŘI  5:3stats
2.kolo
24.04.12úterý16:45PRIARESBULL MASERS B  5:0 (kont.)stats
24.04.12úterý17:38PRIWANNER ADAPT A.S. ASUS COMMANDO  0:5 (kont.)stats
24.04.12úterý18:31PRIDIJAS NAFTAŘI  7:4stats
24.04.12úterý19:24PRIBANDITAS ŽIŽKOV RED STAR NONSTOP  4:5stats
24.04.12úterý20:17PRIFC GHETO FC KEBOURY  4:2stats
24.04.12úterý21:10PRIFC ATLETO PRAHA KAMIKADZE XXL  7:4stats
3.kolo
01.05.12úterý16:45PRIASUS COMMANDO FC ATLETO PRAHA  2:5stats
01.05.12úterý17:38PRIKAMIKADZE XXL FC GHETO  3:4stats
01.05.12úterý18:31PRIRED STAR NONSTOP ARESBULL  5:1stats
01.05.12úterý19:24PRINAFTAŘI BANDITAS ŽIŽKOV  0:3stats
01.05.12úterý20:17PRIMASERS B WANNER ADAPT A.S.  0:5 (kont.)stats
01.05.12úterý21:10PRIFC KEBOURY DIJAS  5:0 (kont.)stats
4.kolo
08.05.12úterý16:45PRIWANNER ADAPT A.S. RED STAR NONSTOP  2:5stats
08.05.12úterý17:38PRIDIJAS BANDITAS ŽIŽKOV  3:2stats
08.05.12úterý18:31PRIFC ATLETO PRAHA MASERS B  2:4stats
08.05.12úterý19:24PRIARESBULL NAFTAŘI  3:9stats
08.05.12úterý20:17PRIFC KEBOURY KAMIKADZE XXL  2:4stats
08.05.12úterý21:10PRIFC GHETO ASUS COMMANDO  8:1stats
5.kolo
15.05.12úterý16:45PRIBANDITAS ŽIŽKOV ARESBULL  6:3stats
15.05.12úterý17:38PRIRED STAR NONSTOP FC ATLETO PRAHA  8:2stats
15.05.12úterý18:31PRIKAMIKADZE XXL DIJAS  3:4stats
15.05.12úterý19:24PRIMASERS B FC GHETO  3:6stats
15.05.12úterý20:17PRIASUS COMMANDO FC KEBOURY  4:3stats
15.05.12úterý21:10PRINAFTAŘI WANNER ADAPT A.S.  3:2stats
6.kolo
22.05.12úterý16:45PRIFC KEBOURY MASERS B  2:1stats
22.05.12úterý17:38PRIWANNER ADAPT A.S. BANDITAS ŽIŽKOV  4:5stats
22.05.12úterý18:31PRIFC GHETO RED STAR NONSTOP  6:3stats
22.05.12úterý19:24PRIKAMIKADZE XXL ASUS COMMANDO  6:2stats
22.05.12úterý20:17PRIFC ATLETO PRAHA NAFTAŘI  3:5stats
22.05.12úterý21:10PRIDIJAS ARESBULL  6:5stats
7.kolo
29.05.12úterý16:45PRIASUS COMMANDO DIJAS  8:1stats
29.05.12úterý17:38PRIARESBULL WANNER ADAPT A.S.  3:2stats
29.05.12úterý18:31PRIRED STAR NONSTOP FC KEBOURY  4:5stats
29.05.12úterý19:24PRINAFTAŘI FC GHETO  3:11stats
29.05.12úterý20:17PRIBANDITAS ŽIŽKOV FC ATLETO PRAHA  3:3stats
29.05.12úterý21:10PRIMASERS B KAMIKADZE XXL  0:4stats
8.kolo
05.06.12úterý16:45PRIFC KEBOURY NAFTAŘI  2:5stats
05.06.12úterý17:38PRIASUS COMMANDO MASERS B  1:2stats
05.06.12úterý18:31PRIFC GHETO BANDITAS ŽIŽKOV  5:6stats
05.06.12úterý19:24PRIDIJAS WANNER ADAPT A.S.  5:19stats
05.06.12úterý20:17PRIKAMIKADZE XXL RED STAR NONSTOP  1:6stats
05.06.12úterý21:10PRIFC ATLETO PRAHA ARESBULL 11:4stats
9.kolo
12.06.12úterý16:45PRINAFTAŘI KAMIKADZE XXL  3:5stats
12.06.12úterý17:38PRIBANDITAS ŽIŽKOV FC KEBOURY  3:2stats
12.06.12úterý18:31PRIWANNER ADAPT A.S. FC ATLETO PRAHA  2:5stats
12.06.12úterý19:24PRIMASERS B DIJAS  5:0 (kont.)stats
12.06.12úterý20:17PRIARESBULL FC GHETO  5:7stats
12.06.12úterý21:10PRIRED STAR NONSTOP ASUS COMMANDO  1:0stats
10.kolo
19.06.12úterý16:45PRIDIJAS FC ATLETO PRAHA  3:2stats
19.06.12úterý17:38PRIMASERS B RED STAR NONSTOP  2:4stats
19.06.12úterý18:31PRIASUS COMMANDO NAFTAŘI  4:3stats
19.06.12úterý19:24PRIFC KEBOURY ARESBULL  2:3stats
19.06.12úterý20:17PRIKAMIKADZE XXL BANDITAS ŽIŽKOV  3:2stats
19.06.12úterý21:10PRIFC GHETO WANNER ADAPT A.S. 11:6stats
11.kolo
26.06.12úterý16:45PRIARESBULL KAMIKADZE XXL  2:5stats
26.06.12úterý17:38PRINAFTAŘI MASERS B  3:2stats
26.06.12úterý18:31PRIWANNER ADAPT A.S. FC KEBOURY  2:5stats
26.06.12úterý19:24PRIFC ATLETO PRAHA FC GHETO  6:6stats
26.06.12úterý20:17PRIRED STAR NONSTOP DIJAS  3:4stats
26.06.12úterý21:10PRIBANDITAS ŽIŽKOV ASUS COMMANDO  2:2stats
12.kolo
04.09.12úterý16:45DIJAS FC GHETO  3:8stats
04.09.12úterý17:38FC ATLETO PRAHA FC KEBOURY  4:4stats
04.09.12úterý18:31WANNER ADAPT A.S. KAMIKADZE XXL  4:5stats
04.09.12úterý19:24ARESBULL ASUS COMMANDO  5:2stats
04.09.12úterý20:17BANDITAS ŽIŽKOV MASERS B  1:5stats
04.09.12úterý21:10NAFTAŘI RED STAR NONSTOP  6:3stats
13.kolo
11.09.12úterý16:45MASERS B ARESBULL  4:3stats
11.09.12úterý17:38ASUS COMMANDO WANNER ADAPT A.S.  9:2stats
11.09.12úterý18:31NAFTAŘI DIJAS  7:7stats
11.09.12úterý19:24RED STAR NONSTOP BANDITAS ŽIŽKOV  4:4stats
11.09.12úterý20:17FC KEBOURY FC GHETO  2:3stats
11.09.12úterý21:10KAMIKADZE XXL FC ATLETO PRAHA  4:2stats
14.kolo
18.09.12úterý16:45FC ATLETO PRAHA ASUS COMMANDO  1:5stats
18.09.12úterý17:38FC GHETO KAMIKADZE XXL  6:6stats
18.09.12úterý18:31ARESBULL RED STAR NONSTOP  3:5stats
18.09.12úterý19:24BANDITAS ŽIŽKOV NAFTAŘI  5:2stats
18.09.12úterý20:17WANNER ADAPT A.S. MASERS B  0:3stats
18.09.12úterý21:10DIJAS FC KEBOURY  9:2stats
15.kolo
25.09.12úterý16:45RED STAR NONSTOP WANNER ADAPT A.S.  6:4stats
25.09.12úterý17:38BANDITAS ŽIŽKOV DIJAS  5:4stats
25.09.12úterý18:31MASERS B FC ATLETO PRAHA  1:11stats
25.09.12úterý19:24NAFTAŘI ARESBULL  6:3stats
25.09.12úterý20:17KAMIKADZE XXL FC KEBOURY  2:3stats
25.09.12úterý21:10ASUS COMMANDO FC GHETO  2:6stats
16.kolo
02.10.12úterý16:45ARESBULL BANDITAS ŽIŽKOV  1:2stats
02.10.12úterý17:38FC ATLETO PRAHA RED STAR NONSTOP  3:4stats
02.10.12úterý18:31DIJAS KAMIKADZE XXL  1:8stats
02.10.12úterý19:24FC GHETO MASERS B  8:3stats
02.10.12úterý20:17FC KEBOURY ASUS COMMANDO  1:7stats
02.10.12úterý21:10WANNER ADAPT A.S. NAFTAŘI  5:11stats
17.kolo
09.10.12úterý16:45MASERS B FC KEBOURY  1:3stats
09.10.12úterý17:38BANDITAS ŽIŽKOV WANNER ADAPT A.S.  3:4stats
09.10.12úterý18:31RED STAR NONSTOP FC GHETO  5:2stats
09.10.12úterý19:24ASUS COMMANDO KAMIKADZE XXL  2:3stats
09.10.12úterý20:17NAFTAŘI FC ATLETO PRAHA  7:5stats
09.10.12úterý21:10ARESBULL DIJAS  3:7stats
18.kolo
16.10.12úterý16:45DIJAS ASUS COMMANDO  1:8stats
16.10.12úterý17:38WANNER ADAPT A.S. ARESBULL  5:8stats
16.10.12úterý18:31FC KEBOURY RED STAR NONSTOP  0:1stats
16.10.12úterý19:24FC GHETO NAFTAŘI 14:3stats
16.10.12úterý20:17FC ATLETO PRAHA BANDITAS ŽIŽKOV  9:5stats
16.10.12úterý21:10KAMIKADZE XXL MASERS B  3:2stats
19.kolo
23.10.12úterý16:45NAFTAŘI FC KEBOURY  1:7stats
23.10.12úterý17:38MASERS B ASUS COMMANDO  0:5 (kont.)stats
23.10.12úterý18:31BANDITAS ŽIŽKOV FC GHETO  5:8stats
23.10.12úterý19:24WANNER ADAPT A.S. DIJAS  2:7stats
23.10.12úterý20:17RED STAR NONSTOP KAMIKADZE XXL  2:2stats
23.10.12úterý21:10ARESBULL FC ATLETO PRAHA  3:8stats
20.kolo
30.10.12úterý16:45KAMIKADZE XXL NAFTAŘI  2:4stats
30.10.12úterý17:38FC KEBOURY BANDITAS ŽIŽKOV  1:2stats
30.10.12úterý18:31FC ATLETO PRAHA WANNER ADAPT A.S. 10:2stats
30.10.12úterý19:24DIJAS MASERS B  1:5stats
30.10.12úterý20:17FC GHETO ARESBULL  2:6stats
30.10.12úterý21:10ASUS COMMANDO RED STAR NONSTOP  1:2stats
21.kolo
06.11.12úterý16:45FC ATLETO PRAHA DIJAS  6:3stats
06.11.12úterý17:38RED STAR NONSTOP MASERS B  2:4stats
06.11.12úterý18:31NAFTAŘI ASUS COMMANDO  3:5stats
06.11.12úterý19:24ARESBULL FC KEBOURY  6:1stats
06.11.12úterý20:17BANDITAS ŽIŽKOV KAMIKADZE XXL  3:3stats
06.11.12úterý21:10WANNER ADAPT A.S. FC GHETO  2:10stats
22.kolo
13.11.12úterý16:45KAMIKADZE XXL ARESBULL  3:2stats
13.11.12úterý17:38MASERS B NAFTAŘI  4:4stats
13.11.12úterý18:31FC KEBOURY WANNER ADAPT A.S.  3:1stats
13.11.12úterý19:24FC GHETO FC ATLETO PRAHA  0:9stats
13.11.12úterý20:17DIJAS RED STAR NONSTOP  8:5stats
13.11.12úterý21:10ASUS COMMANDO BANDITAS ŽIŽKOV  4:3stats
2012 II. divize - západ
1.kolo
18.04.12středa16:45PRIOTROKÁŘI CHEMIE  1:2stats
18.04.12středa17:38PRIUNREAL BLITZKRIEG  4:2stats
18.04.12středa18:31PRISPORTING 2000 MIX AND MATCH  6:5stats
18.04.12středa19:24PRIPRAGUE ZOOMEN AC ZLATÝ TYGR  2:2stats
18.04.12středa20:17PRI1.FC VRŠOVICE PANŤÁCI  2:6stats
18.04.12středa21:10PRISK PATIČKA 1.FC GARDA  4:2stats
2.kolo
25.04.12středa16:45PRIAC ZLATÝ TYGR 1.FC VRŠOVICE  1:1stats
25.04.12středa17:38PRIMIX AND MATCH PRAGUE ZOOMEN  5:2stats
25.04.12středa18:31PRICHEMIE 1.FC GARDA 10:5stats
25.04.12středa19:24PRIPANŤÁCI SK PATIČKA  4:1stats
25.04.12středa20:17PRIOTROKÁŘI UNREAL  5:2stats
25.04.12středa21:10PRIBLITZKRIEG SPORTING 2000  3:7stats
3.kolo
02.05.12středa16:45PRIPRAGUE ZOOMEN BLITZKRIEG  9:2stats
02.05.12středa17:38PRISPORTING 2000 OTROKÁŘI  1:5stats
02.05.12středa18:31PRISK PATIČKA AC ZLATÝ TYGR  2:3stats
02.05.12středa19:24PRI1.FC GARDA PANŤÁCI  5:4stats
02.05.12středa20:17PRI1.FC VRŠOVICE MIX AND MATCH  1:6stats
02.05.12středa21:10PRIUNREAL CHEMIE  3:6stats
4.kolo
09.05.12středa16:45PRIMIX AND MATCH SK PATIČKA  5:0stats
09.05.12středa17:38PRICHEMIE PANŤÁCI  0:5stats
09.05.12středa18:31PRIBLITZKRIEG 1.FC VRŠOVICE  4:2stats
09.05.12středa19:24PRIAC ZLATÝ TYGR 1.FC GARDA  4:4stats
09.05.12středa20:17PRIUNREAL SPORTING 2000  5:5stats
09.05.12středa21:10PRIOTROKÁŘI PRAGUE ZOOMEN  1:0stats
5.kolo
16.05.12středa16:45PRIPANŤÁCI AC ZLATÝ TYGR  2:4stats
16.05.12středa17:38PRISK PATIČKA BLITZKRIEG  1:1stats
16.05.12středa18:31PRISPORTING 2000 CHEMIE  2:6stats
16.05.12středa19:24PRI1.FC VRŠOVICE OTROKÁŘI  2:3stats
16.05.12středa20:17PRIPRAGUE ZOOMEN UNREAL  3:5stats
16.05.12středa21:10PRI1.FC GARDA MIX AND MATCH  0:5 (kont.)stats
6.kolo
23.05.12středa16:45PRIUNREAL 1.FC VRŠOVICE  5:4stats
23.05.12středa17:38PRIMIX AND MATCH PANŤÁCI  2:7stats
23.05.12středa18:31PRIOTROKÁŘI SK PATIČKA  1:3stats
23.05.12středa19:24PRISPORTING 2000 PRAGUE ZOOMEN  0:5 (kont.)stats
23.05.12středa20:17PRIBLITZKRIEG 1.FC GARDA  5:2stats
23.05.12středa21:10PRICHEMIE AC ZLATÝ TYGR  3:1stats
7.kolo
30.05.12středa16:45PRIPRAGUE ZOOMEN CHEMIE  4:5stats
30.05.12středa17:38PRIAC ZLATÝ TYGR MIX AND MATCH  2:4stats
30.05.12středa18:31PRISK PATIČKA UNREAL  9:4stats
30.05.12středa19:24PRI1.FC GARDA OTROKÁŘI  3:7stats
30.05.12středa20:17PRIPANŤÁCI BLITZKRIEG  1:5stats
30.05.12středa21:10PRI1.FC VRŠOVICE SPORTING 2000  3:3stats
8.kolo
06.06.12středa16:45PRIUNREAL 1.FC GARDA  0:5 (kont.)stats
06.06.12středa17:38PRIPRAGUE ZOOMEN 1.FC VRŠOVICE  2:2stats
06.06.12středa18:31PRIOTROKÁŘI PANŤÁCI  2:3stats
06.06.12středa19:24PRICHEMIE MIX AND MATCH  4:4stats
06.06.12středa20:17PRISPORTING 2000 SK PATIČKA  4:4stats
06.06.12středa21:10PRIBLITZKRIEG AC ZLATÝ TYGR  1:1stats
9.kolo
13.06.12středa16:45PRI1.FC GARDA SPORTING 2000  7:7stats
13.06.12středa17:38PRIPANŤÁCI UNREAL  6:4stats
13.06.12středa18:31PRIMIX AND MATCH BLITZKRIEG  5:0stats
13.06.12středa19:24PRI1.FC VRŠOVICE CHEMIE  0:3stats
13.06.12středa20:17PRIAC ZLATÝ TYGR OTROKÁŘI  4:0stats
13.06.12středa21:10PRISK PATIČKA PRAGUE ZOOMEN  2:7stats
10.kolo
20.06.12středa16:45PRICHEMIE BLITZKRIEG  7:2stats
20.06.12středa17:38PRI1.FC VRŠOVICE SK PATIČKA  6:4stats
20.06.12středa18:31PRIPRAGUE ZOOMEN 1.FC GARDA  6:3stats
20.06.12středa19:24PRIUNREAL AC ZLATÝ TYGR  8:0stats
20.06.12středa20:17PRISPORTING 2000 PANŤÁCI  2:5stats
20.06.12středa21:10PRIOTROKÁŘI MIX AND MATCH  4:1stats
11.kolo
27.06.12středa16:45PRIAC ZLATÝ TYGR SPORTING 2000  4:7stats
27.06.12středa17:38PRIBLITZKRIEG OTROKÁŘI  4:4stats
27.06.12středa18:31PRIMIX AND MATCH UNREAL  4:8stats
27.06.12středa19:24PRI1.FC GARDA 1.FC VRŠOVICE  5:9stats
27.06.12středa20:17PRISK PATIČKA CHEMIE  1:7stats
27.06.12středa21:10PRIPANŤÁCI PRAGUE ZOOMEN  2:7stats
12.kolo
05.09.12středa16:45CHEMIE OTROKÁŘI  4:6stats
05.09.12středa17:38BLITZKRIEG UNREAL  5:4stats
05.09.12středa18:31MIX AND MATCH SPORTING 2000  2:4stats
05.09.12středa19:24AC ZLATÝ TYGR PRAGUE ZOOMEN  1:3stats
05.09.12středa20:17PANŤÁCI 1.FC VRŠOVICE  1:6stats
05.09.12středa21:101.FC GARDA SK PATIČKA  8:1stats
13.kolo
12.09.12středa16:451.FC VRŠOVICE AC ZLATÝ TYGR  0:2stats
12.09.12středa17:38PRAGUE ZOOMEN MIX AND MATCH  3:5stats
12.09.12středa18:311.FC GARDA CHEMIE  5:2stats
12.09.12středa19:24SK PATIČKA PANŤÁCI  3:7stats
12.09.12středa20:17UNREAL OTROKÁŘI  2:7stats
12.09.12středa21:10SPORTING 2000 BLITZKRIEG  1:4stats
14.kolo
19.09.12středa16:45BLITZKRIEG PRAGUE ZOOMEN  2:7stats
19.09.12středa17:38OTROKÁŘI SPORTING 2000  9:1stats
19.09.12středa18:31AC ZLATÝ TYGR SK PATIČKA  5:5stats
19.09.12středa19:24PANŤÁCI 1.FC GARDA  7:3stats
19.09.12středa20:17MIX AND MATCH 1.FC VRŠOVICE  1:9stats
19.09.12středa21:10CHEMIE UNREAL  7:2stats
15.kolo
26.09.12středa16:45SK PATIČKA MIX AND MATCH  5:1stats
26.09.12středa17:38PANŤÁCI CHEMIE  2:4stats
26.09.12středa18:311.FC VRŠOVICE BLITZKRIEG  3:1stats
26.09.12středa19:241.FC GARDA AC ZLATÝ TYGR  4:2stats
26.09.12středa20:17SPORTING 2000 UNREAL  4:12stats
26.09.12středa21:10PRAGUE ZOOMEN OTROKÁŘI  2:2stats
16.kolo
03.10.12středa16:45AC ZLATÝ TYGR PANŤÁCI  3:3stats
03.10.12středa17:38BLITZKRIEG SK PATIČKA  4:1stats
03.10.12středa18:31CHEMIE SPORTING 2000  8:1stats
03.10.12středa19:24OTROKÁŘI 1.FC VRŠOVICE  3:2stats
03.10.12středa20:17UNREAL PRAGUE ZOOMEN  4:10stats
03.10.12středa21:10MIX AND MATCH 1.FC GARDA  5:2stats
17.kolo
10.10.12středa16:451.FC VRŠOVICE UNREAL  2:7stats
10.10.12středa17:38PANŤÁCI MIX AND MATCH  1:7stats
10.10.12středa18:31SK PATIČKA OTROKÁŘI  2:6stats
10.10.12středa19:24PRAGUE ZOOMEN SPORTING 2000  7:1stats
10.10.12středa20:171.FC GARDA BLITZKRIEG  2:6stats
10.10.12středa21:10AC ZLATÝ TYGR CHEMIE  5:3stats
18.kolo
17.10.12středa16:45CHEMIE PRAGUE ZOOMEN  1:4stats
17.10.12středa17:38MIX AND MATCH AC ZLATÝ TYGR  5:1stats
17.10.12středa18:31UNREAL SK PATIČKA  7:4stats
17.10.12středa19:24OTROKÁŘI 1.FC GARDA  3:5stats
17.10.12středa20:17BLITZKRIEG PANŤÁCI  2:1stats
17.10.12středa21:10SPORTING 2000 1.FC VRŠOVICE  5:12stats
19.kolo
24.10.12středa16:451.FC GARDA UNREAL  4:8stats
24.10.12středa17:381.FC VRŠOVICE PRAGUE ZOOMEN  3:4stats
24.10.12středa18:31PANŤÁCI OTROKÁŘI  2:4stats
24.10.12středa19:24MIX AND MATCH CHEMIE  2:9stats
24.10.12středa20:17SK PATIČKA SPORTING 2000  4:0stats
24.10.12středa21:10AC ZLATÝ TYGR BLITZKRIEG  2:0stats
20.kolo
31.10.12středa16:45SPORTING 2000 1.FC GARDA  2:4stats
31.10.12středa17:38UNREAL PANŤÁCI  5:3stats
31.10.12středa18:31BLITZKRIEG MIX AND MATCH  2:6stats
31.10.12středa19:24CHEMIE 1.FC VRŠOVICE  4:3stats
31.10.12středa20:17OTROKÁŘI AC ZLATÝ TYGR  3:0stats
31.10.12středa21:10PRAGUE ZOOMEN SK PATIČKA  1:6stats
21.kolo
07.11.12středa16:45BLITZKRIEG CHEMIE  3:6stats
07.11.12středa17:38SK PATIČKA 1.FC VRŠOVICE  1:1stats
07.11.12středa18:311.FC GARDA PRAGUE ZOOMEN  4:6stats
07.11.12středa19:24AC ZLATÝ TYGR UNREAL  4:3stats
07.11.12středa20:17PANŤÁCI SPORTING 2000  8:2stats
07.11.12středa21:10MIX AND MATCH OTROKÁŘI  2:7stats
22.kolo
14.11.12středa16:45SPORTING 2000 AC ZLATÝ TYGR  4:3stats
14.11.12středa17:38OTROKÁŘI BLITZKRIEG  2:4stats
14.11.12středa18:31UNREAL MIX AND MATCH  2:5stats
14.11.12středa19:241.FC VRŠOVICE 1.FC GARDA  4:10stats
14.11.12středa20:17CHEMIE SK PATIČKA  4:3stats
14.11.12středa21:10PRAGUE ZOOMEN PANŤÁCI  0:4stats
2012 III. divize - sever
1.kolo
19.04.12čtvrtek16:45PRIFC RASTA FK BOTIČ  8:14stats
19.04.12čtvrtek17:38PRIAMANTES ZÁVODNÍ RADA  3:2stats
19.04.12čtvrtek19:24PRICS PERMONÍK FC NAKOPAT  3:5stats
19.04.12čtvrtek20:17PRIFC VÝRON 1.FC ZLOMKOTNÍK  5:6stats
19.04.12čtvrtek21:10PRIFK JOOKY EL DRAGON 11:5 (kont.)stats
25.04.12středa21:10PRIAC LIKVIDACE PČZ  7:0stats
2.kolo
26.04.12čtvrtek16:45PRIFC NAKOPAT FC VÝRON 12:3stats
26.04.12čtvrtek17:38PRIPČZ CS PERMONÍK  2:3stats
26.04.12čtvrtek18:31PRIFK BOTIČ AC LIKVIDACE  6:0stats
26.04.12čtvrtek19:24PRIZÁVODNÍ RADA FC RASTA  5:4stats
26.04.12čtvrtek20:17PRIFK JOOKY AMANTES  1:5stats
26.04.12čtvrtek21:10PRIEL DRAGON 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:7stats
3.kolo
03.05.12čtvrtek16:45PRIAC LIKVIDACE ZÁVODNÍ RADA  1:2stats
03.05.12čtvrtek17:38PRIFC RASTA FK JOOKY  5:6stats
03.05.12čtvrtek18:31PRIFC VÝRON PČZ  8:1stats
03.05.12čtvrtek19:24PRI1.FC ZLOMKOTNÍK FC NAKOPAT  1:5stats
03.05.12čtvrtek20:17PRICS PERMONÍK FK BOTIČ  3:4stats
03.05.12čtvrtek21:10PRIAMANTES EL DRAGON  6:4stats
4.kolo
10.05.12čtvrtek16:45PRIAMANTES FC RASTA  7:4stats
10.05.12čtvrtek17:38PRIPČZ 1.FC ZLOMKOTNÍK  5:7stats
10.05.12čtvrtek18:31PRIZÁVODNÍ RADA CS PERMONÍK  5:6stats
10.05.12čtvrtek19:24PRIFK BOTIČ FC VÝRON  2:3stats
10.05.12čtvrtek20:17PRIFK JOOKY AC LIKVIDACE  2:5stats
10.05.12čtvrtek21:10PRIEL DRAGON FC NAKOPAT  5:11stats
5.kolo
17.05.12čtvrtek16:45PRICS PERMONÍK FK JOOKY  6:5stats
17.05.12čtvrtek17:38PRIFC VÝRON ZÁVODNÍ RADA  4:3stats
17.05.12čtvrtek18:31PRIAC LIKVIDACE AMANTES  2:4stats
17.05.12čtvrtek19:24PRIFC NAKOPAT PČZ  4:4stats
17.05.12čtvrtek20:17PRI1.FC ZLOMKOTNÍK FK BOTIČ  4:2stats
17.05.12čtvrtek21:10PRIFC RASTA EL DRAGON  0:5 (kont.)stats
6.kolo
24.05.12čtvrtek16:45PRIZÁVODNÍ RADA 1.FC ZLOMKOTNÍK  3:11stats
24.05.12čtvrtek17:38PRIFK BOTIČ FC NAKOPAT  4:9stats
24.05.12čtvrtek18:31PRIFK JOOKY FC VÝRON  3:3stats
24.05.12čtvrtek19:24PRIAMANTES CS PERMONÍK  7:4stats
24.05.12čtvrtek20:17PRIFC RASTA AC LIKVIDACE 15:3stats
24.05.12čtvrtek21:10PRIEL DRAGON PČZ  3:3stats
7.kolo
31.05.12čtvrtek16:45PRIPČZ FK BOTIČ  2:6stats
31.05.12čtvrtek17:38PRI1.FC ZLOMKOTNÍK FK JOOKY  5:1stats
31.05.12čtvrtek18:31PRICS PERMONÍK FC RASTA  4:5stats
31.05.12čtvrtek19:24PRIFC VÝRON AMANTES  6:4stats
31.05.12čtvrtek20:17PRIFC NAKOPAT ZÁVODNÍ RADA  4:10stats
31.05.12čtvrtek21:10PRIAC LIKVIDACE EL DRAGON  6:6stats
8.kolo
07.06.12čtvrtek16:45PRIFK JOOKY FC NAKOPAT  1:9stats
07.06.12čtvrtek17:38PRIFC RASTA FC VÝRON  5:5stats
07.06.12čtvrtek18:31PRIAMANTES 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:6stats
07.06.12čtvrtek19:24PRIAC LIKVIDACE CS PERMONÍK  3:5stats
07.06.12čtvrtek20:17PRIZÁVODNÍ RADA PČZ  6:3stats
07.06.12čtvrtek21:10PRIEL DRAGON FK BOTIČ  2:5stats
9.kolo
14.06.12čtvrtek16:45PRIFC VÝRON AC LIKVIDACE  6:6stats
14.06.12čtvrtek17:38PRIPČZ FK JOOKY  2:7stats
14.06.12čtvrtek18:31PRIFC NAKOPAT AMANTES  5:3stats
14.06.12čtvrtek19:24PRI1.FC ZLOMKOTNÍK FC RASTA  3:2stats
14.06.12čtvrtek20:17PRIFK BOTIČ ZÁVODNÍ RADA  3:2stats
14.06.12čtvrtek21:10PRICS PERMONÍK EL DRAGON  7:6stats
10.kolo
21.06.12čtvrtek16:45PRIAMANTES PČZ  5:0 (kont.)stats
21.06.12čtvrtek17:38PRIAC LIKVIDACE 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:4stats
21.06.12čtvrtek18:31PRIFK JOOKY FK BOTIČ  5:0 (kont.)stats
21.06.12čtvrtek19:24PRIFC RASTA FC NAKOPAT  2:11 (kont.)stats
21.06.12čtvrtek20:17PRICS PERMONÍK FC VÝRON  6:2stats
21.06.12čtvrtek21:10PRIEL DRAGON ZÁVODNÍ RADA  8:5stats
11.kolo
28.06.12čtvrtek16:45PRI1.FC ZLOMKOTNÍK CS PERMONÍK  3:4stats
28.06.12čtvrtek17:38PRIFK BOTIČ AMANTES  5:4stats
28.06.12čtvrtek18:31PRIPČZ FC RASTA  4:6stats
28.06.12čtvrtek19:24PRIZÁVODNÍ RADA FK JOOKY  3:8stats
28.06.12čtvrtek20:17PRIFC NAKOPAT AC LIKVIDACE  3:5stats
28.06.12čtvrtek21:10PRIFC VÝRON EL DRAGON  4:9stats
12.kolo
06.09.12čtvrtek16:45FK BOTIČ FC RASTA 11:7stats
06.09.12čtvrtek17:38ZÁVODNÍ RADA AMANTES  2:16stats
06.09.12čtvrtek18:31PČZ AC LIKVIDACE  1:9stats
06.09.12čtvrtek19:24FC NAKOPAT CS PERMONÍK  5:3stats
06.09.12čtvrtek20:171.FC ZLOMKOTNÍK FC VÝRON  8:4stats
06.09.12čtvrtek21:10EL DRAGON FK JOOKY  0:11stats
13.kolo
13.09.12čtvrtek16:45FC VÝRON FC NAKOPAT  0:3stats
13.09.12čtvrtek17:38CS PERMONÍK PČZ  5:1stats
13.09.12čtvrtek18:31AC LIKVIDACE FK BOTIČ  3:4stats
13.09.12čtvrtek19:24FC RASTA ZÁVODNÍ RADA 11:4stats
13.09.12čtvrtek20:17AMANTES FK JOOKY  7:5stats
13.09.12čtvrtek21:101.FC ZLOMKOTNÍK EL DRAGON 10:8stats
14.kolo
20.09.12čtvrtek16:45ZÁVODNÍ RADA AC LIKVIDACE  6:11stats
20.09.12čtvrtek17:38FK JOOKY FC RASTA  6:6stats
20.09.12čtvrtek19:24FC NAKOPAT 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:8stats
20.09.12čtvrtek20:17FK BOTIČ CS PERMONÍK  6:3stats
20.09.12čtvrtek21:10EL DRAGON AMANTES  5:5stats
02.10.12úterý21:10PČZ FC VÝRON  1:5stats
15.kolo
27.09.12čtvrtek16:45FC RASTA AMANTES  1:5stats
27.09.12čtvrtek17:381.FC ZLOMKOTNÍK PČZ  4:1stats
27.09.12čtvrtek18:31CS PERMONÍK ZÁVODNÍ RADA  0:5stats
27.09.12čtvrtek19:24FC VÝRON FK BOTIČ  1:9stats
27.09.12čtvrtek20:17AC LIKVIDACE FK JOOKY  8:5stats
27.09.12čtvrtek21:10FC NAKOPAT EL DRAGON  5:0 (kont.)stats
16.kolo
04.10.12čtvrtek16:45FK JOOKY CS PERMONÍK  2:8stats
04.10.12čtvrtek17:38ZÁVODNÍ RADA FC VÝRON  5:5stats
04.10.12čtvrtek18:31AMANTES AC LIKVIDACE  3:5stats
04.10.12čtvrtek19:24PČZ FC NAKOPAT  2:9stats
04.10.12čtvrtek20:17FK BOTIČ 1.FC ZLOMKOTNÍK  6:2stats
04.10.12čtvrtek21:10EL DRAGON FC RASTA  3:9stats
17.kolo
11.10.12čtvrtek16:451.FC ZLOMKOTNÍK ZÁVODNÍ RADA  9:2stats
11.10.12čtvrtek17:38FC NAKOPAT FK BOTIČ  4:10stats
11.10.12čtvrtek18:31FC VÝRON FK JOOKY  3:7stats
11.10.12čtvrtek19:24CS PERMONÍK AMANTES  6:9stats
11.10.12čtvrtek20:17AC LIKVIDACE FC RASTA  3:5stats
11.10.12čtvrtek21:10PČZ EL DRAGON  3:6stats
18.kolo
18.10.12čtvrtek16:45FK BOTIČ PČZ 12:2stats
18.10.12čtvrtek17:38FK JOOKY 1.FC ZLOMKOTNÍK  5:5stats
18.10.12čtvrtek18:31FC RASTA CS PERMONÍK  2:5stats
18.10.12čtvrtek19:24AMANTES FC VÝRON  1:7stats
18.10.12čtvrtek20:17ZÁVODNÍ RADA FC NAKOPAT 11:4stats
18.10.12čtvrtek21:10EL DRAGON AC LIKVIDACE  4:6stats
19.kolo
25.10.12čtvrtek16:45FC NAKOPAT FK JOOKY  5:7stats
25.10.12čtvrtek17:38FC VÝRON FC RASTA  2:9stats
25.10.12čtvrtek18:311.FC ZLOMKOTNÍK AMANTES  3:8stats
25.10.12čtvrtek19:24CS PERMONÍK AC LIKVIDACE  6:5stats
25.10.12čtvrtek20:17PČZ ZÁVODNÍ RADA  2:8stats
25.10.12čtvrtek21:10FK BOTIČ EL DRAGON  2:2stats
20.kolo
01.11.12čtvrtek16:45AC LIKVIDACE FC VÝRON  3:3stats
01.11.12čtvrtek17:38FK JOOKY PČZ  6:4stats
01.11.12čtvrtek18:31AMANTES FC NAKOPAT  4:4stats
01.11.12čtvrtek19:24FC RASTA 1.FC ZLOMKOTNÍK  6:2stats
01.11.12čtvrtek20:17ZÁVODNÍ RADA FK BOTIČ  3:12stats
01.11.12čtvrtek21:10EL DRAGON CS PERMONÍK  6:4stats
21.kolo
08.11.12čtvrtek17:381.FC ZLOMKOTNÍK AC LIKVIDACE  1:3stats
08.11.12čtvrtek18:31FK BOTIČ FK JOOKY  4:3stats
08.11.12čtvrtek19:24FC NAKOPAT FC RASTA  3:4stats
08.11.12čtvrtek20:17FC VÝRON CS PERMONÍK  8:1stats
08.11.12čtvrtek21:10ZÁVODNÍ RADA EL DRAGON  3:7stats
22.11.12čtvrtek21:10POLPČZ AMANTES  4:13stats
22.kolo
15.11.12čtvrtek16:45CS PERMONÍK 1.FC ZLOMKOTNÍK  4:6stats
15.11.12čtvrtek17:38AMANTES FK BOTIČ  1:2stats
15.11.12čtvrtek18:31FC RASTA PČZ  5:0 (kont.)stats
15.11.12čtvrtek19:24FK JOOKY ZÁVODNÍ RADA  8:4stats
15.11.12čtvrtek20:17AC LIKVIDACE FC NAKOPAT  8:3stats
15.11.12čtvrtek21:10EL DRAGON FC VÝRON  2:5stats
2012 III. divize - východ
1.kolo
17.04.12úterý16:45PRIFC STAKO UMĚLCI Z PRAHY  5:6stats
17.04.12úterý17:38PRIARSENAL LETŇANY AS BENCHWARMERS  9:1stats
17.04.12úterý18:31PRIORGASTICO FC KOPYTA  3:3stats
17.04.12úterý19:24PRIBOMBERS TEAM ELO  6:5stats
17.04.12úterý20:17PRIDAFC FC ŠEBÁNEK  4:2stats
2.kolo
24.04.12úterý16:45PRIFC KOPYTA BOMBERS TEAM  6:8stats
24.04.12úterý17:38PRIFC ŠEBÁNEK ORGASTICO  3:1stats
24.04.12úterý18:31PRIFC STAKO ARSENAL LETŇANY  9:4stats
24.04.12úterý19:24PRIAS BENCHWARMERS DAFC  2:2stats
24.04.12úterý20:17PRIUMĚLCI Z PRAHY ELO  4:4stats
3.kolo
01.05.12úterý16:45PRIARSENAL LETŇANY UMĚLCI Z PRAHY  2:3stats
01.05.12úterý17:38PRIDAFC FC STAKO  7:11stats
01.05.12úterý18:31PRIBOMBERS TEAM FC ŠEBÁNEK  6:2stats
01.05.12úterý19:24PRIELO FC KOPYTA  4:9stats
01.05.12úterý20:17PRIORGASTICO AS BENCHWARMERS  3:2stats
4.kolo
08.05.12úterý16:45PRIFC ŠEBÁNEK ELO  5:3stats
08.05.12úterý17:38PRIUMĚLCI Z PRAHY FC KOPYTA  4:3stats
08.05.12úterý18:31PRIAS BENCHWARMERS BOMBERS TEAM  7:4stats
08.05.12úterý19:24PRIFC STAKO ORGASTICO  5:10stats
08.05.12úterý20:17PRIARSENAL LETŇANY DAFC  8:5stats
5.kolo
15.05.12úterý16:45PRIORGASTICO ARSENAL LETŇANY  4:5stats
15.05.12úterý17:38PRIELO AS BENCHWARMERS  7:5stats
15.05.12úterý18:31PRIDAFC UMĚLCI Z PRAHY  5:3stats
15.05.12úterý19:24PRIFC KOPYTA FC ŠEBÁNEK  7:3stats
15.05.12úterý20:17PRIBOMBERS TEAM FC STAKO  5:11stats
6.kolo
22.05.12úterý16:45PRIAS BENCHWARMERS FC KOPYTA 12:1stats
22.05.12úterý17:38PRIDAFC ORGASTICO  5:5stats
22.05.12úterý18:31PRIFC STAKO ELO 12:4stats
22.05.12úterý19:24PRIARSENAL LETŇANY BOMBERS TEAM  2:10stats
22.05.12úterý20:17PRIUMĚLCI Z PRAHY FC ŠEBÁNEK  2:0stats
7.kolo
29.05.12úterý16:45PRIBOMBERS TEAM DAFC 10:4stats
29.05.12úterý17:38PRIELO ARSENAL LETŇANY  7:4stats
29.05.12úterý18:31PRIFC ŠEBÁNEK AS BENCHWARMERS 10:11stats
29.05.12úterý19:24PRIORGASTICO UMĚLCI Z PRAHY  3:2stats
29.05.12úterý20:17PRIFC KOPYTA FC STAKO  6:11stats
8.kolo
05.06.12úterý16:45PRIFC STAKO FC ŠEBÁNEK 14:8stats
05.06.12úterý17:38PRIUMĚLCI Z PRAHY AS BENCHWARMERS  6:1stats
05.06.12úterý18:31PRIORGASTICO BOMBERS TEAM  4:4stats
05.06.12úterý19:24PRIDAFC ELO  7:11stats
05.06.12úterý20:17PRIARSENAL LETŇANY FC KOPYTA  4:4stats
9.kolo
12.06.12úterý16:45PRIELO ORGASTICO  2:9stats
12.06.12úterý17:38PRIFC KOPYTA DAFC  4:5stats
12.06.12úterý18:31PRIFC ŠEBÁNEK ARSENAL LETŇANY  1:5stats
12.06.12úterý19:24PRIAS BENCHWARMERS FC STAKO 10:11stats
12.06.12úterý20:17PRIBOMBERS TEAM UMĚLCI Z PRAHY  8:3stats
10.kolo
04.09.12úterý16:45UMĚLCI Z PRAHY FC STAKO  7:12stats
04.09.12úterý17:38AS BENCHWARMERS ARSENAL LETŇANY 12:3stats
04.09.12úterý18:31FC KOPYTA ORGASTICO  1:4stats
04.09.12úterý19:24ELO BOMBERS TEAM  0:5 (kont.)stats
04.09.12úterý20:17FC ŠEBÁNEK DAFC  7:6stats
11.kolo
11.09.12úterý16:45BOMBERS TEAM FC KOPYTA  3:3stats
11.09.12úterý17:38ORGASTICO FC ŠEBÁNEK  8:4stats
11.09.12úterý18:31ARSENAL LETŇANY FC STAKO  7:20stats
11.09.12úterý19:24DAFC AS BENCHWARMERS  4:16stats
11.09.12úterý20:17ELO UMĚLCI Z PRAHY  4:4stats
12.kolo
18.09.12úterý16:45UMĚLCI Z PRAHY ARSENAL LETŇANY  5:7stats
18.09.12úterý17:38FC STAKO DAFC 15:10stats
18.09.12úterý18:31FC ŠEBÁNEK BOMBERS TEAM  3:3stats
18.09.12úterý19:24FC KOPYTA ELO  5:6stats
18.09.12úterý20:17AS BENCHWARMERS ORGASTICO  3:2stats
13.kolo
25.09.12úterý16:45ELO FC ŠEBÁNEK  7:4stats
25.09.12úterý17:38FC KOPYTA UMĚLCI Z PRAHY  4:6stats
25.09.12úterý18:31BOMBERS TEAM AS BENCHWARMERS  3:6stats
25.09.12úterý19:24ORGASTICO FC STAKO  5:14stats
25.09.12úterý20:17DAFC ARSENAL LETŇANY  7:5stats
14.kolo
02.10.12úterý16:45ARSENAL LETŇANY ORGASTICO  9:3stats
02.10.12úterý17:38AS BENCHWARMERS ELO  4:3stats
02.10.12úterý18:31UMĚLCI Z PRAHY DAFC  8:6stats
02.10.12úterý19:24FC ŠEBÁNEK FC KOPYTA  3:2stats
02.10.12úterý20:17FC STAKO BOMBERS TEAM 10:7stats
15.kolo
09.10.12úterý16:45FC KOPYTA AS BENCHWARMERS  4:1stats
09.10.12úterý17:38ORGASTICO DAFC  3:5stats
09.10.12úterý18:31ELO FC STAKO  4:8stats
09.10.12úterý19:24BOMBERS TEAM ARSENAL LETŇANY  7:4stats
09.10.12úterý20:17FC ŠEBÁNEK UMĚLCI Z PRAHY  8:1stats
16.kolo
16.10.12úterý16:45DAFC BOMBERS TEAM  4:4stats
16.10.12úterý17:38ARSENAL LETŇANY ELO  4:12stats
16.10.12úterý18:31AS BENCHWARMERS FC ŠEBÁNEK  6:3stats
16.10.12úterý19:24UMĚLCI Z PRAHY ORGASTICO  3:7stats
16.10.12úterý20:17FC STAKO FC KOPYTA 11:6stats
17.kolo
23.10.12úterý16:45FC ŠEBÁNEK FC STAKO  6:11stats
23.10.12úterý17:38AS BENCHWARMERS UMĚLCI Z PRAHY  4:3stats
23.10.12úterý18:31BOMBERS TEAM ORGASTICO  4:2stats
23.10.12úterý19:24ELO DAFC  8:1stats
23.10.12úterý20:17FC KOPYTA ARSENAL LETŇANY  0:5 (kont.)stats
18.kolo
30.10.12úterý16:45ORGASTICO ELO  7:5stats
30.10.12úterý17:38DAFC FC KOPYTA  5:9stats
30.10.12úterý18:31ARSENAL LETŇANY FC ŠEBÁNEK  4:5stats
30.10.12úterý19:24FC STAKO AS BENCHWARMERS 11:5stats
30.10.12úterý20:17UMĚLCI Z PRAHY BOMBERS TEAM  3:9stats
2012 III. divize - západ
1.kolo
18.04.12středa16:45PRILOPTOŠI GALACTICOS  6:4stats
18.04.12středa17:38PRIENGLAND EVOLUTION DATIS  4:7stats
18.04.12středa18:31PRIVIPER TEAM RSC MODŘANY  8:6stats
18.04.12středa19:24PRI1.FC JIP REDRUM  8:1stats
18.04.12středa20:17PRIDĚLNICI FOTBALU BOCCA  8:4stats
18.04.12středa21:10Volný tým #1SCIPIO S HELMET  volno
2.kolo
25.04.12středa16:45PRIRSC MODŘANY 1.FC JIP  0:5stats
25.04.12středa17:38PRIGALACTICOS DĚLNICI FOTBALU  3:1stats
25.04.12středa18:31PRIBOCCA ENGLAND EVOLUTION  1:12stats
25.04.12středa19:24Volný tým #1LOPTOŠI  volno
25.04.12středa20:17PRIDATIS VIPER TEAM  8:4stats
25.04.12středa21:10VOLSCIPIO S HELMET REDRUM  -:-zápis k utkání
3.kolo
02.05.12středa16:45DĚLNICI FOTBALU Volný tým #1 volno
02.05.12středa17:38PRIVIPER TEAM BOCCA 15:2stats
02.05.12středa18:31PRI1.FC JIP DATIS  4:4stats
02.05.12středa19:24PRIREDRUM RSC MODŘANY  3:3stats
02.05.12středa20:17PRIENGLAND EVOLUTION GALACTICOS  6:6stats
02.05.12středa21:10VOLLOPTOŠI SCIPIO S HELMET  -:-zápis k utkání
4.kolo
09.05.12středa16:45PRIDATIS REDRUM  4:6stats
09.05.12středa17:38PRILOPTOŠI DĚLNICI FOTBALU  8:4stats
09.05.12středa18:31PRIGALACTICOS VIPER TEAM  7:16stats
09.05.12středa19:24Volný tým #1ENGLAND EVOLUTION  volno
09.05.12středa20:17PRIBOCCA 1.FC JIP  5:10stats
09.05.12středa21:10VOLSCIPIO S HELMET RSC MODŘANY  -:-zápis k utkání
5.kolo
16.05.12středa16:45PRIENGLAND EVOLUTION LOPTOŠI  5:6stats
16.05.12středa17:38PRI1.FC JIP GALACTICOS  5:1stats
16.05.12středa18:31PRIREDRUM BOCCA  8:0stats
16.05.12středa19:24PRIRSC MODŘANY DATIS  1:9stats
16.05.12středa20:17VIPER TEAM Volný tým #1 volno
16.05.12středa21:10VOLDĚLNICI FOTBALU SCIPIO S HELMET  -:-zápis k utkání
6.kolo
23.05.12středa16:45PRIBOCCA RSC MODŘANY  3:4stats
23.05.12středa17:38Volný tým #11.FC JIP  volno
23.05.12středa18:31PRIDĚLNICI FOTBALU ENGLAND EVOLUTION  3:4stats
23.05.12středa19:24PRILOPTOŠI VIPER TEAM  1:7 (kont.)stats
23.05.12středa20:17PRIGALACTICOS REDRUM  5:4stats
23.05.12středa21:10VOLSCIPIO S HELMET DATIS  -:-zápis k utkání
7.kolo
30.05.12středa16:45PRIVIPER TEAM DĚLNICI FOTBALU 12:1stats
30.05.12středa17:38PRIDATIS BOCCA  5:1stats
30.05.12středa18:31PRI1.FC JIP LOPTOŠI  5:6stats
30.05.12středa19:24PRIRSC MODŘANY GALACTICOS  4:3stats
30.05.12středa20:17REDRUM Volný tým #1 volno
30.05.12středa21:10VOLENGLAND EVOLUTION SCIPIO S HELMET  -:-zápis k utkání
8.kolo
06.06.12středa16:45PRIGALACTICOS DATIS  6:3stats
06.06.12středa17:38Volný tým #1RSC MODŘANY  volno
06.06.12středa18:31PRILOPTOŠI REDRUM 10:5stats
06.06.12středa19:24PRIDĚLNICI FOTBALU 1.FC JIP  5:8stats
06.06.12středa20:17PRIENGLAND EVOLUTION VIPER TEAM  4:10stats
06.06.12středa21:10VOLSCIPIO S HELMET BOCCA  -:-zápis k utkání
9.kolo
13.06.12středa16:45PRI1.FC JIP ENGLAND EVOLUTION  4:4stats
13.06.12středa17:38PRIREDRUM DĚLNICI FOTBALU  4:6stats
13.06.12středa18:31DATIS Volný tým #1 volno
13.06.12středa19:24PRIBOCCA GALACTICOS  8:2stats
13.06.12středa20:17PRIRSC MODŘANY LOPTOŠI  3:5stats
13.06.12středa21:10VOLVIPER TEAM SCIPIO S HELMET  -:-zápis k utkání
10.kolo
20.06.12středa16:45Volný tým #1BOCCA  volno
20.06.12středa17:38PRIENGLAND EVOLUTION REDRUM  4:7stats
20.06.12středa18:31PRIVIPER TEAM 1.FC JIP  7:5stats
20.06.12středa19:24PRILOPTOŠI DATIS  3:6stats
20.06.12středa20:17PRIDĚLNICI FOTBALU RSC MODŘANY  4:4stats
20.06.12středa21:10VOLSCIPIO S HELMET GALACTICOS  -:-zápis k utkání
11.kolo
27.06.12středa16:45PRIREDRUM VIPER TEAM  4:7stats
27.06.12středa17:38PRIRSC MODŘANY ENGLAND EVOLUTION  9:1stats
27.06.12středa18:31GALACTICOS Volný tým #1 volno
27.06.12středa19:24PRIBOCCA LOPTOŠI  4:8stats
27.06.12středa20:17PRIDATIS DĚLNICI FOTBALU  6:2stats
27.06.12středa21:10VOL1.FC JIP SCIPIO S HELMET  -:-zápis k utkání
12.kolo
05.09.12středa16:45GALACTICOS LOPTOŠI  4:6stats
05.09.12středa17:38DATIS ENGLAND EVOLUTION  6:2stats
05.09.12středa18:31RSC MODŘANY VIPER TEAM  6:8stats
05.09.12středa19:24REDRUM 1.FC JIP  1:9stats
05.09.12středa20:17BOCCA DĚLNICI FOTBALU  4:5stats
05.09.12středa21:10SCIPIO S HELMET Volný tým #1 volno
13.kolo
12.09.12středa16:451.FC JIP RSC MODŘANY  3:3stats
12.09.12středa17:38DĚLNICI FOTBALU GALACTICOS  4:1stats
12.09.12středa18:31ENGLAND EVOLUTION BOCCA  5:4stats
12.09.12středa19:24LOPTOŠI Volný tým #1 volno
12.09.12středa20:17VIPER TEAM DATIS  2:4stats
12.09.12středa21:10REDRUM SCIPIO S HELMET  3:0stats
14.kolo
19.09.12středa16:45Volný tým #1DĚLNICI FOTBALU  volno
19.09.12středa17:38BOCCA VIPER TEAM  6:5 (kont.)stats
19.09.12středa18:31DATIS 1.FC JIP  4:6stats
19.09.12středa19:24RSC MODŘANY REDRUM  4:0stats
19.09.12středa20:17GALACTICOS ENGLAND EVOLUTION  1:5stats
19.09.12středa21:10SCIPIO S HELMET LOPTOŠI  4:8stats
15.kolo
26.09.12středa16:45REDRUM DATIS  0:5 (kont.)stats
26.09.12středa17:38DĚLNICI FOTBALU LOPTOŠI  2:5stats
26.09.12středa18:31VIPER TEAM GALACTICOS  1:1stats
26.09.12středa19:24ENGLAND EVOLUTION Volný tým #1 volno
26.09.12středa20:171.FC JIP BOCCA  8:4stats
26.09.12středa21:10RSC MODŘANY SCIPIO S HELMET  6:3stats
16.kolo
03.10.12středa16:45LOPTOŠI ENGLAND EVOLUTION  2:2stats
03.10.12středa17:38GALACTICOS 1.FC JIP  2:5stats
03.10.12středa18:31BOCCA REDRUM  3:4stats
03.10.12středa19:24DATIS RSC MODŘANY  2:2stats
03.10.12středa20:17Volný tým #1VIPER TEAM  volno
03.10.12středa21:10SCIPIO S HELMET DĚLNICI FOTBALU  3:4stats
17.kolo
10.10.12středa16:45RSC MODŘANY BOCCA  4:1stats
10.10.12středa17:381.FC JIP Volný tým #1 volno
10.10.12středa18:31ENGLAND EVOLUTION DĚLNICI FOTBALU  4:1stats
10.10.12středa19:24VIPER TEAM LOPTOŠI  5:2stats
10.10.12středa20:17REDRUM GALACTICOS  3:5stats
10.10.12středa21:10DATIS SCIPIO S HELMET  4:2stats
18.kolo
17.10.12středa16:45DĚLNICI FOTBALU VIPER TEAM  6:13stats
17.10.12středa17:38BOCCA DATIS  3:7stats
17.10.12středa18:31LOPTOŠI 1.FC JIP  4:5stats
17.10.12středa19:24GALACTICOS RSC MODŘANY  6:2stats
17.10.12středa20:17Volný tým #1REDRUM  volno
17.10.12středa21:10SCIPIO S HELMET ENGLAND EVOLUTION  5:10stats
19.kolo
24.10.12středa16:45DATIS GALACTICOS  8:3stats
24.10.12středa17:38RSC MODŘANY Volný tým #1 volno
24.10.12středa18:31REDRUM LOPTOŠI  2:10stats
24.10.12středa19:241.FC JIP DĚLNICI FOTBALU  6:4stats
24.10.12středa20:17VIPER TEAM ENGLAND EVOLUTION  5:5stats
24.10.12středa21:10BOCCA SCIPIO S HELMET  3:2stats
20.kolo
31.10.12středa17:38DĚLNICI FOTBALU REDRUM  7:0stats
31.10.12středa18:31Volný tým #1DATIS  volno
31.10.12středa18:31ENGLAND EVOLUTION 1.FC JIP  5:7stats
31.10.12středa19:24GALACTICOS BOCCA  2:7stats
31.10.12středa20:17LOPTOŠI RSC MODŘANY  5:5stats
31.10.12středa21:10SCIPIO S HELMET VIPER TEAM  3:12stats
21.kolo
07.11.12středa16:45BOCCA Volný tým #1 volno
07.11.12středa17:38REDRUM ENGLAND EVOLUTION  8:9stats
07.11.12středa18:311.FC JIP VIPER TEAM  3:3stats
07.11.12středa19:24DATIS LOPTOŠI  3:1stats
07.11.12středa20:17RSC MODŘANY DĚLNICI FOTBALU  4:6stats
07.11.12středa21:10GALACTICOS SCIPIO S HELMET  4:6stats
22.kolo
14.11.12středa17:38ENGLAND EVOLUTION RSC MODŘANY  6:0stats
14.11.12středa18:31Volný tým #1GALACTICOS  volno
14.11.12středa18:31VIPER TEAM REDRUM 14:4stats
14.11.12středa19:24LOPTOŠI BOCCA  8:3stats
14.11.12středa20:17DĚLNICI FOTBALU DATIS  3:8stats
14.11.12středa21:10SCIPIO S HELMET 1.FC JIP  4:6stats
2012 IV. divize - sever
1.kolo
16.04.12pondělí16:45PRISA9T PROŠLÝ MLÍKA  -:-zápis k utkání
16.04.12pondělí17:38PRIFC MASHINA SK ŽIRAFA  9:5stats
16.04.12pondělí18:31PRILOSERS OF UFTALAND PIVAŘI  7:2stats
16.04.12pondělí19:24PRIPANTEROS NEGROS FK BRUNNY  2:11stats
16.04.12pondělí20:17PRI10° A.I.R. 1870  2:4stats
16.04.12pondělí21:10PRIROZJETEJ STROJ FC MASNÁ  -:-zápis k utkání
2.kolo
23.04.12pondělí16:45PRIPIVAŘI PANTEROS NEGROS 11:0stats
23.04.12pondělí17:38PRIPROŠLÝ MLÍKA 10°  -:-zápis k utkání
23.04.12pondělí18:31PRIA.I.R. 1870 FC MASHINA  1:5stats
23.04.12pondělí19:24PRIROZJETEJ STROJ SA9T  5:1stats
23.04.12pondělí20:17PRISK ŽIRAFA LOSERS OF UFTALAND  1:7stats
23.04.12pondělí21:10PRIFC MASNÁ FK BRUNNY  -:-zápis k utkání
3.kolo
23.04.12pondělí21:10PRIFK BRUNNY PIVAŘI  8:1stats
30.04.12pondělí16:45PRI10° ROZJETEJ STROJ  3:4stats
30.04.12pondělí17:38PRILOSERS OF UFTALAND A.I.R. 1870  4:3stats
30.04.12pondělí18:31PRIPANTEROS NEGROS SK ŽIRAFA  1:16stats
30.04.12pondělí20:17PRIFC MASHINA PROŠLÝ MLÍKA  -:-zápis k utkání
30.04.12pondělí21:10PRISA9T FC MASNÁ  -:-zápis k utkání
4.kolo
07.05.12pondělí16:45PRISK ŽIRAFA FK BRUNNY  6:2stats
07.05.12pondělí17:38PRISA9T 10°  1:3stats
07.05.12pondělí18:31PRIPROŠLÝ MLÍKA LOSERS OF UFTALAND  -:-zápis k utkání
07.05.12pondělí19:24PRIROZJETEJ STROJ FC MASHINA  5:3stats
07.05.12pondělí20:17PRIA.I.R. 1870 PANTEROS NEGROS  3:1stats
07.05.12pondělí21:10PRIFC MASNÁ PIVAŘI  -:-zápis k utkání
5.kolo
14.05.12pondělí16:45PRI10° FC MASNÁ  -:-zápis k utkání
14.05.12pondělí17:38PRIPANTEROS NEGROS PROŠLÝ MLÍKA  -:-zápis k utkání
14.05.12pondělí18:31PRIFK BRUNNY A.I.R. 1870 10:3stats
14.05.12pondělí19:24PRIPIVAŘI SK ŽIRAFA  3:5stats
14.05.12pondělí20:17PRILOSERS OF UFTALAND ROZJETEJ STROJ  3:7stats
14.05.12pondělí21:10PRIFC MASHINA SA9T  4:2stats
6.kolo
21.05.12pondělí16:45PRIA.I.R. 1870 PIVAŘI  6:2stats
21.05.12pondělí17:38PRIROZJETEJ STROJ PANTEROS NEGROS  8:3stats
21.05.12pondělí18:31PRI10° FC MASHINA  1:1stats
21.05.12pondělí19:24PRISA9T LOSERS OF UFTALAND  5:5stats
21.05.12pondělí20:17PRIPROŠLÝ MLÍKA FK BRUNNY  -:-zápis k utkání
21.05.12pondělí21:10PRIFC MASNÁ SK ŽIRAFA  -:-zápis k utkání
7.kolo
28.05.12pondělí16:45PRILOSERS OF UFTALAND 10°  5:0 (kont.)stats
28.05.12pondělí17:38PRISK ŽIRAFA A.I.R. 1870  2:2stats
28.05.12pondělí18:31PRIPANTEROS NEGROS SA9T  2:1stats
28.05.12pondělí19:24PRIPIVAŘI PROŠLÝ MLÍKA  -:-zápis k utkání
28.05.12pondělí20:17PRIFK BRUNNY ROZJETEJ STROJ  3:4stats
28.05.12pondělí21:10PRIFC MASHINA FC MASNÁ  -:-zápis k utkání
8.kolo
04.06.12pondělí16:45PRIPROŠLÝ MLÍKA SK ŽIRAFA  -:-zápis k utkání
04.06.12pondělí17:38PRIROZJETEJ STROJ PIVAŘI  5:3stats
04.06.12pondělí18:31PRISA9T FK BRUNNY  1:3stats
04.06.12pondělí19:24PRI10° PANTEROS NEGROS  7:2stats
04.06.12pondělí20:17PRIFC MASHINA LOSERS OF UFTALAND  5:2stats
04.06.12pondělí21:10PRIFC MASNÁ A.I.R. 1870  -:-zápis k utkání
9.kolo
11.06.12pondělí16:45PRIPANTEROS NEGROS FC MASHINA  1:4stats
11.06.12pondělí17:38PRIFK BRUNNY 10° 11:2stats
11.06.12pondělí18:31PRISK ŽIRAFA ROZJETEJ STROJ  5:10stats
11.06.12pondělí19:24PRIA.I.R. 1870 PROŠLÝ MLÍKA  -:-zápis k utkání
11.06.12pondělí20:17PRIPIVAŘI SA9T  3:3stats
11.06.12pondělí21:10PRILOSERS OF UFTALAND FC MASNÁ  -:-zápis k utkání
10.kolo
18.06.12pondělí16:45PRIROZJETEJ STROJ A.I.R. 1870  5:2stats
18.06.12pondělí17:38PRIFC MASHINA FK BRUNNY  3:4stats
18.06.12pondělí18:31PRILOSERS OF UFTALAND PANTEROS NEGROS 12:1stats
18.06.12pondělí19:24PRISA9T SK ŽIRAFA  6:1stats
18.06.12pondělí20:17PRI10° PIVAŘI  9:1stats
18.06.12pondělí21:10PRIFC MASNÁ PROŠLÝ MLÍKA  -:-zápis k utkání
11.kolo
25.06.12pondělí16:45PRIFK BRUNNY LOSERS OF UFTALAND  7:5stats
25.06.12pondělí17:38PRIPIVAŘI FC MASHINA  1:8stats
25.06.12pondělí18:31PRIPROŠLÝ MLÍKA ROZJETEJ STROJ  -:-zápis k utkání
25.06.12pondělí19:24PRIA.I.R. 1870 SA9T  3:0stats
25.06.12pondělí20:17PRISK ŽIRAFA 10°  4:4stats
25.06.12pondělí21:10PRIPANTEROS NEGROS FC MASNÁ  -:-zápis k utkání
12.kolo
03.09.12pondělí16:45PRIPROŠLÝ MLÍKA SA9T  -:-zápis k utkání
03.09.12pondělí17:38PRISK ŽIRAFA FC MASHINA  2:3stats
03.09.12pondělí18:31PRIFK BRUNNY PANTEROS NEGROS 13:1stats
03.09.12pondělí19:24PRIA.I.R. 1870 10°  1:1stats
03.09.12pondělí20:17PRIFC MASNÁ ROZJETEJ STROJ  0:3stats
03.09.12pondělí21:10PRIPIVAŘI LOSERS OF UFTALAND  1:6stats
13.kolo
10.09.12pondělí16:45PRIPANTEROS NEGROS PIVAŘI  3:7stats
10.09.12pondělí17:38PRI10° PROŠLÝ MLÍKA  -:-zápis k utkání
10.09.12pondělí18:31PRISA9T ROZJETEJ STROJ  1:8stats
10.09.12pondělí19:24PRILOSERS OF UFTALAND SK ŽIRAFA  7:5stats
10.09.12pondělí20:17PRIFK BRUNNY FC MASNÁ  3:2stats
10.09.12pondělí21:10PRIFC MASHINA A.I.R. 1870  2:4stats
14.kolo
17.09.12pondělí16:45PRIROZJETEJ STROJ 10°  3:3stats
17.09.12pondělí17:38PRIPIVAŘI FK BRUNNY  3:9stats
17.09.12pondělí18:31PRIA.I.R. 1870 LOSERS OF UFTALAND  6:3stats
17.09.12pondělí19:24PRIPROŠLÝ MLÍKA FC MASHINA  -:-zápis k utkání
17.09.12pondělí20:17PRIFC MASNÁ SA9T  4:3stats
17.09.12pondělí21:10PRISK ŽIRAFA PANTEROS NEGROS  8:2stats
15.kolo
24.09.12pondělí16:45PRIFK BRUNNY SK ŽIRAFA  8:1stats
24.09.12pondělí17:38PRIPANTEROS NEGROS A.I.R. 1870  3:6stats
24.09.12pondělí18:31PRIPIVAŘI FC MASNÁ  1:2stats
24.09.12pondělí19:24PRIFC MASHINA ROZJETEJ STROJ  3:6stats
24.09.12pondělí20:17PRILOSERS OF UFTALAND PROŠLÝ MLÍKA  -:-zápis k utkání
24.09.12pondělí21:10PRI10° SA9T  3:4stats
16.kolo
01.10.12pondělí16:45PRISA9T FC MASHINA  3:6stats
01.10.12pondělí17:38PRISK ŽIRAFA PIVAŘI  2:5stats
01.10.12pondělí18:31PRIPROŠLÝ MLÍKA PANTEROS NEGROS  -:-zápis k utkání
01.10.12pondělí19:24PRIA.I.R. 1870 FK BRUNNY  3:3stats
01.10.12pondělí20:17PRIROZJETEJ STROJ LOSERS OF UFTALAND  5:6stats
01.10.12pondělí21:10PRIFC MASNÁ 10°  2:3stats
17.kolo
08.10.12pondělí16:45PRIPANTEROS NEGROS ROZJETEJ STROJ  0:7stats
08.10.12pondělí17:38PRILOSERS OF UFTALAND SA9T  6:0stats
08.10.12pondělí18:31PRIFC MASHINA 10°  1:1stats
08.10.12pondělí19:24PRISK ŽIRAFA FC MASNÁ  3:1stats
08.10.12pondělí20:17PRIPIVAŘI A.I.R. 1870  9:1stats
08.10.12pondělí21:10PRIFK BRUNNY PROŠLÝ MLÍKA  -:-zápis k utkání
18.kolo
15.10.12pondělí16:45PRI10° LOSERS OF UFTALAND  4:5stats
15.10.12pondělí17:38PRIFC MASNÁ FC MASHINA  6:5stats
15.10.12pondělí18:31PRIA.I.R. 1870 SK ŽIRAFA  3:7stats
15.10.12pondělí19:24PRISA9T PANTEROS NEGROS  9:1stats
15.10.12pondělí20:17PRIPROŠLÝ MLÍKA PIVAŘI  -:-zápis k utkání
15.10.12pondělí21:10PRIROZJETEJ STROJ FK BRUNNY  3:3stats
19.kolo
22.10.12pondělí16:45PRIA.I.R. 1870 FC MASNÁ  2:1stats
22.10.12pondělí17:38PRIPIVAŘI ROZJETEJ STROJ  3:3stats
22.10.12pondělí18:31PRIFK BRUNNY SA9T  9:0stats
22.10.12pondělí19:24PRISK ŽIRAFA PROŠLÝ MLÍKA  -:-zápis k utkání
22.10.12pondělí20:17PRIPANTEROS NEGROS 10°  0:4stats
22.10.12pondělí21:10PRILOSERS OF UFTALAND FC MASHINA  2:4stats
20.kolo
29.10.12pondělí16:45PRIPROŠLÝ MLÍKA A.I.R. 1870  -:-zápis k utkání
29.10.12pondělí17:38PRISA9T PIVAŘI  4:4stats
29.10.12pondělí18:31PRIROZJETEJ STROJ SK ŽIRAFA  5:3stats
29.10.12pondělí19:24PRI10° FK BRUNNY  3:9stats
29.10.12pondělí20:17PRIFC MASHINA PANTEROS NEGROS 10:2stats
29.10.12pondělí21:10PRIFC MASNÁ LOSERS OF UFTALAND  2:7stats
21.kolo
05.11.12pondělí16:45PRIFK BRUNNY FC MASHINA  5:3stats
05.11.12pondělí17:38PRIPROŠLÝ MLÍKA FC MASNÁ  -:-zápis k utkání
05.11.12pondělí18:31PRIA.I.R. 1870 ROZJETEJ STROJ  4:1stats
05.11.12pondělí19:24PRIPANTEROS NEGROS LOSERS OF UFTALAND  0:11stats
05.11.12pondělí20:17PRISK ŽIRAFA SA9T  5:1stats
05.11.12pondělí21:10PRIPIVAŘI 10°  3:6stats
22.kolo
12.11.12pondělí16:45PRIFC MASNÁ PANTEROS NEGROS  6:3stats
12.11.12pondělí17:38PRIROZJETEJ STROJ PROŠLÝ MLÍKA  -:-zápis k utkání
12.11.12pondělí18:31PRILOSERS OF UFTALAND FK BRUNNY  4:5stats
12.11.12pondělí19:24PRIFC MASHINA PIVAŘI  2:6stats
12.11.12pondělí20:17PRI10° SK ŽIRAFA  1:4stats
12.11.12pondělí21:10PRISA9T A.I.R. 1870  0:4stats
2012 IV. divize - východ
1.kolo
17.04.12úterý16:45POLFC VINOHRADY PERPETUUM NEMOBILE  3:3stats
17.04.12úterý17:38POLKAMENNÝ TVÁŘE RUCANOR TEAM  4:4stats
17.04.12úterý18:31POLALEX LOS TRAFIKOS  5:2stats
17.04.12úterý19:24POLSMUTNÁ SEŠLOST AC FOOSMEN  9:0stats
2.kolo
24.04.12úterý16:45POLSMUTNÁ SEŠLOST KAMENNÝ TVÁŘE  6:1stats
24.04.12úterý17:38POLAC FOOSMEN PERPETUUM NEMOBILE  4:5stats
24.04.12úterý18:31POLRUCANOR TEAM ALEX  3:1stats
24.04.12úterý19:24POLLOS TRAFIKOS FC VINOHRADY  1:5stats
3.kolo
01.05.12úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE LOS TRAFIKOS  3:2stats
01.05.12úterý17:38POLALEX SMUTNÁ SEŠLOST  7:2stats
01.05.12úterý18:31POLFC VINOHRADY RUCANOR TEAM  2:3stats
01.05.12úterý19:24POLKAMENNÝ TVÁŘE AC FOOSMEN  4:4stats
4.kolo
08.05.12úterý16:45POLKAMENNÝ TVÁŘE ALEX  5:2stats
08.05.12úterý17:38POLAC FOOSMEN LOS TRAFIKOS  0:3stats
08.05.12úterý18:31POLSMUTNÁ SEŠLOST FC VINOHRADY  2:1stats
08.05.12úterý19:24POLRUCANOR TEAM PERPETUUM NEMOBILE  8:1stats
5.kolo
15.05.12úterý16:45POLLOS TRAFIKOS RUCANOR TEAM  1:6stats
15.05.12úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE SMUTNÁ SEŠLOST  6:5stats
15.05.12úterý18:31POLALEX AC FOOSMEN  0:5stats
15.05.12úterý19:24POLFC VINOHRADY KAMENNÝ TVÁŘE  0:1stats
6.kolo
22.05.12úterý16:45POLALEX FC VINOHRADY  0:4stats
22.05.12úterý17:38POLAC FOOSMEN RUCANOR TEAM  1:5stats
22.05.12úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE PERPETUUM NEMOBILE  1:6stats
22.05.12úterý19:24POLSMUTNÁ SEŠLOST LOS TRAFIKOS  4:2stats
7.kolo
29.05.12úterý16:45POLRUCANOR TEAM SMUTNÁ SEŠLOST  9:5stats
29.05.12úterý17:38POLFC VINOHRADY AC FOOSMEN  4:1stats
29.05.12úterý18:31POLLOS TRAFIKOS KAMENNÝ TVÁŘE  2:3stats
29.05.12úterý19:24POLPERPETUUM NEMOBILE ALEX  7:2stats
8.kolo
05.06.12úterý16:45POLLOS TRAFIKOS ALEX  5:2stats
05.06.12úterý17:38POLPERPETUUM NEMOBILE FC VINOHRADY  3:5stats
05.06.12úterý18:31POLAC FOOSMEN SMUTNÁ SEŠLOST  9:4stats
05.06.12úterý19:24POLRUCANOR TEAM KAMENNÝ TVÁŘE  9:2stats
9.kolo
12.06.12úterý16:45POLPERPETUUM NEMOBILE AC FOOSMEN  3:10stats
12.06.12úterý17:38POLFC VINOHRADY LOS TRAFIKOS  3:7stats
12.06.12úterý18:31POLKAMENNÝ TVÁŘE SMUTNÁ SEŠLOST  5:12stats
12.06.12úterý19:24POLALEX RUCANOR TEAM  0:5stats
10.kolo
19.06.12úterý16:45POLAC FOOSMEN KAMENNÝ TVÁŘE  2:3stats
19.06.12úterý17:38POLLOS TRAFIKOS PERPETUUM NEMOBILE  1:2stats
19.06.12úterý18:31POLRUCANOR TEAM FC VINOHRADY  9:1stats
19.06.12úterý19:24POLSMUTNÁ SEŠLOST ALEX  2:10stats
11.kolo
26.06.12úterý16:45POLFC VINOHRADY SMUTNÁ SEŠLOST  6:7stats
26.06.12úterý17:38POLALEX KAMENNÝ TVÁŘE  1:4stats
26.06.12úterý18:31POLPERPETUUM NEMOBILE RUCANOR TEAM  3:12stats
26.06.12úterý19:24POLLOS TRAFIKOS AC FOOSMEN  3:1stats
12.kolo
04.09.12úterý17:30POLRUCANOR TEAM LOS TRAFIKOS 12:1stats
04.09.12úterý18:23POLSMUTNÁ SEŠLOST PERPETUUM NEMOBILE  4:5stats
04.09.12úterý19:16POLAC FOOSMEN ALEX  5:1stats
04.09.12úterý20:09POLKAMENNÝ TVÁŘE FC VINOHRADY  9:3stats
13.kolo
11.09.12úterý17:30POLFC VINOHRADY ALEX  3:3stats
11.09.12úterý18:23POLRUCANOR TEAM AC FOOSMEN  2:0stats
11.09.12úterý19:16POLPERPETUUM NEMOBILE KAMENNÝ TVÁŘE  2:1stats
11.09.12úterý20:09POLLOS TRAFIKOS SMUTNÁ SEŠLOST  3:2stats
14.kolo
18.09.12úterý17:30POLSMUTNÁ SEŠLOST RUCANOR TEAM  4:4stats
18.09.12úterý18:23POLAC FOOSMEN FC VINOHRADY  2:4stats
18.09.12úterý19:16POLKAMENNÝ TVÁŘE LOS TRAFIKOS  1:3stats
18.09.12úterý20:09POLALEX PERPETUUM NEMOBILE  6:1stats
15.kolo
25.09.12úterý17:30POLFC VINOHRADY PERPETUUM NEMOBILE  7:3stats
25.09.12úterý18:23POLKAMENNÝ TVÁŘE RUCANOR TEAM  3:2stats
25.09.12úterý19:16POLALEX LOS TRAFIKOS  2:4stats
25.09.12úterý20:09POLSMUTNÁ SEŠLOST AC FOOSMEN  7:6stats
16.kolo
02.10.12úterý17:30POLSMUTNÁ SEŠLOST KAMENNÝ TVÁŘE  8:3stats
02.10.12úterý18:23POLAC FOOSMEN PERPETUUM NEMOBILE  2:6stats
02.10.12úterý19:16POLRUCANOR TEAM ALEX  1:1stats
02.10.12úterý20:09POLLOS TRAFIKOS FC VINOHRADY  1:0stats
17.kolo
09.10.12úterý17:30POLPERPETUUM NEMOBILE LOS TRAFIKOS  6:2stats
09.10.12úterý18:23POLALEX SMUTNÁ SEŠLOST  5:5stats
09.10.12úterý19:16POLFC VINOHRADY RUCANOR TEAM  1:2stats
09.10.12úterý20:09POLKAMENNÝ TVÁŘE AC FOOSMEN  5:0 (kont.)stats
18.kolo
16.10.12úterý17:30POLKAMENNÝ TVÁŘE ALEX  1:3stats
16.10.12úterý18:23POLSMUTNÁ SEŠLOST FC VINOHRADY  4:3stats
16.10.12úterý19:16POLAC FOOSMEN LOS TRAFIKOS  3:4stats
16.10.12úterý20:09POLRUCANOR TEAM PERPETUUM NEMOBILE  7:2stats
19.kolo
23.10.12úterý17:30POLALEX AC FOOSMEN  2:1stats
23.10.12úterý18:23POLLOS TRAFIKOS RUCANOR TEAM  0:5stats
23.10.12úterý19:16POLPERPETUUM NEMOBILE SMUTNÁ SEŠLOST  6:8stats
23.10.12úterý20:09POLFC VINOHRADY KAMENNÝ TVÁŘE  3:4stats
20.kolo
30.10.12úterý17:30POLKAMENNÝ TVÁŘE PERPETUUM NEMOBILE  5:4stats
30.10.12úterý18:23POLALEX FC VINOHRADY  1:4stats
30.10.12úterý19:16POLSMUTNÁ SEŠLOST LOS TRAFIKOS  4:4stats
30.10.12úterý20:09POLAC FOOSMEN RUCANOR TEAM  0:5 (kont.)stats
21.kolo
06.11.12úterý17:30POLFC VINOHRADY AC FOOSMEN  5:0 (kont.)stats
06.11.12úterý18:23POLLOS TRAFIKOS KAMENNÝ TVÁŘE  5:3stats
06.11.12úterý19:16POLRUCANOR TEAM SMUTNÁ SEŠLOST 14:2stats
06.11.12úterý20:09POLPERPETUUM NEMOBILE ALEX  5:3stats
2012 IV. divize - západ
1.kolo
19.04.12čtvrtekBELVIK Volný tým #1 volno
19.04.12čtvrtek16:45POL1.FC KUKABUS FC COLOSSEUM  2:3stats
19.04.12čtvrtek17:38POLMARIMEX TEAM AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  6:4stats
19.04.12čtvrtek18:31POLFURT HIGH FC FOFO  3:3stats
19.04.12čtvrtek19:24POLMAŽŇÁCI RELAX ŽIŽKOV  6:1stats
19.04.12čtvrtek20:17POL1.FC KNAJPA MAJKOVI KAŠIČKY  5:2stats
2.kolo
26.04.12čtvrtekVolný tým #1RELAX ŽIŽKOV  volno
26.04.12čtvrtek16:45POLFC COLOSSEUM 1.FC KNAJPA  1:6stats
26.04.12čtvrtek17:38POLBELVIK 1.FC KUKABUS  1:3stats
26.04.12čtvrtek18:31POLMAJKOVI KAŠIČKY MARIMEX TEAM  4:6stats
26.04.12čtvrtek19:24POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FURT HIGH  3:2stats
26.04.12čtvrtek20:17POLFC FOFO MAŽŇÁCI  1:3stats
3.kolo
03.05.12čtvrtek1.FC KUKABUS Volný tým #1 volno
03.05.12čtvrtek16:45POLMARIMEX TEAM FC COLOSSEUM  5:3stats
03.05.12čtvrtek17:38POLFURT HIGH MAJKOVI KAŠIČKY  6:2stats
03.05.12čtvrtek18:31POL1.FC KNAJPA BELVIK  8:2stats
03.05.12čtvrtek19:24POLRELAX ŽIŽKOV FC FOFO  2:5stats
03.05.12čtvrtek20:17POLMAŽŇÁCI AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  6:3stats
4.kolo
10.05.12čtvrtekVolný tým #1FC FOFO  volno
10.05.12čtvrtek16:45POLFC COLOSSEUM FURT HIGH  1:5stats
10.05.12čtvrtek17:38POL1.FC KUKABUS 1.FC KNAJPA  4:2stats
10.05.12čtvrtek18:31POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED RELAX ŽIŽKOV  4:5stats
10.05.12čtvrtek19:24POLMAJKOVI KAŠIČKY MAŽŇÁCI  5:2stats
10.05.12čtvrtek20:17POLBELVIK MARIMEX TEAM  3:5stats
5.kolo
17.05.12čtvrtek1.FC KNAJPA Volný tým #1 volno
17.05.12čtvrtek16:45POLMAŽŇÁCI FC COLOSSEUM  4:2stats
17.05.12čtvrtek17:38POLFC FOFO AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  3:1stats
17.05.12čtvrtek18:31POLMARIMEX TEAM 1.FC KUKABUS  5:2stats
17.05.12čtvrtek19:24POLFURT HIGH BELVIK  5:3stats
17.05.12čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV MAJKOVI KAŠIČKY  1:1stats
6.kolo
24.05.12čtvrtekVolný tým #1AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  volno
24.05.12čtvrtek16:45POLFC COLOSSEUM RELAX ŽIŽKOV  3:3stats
24.05.12čtvrtek17:38POLBELVIK MAŽŇÁCI  0:1stats
24.05.12čtvrtek18:31POLMAJKOVI KAŠIČKY FC FOFO  4:4stats
24.05.12čtvrtek19:24POL1.FC KNAJPA MARIMEX TEAM  3:3stats
24.05.12čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS FURT HIGH  2:5stats
7.kolo
31.05.12čtvrtekMARIMEX TEAM Volný tým #1 volno
31.05.12čtvrtek16:45POLFC FOFO FC COLOSSEUM 10:6stats
31.05.12čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV BELVIK  3:7stats
31.05.12čtvrtek18:31POLMAŽŇÁCI 1.FC KUKABUS  0:7stats
31.05.12čtvrtek19:24POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED MAJKOVI KAŠIČKY  4:3stats
31.05.12čtvrtek20:17POLFURT HIGH 1.FC KNAJPA  5:4stats
8.kolo
07.06.12čtvrtekVolný tým #1MAJKOVI KAŠIČKY  volno
07.06.12čtvrtek16:45POLFC COLOSSEUM AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  2:5stats
07.06.12čtvrtek17:38POL1.FC KNAJPA MAŽŇÁCI  7:0stats
07.06.12čtvrtek18:31POLMARIMEX TEAM FURT HIGH  4:2stats
07.06.12čtvrtek19:24POLBELVIK FC FOFO  9:4stats
07.06.12čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS RELAX ŽIŽKOV  5:4stats
9.kolo
14.06.12čtvrtekFURT HIGH Volný tým #1 volno
14.06.12čtvrtek16:45POLMAJKOVI KAŠIČKY FC COLOSSEUM  0:10stats
14.06.12čtvrtek17:38POLRELAX ŽIŽKOV 1.FC KNAJPA  0:8stats
14.06.12čtvrtek18:31POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED BELVIK  3:9stats
14.06.12čtvrtek19:24POLFC FOFO 1.FC KUKABUS  0:4stats
14.06.12čtvrtek20:17POLMAŽŇÁCI MARIMEX TEAM  1:3stats
10.kolo
21.06.12čtvrtekVolný tým #1FC COLOSSEUM  volno
21.06.12čtvrtek16:45POLFURT HIGH MAŽŇÁCI  4:2stats
21.06.12čtvrtek17:38POLMARIMEX TEAM RELAX ŽIŽKOV  6:4stats
21.06.12čtvrtek18:31POL1.FC KNAJPA FC FOFO  5:0 (kont.)stats
21.06.12čtvrtek19:24POLBELVIK MAJKOVI KAŠIČKY  9:6stats
21.06.12čtvrtek20:17POL1.FC KUKABUS AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  6:4stats
11.kolo
28.06.12čtvrtekMAŽŇÁCI Volný tým #1 volno
28.06.12čtvrtek16:45POLFC COLOSSEUM BELVIK  5:2stats
28.06.12čtvrtek17:38POLMAJKOVI KAŠIČKY 1.FC KUKABUS  1:9stats
28.06.12čtvrtek18:31POLAC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 1.FC KNAJPA  1:12stats
28.06.12čtvrtek19:24POLFC FOFO MARIMEX TEAM  3:6stats
28.06.12čtvrtek20:17POLRELAX ŽIŽKOV FURT HIGH  5:5stats
12.kolo
06.09.12čtvrtekVolný tým #1BELVIK  volno
06.09.12čtvrtek16:45FC COLOSSEUM 1.FC KUKABUS  2:7stats
06.09.12čtvrtek17:38AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED MARIMEX TEAM  3:10stats
06.09.12čtvrtek18:31FC FOFO FURT HIGH  6:4stats
06.09.12čtvrtek19:24RELAX ŽIŽKOV MAŽŇÁCI  5:3stats
06.09.12čtvrtek20:17MAJKOVI KAŠIČKY 1.FC KNAJPA  1:7stats
13.kolo
13.09.12čtvrtek16:451.FC KNAJPA FC COLOSSEUM  3:2stats
13.09.12čtvrtek17:381.FC KUKABUS BELVIK  5:0 (kont.)stats
13.09.12čtvrtek18:31MARIMEX TEAM MAJKOVI KAŠIČKY  3:3stats
13.09.12čtvrtek19:24FURT HIGH AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  8:2stats
13.09.12čtvrtek20:17MAŽŇÁCI FC FOFO  2:11stats
13.09.12čtvrtek21:10RELAX ŽIŽKOV Volný tým #1 volno
14.kolo
20.09.12čtvrtek16:45FC COLOSSEUM MARIMEX TEAM  5:0 (kont.)stats
20.09.12čtvrtek17:38MAJKOVI KAŠIČKY FURT HIGH  4:7stats
20.09.12čtvrtek18:31BELVIK 1.FC KNAJPA  2:3stats
20.09.12čtvrtek19:24FC FOFO RELAX ŽIŽKOV  5:7stats
20.09.12čtvrtek20:17AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED MAŽŇÁCI  2:4stats
20.09.12čtvrtek21:10Volný tým #11.FC KUKABUS  volno
15.kolo
27.09.12čtvrtek16:45FURT HIGH FC COLOSSEUM  6:5stats
27.09.12čtvrtek17:381.FC KNAJPA 1.FC KUKABUS  7:1stats
27.09.12čtvrtek18:31RELAX ŽIŽKOV AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  5:2stats
27.09.12čtvrtek19:24MAŽŇÁCI MAJKOVI KAŠIČKY  2:4stats
27.09.12čtvrtek20:17MARIMEX TEAM BELVIK  5:2stats
27.09.12čtvrtek21:10FC FOFO Volný tým #1 volno
16.kolo
22.11.12čtvrtek16:45FC COLOSSEUM MAŽŇÁCI  3:3stats
22.11.12čtvrtek17:38AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FC FOFO  1:9stats
22.11.12čtvrtek18:311.FC KUKABUS MARIMEX TEAM  0:5stats
22.11.12čtvrtek19:24BELVIK FURT HIGH  8:5stats
22.11.12čtvrtek20:17MAJKOVI KAŠIČKY RELAX ŽIŽKOV  4:7stats
22.11.12čtvrtek21:10Volný tým #11.FC KNAJPA  volno
17.kolo
11.10.12čtvrtek16:45RELAX ŽIŽKOV FC COLOSSEUM  2:2stats
11.10.12čtvrtek17:38MAŽŇÁCI BELVIK  2:8stats
11.10.12čtvrtek18:31FC FOFO MAJKOVI KAŠIČKY  7:4stats
11.10.12čtvrtek19:24MARIMEX TEAM 1.FC KNAJPA  6:2stats
11.10.12čtvrtek20:17FURT HIGH 1.FC KUKABUS  2:1stats
11.10.12čtvrtek21:10AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED Volný tým #1 volno
18.kolo
18.10.12čtvrtek16:45FC COLOSSEUM FC FOFO 12:4stats
18.10.12čtvrtek17:38BELVIK RELAX ŽIŽKOV  5:8stats
18.10.12čtvrtek18:311.FC KUKABUS MAŽŇÁCI  9:2stats
18.10.12čtvrtek19:24MAJKOVI KAŠIČKY AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  7:1stats
18.10.12čtvrtek20:171.FC KNAJPA FURT HIGH 10:2stats
18.10.12čtvrtek21:10Volný tým #1MARIMEX TEAM  volno
19.kolo
25.10.12čtvrtek16:45AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED FC COLOSSEUM  4:3stats
25.10.12čtvrtek17:38MAŽŇÁCI 1.FC KNAJPA  3:10stats
25.10.12čtvrtek18:31FURT HIGH MARIMEX TEAM  4:5stats
25.10.12čtvrtek19:24FC FOFO BELVIK  4:3stats
25.10.12čtvrtek20:17RELAX ŽIŽKOV 1.FC KUKABUS  6:3stats
25.10.12čtvrtek21:10MAJKOVI KAŠIČKY Volný tým #1 volno
20.kolo
01.11.12čtvrtek16:45FC COLOSSEUM MAJKOVI KAŠIČKY  7:2stats
01.11.12čtvrtek17:381.FC KNAJPA RELAX ŽIŽKOV  2:3stats
01.11.12čtvrtek18:31BELVIK AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  6:1stats
01.11.12čtvrtek19:241.FC KUKABUS FC FOFO  3:0stats
01.11.12čtvrtek20:17MARIMEX TEAM MAŽŇÁCI  6:3stats
01.11.12čtvrtek21:10Volný tým #1FURT HIGH  volno
21.kolo
08.11.12čtvrtek16:45MAŽŇÁCI FURT HIGH  1:7stats
08.11.12čtvrtek17:38RELAX ŽIŽKOV MARIMEX TEAM  3:3stats
08.11.12čtvrtek18:31FC FOFO 1.FC KNAJPA  2:6stats
08.11.12čtvrtek19:24MAJKOVI KAŠIČKY BELVIK  5:10stats
08.11.12čtvrtek20:17AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED 1.FC KUKABUS  3:3stats
08.11.12čtvrtek21:10FC COLOSSEUM Volný tým #1 volno
22.kolo
15.11.12čtvrtek16:45BELVIK FC COLOSSEUM  9:6stats
15.11.12čtvrtek17:381.FC KUKABUS MAJKOVI KAŠIČKY  6:3stats
15.11.12čtvrtek18:311.FC KNAJPA AC PELYŇKOVÝ DESTILÁT UNITED  5:1stats
15.11.12čtvrtek19:24MARIMEX TEAM FC FOFO  7:4stats
15.11.12čtvrtek20:17FURT HIGH RELAX ŽIŽKOV  2:1stats
15.11.12čtvrtek21:10Volný tým #1MAŽŇÁCI  volno

celkem zápasů: 1098